Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 78, 79, 80  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hendrik32
HV Guru

liitunud: 09.01.2007




sõnum 10.02.2018 21:23:01 vasta tsitaadiga

MaXakas kirjutas:
Ruuteriks TP-Link TL-WDR3600 OpenWRT/Lede-ga ja pulk Huawei E3372 Hilink.
Kaasajal lähevad Aknad ja moodsad linuxid sellest Hilinkist mööda ja saavad välise IP. Ledega seda pulka muud moodi kui Hilink mode's NCM driveriga ei õnnestunud käiata.
Ei olnud ka viitsimist pulka Hilinki firmawarese pealt "tavalise" peale flashima hakata...
Proovisin aeglust diagnoosida, aga sinna see jäi, et "nii see lihtsalt on". Suurimate aegluste aegu oli prose kasutus ruuteris vist ca 30% kandis, võibolla oli selles süüdi pulk, võibolla piisas sellest kiiruse söömiseks.
Spoiler Spoiler Spoiler

Kui seadmed veel alles ja muidugi viitsid jamada, siis soovitan proovida seda püsivara: http://ofmodemsandmen.com/index.html (kui juba ei kasutanud seda)
Endal hetkel kasutusel TP-Link Archer C7 (v2.0) ja E3372 HiLink ning saan 24/7 lubatud kiirused kätte ning ruuter ja pulk püsivad sees (hetkel endal 23 päeva ilma restart'ita, eelmine kord oli planeeritud elektrikatkestus).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freakadell
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2011




sõnum 18.02.2018 16:30:03 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemust kas näiteks Inteno DG200A ruuteritega õnnestub ka 4G koduinternet+IPTV käima saada? Intenodel iseenesest võimalus ühendada usb netipulk ja tavaline netiühendus toimib küll.
_________________
Working as designed.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 17:44:27 vasta tsitaadiga

freakadell, see karp ei ole mõeldud 4G koduinternet+IPTV tarbeks. Äri maha ja osta endale korralik 4G ruuter. Ma oskaks küll juhendada, kuidas seadistada ja võimaliku probleemi debugimine on õudusunenägu.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 17:53:29 vasta tsitaadiga

Pailaps, kas Telial on nüüd 4G kaudu ka iptv? Vanasti oli mingi minutv, see küll iptv ei olnud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 18:06:36 vasta tsitaadiga

IPTV on ta igaljuhul, kui täpne olla siis https://en.wikipedia.org/wiki/HTTP_Live_Streaming
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freakadell
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2011




sõnum 18.02.2018 19:59:28 vasta tsitaadiga

Mul on veel riiulis seismas TP-Link TL-MR3220 3G/4G ruuter mis samuti vajab 4G jaoks usb pulka (samuti olemas, Huawei E392, sellel võimalus ühendada 2 välist antenni, iseasi kas see julla ise võimaldab kõike, suht vana mudel).
Ruuterile peaks saama ka OpenWRT tarkvara peale lasta, seal on confi võimalusi ehk rohkem.
Annaks sellega asi käima saada?

Praegu on kasutuses üks teine 4G ruuter Huawei E5172As-22.

Hetkel veel Telia 4G kodunet+IPTV leping puudub aga vajadus sellejärgi oleks ja teengi eeltööd kas olemasoleva tehnikaga saab teha.
Tõenäoliselt leiaks vajalikud conf parameetrid ka netist või saaks abivalmi foormulase käest icon_smile.gif.

Kui ka kahtlane siis millist head ruuterit võiks otsida? Tundub, et Telia pakutav Zyxeliga ka päris rahul ei olda?
Tänud igasuguse kasuliku info eest

_________________
Working as designed.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2018 20:25:18 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
IPTV on ta igaljuhul, kui täpne olla siis https://en.wikipedia.org/wiki/HTTP_Live_Streaming


ok, aga http protokolli peale ehitatud asi peaks iga ruuteriga töötama. Hädasid on selle Elioni juhtmega IPTV-ga, kus asjad mõnevõrra teistmoodi käivad
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 00:15:30 vasta tsitaadiga

freakadell kirjutas:


Kui ka kahtlane siis millist head ruuterit võiks otsida? Tundub, et Telia pakutav Zyxeliga ka päris rahul ei olda?
Tänud igasuguse kasuliku info eest


Elioni hea ruuteri infost oleks ka ise huvitatud.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 08:33:10 vasta tsitaadiga

Telia 4G Zyxelil ja Huaweil pole ühtegi erikonfi.
Jah, esimesel on sees APN “fix” ja teisel “internet.emt.ee” kuid simi sisestamisel suvalisse ruuterisse, pannakse automaatselt simile ettenähtud apniga sess püsti. va. statc.emt.ee mis mobiilse neti ja staatilise korral tuleb häälestada. F4G kodu- või ärineti korral on taas staatiline automaatne, see mis viimase aasta jooksul vormistatud.
minuTV on OTT teenus ja jookseb läbi igasuguse ruuteri ilma eriseadistuseta.

