Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 11.01.2018 00:40:20 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Välise ketta pealt filmide vaatamiseks osta raspberry või mõni box. Igast otsast parem kui 600€ telekas. Aga kui siiski kuidagi ei saa siis samsung ja LG peaks kõige rohkem erinevaid formaate mängima.


Ses mõttes et pildi nägemiseks on telekat ka vaja, ainult boxist ei piisa icon_smile.gif
Üldiselt peaks enamus tänapäevased telekad väliselt kettalt pildi näitamisega hakkama saama. Nagu mainitud, selles hinnaklassis LG-l ja Samsa-l ei tohiks ka supakatega probleeme tekkida.

600 eest oleks näiteks see variant:
https://www.hinnavaatlus.ee/918901/samsung-55-ue55mu6172/

55UJ635V LG saab ka odavamalt, aga nendest kahest on Samsa etem
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 01:39:47 vasta tsitaadiga

Mälupulga-ketta pealt peaks suvalised värskemad telekad juba okeilt hakkama saama... ise vaataks praegu ostes, et x265't toetaks. Enda SONY nt. ei toeta ja natukene häirib.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 08:31:45 vasta tsitaadiga

Ma ei ole kursis aga kas samsung ja LG mudelid bluray iso faile mängivad? Kui ei siis mul endal jääks pooled filmid vaatamata. Endal on android telekas ja olen proovinud KODI, siis saab küll kõike filme vaadata aga vajalikku heli ei saa kätte. Siis jääb ikka valikusse väline karp kust saab nii heli kui pildi kätte.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janx4u
HV vaatleja
janx4u

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 09:59:53 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
janx4u, hoia silm järelturul peal või tee ostuteema. Saad ehk parema asja.


Soovin TV osta järelmaksuga.... seega kahjuks selline variant ei mängi vist just väga hästi välja. Aga vaadata võib ikkagi.

hobihall kirjutas:

600 eest oleks näiteks see variant:
https://www.hinnavaatlus.ee/918901/samsung-55-ue55mu6172/

55UJ635V LG saab ka odavamalt, aga nendest kahest on Samsa etem


See samsa jäi endale ka silma, kuigi ega ma neid väga ei oska vaadata. Täitsa reaalne, et see ehk lähebki loosi. See et sellel OS on mingi Tizen 3.0
Spoiler Spoiler Spoiler
pole probleemiks? Saan aru, et ega sellise rulli eest vista väga midagi ei saagi.


Kas mõnel TV'l on ka USB 3.0 tugi. Mõtlen, et kui see väline kõvaketas oleks ka 3.0 toega, siis ehk töötaks asjad vähe paremini?



Ühtlasi mõtlesin, et kui juba järelmaksuks läheb siis võin ka juba ca €700 kanti eelarve teha, juhul kui see tõesti veel päästaks ja annaks mingi g võrra parema telku välja.

_________________
Ilmselt olengi veidi newb...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 11.01.2018 11:35:18 vasta tsitaadiga

Androidiga telekale paned KODI peale ja vaatadki, pole eraldi Raspberryt vaja ega miskit. Sony peal on siiani väga hästi toiminud.

janx4u kirjutas:
Oeh.... Life sucks when you're poor :)

Pole vist eriti valida, 55", eelarve €600 kanti, see vist ilmselt pigem OS teema (Android, WebOS, ei tea neist teemadest eriti midagi), aga võiks olla võimalikult lihtne välise ketta pealt filme vaadata k.a. subtiitrid jne (üle wifi variant kahjuks ei sobi).
Tore oleks kui pilt oleks ka kena aga oleme ausad, €600 euriku läheduses oleva eelarvega vist väga palju ei ei maksa oodata.

Igasugune soovitus oleks tõesti teretulnud.

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janx4u
HV vaatleja
janx4u

liitunud: 28.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 12:16:28 vasta tsitaadiga

Minu eelarve sisse vist Androidiga isend väga ei jää... icon_sad.gif
blas kirjutas:
Androidiga telekale paned KODI peale ja vaatadki, pole eraldi Raspberryt vaja ega miskit. Sony peal on siiani väga hästi toiminud.

_________________
Ilmselt olengi veidi newb...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 12:20:32 vasta tsitaadiga

janx4u, Philipsi telekad on kõik Androidiga. Viimasete tarkvarauuenduste korral on ka SPMC/Kodi enam-vähem normaalselt tööle hakanud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 12:45:38 vasta tsitaadiga

janx4u kirjutas:
rmc kirjutas:
janx4u, hoia silm järelturul peal või tee ostuteema. Saad ehk parema asja.


