|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.12.2017 16:38:36
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| Lihtsalt ei saanud seda kuidagi kiirendada, paberid, tööd jms. |
Mis jutt, et ei saa. Asi on rahas. Luhvtida sajaseid, hakkavad kõik asjad liikuma. |
mine räägi seda näiteks elektrilevile
samas iva on sees, telia kaudu eltelist tööd tellid ja lisad kommentaari, et maksku mis maksab, on tööl kindlasti suurem prioriteet teiste ees
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.12.2017 16:41:41
|
|
|
Täpselt nii.
Ma räägin, et kõik on rahas, kui tõesti vaja, paned kasvõi geneka aastaks pooleks sinna. Järelikult ei olnud vaja nii väga ja oli aega küll.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lednE
HV kasutaja
liitunud: 02.10.2002
|
01.12.2017 16:54:00
|
|
|
Julgen arvata, et "arendust" millest Raiku ja Zoombox räägvad, näen ma oma kodu aknast. 31. augustiks sai paika elektrikilp. Kaevati-mässati-suundpuuriti. Pärast siluti plats ära ja külvati muru.
2,5 kuuga jõudis muru juba niitmisküpseks tärgata, kui novembri keskel tuli kopp, kastikas ja töömeeste buss - terve nädalavahetus kaevati-mässati ja "arenduse" vundament sai paika. Plats siluti jälle ära ja ilmselt külvati ka muru maha.
Nii see vundament seal kurvalt seisab, musta kilesse mätsitud ja paar telliskivi ka raskuseks peal.
Ootame siis jaanuari lõppu ja hirm tuleb peale, kui asi lõpuks Teliani jõuab, kes teeb (veel) pikemalt ja korralikult, mitte nii või naa
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.12.2017 14:36:08
|
|
|
telia on hakanud 5/1 asemel 10/2 pakkuma mingi aeg?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
03.12.2017 15:12:21
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| telia on hakanud 5/1 asemel 10/2 pakkuma mingi aeg? |
5/1 Mbps saad ADSL jaama taga. Kui 10/2 Mbps, siis järelikult oled VDSL2 piirkonnas.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
03.12.2017 16:42:06
|
|
|
Selge.
Saab nüüd T2 neti telia vasta ära vahetada. varem 5/1 oli liiga kirves 16€ eest. 10/2 juba väheke kannatab Eriti kui igapäevaselt ei kasuta. Aga vähemalt ple enam siis mahupiirangut, saab end vajadusel lolliks tirida.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
08.12.2017 01:35:19
|
|
|
Mul Telia optika majja veetud ja järgmine nädal tulevad otsa tegema. Seega aeg ruuteri peale mõelda ning tahaks natuke nõu mida valida. Ühenduse kiiruseks plaanin 100/100.
Ideaaltingimustes võiks asi välja näha nii:
* 8 pordiga ruuter, wifi kinni keeratud
* VPN võimalus
* Samsungi telekas ilma digiboksita
* Telekas\digiboks saab neti switchist (üks juhe tuleb telekani ruuteri asukohast ning teised seadmed soovivad ka netti)
* WiFi purk on eraldiseisev maja keskel pööningul
* kõik TV teenused võiks töötada
Foorumis ringi kolades jäi silma järgmised probleemid:
* Inteno ruuteril 4 porti
* Inteno ruuterid VPN'i ei toeta
* Inteno DG301 toetab ainukesena Samsungi TV äppi
* "aftermarket" ruuteril vaja üks port puhtalt TV jaoks
* "aftermarket" ruuteriga kõik TV teenused ei tööta (nagu video streaming kolmandate osapoolte serveritest)
Esimene variant on VPN tugi saada ja siis peaks tegema sellised kompromissid:
* Samsungi TV äppi asemel tuleks kasutada Arrise digiboxi
* Üksiku lan kaabli juhtmed jagada kaheks
* Kõik TV teenused ei tööta
Milline aftermarket ruuter valida?
Variant kaks on võtta Inteno ruuter (milline?) ja jätta VPN'i tugi ära. Siis tuleks üks switch muretseda ja ülejäänud nagu tiptop.