Zyxelil on olemas ka kaughaldus Telia poolt aga see pole suvalise seadme korral võimalik. Kui klient seda oluliseks ei pea, siis ei pea.
Kliendid üldiselt Zyxeli kohta midagi ei kurda, isegi foorumis olijad mitte. Pigem on mured kas antenni ja leviga või on kohti kus tugijaam üle koormatud. Selle probleemi lahkamiseks ongi vaja Telia kaughaldust.
Jah, ruuteris võiks olla igasugu nutkaid lisasid, kuid see pole teenusruuteri eesmärk, nende kasutajate arv on olematu, samal ajal on alternatiive hulganisti turul.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 11:37:57 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Pailaps, kas Telial on nüüd 4G kaudu ka iptv? Vanasti oli mingi minutv, see küll iptv ei olnud.


Värske Arrise käivitumisel küsitakse, kas on IPTV leping või läheb asi minutv konfile. Ilmselt sellest valikust sõltub mingi konfiguratsioonide hulk, sest sikutatakse püsivara ja tehakse paar restarti. Peale seda kehtib tehtud valik, ehk ma pole kohanud menüüst mingit seadistust, mis võimaldaks uuesti valikut teha. Kahte Arrist see ühendus ära ei kipu toitma, ükskõik millise seadmega, aga see pole ka paketi eesmärk ilmselgelt.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 11:43:49 vasta tsitaadiga

Mitte-HD kanalitega on striim vist nii umbes 2Mbit/s, seega teoorias võiks ühendus kahe Arrisega hakkama küll saada kui levi on korras ja võrk antud piirkonnas üle koormatud pole.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freakadell
HV vaatleja

liitunud: 22.02.2011




sõnum 19.02.2018 13:27:35 vasta tsitaadiga

Motorola boxidel oli vaja kas OK vms nuppu all hoida käivitamise ajal ja siis sai nö service menüüsse kust oli võimalik "ajupuhastus". Arrisel ehk ka selline võimalus, iseasi kas oskab siis küsida Teliast eraldi teenust.
Ja kas Motorola VIP ka sobiks 4G teenuse otsa või ikka Arrise peale ehitatud?

_________________
Working as designed.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 14:36:54 vasta tsitaadiga

freakadell, Arris on mõeldud 4G teenuse otsa, Motorolaga ei saa teenust kasutada. MENU nupust räägitud, Arrise digiboksil on tarkvara ülekirjutamiseks põhja all peituv nupp, mida sisselülitamisel hoiad kauem , umbes 5-10 sek , kuni sensor vilkuma hakkab.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 19.02.2018 15:25:35 vasta tsitaadiga

Mis sensor see selline on mis vilgub?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 16:10:11 vasta tsitaadiga

Motorola pole võimeline vist paketikaost ja muust intelligentselt aru saama. Kehva ühenduse puhul Arris elab hls koodingu peal ruudutades kenasti edasi.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2018 16:27:52 vasta tsitaadiga

Kahe Arrisega jookseb see 20/5 ühendus kenasti. Jääb veel arvuti jaoks ka kiirust.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2018 11:48:07 vasta tsitaadiga

Ahtif kirjutas:
Kahe Arrisega jookseb see 20/5 ühendus kenasti. Jääb veel arvuti jaoks ka kiirust.

Oleneb ajast ja jaamast ning kanalist - ühega probleeme pole.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2018 13:44:31 vasta tsitaadiga

Mul viimasel paar kuud tavapärane et mängib 20min - 2h ja siis kirjutab et "Ootan andmeside taastumist" täis lampi kaob ära ja on vait teinekord 2h kuni ise jälle tööle hakkab.
1,5a on töötanud suht kuldselt, kuid nüüd mingi selline nuff...
Levi on nagu raba, kuna telefoniga proovides on LTE-d üleäära.

