Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2017 16:38:36 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
indrekp kirjutas:
Lihtsalt ei saanud seda kuidagi kiirendada, paberid, tööd jms.


Mis jutt, et ei saa. Asi on rahas. Luhvtida sajaseid, hakkavad kõik asjad liikuma.

mine räägi seda näiteks elektrilevile icon_biggrin.gif

samas iva on sees, telia kaudu eltelist tööd tellid ja lisad kommentaari, et maksku mis maksab, on tööl kindlasti suurem prioriteet teiste ees icon_smile.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2017 16:41:41 vasta tsitaadiga

Täpselt nii.
Ma räägin, et kõik on rahas, kui tõesti vaja, paned kasvõi geneka aastaks pooleks sinna. Järelikult ei olnud vaja nii väga ja oli aega küll.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lednE
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2002




sõnum 01.12.2017 16:54:00 vasta tsitaadiga

Julgen arvata, et "arendust" millest Raiku ja Zoombox räägvad, näen ma oma kodu aknast. 31. augustiks sai paika elektrikilp. Kaevati-mässati-suundpuuriti. Pärast siluti plats ära ja külvati muru.
2,5 kuuga jõudis muru juba niitmisküpseks tärgata, kui novembri keskel tuli kopp, kastikas ja töömeeste buss - terve nädalavahetus kaevati-mässati ja "arenduse" vundament sai paika. Plats siluti jälle ära ja ilmselt külvati ka muru maha.
Nii see vundament seal kurvalt seisab, musta kilesse mätsitud ja paar telliskivi ka raskuseks peal.
Ootame siis jaanuari lõppu ja hirm tuleb peale, kui asi lõpuks Teliani jõuab, kes teeb (veel) pikemalt ja korralikult, mitte nii või naa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2017 14:36:08 vasta tsitaadiga

telia on hakanud 5/1 asemel 10/2 pakkuma mingi aeg?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2017 15:12:21 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
telia on hakanud 5/1 asemel 10/2 pakkuma mingi aeg?

5/1 Mbps saad ADSL jaama taga. Kui 10/2 Mbps, siis järelikult oled VDSL2 piirkonnas.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2017 16:42:06 vasta tsitaadiga

Selge.

Saab nüüd T2 neti telia vasta ära vahetada. varem 5/1 oli liiga kirves 16€ eest. 10/2 juba väheke kannatab icon_lol.gif Eriti kui igapäevaselt ei kasuta. Aga vähemalt ple enam siis mahupiirangut, saab end vajadusel lolliks tirida. thumbs_up.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 01:35:19 vasta tsitaadiga

Mul Telia optika majja veetud ja järgmine nädal tulevad otsa tegema. Seega aeg ruuteri peale mõelda ning tahaks natuke nõu mida valida. Ühenduse kiiruseks plaanin 100/100.

Ideaaltingimustes võiks asi välja näha nii:
* 8 pordiga ruuter, wifi kinni keeratud
* VPN võimalus
* Samsungi telekas ilma digiboksita
* Telekas\digiboks saab neti switchist (üks juhe tuleb telekani ruuteri asukohast ning teised seadmed soovivad ka netti)
* WiFi purk on eraldiseisev maja keskel pööningul
* kõik TV teenused võiks töötada

Foorumis ringi kolades jäi silma järgmised probleemid:
* Inteno ruuteril 4 porti
* Inteno ruuterid VPN'i ei toeta
* Inteno DG301 toetab ainukesena Samsungi TV äppi
* "aftermarket" ruuteril vaja üks port puhtalt TV jaoks
* "aftermarket" ruuteriga kõik TV teenused ei tööta (nagu video streaming kolmandate osapoolte serveritest)

Esimene variant on VPN tugi saada ja siis peaks tegema sellised kompromissid:
* Samsungi TV äppi asemel tuleks kasutada Arrise digiboxi
* Üksiku lan kaabli juhtmed jagada kaheks
* Kõik TV teenused ei tööta
Milline aftermarket ruuter valida?

