Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.05.2018 15:09:26 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
mis uus veidrus see on?


Keegi teeb ruuterile DoSi või seespool uhab torrent täiega :).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2018 06:27:05 vasta tsitaadiga

kusjuures ma pole torrentit üle kümmne aasta kasutanud. icon_biggrin.gif ammu unustanud igasugused sikutamised. Kusjuures mining võib seda teha vist küll. Ennem ma pole seda veidrust lihtsalt logist leidnud. Saadan nicehashi kirja miks te ddosite kliente või kuskilt mujalt seda tehakse. Kuskil mujal arvuti ei ripu.

edit: see, et ühendusi niipalju oli oli ruuteri softi probleem kus telia uuesti laadis tarkvara peale. Eks anomaaliaid tekib vahest.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2018 15:30:03 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
.

edit: see, et ühendusi niipalju oli oli ruuteri softi probleem kus telia uuesti laadis tarkvara peale. Eks anomaaliaid tekib vahest.


Mis versioon nüüd on?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2018 19:01:30 vasta tsitaadiga

ksuuk kirjutas:
Margus kirjutas:
.

edit: see, et ühendusi niipalju oli oli ruuteri softi probleem kus telia uuesti laadis tarkvara peale. Eks anomaaliaid tekib vahest.


Mis versioon nüüd on?


hetke viimane peaks olema:
3.11.6-170626
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.05.2018 21:43:17 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
ksuuk kirjutas:
Margus kirjutas:
.

edit: see, et ühendusi niipalju oli oli ruuteri softi probleem kus telia uuesti laadis tarkvara peale. Eks anomaaliaid tekib vahest.


Mis versioon nüüd on?


hetke viimane peaks olema:
3.11.6-170626

Tere, kas seda oleks võimalik kuskilt alla laadida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 20:51:44 vasta tsitaadiga

Kellelgi toda "neonsea" iopsys sortsust ehitatud imaget oleks anda? Võib PS'i ka saata. Fail oli DG301-W7P2U_INT3.13.0D-170712_1154.y2 aga link kahjuks surnud.
Ühel DG301'l läks dsl osa õhtale - prooviks tast tavalise ruuteri teha, mida inimese moodi ssh'ga konfida saaks..
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 21:09:17 vasta tsitaadiga

Töötavad ju mõlemad lingid

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9810411#9810411
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.06.2018 21:17:22 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Töötavad ju mõlemad lingid

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9810411#9810411

Heh, ega ausalt ei teadnudki, et neonsea HV foorumis kasutaja on ja uuemad lingid siin teemas olemas. Pole seda teemat siin pidevalt jälginud.. icon_smile.gif
Igatahes tänud! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2018 16:24:17 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Töötavad ju mõlemad lingid

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9810411#9810411

Heh, ega ausalt ei teadnudki, et neonsea HV foorumis kasutaja on ja uuemad lingid siin teemas olemas. Pole seda teemat siin pidevalt jälginud.. icon_smile.gif
Igatahes tänud! thumbs_up.gif


icon_biggrin.gif

Kui voib kusida, siis kust neid FWsi varasemalt saanud oled? Enda teada pohimotteliselt ainult HV foorumisse neid postitanud. icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.06.2018 21:42:36 vasta tsitaadiga

neonsea kirjutas:

Kui voib kusida, siis kust neid FWsi varasemalt saanud oled? Enda teada pohimotteliselt ainult HV foorumisse neid postitanud. icon_smile.gif

Algupärane infoleid oli Google abil siit: https://neonsea.uk/blog/2017/07/13/flashing-openwrt-on-inteno-dg301.html
icon_smile.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2018 20:46:10 vasta tsitaadiga

Sattus mu kätte üks eriti vana softiga DG301A (iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519)
Telia seda eemalt uuendada ei suutnud, nad isegi ei tuvastanud konkreetset seadet DSLi otsas icon_eek.gif
Ometi see vdsl2-ga kenasti toimib, s.h. iptv jms funktsionaalsus.

Proovisin ise Telia stock 3.11 ning neonsea 3.14 softi peale lasta, kõik üritused lõppesid veaga:
tsitaat:

Router Software Upgrade
Image uploading failed. The selected file contains an illegal image.


