|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kui vana on sinu igapäevaselt enimkasutatav teler? |
| Alla 1 aasta |
|
11% |
[ 50 ] |
| 1-3 aastat |
|
31% |
[ 142 ] |
| 4-6 aastat |
|
25% |
[ 114 ] |
| 7-10 aastat |
|
18% |
[ 84 ] |
| 11-13 aastat |
|
7% |
[ 33 ] |
| 14-16 aastat |
|
3% |
[ 15 ] |
| 17-20 aastat |
|
0% |
[ 4 ] |
| Üle 20 aasta |
|
1% |
[ 5 ] |
|
| hääli kokku : 447 |
|
| autor |
|
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
07.03.2017 23:58:00
|
|
|
| helpless kirjutas: |
No paneme hinnaks maksimaalselt 1000. Selle eest peaks ikka vähegi asjaliku asja saama. |
aga siis saadki ilusti selle 55UH7707 või juhul kui hoolid 3D-st siis nibin nabin ehk leiad ka 1000.- eest 55UH8507 mudeli. Eks keegi võib midagi veel soovitada, ise vast piiluks selle eelarve juures just nende mudelite poole
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
08.03.2017 10:25:26
|
|
|
selle mudeli kohta konkreetselt midagi head/halba ei oska öelda, kuna ple kokku puutunud aga kui spec-i vaadata siis üsna tagasihoidlik, entry level UHD. al 7-seeria juba Super UHD ja eks see annab omajagu juurde + neil ka DV tugi
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.03.2017 13:24:58
|
|
|
Uus kampaania käib Samsa äpi (ka LG äpi?) kasutajatele: võimalik on digiboks tasuta rendile võtta 36 kuuks.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
08.03.2017 13:56:52
|
|
|
| Six kirjutas: |
Uus kampaania käib Samsa äpi (ka LG äpi?) kasutajatele: võimalik on digiboks tasuta rendile võtta 36 kuuks. |
See on värskendatud vana kampaania mis on juba aastaid käinud. Samas kuidas see Teleri teemaga haakub?
Boksi saab see, kellel on äpiga probleeme, kahjuks või õnneks kõik kasutajad probleemi ei taju.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
08.03.2017 14:37:46
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| Klikk on toonud uue merekonteineritäie manta nimelist säästusaasta. 43" ainult 219 bla ei tee ci+ ga autentimist lõpuni. |
jess...saigi just Oppo uhd tellitud, nüüd ongi uut telkut kiiresti vaja
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.03.2017 14:59:09
|
|
|
Äpp on ilmselgelt teleriga seotud.
| indrekp kirjutas: |
...
Samas kuidas see Teleri teemaga haakub?
...
|
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
08.03.2017 15:04:52
|
|
|
| Six, kas oled mõne uuema OLED-i peale kolinud või ootad 2017 mudeleid?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
08.03.2017 15:10:32
|
|
|
| Poodides võiks teleka andemete sildi peal olla ka telefoni mudeli aastakäik, teeks veidi otsimise mugavamaks. Müüja võib pärast maha ärida mingi mitu aastat vana mudeli väites,et uus asi jne.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.03.2017 15:15:55
|
|
|
Hetkel B6-d.
Ootan B7 tulekut.
| MaxPower kirjutas: |
| Six, kas oled mõne uuema OLED-i peale kolinud või ootad 2017 mudeleid? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
08.03.2017 15:34:44
|
|
|
| Six kirjutas: |
Hetkel B6-d.
Ootan B7 tulekut.
| MaxPower kirjutas: |
| Six, kas oled mõne uuema OLED-i peale kolinud või ootad 2017 mudeleid? |
|
ära hoia infot saladuses ...mis kõige suurem erinevus oli, mis silma hakkas 2015 vs 2016 mudelil?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.03.2017 17:11:59
|
|
|
+ Võimu rohkem, menüüdes liikumine kiirem.