Olen ma asjadest õigesti aru saanud?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.12.2017 01:41:22
|
|
|
BullDoze, ma ise plaanin seda katsetada: https://en.avm.de/products/fritzbox/fritzbox-7490/technical-data/ - oligi meelest läinud, et pidin sellele järgi minema - tuli su jutuga meelde nüüd
Telia teenuste profiil on AVMi boxidel tehasest sees. Siiani kasutasin ka ühte vanemat AVM boxi ja see toimis suurepäraselt. Plaanin AVM boxi just VPNi pärast võtta - ja siiani VDSL taga toimis eelmine suurepäraselt - samal ajal kui Inteno kasutajad siin pool foorumit oma probleemidest täis kirjutasid. Hetkel jäi DG400 ONTi otsa tehniku poolt - aga see on rendis nii, et saan tagasi viia.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.12.2017 01:56:16
|
|
|
BullDoze, inteno esimseks, külge samsung ja digiboksid, ning mingi asjalikum ruuter muude asjadega tegelema. Osta foorumist 30€ eest dg301, teist ruuterit ei oska soovitada, neid must miljon.
Foorumis on dg301 jaoks vähe asjalikum soft ka saada. Sellel toimib vpn, ddns jne. Vbl pole teist ruuterit vajagi sulle, piisab switchist.
Aftermarket ruuteriga töötavad kõik tv teenused, kui on confitud port ainult tv jaoks.
Renka, fritzbox suudab samast august korraga tv ja interneti väljastada?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
08.12.2017 01:58:56
|
|
|
| Kas AVM ruuteritel tuleb TV ja internet korraga läbi ühest pordist?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.12.2017 02:00:13
|
|
|
| BullDoze kirjutas: |
| Kas AVM ruuteritel tuleb TV ja internet korraga läbi ühest pordist? |
ei tea - eks katsetan. Aga kuidas seda katsetada?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.12.2017 02:04:31
|
|
|
Renka, käib digiboks mingisse kindlasse porti või tuleb igast pordist pilt?
Teine variant, ruuter->switch->digiboks ja arvuti.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
08.12.2017 02:23:43
|
|
|
krt ei mäleta enam kuidas oli eelmise AVMiga Aga eks katsetan järgi millalgi selle uuemaga.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
08.12.2017 03:38:49
|
|
|
Kas VDSL2 uusi kiirusi toetab ikka?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
08.12.2017 07:58:55
|
|
|
BullDoze, kui sa juba siin küsid nii siis mainin ära paar asja.
Kui paned nn. oma seadmed siis ametlik kasutajatugi on praktiliselt null. Pead ise hakkama saama või siis kaasvõitlejate abile siin foorumis lootma . Ehk nt. pilt ruudutab siis arvatavasti saad vastuse umbes, et kas ametliku ruuteriga ka nii?.
Ja kui huvi IPV6 vastu siis see veel ikka whitelistitud Inteno peale.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.12.2017 08:33:49
|
|
|
avm fritzu test oli siis kui samsa äpp oli aktuaalne ehk jah, sellel toimb Telia iptv nat (kui tootja eelkonfi välja pole võtnud)
lg äpp ei toimi ja telia supporti teenusele tagada ei saa. muidu oli seade väga mõnus, saksas enimmüüdud isp seade.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
08.12.2017 11:33:01
|
|
|
| madmel kirjutas: |
| Ja kui huvi IPV6 vastu siis see veel ikka whitelistitud Inteno peale. |
Kas mitte Inteno MAC kasutamine ei võimaldanud IPv6 kasutamist ka teistel seadmetel?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
08.12.2017 13:14:29
|
|
|
| Tomorrow, nii on. 2a asuse ruuteruga toiminud.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
08.12.2017 14:24:20
|
|
|
| BullDoze, kas Samsungi telekat kasutad praegu ka ilma digiboksita ehk äpiga? Kui ei siis Telia neid Samsunge mis pole kunagi või väga pikka aega äpiga töötanud enam omale võrku ei lase.
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BullDoze
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2005
|
14.12.2017 19:57:05
|
|
|
| Viimased aasta otsa pole kasutanud enam kuna 4G internet. Eelnevalt sama telekaga kasutasin küll.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ampsu
HV veteran

liitunud: 28.01.2010
|
15.12.2017 15:20:37
|
|
|
| On ikka tegelinskid küll. 1.5 aastat tagasi panid korterisse 40/10 sisse. Reaalselt tuli küll 30-35 alla, kuid savi sest parem ikka kui 12/1. Nüüd kõrvalkorterisse ei taheta panna seda paketti, kuna ei tule 40 täis ning et eelmine kord tehnik mitte-ametlikult susserdas tööle selle. Tundub et tuleb need vasesussid varna riputada ning kolida 4G peale.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
16.12.2017 20:49:51
|
|
|
| BullDoze kirjutas: |
Mul Telia optika majja veetud ja järgmine nädal tulevad otsa tegema. Seega aeg ruuteri peale mõelda ning tahaks natuke nõu mida valida. Ühenduse kiiruseks plaanin 100/100.