Huvitav, kas nii vanal .y2 image tugi puudub?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2018 20:55:20 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


failisüsteem on erinev ja peale teatud perioodi ei toeta kaughaldus enam vana softiversiooni.
siiski on ehk mul võimalik proovida sunniviisiliselt kaugelt uuendust, selleks saada ps. kliendi andmed jms.
kaugelt uuendatakse kõik vahepealsed versioonid ükshaaval kuni viimaseni ning vahepeal uuendatakse ka failisüsteem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.06.2018 21:01:30 vasta tsitaadiga

indrpo, kuidas sul on võimalik seda kaugelt uuendada, kui isegi telia seda ei suutnud? icon_eek.gif;
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2018 21:19:49 vasta tsitaadiga

Ilmselt pole asi mitte suutmises, vaid viitsimises. Kui ikka laiskus ei luba, siis ei saa.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2018 21:51:38 vasta tsitaadiga

"ehk on võimalik proovida" on võlusõna.
see, et konsultant ei saa kaughaldusega seadmele ligi, ei tähenda seda, seda seadmete adminid seda teha ei saa.
see ei ole ka aga 100% kindel.

siin teemas tuleb aga iga abikäsi kohe maha raiuda, pole normaalne, et keegi püüab asja lahendada.
võtke üks läti õlu ja ärge mugisege teemal, mis pole teie asi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.06.2018 22:00:39 vasta tsitaadiga

No on ikka vägagi meie asi huvituda, et kuidas ametlik tugi ei saa hakkama ja keegi foorumist küsib sinu identiteeti, et "ehk saan aidata"
Sest meenutame, keegi siin alati räägib, et tema pole telia esindaja siin foorumis ja kõik väidetu on vastavalt antud hetke oludesse sobivana kas ametlik seisukoht (kuigi ta teliiat siin ei esinda) või siis NSR.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ksuuk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2018 22:01:17 vasta tsitaadiga

elkur kirjutas:
Sattus mu kätte üks eriti vana softiga DG301A (iopsys Version DG301-W7P2U_ELION2.3.11RC1-140422_1519)
Telia seda eemalt uuendada ei suutnud, nad isegi ei tuvastanud konkreetset seadet DSLi otsas :o
Ometi see vdsl2-ga kenasti toimib, s.h. iptv jms funktsionaalsus.

Proovisin ise Telia stock 3.11 ning neonsea 3.14 softi peale lasta, kõik üritused lõppesid veaga:


Lase kõigepealt 3.6.2 ja seejärel 3.11 otsa, ka Telia niimoodi ka teeb, mul näitab, et seadmes on:

Firmware Version DG301-W7P2U_ELION3.11.6-170626_0111
Other Bank DG301-W7P2U_ELION3.6.2L-160715_1627
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2018 23:15:28 vasta tsitaadiga

lahendus kirjas, polegi vaja kontakte tülitada. jägaja, saab rahulikult magada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2018 09:37:21 vasta tsitaadiga

Kuumad poisid siin icon_lol.gif

Kui kellelgi on 3.6.2 versiooni jagada siis paluksin PS'i.
Vastasel juhul on ainskas lootuseks ikkagi indrpo kontaktid. Saan konkreetse purgi DSLi otsa tagasi esmaspäevaks.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.06.2018 11:26:16 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
indrpo, kuidas sul on võimalik seda kaugelt uuendada, kui isegi telia seda ei suutnud? icon_eek.gif;

Kas sa siis ei tea, et indrekp-l on tavalisest Telia teenindajast suuremad õigused.
Tema kaart teeb lahti ukse, mida iga kaart ei tee.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.06.2018 12:17:23 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
jägaja kirjutas:
indrpo, kuidas sul on võimalik seda kaugelt uuendada, kui isegi telia seda ei suutnud? icon_eek.gif;

Kas sa siis ei tea, et indrekp-l on tavalisest Telia teenindajast suuremad õigused.
Tema kaart teeb lahti ukse, mida iga kaart ei tee.


Pole ise sellise asjaga kursis, kuskohast andmed pärinevad?
tarkvara jagada ei saa, ainult kaugelt uuendamine.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.06.2018 12:24:25 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
seeru kirjutas:
jägaja kirjutas:
indrpo, kuidas sul on võimalik seda kaugelt uuendada, kui isegi telia seda ei suutnud? icon_eek.gif;

Kas sa siis ei tea, et indrekp-l on tavalisest Telia teenindajast suuremad õigused.
Tema kaart teeb lahti ukse, mida iga kaart ei tee.