+ Paremaks on tehtud "near blacki" kuvamine (Near Black uniformity).
+ Dolby Vision.
+ Üle DLNA laseb nüüd mängida ka UHD (2160p) faile (2015. a mudelitel pidi Plexi vms kasutama).
+ Kui Arris otse teleka taha ühendada, siis saab isegi Arrise vigasest HDMI-CECist aru (kuid mitte alati).
– Teatud värviüleminekud on ikka astmelised (gradation issues).
| MaxPower kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Hetkel B6-d.
Ootan B7 tulekut.
| MaxPower kirjutas: |
| Six, kas oled mõne uuema OLED-i peale kolinud või ootad 2017 mudeleid? |
|
ära hoia infot saladuses ...mis kõige suurem erinevus oli, mis silma hakkas 2015 vs 2016 mudelil? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
08.03.2017 17:26:34
|
|
|
| Six, sul on reaalne plaan veel B7-le ka üle minna või lihtsalt ootad, mida endast kujutab? B6 tegelikult suht korralik asi...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.03.2017 17:34:29
|
|
|
Ühe ostan kindlasti prooviks.
Eks siis vaatab, mis edasi saab
Tahad B6 ära osta?
| MaxPower kirjutas: |
| Six, sul on reaalne plaan veel B7-le ka üle minna või lihtsalt ootad, mida endast kujutab? B6 tegelikult suht korralik asi... |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
08.03.2017 17:49:48
|
|
|
Usun, et leiad huvilisi B6'le
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Boot
HV kasutaja

liitunud: 15.11.2001
|
08.03.2017 18:14:14
|
|
|
| Six kirjutas: |
Tahad B6 ära osta?
|
Kui suur?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
08.03.2017 18:21:32
|
|
|
55" või 65".
Aga enne B7 tulekut ei müü.
| Boot kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Tahad B6 ära osta?
|
Kui suur? |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
08.03.2017 22:27:07
|
|
|
Ulme! Teatud hetkel tunnen küll seda tunnet, et tahan tagasi aega kus oli valida 1-2 asja vahel
Mida teised soovitaksid kui endale ostaksid?
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
09.03.2017 10:06:41
|
|
|
| Six kirjutas: |
Ühe ostan kindlasti prooviks.
Eks siis vaatab, mis edasi saab
Tahad B6 ära osta?
|
soodsa hinna korral siin kindlasti huvilisi, aga mäletan et juba eelmise mudeliga keris hinna päris ruttu üles
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
09.03.2017 10:53:18
|
|
|
Perspektiivis uute hinnad nagunii langevad, seega ka kasutatud lähevad odavama hinnaga.
2016. a mudelite väljatuleku eel olid 2015. a mudelite (EF950V) hinnad umbes nii:
55" maksis 2700€, 65" umbes 4200€.
Nüüd kui 2017. a mudelid on kohe tulemas, on 2016. a mudelite (B6) hinnad sellised:
55" on 2000€ ja 65" on 3200€.
| MaxPower kirjutas: |
| Six kirjutas: |
Ühe ostan kindlasti prooviks.
Eks siis vaatab, mis edasi saab
Tahad B6 ära osta?
|
soodsa hinna korral siin kindlasti huvilisi, aga mäletan et juba eelmise mudeliga keris hinna päris ruttu üles  |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.03.2017 11:11:00
|
|
|
tea nüüd, featureset tuleb küll vaikselt väiksematesse mudelitesse aga hinnaklassid ei ole muutunud.
ef950v ei olnud 2015 baasmudel (uhd osas). see oli eg920v, mille hind jäi lõpuks 2000€ kanti.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.03.2017 11:19:39
|
|
|
Hinnad ei lange tipus. Marginaali on kõvasti otsa väldatud tootjate poolt
Reaalselt suuremat hinnalangust saame tõesti alles 2018 lõpp näha kui LG oma uue tehase tööle saab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
09.03.2017 11:25:14
|
|
|
LG'l on suured investeeringud OLEDi tootmisesse ja arenduskulud ka, kõik tahab tagasiteenimist.
