|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
28.12.2017 21:01:14
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Alraithi then. Lugesin need leheküljed läbi siin.
Siis ma küsiksin abistavat infot, on nendel samadel kasutajatel tuua ideaalseid näiteid Eesti turult.
|
Kehvasti loed, nagu ikka näed seda mida näha tahad.
| Jänes kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
Motorola vana nuti on  |
+1  |
Aga Teliale see ei sobi. Vägisi on vaja klientidele selgeks teha, et Telial on alati õigus. Ja siis siin piriseda kuidas kõik on vastikud ebaadekvaatsed vingurid jne.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.12.2017 21:04:56
|
|
|
Ahjaa, kas Telia on kellelegi sellisel kujul vastanud nagu sn kirjeldatakse või on see kasutajate omalooming.
seda et telial on suva ja telal on alati õigus ja telia seda või teist? kuskohast see info pärineb või on see kasutajate laim?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.12.2017 21:11:33
|
|
|
| DamienDK kirjutas: |
Tõsiselt, mida te siin HV's oma hädaldamisega saavutada üritate?
Saate aru, et see ei ole ju mingit pidi Telia ametlik suhtluskanal? Kui teil on probleeme, ettepanekuid vms, tegelikult ka, kasutage ametlikke kanaleid. See, mis te siin korraldate, ajab korraga nii nutma kui naerma. |
Tädikesed kes aegajalt asju pähe määrivad, neile on kurdetud küll. Aga peeglike seinal kuulab ka rohkem. Ehk mõttetu tegevus.
Neil piltlikult öeldes seinal list kust vastavalt küsimusele kõige vähem valem vastus kõnelejale anda.
Palju on üldse kuulda võetud kliente reaalselt?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
28.12.2017 21:14:59
|
|
|
Tegelikult on asi nii, et rauda tuleb pidevalt taguda. Kui ikka pind on perses, siis pole midagi teha. Ära ju sellest keegi ei sure aga asi tuleb korda teha.
Muidu jäävad arvama, et ongi korras.
Kellel siin ei meeldi asju lugeda, ei sunnita ju.
Pange blokk kasutajale kes ei meeldi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.12.2017 21:18:54
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Tädikesed kes aegajalt asju pähe määrivad, neile on kurdetud küll. Aga peeglike seinal kuulab ka rohkem. Ehk mõttetu tegevus.
Neil piltlikult öeldes seinal list kust vastavalt küsimusele kõige vähem valem vastus kõnelejale anda. |
Müügimeestele-naistele pole mõtet tehnilisi probleeme kurta. Neid reeglina see ei huvita, sest pole nende ülesanne sellega tegeleda ja selle eest neile ei maksta. Kõikidel firmadel on müügiosakonnad ja klienditeenindus/tehniline tugi eraldi. Müügiinimene lihtsalt näeb, et teiselt poolt "ostu" ei tule ja helistab järgmisele potentsiaalsele kliendile.
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.12.2017 21:20:43
|
|
|
Küll need arendajad siin ka loevad, ei tasu arvata, et istuvad vaid omas kuudis ja muust maailmast ei tea halligi.
Küllap neid töötajaid on kordades rohkem kui reaalselt telia teeemas näha on
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
28.12.2017 21:35:38
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Ahjaa, kas Telia on kellelegi sellisel kujul vastanud nagu sn kirjeldatakse või on see kasutajate omalooming.
seda et telial on suva ja telal on alati õigus ja telia seda või teist? kuskohast see info pärineb või on see kasutajate laim? |
Jutt käis sellest teemast siin foorumis. Ja vastav jutt on 90% ulatuses sinu suust pärit. Seega ....
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
28.12.2017 22:03:42
|
|
|
indrekp, äkki oskad midagi mu mure kohta ka kosta? Kirjutasin Arrisega esinevast anomaaliast, äkki õnnestub kuidagi seda vältida?
Ma väga kahtlen, et sellest mingit tolku on, kui mõni Telia arendaja siin seda teemat loeb/loeks. Mis ta teha saab? Häkib uusnuti käputäie AHV-ide meele järgi kasutajasõbralikuks?
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
28.12.2017 22:20:50
|
|
|
ivokas, sinu probleem on tegelikult ju hea näide sellest jamast, mis siin toimub. Sa kirjeldasid enda muret 2 lehekülge tagasi, aga peale seda on toimunud täiesti kasutu mula, nii et kellegi reaalne probleem on täiesti märkamata jäänud. (kasutu mula all pean silma seda, et ühed ja samad kasutajad korrutavad ühte ja samu asju juba sadu postitusi, ja nad ei saa ise ka sellest aru, et nende tegevus mõjub kogu teemale halvasti)
Anyway, kui sa juhtme tagant võtsid ja pärast enam tööle ei läinud, viitab digiboksi veale. Mingi hetk osa Arrise bokside RJ45 pesad jamasid, minule endale vähemalt tundus see füüsilise veana. Kui see on garantiiga või üüriseade, peaksid välja vahetama.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
28.12.2017 22:23:20
|
|
|
Üürikas jap. Täna oli ka vaja kaabel ära tirida teisel küljest, aga õnneks sellist kadalippu enam läbi tegema ei pidanud.
