Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 324, 325, 326 ... 463, 464, 465  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2017 14:56:59 vasta tsitaadiga

reio72 kirjutas:
Binge boxil on seadetes häälestamise võimalus- kas 1080 50 või 60 p või i jne- mille järgi valida, mis resos ta saadet väljastab- telekas on samsungi smart tv. Või ei ole seal vahet?

Muidu tundub Binge esialgu päris asjalik. Pildikvaliteet jääb küll samas neti võrgus STV Go-le alla, eriti apis. Aga menüü ja liikumine on palju mugavam, kui STV oma. STV-l olemas oma PC app ka, Bingel see kahjuks puudub, aga läbi BlueStack-i töötab Binge ka MacBookil- nii et esialgu rahul.

HD telesignaal on euroopas üldjuhul 1080i50, on ka 1080p25. 30p või 60i on usa ja teiste ntsc värvisüsteemi kasutanud maade teema. 50-lt 60-le upconvert on mõttetu.

_________________
Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.09.2017 16:15:55 vasta tsitaadiga

BS. käisin täna vahi külas rikkel. soinaste ja valgjärve vahe on ~5 kraadi. mux6 on pekkis. keeramisega sain pea aegu, et häda ära. lubati venemaalt äge antenn tuua järgminekord. vana mux6 lõi soinastest nii kõvasti üle, et segamist ei tekkinud, uus mux6 aga jääb valgjärvele ilmselt alla.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.09.2017 11:47:04 vasta tsitaadiga

Eile tulin koju, telekas töötas.
Öösel ärkasin sest telekas hakkas lambist tööle.

Aitäh, mugav funktsioon.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 09.09.2017 12:36:09 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Eile tulin koju, telekas töötas.
Öösel ärkasin sest telekas hakkas lambist tööle.

Aitäh, mugav funktsioon.

See pole puhalt Starmaniga seotud ju. Kui ma veel Starmani klient olin, siis oli sama asi. Täna juba Telia kliendina ärkab ka mul telekas vahel lambist üles.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 12:37:24 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Eile tulin koju, telekas töötas.
Öösel ärkasin sest telekas hakkas lambist tööle.

Aitäh, mugav funktsioon.


Mingi CEC seade teeb uuendust puhkeajal?
Telia Arrisega olen ka mõnel juhul seda kuulnud,et öösel on teleri tööle pannud, samas kuidagi kaootiline ja korrata ei õnnestu, digiboksil on uuenduse tegemise ajal CEC disabled.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 09.09.2017 20:09:11 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Eile tulin koju, telekas töötas.
Öösel ärkasin sest telekas hakkas lambist tööle.

Aitäh, mugav funktsioon.

See pole puhalt Starmaniga seotud ju. Kui ma veel Starmani klient olin, siis oli sama asi. Täna juba Telia kliendina ärkab ka mul telekas vahel lambist üles.


Midagi on nad teinud. Vahepeal kunagi oli sama jama. Siks oli uuendus ja kadus ära. Nüüd jälle.
Ei imesta kui telekas mingi hetk magamistuppa jalutab ja ptleb, et yo peremees hea seep tuleb.

Muidu mulle uus menüü meeldib.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2017 23:15:24 vasta tsitaadiga

samsungi telekas? endal sama jama aeg-ajalt...niipalju olen välja selgitanud et kui wifi/lan katkestus vms jama on ja telekal lan kaabel/wifi sees ,siis kipub käima minema

google ütleb et paljudel uuematel samsa telekatel see müstiline tööle mineku jama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 10:25:42 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
samsungi telekas? endal sama jama aeg-ajalt...niipalju olen välja selgitanud et kui wifi/lan katkestus vms jama on ja telekal lan kaabel/wifi sees ,siis kipub käima minema

google ütleb et paljudel uuematel samsa telekatel see müstiline tööle mineku jama icon_rolleyes.gif


mehed mehed see pole jama... see on uute telekate extra lisa...
kui tv käima läheb siis FBI vajutades kogemata mikrofon ON nuppu asemel power ON TV:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 10:55:12 vasta tsitaadiga

Kui võtta 2a. peale Binge TV siis millise wifi seadme nad tasuta rendile annavad? Maale tahaks võtta aga tahaks ennem uurida mis seadmega tegemist üldse on. Teab keegi mudeli nimetust või marki? Iseeneses Elisal maal levi enamvähem olemas 20-25Mbitti on koguaeg alla olemas, et peaks hakkama küll saama.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 10:55:40 vasta tsitaadiga

