Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Smart 1080P kaamera märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2017 15:46:47 Ülevaade: Xiaomi Smart 1080P kaamera vasta tsitaadiga


Odav ja hea IP kaamera millel korralik vabavara-seltskond taga.


Tekkis soov omale koju paar kaamerat üles panna, pikas plaanis tahaks midagi sarnast maale vanematekoju püsti lükata, et oleks hää eemalt silma peal hoida. Sai vähe ringi vaadatud ja valituks osutusid Xiaomi Smart 1080p kaamerad, mis saadaval hetkel Gearbestis veidi alla €30 hinnaga, mina sain endaomad veidi soodsamalt, kuna õnnestus tabada mingi sooduskampaania viimased minutid.

Kaamera iseenesest on karbistvälja kujul hiina ime, ühendub Xiaomi Mi home appiga ja on sellekaudu ilusti suvalisest kohast internetis kättesaadav. Minu plaanides ei olnud samas oma kodust pilti terve maailmaga jagada, seega mõtlesin "uurida mis karu kõhus toimub" ja teha temast tavalise IP kaamera. Kahjuks-õnneks jõuti minust ette ja selleksajaks kui ma oma kaamerad kätte sain oli probleem pildi saatmisega hiina serveritesse lahendatud - https://github.com/samtap/fang-hacks/releases

Tuli lihtsalt kirjutada nimetet image SD kaardile, kaamera käima panna, kui sinine tuluke põlema läheb (ehk et boot on toimunud ja sisemine salvestusruum mountitud) siis kaart pesasse ja valmis. Peale minna browseris kaameraip/cgi-bin/status lehele ja võis lammutama hakata.

Kaamera teeb täiesti adekvaatset pilti, edastab selle üle wifi võrgu ja paaritub ilusti Synology/Xpenology Surveillance Stationiga. Videot teeb nii valges kui pimedas, salvestab ka heli.

Sai ka too Mi Home app ära proovitud, paaritamine oli lihtne - tuli kaamerale vool taha panna, setup nuppu vajutada, siis ta hakkas midagi hiina keeles prääksuma, telefonis/tahvlis kuhu Mi Home app paigaldet ilmus kaamera nähtavale ("mainland china" piirkond tuleb locale'ks valida, õnneks saab ka inglise keele kasutajaliidese keeleks valida), siis kaamerale kohaliku Wifi võrgu ettenäitamine ja paaritamine kasutajakontoga. Ei midagi keerulist. Lihtsalt kuidagi ebamugav tunne oli kasutades, ei usalda nende appi ja selle turvalisust sellistes asjades.

Pilte pakendist
Spoiler Spoiler Spoiler


Üldiselt tundub selline korralik asi olevat, hetkel on mul kaks kaamerat nädalajagu töötanud, stabiilsusprobleeme pole ja videofeed on Surveillance stationist ilusti olemas. Selle rahaeest on asja küll korralikult.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikrom
HV kasutaja
mikrom

liitunud: 11.03.2007




sõnum 05.02.2017 22:54:07 vasta tsitaadiga

Täitsa asjalikud jah selle raha eest, tuttavad kasutavad beebimonitorina.
Sain kuu alguses 23€ tk. Natuke passida ja läheb hind vahest paremaks.

http://www.gearbest.com/ip-cameras/pp_607361.html?wid=21 ilmselt tellin ka veel, hea kingiidee

_________________
As the great warrior poet Ice Cube once said: "if the day does not require an AK, it is good"
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2017 23:29:24 vasta tsitaadiga

Kas sellised elaksid räästa all meie talve üle? Leht ütleb, et indoor ja +'ga kasutamiseks, aga noh...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2017 23:33:39 vasta tsitaadiga

Aparaadi tehtud foto- ja videomaterjali, nii valges kui hämaras, näitad?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 10:23:21 vasta tsitaadiga

