Ma ei saa aru, miks ei saa uuenduste sisu kohta infot ei telefonist uuendades ega ka kuskilt mujalt.. on kuskil põhjalik sisukirjeldus olemas? _________________
Siin niisama infoks viskan,et ma oma x compactiga olen ikka sigarahul,mingit kokkujooksisjama pole olnud,kõik toimib,aku peab siiamaani hästi.Pildid on ilusad.Ainuke häda on kirjutamisel kui klaviatuuril tuleb a asemel s,mis on ilmselt tänu paksule kaitsekilele,mis on ka veel kumer.Muidu tip-top telefon _________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus
pistyk, Kirjutan kah, et üldjoontes olen rahul XC-ga aga mõned pisiasjad häirivad. Peamiselt tarkvaralised piirangud: näiteks see, et kaamera käivitub vaikimisi auto režiimis ja peab alati ise manual peale panema. Lisaks see, et 60fps video puhul ei saa kasutada parimat video stabiliseerimist (intelligent vs standard). See tobe hoiatus käivitamisel, et bootloader on lahti lukustatud ja mõned pisemad asjad mis pole otseselt Sony süü. Riistvaraliselt pole küll midagi ette heita jah. USB-C on väga mõnus. _________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Enam ei osta ühtegi sony. Iga uuem mudel järjest s*temaks läheb. Kõiki tipp mudeleid omanud Sony poolt, Z2 ja Z3 isegi etemad kui uus XZ. Jube kus hakkab läägama kui rohkem koormust saab/kuumeneb, messenger chat heads / snapchat või browser korraga töötamas. Kaamera uimane. 4k filmimine täiesti mõttetu lisa, max 1min saab filmida, kuumeneb üle. Sõrmejälje lugeja ka 50/50 asi, odavamad huaweid isegi etemad lugeja poolest. Stamina Reziimi ei saa üldse kasutada läägab rohkem kui 500mb rammiga vanad telefonid.
Telefon alles pool aastat vana. Lõpuks viskas üle, vaja normaalselt tähtsal hetkel kasutada, huiab.
Ühesõnaga vesijahutust ei müüda? Ei viitsi kraani all ka käia koguaeg jahutamas, et kiiremini telefon toimiks.
Eks sul mingi uss sees Sõrmejäljelugeja töötab mu compactil ideaalselt,ainult siis kui märja sõrmega puutud,ei tunne ära _________________ parem varblane katusel,kui nuga neerus
Väga imelik. Browseri ja muud äpid saab kiiruse poolelt korda kui vahemälu kustutada pidevalt, nädalaga chromeil tekib 300mb seda. Muidugi minu kasutus on siuke ka, et 3 korda päevas vähemalt peab telefoni laadima, seda iga mudeliga. 4k videot üle minuti ei saanud isegi uuena ostes teha. Sisse sai ka kõige kiirem müügis olev mälukaart appidele ja videotele ostetud.
Ei tohiks olla, kõik videod mängib ilusti ja appid peal. Lihtsalt telefon ei suuda mitme nõudlikuma äpiga pikemat aega töös hoides ja kasutades hakkama saada. Läheb kuumemaks ja siis lihtsalt ei ole nii kiire. Ainuke positiivne asi 4 tundi screen on time.
Sama, viimane ~kuu kasutatud mälukaarti. Kõik on okei, kui lihtsalt ükaikult kasutad appe, ei mingit messengeri ja mitme appi aknaid. Kohe kui mitu appi tööle hakkab, läheb tasapisi uimaseks ära, pendeldades appide vahel lööb uimaseks jne, nagu 2012.a huaweid. Vahel nii uimaseks et ~2min laeb home screenil ja menüüs appide pilte.
Tuleb mingi uus vaadata varsti, XZ premium jääb see aasta vahele.
Kellelgi veel selline probleem, kõne ajal ei saa kõnet valjuhääldile panna? 10 korrast ühel-kahel õnnestub, ülejäänud aja see nupp midagi ei tee. X Compact siis telefon.
X compact F5321 pakub ota uuendust 34.3.a.0.217 teagi kas peale lasta või oodata esimesed Bugid ära kommentaaridega? _________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
Mul tuli ka eile juhtmevabalt XC-le miski uuendus. Midagi pole aru saada, peale selle, et pimenduspildi muutis ära.. _________________ Kui keegi mandariini tahab, siis helistab
Mis sul kaameraga? Mul muidu ok, ent iga uuendusega tundub nats aeglasem. Muidugi see ka, et suure mälukaardiga (200gb+) ei toetanud video salvestamist kaardile ka, seega saatsin kaardi tagasi. Mingiaeg tellin uuesti ja vaatan, kas fixitud.. kui pole, siis salvestan videoid edaspidi telefoni ja muu kaardile. _________________
Esimene ei tööta üldse. Tagumine mingi aja tagant crashib ja ei avane enam. Aitab restart mingiks ajaks..
