Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 167, 168, 169  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 10.06.2017 20:43:42 vasta tsitaadiga

vähe sellest et iga driveri intalliga tuleb kaasa vabavaraline monitoring programme tahetakse GeForce Experience-ga et jagakisn enda meili aadressi, ning viimane aeg oleks juba siis neil küsida minu panga konto nadmeid nt kasutaja nimi parool ja ka koodi kaarti koodid võiksin neile ära juba anda.

Aga õnneks on olemas vabavaralisi lindistamis programme ja ohtrate seadistamis võimalustega NT obs (kasutan ise, ja kuna istun 6 tuumalise otsas siis saab ka ta tööd, kui lindistan, nvidia tegelegu enda tööga) Või siis veel parem dxtory koos lossless codec-ga enam paremat pildilist ilu ei ole võimalik saada, lindistab üks ühele (andmeid saab muidugi palju)

Ise driverid uuendades uuendan ainult divereid ja nvidia physx drivereid, ja ülejäänut peale ei lasegi. ja muidugi peale driveri uundust olen sunnitud minema service and applicaitions alla ja sulgema uuendatud monitorimis programme sulgema.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.06.2017 20:59:34 vasta tsitaadiga

On ikka s1tahädad siin koos. Kui sellised hädapätakad olete siis tõmmake neti juhe arvuti küljest lahti ja elage rahus edasi. Nagunii teid jälgitakse igal pool ja logitakse igat teie sammu - teete selle vastu midaiganes aga sellest te ei pääse anyway. icon_razz.gif Minge nutke patja plikad. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.06.2017 21:17:12 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
vähe sellest et iga driveri intalliga tuleb kaasa vabavaraline monitoring programme tahetakse GeForce Experience-ga et jagakisn enda meili aadressi, ning viimane aeg oleks juba siis neil küsida minu panga konto nadmeid nt kasutaja nimi parool ja ka koodi kaarti koodid võiksin neile ära juba anda.

Aga õnneks on olemas vabavaralisi lindistamis programme ja ohtrate seadistamis võimalustega NT obs (kasutan ise, ja kuna istun 6 tuumalise otsas siis saab ka ta tööd, kui lindistan, nvidia tegelegu enda tööga) Või siis veel parem dxtory koos lossless codec-ga enam paremat pildilist ilu ei ole võimalik saada, lindistab üks ühele (andmeid saab muidugi palju)

Ise driverid uuendades uuendan ainult divereid ja nvidia physx drivereid, ja ülejäänut peale ei lasegi. ja muidugi peale driveri uundust olen sunnitud minema service and applicaitions alla ja sulgema uuendatud monitorimis programme sulgema.
noo joomajoo, peab ikka paranoiku olema ja ka siis saab ilma oma meiliaadressita hakkama - poes ei jätku fooliumit selle hala jaoks?

https://www.10minutemail.com
https://www.torproject.org/projects/torbrowser.html.en

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2017 00:09:11 vasta tsitaadiga

nu aga see on ju vaid tore, et ostad 800+ € eest endale toote ja siis saab veel neid aidata igasugu infoga, mis neile veel lisa tulu sisse toob, hea ju. Sony teeb seda, M$ teeb seda jms firmad. Pappi tuleb nagu muda rahva pealt thumbs_up.gif. Milleks vaeva näha kui peale makstakse beer_yum.gif

telecrapi saab autoruns softiga maha tappa täitsa edukalt icon_rolleyes.gif

benzu juurde, benzu juurde tulele icon_cool.gif beer_yum.gif

fooliumi pead, jagage oma kettad välja, las rahvas rändab ringi ja jagage, mis teil varjata on icon_rolleyes.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2017 00:23:21 vasta tsitaadiga

Polegi ammu enam, facebook teab kellega räägin, google teab mida otsin loeb maile vaatab pilte. Apple vaatab kellele helistan. Lihtne.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 11.06.2017 00:41:30 vasta tsitaadiga

Keda kotib mida mingi lambijuku teeb?
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 11.06.2017 01:46:20 vasta tsitaadiga

