Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1614, 1615, 1616 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 49 ]
Ei
42%
 42%  [ 208 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 188 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 47 ]
hääli kokku : 492

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2017 13:24:14 vasta tsitaadiga

Jänes, ja milline rahvastikutihedus seal 50x suuremal pindalal on?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.03.2017 13:36:01 vasta tsitaadiga

Jama värk.
Andorra, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Vatikan, Island, Küpros, Malta ja Luxembourg.
Need sitsivad ka SD peal?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
armjan
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.05.2008




sõnum 05.03.2017 13:58:14 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Jama värk.
Andorra, Liechtenstein, Monaco, San Marino, Vatikan, Island, Küpros, Malta ja Luxembourg.
Need sitsivad ka SD peal?


Osa kanaleid, miks mitte. Ka Belgia. Pole kõik HD.
Salvestusest, kui selliselt, rääkimatagi.

Kõikidel plussid ja miinused. Riike võrreldes võrrelge ka elatustaset ja hindasid, mida teistes mainitud riikides küsitakse. Olgem objektiivsed.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.03.2017 14:03:46 vasta tsitaadiga

Kas eestimaiseid ERR ja Kanal2, 11, 12 HD kanaleid hakatakse ka KordusTV ja Salvestusteenuse vahendusel HDs nägema millalgi?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2017 14:04:39 vasta tsitaadiga

Kas siis ei näe või?

viimati muutis A.S. 05.03.2017 14:06:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.03.2017 14:06:50 vasta tsitaadiga

Ma siin vaatasin mingeid ERR kordusTV saateid ja HDs need küll ei olnud, millest ka küsimus tingitud.
Enne järelvaatamist oli pool saadet otse eetris küll ilusti HDs

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2017 14:13:13 vasta tsitaadiga

Lappasin nüüd Kanal2 saateid ja tõesti paistavad SD-s olevat. Imelik. ETV omi olen küll pidevalt HD-s vaadanud.

E: Valesti vaatasin, on küll Kanal 2 HD-s.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2017 14:13:23 vasta tsitaadiga

Etv järelvaatamine või mis iganes nimi sel on....... seal ees on rõngake SD kanalil
HD omal mitte

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2017 14:21:26 vasta tsitaadiga

Striimid on olemas mõlemad, nii SD kui HD omad. Näiteks eilne Reporter:
SD: rtsp://84.50.87.73/1_13800502_1f982c887d2bfb71fffd36f2da3f75d9
HD: rtsp://84.50.87.73/346_13836329_9945c00f75b496bf35979773bf83069d
Ja nii peaks olema kõigil saadetel, ka ERR omadel.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.03.2017 17:33:28 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Kas eestimaiseid ERR ja Kanal2, 11, 12 HD kanaleid hakatakse ka KordusTV ja Salvestusteenuse vahendusel HDs nägema millalgi?


Kui keegi on näinud või teab, millised Kanal2 (Kanal11, Kanal12) omasaated on tegelikus HD-s, siis palun öelge mulle ka.
Teaks ka mõnda vaadata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 05.03.2017 17:37:25 vasta tsitaadiga

Just oli 10000eKr film Kanal kahes ja see oli küll HDs. Küll see omasaatete osa ka HDsse jõuab.
Ka ERR ei edasta siiani kõiki omasaateid haadees

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2017 17:37:54 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
jägaja kirjutas:
Kas eestimaiseid ERR ja Kanal2, 11, 12 HD kanaleid hakatakse ka KordusTV ja Salvestusteenuse vahendusel HDs nägema millalgi?


Kui keegi on näinud või teab, millised Kanal2 (Kanal11, Kanal12) omasaated on tegelikus HD-s, siis palun öelge mulle ka.
Teaks ka mõnda vaadata.

