Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 239, 240, 241 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 20:10:56 vasta tsitaadiga

Karu7899, pigem kirjuta olemasolev üle https://upgrade.telia.ee/soft/784R8.C.D.9.zip. Flashimine ebaõnnestus Telia veebi kaudu.

Varasem fail, mida otsid on tg784_r823a_elion_cant-y_bd.bin.

Ühtlasi enne upgrade, tee tikuga seadmele reset.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.


viimati muutis Pailaps 06.01.2017 20:13:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 06.01.2017 20:11:38 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
Ega kellelgi TG784 8.2.3.A firmware faili pole? Netist ei leia ei tavalist ega ka telia versiooni sellest. Tahaks ruuterit downgradeida kuna eile kui updateisin telia kodulehel siis nüüd ei lase enam faile allalaadida, katkevad ära poole laadimise pealt. Telia tugi ütles et ostku uus ruuter...


Mis põhjusel sa seda downgrade teha soovid?

Ise pean plaani teavitada infoliini asjaolust, et viimastel päevadel on mu kodune nett olnud kohutavast kohutavam. Juba ainuüksi ühest kasutajast netis on liig, ning pmst vahepeal ei saa gmailigi saata.
Mõtsin ka ise, et äkki neil mingi uuendus toimunud, mis ühenduse ära käkkis...?

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 20:14:22 vasta tsitaadiga

Kermit, ma ei taha üldistada, kuid enamasti kärvab hunnikus Thomsoni seadmeid. Juhul, kui ruuteri veebiliideses DSL information alamjaotuses on ühendus OK, siis tikuga reset ruuterile.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 20:16:29 vasta tsitaadiga

Kermit kirjutas:

Mõtsin ka ise, et äkki neil mingi uuendus toimunud, mis ühenduse ära käkkis...?
Kui oled kindel, et viga enda juures pole ning kõik tegevused oled ise ära teinud (restart!), siis küsi seda Telialt.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2017 21:12:49 vasta tsitaadiga

Karu7899 kirjutas:
Ega kellelgi TG784 8.2.3.A firmware faili pole? Netist ei leia ei tavalist ega ka telia versiooni sellest. Tahaks ruuterit downgradeida kuna eile kui updateisin telia kodulehel siis nüüd ei lase enam faile allalaadida, katkevad ära poole laadimise pealt. Telia tugi ütles et ostku uus ruuter...


Downgrade ei ole mõtet teha, varasemad versioonid olid by default PPPoE ühenduse loomise peal ning Telia võrgus seda enam pole, ruuter ühendust ülesse ei võta.
Ruuteri tarkvara vahetus ei mõjutanud kuidagi sinu internetiühenduse kiirust ja stabiilsust. Kui ühendusega on probleemid siis on tõesti kas ruuter suremas või mõned muud kokkulangevused.
Kui nett on olulisem siis soovitan sellele ruuterile asendus leida. Voip ja TV jaoks saavad mõned sellega ehk hakkama aga netitamiseks võiks midagi asisemat olla.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SndyBrdge
HV vaatleja
SndyBrdge

liitunud: 11.07.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 00:13:08 vasta tsitaadiga

Rääkides TG784 firmwarest, mul on ühega selline probleem, et ei saa teha upgrade 8.2.3.A'lt 8.C.D.9'le. Arvuti kaabliga küljes ainult, muud midagi ühendatud pole (peale voolu muidugi). Hakkab see ST wizard upgrade tegema, viskab ilusasti upgrade mode et 2 LEDi vilguvad, kuid wizard jääb kuidagi kinni sinna osasse (the router is starting in upgrade mode vms). Ei hakka uut firmware laadima, ruuter restardib ja siis alles jõuab wizard järgmisesse osasse. Muidugi ei saa ta ruuterile ligi kui ta käivitub, ja mitte upgrade mode'i. Ütleb The device was not found during discovery. Arvutil ilusti static IP 192.168.1.65 pandud. Varem ka sellist viga näinud teise samasuguse ruuteriga ja samade firmware versioonidega, kuid pärast mingit aega proovisin uuesti ja tegin ära.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 09:57:51 vasta tsitaadiga