Soovin TV osta järelmaksuga.... seega kahjuks selline variant ei mängi vist just väga hästi välja. Aga vaadata võib ikkagi.

hobihall kirjutas:

600 eest oleks näiteks see variant:
https://www.hinnavaatlus.ee/918901/samsung-55-ue55mu6172/

55UJ635V LG saab ka odavamalt, aga nendest kahest on Samsa etem


See samsa jäi endale ka silma, kuigi ega ma neid väga ei oska vaadata. Täitsa reaalne, et see ehk lähebki loosi. See et sellel OS on mingi Tizen 3.0
Spoiler Spoiler Spoiler
pole probleemiks? Saan aru, et ega sellise rulli eest vista väga midagi ei saagi.


Kas mõnel TV'l on ka USB 3.0 tugi. Mõtlen, et kui see väline kõvaketas oleks ka 3.0 toega, siis ehk töötaks asjad vähe paremini?



Ühtlasi mõtlesin, et kui juba järelmaksuks läheb siis võin ka juba ca €700 kanti eelarve teha, juhul kui see tõesti veel päästaks ja annaks mingi g võrra parema telku välja.


Selle samsaga(ja ka teiste odavama otsa telekatega) võta mälupulgal mingi backlight bleed test poodi kaasa ja võimalusel proovi konkreetset isendit. Kahel sõbral on see sama samsung. Ühel on väga rõve backligh bleed, teisel on aga päris okei.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 11.01.2018 13:15:47 vasta tsitaadiga

hea uudis et lõpuks ka LG lisab BFI https://www.youtube.com/watch?v=naf1nlD93vw ainuke jama et mul juba OLED olemas, aga samas millalgi tulevikus peab ikka suurema ostma icon_wink.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 17:12:00 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ma ei ole kursis aga kas samsung ja LG mudelid bluray iso faile mängivad? Kui ei siis mul endal jääks pooled filmid vaatamata. Endal on android telekas ja olen proovinud KODI, siis saab küll kõike filme vaadata aga vajalikku heli ei saa kätte. Siis jääb ikka valikusse väline karp kust saab nii heli kui pildi kätte.

Siin videos näitab ära, et media serverist saab otse streamida läbi LG media playeri. https://www.youtube.com/watch?v=jKVcQ0QLb8A
LG enda lehel ka Tech Specks all mida saab USB pealt otse mängida. http://www.lg.com/nz/tvs/lg-43UH610T-uhd-fhd-hd-tvs
LG UHD TV 4K 43UH610T via Port LAN Network (Photo & Video)
Format Supported : mkv/mp4/avi/mpg/mpeg/m2ts/iso/bdrm/bdmv/3gp/dat/mp3/aac/flac/wav/ etc.
Codec Supported : MPEG-1 / MPEG-2 /  MPEG-4 /AVC H.264 / HEVC H.265 / VP8 / VP9 / Dolby Digital Plus / DTS-HD / AAC / HE-AAC / HE-AAC v2 / FLAC
Max Resolution : UltraHD 4K 3840x2160p @ 60p
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 20:54:21 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2018 21:24:23 vasta tsitaadiga

Nestes oli "tere tulemast" ekraanile sisse põlenud icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2018 12:44:19 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Nestes oli "tere tulemast" ekraanile sisse põlenud icon_rolleyes.gif

Tartu Ülikoolis olid LCD backlightil osad tsoonid ära kustunud. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2018 16:45:55 vasta tsitaadiga

Telias oli ostuöö kampaania https://pood.telia.ee/Campaign/Ostuoo?filter=2&forceActive=True



Johhaidii...
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2018 17:20:31 vasta tsitaadiga

Mis hind oli?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2018 17:26:47 vasta tsitaadiga

2479€ ütleb link. ja praegu paistab, et saab osta ka.
edit: irw, üks on seda laos. niipea kui ma ostukorvi panin näitas uuesti, et läbi müüdud icon_biggrin.gif

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2018 17:30:12 vasta tsitaadiga