Olen ma asjadest õigesti aru saanud? |
1) Inteno DG400 ja Arris renti ja VPN-i paned portforwardiga käima kasvõi raspberry peale. Inteno lihtsalt töötab ja konfida saab kasvõi telia veebi kaudu.
2) Ruuteriks mingi muu oma lemmikfirma toode, millega suudad telia digitv, vpni, tulemüüri, dhcp, dns ja muud endale olulised teenused käima konfida.
Brändinimest olulisem on, et suudad täita punkti 2 ja et ruuteri riistvara nõrkusest järgmisel päeval juba kahju poleks, nii et gigabit pordid ja AC wifi võiks olla must-have.
Rohkem nagu polegi siin mõelda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
17.12.2017 13:37:16
|
|
|
| ampsu kirjutas: |
| On ikka tegelinskid küll. 1.5 aastat tagasi panid korterisse 40/10 sisse. Reaalselt tuli küll 30-35 alla, kuid savi sest parem ikka kui 12/1. Nüüd kõrvalkorterisse ei taheta panna seda paketti, kuna ei tule 40 täis ning et eelmine kord tehnik mitte-ametlikult susserdas tööle selle. Tundub et tuleb need vasesussid varna riputada ning kolida 4G peale. |
Ühes kaablis ei saa kiirete ühendustega paare liiga palju olla. Iga lisatud ühendus vähendab eelmistel ka kvaliteeti. Kui kvaliteedi piir on käes, siis ilmselt rohkem ühendusi ei lubata...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DMaD2
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2007
|
17.12.2017 14:23:07
|
|
|
Terv. Sai endale korterisse paigaldatud Telia kodupakett 100mbit netiga(läbi valguskaabli) Speedtestist tuleb alla ka selline kogus. Probleem tuleb aga sellest et arrise digibox kaotab pidevalt ühenduse ära (alguses proovisin ise pandudud Cat6-ega) tekkis tunne et tegin mingi vea ja seetõttu sai poest ostetud tutikas cat5 mis nüüd jookseb mööda põrandat kõigest muust eemal. Probleem püsib ka uue kaabliga. Seega mida kontrollida et saada teada mis mul kõri kinni tõmbab?
_________________ Ära tee teisele seda mis sa tahad et sulle tehtaks.... maitsed võivad ju erinenda. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.12.2017 14:28:05
|
|
|
Proovi teist auku ruuteril
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DMaD2
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2007
|
17.12.2017 14:29:36
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| Proovi teist auku ruuteril |
Kõik 4 auku proovitud, samast cat6 juhtmest mis seina sisse paigaldatud ruuterit pingides packet loss 0% ka (vb kasutu tegevus pole ammu asjaga tegelenud enam)
_________________ Ära tee teisele seda mis sa tahad et sulle tehtaks.... maitsed võivad ju erinenda. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.12.2017 14:31:28
|
|
|
Samuti võid Telia klienditeenindusse helistada. Kui internet toimib, aga digiboks kaotab ühendust, siis see on neil graafikutes-logides hästi näha ja sealt saab põhjuse välja selgitada.
Eeldan, et sul on Inteno vms Telia poolt toetatav seade ruuteriks?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
17.12.2017 14:34:02
|
|
|
Siis jah helistada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DMaD2
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2007
|
17.12.2017 14:39:29
|
|
|
Inteno ikka ja tänud vastuste eest, küsimus ka kui kellelgi veel see Huawei HG8010H valguskaabelist cat-i box on kas Lan tuli peabgi vilkuma? Sest cat juhe millega see tuli oli puruks väänatud ja see sai ka juba asendatud[/url]
_________________ Ära tee teisele seda mis sa tahad et sulle tehtaks.... maitsed võivad ju erinenda. |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
17.12.2017 16:42:04
|
|
|
Paketikadu 0% ruuterisse? DMaD2, boks ise perses võrgupesaga tõenäoliselt. Üüriseadme puhul vaheta välja esinduses. Võid testida nii, et ühendad digiboksi ruuterisse, vaatad ühendatud seadmete alt , mis on digiboksi ip ja pingid sülearvutist suurema paketisuurusega ip aadressi pihta. Kui ruuteri veebiliidesest ei näe, siis võid Onlineabi alamjaotuses Võrk vaadata ip-d
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
17.12.2017 18:42:50
|
|
|
Thomson TG784 peale tehaseseadete taastamist ei ühenda DSL'i kaudi internetti enam ära. Telia näeb ruuterit enda poolt ja ütleb et osta uus lihtsalt. Olen tehaseseadeid 4x korda viimase 5 aasta jooksul taastanud probleemideta.