SndyBrdge, sõltuvalt windowsist peab ka tulemüürireeglites olema luba läbi lasta speedo wizardi rakendus.
Seitsmest edasi oli tulemüüris eraldi reegli võimalus work, home ja public võrgule, pane sinna linnud järele. Muu tundub olevat õige.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 07.01.2017 11:54:39 vasta tsitaadiga

Kermit kirjutas:
Karu7899 kirjutas:
Ega kellelgi TG784 8.2.3.A firmware faili pole? Netist ei leia ei tavalist ega ka telia versiooni sellest. Tahaks ruuterit downgradeida kuna eile kui updateisin telia kodulehel siis nüüd ei lase enam faile allalaadida, katkevad ära poole laadimise pealt. Telia tugi ütles et ostku uus ruuter...


Mis põhjusel sa seda downgrade teha soovid?

Ise pean plaani teavitada infoliini asjaolust, et viimastel päevadel on mu kodune nett olnud kohutavast kohutavam. Juba ainuüksi ühest kasutajast netis on liig, ning pmst vahepeal ei saa gmailigi saata.
Mõtsin ka ise, et äkki neil mingi uuendus toimunud, mis ühenduse ära käkkis...?


Täna siis teavitasin kliendituge sellest olukorrast. Öeldi, et tuleb ümber muuta ruuteri wifi sagedus, mida saab iseteeninduses teha... eks ma siis vaatan õhtul, kuidas ja mis. Muidu signaalid, mis minuni jõuava, on teeusepakkuja poolt vaadatult stabiilsed ja tugevad. Ainult et miks mul äkitselt sellised ühenduslangused algasid - seda ei vastatudki.

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 12:00:56 vasta tsitaadiga

Ehitusmaterjalid, antenni suund, seadmed, mis töötavad 2.4GHz sagedusalas. Windowsi meelsus vaikimisi tootja draiverit üle kirjutada enda omaga. Viimase tulemuseks on enamasti, et ühendus hakkab katkema või kukub nulli.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu7899
HV kasutaja

liitunud: 29.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 21:01:38 vasta tsitaadiga

Kermit kirjutas:
Karu7899 kirjutas:
Ega kellelgi TG784 8.2.3.A firmware faili pole? Netist ei leia ei tavalist ega ka telia versiooni sellest. Tahaks ruuterit downgradeida kuna eile kui updateisin telia kodulehel siis nüüd ei lase enam faile allalaadida, katkevad ära poole laadimise pealt. Telia tugi ütles et ostku uus ruuter...


Mis põhjusel sa seda downgrade teha soovid?

Ise pean plaani teavitada infoliini asjaolust, et viimastel päevadel on mu kodune nett olnud kohutavast kohutavam. Juba ainuüksi ühest kasutajast netis on liig, ning pmst vahepeal ei saa gmailigi saata.
Mõtsin ka ise, et äkki neil mingi uuendus toimunud, mis ühenduse ära käkkis...?


Lootsin et saan äkki ruuteri tööle samamoodi nagu ennem aga ei saa ei downgradeida ega ka uuesti sama versiooniga üle lasta. Ütleb koguaeg et ruuter ei vasta otsimise ajal(The device is not responding during recovery!)

Edit: Kuidagi oli võrgukaardi ip address jäänud automaatseks kui muutsin käsitsi 192.168.1.65 peale siis sain uuesti üle lasta viimase versiooniga selle. Kuid siiski ei lahendanud see seda probleemi et allalaadimised katkevad pea koheselt kui need algavad. Ainult netilehtedel saab käia. Proovin downgradeida nüüd, äkki saab korda.