Masinaga midagi pekkis, on kellelgi kogemust ?
Arris ja Zyxel ruuteri poiss.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahtif
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2018 15:02:28 vasta tsitaadiga

Mul Arrised Huawei taga. Proovisin ka Zyxelit, kuid tollega oli ka see andmeside taastumise teema. Kuigi signaal oli hea, kiirus 20 kandis. Mulle tundus, et Arris streikis juhul, kui ruuter kukkus madalamale sagedusele. Tavaliselt on mul 2600MHz peal ja siis toimetab kenasti.

Aga eks see sõltub konkreetest mastist/piirkonnast.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6mbo
HV vaatleja

liitunud: 09.01.2004




sõnum 26.02.2018 20:55:15 vasta tsitaadiga

Täpselt sama mure.
1,5 aastat muretult MinuTVd vaadanud üle 4G. Nii Telia enda Fix 4G ühendusega, mis ülemüüdud masti taga pakkus kiirusi alla 1Mbps, kui ka viimased pool aastat Tele2 sim kaardiga olnud Arris kahe erineva Huiawei taga kiirustel 40-150Mbps sama masti küljes. Peaaegu 1 kuu on nüüd olnud võimatu telepilti Arrisest kätte saada. Küll ootab ühenduse taastumist, mõnikord lihtsalt ketrab seda ringi ja väga tihti ei tule üldse ülesse peale restarti.

Esmalt klienditugi muidugi soovitab ainult restarte teha igast asendist kuna pole keegi kuulnud sellisest veast ja viga peab kindlasti olema teenusepakkujaga (Tele2). Monitoorin enda võrguliiklust ja välisühendus on stabiilne. Kolmest restardist ehk ühel juhul saab pildi ette pooleks tunniks.

Peale teist kõne tuli ikkagi vastus, et probleem on laialdasem ja hetkel uuritakse kas probleem ruuteri või jaama poolne. Miskipärast Arris välistati ja arvati, et probleemid ainult Zyxeli kasutajatel. Ise kasutan B525 ja see tekitab siiski küsimuse, kas äkki võib Arris olla vigane.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 21:50:23 vasta tsitaadiga

meil zyxeli ja teliaga ka nonsens see tv..... nii kui kõik külamehed õhtul koju tulevad on ühendus maas ja kogu kompott. tv netiga sidumine tegi sellise karuteene et siga ka ei söö....
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 22:31:17 vasta tsitaadiga

Iimasel ajal zyxeli trikitab midagi, ilma tv-ta. Lambist kaob nett korraks ära. Samas kui on, siis pole probleeme
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2018 22:34:19 vasta tsitaadiga

mul paar aastat vana huawei mis teisel korrusel on sama teemat evib. korra või paar 24 tunni jooksul jookseb dns maha ja taastub mõne minuti jooksul. tavaliselt ei jõua oodata ja teen ise resa selle peale.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 09:18:15 vasta tsitaadiga

Mõlemad probleemid on võimalikud.
jeesus188, Teatud tugijaamad katkestavad ühendust nende järel olevatel Zyxel ruuteritel , tugijaama seadme tootjale veateade saadetud, oodatakse lahendust. See ei paista üldine olevat sest minu kodukülas on suurem hulk kliente aga vaid kolmel on see probleem.
Kristocfc, Mastide suur koormus on vähemtõenäoline minuTV tõttu, samal ajal tekitati mahupiiranguta koduinternet ning nende kasutajate osakaal on suurem ning teatavasti striimitakse youtube jms teenuseid suurema bitratega kui on minuTV 3-4Mbit/s. Pealegi on minuTV teenusel klientidele soovitatud digiboks mitte kasutamisel välja lülitada ning boksidel on ka striimi automaatne peatamine kui 3h jooksul kanalit ei vahetata.
Teine asi on Huawei ja mastid ja minuTV. Tihti on mureks kuulda, et hommikul ei hakka TV tööle, Huawei vajab restarti. Minu jaoks pole selge, milles selle mure on aga kindel on see, et vanemad Huaweid enam vist softi tootjalt ei saa.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 11:14:16 vasta tsitaadiga

indrekp,
tsitaat:

Kristocfc, Mastide suur koormus on vähemtõenäoline minuTV tõttu, samal ajal tekitati mahupiiranguta koduinternet ning nende kasutajate osakaal on suurem ning teatavasti striimitakse youtube jms teenuseid suurema bitratega kui on minuTV 3-4Mbit/s.