On siin midagi mida saan ma veel teha?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
17.12.2017 19:00:22
|
|
|
lase fw üle.
upgrade.telia.ee
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
17.12.2017 19:29:02
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
lase fw üle.
upgrade.telia.ee |
Peale "going to upgrade mode" steppi viskab selle errori
Edit: tõmbasin telefonikaabli välja ja proovisin uuesti, nüüd jõudis uue fw installimiseni ja väga kiiresti.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.12.2017 19:29:06
|
|
|
Tegid nagu juhendis kirjas ja ruuter on otse portidega 1,2,3 või 4 juhtmega ühendatud? Või ühendub arvuti automaatselt WiFi-ga?
| tsitaat: |
1. Veendu, et arvuti on ühendatud kaabliga ühte ruuteri kollastest võrgupesadest.
2. Seadista arvuti võrgukaardi IP-aadress käsitsi 192.168.1.65, ja Default Gatewayks 192.168.1.254. Õige Subnet Mask lase valida automaatselt. |
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
17.12.2017 19:38:48
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Tegid nagu juhendis kirjas ja ruuter on otse portidega 1,2,3 või 4 juhtmega ühendatud? Või ühendub arvuti automaatselt WiFi-ga?
| tsitaat: |
1. Veendu, et arvuti on ühendatud kaabliga ühte ruuteri kollastest võrgupesadest.
2. Seadista arvuti võrgukaardi IP-aadress käsitsi 192.168.1.65, ja Default Gatewayks 192.168.1.254. Õige Subnet Mask lase valida automaatselt. |
|
Tegin täpselt. Polnud öeldud et telefonikaabli sissejätmine protsessi segada võib.
Jõudis 100% peale. Kuid nüüd küsib installer ruuteri parooli ja vana default parool ei toimi enam. Cancel ja factory reset nupust?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SinineSiil
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.07.2009
|
17.12.2017 19:58:14
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Ta peaks sul küsima seda parooli, mille sa viimati ise määranud oled. |
Tühistasin selle, ütles et kõik oli edukas ja tegin reseti. Uus püsivara peal ja märgatav isegi ilma versiooninumbrit vaatamata ja internet on tagasi
Äitähh abi eest!
Telia tehniline tugi oli ikka väga kasutu...
| KillFrenzy kirjutas: |
lase fw üle.
upgrade.telia.ee |
Kuidas keegi ise seda lehte leidma peaks?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.12.2017 19:59:20
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Ta peaks sul küsima seda parooli, mille sa viimati ise määranud oled. |
Tühistasin selle, ütles et kõik oli edukas ja tegin reseti. Uus püsivara peal ja märgatav isegi ilma versiooninumbrit vaatamata ja internet on tagasi
Äitähh abi eest!
Telia tehniline tugi oli ikka väga kasutu... |
tegemist end of life seadmega, kui seadmes oli vana soft pppoega mis enam võrgus ei toimi siis tugi selle parandamiseks abi ei paku, soovitus on uuele ruuterile.
ise korda said, siis hästi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
17.12.2017 20:04:34
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| SinineSiil kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Ta peaks sul küsima seda parooli, mille sa viimati ise määranud oled. |
Tühistasin selle, ütles et kõik oli edukas ja tegin reseti. Uus püsivara peal ja märgatav isegi ilma versiooninumbrit vaatamata ja internet on tagasi
Äitähh abi eest!
Telia tehniline tugi oli ikka väga kasutu... |
tegemist end of life seadmega, kui seadmes oli vana soft pppoega mis enam võrgus ei toimi siis tugi selle parandamiseks abi ei paku, soovitus on uuele ruuterile.
ise korda said, siis hästi. |
Kas need End of Life seadmed said ka selle WPA2 patchi nagu Intenod?
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.12.2017 21:31:07
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| SinineSiil kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Ta peaks sul küsima seda parooli, mille sa viimati ise määranud oled. |
Tühistasin selle, ütles et kõik oli edukas ja tegin reseti. Uus püsivara peal ja märgatav isegi ilma versiooninumbrit vaatamata ja internet on tagasi
Äitähh abi eest!