Edit2: Downgradeisin ja nagu indrekp, ütles siis ühendust ei võta üles jah. Downgradeisin liiga vana versiooni peale ilmselt. Ei mäleta kah mis versioon oli enne 8.C.D.9 peale upgradeimist. Eks siis vist jääb üle uus ruuter osta mis on nagu nõme kuna enne telia kodulehele sattumist töötas kõik ilusti ja kui nüüd see ära uuendas ennast siis ei tööta...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SndyBrdge
HV vaatleja
SndyBrdge

liitunud: 11.07.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 22:16:28 vasta tsitaadiga

Kas TG789vn'i saab seadistada telnetiga DSL bridge mode'i?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2017 22:30:36 vasta tsitaadiga

Saab. Siin teemasügavustes peaks isegi paar rida olema kuskil.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.01.2017 16:00:25 vasta tsitaadiga

Ma tean, et WAN bridge mode saab, aga DSL omast pole kuulnudki. Kui keegi üles leiab need paar rida, oleksin tänulik.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2017 16:19:30 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Võib-olla on mõnele Thomson TG789vn kasutajale abiks:
Spoiler Spoiler Spoiler



Kunagi midagi nokkisin sai sillana tööle küll. Ilmselt vaja interface nimed vastavaks muuta.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3Kuupi
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2017




sõnum 08.01.2017 20:20:40 vasta tsitaadiga

Kermit kirjutas:
Karu7899 kirjutas:
Ega kellelgi TG784 8.2.3.A firmware faili pole? Netist ei leia ei tavalist ega ka telia versiooni sellest. Tahaks ruuterit downgradeida kuna eile kui updateisin telia kodulehel siis nüüd ei lase enam faile allalaadida, katkevad ära poole laadimise pealt. Telia tugi ütles et ostku uus ruuter...


Mis põhjusel sa seda downgrade teha soovid?

Ise pean plaani teavitada infoliini asjaolust, et viimastel päevadel on mu kodune nett olnud kohutavast kohutavam. Juba ainuüksi ühest kasutajast netis on liig, ning pmst vahepeal ei saa gmailigi saata.
Mõtsin ka ise, et äkki neil mingi uuendus toimunud, mis ühenduse ära käkkis...?


Endal ka viimastel päevadel Telia netiga mingi kala.. Kord on 10Mbps nett ja siis järsku langeb alla nulli.. Isegi juutuubist ei kannata enam videosid vaadata. Seda Wi-Fi'ga. Samas digibox töötab normaalselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2017 21:07:25 vasta tsitaadiga

Proovi kaabliga, enne pole mõtet üldse hakata isegi uurima kas netiga on mingi jama.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2017 22:33:44 vasta tsitaadiga

3Kuupi kirjutas:
Kord on 10Mbps nett ja siis järsku langeb alla nulli..

üritan siin seda alla nulli kiirust kuidagi ette kujutada... et siis järsku hakkab tõmbamise asemel välja saatma või?

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 08.01.2017 22:41:51 vasta tsitaadiga

nevermind, teinekord windows update koormab kogu võrgu ära.
Ava task manager näiteks, seal näha.
Eeldades, et tegemist Windowsiga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2017 22:51:47 vasta tsitaadiga

LongHorn, kui sul on näidata, siis palun tee seda - pilti, kus võrgu kiirus on alla nulli e. negatiivne.
_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 09.01.2017 09:37:52 vasta tsitaadiga

3Kuupi kirjutas:
Kermit kirjutas:
Karu7899 kirjutas:
Ega kellelgi TG784 8.2.3.A firmware faili pole? Netist ei leia ei tavalist ega ka telia versiooni sellest. Tahaks ruuterit downgradeida kuna eile kui updateisin telia kodulehel siis nüüd ei lase enam faile allalaadida, katkevad ära poole laadimise pealt. Telia tugi ütles et ostku uus ruuter...


Mis põhjusel sa seda downgrade teha soovid?

Ise pean plaani teavitada infoliini asjaolust, et viimastel päevadel on mu kodune nett olnud kohutavast kohutavam. Juba ainuüksi ühest kasutajast netis on liig, ning pmst vahepeal ei saa gmailigi saata.
Mõtsin ka ise, et äkki neil mingi uuendus toimunud, mis ühenduse ära käkkis...?