Eks ma olen ise ka siin soigumas käinud, lihtsalt ei viitsi nii väga enam
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.12.2017 22:26:55
|
|
|
Täiesti juhuslikult avastasin menüüst interaktiivsed taustapildid (pole pikka aega olnud põhjust digiboksi seadistustes ringi vaadata). Impressionismi ja postimpressionismi taust on täiega vinge. Külaliste puhul hea taustale mängima panna
Meenutab seda näitust: https://www.monet2klimt.ee/
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
28.12.2017 22:55:03
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Täiesti juhuslikult avastasin menüüst interaktiivsed taustapildid (pole pikka aega olnud põhjust digiboksi seadistustes ringi vaadata). Impressionismi ja postimpressionismi taust on täiega vinge. Külaliste puhul hea taustale mängima panna
Meenutab seda näitust: https://www.monet2klimt.ee/ |
Ma saan aru, et siin teemas käivad sellised tegelinskid teistele näpuga näitamas, kes ise pole mingid õiged teenuse kasutajadki või kasutavad väga vähe ja piiratult. Häbenege seltsimehed, enne kui siin kedagi kiunujateks tulete tembeldama.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.12.2017 23:04:49
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Täiesti juhuslikult avastasin menüüst interaktiivsed taustapildid (pole pikka aega olnud põhjust digiboksi seadistustes ringi vaadata). Impressionismi ja postimpressionismi taust on täiega vinge. Külaliste puhul hea taustale mängima panna
Meenutab seda näitust: https://www.monet2klimt.ee/ |
Ma saan aru, et siin teemas käivad sellised tegelinskid teistele näpuga näitamas, kes ise pole mingid õiged teenuse kasutajadki või kasutavad väga vähe ja piiratult. Häbenege seltsimehed, enne kui siin kedagi kiunujateks tulete tembeldama. |
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
28.12.2017 23:19:15
|
|
|
näide naine kasutab põhiliselt ja ise foorumis virisen
see pole isegi ainult ühe kasutaja kogemus, minu puhul sama, naine kasutab aga ise kiidan
see selleks, show must go on.
ivokas võb digiboksi igaks juhuks välja vahetada küll.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sandvik
HV kasutaja

liitunud: 23.02.2006
|
28.12.2017 23:21:15
|
|
|
| Viimasel ajal on arrise digiboxsi pult jukerdama hakanud. Kas see ongi normaalne või ainult mul.
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
28.12.2017 23:47:56
|
|
|
| sandvik kirjutas: |
| Viimasel ajal on arrise digiboxsi pult jukerdama hakanud. Kas see ongi normaalne või ainult mul. |
Defineeri "jukerdamine"?
Äkki abiks: https://www.telia.ee/abi/view/61
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
28.12.2017 23:57:35
|
|
|
| Juhul, kui jukerdamine tähendab peaasjalikult teleri sisse-välja lülitamist ja tv heli reguleerismist (eeldab, et pult on seotud telerit juhtima), siis probleem on tühjad patareid. Teleri lülitamine kasutab IR'i, digiboksi juhtimine RF'i ning IR kasutab rohkem voolu kui RF, sellepärast nt digiboksi juhtimine toimibki kuid tv juhtmine mitte. Muu probleemi puhul proovi Betamax linki.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
montez
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.12.2002
|
29.12.2017 00:38:03
|
|
|
Lugesin läbi 9 lehte(alates 10. dets) ja kordan samuti küsimust, et miks Telia sulges foorumid ja klientide probleeme tuleb arutada kolmandas foorumis? Vastust ei oota, see jääb retooriliseks. Pigem see näitabki, et rõhk on toodete müügil, mitte kasutamise kestvusel. Müük näib tähendavat seda, et tuleb mingi "vingem" digiboks välja(järelmaksuga), koos üha laieneva ringiga pultidest, telekatest, menüüdest. Praeguseks on olukord, kus inimesed oma "uute" ja suurte televiisorite ja digiseadmetega peavad võitlust, et teenust kasutada. Mina olen seal tarbimisringi lõpus, kus vana Amino on aastast 2009. muutumatu(S2 pult) ja SD kanalid probleeme ei valmista(kasutan monitori DVI sisendit dvd-salvestaja HDMI väljundist, kuhu tuleb Amino SCART).
See on tõenäoline, et rahulolevad Motorola ja Arrise kasutajad siia ei kirjuta aga nende väljatoodud probleemid on sellised, et mina läheks võimalusel Amino pealt mingile "uuele" lubatud lahendusele. Vähemalt hakkan siis uusi probleeme lahendama, mitte varasemate aastate omasid taasavastama. See on riskantne käitumine firma poolt, et "näidake teisi turul olevaid lahendusi," sest nende leidumisel klient tagasi ei tule. Mina hindan programmi sisu, mitte pikslite arvu. Ilma uudisteta ja selle sarnaste saadeteta(radar, kuuuurija) võiksin erakanalid TV3 ja Kanal2 üldse listist kustutada. Maailma kallimate firmade hulka kuuluv näritud õun on kitsa toodete valikuga, mis tähendab vähem probleeme ühilduvusega. Ehk on Telia toonud turule liialt palju ruutereid-digibokse? Mina olen teenusega rahul aga käin siin lugemas, et milleks valmistuda seadmete vahetamisel.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
29.12.2017 01:15:23
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Alraithi then. Lugesin need leheküljed läbi siin.
OK, ma mõistan täiesti, konkreetsed kasutajad teemas vihkavad TeliaTV teenust pea-aegu hingepõhjani. See on aeglane, ebamugav ja võimatu kasutada kuna loogika on vale.
Selge.