Sekundeerin seda teooriat, mul kõrval telefon lendab sama masti otsas 70Mbit/s kui minuTV nutab andmeside kadude üle.
Kuna see tekkis paar kuud tagasi, siis oleks võrgu käppadel lihtne avastada, mis softiga see "featuur" tekkis. Palju te TJ softi uuendusi ikka teete, kindalsti mitte igapäevaselt ja Zyxel ei ole kellelgi üle OTA mingit uuendust saanud.

Samas loodame parimat, kuna varsti sellisel kujul selle teenusega edasi ei plaai purjetada.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 27.02.2018 11:22:52 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
indrekp,
tsitaat:

Kristocfc, Mastide suur koormus on vähemtõenäoline minuTV tõttu, samal ajal tekitati mahupiiranguta koduinternet ning nende kasutajate osakaal on suurem ning teatavasti striimitakse youtube jms teenuseid suurema bitratega kui on minuTV 3-4Mbit/s.

Sekundeerin seda teooriat, mul kõrval telefon lendab sama masti otsas 70Mbit/s kui minuTV nutab andmeside kadude üle.
Kuna see tekkis paar kuud tagasi, siis oleks võrgu käppadel lihtne avastada, mis softiga see "featuur" tekkis. Palju te TJ softi uuendusi ikka teete, kindalsti mitte igapäevaselt ja Zyxel ei ole kellelgi üle OTA mingit uuendust saanud.

Samas loodame parimat, kuna varsti sellisel kujul selle teenusega edasi ei plaai purjetada.

Kus puu all sa küll nii aasta maha oled maganud? icon_cool.gif
Juba nii a aasta antakse Kõrgem Prioriteet neile seadmetele mis on 4,5G toega ning seda põhjusel - ka uued võrgud, mida ehitatakse praegu, on juba kõik 4,5G võrk.
4G on minevik, "pensionile mineja, vanake" ning see saabi siis Madalama Prioriteedi. icon_cool.gif

Nii, et paned selle vanakese 4G-ruuteri "kapi otsa või sahtlisse", siis hangid mõne kasutatud 4,5G toega telefoni ning paned selle Hotspotti tegema. Ning ongi koheselt probleemid lahendatud. icon_cool.gif

PS: Ja ega see ei ole ainult Telial nii, sõber-konkurendil, Elisal - kellega täpselt ühte ja sama "jalga astutakse", on täpselt samamoodi.
Ning ka ise viskasin mingi aasta Elisa võrgust minema 4G toega seadme ning kasutusse tuli kasutatud 4,5G telo ja see teeb siis Hotspotti.
Kõik 4G probleemid - aeglane kiirus, uimasus jms. on 4,5G tehnikaga "kauge minevik". icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 11:47:27 vasta tsitaadiga

seda silmas pidasingi, et nüüd kui tv on internetis on ruuterite arv kasvanud ja lisaks tv'le istutatakse nende otsa ka kõik muu kodutehnika, ning seoses sellega ka koormuste kasv selliseks, et keegi ei saa lõpuks telkut vaadata icon_biggrin.gif

mul kodus vähemalt nii, et kui hangub ära telku pilt hangub ära nett kõikides koduseadmetes. klienditeenindus palub muidugi selle peale välisantenni lisaks osta thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 16:12:24 vasta tsitaadiga

WäntWõll, Küsimus oli selles, kas minuTV on tekitanud mastidele ülekoormuse. Kindlasti ta koormanud on kuid kõige rohkem koormavad maste muud updated, torrentid, mängude laadimised jms tõmbavad ühenduse triiki täis.
Sinu puhul on hea näide, et mast ei ole koomas vaid on ruuter kas valel sagedusel ja ei saa õiget masti sagedust kätte või on probleemid minuTV ühenduse stabiilsusega, alates digiboksist, lõpetades Telia serveriga, vahepeal võib olla hulk mudru. Lahendust oskab ainult Telia 123 öelda. (Kui oskab)
Digiboks saab pisiuuendusi vähemalt kord kuus kui mitte rohkem. Zyxel on paari aasta jooksul saanud 3 uuendust, tuli siis ruuteris oli v1, nüüd v4 ja see on seadmes praktiliselt bugidevaba.
Üksikute tugijaamadega tegeletakse siis ka, kus võib mingi koll olla.