Telia miski ruuter teeb ka restarti kui dsl/vdsl ära kaob korraks
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.09.2017 15:56:57 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kui võtta 2a. peale Binge TV siis millise wifi seadme nad tasuta rendile annavad? Maale tahaks võtta aga tahaks ennem uurida mis seadmega tegemist üldse on. Teab keegi mudeli nimetust või marki? Iseeneses Elisal maal levi enamvähem olemas 20-25Mbitti on koguaeg alla olemas, et peaks hakkama küll saama.


https://pood.elisa.ee/seadmed/eraklient/ruuterid/huawei/b315-4g-ruuter

Seesama antakse, kuidas see leping koos bingega välja näeb ei oska öelda aga küsi kindlasti katseajaga või telli netist, siis kindlasti 2 nädalat seaduse järgne prooviaeg.

Üks tellis omale 4G ja Binge kortermajja kus valguskaabel majas sees. Tellimusega saadeti kogemata kaks digiboksi ja kogemata küsiti ka kaks kuutasu, juhuslikult aga klient sai teenust näha ainult kahel korral kuus. Ega ikka ilma väliantenniga stabiilset netti läbi betooni ei saa.
Poleks see eksitus kliendil nii halvasti pihta hakanud, oleks ehk isegi kasutama jäänud, kui valguskaablist HD pildi ette sai, siis sai aru, et tehnoloogiatel on ka vahe sees, kõik juhtmeta ei ole hea.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 10.09.2017 16:42:54 vasta tsitaadiga

Optiline on sees ja siis tellib sinna betooni taha juurde veel statsionaarse 4G ja saab kogemata kaks digiboksi.
Hullem kui mingi anekdoot.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 10.09.2017 17:31:47 vasta tsitaadiga

Ei ole samsa telekas.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 10.09.2017 17:31:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
BS.

Mis on eelnevas jutus BS icon_question.gif

Kui kaitseintervall on SFN alas nihu, siis tuleb viga otsida kas vastuvõtusüsteemist või antud juhul pigem Levirale detailse info edastama, mis ja kuidas.

Suvel oli Soomes üks piirkond, kus uue SFN ala loomisel ei saadud võrke kuidagi sünkrooni (kahe leviala kohtumispaigas ei näidanud, kuigi signaali tugevus oli korras) ja sügisel muudeti ühe saatja sagedus (MFN), probleemid kadusid.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zuumbox
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2016




sõnum 10.09.2017 18:47:25 vasta tsitaadiga

Vastupidi - müügimees on ikka väga head tööd teinud icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Critical
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2017 13:40:44 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda mida järgev märk võiks tähendada:



Ise seostan seda sellega, et liiga palju nutiseadmeid on seotud digiboxiga, aga äkki keegi teab täpsemalt.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 12.09.2017 14:33:02 vasta tsitaadiga

Mingil põhjusel ei saa box nutiteenusega ühendust, see võib tekkida aeg-ajalt. Permanentse kuva korral võiks digiboxi restarti proovida. Seotud seadmete arv ei mõjuta.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2017 14:35:41 vasta tsitaadiga

Kas ma olen ainuke kellel uue softiga on see, et kui valin EPG, panen mingi kanali pealt saate mängima reaalajas ja kui tunni pärast võtan jälle EPG lahti, siis epg näitab ikka veel seda tunnitagust kohta ja reaalaega jõudmiseks pean puldil nuppu vajutama, et sinna punase joone peale jõuda ja sirvida saateid mis hetkel jooksevad
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2017 14:46:28 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kas ma olen ainuke kellel uue softiga on see, et kui valin EPG, panen mingi kanali pealt saate mängima reaalajas ja kui tunni pärast võtan jälle EPG lahti, siis epg näitab ikka veel seda tunnitagust kohta ja reaalaega jõudmiseks pean puldil nuppu vajutama, et sinna punase joone peale jõuda ja sirvida saateid mis hetkel jooksevad

Ei, mul sama teema.
Samas intervjuus vastus:
K: 3. Miks aegajalt ei liigu saatekava hetkel vaadatava kanaliga kaasa? ehk kui olen TV6 peal ja lähen ETV peale ja vajutan EPG siis vahel on saatekava ja jooksev saade järtkuvalt TV6 peal. teistkordsel vajutamisel see muutub ETV peale.
V: Tegu on bugiga, mis uues versioonis saab parandatud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2017 15:20:30 vasta tsitaadiga

Küsimused/vastused Starman/Elisa online intervjuu teemas - kasutage võimalust küsida oma küsimus enne 16.00 thumbs_up.gif
icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=714622

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.09.2017 15:20:45 vasta tsitaadiga

Küsimused/vastused Starman/Elisa online intervjuu teemas - kasutage võimalust küsida oma küsimus enne 16.00 thumbs_up.gif
icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=714622

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 13.09.2017 07:00:21 vasta tsitaadiga

Critical kirjutas:
Oskab keegi öelda mida järgev märk võiks tähendada:

Spoiler Spoiler Spoiler


Ise seostan seda sellega, et liiga palju nutiseadmeid on seotud digiboxiga, aga äkki keegi teab täpsemalt.