Siis ma küsiksin abistavat infot, on nendel samadel kasutajatel tuua ideaalseid näiteid Eesti turult. Konkureerivad boksid, teenused, kiirused ja lahendused? On neid proovitud?
Kunagi üritasin ka teistes TV teemades leida kasutajaid kes teeks väikese videoülevaate menüüde loogikast, kahjuks tegijaid ei leidunud. Ise pole võimalust kõiki teenuseid katsetada ja mõista, kas on midagi paremat olemas või mitte. Binget proovisin, minule see mingit eelist ei loonud praeguse lahenduse ees. StvGOd proovisin nutiseadmes, teleris pidi sarnane olema, samuti pisut ebamugav.
Ehk kui siin kommenteerijate suust tuleb samasugust tõrva ka Starman, Viasati, STV, Levikom jms pakkujate lahenduste kasutamisel, siis pole enam millestki rääkida.
Sõbrad ma kinnitan teile, mingit UUT nutitvd ei tule, mingit superkiiret (kiirem kui ükski TV menüü maailmas) ei tule, tuleb lihtsalt uus digiboks mis võib olla (oletan) pisut kiirem tänasest boksist.
Seega kuna lähima 5 aasta jooksul sellel turul Telia osas ei muutu, siis soovitan taaskord mõelda, kas on midagi personaalselt paremat turul olemas või mitte ja see pole irvitamine vaid soe soovitus kasutajale parima lahenduse pakkumiseks. |
Telia vana TV ui oli ju väga hea. Ja on siiani aktiivne teenus. Saaks selle tagasi oleks juba väga õnnelik. Kindlasti on ka seal omad vead - aga palju vähem negatiivset on seal kui praeguses UIs.
Aga millegipärast see ei sobi lahendusena Teliale ...
Hoopis lolli järjekindlusega raiutakse, et UI ei saagi kiiremini toimida. Kuigi Telia enda olemasolev ja toimiv vana UI toimetab vägagi mõistliku kiirusega. Mingil põhjusel peab filmima mingeid teise teenusepakkuja UI'sid, et midagi tõestada inimesele kes TeliaTV arendusega ei tegele kuid valjuhäälselt Telia nimel sel teemal sõna võtab
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
29.12.2017 01:35:00
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
näide naine kasutab põhiliselt ja ise foorumis virisen
see pole isegi ainult ühe kasutaja kogemus, minu puhul sama, naine kasutab aga ise kiidan  |
Üks Telia töötaja nimetab kriitikat halamiseks ja teine virisemiseks ... sorry aga te mehed viite Telia mainet minu silmis aina madalamale.
Kas leidub veel mõni kolmas Telia töötaja kes suudab mõne uue sünonüümi konstruktiivsele kriitikale välja pakkuda?
Võibolla peaksite selle energia mida kulutate siin klientide solvamiseks kusagile mujale suunama? Võibolla korjaks kokku kogu selle konstruktiivse kriitika mis siin viimastel lehtedel (või veel parem - viimastel aastatel) läbi on käinud ja läheks sellega majas sees õigete inimeste jutule ja arutaks, et mis siis ikkagi on valesti ja kuidas saaks seda parandada? Näitaks omal majas sees sellega ehk natukene proaktiivsust üles.
Aga see on jälle selline helesinine unistus. Tundub, et lihtsam on kliente rumalaks pidada ja seda siis avalikult suurelt kuulutada.
| DamienDK kirjutas: |
| Tõsiselt, mida te siin HV's oma hädaldamisega saavutada üritate? |
Eesmärk on teadvustada probleeme mis antud teenusel on. Ja selle avalikult teadvustamisega saavutab palju rohkem kui kodus pulti tugevamalt kägistades ja vaikides. Väike lootus on muidugi, et inimesed kes on positsioonil, et midagi paremaks muuta ka lõpuks teadvustavad, et sellised probleemid eksisteerivad ja tuleks lahendused neile leida. Jällegi tundub, et see on helesinine unistus. Kuid mulle meeldib positiivselt mõelda - järsku ikkagi üks päev võetakse kriitikat kuulda ja tehakse muudatused.
PS! see, et siin teemas antud teemal täna selline postituste laviin tekkis ei olnud minu valik. Kuid Telia töötaja ajuvabadustele vastamata ka ei saanud jätta - tundus, et tal oli mingi põhimõtteline vajadus vaielda.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DamienDK
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2005
|
29.12.2017 02:42:07
|
|
|
Ausalt, ma ei teagi kohe.
Ma käin siin omast vabast ajast, lootusest abivajajaid aidata (sest kujutad sa ette, Telia töötajana on mul ettekujutus ja teadmised meie süsteemidest paremad kui tavalisel kliendil, ja päris tõsiselt, aegajalt ma tõesti soovin kedagi aidata, eriti kuna ma mitteametlikus foorumis nagu HV saan veidi rohkem infot jagada kui ametlik helpdesk seda teha võib).
Samas ma näen pidevalt ühte ja sama juttu, juba aastaid. Renka, sa võtsid ka minu küsimuse kontekstist välja. Kas nagu oli raske mõista, et see küsimus oli retooriline? Ma ju vastasin sellele enda postituses. See foorum siin EI OLE Telia ametlik suhtluskanal. Ei mina, ega indrekp, ega ka ilmselt armjan ei ole Telia ametlik esindaja. Meil EI OLE mingit võimu muuta TeliaTV loogikat. Ja ausalt, sellise suhtumisega nagu enamus kasutajaid siin foorumis on, ma tõesti ei hakka ENDA VABA AEGA kulutama sellele, et ANONÜÜMSE foorumikasutaja muresid edastada. Ma tõesti-tõesti vaatan seda teemat aegajalt selleks, et järsku ma saan kedagi tema mures aidata. Kõik, mis te saavutate, on see, et kõik vähegi teadjamad mehed hoiavad siit teemast eemale!