Meie tripp austraaliasse, 2 vägilast aasias jne. Neid ikka on, kuigi need pole otseselt omasaated. Lisaks see pealtnägija koopia pidi ka olema. Ma jään hetkel nime võlgu, ei vaata seda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 05.03.2017 17:47:17 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
seeru kirjutas:
jägaja kirjutas:
Kas eestimaiseid ERR ja Kanal2, 11, 12 HD kanaleid hakatakse ka KordusTV ja Salvestusteenuse vahendusel HDs nägema millalgi?


Kui keegi on näinud või teab, millised Kanal2 (Kanal11, Kanal12) omasaated on tegelikus HD-s, siis palun öelge mulle ka.
Teaks ka mõnda vaadata.

Meie tripp austraaliasse, 2 vägilast aasias jne. Neid ikka on, kuigi need pole otseselt omasaated. Lisaks see pealtnägija koopia pidi ka olema. Ma jään hetkel nime võlgu, ei vaata seda

Seda 2 v aasias ma vaatasin. Ka mulle jäi mulje, et kohati HD kaameraga filmitud. Aga seal saates on justkui SD ja HD materjal vaheldumisi kokku monteeritud?
Või on tegemist mingi skaleerimise imega?
Nädalalõpp Kanal-2ga (uus hooaeg), mis pidavat olema HD. Kas see paistis kellelegi HD-na?
Selle paltnägija koopiaga sama asi, pidi olema HD? Kas paistis ka nii?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2017 17:48:11 vasta tsitaadiga

Mul raske kommentaarida.
Kanal2-s vaatan vaid mainitud saateid, lisaks köök ja uudised.
Köök pidi hd olema, aga hetkel ei jookse. Uudised sd

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.03.2017 18:08:11 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
jägaja kirjutas:
Kas eestimaiseid ERR ja Kanal2, 11, 12 HD kanaleid hakatakse ka KordusTV ja Salvestusteenuse vahendusel HDs nägema millalgi?


Kui keegi on näinud või teab, millised Kanal2 (Kanal11, Kanal12) omasaated on tegelikus HD-s, siis palun öelge mulle ka.
Teaks ka mõnda vaadata.
Radar, pilvede all, köök, kaks kanget, 112 saatuslik hetk ja miskit veel peaks olema
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 05.03.2017 20:53:07 vasta tsitaadiga

Digiboksi seadete all peaks pildi vaikimisi valik olema eelista HD'd siis on kõik võimalik HDs
Vahel määratakse kanalitel ükshaaval HD peale aga kui vaikimisi säte on seadetes SD siis on kordusTV ja salvestamine SD.

Kohe kui K2HD tuli sai võrreldud eelneva nädala radarit ja uut osa ning uus oli selgelt korduses HDs
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
devilman
HV kasutaja

liitunud: 25.01.2003




sõnum 06.03.2017 16:25:10 vasta tsitaadiga

Need kanal2 hd asjad võib tõesti vist ühe käe sõrmedel kokku lugeda. Reisisaated on lisaks mingite reisikaamerate või kartultelefonidega filmitud, mis päris hd mõõtu välja ei anna. Või on montaažis lihtsalt kvaliteedile käega löödud. Sisseostetud eesti sarjad teistelt tootjatelt (a la kassikuld) on viisakad. Ma ei ole küll aru saanud miks osad sarjad jõuga nn. kinoformaati surutakse. Nad ei ole isegi päris 21:9 või 2.35, vaid mingis muus värdformaadis.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2017 16:27:04 vasta tsitaadiga

No eks see ole rohkem alguse asi, HD ju alles sellele kanalile tuli, küllap pikapeale loksuvad asjad paika.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.03.2017 18:05:03 vasta tsitaadiga

Kahte kanget moblakaameraga filmituks on vähe palju nimetada, moblakaamerad teevad ikka kordades juustumat pilti. Pigem jah tundub, et kuskil ahelas lihtsalt vähe lõdvalt lastud. Teisest küljest, ei võeta seda saadet üles ka teab mis profikaameratega. võimalik ka, et üldse 720p-na toodetud

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 06.03.2017 21:18:52 vasta tsitaadiga