See mingi uus popp asi, tekkinud ka minu teleril. Kusagil 2 nädalat tagasi. Guugel vastuseid ei andnud. Hiljuti sai telerilt wifi ühendus tagant ära võetud võibolla asi selles, Starmani seadmed seda sinna vist ei kuva.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rimas
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2017 16:03:59 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:

Kas TV1000 subtiitrid peavadki sellised lollakad olema?

TV1000 (Viasati) subtiitritel pole midagi viga. Need on teleteksti subtiitrid, boks peab oskama neid kuvada.
Pildi kvaliteet on hoopis teine teema.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 13.09.2017 18:02:56 vasta tsitaadiga

rimas, läbikäidud arutelu. Sellised need subtiitrid on ja tulevad viasati enda käest sellistena.
Telias samasugused kraakajalad.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rimas
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2017 22:48:38 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
rimas, läbikäidud arutelu. Sellised need subtiitrid on ja tulevad viasati enda käest sellistena.
Telias samasugused kraakajalad.

Nii on. Need on teleteksti subtiitrid. Teleteksti subtiitrid on tegelikult dvb omadest paremad, sest neid on võimalik oma soovide järgi muuta. Suurust, värvi, asukohta, fonti, tausta.
Telia ja Bingi boksid järelikult sellega hakkama ei saa.


tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.09.2017 17:05:45 vasta tsitaadiga

täna on levira oma bussiga tartumaal viga otsimas..
tsitaat:


BS. käisin täna vahi külas rikkel. soinaste ja valgjärve vahe on ~5 kraadi. mux6 on pekkis.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 14.09.2017 17:28:03 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
laurx kirjutas:
BS.

Mis on eelnevas jutus BS icon_question.gif

Kui kaitseintervall on SFN alas nihu, siis tuleb viga otsida kas vastuvõtusüsteemist või antud juhul pigem Levirale detailse info edastama, mis ja kuidas.

Suvel oli Soomes üks piirkond, kus uue SFN ala loomisel ei saadud võrke kuidagi sünkrooni (kahe leviala kohtumispaigas ei näidanud, kuigi signaali tugevus oli korras) ja sügisel muudeti ühe saatja sagedus (MFN), probleemid kadusid.

Soinaste on vertikaal polarisatsiooniga (täitesaatja), Valgjärve horisontaal polarisatsiooniga (põhisaatja).

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 14.09.2017 17:37:06 vasta tsitaadiga

HDvurle kirjutas:

Soinaste on vertikaal polarisatsiooniga (täitesaatja), Valgjärve horisontaal polarisatsiooniga (põhisaatja).

Aitab ühest plekkkatusest sobivas kohas ja ongi sama polarisatsiooniga
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 19:25:35 vasta tsitaadiga

Halloo. Starman. Millal see märk ära kaob?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 19:33:29 vasta tsitaadiga

Must mäkaiver aitab.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inczp
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.09.2017 20:20:01 vasta tsitaadiga

Miski värk on heliga ka. Teatud aja tagant tekib hetkeline helikadu või helihäire (nagu kiiluks kinni) , mõnipäev aga töötab normaalselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.09.2017 21:59:18 vasta tsitaadiga

see pärk peaks olema see, et pole ajamasinat.
tee tehaseseaded vms.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 02:40:58 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Halloo. Starman. Millal see märk ära kaob?


Tee starboksile restart ja oled märgist lahti!
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 08:05:06 vasta tsitaadiga

On ajamasin. Tegin nüüd spets restardi
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 08:34:49 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Miski värk on heliga ka. Teatud aja tagant tekib hetkeline helikadu või helihäire (nagu kiiluks kinni) , mõnipäev aga töötab normaalselt.