Tõsiselt, kui teil on probleeme, ettepanekuid jne, tehke seda krdi õiges kanalis (pommitage 123, või emaili teel, või facebookis, või mis iganes kanalis Telia on ennast reklaaminud kui ametliku kanalina)! HV foorumis on inimesed puhtalt nende enda vabast ajast! KAS SEDA ON RASKE MÕISTA!
(Btw, üritage enda vaenust indrekp vastu üle olla. See, mis kõrvaltvaatajale paistab, on "pada sõimab katelt". Lihtsalt liiga palju siin teemas tekkivast jamast tuleb temale vastandumistest. Mõlemad osapooled võiks vähe pikemaks ajaks vait olla).
Edit: Tegelikut ka. Kui teile praegune menüü loogika ja pult jne ei meelidi, te PEATE POMMITAMA TELIA AMETLIKKE KANALEID!!!! Kõrgemalt poolt vaadatakse ainult ametlikult edastatuid pöördumisi. Siin hädaldamine lihtsalt EI AITA!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
29.12.2017 06:23:04
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Täiesti juhuslikult avastasin menüüst interaktiivsed taustapildid (pole pikka aega olnud põhjust digiboksi seadistustes ringi vaadata). Impressionismi ja postimpressionismi taust on täiega vinge. Külaliste puhul hea taustale mängima panna
Meenutab seda näitust: https://www.monet2klimt.ee/ |
Ma saan aru, et siin teemas käivad sellised tegelinskid teistele näpuga näitamas, kes ise pole mingid õiged teenuse kasutajadki või kasutavad väga vähe ja piiratult. Häbenege seltsimehed, enne kui siin kedagi kiunujateks tulete tembeldama. |
 |
Kui sa just tahad, et ma sellele küsimärgile vastan. Need HD liikuvad taustad on menüüs juba nii ammu, et mul on isegi ajataju kadunud, kaua need seal on.
Kui sa menüüdes üldse uurimas ei käi, siis sul kasutuskogemust vähe selle teenusega.
Ise käin aeg-ajalt menüüdes juba sellepärast, et kasvõi vaadata, et ega HD eelistus jälle SD peal ei istu millegipärast. Nagu alles 2 päeva tagasi ühel telekal jälle oli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.12.2017 09:17:51
|
|
|
Tegelkult lööme ju kõik oma väärtuslikku aega siin niisama surnuks ja jahume teemal, mida see jutt siin kuidagi ei mõjuta.
Olin 99% kindel, et minu vastused lähevad siin uuesti “loopi” kuid ma ootasin seda, et need kommentaarid loetakse ikka lõpuni ja tsiteeritakse seda uut osa, kas keegi oskab tuua näiteid paremast tv lahendusest (mitte vanast nuti menüüst mis on juba täna kõige!! “parem”)
Kuna vastust ei ole ja ei tule, on kasutajad kas TeliaTV kasutajad või ei vaata telekat, võmalik, et pole ka alternatiive kasutanud.
Pole siin midagi halada, konkurent ei maga, viasat tuleb uuel aastal suurte investeeringute ja plaanidega välja. Starmani fiiber ja ühisfirma 4G ning õhutv’l on uued tuuled jne.
Ma soovin, et kõik leiaks omale “õnneliku” tv teenuse ja kui me uuel aastal siin sama juttu uuesti näeme, siis tean, et kõik on selle leidnud.
Veelkord, Head Vana Aasta lõppu!!!
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
29.12.2017 09:51:40
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Täiesti juhuslikult avastasin menüüst interaktiivsed taustapildid (pole pikka aega olnud põhjust digiboksi seadistustes ringi vaadata). Impressionismi ja postimpressionismi taust on täiega vinge. Külaliste puhul hea taustale mängima panna
Meenutab seda näitust: https://www.monet2klimt.ee/ |
Ma saan aru, et siin teemas käivad sellised tegelinskid teistele näpuga näitamas, kes ise pole mingid õiged teenuse kasutajadki või kasutavad väga vähe ja piiratult. Häbenege seltsimehed, enne kui siin kedagi kiunujateks tulete tembeldama. |
 |
Kui sa just tahad, et ma sellele küsimärgile vastan. Need HD liikuvad taustad on menüüs juba nii ammu, et mul on isegi ajataju kadunud, kaua need seal on.
Kui sa menüüdes üldse uurimas ei käi, siis sul kasutuskogemust vähe selle teenusega.
Ise käin aeg-ajalt menüüdes juba sellepärast, et kasvõi vaadata, et ega HD eelistus jälle SD peal ei istu millegipärast. Nagu alles 2 päeva tagasi ühel telekal jälle oli. |
No mina vaatan televiisorist ikkagi saateid mitte ei käi mööda menüüsid uurimas kas midagi on muutunud või uut tulnud. Eks igaühele oma kas nutab oma HD > SD üle või millegi muu pärast.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
29.12.2017 10:00:30
|
|
|
Küsin siis tehnilisemalt: Mis arendajad ise arvavad? Kas pudelikael on pigem KreaTV või 256MB RAM?
indrekp-le vastus: jah, ma olen näinud üsna meeldivalt liigutavat boksi: MAG254 ja MAG255 liigutavad päris nobedalt. Samuti WebKit ja JavaScript. Ei ole ilmselt nii corporate ja ma ei tea arenduse seisukohta, võimalik, et täielik nightmare, eks, aga proof-of-conceptina hea näide, et on olemas küll IPTV bokse, mis suudavad mitte närvirakke süüa.