Probleem pigem see, et konkurentsi pole. Suured LCDd olid samamoodi väga pikalt väga kallid.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
09.03.2017 11:41:39
|
|
|
Võrdlesin flat ekraaniga ilma soundbarita UHD mudeleid.
Ja hinnad on võetud uue mudeli väljatuleku ajal/eel, mitte lõpus.
| londiste kirjutas: |
tea nüüd, featureset tuleb küll vaikselt väiksematesse mudelitesse aga hinnaklassid ei ole muutunud.
ef950v ei olnud 2015 baasmudel (uhd osas). see oli eg920v, mille hind jäi lõpuks 2000€ kanti. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
09.03.2017 12:33:03
|
|
|
üldiselt soovitatakse LG-d ja Samsat.. kuna kõigil juba on ... jne.. naabri värk.. ise oman Pana plasmat (ja 2x Sony LCD-d) ning uut UHD LCD-d vaataksin Sonyt või äärmisel juhul Panat (aga liiga kallis)..800.- eest aga 8-seeria 55" Sony on hea ost.
minul pildi signaal tuleb katuseantennist (DVB-T), Starmani kaabel (DVB-C HD) ja sati pealt (vabad kanalid 19E ja 28E, DVB-S2, ka UHD).
kui peaksin valima LG,Samsa või Sharpi, valiksin viimase hinna tõttu.. (tuleb aga võtta netipoest ja 14p enne proovida)
ja kui need kõik nüüd kõrvuti panna, selguks alles tõde..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
09.03.2017 12:48:44
|
|
|
flat-kõver on featureseti küsimus. lg sai õnneks 2016 aru, et kõverad telerid sakivad.
mida ma öelda tahtsin, on see, et mudelirivi järjepidevus läheb pigem nii, ja hinna järgi üsna samas augus:
eg920v > b6 > b7
ef950v > e6 > e7
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 09.03.2017 12:52:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.03.2017 12:52:49
|
|
|
Kui me kolime alles vaikselt dvb-t2 peale, siis maailm jookseb hirmsa kiiruga meie eest ära
Next phase of the DVB tuner standard has been approved
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
09.03.2017 13:01:37
|
|
|
Tahaks vastu vaielda.
E6 - E7 klassi kuuluks 2015. a mudel EF980V, mis oli soundbariga.
EF950V läheks ikka B6 - B7 võrdlusesse.
| londiste kirjutas: |
flat-kõver on featureseti küsimus. lg sai õnneks 2016 aru, et kõverad telerid sakivad.
mida ma öelda tahtsin, on see, et mudelirivi järjepidevus läheb pigem nii, ja hinna järgi üsna samas augus:
eg920v > b6 > b7
ef950v > e6 > e7 |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
09.03.2017 14:38:50
|
|
|
ei jookse ju.
meil on juba ammu UHD h.265 võimekus (läbi DVB-T2, DVB-C2 ja DVB-S2/X)
siin pole midagi uut tulnud..
või mida sa mõtled? (mingeid DVB-T3/C3/S3-e DVB-UHD ju ei sisalda)
ot. Saksamaa läheb 29.03.2017 üle h.265 T2 peale terrestriaalis ja lõpetab DVB-T
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maldur
HV veteran
liitunud: 02.02.2007
|
09.03.2017 18:15:48
|
|
|
| Saksamaa läheb küll h.265 peale kuid mitte UHD peale. Prantslane lubas testida alates mai 2014 seda kas UHD'd saab või kuidas saab läbi T2, kuid väga tõenäoline on et sellega läheb samamoodi nagu meil Levira DVB-T1 ja HD'ga, saab küll aga ei taha, sest modulatsiooni efektiivsus on väike, raiskab transpondrid ära, lisaks polnud siis uut standardit nimetatud.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.03.2017 18:19:32
|
|
|
Meil on õnneks/kahjuks UHD-ni veel 5+ aastat minna, eile/täna ostetud teleritega pole probleemi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
09.03.2017 19:14:47
|
|
|
Endal Telia ühendus. Lihtsalt mainin.