Proovi:
1. Teler voolust välja-stepsel seinast- umb kümmekond sekundit ootamist ja tagasi
2. Starboksile algseadistus
3. Vaheta hdmi kaablit
4. Pöördu teenusepakkuja poole

Sold OUT kirjutas:
On ajamasin. Tegin nüüd spets restardi


Said märgist lahti?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 08:42:19 vasta tsitaadiga

Jah. Peale resa oli seal korraks 3 märki ja siis kadusid korraga
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inch
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 09:20:43 vasta tsitaadiga

Siis on ju kõik korras, kui pidevalt resa tehes saab teenust kasutada... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DjFreeze
HV kasutaja
DjFreeze

liitunud: 30.03.2010




sõnum 15.09.2017 11:29:04 vasta tsitaadiga

inczp kirjutas:
Miski värk on heliga ka. Teatud aja tagant tekib hetkeline helikadu või helihäire (nagu kiiluks kinni) , mõnipäev aga töötab normaalselt.

mul sama jama

_________________
Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
uvuv
HV kasutaja
uvuv

liitunud: 31.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 11:33:56 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Jah. Peale resa oli seal korraks 3 märki ja siis kadusid korraga


Vanasti olid need ikoonid starboksi menüüs vasakul üleval nurgas. Nüüd uue UI-ga on tehtud ka ikoonide kuvamine moodsamasse võtmesse.
"Korraks 3 märki" oli starboks käivitus- käivitamisel toimetas starboks enne võrguühenduse kontrolli muude protsessidega ja kuni võrguühenduse kontrollini, kuvati kolm võrguühenduse ikooni.
Analoogselt, kui restartida arvutit, kuvatakse alguses võrguühenduse ikoonil hüüumärk kollase kolmnurgaga.


inch kirjutas:
Siis on ju kõik korras, kui pidevalt resa tehes saab teenust kasutada... icon_rolleyes.gif


Kui pidevalt läheb mingile seadmele restarti vaja, on midagi katki.
Aga restardi tervendavast mõjust ei ole ükski masstarbimises olev elektrooniline seade veel pääsenud icon_razz.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 15.09.2017 15:06:18 vasta tsitaadiga

uvuv kirjutas:
Kui pidevalt läheb mingile seadmele restarti vaja, on midagi katki.
Aga restardi tervendavast mõjust ei ole ükski masstarbimises olev elektrooniline seade veel pääsenud icon_razz.gif


Restartimisega lähevad seadmed ka tihti hoopis pekki. Seega ei saa seda tervendavat mõju kuidagi esile tuua.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inch
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 15:12:47 vasta tsitaadiga

uvuv kirjutas:

Kui pidevalt läheb mingile seadmele restarti vaja, on midagi katki.
Aga restardi tervendavast mõjust ei ole ükski masstarbimises olev elektrooniline seade veel pääsenud icon_razz.gif


Oma tutvusringkonna ja hv.ee foorumis kirjutatu põhjal julgen väita, et Starbox ongi enamusel katki ja softiuuendused ei ole seda probleemi suutnud seni veel parandada.
Selle kohta võiks kohe küsitluse teha, kes kui mitu korda keskmiselt kuus või ka aastas Starboxile resa on pidanud tegema.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
risto_
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.09.2017 23:05:12 vasta tsitaadiga

inch kirjutas:

Selle kohta võiks kohe küsitluse teha, kes kui mitu korda keskmiselt kuus või ka aastas Starboxile resa on pidanud tegema.


Ca 1-2x nädalas (sh. vahepeal läheb ise lolliks)

Aga küsin ka - ajamasinas kerimine. Saateid saan tagasi kerida kenasti 1min kaupa, aga edasikerimine 5min hüpetena. On käsitsi seadistatav?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.09.2017 08:31:17 vasta tsitaadiga

kiruvad viljandis natuke viiratsi masti.. sama keiss nagu vahil soinaste ja valgjärvega..

aga mis kõige parem: tööd on!

levira buss sõitis eile külast külla. jeesus võib oma vanad postid välja otsida sellest, kuidas asjad käivad. samassse kohta sattunud tehnikule ning pererahvale öeldi, et kui tahad telekat vaadata, tuleb metsast välja kolida. puka vallas tv3 e saamiseks tuli logo alla võtta ja 92 elemendine asemele panna ning lisada 20db võimendi..