Genereerin midagi ja panen YT üles, hetkel kogu materjal korteris sees ja eluruumidest, ei tahaks maailmale jagada icon_smile.gif

edit: võtsin videost kaks tõmmist
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 10:31:34 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Genereerin midagi ja panen YT üles, hetkel kogu materjal korteris sees ja eluruumidest, ei tahaks maailmale jagada icon_smile.gif

edit: võtsin videost kaks tõmmist
Spoiler Spoiler Spoiler
1080p võib see kaamera paberite järgi olla, aga pilti sealt küll kahjuks välja ei tule. icon_sad.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 10:37:59 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
anubis kirjutas:
Genereerin midagi ja panen YT üles, hetkel kogu materjal korteris sees ja eluruumidest, ei tahaks maailmale jagada icon_smile.gif

edit: võtsin videost kaks tõmmist
Spoiler Spoiler Spoiler
1080p võib see kaamera paberite järgi olla, aga pilti sealt küll kahjuks välja ei tule. icon_sad.gif


Kas sul reso endal alla surutud või seadete järgi need kuvatõmmised 1080p ? Mõtlesin juba ka paar tk tellida testiks aga see päevane tõmmis küll väga ei motiveeri enam (pimedas tehtud veel vb).
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 11:18:16 vasta tsitaadiga

GB all oli selline video postitatud:
Link


Kas ma sain aru, et kui otse karbist võtta ja võrku ühendada pritsib pilti tervele maailmale ilma paroolita icon_question.gif või mis teema selle hiiina serveriga on?
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 11:33:49 vasta tsitaadiga

Videost otse võetud tõmmised, sensor peaks olema füüsiliselt 720p (kuna kaamera on sisseostetud nagu Xiaomi tooted ikka, lihtsalt re-brand - sama asi pakkumises https://www.ismartalarm.com/devices/cameras/spot/isa00013.html ). Mudin konfifaili ja vaatab, kas saab parema pildi.

KyBer kirjutas:
GB all oli selline video postitatud:
Link


Kas ma sain aru, et kui otse karbist võtta ja võrku ühendada pritsib pilti tervele maailmale ilma paroolita icon_question.gif või mis teema selle hiiina serveriga on?


Ei pritsi tervele maailmale, pilt jääb Xiaomi konto/Mi home appi külge ja sellekaudu saab ligi, ma lihtsalt ei usalda hiina vahendusservereid väga.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebardkonn
HV kasutaja
ebardkonn

liitunud: 12.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 13:42:40 vasta tsitaadiga

Leidsin mingise venekeelse review milles oli kah paar näidist. https://youtu.be/g94l1fWh7Ws?t=382
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 16:37:59 vasta tsitaadiga

Kuna erinevus netinäidetega on minu silmale suur, siis võib ka tegu olla praaktootega.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 16:42:58 vasta tsitaadiga

Nagu ma ütlesin, minu näited on Synology Surveillance Stationist võetud kuvatõmmised. Netist leitavad näited on Mi home appist.

Pilti teevad nad samamoodi, lihtsalt üks on suletud ja teine avatud softi kasutades. Ma ise ei taha oma kaameraid lihtsalt mingi hiina pilveäppi külge siduda.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebardkonn
HV kasutaja
ebardkonn

liitunud: 12.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 17:20:10 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Nagu ma ütlesin, minu näited on Synology Surveillance Stationist võetud kuvatõmmised. Netist leitavad näited on Mi home appist.

Pilti teevad nad samamoodi, lihtsalt üks on suletud ja teine avatud softi kasutades. Ma ise ei taha oma kaameraid lihtsalt mingi hiina pilveäppi külge siduda.

Njh arusaadav, samas võiks ka nö. off-grid lahendusega saada normaalset pilti. Kuna kaamera maksis keskmise õhtusöögihinna siis võtsin kah ühe prooviks ja mängimiseks sealt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 21:39:06 vasta tsitaadiga

iseenesest tundub, et saab kasutada ka valvesüsteemina? kui see vabavarahäkk ära teha, siis kaob ka see võimalus?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 06.02.2017 23:14:57 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Videost otse võetud tõmmised, sensor peaks olema füüsiliselt 720p (kuna kaamera on sisseostetud nagu Xiaomi tooted ikka, lihtsalt re-brand - sama asi pakkumises https://www.ismartalarm.com/devices/cameras/spot/isa00013.html ). Mudin konfifaili ja vaatab, kas saab parema pildi.