Kristocfc, Pane vaid korraks linuxi iso kusagilt ftpst laadima, pilt on koos. Ühendusel ei ole võimalik teostada QoSi, ehk kui miski tõmbab triiki, siis TV pilt annab alla.
Väliantenn vähemalt kindlustab selle, et saad lähimast mastist kõik võimalikud sagedused kätte.
Minu reegel on see, et kui ruuter pole akna peal kust on vähemalt pool mobiilimasti näha, siis tuleb panna väliantenn.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 16:32:35 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:

Kristocfc, Pane vaid korraks linuxi iso kusagilt ftpst laadima, pilt on koos. Ühendusel ei ole võimalik teostada QoSi, ehk kui miski tõmbab triiki, siis TV pilt annab alla.
Väliantenn vähemalt kindlustab selle, et saad lähimast mastist kõik võimalikud sagedused kätte.
Minu reegel on see, et kui ruuter pole akna peal kust on vähemalt pool mobiilimasti näha, siis tuleb panna väliantenn.


Ehk selgitad lähemalt, miks QoS võimalik pole. Nii 4G internet kui minuTV on Telia teenused. Tehniliselt ei näe ma probleemi, miks Telia ei võiks QoS rakendada. Saaks ju panna prioriteedid mitte-kodu ehk kallim pakett->TV->kodupaketi s_tasikutamine. See on siis lihtsustatud näide, reaalses elus on need reeglid keerukamad, aga mõte jääb samaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 27.02.2018 17:23:21 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Zyxel on paari aasta jooksul saanud 3 uuendust, tuli siis ruuteris oli v1, nüüd v4 ja see on seadmes praktiliselt bugidevaba.
Mis Zyxel-ist jutt käib?, mul on Zyxel LTE3311 ja firmware versiooniks näitab V1.00(ABDE.2)C0, kuskaudu neid uuendusi saab, ruuteri tarkvaras ei näita võimalust, et ruuter saaks ise või minu käsu peale kuskilt alla laadida..
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 17:26:21 vasta tsitaadiga

H_K, võibolla siis vanakooli värk, laed tootja kodukalt firmware alla ja siis laed selle ruuterisse. Pole ka mingi raketiteadus, lihtsalt paar liigutust lisaks(ja lisaboonusena kindlus, et ruuter www.isetegija.net lehe liiga suur fänn pole icon_biggrin.gif )
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 27.02.2018 17:41:31 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
H_K, võibolla siis vanakooli värk, laed tootja kodukalt firmware alla ja siis laed selle ruuterisse. Pole ka mingi raketiteadus, lihtsalt paar liigutust lisaks(ja lisaboonusena kindlus, et ruuter www.isetegija.net lehe liiga suur fänn pole icon_biggrin.gif )
Suvalise poe riiulilt haaratud ruuteriga olengi nii toimetanud aga antud Zyxeli ruuter on rendis ja Telia omandus ning mul pole aimugi, kas sellel tootel on peal universaalne tehase tarkvara või on seal Telia spetsiifiliste arenduste-seadistustega tegu. Põhimõtteliselt ju ruuter töötab ja tark ei torma töötavat asja parandama icon_smile.gif aga kui on bugid, mis võiks olemata olla ja lihtsa tarkvarauuendusega saaks paremaks... eusa_think.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 17:51:33 vasta tsitaadiga

mu enda teise korruse huiaweil levi põhjas, ärakukkumised ikkagi olemas. mast on kuskil 1,5 km linnulennult
Spoiler Spoiler Spoiler


välja peksab enamjaolt war thunderit pelades- siis jääb lihtsalt silma ilmselt
lükkab lihtsalt dns address could not be found ja kõik. taastub iseeneslikult mõne minuti jooksul.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 20:11:39 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
indrekp kirjutas:

Kristocfc, Pane vaid korraks linuxi iso kusagilt ftpst laadima, pilt on koos. Ühendusel ei ole võimalik teostada QoSi, ehk kui miski tõmbab triiki, siis TV pilt annab alla.
Väliantenn vähemalt kindlustab selle, et saad lähimast mastist kõik võimalikud sagedused kätte.
Minu reegel on see, et kui ruuter pole akna peal kust on vähemalt pool mobiilimasti näha, siis tuleb panna väliantenn.