Variant kaks on võtta Inteno ruuter (milline?) ja jätta VPN'i tugi ära. Siis tuleks üks switch muretseda ja ülejäänud nagu tiptop.

Olen ma asjadest õigesti aru saanud?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2017 01:41:22 vasta tsitaadiga

BullDoze, ma ise plaanin seda katsetada: https://en.avm.de/products/fritzbox/fritzbox-7490/technical-data/ - oligi meelest läinud, et pidin sellele järgi minema - tuli su jutuga meelde nüüd icon_razz.gif

Telia teenuste profiil on AVMi boxidel tehasest sees. Siiani kasutasin ka ühte vanemat AVM boxi ja see toimis suurepäraselt. Plaanin AVM boxi just VPNi pärast võtta - ja siiani VDSL taga toimis eelmine suurepäraselt - samal ajal kui Inteno kasutajad siin pool foorumit oma probleemidest täis kirjutasid. Hetkel jäi DG400 ONTi otsa tehniku poolt - aga see on rendis nii, et saan tagasi viia.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 01:56:16 vasta tsitaadiga

BullDoze, inteno esimseks, külge samsung ja digiboksid, ning mingi asjalikum ruuter muude asjadega tegelema. Osta foorumist 30€ eest dg301, teist ruuterit ei oska soovitada, neid must miljon.

Foorumis on dg301 jaoks vähe asjalikum soft ka saada. Sellel toimib vpn, ddns jne. Vbl pole teist ruuterit vajagi sulle, piisab switchist.

Aftermarket ruuteriga töötavad kõik tv teenused, kui on confitud port ainult tv jaoks.

Renka, fritzbox suudab samast august korraga tv ja interneti väljastada?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 01:58:56 vasta tsitaadiga

Kas AVM ruuteritel tuleb TV ja internet korraga läbi ühest pordist?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2017 02:00:13 vasta tsitaadiga

BullDoze kirjutas:
Kas AVM ruuteritel tuleb TV ja internet korraga läbi ühest pordist?
ei tea - eks katsetan. Aga kuidas seda katsetada?
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 02:04:31 vasta tsitaadiga

Renka, käib digiboks mingisse kindlasse porti või tuleb igast pordist pilt?
Teine variant, ruuter->switch->digiboks ja arvuti.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2017 02:23:43 vasta tsitaadiga

krt ei mäleta enam kuidas oli eelmise AVMiga icon_redface.gif Aga eks katsetan järgi millalgi selle uuemaga.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 08.12.2017 03:38:49 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
BullDoze, ma ise plaanin seda katsetada: https://en.avm.de/products/fritzbox/fritzbox-7490/technical-data/ - oligi meelest läinud, et pidin sellele järgi minema - tuli su jutuga meelde nüüd icon_razz.gif

Kas VDSL2 uusi kiirusi toetab ikka?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 04:10:34 vasta tsitaadiga

Tal optika, kama vasepaari meestest icon_smile.gif

Aga muidu on neil olemas ka vdsl2+ ja g.fast toega aparaadid.

https://en.avm.de/products/fritzbox/fritzbox-7582/
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 07:58:55 vasta tsitaadiga

BullDoze, kui sa juba siin küsid nii siis mainin ära paar asja.
Kui paned nn. oma seadmed siis ametlik kasutajatugi on praktiliselt null. Pead ise hakkama saama või siis kaasvõitlejate abile siin foorumis lootma icon_smile.gif . Ehk nt. pilt ruudutab siis arvatavasti saad vastuse umbes, et kas ametliku ruuteriga ka nii?.
Ja kui huvi IPV6 vastu siis see veel ikka whitelistitud Inteno peale.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 08:33:49 vasta tsitaadiga

avm fritzu test oli siis kui samsa äpp oli aktuaalne ehk jah, sellel toimb Telia iptv nat (kui tootja eelkonfi välja pole võtnud)
lg äpp ei toimi ja telia supporti teenusele tagada ei saa. muidu oli seade väga mõnus, saksas enimmüüdud isp seade.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 11:33:01 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
Ja kui huvi IPV6 vastu siis see veel ikka whitelistitud Inteno peale.

