|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
ajnurm
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2002
|
08.09.2017 14:56:59
|
|
|
| reio72 kirjutas: |
Binge boxil on seadetes häälestamise võimalus- kas 1080 50 või 60 p või i jne- mille järgi valida, mis resos ta saadet väljastab- telekas on samsungi smart tv. Või ei ole seal vahet?
Muidu tundub Binge esialgu päris asjalik. Pildikvaliteet jääb küll samas neti võrgus STV Go-le alla, eriti apis. Aga menüü ja liikumine on palju mugavam, kui STV oma. STV-l olemas oma PC app ka, Bingel see kahjuks puudub, aga läbi BlueStack-i töötab Binge ka MacBookil- nii et esialgu rahul. |
HD telesignaal on euroopas üldjuhul 1080i50, on ka 1080p25. 30p või 60i on usa ja teiste ntsc värvisüsteemi kasutanud maade teema. 50-lt 60-le upconvert on mõttetu.
_________________ Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
08.09.2017 16:15:55
|
|
|
BS. käisin täna vahi külas rikkel. soinaste ja valgjärve vahe on ~5 kraadi. mux6 on pekkis. keeramisega sain pea aegu, et häda ära. lubati venemaalt äge antenn tuua järgminekord. vana mux6 lõi soinastest nii kõvasti üle, et segamist ei tekkinud, uus mux6 aga jääb valgjärvele ilmselt alla.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
09.09.2017 11:47:04
|
|
|
Eile tulin koju, telekas töötas.
Öösel ärkasin sest telekas hakkas lambist tööle.
Aitäh, mugav funktsioon.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
09.09.2017 12:36:09
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
Eile tulin koju, telekas töötas.
Öösel ärkasin sest telekas hakkas lambist tööle.
Aitäh, mugav funktsioon. |
See pole puhalt Starmaniga seotud ju. Kui ma veel Starmani klient olin, siis oli sama asi. Täna juba Telia kliendina ärkab ka mul telekas vahel lambist üles.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
09.09.2017 12:37:24
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
Eile tulin koju, telekas töötas.
Öösel ärkasin sest telekas hakkas lambist tööle.
Aitäh, mugav funktsioon. |
Mingi CEC seade teeb uuendust puhkeajal?
Telia Arrisega olen ka mõnel juhul seda kuulnud,et öösel on teleri tööle pannud, samas kuidagi kaootiline ja korrata ei õnnestu, digiboksil on uuenduse tegemise ajal CEC disabled.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
09.09.2017 20:09:11
|
|
|
| acer kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
Eile tulin koju, telekas töötas.
Öösel ärkasin sest telekas hakkas lambist tööle.
Aitäh, mugav funktsioon. |
See pole puhalt Starmaniga seotud ju. Kui ma veel Starmani klient olin, siis oli sama asi. Täna juba Telia kliendina ärkab ka mul telekas vahel lambist üles. |
Midagi on nad teinud. Vahepeal kunagi oli sama jama. Siks oli uuendus ja kadus ära. Nüüd jälle.
Ei imesta kui telekas mingi hetk magamistuppa jalutab ja ptleb, et yo peremees hea seep tuleb.
Muidu mulle uus menüü meeldib.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
09.09.2017 23:15:24
|
|
|
samsungi telekas? endal sama jama aeg-ajalt...niipalju olen välja selgitanud et kui wifi/lan katkestus vms jama on ja telekal lan kaabel/wifi sees ,siis kipub käima minema
google ütleb et paljudel uuematel samsa telekatel see müstiline tööle mineku jama
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
10.09.2017 10:25:42
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
samsungi telekas? endal sama jama aeg-ajalt...niipalju olen välja selgitanud et kui wifi/lan katkestus vms jama on ja telekal lan kaabel/wifi sees ,siis kipub käima minema
google ütleb et paljudel uuematel samsa telekatel see müstiline tööle mineku jama  |
mehed mehed see pole jama... see on uute telekate extra lisa...