LOL, ikka nii kahju neist lollidest kes enda vähegi alles jäänud privaatsust ei austa.
Lausa kahju nendest ansipi väljalaske aastatest kodanikest, isegi flashi uuendamisel jätate linnukes Yes, install the free McAfee Security Scan Plus utility to check the status of my PC security. It will not modify existing antivirus program or PC settings. Yes, install True Key™ by Intel Security to say goodbye to the hassle of passwords. Muidugi halb näide sest tegelikult peaks olema korralik viiruse tõrje (mida free McAfee Security Scan Plus utility ei ole) ja ka paroolid peaks olema mitte ainult tugevad vaid ka keerulised, aga milleks usaldada selles programmi ?
No ma saan aru et siin on kodanike kes on huvitatud uutest huvitavatest nigeeria postelt kirja saamisest aga mina mitte (mida vähem minust maha andmeid jääb seda puhtam ka postkast) näiteks viimati lasin ühel teenindajal kirjutada sellise meili aadresi nagu ImeTalaKukk@hotmail.com
Sest elu on näitand et kohe tavaliselt kohe peale andmete jagamist hakkab igast meelelahutust juhtuma

Nvidai driveritaga tuleb kaasa ~ 5 driveritega mitte puutuvat teenust mis raiskavad ressursse. Milleks hoida arvuti idles 20%-s loading-us kui saab ka vähesemaga näiteks 0% ( kui kõik teenused käima ajada siis saan nautida pentium4 võimekusega rauda)
Või siis näide: ostan sportliku iseloomuga auto, ringraja jaoks (rohkem KW-te kui mõistust) aga enne rajale minekut käin bauhof-st läbi ning ostan alusetäis telliseid ning paigutan need pagasnikusse ning mõtlen rajal miks auto ei liigu. Muidugi mulle isiklikult ei meeldi ka alpha testija olla.

Aga see selleks, teie jätke igal juhul linnukesed, igasugu asjadele taha, et jumala eest installimatta ei jääks, mine tea kuna vaja läheb. Mina olen mina ja austan puhtamat arvutit, niipalju kui seda on võimalik või mõistlik. Kahjuks ei saa isegi enam singelplayer mänge ilma netiühenduseta mängida. Selliseks siis muutund elu.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.06.2017 01:56:52 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
LOL, ikka nii kahju neist lollidest kes enda vähegi alles jäänud privaatsust ei austa.
Lausa kahju nendest ansipi väljalaske aastatest kodanikest, isegi flashi uuendamisel jätate linnukes Yes, install the free McAfee Security Scan Plus utility to check the status of my PC security. It will not modify existing antivirus program or PC settings. Yes, install True Key™ by Intel Security to say goodbye to the hassle of passwords. Muidugi halb näide sest tegelikult peaks olema korralik viiruse tõrje (mida free McAfee Security Scan Plus utility ei ole) ja ka paroolid peaks olema mitte ainult tugevad vaid ka keerulised, aga milleks usaldada selles programmi ?
No ma saan aru et siin on kodanike kes on huvitatud uutest huvitavatest nigeeria postelt kirja saamisest aga mina mitte (mida vähem minust maha andmeid jääb seda puhtam ka postkast) näiteks viimati lasin ühel teenindajal kirjutada sellise meili aadresi nagu ImeTalaKukk@hotmail.com
Sest elu on näitand et kohe tavaliselt kohe peale andmete jagamist hakkab igast meelelahutust juhtuma

Nvidai driveritaga tuleb kaasa ~ 5 driveritega mitte puutuvat teenust mis raiskavad ressursse. Milleks hoida arvuti idles 20%-s loading-us kui saab ka vähesemaga näiteks 0% ( kui kõik teenused käima ajada siis saan nautida pentium4 võimekusega rauda)
Või siis näide: ostan sportliku iseloomuga auto, ringraja jaoks (rohkem KW-te kui mõistust) aga enne rajale minekut käin bauhof-st läbi ning ostan alusetäis telliseid ning paigutan need pagasnikusse ning mõtlen rajal miks auto ei liigu. Muidugi mulle isiklikult ei meeldi ka alpha testija olla.

Aga see selleks, teie jätke igal juhul linnukesed, igasugu asjadele taha, et jumala eest installimatta ei jääks, mine tea kuna vaja läheb. Mina olen mina ja austan puhtamat arvutit, niipalju kui seda on võimalik või mõistlik. Kahjuks ei saa isegi enam singelplayer mänge ilma netiühenduseta mängida. Selliseks siis muutund elu.
kuule uhhuu, sa võta arvutist videokaart välja kohe ja säästad nii energiat kui ka oma närve

nii tola inimest tahaks kohe oma silmaga näha, raske on siinse sõnumi põhjal mõõtmetesse panna

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2017 08:01:19 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, +1 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2017 11:40:22 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, Tomorrow, kisub küll OT'ks, aga kas te tõesti arvate et kui tee igalepoole linnukesed panemata jätate, siis keegi teid ei jälgi?
Üldiselt pidage meeles, et oma privaatsuse loovitasite te sellel hetkel, millal te oma arvuti esimest korda internetti ühendasite.