Endal ka viimastel päevadel Telia netiga mingi kala.. Kord on 10Mbps nett ja siis järsku langeb alla nulli.. Isegi juutuubist ei kannata enam videosid vaadata. Seda Wi-Fi'ga. Samas digibox töötab normaalselt.


Minul just selline olukord ongi samuti, et ei kannata netis suurt midagi teha. Raadio hakib ja juutuub laseb üldse heal juhul kõige madalamat kvaliteeti kasutada.
Teenuse tugi soovitas läbi iseteenistusportaali muuta ruuteri kanalit. Seal määras süsteem mulle kolm soovituslikku kanalit, mille kõik läbi proovisin. Abi sellest siiski polnud. Ehk siis omalt poolt olen teinud kõik katsed, mis iganes vaja. Samuti pole tolku kaablist, sest ka sellest ei jookse andmed kiiremini kui läbi õhu.
Samas, telerid töötavad ilusti. Ühendus on 12/1MB.
Kas see oleks siis piisav põhjus uue ruuteri taotlemiseks või kästakse uus osta?

Kusagilt teemast lugesin adapterite kuumenemise kohta. Mainiksin ära, et minu Thomsoni ruuteri toiteadapter on märkimisväärselt soe, et mitte öelda kuum. See, et adapter on soe, pole midagi erilist. Aga kui ta on pidevalt kõrge temperatuuriga, siis kas see ikka on päris normaalne? Väike hirm selle ees, et mis juhtub siis kui see liiga kuumaks läheb ja äkki midagi endas süütab...

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2017 11:03:41 vasta tsitaadiga

Kätt peale pannes ei tohiks kõrvetada saada, kuid ilmselt ei suuda ta end piisavalt jahutada. Toiteadapteri vahetusest peaks abi olema, kuid wifi võrgu stabiilsuse saavutamiseks tiheasustuspiirkonnas on tihtipeale dual-band ruuterit tarvis.

Soovitan seega TG 784 külge kaabliga panna mõni 5 GHz AP. Seadme tehniline võimekus on paraku ajale jännu jäänud.

Alati võid ruuteri üürida, kui osta ei soovi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 09.01.2017 12:20:47 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
LongHorn, kui sul on näidata, siis palun tee seda - pilti, kus võrgu kiirus on alla nulli e. negatiivne.

Seda kindlasti ei saa jah juhtuda. icon_biggrin.gif
Küll aga on juhtunud, et WU ajal on teistes arvutites (ning ka samas arvutis) netis ringi liikumine meenutanud 56K modemile omast kiirust.
Pigem mõtlesin seda, et sealt saab näha kas ja kui palju antud arvuti tegelikult võrku koormab. Või siis Inteno ruuterist saab ka veebiliidesest jälgida portide kaudu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
3Kuupi
HV vaatleja

liitunud: 08.01.2017




sõnum 09.01.2017 18:59:08 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
3Kuupi kirjutas:
Kord on 10Mbps nett ja siis järsku langeb alla nulli..

üritan siin seda alla nulli kiirust kuidagi ette kujutada... et siis järsku hakkab tõmbamise asemel välja saatma või?

Jah, kirjutasin veits valesti, Tahtsin öelda, et kiirus langeb alla 1Mbps täiesti nulli.. Speedtest.net'is võtab kiiruse testimine ka kauem aega kui tavaliselt. Alguses on mingi 5Mbps ja siis hakkab langema lampi kuni mingi 0.02Mbps. Arvutile on mitmeid kordi restarti tehtud - sama ka ruuterile ja ei mingit tolku. Mitte midagi ei downloadi, kõik nett kinni pandud peale browseri.. Proovitud on ka neid kanaleid vahetada aga midagi ei muutu. Ja see jant on juba peaaegu nädala kestnud. Tõesti need ruuterid on siis nii si'ad, et iga kuu pead vahetama? Sai uus ruuter mingi 2 kuud tagasi ostetud.