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 10:18:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

samassse kohta sattunud tehnikule ning pererahvale öeldi, et kui tahad telekat vaadata, tuleb metsast välja kolida

Ses suhtes kavalad vennad, otsivad 1 koha kust levi saavad ja see automaagiliselt tähendab, et pm teie juures levi on, lihtsalt antenn on vales kohas. Nii et probleemi pole icon_smile.gif
Eks nad lõpuks suure karjumise peale midagi muudavad....võibolla

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.09.2017 10:25:40 vasta tsitaadiga

ei pea nad enam midagi muutma. mux6 on mux6, see peabki seal olema kus ta on. ehk näitab sitikatele, et selle raha eest tegelikult saabki sellise levi. et levira neile enne parema sageduse andis on bug mitte feature. inimestest on kahju, sest suur antenn on 38euri, võim on 30 euri, kohalesõit ja töö on tasuline. alla soti väga ei pääse ning tulemus ei pruugi tulla..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 10:28:12 vasta tsitaadiga

laurx, Aga kas see on viimane muutmine või peenhäälestavad veel natukene ja tuleb jälle tehnik kutsuda?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.09.2017 10:55:25 vasta tsitaadiga

kes seda teab. ma ennustan, et kui need sagedused mis vabaks tehti, nüüd netti täis lastakse, läheb filtrijebla j'lle lahti ainult, et kui siiani käisid filtrid vahele kõrgetele sagedustele, need aga levivad vähem võrreldes madalatega, on ees seisev filtrijebla massiivsem.

ma üldse ei mõista, miks ei toodud telekapilt veel allapoole. et mux7 oleks olnud kõrgeim sagedus ja ülejäänud siis prioriteedi järgi mux1 ja mux7 vahel.. kohtlanmme/narva on hästi hea ja kitsas. 29,31,33,34.. samas neil mastidel on ka justku ivahetuses..

see, et mina ei mõista, ei tähenda, et sellele mingit mõistusepärast seletust ei oleks. hetkel igatahes tabelile peale vaadates seaduspära leida pole.

https://www.levira.ee/saatejaamad.pdf

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2017 22:11:10 vasta tsitaadiga

inch kirjutas:
uvuv kirjutas:

Kui pidevalt läheb mingile seadmele restarti vaja, on midagi katki.
Aga restardi tervendavast mõjust ei ole ükski masstarbimises olev elektrooniline seade veel pääsenud icon_razz.gif


Oma tutvusringkonna ja hv.ee foorumis kirjutatu põhjal julgen väita, et Starbox ongi enamusel katki ja softiuuendused ei ole seda probleemi suutnud seni veel parandada.
Selle kohta võiks kohe küsitluse teha, kes kui mitu korda keskmiselt kuus või ka aastas Starboxile resa on pidanud tegema.


2 digiboksi, mõlemale keskmiselt päevas 1-2 restarti + need restardid mis nad ise teevad kui kordust vaadata.
Aga starmani online intervjuu järgi on ju asi korras icon_biggrin.gif
Ja eriliselt irooniline on see, et kui võtad "minu teenused" siis tuleb veateade ja proovige hiljem uuesti, seda alates sellest päevast, kui uus UI tuli icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 16.09.2017 23:45:04 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ma üldse ei mõista, miks ei toodud telekapilt veel allapoole. et mux7 oleks olnud kõrgeim sagedus ja ülejäänud siis prioriteedi järgi mux1 ja mux7 vahel.. kohtlanmme/narva on hästi hea ja kitsas. 29,31,33,34.. samas neil mastidel on ka justku ivahetuses..

see, et mina ei mõista, ei tähenda, et sellele mingit mõistusepärast seletust ei oleks. hetkel igatahes tabelile peale vaadates seaduspära leida pole.

Seaduspära ja reeglistik on seal tegelikult olemas.

Esiteks ja kõige suurema jõuga on rahvusvaheline koordineering - allokatsioonis (levipiirkonnas) saab kasutada ainult neid sagedusi, mis on naaberriikidega läbi räägitud ja kinnitatud. Teisi kasutada ei tohi, isegi kui on vaba ja naabermaakondades samuti.

Teiseks SNF-levialad. Naaberpiirkondade SNF-alad on sama sagedusega ja see tähendab ka sama saadetavat sisu. Kaugemal jälle ei tohi samal sagedusel sama sisuga muksi olla, peab olema teise sisuga või teises süsteemis töötama.

Ja kolmandaks, tulevikku arvestades ning seetõttu esmapilgul mitteolulisena tunduv T2-mukside kasutuse hilisem ümberkorraldamine, aga sellega peab juba täna saatevõrkude planeerimisel arvestama. Nagu nimigi ütleb, praegune mux7 on testmuks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.09.2017 12:13:24 vasta tsitaadiga

Telia trollid kohal?
On küll esinenud ajaloos restarte aga no ma ei tea, siin eriti õnnetud inimesed vist et koguaeg restardid. 99% ajast töötab asi nigu peab.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Elisa Elamus (TV teenused, coax, fiiber ja üle õhu lahendused) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 324, 325, 326 ... 463, 464, 465  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.