Kuskil andmeid ka on, mis sensoriga tegu ? Reaalne 1080p või ülesskaleeritud ? Ma saan aru, et setingutes on 3 erinevat pilditaset (sd, hd, fhd) ?
Selle hinna eest muidugi loota ehtsat 1080P on vist palju ka.
Kuidas see suitsuanduri alarm töötab ? Mikrofon reageerib suitsuanduri alarmile ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2017 23:26:23 vasta tsitaadiga

Originaal-äpis on jah, helile reageerimise valik sees.

Mulle lihtsalt ei meeldi see
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 10:26:35 vasta tsitaadiga

Minu telefonil on olemas "App permissions" ja see paneb automaatselt kõikidele lubadele "Always ask" mida saab vajadusel muuta "Always deny" peale.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 11:15:25 vasta tsitaadiga

Ei ütlegi, et neid muuta ei saa, ma lihtsalt ei usalda sellist programmi icon_wink.gif

jonx kirjutas:
iseenesest tundub, et saab kasutada ka valvesüsteemina? kui see vabavarahäkk ära teha, siis kaob ka see võimalus?


Vabavara-häki järgselt saad neid paaritada suvalise IP-kaamerat sööva tarkvaraga (Synology Surveillance Station @NAS jne) ja ka Mihomega, suvalise RTSP striimi näitava softijupiga (VLC näiteks) saad videole ligi kohtvõrgus lihtsalt. Ilma selle häkita saad ainult Mihome appiga kasutada.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohakaoskar
Kreisi kasutaja
Ohakaoskar

liitunud: 28.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2017 19:07:37 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Originaal-äpis on jah, helile reageerimise valik sees.

Mulle lihtsalt ei meeldi see
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoileris toodud pilt on ka põhjuseks, miks ma Xiaomi käevõru kasutamisest loobusin. Liiga palju tahab ligipääsu telefonis olevatele isiklikele andmetele.

_________________
Punk on lahe ja Rock'n'Roll ei sure!!!
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebardkonn
HV kasutaja
ebardkonn

liitunud: 12.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 02:49:25 vasta tsitaadiga

Tundub, antud juhul on tegu iSmartAlarm-i järgi tehtud koopiaga.

Siin üks iSmartAlarmi review ja väike thread samal teemal

https://www.ismartalarm.com/boards/topic/2951/is-the-spot-camera-a-xiaomi-camera-that-costs-15
https://youtu.be/d1MoXgAU48w
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 09:15:30 vasta tsitaadiga

Pole koopia, Xiaomi ostab OEMilt sama tooriku mis keegi teinegi juba kasutab ja paneb oma tarkvara peale. Suurem osa Xiaomi toodangust on selliselt tehtud.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 22:39:09 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Ei ütlegi, et neid muuta ei saa, ma lihtsalt ei usalda sellist programmi icon_wink.gif

jonx kirjutas:
iseenesest tundub, et saab kasutada ka valvesüsteemina? kui see vabavarahäkk ära teha, siis kaob ka see võimalus?


Vabavara-häki järgselt saad neid paaritada suvalise IP-kaamerat sööva tarkvaraga (Synology Surveillance Station @NAS jne) ja ka Mihomega, suvalise RTSP striimi näitava softijupiga (VLC näiteks) saad videole ligi kohtvõrgus lihtsalt. Ilma selle häkita saad ainult Mihome appiga kasutada.


siis ju endiselt on probleem, et me niikuinii ei tea, kuhu seda pilti veel edastatkse? see, et telefonis äppi pole, ei tähenda veel, et kaamerast pilt ise ei ole võimeline minema jalutama. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2017 22:46:22 vasta tsitaadiga

Pilvelahenduse saab lukku keerata, tegemist tavalise linuxi purgiga millele root-kasutaja juurdepääs.
Spoiler Spoiler Spoiler



Mina pole kahe nädala jooksul tuvastanud ühtegi proovi kuskile midagi saata võrgutasemel, samas kui Mihome appi kasutades on olukord "veidi" teine.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pikkkõrv
HV kasutaja
Pikkkõrv

liitunud: 08.05.2010




sõnum 11.02.2017 19:41:04 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Kas sellised elaksid räästa all meie talve üle? Leht ütleb, et indoor ja +'ga kasutamiseks, aga noh...