Nüüd jah, paistab. Paistis läbi hägustuse et soodukas on €1511

https://www.hinnavaatlus.ee/956942/lg-65-oled65b7v/

icon_smile.gif

Tunduski liiga hea, et tõsi olla. (ma mõtlesin, et müüakse hinnaga €999 65" OLEDi, lihtsalt minu tolle hetkelise jagamiseufooria selgituseks)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2018 17:35:36 vasta tsitaadiga

see FHD on nüüd vist jah igal pool 999€
https://pood.telia.ee/productInfo/55/55-oled-teler-lg-eg9a7/55EG9A7V.AEE

mõnes mõttes märk maha, et esimene OLED mudel mis alla tonni icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2018 20:07:07 vasta tsitaadiga

Naljakas, et osadel teleritel on telia e-poes tava-ja soodushind üks ja seesama. Ei näe erilist mõtet sellisel kampaanial. Samuti on teistes Eesti e-poodides 65 tollise B7 oledi tavahind odavam kui telia poolt pakutav soodushind, aga noh miks mitte kui raha on😉
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2018 20:31:42 vasta tsitaadiga

tann84 kirjutas:
Naljakas, et osadel teleritel on telia e-poes tava-ja soodushind üks ja seesama. Ei näe erilist mõtet sellisel kampaanial. Samuti on teistes Eesti e-poodides 65 tollise B7 oledi tavahind odavam kui telia poolt pakutav soodushind, aga noh miks mitte kui raha on😉


HinnaVaatlus paljastab ka seda, et mõni netiriiulipood on hinnalangetamise üldse ära unustanud icon_biggrin.gif OLED ja üldse telerite hinnad kukuvad hetkel nii kiiresti, et müüa ei jõua vahendajaga kokku leppida. Telia poodi vaadates, siis on isegi üllatav, et Turuliidri sarnast hinda suudetakse pakkuda, Telia on pigem kallim pood.
https://www.hinnavaatlus.ee/956942/lg-65-oled65b7v/
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 15.01.2018 20:39:57 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
see FHD on nüüd vist jah igal pool 999€
https://pood.telia.ee/productInfo/55/55-oled-teler-lg-eg9a7/55EG9A7V.AEE

mõnes mõttes märk maha, et esimene OLED mudel mis alla tonni icon_smile.gif

Nojah, tervelt prisked 0,1% alla tonni - klassikaline näide lollide püüdmisest thumbs_up.gif (ehk siis lollidelt tulebki raha ära võtta).
Igatahes minul ajavad sellised hinnad s**a keema whip.gif Hea veel, et see hind pole 999,99€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2018 20:41:38 vasta tsitaadiga

Zuumbox kirjutas:
indrekp kirjutas:
see FHD on nüüd vist jah igal pool 999€
https://pood.telia.ee/productInfo/55/55-oled-teler-lg-eg9a7/55EG9A7V.AEE

mõnes mõttes märk maha, et esimene OLED mudel mis alla tonni icon_smile.gif

Nojah, tervelt prisked 0,1% alla tonni - klassikaline näide lollide püüdmisest thumbs_up.gif (ehk siis lollidelt tulebki raha ära võtta).
Igatahes minul ajavad sellised hinnad s**a keema whip.gif Hea veel, et see hind pole 999,99€


taas minu viga, HV lingi oleks pidanud panema:
https://www.hinnavaatlus.ee/957902/lg-55-55eg9a7v/

Üldiselt on see jah personaalne millised hinnad kellelgi shita keema ajavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2018 22:47:27 vasta tsitaadiga

https://www.whathifi.com/lg/oled55c8/review
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Milenko
HV kasutaja
Milenko

liitunud: 11.11.2008




sõnum 17.01.2018 17:24:30 vasta tsitaadiga

Soovitage tv (LG) paranduskohti Tallinnas palun. Mõned LEDid vist läbi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 17.01.2018 17:53:47 vasta tsitaadiga

janx4u kirjutas:
rmc kirjutas:
janx4u, hoia silm järelturul peal või tee ostuteema. Saad ehk parema asja.


Soovin TV osta järelmaksuga.... seega kahjuks selline variant ei mängi vist just väga hästi välja. Aga vaadata võib ikkagi.


Väikelaen võib olla madalama intressiga kui järelmaks. Ja saad ka kasutatud teleri osta.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 18.01.2018 09:11:31 vasta tsitaadiga

Väikelaenuga osta kasutat telekas? mida veel..
Milenko, ma millegipärast arvan, et see remont on sama kallis või kallm, kui uue telku hankimine(oleneb, kui kerge viga on ja kui odav vahetatav jupp on). Küsi renerk'ist hinnapakkumist näiteks.