kui tv käima läheb siis FBI vajutades kogemata mikrofon ON nuppu asemel power ON TV:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003

|
10.09.2017 10:55:12
|
|
|
| Kui võtta 2a. peale Binge TV siis millise wifi seadme nad tasuta rendile annavad? Maale tahaks võtta aga tahaks ennem uurida mis seadmega tegemist üldse on. Teab keegi mudeli nimetust või marki? Iseeneses Elisal maal levi enamvähem olemas 20-25Mbitti on koguaeg alla olemas, et peaks hakkama küll saama.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
10.09.2017 10:55:40
|
|
|
Telia miski ruuter teeb ka restarti kui dsl/vdsl ära kaob korraks
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
10.09.2017 15:56:57
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Kui võtta 2a. peale Binge TV siis millise wifi seadme nad tasuta rendile annavad? Maale tahaks võtta aga tahaks ennem uurida mis seadmega tegemist üldse on. Teab keegi mudeli nimetust või marki? Iseeneses Elisal maal levi enamvähem olemas 20-25Mbitti on koguaeg alla olemas, et peaks hakkama küll saama. |
https://pood.elisa.ee/seadmed/eraklient/ruuterid/huawei/b315-4g-ruuter
Seesama antakse, kuidas see leping koos bingega välja näeb ei oska öelda aga küsi kindlasti katseajaga või telli netist, siis kindlasti 2 nädalat seaduse järgne prooviaeg.
Üks tellis omale 4G ja Binge kortermajja kus valguskaabel majas sees. Tellimusega saadeti kogemata kaks digiboksi ja kogemata küsiti ka kaks kuutasu, juhuslikult aga klient sai teenust näha ainult kahel korral kuus. Ega ikka ilma väliantenniga stabiilset netti läbi betooni ei saa.
Poleks see eksitus kliendil nii halvasti pihta hakanud, oleks ehk isegi kasutama jäänud, kui valguskaablist HD pildi ette sai, siis sai aru, et tehnoloogiatel on ka vahe sees, kõik juhtmeta ei ole hea.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
10.09.2017 16:42:54
|
|
|
Optiline on sees ja siis tellib sinna betooni taha juurde veel statsionaarse 4G ja saab kogemata kaks digiboksi.
Hullem kui mingi anekdoot.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
10.09.2017 17:31:47
|
|
|
Ei ole samsa telekas.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
10.09.2017 17:31:47
|
|
|
Mis on eelnevas jutus BS
Kui kaitseintervall on SFN alas nihu, siis tuleb viga otsida kas vastuvõtusüsteemist või antud juhul pigem Levirale detailse info edastama, mis ja kuidas.
Suvel oli Soomes üks piirkond, kus uue SFN ala loomisel ei saadud võrke kuidagi sünkrooni (kahe leviala kohtumispaigas ei näidanud, kuigi signaali tugevus oli korras) ja sügisel muudeti ühe saatja sagedus (MFN), probleemid kadusid.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zuumbox
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2016
|
10.09.2017 18:47:25
|
|
|
Vastupidi - müügimees on ikka väga head tööd teinud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Critical
HV kasutaja
liitunud: 25.08.2003
|
12.09.2017 13:40:44
|
|
|
Oskab keegi öelda mida järgev märk võiks tähendada:
Ise seostan seda sellega, et liiga palju nutiseadmeid on seotud digiboxiga, aga äkki keegi teab täpsemalt.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
12.09.2017 14:33:02
|
|
|
| Mingil põhjusel ei saa box nutiteenusega ühendust, see võib tekkida aeg-ajalt. Permanentse kuva korral võiks digiboxi restarti proovida. Seotud seadmete arv ei mõjuta.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
12.09.2017 14:35:41
|
|
|
Kas ma olen ainuke kellel uue softiga on see, et kui valin EPG, panen mingi kanali pealt saate mängima reaalajas ja kui tunni pärast võtan jälle EPG lahti, siis epg näitab ikka veel seda tunnitagust kohta ja reaalaega jõudmiseks pean puldil nuppu vajutama, et sinna punase joone peale jõuda ja sirvida saateid mis hetkel jooksevad
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
12.09.2017 14:46:28
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Kas ma olen ainuke kellel uue softiga on see, et kui valin EPG, panen mingi kanali pealt saate mängima reaalajas ja kui tunni pärast võtan jälle EPG lahti, siis epg näitab ikka veel seda tunnitagust kohta ja reaalaega jõudmiseks pean puldil nuppu vajutama, et sinna punase joone peale jõuda ja sirvida saateid mis hetkel jooksevad |
Ei, mul sama teema.
Samas intervjuus vastus:
K: 3. Miks aegajalt ei liigu saatekava hetkel vaadatava kanaliga kaasa? ehk kui olen TV6 peal ja lähen ETV peale ja vajutan EPG siis vahel on saatekava ja jooksev saade järtkuvalt TV6 peal. teistkordsel vajutamisel see muutub ETV peale.