Üldiselt ei tohiks räästa all midagi juhtuda, kui otseselt vett või pritsmeid peale ei sattu. Mul juba aastaid raadiotermomeeter rõdul, millel pole mingit niiskuse vastast kaitset ja kui viimati patareisid vahetades lahti võtsin nägi elektroonika ja kõik muu välja nagu eile ostetud. Mis see kaamera siis teist moodi peaks olema. Peaasi, et otse vett peale ei sattu aga õhuniiskus ise ei tee midagi. Külm veelgi vähem. Võib olla, et objektiiv võib ainult aeg ajalt puhastamist tahta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebardkonn
HV kasutaja
ebardkonn

liitunud: 12.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 10:54:49 vasta tsitaadiga

Sain enda kaamera kah kätte ja modisin ära. Pilt täitsa kobe, iSpy-ga saab kenast RTSP streami ära ühendada ja confida vastavalt oma maitsele. Ainukese häda on selles, et IR led millegi pärast töötaks nagu 10% võimsusel ehk suht ei valgusta midagi pimedas :S.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2017 11:02:52 vasta tsitaadiga

Originaalsoftiga sama mure? Äkki vigane isend?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebardkonn
HV kasutaja
ebardkonn

liitunud: 12.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 12:33:52 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Originaalsoftiga sama mure? Äkki vigane isend?

Ma ise kahtlustaks vigast isendit, aga samas ei saa ma hetkel kontrollida, kas originaal soft toimis sama moodi. Huvitav, kui ma keeran networki could appi mode peale, disableks hacki ja eemdalks sdcardi, kas siis võiks seade toimida u. stockina ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 12:35:26 vasta tsitaadiga

Keera cloud app tööle, võta SD kaart välja ja ongi tavaseades tagasi peale restarti.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ebardkonn
HV kasutaja
ebardkonn

liitunud: 12.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2017 21:50:23 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Keera cloud app tööle, võta SD kaart välja ja ongi tavaseades tagasi peale restarti.

Tänud, õhtul kodus nikerdan.

EDIT: oligi selles viga. Mul oli normal modes night vision maas ja hack ei suutnud siis enam seda sisse lülida.[/b]
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.03.2017 19:31:48 vasta tsitaadiga

Kas originaalsoftiga saab kuidagi veebibrauseris ja surveillance stationis ka sellele kaamerale ligi?
Või peab parendatud softi peale panema ja siis alles saab ligi?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2017 19:46:14 vasta tsitaadiga

Ei saa vist. Aga kuna soov oli Hiina-osa kinni keerata siis ma ei ole tegelikult proovinud icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.03.2017 20:11:31 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:

Kuidas see suitsuanduri alarm töötab ? Mikrofon reageerib suitsuanduri alarmile ?

Suitsu- ja CO andur on kaamerasse sisse ehitatud, vähemalt nii ma spekkis aru saan. Vüi siis tõesti microfon reageerib sireeni helile. Erinevad ülevaates ei kajasta ka seda eriti.

Kaamerale on ka uusim püsivara saadaval, kes hiinakat kasutavad. 3.0.3.56.(varasemad olid 2.8.0.0 ja 2.8.3.5) Muudatuste kohta info puudub.

anubis, juuredpääs nagu on loomata HTML kaudu, IP ja port ei kuva peale tühjuse midagi. Lasen mingi aeg sinu soovitatud kolmanda osapoole püsivara peale ja eks siis ole näha.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 08:52:01 vasta tsitaadiga

Kaameral on suitsuanduri detektor, ehk et töötab mikrofoni pealt - reageerib tavalise suitsuanduri röökimisele.

ebardkonn kirjutas:
anubis kirjutas:
Keera cloud app tööle, võta SD kaart välja ja ongi tavaseades tagasi peale restarti.