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2018 11:06:52 vasta tsitaadiga

võta sms laen kasutatud tv ostuks. hea tuttav tegi nii ja väga rahul.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blas
Kreisi kasutaja
blas

liitunud: 27.01.2002




sõnum 18.01.2018 11:38:39 vasta tsitaadiga

Von Wu viitas ju soodsamale laenutootele, milleks mingi sms-laenu jahuga tulla. Olen järelmaksude intresse vaadanud ja kohati on need tõesti sms-laenudele sarnased.
Õigem oleks muidugi jõukohane tagasimakse summa igakuiselt kõrvale panna ja saad natuke hiljem oluliselt parema asja osta:)

_________________
The truth is out there
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 19.01.2018 09:17:19 vasta tsitaadiga

laenuga pole sul ükski toode soodsam ju kokkuvõttes. samas on täiesti OT teemaarendus ....
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2018 21:27:40 vasta tsitaadiga

Kas Eestis kusagil 4K Blu-Ray'si müüakse?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 23.01.2018 00:59:04 vasta tsitaadiga

kaspar737 kirjutas:
Kas Eestis kusagil 4K Blu-Ray'si müüakse?


Laseringi hinnakirjas nagu midagi oleks aga tellimise peale, seega on mõistlikum ikka ise UK-st või mujalt tellida!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2018 10:56:12 vasta tsitaadiga

Amazon on abiks, ära piina ennast kohalikega.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2018 11:22:02 vasta tsitaadiga

viimati jäi isegi prismas neid silma, nii et ju tavalistes kanalites ikka on.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 23.01.2018 17:33:54 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
viimati jäi isegi prismas neid silma, nii et ju tavalistes kanalites ikka on.

UHD plaate müüdi Prismas?! Raske uskuda. Nad ei müü õieti tavalisi blu-raysidki...paar tükki ehk leiab otsimise peale, aga need on tavalised BR kõik.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 25.01.2018 10:32:25 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
viimati jäi isegi prismas neid silma, nii et ju tavalistes kanalites ikka on.


Prismas UHD plaadid icon_eek.gif ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 25.01.2018 10:41:43 vasta tsitaadiga

MaxPower kirjutas:
londiste kirjutas:
viimati jäi isegi prismas neid silma, nii et ju tavalistes kanalites ikka on.


Prismas UHD plaadid icon_eek.gif ?


Prisma töötajad ilmselt isegi ei tea, mis asi on UHD plaat, rääkimata nende müügil olemisest... Oletatavasti ajab Londiste UHD ja tavalise BD segi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tann84
HV kasutaja
tann84

liitunud: 30.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2018 21:50:50 vasta tsitaadiga

Lugedes praeguste telerite ülevaateid, siis enamus teemast käib musta värvi kuvamise üle. Mul on mingi 11a vana samsung LE40686, mis kuvab musta mii nagu peab aga tahaks lihtsalt suurema 4K teleri vastu vahetada. Kas vahepeal on mingi taandareng siis toimunud et telerid ei suuda musta korralikult kuvada? Või siis suudavad aga professionaalsed arvustajad lihtsalt teevad keskklassi LED’e maha.
_________________
PSN: karl877
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2018 22:01:52 vasta tsitaadiga

Mustal ja mustal on vahe icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2018 22:03:57 vasta tsitaadiga

Ära seda musta jutt tõepähe võta jah.. see on suurte rahakotide meeste jutt, et must peab must olema. Olen ise ka mitmeid LCD (philips) koju ja mujale ostnud aga must on must. Võibolla olnud asi tip seeria mudelites aga ikkagi. Sellepärast OLEDi taga ajada, et luubiga uurida kas piksel ikka on kustus või on lambil kaardin ees... lubage naerda icon_lol.gif
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2018 22:07:06 vasta tsitaadiga

pois11, oledil on ikka muid eeliseid ka peale musta. Samas ka miinuseid
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marek007
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2018 22:26:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
anubis kirjutas:
Kui Koreas mingit jama ei korraldata siis lootust annab, et 65" OLEDid varsti €1500 hinnaklassis. Näiteks 2018 sügis-talv.