Ehk selgitad lähemalt, miks QoS võimalik pole. Nii 4G internet kui minuTV on Telia teenused. Tehniliselt ei näe ma probleemi, miks Telia ei võiks QoS rakendada. Saaks ju panna prioriteedid mitte-kodu ehk kallim pakett->TV->kodupaketi s_tasikutamine. See on siis lihtsustatud näide, reaalses elus on need reeglid keerukamad, aga mõte jääb samaks.


minuTV on erinevalt TeliaTVst OTT teenus, videostriim on võrdne kogu liiklusega nagu youtube ja muu striiming. Miks ei saa, või kuidas saab, ära minu käest küsi.
Äkki läheb jälle mingi võrdse kohtlemise reegliga vastuollu nagu foorumis mingi aeg arutleti icon_biggrin.gif

H_K kirjutas:
indrekp kirjutas:
Zyxel on paari aasta jooksul saanud 3 uuendust, tuli siis ruuteris oli v1, nüüd v4 ja see on seadmes praktiliselt bugidevaba.
Mis Zyxel-ist jutt käib?, mul on Zyxel LTE3311 ja firmware versiooniks näitab V1.00(ABDE.2)C0, kuskaudu neid uuendusi saab, ruuteri tarkvaras ei näita võimalust, et ruuter saaks ise või minu käsu peale kuskilt alla laadida..


Teed seadmele tikuga reseti, ootad kannatlikult 15-20 minutit, seade teeb ise paar restarti ja uus soft peal, hing hoia kinni, et vool ära ei lähe, muidu on tellis ja vajab tehniku abi või vahetamist.
Soovitan mitte õhtul netivajalikul ajal teha vaid hommikul.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2018 20:35:10 vasta tsitaadiga

täna 3 korda jamas nett selle zyxeliga.
Lasin teliasse helistada ja alguses ei pääsetud ligi, siis pärast öeldi oh, teil on väga vana soft peal....uuendame ära......eks paista

E:

Peale uuendusi öeldi, et sealse mastiga olid mingid probleemid. Suurem jama saadi korda, aga mingid asjad tuleb ära vahetada (tundub, et pole ainuke klient kes kurtnud on)....eks paista, kas midagi paremaks ka midagi muutus.
Signaalid jne on kõik ok kliendi poolt

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 28.02.2018 00:36:11 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
täna 3 korda jamas nett selle zyxeliga.
Lasin teliasse helistada ja alguses ei pääsetud ligi, siis pärast öeldi oh, teil on väga vana soft peal....uuendame ära......eks paista

E:

Peale uuendusi öeldi, et sealse mastiga olid mingid probleemid. Suurem jama saadi korda, aga mingid asjad tuleb ära vahetada (tundub, et pole ainuke klient kes kurtnud on)....eks paista, kas midagi paremaks ka midagi muutus.
Signaalid jne on kõik ok kliendi poolt

Laena parem kellegi käest 4,5G toega mobiiltelefon ning mine sellega masti alla ja vaata järgi kas on ikka jamad või ei ole.
Kui telefon jamasid ei näita - kiirus kimab siva ja probleemideta, siis on tegu sellega, et seal mastis on 4,5G tehnika töös, mitte enam 4G tehnika.
Ning kõik mis on hea, saad ainult 4,5G tehnika kaasabil, 4G on kahjuks "muuseumi-eksponaadiks muutumas".
PS. Mul siin Mustamäel samuti - 4G-ga midagi head on kague, helesinine Mälestus. icon_cool.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2018 00:40:10 vasta tsitaadiga

tahanteada, ära lappa, ei ole telefonis ja ruuteris mingit uber mure.
Ei aita ka telefonis mingi võrgu tegemine icon_idea.gif
Mine tee mis tahad icon_idea.gif ära solgi teemat icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2018 21:00:16 vasta tsitaadiga

Õhtuse 4G võib ära unustada, suhteliselt suva jaama taga on link 4-5x aeglasem. 165 nagu tavaliselt ei näe just nimetatud jaama/sektori vaates ülekoormust või nendib ohates võimalikku ülemüümist. Paar eurot juurde lisama ja proovima Levikomi, saab naabrite elu paremaks muuta ja sünergiliste restardisõprade tülitamisest pääseda.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2018 01:22:01 vasta tsitaadiga

levikom vbolla samamoodi selles piirkonnas üle müünud. ei tea kas neil ka tasuta prooviperiood olemas on? olen isegi mõelnud et switchida aga liiga laisk veel. esimese asjana ilmselt lähen vahetan ruuteri ää mul juba üle 2 aasta vana
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 06.03.2018 13:38:47 vasta tsitaadiga

Variant on ka konkurendi 4G ära proovida. Vanasti sai 7p testida...
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2018 18:57:58 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
Õhtuse 4G võib ära unustada, suhteliselt suva jaama taga on link 4-5x aeglasem. 165 nagu tavaliselt ei näe just nimetatud jaama/sektori vaates ülekoormust või nendib ohates võimalikku ülemüümist. Paar eurot juurde lisama ja proovima Levikomi, saab naabrite elu paremaks muuta ja sünergiliste restardisõprade tülitamisest pääseda.