Telia tehniline tugi oli ikka väga kasutu... |
tegemist end of life seadmega, kui seadmes oli vana soft pppoega mis enam võrgus ei toimi siis tugi selle parandamiseks abi ei paku, soovitus on uuele ruuterile.
ise korda said, siis hästi. |
Kas need End of Life seadmed said ka selle WPA2 patchi nagu Intenod? |
tegelikult selgus, et intenod olid juba ammu patchitud enne uudise avalikustamist.
thomsonitest ei tea midagi, riski pole kui klientseadmed on uuendatud.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
17.12.2017 21:35:39
|
|
|
| SinineSiil kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Ta peaks sul küsima seda parooli, mille sa viimati ise määranud oled. |
Tühistasin selle, ütles et kõik oli edukas ja tegin reseti. Uus püsivara peal ja märgatav isegi ilma versiooninumbrit vaatamata ja internet on tagasi
Äitähh abi eest!
Telia tehniline tugi oli ikka väga kasutu...
| KillFrenzy kirjutas: |
lase fw üle.
upgrade.telia.ee |
Kuidas keegi ise seda lehte leidma peaks? |
See leht suht vana, vbl kunagi elioni lehel oli mingi viide ka sellele.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
17.12.2017 21:38:30
|
|
|
| KillFrenzy, see leht oli informatiivne ca kolm aastat tagasi kui PPPoEd kinni panema hakati ja klientidel soovitati enne ruuteri soft ära vahetada. siis saadeti kliendile meiliga link.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
17.12.2017 21:41:33
|
|
|
| pppoe oli endal vist peale rubla aega nokia modemiga kasutusel, ise seda lehte kasutanud korduvalt kui tuli teemaks vast nett ja tv samast august või oli see samsa äppi jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
18.12.2017 09:47:43
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| jaakjaak22, DG400 rentida ainult digitv jaoks on kah mõttetu. Parem siis juba mingiasjalikum switch või kolmanda osapoole ruuter. 100/100 jaoks pole midagi erilist ka vaja. DG400 oleks selle jaoks overkill. |
Liiga palju kordi pidanud seletama, et väline võrguühendus pole ainuke parameeter, asjad liiguvad ikka nii kiiresti kui kõige nõrgem lüli: kes on endale Synology või WD võrguketta ruuteri külge õmmelnud või kes putitab extenderitega levi pikendada selle asemel, et kohe mõistlik AC ruuter hankida. Infraseadmed/sõiduvahendid/elukaaslane tasub hankida ikka sellised, et järgmise hommikul pärast hankimist juba kahju poleks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.12.2017 09:54:27
|
|
|
jaakjaak22, Kusjuures õige point, mul omal ju kodus ka 60/10 VDSL vaid võimalik. (nagu ütlesin, fiiber on vaid labidatöö kaugusel) aga DG400 ja nüüd siis DG400 Prime oma AC wifiga võimaldab sisuliselt elutoas kõik nobedad meediaseadmed, ühendada sisevõrgus Synologyga väga viisakalt, ilma kaabliteta.
Teleri juures jäi juhtme otsa ainult digiboks ja ressiiver kuna nendel wifi puudub, teler, appletv4k ja nuc striimivad ilusti nii nasilt kui võrgust kõrgema kvaliteediga kraami. Tavalise 2,4 N wifiga ei teeks siin enam midagi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
harakas
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.06.2004
|
21.12.2017 11:16:34
|
|
|
Eile õhtust alates ei ühenda enamuse veebilehtedega ja ka inteno ruuterisse ei saa sisse. Saan sisse facebooki, gmaili ja veel suvalkstesse välislehtedele, Eesti omadest peaaegu mitte kuhugi, üks vähestest on saartehaal.ee
Tegin ruuterile restardi ja reseti, ei midagi. Nüüd vaatasin ühenduse staatust, ütleb: IPv4 no internet access. Teatasin ka tugi
@telia.ee aga sealt ei tarvitse niipea vastust saada. Ehk keegi oskab aidata.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
21.12.2017 11:32:47
|
|
|
Kardad suhelda telefoni teel?
123
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
21.12.2017 11:33:03
|
|
|
indrekp, millal DG400 Prime tavakasutajatele saadavaks tuleb? Koos vase uuendusega?
On ehk ka täpselt teada, millal vase klientide uuenduse start on? Ma samuti 60/10 klient hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|