Pole ise sellise asjaga kursis, kuskohast andmed pärinevad?
tarkvara jagada ei saa, ainult kaugelt uuendamine.

Einoh
Eitamine on tõe tunnistamine tegelt.
Ja kui sa ise veel ei tea, siis proovi järgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2018 20:08:46 vasta tsitaadiga

Ma võin vana failisüsteemiga tarkvara ka kokku lasta, kui vajadus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elkur
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 13:17:02 vasta tsitaadiga

Kasutajast indrpo oli sedapuhku abi, ruuter uuendatud, nii et selle eest suured tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 13:59:43 vasta tsitaadiga

Täiesti haige teema ikka, telionist ostetud ametlik ruuter ja ametlikult ei suuda telion seda uuendada, peab foorumis kerjamas käima thumbs_up.gif

FW ka üles ei panda, ei tea mis pärast, eelmiste ruuterite fw telioni endal lehel saada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 14:12:41 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, eks ta inetu ole, et amelikke kanaleid pidi lihtsalt ei saa asja aetud. Aga samas on ju tore, et sellist abi on võimalik suhteliselt kerge vaevaga saada (kui teada kust küsida küll...)
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 14:21:58 vasta tsitaadiga

Renka, kõige haigem teema on see et võimalus on olemas ja helpdesk ei suutnud seda delegeerida mõnele indrekp kolleegile, kui endal mõistus ja vahendid otsas.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2018 14:26:08 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, Telia helldeskiga tuleb osata suhelda. Niisama midagi küsides on tulemuseni jõudmine suhteliselt keeruline kahjuks.

Lihtne reegel on see, et tee kiiresti see esimese taseme suppordi umbluu läbi ja siis palu tehnilise toeni suunata. Seal üldiselt ikka on inimesed kes ka teavad asjadest midagi.
Samas ära kunagi ole nõus sellega kui pakutakse, et sulle tagasi helistatakse - pigem oota toru otsas kui võimalik vmt. Olen korduvalt neid tagasihelistamisi ootama jäänud icon_neutral.gif Samas vahest on helistatud ka.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otrein
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2016




sõnum 30.06.2018 22:13:23 vasta tsitaadiga

neonsea kirjutas:
Huvitav, kõik tundub korras olevat. Tee genconfig skript lahti (ei mäleta, kus see asub, kuskil "scripts" kaustas vist) ja pane esimese rea alla (peaks "#!/bin/sh" olema) selline rida: "set -x" ilma jutumärkideta. See peaks kõik skriptis olevad commandid välja laskma, siis saad näha täpselt, kus ta toppama jääb. iop skripti võib selle ka panna.

Kooliga läks kiireks ja asi jäi poolikuks, kuid nüüd uuesti proovides on olukord ikka sama - build failib (https://i.imgur.com/jOWQMxo.png).

Edit: -j1 V=s on output selline: https://i.imgur.com/HDLw5iQ.png
Edit 2: Sain korda kui installisin "texinfo" package'i. Veider, et ./iop setup_host sellised package'id ise peale ei lase.
Edit 3: Sellest veast küll ei suuda mööda saada: https://i.imgur.com/6k9sjOt.png ("make -j1 V=s" output)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 10:47:12 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Linnukas, täiesti juhuslikult netis surfates jäid ette tv confi failid ja tuleb need kopeerida etc kausta.

https://ufile.io/m2lqp


Link ei tööta, saab keegi faile jagada?
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 10:48:21 vasta tsitaadiga

newarvuti, terve uus neonsea fw ei sobi koos nende failidega?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 12:01:26 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
newarvuti, terve uus neonsea fw ei sobi koos nende failidega?