Lisaks tasuks ka tähele panna, et igasugused riiklikud dokumendiregistrid teavad teist rohkem, kui te eales ette kujutada oskate ja lekivad samuti kordades rohkem... icon_lol.gif
Ei ole mõtet endale luua illusiooni, et kõik on maru hästi ja keegi kuskil teist midagi ei tea, kui te tõesti seda soovite, kolige kuskile pommiauku ja elage offgrid elu, ehkki ka siis jäävad teist täbnapäeval maha digitaalsed jalajäljed, kasvõi näiteks panka.

Disclaimer: Ei, ma ei õigusta antud juhul ei MS'i, nVidia, Google või kelelgi teise käitumist, ma nendin lihtsalt fakti.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.06.2017 12:49:39 vasta tsitaadiga

Google annab sulle "tasuta" kasutada, google otsingumootor(1 parimaid), google pilv, google maps jne, ta investeerib 10 miljardeid ning toob välja elu lihtsamaks tegevaid tooteid selle rahaga.
Nvidia jt müüvad sulle hinge hinna eest kaardi ja siis jääb ikka väheks ja koorivad privaatsus andmete pealt ka veel 3x sama palju.
Millal google midagi lekitanud on? njet? Sony jt leakivad passworde nagu vesi sõelast.

Pmst google otsinugmootori eest maksad oma andmetega.
Nvidiale, MS juba maksad rasket cashi ja siis annad veel andmeid ka peale.
Terake vahet ikka on...

Ja kui ma juba olen maksnud kõva raha RAUDvara eest, mis istub minu toas, siis milleks peaks netiühendusega seda "käivitama".
Mis järgmiseks Denouvo anticrack ka veel peale, et ikka rohkem manti raua ja vajalike progede töös ees oleks.
Ja siis me imestame, et miks DX12 jms low lewel API nVidia peal ei tööta, kui enne peab 100 "kasulikust filtrist" andmed läbi laskma.
Ma saaks aru, et kui rendiks kusagilt GPU serveripargist UHD jagu arvutusvõimsust ja selleks on vaja regada. Aga no enda arvutisse sisse saamiseks peab RAID key ostma, "it´s only 99,99$".
Aga pakun, et siinse rahva meelest on Inteli poolne RAID key ostmise lüke ka hea mõte, saab jälle e-maili kusagile saata koos rahaga, et arvuti tööle saaks.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2017 13:45:15 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
LOL, ikka nii kahju neist lollidest kes enda vähegi alles jäänud privaatsust ei austa.
Lausa kahju nendest ansipi väljalaske aastatest kodanikest, isegi flashi uuendamisel jätate linnukes Yes, install the free McAfee Security Scan Plus utility to check the status of my PC security. It will not modify existing antivirus program or PC settings. Yes, install True Key™ by Intel Security to say goodbye to the hassle of passwords. Muidugi halb näide sest tegelikult peaks olema korralik viiruse tõrje (mida free McAfee Security Scan Plus utility ei ole) ja ka paroolid peaks olema mitte ainult tugevad vaid ka keerulised, aga milleks usaldada selles programmi ?
No ma saan aru et siin on kodanike kes on huvitatud uutest huvitavatest nigeeria postelt kirja saamisest aga mina mitte (mida vähem minust maha andmeid jääb seda puhtam ka postkast) näiteks viimati lasin ühel teenindajal kirjutada sellise meili aadresi nagu ImeTalaKukk@hotmail.com
Sest elu on näitand et kohe tavaliselt kohe peale andmete jagamist hakkab igast meelelahutust juhtuma

Nvidai driveritaga tuleb kaasa ~ 5 driveritega mitte puutuvat teenust mis raiskavad ressursse. Milleks hoida arvuti idles 20%-s loading-us kui saab ka vähesemaga näiteks 0% ( kui kõik teenused käima ajada siis saan nautida pentium4 võimekusega rauda)
Või siis näide: ostan sportliku iseloomuga auto, ringraja jaoks (rohkem KW-te kui mõistust) aga enne rajale minekut käin bauhof-st läbi ning ostan alusetäis telliseid ning paigutan need pagasnikusse ning mõtlen rajal miks auto ei liigu. Muidugi mulle isiklikult ei meeldi ka alpha testija olla.