V: Tegu on bugiga, mis uues versioonis saab parandatud.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T4
HV kasutaja
liitunud: 13.05.2004
|
13.09.2017 07:00:21
|
|
|
| Critical kirjutas: |
Oskab keegi öelda mida järgev märk võiks tähendada:
Spoiler 
Ise seostan seda sellega, et liiga palju nutiseadmeid on seotud digiboxiga, aga äkki keegi teab täpsemalt. |
See mingi uus popp asi, tekkinud ka minu teleril. Kusagil 2 nädalat tagasi. Guugel vastuseid ei andnud. Hiljuti sai telerilt wifi ühendus tagant ära võetud võibolla asi selles, Starmani seadmed seda sinna vist ei kuva.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rimas
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2009
|
13.09.2017 16:03:59
|
|
|
| Early Access kirjutas: |
Kas TV1000 subtiitrid peavadki sellised lollakad olema?
 |
TV1000 (Viasati) subtiitritel pole midagi viga. Need on teleteksti subtiitrid, boks peab oskama neid kuvada.
Pildi kvaliteet on hoopis teine teema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.09.2017 18:02:56
|
|
|
rimas, läbikäidud arutelu. Sellised need subtiitrid on ja tulevad viasati enda käest sellistena.
Telias samasugused kraakajalad.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rimas
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2009
|
13.09.2017 22:48:38
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
rimas, läbikäidud arutelu. Sellised need subtiitrid on ja tulevad viasati enda käest sellistena.
Telias samasugused kraakajalad. |
Nii on. Need on teleteksti subtiitrid. Teleteksti subtiitrid on tegelikult dvb omadest paremad, sest neid on võimalik oma soovide järgi muuta. Suurust, värvi, asukohta, fonti, tausta.
Telia ja Bingi boksid järelikult sellega hakkama ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.09.2017 17:05:45
|
|
|
täna on levira oma bussiga tartumaal viga otsimas..
| tsitaat: |
BS. käisin täna vahi külas rikkel. soinaste ja valgjärve vahe on ~5 kraadi. mux6 on pekkis.
|
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
14.09.2017 17:28:03
|
|
|
| Scott kirjutas: |
Mis on eelnevas jutus BS
Kui kaitseintervall on SFN alas nihu, siis tuleb viga otsida kas vastuvõtusüsteemist või antud juhul pigem Levirale detailse info edastama, mis ja kuidas.
Suvel oli Soomes üks piirkond, kus uue SFN ala loomisel ei saadud võrke kuidagi sünkrooni (kahe leviala kohtumispaigas ei näidanud, kuigi signaali tugevus oli korras) ja sügisel muudeti ühe saatja sagedus (MFN), probleemid kadusid. |
Soinaste on vertikaal polarisatsiooniga (täitesaatja), Valgjärve horisontaal polarisatsiooniga (põhisaatja).
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2ep
HV veteran
liitunud: 13.12.2003
|
14.09.2017 17:37:06
|
|
|
| HDvurle kirjutas: |
Soinaste on vertikaal polarisatsiooniga (täitesaatja), Valgjärve horisontaal polarisatsiooniga (põhisaatja). |
Aitab ühest plekkkatusest sobivas kohas ja ongi sama polarisatsiooniga
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
14.09.2017 19:25:35
|
|
|
Halloo. Starman. Millal see märk ära kaob?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
14.09.2017 19:33:29
|
|
|
Must mäkaiver aitab.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
14.09.2017 20:20:01
|
|
|
| Miski värk on heliga ka. Teatud aja tagant tekib hetkeline helikadu või helihäire (nagu kiiluks kinni) , mõnipäev aga töötab normaalselt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.09.2017 21:59:18
|
|
|
see pärk peaks olema see, et pole ajamasinat.
tee tehaseseaded vms.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
15.09.2017 02:40:58
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Halloo. Starman. Millal see märk ära kaob? |
Tee starboksile restart ja oled märgist lahti!