Tänud, õhtul kodus nikerdan.

EDIT: oligi selles viga. Mul oli normal modes night vision maas ja hack ei suutnud siis enam seda sisse lülida.[/b]


Fanghacki ühel versioonil oli koodis viga sees IR anduri filtril, vaata, et õiget kasutad.

edit: hetkel peaks Gearbestis XMWIFIIP koodiga checkoudil $23 hinnaks olema.
editx2: pilt ka pakkumisest
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.03.2017 13:55:15 vasta tsitaadiga

Hetkel e-maili pakkumine €21.88.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.03.2017 22:29:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi viitsib kirjeldada, kuidas täpsemalt peale uue tarkvarajupiga modimist saab surveillance stationi jaoks kaamerast striimi kätte. Mul see linuxist arusaamine ikka pärsis rooste läinud.
Või on how-to inimkeeles kusagil olemas?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2017 22:48:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


?
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.03.2017 23:01:51 vasta tsitaadiga

Heh, mul ka see häkk ei läinud esimese korraga normaalselt tööle. Selgus, et enamus asju ei töötanud lihtsalt, ka rtsp mitte. Tegin kaamerale reseti ja alustasin otsast uuesti.
VLC võttis nüüd pildi ette (rtsp://192.168.x.xxx/unicast), kuigi mitte just parima kvaliteediga.
Vaatame edasi.

Küsiks veel, et kas kaamera peabki näitama peale häki lisamist SD kaardile nüüd 64Gb SD kaardi mahuks 95Mb? Ma tahaks, et kaamera salvestaks kogu aeg ka mälukaardile, et juhuks kui muu salvestav süsteem on kättesaamatu.

Või kas SD kaart on nüüd üldse vajalik kaameras, kui häkk on paigaldatud? Kuhu see häkk on paigaldatud, kaamerasse või on häki andmed ikka kõik SD kaardil?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2017 08:01:56 vasta tsitaadiga

Ei, kuskil xxx.xxx.xxx.xxx/cgi-bin/status all oli nupp mida pidi vajutama, et ülejäänud ruum ka nähtavaks tehtaks. Ei mäleta hetkel täpsel, mille all. Võttis hetke aega igatahes, et nähtavale ilmuks (resize-format ja mount on selle siiski suhteliselt aneemilise SoCi peal aeglane).

Kui SD kaart on kaameras siis bootimise järgselt, kohe peale sisemise mälu ülelugemist, mountitakse SD kaart aktiivse partitsioonina. Ehk et sellepärast saab ka (kui pilvelahendust kinni ei keera) "tehaseseaded taastada" lihtsalt SD kaarti eemaldades.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.04.2017 20:34:14 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi üle pole ühte?

Gearbest canceldab pidevalt tellimusi icon_sad.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2017 23:03:45 vasta tsitaadiga

Kahe kuu update.

Kaamera töötab ilusti - Synology küljes toimib muretult. Avastanud olen probleemina selle, et vahepeal kuumeneb üle/jookseb kokku üks isen (22C toas), vist tuleks korpust vähe mudida (peale mõned augud puurida/freesida) sest korpus on liiga vähese ventilatsiooniga.
Keldrikaameral (14C) seda probleemi pole igatahes.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2017 23:13:59 vasta tsitaadiga

Sain ka täna 2tk kätte, hiina versioonid. Fang Hacks sain peale ühele ning jätsin tuppa "tiksuma". Hea Syno peal katsetada.

Plaan on õue viia ning valvama panna icon_smile.gif

Kuidas muidu night visioni peale muuta saab?
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.04.2017 09:20:42 vasta tsitaadiga

öövaade on vaikimisi sisse lülitatud. Kui aga imestad, miks õues öösel pilti ei näita siis ei peagi näitama.
Ma jätan sulle endale välja mõelda, et miks ei näita.
Vihje. Füüsikaseadused mängivad siin oma osa ja seadme tehniline kirjeldus on tuvastamisel abiks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2017 09:42:03 vasta tsitaadiga

jägaja, ma loen seda kui "ei saa" vastust icon_biggrin.gif Tänud icon_smile.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2017 18:37:59 vasta tsitaadiga

Kurja, sain ka asja kätte. Panin tööle ja nüüd ütleb "this product is only userd in mainland china".