Täna oli "küla peal" konkreetselt võimalik jällegi VIP1903 ja Arrise pilti ühel ajal võrrelda.
Fakt on see, et VIP1903 esitab HD pilti paremini. Vähemalt minu silmadele.
Kodus on mul asi ammu selge, olen korduvalt võrrelnud, kuid selle võis ka ju teleka anomaaliaks lugeda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.03.2017 20:41:29 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Täna oli "küla peal" konkreetselt võimalik jällegi VIP1903 ja Arrise pilti ühel ajal võrrelda.
Fakt on see, et VIP1903 esitab HD pilti paremini. Vähemalt minu silmadele.
Kodus on mul asi ammu selge, olen korduvalt võrrelnud, kuid selle võis ka ju teleka anomaaliaks lugeda.


Hea meel tõdeda, et on olemas häid silmapaare kes teevad digitaalsel pildil vahet, tuleb see siis ühest või teisest digiboksist või ka arvutist telerisse, striim on täpselt sama.
Erinevus võib olla erinevates ekraanides, kui sama ekraan siis erinevates sisendites millele saab erinevalt määrata eraldi pildisätted, erinevus võib tulla ka digiboksi väljundi häälestusest 1080i või 720 vms. seadistus. Igal juhul võib mingi üleloomulik jõud seda pilti mõjutada.

Kui mõlemat boksi proovisid sama teleri, samas sisendis, sama pildisätte ning digiboksi väljundi 1080i50 seadistuses siis peame sind uskuma.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.03.2017 22:19:19 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
seeru kirjutas:
Täna oli "küla peal" konkreetselt võimalik jällegi VIP1903 ja Arrise pilti ühel ajal võrrelda.
Fakt on see, et VIP1903 esitab HD pilti paremini. Vähemalt minu silmadele.
Kodus on mul asi ammu selge, olen korduvalt võrrelnud, kuid selle võis ka ju teleka anomaaliaks lugeda.


Hea meel tõdeda, et on olemas häid silmapaare kes teevad digitaalsel pildil vahet, tuleb see siis ühest või teisest digiboksist või ka arvutist telerisse, striim on täpselt sama.
Erinevus võib olla erinevates ekraanides, kui sama ekraan siis erinevates sisendites millele saab erinevalt määrata eraldi pildisätted, erinevus võib tulla ka digiboksi väljundi häälestusest 1080i või 720 vms. seadistus. Igal juhul võib mingi üleloomulik jõud seda pilti mõjutada.

Kui mõlemat boksi proovisid sama teleri, samas sisendis, sama pildisätte ning digiboksi väljundi 1080i50 seadistuses siis peame sind uskuma.

Samad telekad jah. Ühtepidi ja ka telekaid vastupidi kasutades sai VIP1903 kaudu parema HD pildi.
Teada on ka millest võib tekida kvaliteedi erinevus, kui nüüd asi boxides endas ei ole.
Sest ainuke erinevus oli uus menüü ja vana menüü (uue teenuse peal). St. vana menüüga on HD pilt parem. Arrist kahjuks vana menüü peal proovida ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 07.03.2017 22:33:46 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrekp kirjutas:
seeru kirjutas:
Täna oli "küla peal" konkreetselt võimalik jällegi VIP1903 ja Arrise pilti ühel ajal võrrelda.
Fakt on see, et VIP1903 esitab HD pilti paremini. Vähemalt minu silmadele.
Kodus on mul asi ammu selge, olen korduvalt võrrelnud, kuid selle võis ka ju teleka anomaaliaks lugeda.


Hea meel tõdeda, et on olemas häid silmapaare kes teevad digitaalsel pildil vahet, tuleb see siis ühest või teisest digiboksist või ka arvutist telerisse, striim on täpselt sama.
Erinevus võib olla erinevates ekraanides, kui sama ekraan siis erinevates sisendites millele saab erinevalt määrata eraldi pildisätted, erinevus võib tulla ka digiboksi väljundi häälestusest 1080i või 720 vms. seadistus. Igal juhul võib mingi üleloomulik jõud seda pilti mõjutada.

