Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 205, 206, 207  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?
Alla 1 aasta
11%
 11%  [ 50 ]
1-3 aastat
31%
 31%  [ 142 ]
4-6 aastat
25%
 25%  [ 114 ]
7-10 aastat
18%
 18%  [ 84 ]
11-13 aastat
7%
 7%  [ 33 ]
14-16 aastat
3%
 3%  [ 15 ]
17-20 aastat
0%
 0%  [ 4 ]
Üle 20 aasta
1%
 1%  [ 5 ]
hääli kokku : 447

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 07.03.2017 23:58:00 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:

No paneme hinnaks maksimaalselt 1000. Selle eest peaks ikka vähegi asjaliku asja saama.


aga siis saadki ilusti selle 55UH7707 või juhul kui hoolid 3D-st siis nibin nabin ehk leiad ka 1000.- eest 55UH8507 mudeli. Eks keegi võib midagi veel soovitada, ise vast piiluks selle eelarve juures just nende mudelite poole
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cabbage
HV kasutaja
cabbage

liitunud: 07.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 08:29:29 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/779358/?hl=true
Mis sellest arvatakse? Tundub igati viisakas alla 700 eur ja kaalun ka sõbrale soovitada just.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.03.2017 10:25:26 vasta tsitaadiga

cabbage kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/779358/?hl=true
Mis sellest arvatakse? Tundub igati viisakas alla 700 eur ja kaalun ka sõbrale soovitada just.


selle mudeli kohta konkreetselt midagi head/halba ei oska öelda, kuna ple kokku puutunud aga kui spec-i vaadata siis üsna tagasihoidlik, entry level UHD. al 7-seeria juba Super UHD ja eks see annab omajagu juurde + neil ka DV tugi
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 13:24:58 vasta tsitaadiga

Uus kampaania käib Samsa äpi (ka LG äpi?) kasutajatele: võimalik on digiboks tasuta rendile võtta 36 icon_exclaim.gif kuuks.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 13:56:52 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Uus kampaania käib Samsa äpi (ka LG äpi?) kasutajatele: võimalik on digiboks tasuta rendile võtta 36 icon_exclaim.gif kuuks.

See on värskendatud vana kampaania mis on juba aastaid käinud. Samas kuidas see Teleri teemaga haakub?
Boksi saab see, kellel on äpiga probleeme, kahjuks või õnneks kõik kasutajad probleemi ei taju.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.03.2017 14:27:52 vasta tsitaadiga

Klikk on toonud uue merekonteineritäie manta nimelist säästusaasta. 43" ainult 219 bla ei tee ci+ ga autentimist lõpuni.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.03.2017 14:37:46 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Klikk on toonud uue merekonteineritäie manta nimelist säästusaasta. 43" ainult 219 bla ei tee ci+ ga autentimist lõpuni.


jess...saigi just Oppo uhd tellitud, nüüd ongi uut telkut kiiresti vaja icon_razz.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 14:59:09 vasta tsitaadiga

Äpp on ilmselgelt teleriga seotud.
indrekp kirjutas:
...
Samas kuidas see Teleri teemaga haakub?
...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.03.2017 15:04:52 vasta tsitaadiga

Six, kas oled mõne uuema OLED-i peale kolinud või ootad 2017 mudeleid?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 15:10:32 vasta tsitaadiga

Poodides võiks teleka andemete sildi peal olla ka telefoni mudeli aastakäik, teeks veidi otsimise mugavamaks. Müüja võib pärast maha ärida mingi mitu aastat vana mudeli väites,et uus asi jne.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 15:15:55 vasta tsitaadiga

Hetkel B6-d.
Ootan B7 tulekut.

MaxPower kirjutas:
Six, kas oled mõne uuema OLED-i peale kolinud või ootad 2017 mudeleid?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.03.2017 15:34:44 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Hetkel B6-d.
Ootan B7 tulekut.