Pigem 1800€ Kui mõtled 2018 mudeleid.
Pole mõtet raha tuulde niisama neil loopida kui samsa müüb oma LCD telekaid kallimalt kui LG OLEDit icon_lol.gif


Tulevad, tulevad hinnaga alla;
Samsung 55" Q7F QLED 4K UHD Smart TV QE55Q7FAMT hind 1199
ja Samsung 65" Q7F QLED 4K UHD Smart TV QE65Q7FAMT hind 1799

https://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/televisiot/QE65Q7FAMTXXC/samsung-65-q7f-qled-4k-uhd-smart-tv-qe65q7famt
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2018 22:32:37 vasta tsitaadiga

marek007, ma ütleks, et liiga hilja tulevad
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2018 23:25:13 vasta tsitaadiga

illustreerime siis pildiga:
kõigil ekraanidel sama pilt - teine, musta värvi testpilt eizo monitori testist.

vasakult paremale: oled telekas, asus pg279q (halb ips) ja eizo ev2736w (päris hea pls).
monitorid on sätitud samale heledusele (100 niti kanti), värvide täpsus ei puutu antud juhul asjasse. telekas on oluliselt eredam.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2018 01:14:31 vasta tsitaadiga

Võin omast käest kinnitada OLED-i headust. Ainus asi, mis plasma asenduseks kõlbab, ongi OLED.
Sai paari tavalist LCD telerit proovitud ja ei kõlvanud pilt kuhugi, valgus kumab ühel või teisel viisil läbi.
Ja kõrvuti olen Soomes võrrelnud OLED ja QLED, viimane OLED-i vastu ikka ei saa.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 26.01.2018 01:53:08 vasta tsitaadiga

Oled tv võib hea olla, kuid vaadates poodides oled tv näidiseid, kaob tahtmine neid omada. isegi demo pilt jätab oma jälje (varju) ekraanile.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.01.2018 02:08:39 vasta tsitaadiga

No ei tea, pole selle probleemiga veel kokku puutunud.
Ja ma olen väga nõudlik pildi kvaliteedi suhtes.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 09:00:26 vasta tsitaadiga

ny21k kirjutas:
Oled tv võib hea olla, kuid vaadates poodides oled tv näidiseid, kaob tahtmine neid omada. isegi demo pilt jätab oma jälje (varju) ekraanile.
isegi demo pilt?
poed lasevad nagu ikka ringiratast demo, põhja keeratud heledusega telekatel. sellistel tingimustel saab jah lõpuks varjud.

kodustes tingimustes tuleb selleks ikka päris palju vaeva näha. mul pole siiani õnnestunud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 10:01:32 vasta tsitaadiga

Ära väga tõepähe seda juttu võta, kui just ~1600 pole teleka alla panna. Käivad need paremad LED telerid küll, eriti FALD-iga. Paned mõne UHD filmi mängima ja 99% tõenäosusega oled üleminekuga rahul. Samsung välja töötamas micro-ledi, millel on OLEDI ees rohkem eeliseid. Must jääb muidugi OLEDI kasuks aga vahe saab selles olema üsna väike tavakasutajale. Kui praegu 1600 välja käia ei taha, osta odavam ning 5a pärast vaata mis seis on.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 10:04:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Samsung välja töötamas micro-ledi, millel on OLEDI ees rohkem eeliseid.

Sellega läheb veel kõvasti aega
tsitaat:

Käivad need paremad LED telerid küll, eriti FALD-iga.

See aasta on valik suurem, minnakse tagasi juurte juurde, mitte ei aeta igat mm taga.
See mm taga ajamine on suht arusaamatu tegevus tegelikult. Paneel võib ju olla 8mm, aga paneeli taga on ikka kobakas....ei saa mõttest aru icon_biggrin.gif

tsitaat:

Kui praegu 1600 välja käia ei taha, osta odavam ning 5a pärast vaata mis seis on.

Tehnikaga ongi paraku nii, et võidki lõpmatult ootama jääda, sest iga aasta tuleb parem mudel

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2018 10:08:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

Samsung välja töötamas micro-ledi, millel on OLEDI ees rohkem eeliseid.

Sellega läheb veel kõvasti aega
tsitaat:

Käivad need paremad LED telerid küll, eriti FALD-iga.

See aasta on valik suurem, minnakse tagasi juurte juurde, mitte ei aeta igat mm taga.
See mm taga ajamine on suht arusaamatu tegevus tegelikult. Paneel võib ju olla 8mm, aga paneeli taga on ikka kobakas....ei saa mõttest aru icon_biggrin.gif

tsitaat:

Kui praegu 1600 välja käia ei taha, osta odavam ning 5a pärast vaata mis seis on.

Tehnikaga ongi paraku nii, et võidki lõpmatult ootama jääda, sest iga aasta tuleb parem mudel

Et siis mees peaks oma 11a vanuse telekaga edasi olema kui pole valmis 1600 välja käima 55 tolli eest?

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.