Varem läbi käinud spekulatsioonid/väited, et asi on aeglane ja arendus võtab meeletult rohkem aega, sest on vaja silmas pidada mitut toetatud digiboksi, imho ei päde:
| tsitaat: |
| KreaTV uses the same code for various hardware platforms. Hardware specific parts are abstracted at a low level. |
Jalutades telia frontend JS-i läbi, on ainult minimaalsed, üksikud kohad, mis on Motorola spetsiifilised ju. Kui vana UI töötab nobedalt ja uus mitte, siis see kinnitab veelgi fakti, et midagi uues frontendis on over-engineered või halvasti optimiseeritud ju. Ma saan aru, et kõrgemalt ei anta äkki tööülesandeid stiilis "tehke kiiremaks", aga nähtavasti isegi mitte-nii-kõrged telia inimesed, kes juba siin foorumis on, ei tunnista, et asi on tõesti aeglane ja inimesed virisevad. Kui juba "madalalt", sh. arendajatelt, on selline suhtumine, siis miks me üldse kõrgemalt otsuseid ootama peaksime. Eluterves ettevõttes võiks just oma töötajad (need Telia töötajad siin foorumis kasvõi) teha ettevõtte siseselt ettepanekuid, mitte suhtuda "kirjutage ja helistage, äkki teie kaebused kunagi jõuavad kellegi lauale, läbi rämeda bürokraatia ja käsuahela". Seda enam, et helistades/kirjutades ametlikule numbrile/meilile, on taas suhtumine "klient on loll" / "tõmmake juhe 15 sekundiks välja".
viimati muutis Alan 29.12.2017 10:18:32, muudetud 5 korda |
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
29.12.2017 10:04:03
|
|
|
| tsitaat: |
kas keegi oskab tuua näiteid paremast tv lahendusest (mitte vanast nuti menüüst mis on juba täna kõige!! “parem”)
Kuna vastust ei ole ja ei tule, on kasutajad kas TeliaTV kasutajad või ei vaata telekat, võmalik, et pole ka alternatiive kasutanud.
|
Ei saagi ju näiteid tuua kuna sa välistad kohe kõige parema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
29.12.2017 10:40:56
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| seeru kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Täiesti juhuslikult avastasin menüüst interaktiivsed taustapildid (pole pikka aega olnud põhjust digiboksi seadistustes ringi vaadata). Impressionismi ja postimpressionismi taust on täiega vinge. Külaliste puhul hea taustale mängima panna
Meenutab seda näitust: https://www.monet2klimt.ee/ |
Ma saan aru, et siin teemas käivad sellised tegelinskid teistele näpuga näitamas, kes ise pole mingid õiged teenuse kasutajadki või kasutavad väga vähe ja piiratult. Häbenege seltsimehed, enne kui siin kedagi kiunujateks tulete tembeldama. |
 |
Kui sa just tahad, et ma sellele küsimärgile vastan. Need HD liikuvad taustad on menüüs juba nii ammu, et mul on isegi ajataju kadunud, kaua need seal on.
Kui sa menüüdes üldse uurimas ei käi, siis sul kasutuskogemust vähe selle teenusega.
Ise käin aeg-ajalt menüüdes juba sellepärast, et kasvõi vaadata, et ega HD eelistus jälle SD peal ei istu millegipärast. Nagu alles 2 päeva tagasi ühel telekal jälle oli. |
No mina vaatan televiisorist ikkagi saateid mitte ei käi mööda menüüsid uurimas kas midagi on muutunud või uut tulnud. Eks igaühele oma kas nutab oma HD > SD üle või millegi muu pärast. |
Just just. Igale oma. Ma käin ka saateid vaatamas aga palju ka külapeal, sest mind kutsutakse pidevalt erinevatesse kohtadesse appi selle menüü kaudu midagi häälestama.
Ma ei tea kuidas inimesed nii saamatud on. Ja neist keegi siin foorumis minu teada ei käi. Tundub et 123 teema neile ka võõras ja arusaamatu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
29.12.2017 11:52:29
|
|
|
| montez kirjutas: |
| Lugesin läbi 9 lehte(alates 10. dets) ja kordan samuti küsimust, et miks Telia sulges foorumid ja klientide probleeme tuleb arutada kolmandas foorumis? Vastust ei oota, see jääb retooriliseks. |
Elion ei suutnud lugeda, et probleemid on. Kergem oli avalik koht kinni panna. Sellega on inimesed tõesti kolmandasse foorumisse kolinud.
Põhjendes, et äkki liiga väike huvi foorumi vastu? - Foorum on hea koht, kus inimesed saavad diskussiooni pidada.
Siin oli kuu tagasi põhimõtteliselt probleemid paljudel kasutajatel. Arved olid valed. Algul väideti, et kõik on korras ja inimesed ajavad pada. Nüüd ootame uut üllatust ja uut arvet.