Vahet ei ole olgu öö või päev, jebla on koguaeg, ainult, et mingi peale 22:00 on neti kiirus kusagil 9Mbps.. Aga kõigub ikka iga mingi 2minuti tagant.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2017 19:10:59 vasta tsitaadiga

3Kuupi kirjutas:
nevermind kirjutas:
3Kuupi kirjutas:
Kord on 10Mbps nett ja siis järsku langeb alla nulli..

üritan siin seda alla nulli kiirust kuidagi ette kujutada... et siis järsku hakkab tõmbamise asemel välja saatma või?

Jah, kirjutasin veits valesti, Tahtsin öelda, et kiirus langeb alla 1Mbps täiesti nulli.. Speedtest.net'is võtab kiiruse testimine ka kauem aega kui tavaliselt. Alguses on mingi 5Mbps ja siis hakkab langema lampi kuni mingi 0.02Mbps. Arvutile on mitmeid kordi restarti tehtud - sama ka ruuterile ja ei mingit tolku. Mitte midagi ei downloadi, kõik nett kinni pandud peale browseri.. Proovitud on ka neid kanaleid vahetada aga midagi ei muutu. Ja see jant on juba peaaegu nädala kestnud. Tõesti need ruuterid on siis nii si'ad, et iga kuu pead vahetama? Sai uus ruuter mingi 2 kuud tagasi ostetud.

Vahet ei ole olgu öö või päev, jebla on koguaeg, ainult, et mingi peale 22:00 on neti kiirus kusagil 9Mbps.. Aga kõigub ikka iga mingi 2minuti tagant.


Kui sul on paar kuud vana ruuter siis on sul ikka mingi uuem DG200 Inteno ruuter?
Kui jah, siis lase ikkagi riketel asi üle lahata. Kui TV toimib siis see tarbib oma 5-8Mbit/s kiirust, sõltuvalt tehnoloogiast peaks sul kiirust igal juhul jaguma ja liinirikkest annaks teada juba hakkiv telepilt.
Ega selle info järgi ei oska suurt midagi tuvastada, inimene kes näeb parameetreid või lokaliseerib kohapeal on targem.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2017 19:18:40 vasta tsitaadiga

3Kuupi kirjutas:
nevermind kirjutas:
3Kuupi kirjutas:
Kord on 10Mbps nett ja siis järsku langeb alla nulli..

üritan siin seda alla nulli kiirust kuidagi ette kujutada... et siis järsku hakkab tõmbamise asemel välja saatma või?

Jah, kirjutasin veits valesti, Tahtsin öelda, et kiirus langeb alla 1Mbps täiesti nulli.. Speedtest.net'is võtab kiiruse testimine ka kauem aega kui tavaliselt. Alguses on mingi 5Mbps ja siis hakkab langema lampi kuni mingi 0.02Mbps. Arvutile on mitmeid kordi restarti tehtud - sama ka ruuterile ja ei mingit tolku. Mitte midagi ei downloadi, kõik nett kinni pandud peale browseri.. Proovitud on ka neid kanaleid vahetada aga midagi ei muutu. Ja see jant on juba peaaegu nädala kestnud. Tõesti need ruuterid on siis nii si'ad, et iga kuu pead vahetama? Sai uus ruuter mingi 2 kuud tagasi ostetud.

Vahet ei ole olgu öö või päev, jebla on koguaeg, ainult, et mingi peale 22:00 on neti kiirus kusagil 9Mbps.. Aga kõigub ikka iga mingi 2minuti tagant.


Kas oled proovinud kaabliga? Enne kui pole proovinud, siis pole mõtet midagi pakkuda. Wifiga netis olles ei saa ühenduse kvaliteeti hinnata, sul naabrimees ostsis krt teab mis jura ja nüüd kiiritab sellega niimoodi, et mitte ühelgi kanalil midagi ei liigu.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2017 21:43:55 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, piisab vist isegi kui mingi led lamp on pooletoobine? Ma nagu midagi sellist oleks kuulnud kuskilt...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2017 23:09:03 vasta tsitaadiga

olafsand, vabalt. Sõber kurtis et tal elektrivõrgu adapter nöögib ja digitv pilt hakkab kohe hakkima. Tuli välja et oli hiljuti paar saasta led lampi tellinud mis korraliku prügi elektrivõrku laseb.