Sobib küll.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neonsea
HV vaatleja
neonsea

liitunud: 13.07.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.07.2018 14:49:53 vasta tsitaadiga

Uus exploit, uus CVE.

https://neonsea.uk/blog/2018/07/21/tmp-to-rce.html

Antud exploit ilmselt Telia fw'ga ruuterite peal ei tööta, kuna nende FW on piisavalt vana. file:read_tmp ja write_tmp puuduvad, nende asemel on alles vanad file:read ja write, kuid neid ei saa kasutada, kui pole adminnina sisse logitud. Kui Telia kunagi oma ruutereid uuendab, siis on see auk ilmselt juba parandatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.08.2018 13:26:19 vasta tsitaadiga

Inteno dg301 sai mul uue Telia tarkvara
DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_0000
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 14:42:20 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Inteno dg301 sai mul uue Telia tarkvara
DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_0000


alates 1.august saavad ruuterid resetiga uue softi.
erinevad pisibugid parandatud. üks funktsioon paistab ruuteri menüüs olevat. wifi scheduling, keegi võib katsetada kui vajalikuks peab. saab määrata mis aegadel wifi disabled on.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 15:02:30 vasta tsitaadiga

Sattus DG301-W7P2U_ELION2.4.12RC7-150302_1654 kätte, kõne telioni ja uuendati ära viimase peale. Arvasin juba et tuleb jutt stiilis, et seda ei saa uuendada jne.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 16:00:40 vasta tsitaadiga

Huvitav et Online abi pakkus küll uuendust aga isegi restarti ei suudetud teha...
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.08.2018 16:35:23 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Huvitav et Online abi pakkus küll uuendust aga isegi restarti ei suudetud teha...

Jup sama asi siin.
Siis pidin hardreseti tegema, ei võtnud sealt kaudu ka uut softi peale.
Koduka kaudu ka mitte.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 08.08.2018 14:02:43 vasta tsitaadiga

Pärast DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_000 paigaldamist kaob mitu korda päevas internet ära. Algab nii, et ei ühenda enam wifi võrku ja siis kaob Inteno wifi hoopiski nimekirjast, aitab ainult Inteno restart. Arvuti viga pole, kuna internet kaob korraga kõigis seadmetes.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 19:06:44 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Pärast DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_000 paigaldamist kaob mitu korda päevas internet ära. Algab nii, et ei ühenda enam wifi võrku ja siis kaob Inteno wifi hoopiski nimekirjast, aitab ainult Inteno restart. Arvuti viga pole, kuna internet kaob korraga kõigis seadmetes.


saadan arendajale tagasiside. ise ei ole kursis, et wifiga suuri muudatusi oleks tehtud selle schedule valiku menüüs. kui targem olen, vastan.
veel kellelgi midagi sarnast?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 19:28:44 vasta tsitaadiga

Võimalik, ma uuendasin ära, oli ühendatud inteno külge, praegu vaatasin postituse peale, et ühendadnud ennast teise ruuteri külge.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 08.08.2018 20:44:47 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
harakas kirjutas:
Pärast DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_000 paigaldamist kaob mitu korda päevas internet ära. Algab nii, et ei ühenda enam wifi võrku ja siis kaob Inteno wifi hoopiski nimekirjast, aitab ainult Inteno restart. Arvuti viga pole, kuna internet kaob korraga kõigis seadmetes.


saadan arendajale tagasiside. ise ei ole kursis, et wifiga suuri muudatusi oleks tehtud selle schedule valiku menüüs. kui targem olen, vastan.
veel kellelgi midagi sarnast?

Igaks juhuks täpsustan, esimesest postitusest pole võib-olla aru saada - kaob ainult wifi, kaabli otsas internet ja TV jääb püsima
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:27:54 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
indrpo kirjutas:
harakas kirjutas:
Pärast DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_000 paigaldamist kaob mitu korda päevas internet ära. Algab nii, et ei ühenda enam wifi võrku ja siis kaob Inteno wifi hoopiski nimekirjast, aitab ainult Inteno restart. Arvuti viga pole, kuna internet kaob korraga kõigis seadmetes.


saadan arendajale tagasiside. ise ei ole kursis, et wifiga suuri muudatusi oleks tehtud selle schedule valiku menüüs. kui targem olen, vastan.
veel kellelgi midagi sarnast?