Aga see selleks, teie jätke igal juhul linnukesed, igasugu asjadele taha, et jumala eest installimatta ei jääks, mine tea kuna vaja läheb. Mina olen mina ja austan puhtamat arvutit, niipalju kui seda on võimalik või mõistlik. Kahjuks ei saa isegi enam singelplayer mänge ilma netiühenduseta mängida. Selliseks siis muutund elu.
kuule uhhuu, sa võta arvutist videokaart välja kohe ja säästad nii energiat kui ka oma närve

nii tola inimest tahaks kohe oma silmaga näha, raske on siinse sõnumi põhjal mõõtmetesse panna

+1 thumbs_up.gif

High five icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.06.2017 16:09:18 vasta tsitaadiga

TLDR - Tasub jääda mõistlikuse piiridesse. Päris suvalisse kohta oma andmeid jagada ei tasu ja igasugu toolbare jms pahna installida mis programmidega kaasa tuleb aga samas päris paranoiliseks ka muutuda ei tasu a'la tinamüts peas.
Minu poolt sellel teemal kõik. Tegu siiski Pascali teemaga. Et post teemakohane oleks paneme siia väikse video:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2017 00:22:26 vasta tsitaadiga

gtx1070 kaardid kaovad ka kuidagi kähku, mõtlesin juulis omale 1070 osta, aga vaadates kuidas kaardid kaovad ja hinnad tõusevad, valisin msi gaming oma valmis juba. vaatasin mõnda kaarti veel
ja 5 min oli juba läinud , arvutitarga listist kadusid järjest kõik. icon_biggrin.gif
sain ühe kätte õnneks icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 13.06.2017 00:27:14 vasta tsitaadiga

Jep. Varsti seis seal maal, et alla 10 aluse tellides enne jõule jaole ei saa.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
Aeg Maha 2n
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.06.2017 19:14:40 vasta tsitaadiga

sooty, tänage mainereid. GTX 1060 on saksa laos vaid üks Inno3D 3GB mudel ja juba on GTX 1070/1080 saadavus väga halb. Mingit münti saab ju Nvidiaga kaevata
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 11:16:26 vasta tsitaadiga

Väga hea. Saan oma 1080 700.- eest maha müüa varsti? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 12:32:47 vasta tsitaadiga

Mis 1070 eest hetkel saaks?
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 13:01:30 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Väga hea. Saan oma 1080 700.- eest maha müüa varsti? icon_biggrin.gif


Hea uudis, ma juba arvasin et mu 1080 polegi enam midagi väärt... thumbs_up.gif icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 14:23:02 vasta tsitaadiga

Etz, Sama siin. Nii võib isegi 1080 > 1080Ti upgrade saada tasuta icon_lol.gif . Muidugi sinna on veel minna. Selleks peavad asjalood palju hullemaks minema laoseisudega. Ma ei tea kust liiv andmed võtab, aga geizhals näitab jätkuvalt 1070 in stock 400-500 vahel enamus kaarte. See pole minuteada muutunud. Puudusest saab hakata rääkima siis, kui enamus kaarte on out of stock ja 1070 hinnad tõusevad kõigil isenditel üle 500 ja 1080-l üle 600.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeroEST
Kreisi kasutaja
NeroEST

liitunud: 11.11.2007




sõnum 14.06.2017 14:58:17 vasta tsitaadiga

Kaks lehekülge siin OT'd läbi lugenud.

Keegi oskab aidata uue kaardi valikul? Igaltpoolt kuulen, et 1080Ti kaart on alla 4k resode jaoks overkill?

1070 ja 1080 hinnavahe ei ole vist nii meeletu, kuid 1080 peaks olema oluliselt võimsam kaart, et kui kunagi tulevikus 1440p peale kolida, peaks ikka järgnevateks aastateks 1080 kaardi ostma?

Nüüd aga kõige tähtsam küsimus, mille järgi valida endale tootja? Hetkel masinas olev MSI Gaming 970 on küll üsna kehvake. Ühel korral 5st pean näpuga venti kaasa aitama, muidu jahutab vaid ühe vendiga.
EVGA pidavat väga head ülemaailmset garantiid pakkuma. Isegi siis kui kaardi Usast ostad ja sellega Eestisse sõidad. Küll aga on nende kodulehel 14 erinevat gtx1080 mudelit. Mis vahe neil on?