Kuna 2.4ghz on vabasagedus võib sealt igast müra olla.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 10.01.2017 18:53:08 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Proovi kaabliga, enne pole mõtet üldse hakata isegi uurima kas netiga on mingi jama.


Selle teema jätkuks. Igatahes kaabliga on nett täpselt nii hea nagu ta veel näalajagu wifi pealt oli.
Ehk siis need kanalite muutmised, mida Telia soovitas, ei aidanud probleemi lahendada. Probleem on siis seotud ainult wifiga, mida see ruuter, mis asub minust pooleteise meetri kaugusel, ja mis sisuliselt on kägistatud 50kB/s peale.
Eeldan, et probleemi põhjus on seega ruuteris endas.
Ma nüüd peast ei mäleta, kas see on meil renditud või välja ostetud. Kindlasti vähemalt 2a on see karp mulle netti tekitanud. Kui see on renditud, siis kas nad vahetavad selle välja (st, kas nad on kohustatud) või jääb see minu enda isiklikuks rahakotimureks?

_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 19:16:38 vasta tsitaadiga

Kermit kirjutas:
Eeldan, et probleemi põhjus on seega ruuteris endas.

Sellest eeldusest pole vähimatki abi juhul kui probleem siiski mujal on.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2017 20:40:10 vasta tsitaadiga

Kermit kirjutas:
KillFrenzy kirjutas:
Proovi kaabliga, enne pole mõtet üldse hakata isegi uurima kas netiga on mingi jama.


Selle teema jätkuks. Igatahes kaabliga on nett täpselt nii hea nagu ta veel näalajagu wifi pealt oli.
Ehk siis need kanalite muutmised, mida Telia soovitas, ei aidanud probleemi lahendada. Probleem on siis seotud ainult wifiga, mida see ruuter, mis asub minust pooleteise meetri kaugusel, ja mis sisuliselt on kägistatud 50kB/s peale.
Eeldan, et probleemi põhjus on seega ruuteris endas.
Ma nüüd peast ei mäleta, kas see on meil renditud või välja ostetud. Kindlasti vähemalt 2a on see karp mulle netti tekitanud. Kui see on renditud, siis kas nad vahetavad selle välja (st, kas nad on kohustatud) või jääb see minu enda isiklikuks rahakotimureks?


Telias andmed kirjas kas on üür, tähtajaline üür või leping või müük ning vastavalt sellele kas on ka garantii kehtiv, vahetavad vabalt välja ja ei hakka pikalt kohapeal testimagi, pärast sorteerivad neid.
Kui garantii ei kehti siis ei kehti ka ükski leping ja saad uue üürile võtta.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.01.2017 12:59:41 vasta tsitaadiga

Tervist!

Ostsin omale esimese Smart televiisori Samsungi UHD.
Nimelt loobusin Telia telekanalitest, ja jätsin ainult interneti.

Tekkis aga mõte hoopis IPTV-d kasutada. Leidsin vastava teenusepakkuja(http://ss-iptv.com/), kelle äppi ka telekasse alla tõmbasin ning demo kanaleid juba vaatasin ja tõdesin, et asi töötab.
Aga asi muutus minujaoks keeruliseks kui oma playlisti .m3u üles laadisin - Siis ei mänginud ta ühtegi kanalit. Telekava nägin, aga striimingut Njetu.
SS-IPTV FAQ-ist leidsin sellise vastuse - If you have webOS or Tizen TVs and your streams are multicast, the UDP to HTTP function has to be turned on in app's settings and to be set up on your router.

Niisiis, usun et kamm on ruuteri seadistuses. Ruuteriks on Inteno DG200A.
Kas keegi oskab mind juhatada, kuidas käivitada UDP to HTTP funktsioon ruuteris?