Kas mitte Inteno MAC kasutamine ei võimaldanud IPv6 kasutamist ka teistel seadmetel?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 13:14:29 vasta tsitaadiga

Tomorrow, nii on. 2a asuse ruuteruga toiminud.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2017 14:24:20 vasta tsitaadiga

BullDoze, kas Samsungi telekat kasutad praegu ka ilma digiboksita ehk äpiga? Kui ei siis Telia neid Samsunge mis pole kunagi või väga pikka aega äpiga töötanud enam omale võrku ei lase.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BullDoze
HV kasutaja
BullDoze

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2017 19:57:05 vasta tsitaadiga

Viimased aasta otsa pole kasutanud enam kuna 4G internet. Eelnevalt sama telekaga kasutasin küll.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2017 15:20:37 vasta tsitaadiga

On ikka tegelinskid küll. 1.5 aastat tagasi panid korterisse 40/10 sisse. Reaalselt tuli küll 30-35 alla, kuid savi sest parem ikka kui 12/1. Nüüd kõrvalkorterisse ei taheta panna seda paketti, kuna ei tule 40 täis ning et eelmine kord tehnik mitte-ametlikult susserdas tööle selle. Tundub et tuleb need vasesussid varna riputada ning kolida 4G peale.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2017 20:49:51 vasta tsitaadiga

BullDoze kirjutas:
Mul Telia optika majja veetud ja järgmine nädal tulevad otsa tegema. Seega aeg ruuteri peale mõelda ning tahaks natuke nõu mida valida. Ühenduse kiiruseks plaanin 100/100.
Olen ma asjadest õigesti aru saanud?


1) Inteno DG400 ja Arris renti ja VPN-i paned portforwardiga käima kasvõi raspberry peale. Inteno lihtsalt töötab ja konfida saab kasvõi telia veebi kaudu.
2) Ruuteriks mingi muu oma lemmikfirma toode, millega suudad telia digitv, vpni, tulemüüri, dhcp, dns ja muud endale olulised teenused käima konfida.

Brändinimest olulisem on, et suudad täita punkti 2 ja et ruuteri riistvara nõrkusest järgmisel päeval juba kahju poleks, nii et gigabit pordid ja AC wifi võiks olla must-have.

Rohkem nagu polegi siin mõelda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 12:56:03 vasta tsitaadiga

jaakjaak22, DG400 rentida ainult digitv jaoks on kah mõttetu. Parem siis juba mingiasjalikum switch või kolmanda osapoole ruuter. 100/100 jaoks pole midagi erilist ka vaja. DG400 oleks selle jaoks overkill.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 13:37:16 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
On ikka tegelinskid küll. 1.5 aastat tagasi panid korterisse 40/10 sisse. Reaalselt tuli küll 30-35 alla, kuid savi sest parem ikka kui 12/1. Nüüd kõrvalkorterisse ei taheta panna seda paketti, kuna ei tule 40 täis ning et eelmine kord tehnik mitte-ametlikult susserdas tööle selle. Tundub et tuleb need vasesussid varna riputada ning kolida 4G peale.
Ühes kaablis ei saa kiirete ühendustega paare liiga palju olla. Iga lisatud ühendus vähendab eelmistel ka kvaliteeti. Kui kvaliteedi piir on käes, siis ilmselt rohkem ühendusi ei lubata...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DMaD2
HV kasutaja
DMaD2