Google ka midagi tarka ei oska arvata. Mikro sd kaarti ka pole. Oskab keegi midagi tarka kosta ?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2017 18:47:14 vasta tsitaadiga

Kui ma õigesti mäletan siis selles originaal-androidi äppis pidi riigiks valima mainland china ja siis keeleks inglise (kui va hiina keel selge pole). Niimoodi ma ta vist toimima sain.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.05.2017 19:31:48 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Kui ma õigesti mäletan siis selles originaal-androidi äppis pidi riigiks valima mainland china ja siis keeleks inglise (kui va hiina keel selge pole). Niimoodi ma ta vist toimima sain.


Eip, ei aita kahjuks.
https://xiaomi.eu/community/threads/xiaomi-xiao-fang-lincam-1080p-security-camera.37129/page-5


-e-

Vaatan homme, kas mul on millegagi sdcardi kirjutada, kui pole, ehk keegi saab mind aidata ? Laseks ka selle fangi peale.
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 08:19:53 vasta tsitaadiga

walkman, sa pead minu teada selle korraks originaal äppis tööle saama, peale seda võid Fangi kasutada.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.05.2017 16:59:11 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
walkman, sa pead minu teada selle korraks originaal äppis tööle saama, peale seda võid Fangi kasutada.


Äpis näengi, et kaamera on online aga pilti ei näe, sest ütleb kohe et ainult hiinas näeks vms.

Igatahes selle õpetuse järgi sain ilusti toimima fang hacki.

https://www.youtube.com/watch?v=eiUdSjby57M
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skewp
HV kasutaja
Skewp

liitunud: 04.08.2008




sõnum 17.05.2017 10:36:35 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Kurja, sain ka asja kätte. Panin tööle ja nüüd ütleb "this product is only userd in mainland china".

Google ka midagi tarka ei oska arvata. Mikro sd kaarti ka pole. Oskab keegi midagi tarka kosta ?


Mul sama teema. Mainland China valitud, inglise keeles app ja "this product is only userd in mainland china". Proovisin seda hacki ka peale lasta, aga kuna status led on vilkuv sinine mitte põlev sinine, siis ei võta hack ka vedu.

_________________
Täpne 3D skanneerimine | Aerofotod | Aerovideod |
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.05.2017 22:52:12 vasta tsitaadiga

Skewp kirjutas:
walkman kirjutas:
Kurja, sain ka asja kätte. Panin tööle ja nüüd ütleb "this product is only userd in mainland china".

Google ka midagi tarka ei oska arvata. Mikro sd kaarti ka pole. Oskab keegi midagi tarka kosta ?


Mul sama teema. Mainland China valitud, inglise keeles app ja "this product is only userd in mainland china". Proovisin seda hacki ka peale lasta, aga kuna status led on vilkuv sinine mitte põlev sinine, siis ei võta hack ka vedu.


Oled sa kindel ? Ega minulgi ta põlema ei jäänud. Ruuterist ehk saad vaadata kas seade on ennast külge pookinud, kui on, siis peaks töötama kenasti see hacki peale laskmine.


-e-

Huumorit ka veidi teile. Testimise mõttes panin akna peale, et parklat filmida. (ise elan 4ndal korrusel)

Paari tunniga tõmmati asi sellise kella külge, et kes filmib ja miks filmib, tehti minu korteri akendest pilte icon_biggrin.gif Et see ei ole OK mitte mingil juhul väidetavalt jne... Kuigi ma seadusi ei tea aga krt parklat võiks tohtida ju filmida, avalik koht.

Järelikult vist naabrivalve töötab või siis piilutakse minu aknast tihti sisse. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Xiaomi Smart 1080P kaamera mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.