_________________
Winter is coming...
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 14.06.2017 15:48:20 vasta tsitaadiga

https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_1070_Gaming_Z/6.html
(hunnik võrdluseid 1080 kuni 4K)

Ei ole nii palju võimsam.
IMO pole mõtet 1080 võtta. Kaevandamise jätkudes saad igal juhul aasta lõpus volta või vega vastu vahetada. Kui neid uusi üldse jaemüüki lastakse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 16:12:27 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Keegi oskab aidata uue kaardi valikul? Igaltpoolt kuulen, et 1080Ti kaart on alla 4k resode jaoks overkill?
Sellega nii ja naa. Ideena võiks eeldada, et 1080TI ostja evib ka mingit bädäss monitori a'la mingi sync + 144Hz +1440p või vähemalt 1440p ja sellisel juhul ei ole overkill. Kui tiksutakse 60Hz ja 1080p peal siis küll.

Ahjaa, kui jutt käib EVGA toodangust siis superclocked on üldiselt kõige mõistlikuma hinna ja kiiruse suhtega olnd.

Neid kaarte on seal seepärast niipalju, et:

on reference mudelid mida nagu eriti ei taha va. kui ise mingit veeplokki sinna ei areta asemele.
on ACX mudelid ehk need kahe vendiga mudelid millel madalas tarbes vendid seisavad.
on iCX mis nüüd uuem teema kus toiteahela ehk VRM kohal olev vent vaikslt käib idles ringi, et VRM'i jahedana hoida.
on veeplokiga mudelid.
on hübriidjahutusega isendid ehk AIO'ga jahutusega.
ja siis lõppeks on igast classified ja K|NGP|N editionid millele kellad kõrgemad, vaskradikad jne ja mis oluliselt kallimad.


viimati muutis Auron 14.06.2017 16:20:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 14.06.2017 16:16:33 vasta tsitaadiga

1080 on 1440p@60hz jaoks enam-vähem. kõik, mis üle selle, tahaks juba paremat kaarti.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.06.2017 16:43:31 vasta tsitaadiga

NeroEST kirjutas:
Kaks lehekülge siin OT'd läbi lugenud.

Keegi oskab aidata uue kaardi valikul? Igaltpoolt kuulen, et 1080Ti kaart on alla 4k resode jaoks overkill?

1070 ja 1080 hinnavahe ei ole vist nii meeletu, kuid 1080 peaks olema oluliselt võimsam kaart, et kui kunagi tulevikus 1440p peale kolida, peaks ikka järgnevateks aastateks 1080 kaardi ostma?

Nüüd aga kõige tähtsam küsimus, mille järgi valida endale tootja? Hetkel masinas olev MSI Gaming 970 on küll üsna kehvake. Ühel korral 5st pean näpuga venti kaasa aitama, muidu jahutab vaid ühe vendiga.
EVGA pidavat väga head ülemaailmset garantiid pakkuma. Isegi siis kui kaardi Usast ostad ja sellega Eestisse sõidad. Küll aga on nende kodulehel 14 erinevat gtx1080 mudelit. Mis vahe neil on?

1070 ja 1080 vahe on ikka täiesti arvestatav 25-30% sõltuvalt mängust. 1070 on samal tasemel eelmise põlvkonna tipu 980Ti-ga. Samas 1080 sellest veel kiirem.
Kui plaan 1440p peale kolida siis igal juhul 1080 kaart. Ise ei kujutaks ettegi 1070-ga mängimist 1440p peal. Samas eks ma ära harjunud kah 1080-ga.

Tootjate osas oli kas siin teemas või kuskil mingi arutelu. Halbu isendeid on igal tootjal. Otseselt vältida soovitaks odavtootjaid kes pole oma jahutuse kallal korralikku arendustööd teinud a'la PNY ja mingi hiinakad mida meilgi nüüd siin saada (Manli jms). MSI jahutused on korralikud. Pigem on neil väga bling välimus. Aga kui välimus ei koti, siis on ühed parimad kindlasti. ASUS on nii ja naa. Gigabyte samuti seinast seina. Zotac on ok. EVGA on ok. Eks need on põhilised tootjad. Väiksemad on juba Gainward jms...

EVGA garantii on jah parim aga paraku siiski ainult algsele omanikule. Edasi müües kehtib standard garantii. Üldiselt soovitan vaadata ICX jahutusega SC versioone. Uusima jahtus neil ja SC kaartidel on hind paigas. FTW on klass kõrgem veel. Auron seletas paremini lahti.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 119, 120, 121 ... 167, 168, 169  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.