Näha on olnud, et siin on mitmeid probleeme lahendatud, kui keegi on miskit kurtnud. Seega mingisugune mõju on. Esmaspäevastel koosolekutel kindlasti arutatakse HV foorumi muresid.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ärihai
HV Guru

liitunud: 14.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
29.12.2017 13:22:56
|
|
|
ärihai, ei...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.12.2017 15:01:52
|
|
|
Mirc, Telia on kõik probleemid lahendanud kliendi otsekontakti alusel, pöördumine, registreerimine, lahendamine, lahendus. (arvan, et kui sa pöördud ja annad info, et menüü on aeglane, siis see on lihtsalt teadmiseks võetud ja mitte lahendatav tervikuna) Telia tegi menüü vahepeal kiiremaks ja öeldi ka siin foorumis, et on kiirem, samas on see ju ikkagi aeglane, seega ei lahenda see kliendi probleemi.
Telial pole mõtet anonüümse foorumi logi pidama hakata kuna ei teata kas see viga on reaalne või on tegemist mõne muu "probleemiga" Kellel ja mis seadmetes ja mis on probleem, samuti ei suudeta tuvastada.
Tõsi, mõned nopped olen leidnud siit mida edastada TV või Seadmetega tegelevale meeskonnale kuid see pigem toetab ametlikult registreeritud pöördumiste sisu.
Näiteks sai kevadel lahendatud DD heli probleem Arrisega, nüüd on see jälle pekkis vist, mina vähemalt Dolby Digital heli kätte ei saa.
PS. Elioni foorum pigem dubleeris HV foorumi Elioni teemasid ja kuna reaalselt Elioni foorum kasutajatele tuge ei pakkunud, on selleks olemas Telia online abi koos juhendavate materjalidega, oma enda teenuse infoga ning võimalusega edastada rike otse toele.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
29.12.2017 15:27:53
|
|
|
indrekp, kui tihti sa ise 123 numbrile helistad? Niipalju kui mina olen sinna helistama pidanud, olen peaaegu iga kord päris pikalt ootel olnud ja asjalikku vastust pole iga kord saanud.
Samas siin foorumis on suurem osa inimestest parema tehnilise taibuga kui keskmine klient ja kui juba kurdavad, on enamasti "tihendi" probleemi välistanud, seega ei saa väita, et siin peamiselt madalalaubalised anonüümselt räuskamas ja oma lollust demonstreerimas käivad.
Muide vastus ka sinu ühele varasemale küsimusele - eks ta ole suures osas kindlasti maitse asi, aga minu arvates on Starmanil TV osas parem lahendus. Parim UI mida kasutanud olen on muidugi dvbviewer, aga kuna see on PC programm ja endale käepäraseks tegemiseks vajab hulka seadistust, siis antud teemas ei kvalifitseeru kuigi sobiva riistvara olemasolul saaks sellega tõenäoliselt ka Telia TV pildi ette.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
29.12.2017 15:33:53
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
| montez kirjutas: |
| Lugesin läbi 9 lehte(alates 10. dets) ja kordan samuti küsimust, et miks Telia sulges foorumid ja klientide probleeme tuleb arutada kolmandas foorumis? Vastust ei oota, see jääb retooriliseks. |
Elion ei suutnud lugeda, et probleemid on. Kergem oli avalik koht kinni panna. Sellega on inimesed tõesti kolmandasse foorumisse kolinud.
Põhjendes, et äkki liiga väike huvi foorumi vastu? - Foorum on hea koht, kus inimesed saavad diskussiooni pidada.
Siin oli kuu tagasi põhimõtteliselt probleemid paljudel kasutajatel. Arved olid valed. Algul väideti, et kõik on korras ja inimesed ajavad pada. Nüüd ootame uut üllatust ja uut arvet.
Näha on olnud, et siin on mitmeid probleeme lahendatud, kui keegi on miskit kurtnud. Seega mingisugune mõju on. Esmaspäevastel koosolekutel kindlasti arutatakse HV foorumi muresid.  |
Siin ajad sina pada! Ei näinud, et kliente oleks süüdistatud! Selgelt sai öeldud, et asi laheneb ja seda ilma, et kisa tõsta. Tegemist on Arvelduse, kus vead likvideeritakse kiirelt ilma, et klient pöördumagi peaks. Süsteemne viga tuleb välja.
Eeldad aga sina. Ära eelda, langed rumalasse valgusesse.
Jälgin kogu aeg teemat ja paras lahmimine käib pidevalt. See on ka põhjus, miks harva siin postitan. Ära olen väsinud umbteemadest: mil probleem, mind ei aidata ja kuulda ei võeta. Enne öeldi hästi, et anonüümse kasutaja mure lahendamist on väga raske teostada. Palju on subjektiivse tunnetuse probleeme.
Boksid on aeglased, jah aga mitte nii aeglased, et teenust kasutada ei saa. Menüü võiks olla nobedam, tõsi. Raud jääb nõrgaks. Optimeerimist on tehtud mitu aastat ja teenuse backend on saanud uuendusi, võimekuse suurendamist, optimeerimist jne jne.
UI pole ainus, millega arendus tegeleb.
Uus boks tuleb nobe. Seni aga pille kotti panna ei saa. HV kasutajad on oluliselt nõudlikumad tavakasutajatest, seda on selgelt näha ja see on hea. Teie abil on saanud ja saab ka edaspidi asju lihvida.
Nõus, et on asju, mis vajavad parandamist aga et kõik oleks jama, ei saa nõustuda. See info tuleb kasutajatelt, mille nõudmiste topi täidate teie.