MaxPower kirjutas:
Six, kas oled mõne uuema OLED-i peale kolinud või ootad 2017 mudeleid?


ära hoia infot saladuses icon_biggrin.gif ...mis kõige suurem erinevus oli, mis silma hakkas 2015 vs 2016 mudelil?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 17:11:59 vasta tsitaadiga

+ Võimu rohkem, menüüdes liikumine kiirem.
+ Paremaks on tehtud "near blacki" kuvamine (Near Black uniformity).
+ Dolby Vision.
+ Üle DLNA laseb nüüd mängida ka UHD (2160p) faile (2015. a mudelitel pidi Plexi vms kasutama).
+ Kui Arris otse teleka taha ühendada, siis saab isegi Arrise vigasest HDMI-CECist aru (kuid mitte alati).
– Teatud värviüleminekud on ikka astmelised (gradation issues).

MaxPower kirjutas:
Six kirjutas:
Hetkel B6-d.
Ootan B7 tulekut.

MaxPower kirjutas:
Six, kas oled mõne uuema OLED-i peale kolinud või ootad 2017 mudeleid?


ära hoia infot saladuses icon_biggrin.gif ...mis kõige suurem erinevus oli, mis silma hakkas 2015 vs 2016 mudelil?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 08.03.2017 17:26:34 vasta tsitaadiga

Six, sul on reaalne plaan veel B7-le ka üle minna või lihtsalt ootad, mida endast kujutab? B6 tegelikult suht korralik asi...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 17:34:29 vasta tsitaadiga

Ühe ostan kindlasti prooviks.
Eks siis vaatab, mis edasi saab icon_smile.gif
Tahad B6 ära osta?

MaxPower kirjutas:
Six, sul on reaalne plaan veel B7-le ka üle minna või lihtsalt ootad, mida endast kujutab? B6 tegelikult suht korralik asi...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 17:49:48 vasta tsitaadiga

Usun, et leiad huvilisi B6'le icon_wink.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Boot
HV kasutaja


liitunud: 15.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 18:14:14 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:

Tahad B6 ära osta?

Kui suur?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 18:16:08 vasta tsitaadiga


Sony 55" 4K UHD Smart TV KD-55XD8005BAE saab 799.-e
https://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/televisiot/KD55XD8005BAE/sony-55-4k-uhd-smart-tv-kd-55xd8005bae võid välja printida ja Sony Centerist allahindlust küsida (meil 1029.-e)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 18:21:32 vasta tsitaadiga

55" või 65".
Aga enne B7 tulekut ei müü.

Boot kirjutas:
Six kirjutas:

Tahad B6 ära osta?

Kui suur?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.03.2017 19:06:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Poodides võiks

võiks olla ka dvb-t / c võrk, et võtad oma mooduli kaasa ja viskad sisse, et kas töötab või mitte.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 19:15:42 vasta tsitaadiga

3D pole oluline.
Seda Sony 55" 4K UHD Smart TV, selle kohta eesti keelset infot ka leidub?
Panin võrdlusesse masinad mis jutus läbi käinud on:
http://www.1a.ee/compare/products/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/lg_55uh6157/samsung_ue55ku6402/lg_55uh7707/samsung_ue55ks7002
Et siis jooksen peaga vastu seina? icon_biggrin.gif

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 20:59:45 vasta tsitaadiga

http://www.1a.ee/compare/products/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/sharp_aquos_55cuf8472es/sharp_55xuf8772es/sony_kd55xd7005/sony_kd55xd8005/panasonic_tx50dx750e

https://www.avforums.com/threads/samsung-ku6000-or-sony-xd80.2053098/
esimene googli otsing Samsung KU6000 or Sony XD8000?