liitunud: 18.05.2007




sõnum 17.12.2017 14:23:07 vasta tsitaadiga

Terv. Sai endale korterisse paigaldatud Telia kodupakett 100mbit netiga(läbi valguskaabli) Speedtestist tuleb alla ka selline kogus. Probleem tuleb aga sellest et arrise digibox kaotab pidevalt ühenduse ära (alguses proovisin ise pandudud Cat6-ega) tekkis tunne et tegin mingi vea ja seetõttu sai poest ostetud tutikas cat5 mis nüüd jookseb mööda põrandat kõigest muust eemal. Probleem püsib ka uue kaabliga. Seega mida kontrollida et saada teada mis mul kõri kinni tõmbab?
_________________
Ära tee teisele seda mis sa tahad et sulle tehtaks.... maitsed võivad ju erinenda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 14:28:05 vasta tsitaadiga

Proovi teist auku ruuteril
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DMaD2
HV kasutaja
DMaD2

liitunud: 18.05.2007




sõnum 17.12.2017 14:29:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Proovi teist auku ruuteril


Kõik 4 auku proovitud, samast cat6 juhtmest mis seina sisse paigaldatud ruuterit pingides packet loss 0% ka (vb kasutu tegevus pole ammu asjaga tegelenud enam)

_________________
Ära tee teisele seda mis sa tahad et sulle tehtaks.... maitsed võivad ju erinenda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 14:31:28 vasta tsitaadiga

Samuti võid Telia klienditeenindusse helistada. Kui internet toimib, aga digiboks kaotab ühendust, siis see on neil graafikutes-logides hästi näha ja sealt saab põhjuse välja selgitada.
Eeldan, et sul on Inteno vms Telia poolt toetatav seade ruuteriks?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 14:34:02 vasta tsitaadiga

Siis jah helistada thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DMaD2
HV kasutaja
DMaD2

liitunud: 18.05.2007




sõnum 17.12.2017 14:39:29 vasta tsitaadiga

Inteno ikka ja tänud vastuste eest, küsimus ka kui kellelgi veel see Huawei HG8010H valguskaabelist cat-i box on kas Lan tuli peabgi vilkuma? Sest cat juhe millega see tuli oli puruks väänatud ja see sai ka juba asendatud[/url]
_________________
Ära tee teisele seda mis sa tahad et sulle tehtaks.... maitsed võivad ju erinenda.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 16:42:04 vasta tsitaadiga

Paketikadu 0% ruuterisse? DMaD2, boks ise perses võrgupesaga tõenäoliselt. Üüriseadme puhul vaheta välja esinduses. Võid testida nii, et ühendad digiboksi ruuterisse, vaatad ühendatud seadmete alt , mis on digiboksi ip ja pingid sülearvutist suurema paketisuurusega ip aadressi pihta. Kui ruuteri veebiliidesest ei näe, siis võid Onlineabi alamjaotuses Võrk vaadata ip-d
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 18:42:50 vasta tsitaadiga

Thomson TG784 peale tehaseseadete taastamist ei ühenda DSL'i kaudi internetti enam ära. Telia näeb ruuterit enda poolt ja ütleb et osta uus lihtsalt. Olen tehaseseadeid 4x korda viimase 5 aasta jooksul taastanud probleemideta.
On siin midagi mida saan ma veel teha?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 19:00:22 vasta tsitaadiga

lase fw üle.

upgrade.telia.ee
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 19:29:02 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
lase fw üle.

upgrade.telia.ee

Peale "going to upgrade mode" steppi viskab selle errori


Edit: tõmbasin telefonikaabli välja ja proovisin uuesti, nüüd jõudis uue fw installimiseni ja väga kiiresti. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 19:29:06 vasta tsitaadiga