Olen sinuga täitsa nõus. Peale kella 17:00 on nii koomas kõik. Alla saab healjuhul 3mb/s. Pole erilisi valikuid, eks need teised operaatorid samamoodi kõik ülemüünud ennast icon_neutral.gif .


EDIT: Täna hommiku oli eriti huvitav. Loopis Telia lehte ette, kus kirjas ,et : "Asute väljaspool fikseeritud koha aadressi, millele pakett vormistatud." Kiirused terve päev olnud 3mb juures.... Kas Viljandi kandis mõni hooldustöö ?
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2018 16:40:17 vasta tsitaadiga

Antud teenusele hakatakse lähipäevil pakkuma ka alternatiivset uuemat ruuterimudelit.
Erilist vahet pole, pisem, valge, kaks lan porti. Kätt pole külge saanud seega kasutuskogemust ei oma, koormustaluvust ei tea.
Muidu nõustun, et sellisele karbile pole Gbit lan vajalik ja AC wifi ilmselt ei oma ka väärtust, arvestades teenuse kiirust.
100% on kindel, et see töötab vaid Telia 4G koduinternetiga, mitte teiste simmidega.

https://pood.telia.ee/productInfo/431/ruuter-zyxel-lte3302/LTE3302-TELIA
https://www.zyxel.com/ee/et/products_services/4G-LTE-Indoor-Router-IAD-LTE3302-Series/overview#benefits
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2018 16:55:45 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Antud teenusele hakatakse lähipäevil pakkuma ka alternatiivset uuemat ruuterimudelit.
Erilist vahet pole, pisem, valge, kaks lan porti. Kätt pole külge saanud seega kasutuskogemust ei oma, koormustaluvust ei tea.
Muidu nõustun, et sellisele karbile pole Gbit lan vajalik ja AC wifi ilmselt ei oma ka väärtust, arvestades teenuse kiirust.
100% on kindel, et see töötab vaid Telia 4G koduinternetiga, mitte teiste simmidega.

https://pood.telia.ee/productInfo/431/ruuter-zyxel-lte3302/LTE3302-TELIA
https://www.zyxel.com/ee/et/products_services/4G-LTE-Indoor-Router-IAD-LTE3302-Series/overview#benefits


Ei ole nõus, et AC wifi ja GBit LAN väärtust ei oma. Ega kodused seadmed siis ainult välismaailmaga suhtle, vahel on neil vaja omavahel ka "lobiseda" ja siis on kiirem LAN ikka abiks.
Paarkümmend giga üle 802.11N wifi NASi kopeerida on ikka suht pain.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2018 20:43:58 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
indrpo kirjutas:
Antud teenusele hakatakse lähipäevil pakkuma ka alternatiivset uuemat ruuterimudelit.
Erilist vahet pole, pisem, valge, kaks lan porti. Kätt pole külge saanud seega kasutuskogemust ei oma, koormustaluvust ei tea.
Muidu nõustun, et sellisele karbile pole Gbit lan vajalik ja AC wifi ilmselt ei oma ka väärtust, arvestades teenuse kiirust.
100% on kindel, et see töötab vaid Telia 4G koduinternetiga, mitte teiste simmidega.

https://pood.telia.ee/productInfo/431/ruuter-zyxel-lte3302/LTE3302-TELIA
https://www.zyxel.com/ee/et/products_services/4G-LTE-Indoor-Router-IAD-LTE3302-Series/overview#benefits


Ei ole nõus, et AC wifi ja GBit LAN väärtust ei oma. Ega kodused seadmed siis ainult välismaailmaga suhtle, vahel on neil vaja omavahel ka "lobiseda" ja siis on kiirem LAN ikka abiks.
Paarkümmend giga üle 802.11N wifi NASi kopeerida on ikka suht pain.