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.09.2017 08:05:06
|
|
|
On ajamasin. Tegin nüüd spets restardi
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
15.09.2017 08:34:49
|
|
|
| inczp kirjutas: |
| Miski värk on heliga ka. Teatud aja tagant tekib hetkeline helikadu või helihäire (nagu kiiluks kinni) , mõnipäev aga töötab normaalselt. |
Proovi:
1. Teler voolust välja-stepsel seinast- umb kümmekond sekundit ootamist ja tagasi
2. Starboksile algseadistus
3. Vaheta hdmi kaablit
4. Pöördu teenusepakkuja poole
| Sold OUT kirjutas: |
| On ajamasin. Tegin nüüd spets restardi |
Said märgist lahti?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
15.09.2017 08:42:19
|
|
|
Jah. Peale resa oli seal korraks 3 märki ja siis kadusid korraga
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inch
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2011
|
15.09.2017 09:20:43
|
|
|
Siis on ju kõik korras, kui pidevalt resa tehes saab teenust kasutada...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
15.09.2017 11:29:04
|
|
|
| inczp kirjutas: |
| Miski värk on heliga ka. Teatud aja tagant tekib hetkeline helikadu või helihäire (nagu kiiluks kinni) , mõnipäev aga töötab normaalselt. |
mul sama jama
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
15.09.2017 11:33:56
|
|
|
| Sold OUT kirjutas: |
| Jah. Peale resa oli seal korraks 3 märki ja siis kadusid korraga |
Vanasti olid need ikoonid starboksi menüüs vasakul üleval nurgas. Nüüd uue UI-ga on tehtud ka ikoonide kuvamine moodsamasse võtmesse.
"Korraks 3 märki" oli starboks käivitus- käivitamisel toimetas starboks enne võrguühenduse kontrolli muude protsessidega ja kuni võrguühenduse kontrollini, kuvati kolm võrguühenduse ikooni.
Analoogselt, kui restartida arvutit, kuvatakse alguses võrguühenduse ikoonil hüüumärk kollase kolmnurgaga.
| inch kirjutas: |
| Siis on ju kõik korras, kui pidevalt resa tehes saab teenust kasutada... icon_rolleyes.gif |
Kui pidevalt läheb mingile seadmele restarti vaja, on midagi katki.
Aga restardi tervendavast mõjust ei ole ükski masstarbimises olev elektrooniline seade veel pääsenud
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.09.2017 15:06:18
|
|
|
| uvuv kirjutas: |
Kui pidevalt läheb mingile seadmele restarti vaja, on midagi katki.
Aga restardi tervendavast mõjust ei ole ükski masstarbimises olev elektrooniline seade veel pääsenud  |
Restartimisega lähevad seadmed ka tihti hoopis pekki. Seega ei saa seda tervendavat mõju kuidagi esile tuua.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inch
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2011
|
15.09.2017 15:12:47
|
|
|
| uvuv kirjutas: |
Kui pidevalt läheb mingile seadmele restarti vaja, on midagi katki.
Aga restardi tervendavast mõjust ei ole ükski masstarbimises olev elektrooniline seade veel pääsenud  |
Oma tutvusringkonna ja hv.ee foorumis kirjutatu põhjal julgen väita, et Starbox ongi enamusel katki ja softiuuendused ei ole seda probleemi suutnud seni veel parandada.
Selle kohta võiks kohe küsitluse teha, kes kui mitu korda keskmiselt kuus või ka aastas Starboxile resa on pidanud tegema.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
risto_
HV kasutaja
liitunud: 31.01.2005
|
15.09.2017 23:05:12
|
|
|
| inch kirjutas: |
Selle kohta võiks kohe küsitluse teha, kes kui mitu korda keskmiselt kuus või ka aastas Starboxile resa on pidanud tegema. |
Ca 1-2x nädalas (sh. vahepeal läheb ise lolliks)
Aga küsin ka - ajamasinas kerimine. Saateid saan tagasi kerida kenasti 1min kaupa, aga edasikerimine 5min hüpetena. On käsitsi seadistatav?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.09.2017 08:31:17
|
|
|
kiruvad viljandis natuke viiratsi masti.. sama keiss nagu vahil soinaste ja valgjärvega..
aga mis kõige parem: tööd on!