Tegid nagu juhendis kirjas ja ruuter on otse portidega 1,2,3 või 4 juhtmega ühendatud? Või ühendub arvuti automaatselt WiFi-ga?
tsitaat:
1. Veendu, et arvuti on ühendatud kaabliga ühte ruuteri kollastest võrgupesadest.
2. Seadista arvuti võrgukaardi IP-aadress käsitsi 192.168.1.65, ja Default Gatewayks 192.168.1.254. Õige Subnet Mask lase valida automaatselt.
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 19:38:48 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tegid nagu juhendis kirjas ja ruuter on otse portidega 1,2,3 või 4 juhtmega ühendatud? Või ühendub arvuti automaatselt WiFi-ga?
tsitaat:
1. Veendu, et arvuti on ühendatud kaabliga ühte ruuteri kollastest võrgupesadest.
2. Seadista arvuti võrgukaardi IP-aadress käsitsi 192.168.1.65, ja Default Gatewayks 192.168.1.254. Õige Subnet Mask lase valida automaatselt.

Tegin täpselt. Polnud öeldud et telefonikaabli sissejätmine protsessi segada võib.

Jõudis 100% peale. Kuid nüüd küsib installer ruuteri parooli ja vana default parool ei toimi enam. Cancel ja factory reset nupust?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 19:43:41 vasta tsitaadiga

Ta peaks sul küsima seda parooli, mille sa viimati ise määranud oled.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SinineSiil
Kreisi kasutaja
SinineSiil

liitunud: 12.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 19:58:14 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ta peaks sul küsima seda parooli, mille sa viimati ise määranud oled.

Tühistasin selle, ütles et kõik oli edukas ja tegin reseti. Uus püsivara peal ja märgatav isegi ilma versiooninumbrit vaatamata ja internet on tagasi thumbs_up.gif
Äitähh abi eest!

Telia tehniline tugi oli ikka väga kasutu...


KillFrenzy kirjutas:
lase fw üle.

upgrade.telia.ee

Kuidas keegi ise seda lehte leidma peaks?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 19:59:20 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ta peaks sul küsima seda parooli, mille sa viimati ise määranud oled.

Tühistasin selle, ütles et kõik oli edukas ja tegin reseti. Uus püsivara peal ja märgatav isegi ilma versiooninumbrit vaatamata ja internet on tagasi thumbs_up.gif
Äitähh abi eest!

Telia tehniline tugi oli ikka väga kasutu...


tegemist end of life seadmega, kui seadmes oli vana soft pppoega mis enam võrgus ei toimi siis tugi selle parandamiseks abi ei paku, soovitus on uuele ruuterile.
ise korda said, siis hästi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 20:04:34 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
SinineSiil kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ta peaks sul küsima seda parooli, mille sa viimati ise määranud oled.

Tühistasin selle, ütles et kõik oli edukas ja tegin reseti. Uus püsivara peal ja märgatav isegi ilma versiooninumbrit vaatamata ja internet on tagasi thumbs_up.gif
Äitähh abi eest!

Telia tehniline tugi oli ikka väga kasutu...


tegemist end of life seadmega, kui seadmes oli vana soft pppoega mis enam võrgus ei toimi siis tugi selle parandamiseks abi ei paku, soovitus on uuele ruuterile.
ise korda said, siis hästi.

Kas need End of Life seadmed said ka selle WPA2 patchi nagu Intenod?
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 21:31:07 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
indrekp kirjutas:
SinineSiil kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ta peaks sul küsima seda parooli, mille sa viimati ise määranud oled.

Tühistasin selle, ütles et kõik oli edukas ja tegin reseti. Uus püsivara peal ja märgatav isegi ilma versiooninumbrit vaatamata ja internet on tagasi thumbs_up.gif
Äitähh abi eest!

Telia tehniline tugi oli ikka väga kasutu...


tegemist end of life seadmega, kui seadmes oli vana soft pppoega mis enam võrgus ei toimi siis tugi selle parandamiseks abi ei paku, soovitus on uuele ruuterile.
ise korda said, siis hästi.