Jätkame tööd ja ikka samm edasi. Kõik pole vaid negatiivne.
Kuulatakse siinseid nii palju, kui anonüümsest allikast võimalik. Kõike korraga ei teostata (osa soove jääb ilmselt teostamata).
Siht on personaalsemaks, nobedamaks, pildi kvaliteedi tõstmine, HD kanalid kui default standard.
Võtke üks pits aasta lõpu puhul ja liigume sõbralikult koos järgmisesse aastaringi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arx009
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2005
|
29.12.2017 15:53:29
|
|
|
Ma ütlen kohe ette ära, et mul pole progemisest õrna aimugi ja seega järgmine jutt võib tunduda väga loll
Nimelt olen tähele pannud, et paljude seadmete menüüd on nii üles ehitatud, et default kasutajaliides on mingi nuditud variant ja n.ö. advanced linnukese panekuga saad detailid kätte. Kas nutit ei saaks nii teha, et by default oleks mingi nuditud variant a la kanalite nimekiri ja telekava ja kõik muu pudru oleks mingi advanced linnukese taga?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
29.12.2017 16:14:20
|
|
|
äkki veel tekstipõhine ja /commandidega
Mul on näiteks Samsungi sisseehitatud "box", telia app'iga kiirem, kui motorola + vana digitv
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
29.12.2017 16:16:47
|
|
|
armjan, kui uus boks (alles) tuleb nobe, miks siis see uus menüü vanadele boksidele selga vägistati? Oleks võinud ju sellega niikaua oodata. Maailmalõppu see küll põhjustanud poleks.
arx009, ei ole loll jutt, veelgi enam, iga kujunduselemendi saab põhimõtteliselt panna eraldi seadistusega sisse-välja lülitama. Iseasi on muidugi see, kas täiendav kood sinna olemasoleva mälu sisse ära mahub, sest kogu ruum on raisatud selle tilulilu peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Alan
HV veteran

liitunud: 12.02.2008
|
29.12.2017 16:24:12
|
|
|
| mTim kirjutas: |
| äkki veel tekstipõhine ja /commandidega |
Ma tahaks hoopis sellist lahendust, nagu yatse + KODI, kus telefonis võtad menüü ette, valid filmi/seriaali või misiganes valiku välja ja kui play vajutad, siis hakkab alles KODI toimetama.
Ülivinge oleks: 1) pole vaja telia pulti kasutada (kuigi mul selle vastu otseselt midagi ei ole) 2) pole vaja navigeerida läbi uimase menüü. Valid telefonist TV3, boom, boks vahetab kanalit. Valid mingi salvestuse ja vajutad play, boom, boks hakkab salvestust mängima. Kahjuks, kuna boks on eraldi võrgus, siis lihtsalt mingi lisa service jooksutamisest boksis pole kasu ja tuleks telia API kaudu käske vahendada, mis jälle lisaks viivituse... niiet, jah... unistuseks see jääbki
Peaaegu nagu MinuTV äpist saab telerisse saateid saata.
viimati muutis Alan 29.12.2017 16:28:49, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
29.12.2017 16:28:24
|
|
|
| Zuumbox kirjutas: |
| armjan, kui uus boks (alles) tuleb nobe, miks siis see uus menüü vanadele boksidele selga vägistati? Oleks võinud ju sellega niikaua oodata. Maailmalõppu see küll põhjustanud poleks. |
Igal tootel on elukaar ja iga boksiga on vaja teha tööd enne, kui see kasutajateni jõuab. Oodata 4 aastat vanal platvormil vanade boksidega ja siis suur hüpe...ja selle vahepealsel ajal mis? Paigal seista äris ei saa. Kogu backend, api jne tuleks ikka alles nüüd ümber teha. Võit siin poleks kasutajatele, ettevõttele vaid konkurentidel.
Kasutan uut selle esimese arenduse ajast. Tõden, et võiks olla nobedam, kuid teenuse kasutamist kuidagi takistanud pole. Ka peavad närvid vastu, kui response veidi aeglane (keegi ei väida, et on väga nobe).
Uuele üleminek võtab mitu aastat. Pole mõistlik iga poole aasta tagant bokse uuendada, ei võidaks keegi, v.a. Osa siinsetest.
Valik on kas samm sammult ja nüüd väledam boks või püsida paigal 4 aastat ja siis vale boks ja alustame ikka samast kohast, kust aastaid tagasi.
Kiire vastus: oleks ebamõistlik samm olnud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
29.12.2017 16:37:16
|
|
|
armjan, ilmselt olen mina loll aga mitte muhvigi ei saanud aru
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
29.12.2017 16:42:11
|
|
|
armjan, aga järsku kommenteerid, et miks ei saa uut UId lagivabaks? Mis on need põhilised takistused?
Ma võrdlen ise siis just vana menüüga. Seal ometi oli lagivaba - või siis vähemalt tuntavalt kiirem kui mitte täiesti lagivaba. Mis on see erinevus?
Ma peale vaadates arvan, et suur osa on UIs nn liikumis efektidel. Ma ei tea kuidas need seal tehtud on - kas JS miski kalkulatsioonidega või CSS transitionitega. JS'ga sellised asjad on igal juhul aeglased kuna pea iga lahendus tähendab hulka reflow/recalc UI renderdaja poolt ja kui soft ei oska CSS transitioneid rauas teha siis on ka need vägagi aeglased. Kui see on põhjus (või üks põhjustest) siis miks neid mitte kinni keerata?