levira buss sõitis eile külast külla. jeesus võib oma vanad postid välja otsida sellest, kuidas asjad käivad. samassse kohta sattunud tehnikule ning pererahvale öeldi, et kui tahad telekat vaadata, tuleb metsast välja kolida. puka vallas tv3 e saamiseks tuli logo alla võtta ja 92 elemendine asemele panna ning lisada 20db võimendi..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.09.2017 10:18:31
|
|
|
| tsitaat: |
samassse kohta sattunud tehnikule ning pererahvale öeldi, et kui tahad telekat vaadata, tuleb metsast välja kolida
|
Ses suhtes kavalad vennad, otsivad 1 koha kust levi saavad ja see automaagiliselt tähendab, et pm teie juures levi on, lihtsalt antenn on vales kohas. Nii et probleemi pole
Eks nad lõpuks suure karjumise peale midagi muudavad....võibolla
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.09.2017 10:25:40
|
|
|
ei pea nad enam midagi muutma. mux6 on mux6, see peabki seal olema kus ta on. ehk näitab sitikatele, et selle raha eest tegelikult saabki sellise levi. et levira neile enne parema sageduse andis on bug mitte feature. inimestest on kahju, sest suur antenn on 38euri, võim on 30 euri, kohalesõit ja töö on tasuline. alla soti väga ei pääse ning tulemus ei pruugi tulla..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
16.09.2017 10:28:12
|
|
|
laurx, Aga kas see on viimane muutmine või peenhäälestavad veel natukene ja tuleb jälle tehnik kutsuda?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.09.2017 10:55:25
|
|
|
kes seda teab. ma ennustan, et kui need sagedused mis vabaks tehti, nüüd netti täis lastakse, läheb filtrijebla j'lle lahti ainult, et kui siiani käisid filtrid vahele kõrgetele sagedustele, need aga levivad vähem võrreldes madalatega, on ees seisev filtrijebla massiivsem.
ma üldse ei mõista, miks ei toodud telekapilt veel allapoole. et mux7 oleks olnud kõrgeim sagedus ja ülejäänud siis prioriteedi järgi mux1 ja mux7 vahel.. kohtlanmme/narva on hästi hea ja kitsas. 29,31,33,34.. samas neil mastidel on ka justku ivahetuses..
see, et mina ei mõista, ei tähenda, et sellele mingit mõistusepärast seletust ei oleks. hetkel igatahes tabelile peale vaadates seaduspära leida pole.
https://www.levira.ee/saatejaamad.pdf
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
16.09.2017 22:11:10
|
|
|
| inch kirjutas: |
| uvuv kirjutas: |
Kui pidevalt läheb mingile seadmele restarti vaja, on midagi katki.
Aga restardi tervendavast mõjust ei ole ükski masstarbimises olev elektrooniline seade veel pääsenud  |
Oma tutvusringkonna ja hv.ee foorumis kirjutatu põhjal julgen väita, et Starbox ongi enamusel katki ja softiuuendused ei ole seda probleemi suutnud seni veel parandada.
Selle kohta võiks kohe küsitluse teha, kes kui mitu korda keskmiselt kuus või ka aastas Starboxile resa on pidanud tegema. |
2 digiboksi, mõlemale keskmiselt päevas 1-2 restarti + need restardid mis nad ise teevad kui kordust vaadata.
Aga starmani online intervjuu järgi on ju asi korras
Ja eriliselt irooniline on see, et kui võtad "minu teenused" siis tuleb veateade ja proovige hiljem uuesti, seda alates sellest päevast, kui uus UI tuli
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
16.09.2017 23:45:04
|
|
|
| laurx kirjutas: |
ma üldse ei mõista, miks ei toodud telekapilt veel allapoole. et mux7 oleks olnud kõrgeim sagedus ja ülejäänud siis prioriteedi järgi mux1 ja mux7 vahel.. kohtlanmme/narva on hästi hea ja kitsas. 29,31,33,34.. samas neil mastidel on ka justku ivahetuses..
see, et mina ei mõista, ei tähenda, et sellele mingit mõistusepärast seletust ei oleks. hetkel igatahes tabelile peale vaadates seaduspära leida pole. |
Seaduspära ja reeglistik on seal tegelikult olemas.
Esiteks ja kõige suurema jõuga on rahvusvaheline koordineering - allokatsioonis (levipiirkonnas) saab kasutada ainult neid sagedusi, mis on naaberriikidega läbi räägitud ja kinnitatud. Teisi kasutada ei tohi, isegi kui on vaba ja naabermaakondades samuti.
Teiseks SNF-levialad. Naaberpiirkondade SNF-alad on sama sagedusega ja see tähendab ka sama saadetavat sisu. Kaugemal jälle ei tohi samal sagedusel sama sisuga muksi olla, peab olema teise sisuga või teises süsteemis töötama.
Ja kolmandaks, tulevikku arvestades ning seetõttu esmapilgul mitteolulisena tunduv T2-mukside kasutuse hilisem ümberkorraldamine, aga sellega peab juba täna saatevõrkude planeerimisel arvestama. Nagu nimigi ütleb, praegune mux7 on testmuks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
17.09.2017 12:13:24
|
|
|
Telia trollid kohal?
On küll esinenud ajaloos restarte aga no ma ei tea, siin eriti õnnetud inimesed vist et koguaeg restardid. 99% ajast töötab asi nigu peab.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|