Kas need End of Life seadmed said ka selle WPA2 patchi nagu Intenod?


tegelikult selgus, et intenod olid juba ammu patchitud enne uudise avalikustamist.
thomsonitest ei tea midagi, riski pole kui klientseadmed on uuendatud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 21:35:39 vasta tsitaadiga

SinineSiil kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ta peaks sul küsima seda parooli, mille sa viimati ise määranud oled.

Tühistasin selle, ütles et kõik oli edukas ja tegin reseti. Uus püsivara peal ja märgatav isegi ilma versiooninumbrit vaatamata ja internet on tagasi thumbs_up.gif
Äitähh abi eest!

Telia tehniline tugi oli ikka väga kasutu...


KillFrenzy kirjutas:
lase fw üle.

upgrade.telia.ee

Kuidas keegi ise seda lehte leidma peaks?


See leht suht vana, vbl kunagi elioni lehel oli mingi viide ka sellele.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 21:38:30 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, see leht oli informatiivne ca kolm aastat tagasi kui PPPoEd kinni panema hakati ja klientidel soovitati enne ruuteri soft ära vahetada. siis saadeti kliendile meiliga link.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2017 21:41:33 vasta tsitaadiga

pppoe oli endal vist peale rubla aega nokia modemiga kasutusel, ise seda lehte kasutanud korduvalt kui tuli teemaks vast nett ja tv samast august või oli see samsa äppi jaoks.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 09:47:43 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
jaakjaak22, DG400 rentida ainult digitv jaoks on kah mõttetu. Parem siis juba mingiasjalikum switch või kolmanda osapoole ruuter. 100/100 jaoks pole midagi erilist ka vaja. DG400 oleks selle jaoks overkill.

Liiga palju kordi pidanud seletama, et väline võrguühendus pole ainuke parameeter, asjad liiguvad ikka nii kiiresti kui kõige nõrgem lüli: kes on endale Synology või WD võrguketta ruuteri külge õmmelnud või kes putitab extenderitega levi pikendada selle asemel, et kohe mõistlik AC ruuter hankida. Infraseadmed/sõiduvahendid/elukaaslane tasub hankida ikka sellised, et järgmise hommikul pärast hankimist juba kahju poleks icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2017 09:54:27 vasta tsitaadiga

jaakjaak22, Kusjuures õige point, mul omal ju kodus ka 60/10 VDSL vaid võimalik. (nagu ütlesin, fiiber on vaid labidatöö kaugusel) aga DG400 ja nüüd siis DG400 Prime oma AC wifiga võimaldab sisuliselt elutoas kõik nobedad meediaseadmed, ühendada sisevõrgus Synologyga väga viisakalt, ilma kaabliteta.
Teleri juures jäi juhtme otsa ainult digiboks ja ressiiver kuna nendel wifi puudub, teler, appletv4k ja nuc striimivad ilusti nii nasilt kui võrgust kõrgema kvaliteediga kraami. Tavalise 2,4 N wifiga ei teeks siin enam midagi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 21.12.2017 11:16:34 vasta tsitaadiga

Eile õhtust alates ei ühenda enamuse veebilehtedega ja ka inteno ruuterisse ei saa sisse. Saan sisse facebooki, gmaili ja veel suvalkstesse välislehtedele, Eesti omadest peaaegu mitte kuhugi, üks vähestest on saartehaal.ee
Tegin ruuterile restardi ja reseti, ei midagi. Nüüd vaatasin ühenduse staatust, ütleb: IPv4 no internet access. Teatasin ka tugi
@telia.ee aga sealt ei tarvitse niipea vastust saada. Ehk keegi oskab aidata.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 11:32:47 vasta tsitaadiga

Kardad suhelda telefoni teel? icon_rolleyes.gif
123

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2017 11:33:03 vasta tsitaadiga

indrekp, millal DG400 Prime tavakasutajatele saadavaks tuleb? Koos vase uuendusega?
On ehk ka täpselt teada, millal vase klientide uuenduse start on? Ma samuti 60/10 klient hetkel.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.