Igaks juhuks täpsustan, esimesest postitusest pole võib-olla aru saada - kaob ainult wifi, kaabli otsas internet ja TV jääb püsima

Meenub kunagine jama TG784 ja uuendusega, mida polnud tagasi võimalik võtta ja uut softi enam Telia poolt ei tulnud. Sümptomid täpselt samad.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 22:55:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
harakas kirjutas:
indrpo kirjutas:
harakas kirjutas:
Pärast DG301-W7P2U_ELION3.15.3-180723_000 paigaldamist kaob mitu korda päevas internet ära. Algab nii, et ei ühenda enam wifi võrku ja siis kaob Inteno wifi hoopiski nimekirjast, aitab ainult Inteno restart. Arvuti viga pole, kuna internet kaob korraga kõigis seadmetes.


saadan arendajale tagasiside. ise ei ole kursis, et wifiga suuri muudatusi oleks tehtud selle schedule valiku menüüs. kui targem olen, vastan.
veel kellelgi midagi sarnast?

Igaks juhuks täpsustan, esimesest postitusest pole võib-olla aru saada - kaob ainult wifi, kaabli otsas internet ja TV jääb püsima

Meenub kunagine jama TG784 ja uuendusega, mida polnud tagasi võimalik võtta ja uut softi enam Telia poolt ei tulnud. Sümptomid täpselt samad.


ei meenu, tg784 ja tg789 wifid töötavad tänaseni kenasti, mis keiss oli?
Intenodega oli esimeses softis mõnda aega mingi kala, järgmistega sai lahenduse ja seni on olnud vaid riistavaralisi rikkeid.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 23:26:06 vasta tsitaadiga

No oli selline jama. Ja vägagi paljudel. Praegugi aeg-ajalt küsitakse mult, et mida teha - TG784 ja kaotab mitmeid kordi päevas WiFi ära. Aitab vaid restart ruuterile. Muud liidesed toimivad probleemideta. Tegemist oli vigase uuendusega ja kuna TG784 tugi lõpetati, siis seda ei parandatud. Õnneks paljud on sellest pääsenud, kuna ruuter pole end uuendanud. Klienditeenindusest öeldi, et jah, mingi jama on, aga vana versiooni peale minna ei saa. Mina protsessida ei viitsinud, kuna asemele tuli DG301, mis kolleegi koduse ADSL ühenduse otsas ikaldas, aga mul on nüüd mitu aastat järjest ilma ühegi probleemita töötanud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.08.2018 23:30:16 vasta tsitaadiga

Betamax, esimest korda kuulen tg784 puhul sellist asja, neid on vahepeal olnud kasutuses kümnetes tuhandetes. Ju oli selle konkreetse isendi aeg täis lihtsalt.

Just puutusin ühe tg784 kokku, toide uriseb ja läheb tuliseks. Läpakas kaabliga järgi, touchpad tõrgub. Wifit suudab tekitada ainult 1mega.
Kapott lahti, punnis kondesi pole. Teine toide ja viga kadunud.
Ei viitsinud seda urisevat toidet lahti kangutada, aga 140% kindel et konded punnis seal, ja sittus kõik kohad müra täis.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 01:27:02 vasta tsitaadiga

Tuhlasin veidi Telia teemas: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9329430#9329430
Sarnane probleem. Ja just WiFi-ga. Kahtlus samuti tarkvaral.
Minu oma puhul hakkasid leheküljed WiFi-t kasutades mingit DNSi errorit viskama.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 07:43:28 vasta tsitaadiga

Siis pigem oligi konkreetne isend suremas. Üldist TG784 probleemi ei meenu. Selle ruuteri wifi oli nagu ta oli ja tarkvarades muutus viimati vaid IPTV NAT ehk digiboksi võis panna siis ükskõik millisesse pessa ja ka switchi koos teiste seadmetega.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 11:36:56 vasta tsitaadiga

TG784 mittetöötamine oli omal ajal ikka päris suur probleem ju - naljakas lugeda nüüd, et tegelikult probleemi ei eksisteerinud. icon_eek.gif Oli mul omalgi üks selline isend. Peale seda loobusin Telia ruuterite kasutamisest kuna mingit abi ka Telia poolt ei saanud ja ostsin AVMi.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2018 11:45:11 vasta tsitaadiga

Ma mäletan et need jäid eemalt uuendades telliseks, pidi ise uuendama kohapeal.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Riistvara »  Inteno DG301 ruuter mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 52, 53, 54 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.