Sellega olen ka nõus, kahjuks 95% Telia F4G klientidest ei oma NASi ja isegi ei suhtle koduvõrgus kiirete seadmetega.
Kui peaks mõni selline ette sattuma, on nii ehk naa signaali vastuvõtu kohast kaabliga liikuda hoone keskele, et tagada parim wifi levi ning ühendada TV, STB, konsool ja muud seadmed ning abiks on selline purk:
https://pood.telia.ee/productInfo/58/wifi-leviala-laiendaja-zyxel-armor-x1/WAP6806-EU0101F
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2018 21:51:52 vasta tsitaadiga

Kui ta maksab täpselt sama palju kui LTE3311, siis miks peaks keegi seda endale üldse tahtma?
Ainult valge värvi ja väiksema karbi tõttu?
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2018 22:38:34 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Kui ta maksab täpselt sama palju kui LTE3311, siis miks peaks keegi seda endale üldse tahtma?
Ainult valge värvi ja väiksema karbi tõttu?

vasta enda küsimusele, miks peaks keegi endale Telia Koduinternetti ja minuTvd tahtma.
kasutajal pole üldiselt vahet kas eelmine või praegune ruuter.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2018 23:01:02 vasta tsitaadiga

närvid suht läbi.


20/5 kodunett ja alguses oli koguaeg MAX kiirus. Nüüd on siis 10x aeglasem. Reaalselt olen nõus asjas mitte süüdi olevaid klienditeenidajatel telliskiviga näo sisse lööma juba.
10x aeglasem tähendab,et 1080p youtube video vaatamine on privileeg. Ja bufferdamisega. Rääkimata sellest,et äkki midagi veel taustaks downloadib. Pornist rääkimatagi icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif


Telefonis olev tele2 tõmbab hetkel teliale igast asendist (aga põhiliselt siiski doggystyles) teliale korralikult perse.
Kahtlustan ka kiiruse piiramist muidugi,aga seda ju tõestada ei saa....

Klienditugi pani oma tavalist jura - ütles ,et äkki on viga antennis ,ruuteris, minu iseloomus, minu autos - ütlesin,et piix - sama nett,sama ruuteri ja antenniga annab õhtul max kiirused välja - ise oled homo ühesõnaga.


Hetkel on kopp.gif kopp.gif kopp.gif väga ees.
asi on juhtunud ca viimase 2 nädalaga.

Testimaks,et mu kodu setup ikka kindlalt ei ime, viskasin telefonist tel2 sim sisse - ja ülla ülla- kiirused kasvasid kordades.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 01:53:49 vasta tsitaadiga

welcome to the real world. vabalevi sai otsa igal mehel nüüd ruuter kodus ja õhtul läheb netijagamiseks.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neoman
HV veteran

liitunud: 12.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 06:43:12 vasta tsitaadiga

Inferno kirjutas:
närvid suht läbi.


20/5 kodunett ja alguses oli koguaeg MAX kiirus. Nüüd on siis 10x aeglasem. Reaalselt olen nõus asjas mitte süüdi olevaid klienditeenidajatel telliskiviga näo sisse lööma juba.
10x aeglasem tähendab,et 1080p youtube video vaatamine on privileeg. Ja bufferdamisega. Rääkimata sellest,et äkki midagi veel taustaks downloadib. Pornist rääkimatagi icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif icon_neutral.gif


Telefonis olev tele2 tõmbab hetkel teliale igast asendist (aga põhiliselt siiski doggystyles) teliale korralikult <b>piix</b>.
Kahtlustan ka kiiruse piiramist muidugi,aga seda ju tõestada ei saa....

Klienditugi pani oma tavalist jura - ütles ,et äkki on viga antennis ,ruuteris, minu iseloomus, minu autos - ütlesin,et <b>piix</b> - sama nett,sama ruuteri ja antenniga annab õhtul max kiirused välja - ise oled homo ühesõnaga.


Hetkel on kopp.gif kopp.gif kopp.gif väga ees.
asi on juhtunud ca viimase 2 nädalaga.

Testimaks,et mu kodu setup ikka kindlalt ei ime, viskasin telefonist tel2 sim sisse - ja ülla ülla- kiirused kasvasid kordades.



Sama seis ja ise ka Viljandis. Hommiku vara ja hilja õhtu saab lubatud kiirused kätte ,aga päeval ja 17.00-22.00 täiesti koomas.
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markz
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2018 14:15:07 vasta tsitaadiga

Toimis endalgi asi tõrgeteta paar kuud, aga nüüd telekas töötab = muust võid unistada icon_lol.gif
Aga peab meeldima, kaabel on kauge tulevik!
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia piiramatu mahuga 4G/5G Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 78, 79, 80  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.