Sony 8005 peaks olema topelttuuneritega, ühte kanalit vaatad teisega salvestad..

võrdlus
http://www.lcd-compare.com/index.php?action=compare&LG55UH615VIE=on&SAMUE55KU6400=on&SONKD55XD8005=on&SONKD55XD7005=on
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 22:27:07 vasta tsitaadiga

Ulme! Teatud hetkel tunnen küll seda tunnet, et tahan tagasi aega kus oli valida 1-2 asja vahel icon_biggrin.gif

Mida teised soovitaksid kui endale ostaksid?

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 09.03.2017 10:06:41 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Ühe ostan kindlasti prooviks.
Eks siis vaatab, mis edasi saab icon_smile.gif
Tahad B6 ära osta?


soodsa hinna korral siin kindlasti huvilisi, aga mäletan et juba eelmise mudeliga keris hinna päris ruttu üles icon_neutral.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 10:53:18 vasta tsitaadiga

Perspektiivis uute hinnad nagunii langevad, seega ka kasutatud lähevad odavama hinnaga.

2016. a mudelite väljatuleku eel olid 2015. a mudelite (EF950V) hinnad umbes nii:
55" maksis 2700€, 65" umbes 4200€.
Nüüd kui 2017. a mudelid on kohe tulemas, on 2016. a mudelite (B6) hinnad sellised:
55" on 2000€ ja 65" on 3200€.

MaxPower kirjutas:
Six kirjutas:
Ühe ostan kindlasti prooviks.
Eks siis vaatab, mis edasi saab icon_smile.gif
Tahad B6 ära osta?


soodsa hinna korral siin kindlasti huvilisi, aga mäletan et juba eelmise mudeliga keris hinna päris ruttu üles icon_neutral.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 11:11:00 vasta tsitaadiga

tea nüüd, featureset tuleb küll vaikselt väiksematesse mudelitesse aga hinnaklassid ei ole muutunud.
ef950v ei olnud 2015 baasmudel (uhd osas). see oli eg920v, mille hind jäi lõpuks 2000€ kanti.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 11:19:39 vasta tsitaadiga

Hinnad ei lange tipus. Marginaali on kõvasti otsa väldatud tootjate poolt
Reaalselt suuremat hinnalangust saame tõesti alles 2018 lõpp näha kui LG oma uue tehase tööle saab

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 11:25:14 vasta tsitaadiga

LG'l on suured investeeringud OLEDi tootmisesse ja arenduskulud ka, kõik tahab tagasiteenimist.

Probleem pigem see, et konkurentsi pole. Suured LCDd olid samamoodi väga pikalt väga kallid.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 11:41:39 vasta tsitaadiga

Võrdlesin flat ekraaniga ilma soundbarita UHD mudeleid.
Ja hinnad on võetud uue mudeli väljatuleku ajal/eel, mitte lõpus.

londiste kirjutas:
tea nüüd, featureset tuleb küll vaikselt väiksematesse mudelitesse aga hinnaklassid ei ole muutunud.
ef950v ei olnud 2015 baasmudel (uhd osas). see oli eg920v, mille hind jäi lõpuks 2000€ kanti.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 12:33:03 vasta tsitaadiga

üldiselt soovitatakse LG-d ja Samsat.. kuna kõigil juba on ... jne.. naabri värk.. ise oman Pana plasmat (ja 2x Sony LCD-d) ning uut UHD LCD-d vaataksin Sonyt või äärmisel juhul Panat (aga liiga kallis)..800.- eest aga 8-seeria 55" Sony on hea ost.
minul pildi signaal tuleb katuseantennist (DVB-T), Starmani kaabel (DVB-C HD) ja sati pealt (vabad kanalid 19E ja 28E, DVB-S2, ka UHD).
kui peaksin valima LG,Samsa või Sharpi, valiksin viimase hinna tõttu.. (tuleb aga võtta netipoest ja 14p enne proovida)

ja kui need kõik nüüd kõrvuti panna, selguks alles tõde.. beer_yum.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 12:48:44 vasta tsitaadiga

flat-kõver on featureseti küsimus. lg sai õnneks 2016 aru, et kõverad telerid sakivad. icon_smile.gif

mida ma öelda tahtsin, on see, et mudelirivi järjepidevus läheb pigem nii, ja hinna järgi üsna samas augus:
eg920v > b6 > b7
ef950v > e6 > e7