Kui mõlemat boksi proovisid sama teleri, samas sisendis, sama pildisätte ning digiboksi väljundi 1080i50 seadistuses siis peame sind uskuma.

Samad telekad jah. Ühtepidi ja ka telekaid vastupidi kasutades sai VIP1903 kaudu parema HD pildi.
Teada on ka millest võib tekida kvaliteedi erinevus, kui nüüd asi boxides endas ei ole.
Sest ainuke erinevus oli uus menüü ja vana menüü (uue teenuse peal). St. vana menüüga on HD pilt parem. Arrist kahjuks vana menüü peal proovida ei saa.

Ma arvan, et siis usume sind aga kordan, striim on mõlemas boksis 1:1 sama sõltumata menüüst. Antud seadistuses ei toimu ka digiboksis mingeid striimi muutmiseid ja digisignaal liigub HDMI kaudu otse telerisse.

PS. ma pigem olen mures sellepärast, et eelmisel laupäeval VIP1903 boksi ja vana 40" Sony FullHD LCD telerit kasutadades avastasin, et Kanal2HD striim oli millegipärast triibuline nagu interlaced. Teleris ei tohiks midagi sellist näha ja aru ei saa kas tõesti tuli Kanal2st mingi vigane saade või mitte. Eks püüab seda veel kontrollida. Samal hetkel ei taibanud arrise pilti teise telerisse vaatama minna.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 07.03.2017 23:27:26 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Ma arvan, et siis usume sind aga kordan, striim on mõlemas boksis 1:1 sama sõltumata menüüst. Antud seadistuses ei toimu ka digiboksis mingeid striimi muutmiseid ja digisignaal liigub HDMI kaudu otse telerisse.

PS. ma pigem olen mures sellepärast, et eelmisel laupäeval VIP1903 boksi ja vana 40" Sony FullHD LCD telerit kasutadades avastasin, et Kanal2HD striim oli millegipärast triibuline nagu interlaced. Teleris ei tohiks midagi sellist näha ja aru ei saa kas tõesti tuli Kanal2st mingi vigane saade või mitte. Eks püüab seda veel kontrollida. Samal hetkel ei taibanud arrise pilti teise telerisse vaatama minna.

No milleski peab asi olema. Kas mingis vahetarkvaras või ma ei tea.
Koguaeg on räägitud kahest erinevast serversüsteemist, mida vana menüü ja uue menüü kasutamiseks peab hoidma.
Ja Arris ju ise valib striime, mis määratud. Kas HD või SD. VIP1903 vana menüüga jooksevad mõlemad striimid eraldi sisse.
Järelikult mingi erinev tarakvara seal toimetab, kust need striimid läbi jooksevad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DefconV
HV kasutaja
DefconV

liitunud: 25.06.2008




sõnum 08.03.2017 02:16:33 vasta tsitaadiga

Ok. Sai ka siis mindud üle uuele nutitv_le. Motorola 1003, hdmi-ga pilt monitoritaga ja spdif-ga heli resiiveris. Vana seadistusega oli võimalik valida kas digitaalne või analoogheli. Digitaaliga lülitusid pro7, rtl, sat1 resiiveri prologic peale kenasti ümber. Uue nutitv-ga ei toimu midagi. Heliseadete alt saab vaid helitugevust muuta, mis on maksimumis ja ikka on vaiksem kui vana tarkvaraga. Veider on see, et heliseadete menüü kirjelduses on mainitud, et heliseadeid saab muuta kas stereo või automaatne ja helitugevust. Kuid kui siseneda, siis on valikus vaid helitugevuse muutmine. icon_smile.gif
Ja peale seda saatuslikku nupuvajutust uue puldiga pole vist kahjuks mingit võimalust vana softi peale tagasi ka minna?

_________________
Fade Out


viimati muutis DefconV 08.03.2017 18:39:37, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1614, 1615, 1616 ... 2287, 2288, 2289  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.