No teleka ostab ikka mitmeks aastaks, Keegi kirjutas, et ei tea kas Sharp 5 aastat vastupeab.
| p3000 kirjutas: |
aga 8-seeria 55" Sony on hea ost.  |
Mille järgi neid seeriaid eristatakse? Mingi number?
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
09.03.2017 20:03:02
|
|
|
| helpless kirjutas: |
Endal Telia ühendus. Lihtsalt mainin.
No teleka ostab ikka mitmeks aastaks, Keegi kirjutas, et ei tea kas Sharp 5 aastat vastupeab.
| p3000 kirjutas: |
aga 8-seeria 55" Sony on hea ost.  |
Mille järgi neid seeriaid eristatakse? Mingi number? |
mina kirjutasin Sharpi 5a kohta.. aga proovi järgi see 5a.. ole esimene
kuna sul Telia, siis nagu sellist monitori tüüpi telekat vaja..mis näitab ainult pilti..head pilti .. isegi mõni kasutatud 55" plasma sobiks HDMI otsa
Sony 55xd7000 7-seeria 8005 8-seeria, nii on kõigi markidega ..mida suurem nr, seda "kallim"
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sokimeez
HV kasutaja
liitunud: 09.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volpsu
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2010
|
10.03.2017 09:14:57
|
|
|
Kogemust ei ole aga eeldan, et vaevalt alla tullakse:
1. Maad ja mahud on erinevad -taaskord see jutt
2. Soovitavad järgi minna - mugavus maksab
_________________ Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene! |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
10.03.2017 09:54:23
|
|
|
| Endal kestis Hd ready Sharp mingi 6-7 aastat, samas SD pilt tegi 2 korda kallimatele pillidele silmad ette. Tuttav ostis endale ca aasta eest 80 tollise Sharpi koju, töötab endiselt kenasti. Sharpidel on äärmiselt hea tavatele pilt, nende probleem on OS-i kasutajasobrallikus.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
10.03.2017 13:34:42
|
|
|
| Vahetasin välja, 37" ja Hd ready pilt jäid juba puudulikuks. Oleks iseenesest edasi toimetanud kindlasti.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
10.03.2017 15:34:53
|
|
|
Mille vastu välja vahetasid siis?
_________________ Need to hear louder! |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
10.03.2017 16:03:25
|
|
|
ot Soome Giganttist ostes võid 30p pärast tagasi viia.. kaugele muidugi viia.
Vaatasin Soomes praegu müüa üks Pana plasma VT60 55" ja hinnaga 1125.- kasutatud
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
11.03.2017 01:55:02
|
|
|
| helpless, vötsin Samsungi H6400 seeria mudeli, hea ja soodne. Mul teleka sein on praegu sellise suurusega, et üle 48 tolli praegu rohkem ei kannata. Kui kogu elutoa ümber paigutab mingi hetk siis vötab mingi hetk 65 tollise, aga seniks piisab sellest.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jõuluvana
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2004
|
11.03.2017 19:24:54
|
|
|
Millest võiks tuleneda ekraani all servas olev valge riba? Tuleb ja läheb täiesti suvaliselt. Vahetad korra kanalit ja tagasi pannes on kadunud. Youtubes ja netis kolades, pole seda esinenud. Kasutuses Starmani kaabel koos CI adapteriga. Kas viitab pigem Starmani/võrgu poolsele veale, kui telekale endale?
Alla kahe kuu vana Samsung KU6072
Pilti kah: https://www.upload.ee/image/6770552/002.jpg
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|