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 09.03.2017 12:52:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 12:52:49 vasta tsitaadiga

Kui me kolime alles vaikselt dvb-t2 peale, siis maailm jookseb hirmsa kiiruga meie eest ära icon_lol.gif
Next phase of the DVB tuner standard has been approved

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 13:01:37 vasta tsitaadiga

Tahaks vastu vaielda.
E6 - E7 klassi kuuluks 2015. a mudel EF980V, mis oli soundbariga.
EF950V läheks ikka B6 - B7 võrdlusesse.

londiste kirjutas:
flat-kõver on featureseti küsimus. lg sai õnneks 2016 aru, et kõverad telerid sakivad. icon_smile.gif

mida ma öelda tahtsin, on see, et mudelirivi järjepidevus läheb pigem nii, ja hinna järgi üsna samas augus:
eg920v > b6 > b7
ef950v > e6 > e7
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 14:38:50 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Kui me kolime alles vaikselt dvb-t2 peale, siis maailm jookseb hirmsa kiiruga meie eest ära icon_lol.gif
Next phase of the DVB tuner standard has been approved

ei jookse ju.
meil on juba ammu UHD h.265 võimekus (läbi DVB-T2, DVB-C2 ja DVB-S2/X)
siin pole midagi uut tulnud..

või mida sa mõtled? (mingeid DVB-T3/C3/S3-e DVB-UHD ju ei sisalda)

ot. Saksamaa läheb 29.03.2017 üle h.265 T2 peale terrestriaalis ja lõpetab DVB-T
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maldur
HV veteran

liitunud: 02.02.2007




sõnum 09.03.2017 18:15:48 vasta tsitaadiga

Saksamaa läheb küll h.265 peale kuid mitte UHD peale. Prantslane lubas testida alates mai 2014 seda kas UHD'd saab või kuidas saab läbi T2, kuid väga tõenäoline on et sellega läheb samamoodi nagu meil Levira DVB-T1 ja HD'ga, saab küll aga ei taha, sest modulatsiooni efektiivsus on väike, raiskab transpondrid ära, lisaks polnud siis uut standardit nimetatud.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 18:19:32 vasta tsitaadiga

Meil on õnneks/kahjuks UHD-ni veel 5+ aastat minna, eile/täna ostetud teleritega pole probleemi
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 19:14:47 vasta tsitaadiga

Endal Telia ühendus. Lihtsalt mainin.
No teleka ostab ikka mitmeks aastaks, Keegi kirjutas, et ei tea kas Sharp 5 aastat vastupeab.
p3000 kirjutas:
aga 8-seeria 55" Sony on hea ost. beer_yum.gif

Mille järgi neid seeriaid eristatakse? Mingi number?

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 20:03:02 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Endal Telia ühendus. Lihtsalt mainin.
No teleka ostab ikka mitmeks aastaks, Keegi kirjutas, et ei tea kas Sharp 5 aastat vastupeab.
p3000 kirjutas:
aga 8-seeria 55" Sony on hea ost. beer_yum.gif

Mille järgi neid seeriaid eristatakse? Mingi number?

mina kirjutasin Sharpi 5a kohta.. aga proovi järgi see 5a.. ole esimene

kuna sul Telia, siis nagu sellist monitori tüüpi telekat vaja..mis näitab ainult pilti..head pilti .. isegi mõni kasutatud 55" plasma sobiks HDMI otsa
Sony 55xd7000 7-seeria 8005 8-seeria, nii on kõigi markidega ..mida suurem nr, seda "kallim"
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 20:45:20 vasta tsitaadiga