Samuti lõppeb mingi aeg ekraani automaatne pööramine. Samuti taastub peale restarti.
Tänane Delfi väidab, et XZ1 Compact omab kohe karbist välja võttes uut Android 8.0 "Oreo" opsüsteemi.
Seda Apple iPhone 8 servast servani ekraani ma küll ei usu, pidi ju ka Samsung S8 tulema mõõtmetega 140.1 x 72.2 x 7.3 mm aga reaalselt keevitati pikkusele ikka 9mm otsa, samuti toodab ekraane Apple telefonidele Samsung, kuidas ta siis enda mudelitele äärest ääreni ekraane ei suuda toota ja nüüd äkki Apple jaoks suudab, pole ka maailmas ainsatki telefoni millel ulatuks ekraan kõikide servadeni.
Kui Sony ka oma Compact mudelile äärest ääreni ekraani paneks siis mahuks samase korpusesse 5.0" ekraan ära. _________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W
Ma ei tea, kas see oli varem ka (ma justkui käisin ostes-uuendades-konfides X Compacti kõik asjad läbi), ent support äpp sai täna uuenduse ja sealt tools->accessibility alt leiab nüüd "display size" seade, mis asju veel väiksemaks tegi (kasutan väikseimat fonti ja tahtsin veel väiksemaks asju), nüüd on ekraanil mõnusalt ruumi, .
Oreo suhtes kardan, et tuleb Oreo peale ja jääb tooreks = uuendused lõppevad sellele pea... võiks support Oreo lõpuni olla.
Lähiajal ostan vist 200GB Sandiski kaardi ka uuesti ja proovin, kas video kaardile salvestamine on ära parandatud.. varem ei toiminud.. kõik muu oli fain, ent videot ei suutnud kaardile salvestada. _________________
Xc on Ekraan->Kuvamissuurus ja Arendajavalikud-Joonis-Kõige väiksem laius 320>960dp ja need valikud mõjutavad üksteist. 960 näide ka: _________________ O: VW T2 Hipibussi Transporter T2a VolksWagen T1 või Vana Põrnika
kaupz, oh, ilus asi... igaltpoolt väiksemaks pandud + sealt 423 pealt 500 peale ja ilus.
inca, ise eelistan ka aku kestvust suuremale resole. 720p on telefoni jaoks imo väga ok ka, ei häiri absoluutselt. _________________
(...), ise eelistan ka aku kestvust suuremale resole. 720p on telefoni jaoks imo väga ok ka, ei häiri absoluutselt.
Arvasin ka, et Z3C 720p on optimaalne... Kuniks S7 EDGE 2560x1440 ära proovisin. Full HD peale oleks veel nõus minema, kuid allapoole mitte.
Võibolla väiksema ekraani puhul ei oma pointi, aga üldiselt mina oma kogemuste järgi miinimumi olen tõstnud 720p -> 1080p.
Igale oma, palju sõltub kasutusmustrist - kuna ma veebist loen palju siis minu jaoks suurem on parem.
sooty, Nope. Lisaks kui VR välja arvata, siis on Compact seeria ~320 DPI pikslitihedus @ 720p alati eeskujulik olnud.
Kes arvab, et suuremast resost on tohutult kasu vaadake siis juba 4K poole kus on ~800 DPI. Kas see tähendab, et kõik on ka kaks korda tervavam - ei, sest UI ei renderdata 4K peal.
720p on nähtavas tulevikus enam kui küll 4,6" jaoks. _________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Oled kindel, et lõpuni välja 1:1'le täpselt sama?
Ei pruugi ju olla.. juba softi poolest võib vahe sisse tulla ning erineda võivad detailides nad veelgi. Räägiks toodetest pigem oma nimedega. Tegemist on XZ Premiumiga ja sama kaamera peaks olema ka XZ1 ja selle C versiooni sees, ent hetkel on tegemist siiski XZP'ga. _________________
sa ikka saad aru, et detailides võib erinevusi esineda (kuigi antud juhul pigem mitte). ma juba arvasin, et üldse matsu ei jaga kui omast arust avastasid Androidi-maailma Ameerika sammulugemises...
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.