Või järsku ei olegi rauas seal üldse asi ja UI loogika ongi nii üles ehitatud, et enne järgmist nupuvajutust ei registreerita kui eelnev animatsioon on lõppenud? Sellisel juhul on see ju ometi lihtne asi mida muuta. Igal juhul see on kõige tajutavam/häirivam asi kogu selle UIs navigeerimise juures, et pead iga kuramuse animatsiooni ära ootama enne kui ekraanile midagi kasulikku tekib.
Ausalt ei ole viitsinud ise UI koodist järgi vaadata kuidas see käib hetkel. Aga see tundub esimene koht olevat mida ise sügavamalt uuriks kui peaks probleemi lahendama hakkama.
Hästi lihtne on muidugi öelda, et riistvara on kehv ja ei saagi kiiremini. Aga tegelikult tuleks arendamisel ju ikkagi riistvara piirangutega arvestada ja mitte kasutada lahendusi mida riistvara ei suuda välja vedada.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
29.12.2017 16:48:40
|
|
|
| mTim kirjutas: |
| Mul on näiteks Samsungi sisseehitatud "box", telia app'iga kiirem, kui motorola + vana digitv |
Ok, käisin kontrollimas ja valetasin Samsungi oma ikka läggab
Videod ka
Samsung
Philips
Samas pean lisama, et uus menüü on parem kasutada imo, vana on ajuvaba. Ja kõige suurem boonus mulle - ma saan tv enda pulti kasutada Samsungis
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
29.12.2017 17:12:37
|
|
|
Ei taha kellelegi tasku lasta, aga mõte selline - kui T*** maksaks koodikirjutajatele ja ka TÕELISTELE PROJEKTIJUHTIDELE väärikat töötasu, siis saaks enamiku kitsaskohti kiirelt nullida, mh? ah?
Kui maksta ei taha, siis outsource´i, kah lahendus.
(Lihtsalt väike viski kõrvale mõte)
Oleme ausad - "varsti tuleb vägev ja kiire box" ei ole tõsiselt võetav, box tuleb aga kood on ikka koduvillane.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
29.12.2017 17:13:35
|
|
|
| mTim kirjutas: |
| ...et uus menüü on parem kasutada imo, vana on ajuvaba. |
Ajuvaba küll ei ole. Oleks pidanud sellel nurgad kandiliseks tegema, mõnda kohta natuke transparenty, värviks 50 halli varjundit ja oleks igati kaasaegne jälle. Ja kiire.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
armjan
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.05.2008
|
29.12.2017 17:14:42
|
|
|
| lurr kirjutas: |
Ei taha kellelegi tasku lasta, aga mõte selline - kui T*** maksaks koodikirjutajatele ja ka TÕELISTELE PROJEKTIJUHTIDELE väärikat töötasu, siis saaks enamiku kitsaskohti kiirelt nullida, mh? ah?
Kui maksta ei taha, siis outsource´i, kah lahendus.
(Lihtsalt väike viski kõrvale mõte)
Oleme ausad - "varsti tuleb vägev ja kiire box" ei ole tõsiselt võetav, box tuleb aga kood on ikka koduvillane. |
Tule meile tööle. Tõesta, et adud ja saad selle eest ka väärikat palka.
Mitte ei mõista eeldamisi...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
29.12.2017 17:21:42
|
|
|
armjan,
ma tõesti tean pankade näidete varal heade progejate ja projektijuhtide väärtust, ahela toimimise tähtsust jms aga teile tööle ei tule. See firma ei taga mulle väärikat töötasu (kuigi ülesanded jms oleks ahvatlev ) ega -vabadust.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
29.12.2017 17:23:59
|
|
|
Ilma tööd kõrvalt nägemata on keerukas hinnata, kus probleem täpsemalt on. Täitsa huvitav oleks muidugi teada, miks perfile ja kasutajamugavusele rohkem rõhku ei panda.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
29.12.2017 17:33:18
|
|
|
jah, sakinaga, nii on.
Aga üldiselt on probleemid pea alati (mitte tähtsuse järjekorras):
* ülesannete püstitus professionaalsel tasandil
* ülesannete täitmine, mitte "paneme tööle, eks pärast seadistame"
* kommunikatsiooni puudus alt üles ja ülevalt alla
* vähesed finantsid (lõikame nurgad sirgeks)
* kokkuhoid (saame hakkama ka nende x alamaksustatud tegijatega)
* täida ise.........................
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
29.12.2017 17:42:03
|
|
|
Probleemiks on tavaliselt välismaised omanikud, keda kotib ainult kolm asja: kasum, kasum ja kasum.
Olen sellist asja ise korra näinud ja see lõppes firma lagunemisega.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
29.12.2017 17:43:01
|
|
|
| seeru kirjutas: |
| mTim kirjutas: |
| ...et uus menüü on parem kasutada imo, vana on ajuvaba. |
Ajuvaba küll ei ole. Oleks pidanud sellel nurgad kandiliseks tegema, mõnda kohta natuke transparenty, värviks 50 halli varjundit ja oleks igati kaasaegne jälle. Ja kiire.  |
see on ilmselt isiklik asi aga uus menüü on minujaoks mugavam, kui vana. Ja ma ei räägi välimusest
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
29.12.2017 17:45:24
|
|
|
Telia võiks boksi js koodi githubi panna, ehk tuleb mõni asjalik pull request, mis "FIXME" kohad ära parandab kasvõi
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|