Ma esimene küll olla ei taha.
http://www.1a.ee/compare/products/tv_audio_video_konsoolid/telerid_tarvikud/led_tv/lg_55uh7707/sony_kd55xd8005

Nende vahel siis valima..... ? icon_biggrin.gif

_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 20:50:23 vasta tsitaadiga

Võiks võrdluse mõttes anda viite ka HV vastavatele toodetele icon_smile.gif
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/compare/view/9209/?IDS[]=730476&IDS[]=777556&IDS[]=730469&IDS[]=730492

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sokimeez
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 22:20:44 vasta tsitaadiga

https://www.gigantti.fi/product/tv-ja-aani/televisiot/KD49XD8305BAE/sony-49-4k-uhd-smart-tv-kd-49xd8305 699.- eurot,meil 1099.-

Ei tea kas meili teel saaks ka soodsamat hinda küsida kui vihjata lingile?
On kellelgi kogemusi?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volpsu
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2010




sõnum 10.03.2017 09:14:57 vasta tsitaadiga

Kogemust ei ole aga eeldan, et vaevalt alla tullakse:
1. Maad ja mahud on erinevad -taaskord see jutt
2. Soovitavad järgi minna - mugavus maksab icon_smile.gif

_________________
Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2017 09:54:23 vasta tsitaadiga

Endal kestis Hd ready Sharp mingi 6-7 aastat, samas SD pilt tegi 2 korda kallimatele pillidele silmad ette. Tuttav ostis endale ca aasta eest 80 tollise Sharpi koju, töötab endiselt kenasti. Sharpidel on äärmiselt hea tavatele pilt, nende probleem on OS-i kasutajasobrallikus.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 10.03.2017 10:44:30 vasta tsitaadiga

jälle on C7 hind ( http://www.oled-info.com/lg-starts-shipping-its-entry-level-oledc7-oled-tvs-us ) muutunud aga nüüd õnneks paremuse suunas, siis jääb lootust et B7 tuleb ka mõistlikuma hinnaga...nüüd ootaks hirmsasti review-sid
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 10.03.2017 13:28:16 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
Endal kestis Hd ready Sharp mingi 6-7 aastat...

Siis lagunes ära või vahetasid välja?

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2017 13:34:42 vasta tsitaadiga

Vahetasin välja, 37" ja Hd ready pilt jäid juba puudulikuks. Oleks iseenesest edasi toimetanud kindlasti.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2017 15:34:53 vasta tsitaadiga

Mille vastu välja vahetasid siis?
_________________
Need to hear louder!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2017 16:03:25 vasta tsitaadiga

ot Soome Giganttist ostes võid 30p pärast tagasi viia.. kaugele muidugi viia.
Vaatasin Soomes praegu müüa üks Pana plasma VT60 55" ja hinnaga 1125.- kasutatud
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 01:55:02 vasta tsitaadiga

helpless, vötsin Samsungi H6400 seeria mudeli, hea ja soodne. Mul teleka sein on praegu sellise suurusega, et üle 48 tolli praegu rohkem ei kannata. Kui kogu elutoa ümber paigutab mingi hetk siis vötab mingi hetk 65 tollise, aga seniks piisab sellest.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jõuluvana
HV kasutaja
jõuluvana

liitunud: 21.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2017 19:24:54 vasta tsitaadiga

Millest võiks tuleneda ekraani all servas olev valge riba? Tuleb ja läheb täiesti suvaliselt. Vahetad korra kanalit ja tagasi pannes on kadunud. Youtubes ja netis kolades, pole seda esinenud. Kasutuses Starmani kaabel koos CI adapteriga. Kas viitab pigem Starmani/võrgu poolsele veale, kui telekale endale?
Alla kahe kuu vana Samsung KU6072
Pilti kah: https://www.upload.ee/image/6770552/002.jpg
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema vol. 2 (Küsitlus: Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler?) mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 205, 206, 207  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.