Parimat,
Rem

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 14:57:44 vasta tsitaadiga

Rem, paki nimi on udpxy, mida inteno ruuteris ei ole. Pead muretsema ruuteri, millel on udpxy pakk olemas. Tõenäoliselt openwrt võimelistel olemas. http://www.udpxy.com/index-en.html

Pistad inteno ja teleri vahele mõne Raspi või mõne väikse mikrotik ruuteri. Intenosse sa seda teenust ei saa.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.01.2017 15:12:27 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Rem, paki nimi on udpxy, mida inteno ruuteris ei ole. Pead muretsema ruuteri, millel on udpxy pakk olemas. Tõenäoliselt openwrt võimelistel olemas. http://www.udpxy.com/index-en.html

Pistad inteno ja teleri vahele mõne Raspi või mõne väikse mikrotik ruuteri. Intenosse sa seda teenust ei saa.


Oskab keegi kõige odavamat lahendust pakkuda? Et ei oleks peavalu Iptv tööle saamisega? St. ühendan lihtsalt vahele ja toimib?

Aitäh!

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 15:24:57 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/198762/

TP-Link TL-MR3020.

Päris lihtsalt niisama vahele ei pane. Openwrt tuleb installeerida ja seejärel udpxy.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.01.2017 15:30:02 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/V%C3%B5rguseadmed/198762/

TP-Link TL-MR3020.

Päris lihtsalt niisama vahele ei pane. Openwrt tuleb installeerida ja seejärel udpxy.


Tänud!

Ja openwrt ja udpxy installimisel aitab mind välja Guugel? icon_biggrin.gif

Pole üldse kindel, kas saan sellise asjaga hakkama icon_biggrin.gif
Natuke eluvõõras teema see mul :/

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 15:37:31 vasta tsitaadiga

Sellisel juhul on lihtsam http://smart.kartina24.tv/ , kuid selle eest pead samuti nagu TeliaTV eest maksma.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.01.2017 16:00:59 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Sellisel juhul on lihtsam http://smart.kartina24.tv/ , kuid selle eest pead samuti nagu TeliaTV eest maksma.


Sellel pole pointi kui peab rohkem maksma kui Telia põhipaketti eest, ma arvan.

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2017 19:30:55 vasta tsitaadiga

rem4605 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Sellisel juhul on lihtsam http://smart.kartina24.tv/ , kuid selle eest pead samuti nagu TeliaTV eest maksma.


Sellel pole pointi kui peab rohkem maksma kui Telia põhipaketti eest, ma arvan.


Ma mõtlengi, et see ss-iptv on ainult liides. Kuskohast sul need striimid tulevad? Ainult vabad ETV striimid või pira juurde?
Nende vabade asjade jaoks pigem siis juba antenniresti koos vabalevi järelvaatamisega tööle panna ei saa?
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rem4605
Kreisi kasutaja
rem4605

liitunud: 07.03.2003




sõnum 11.01.2017 21:01:31 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
rem4605 kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Sellisel juhul on lihtsam http://smart.kartina24.tv/ , kuid selle eest pead samuti nagu TeliaTV eest maksma.


Sellel pole pointi kui peab rohkem maksma kui Telia põhipaketti eest, ma arvan.


Ma mõtlengi, et see ss-iptv on ainult liides. Kuskohast sul need striimid tulevad? Ainult vabad ETV striimid või pira juurde?
Nende vabade asjade jaoks pigem siis juba antenniresti koos vabalevi järelvaatamisega tööle panna ei saa?


Pigem maksan väikse summa ja saan striiming faili või lingid, mida siis ss-iptv liidesega ära tahan kasutada.

_________________
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 20:35:20 vasta tsitaadiga

mis keiss nüüd teliaga on et tehnoloogia muutumisel hakkavad pähe määrima kasutatud ruuterit tasuta ja tahavad ise praegust väljaostetud ruuterit nö "hüvitiseks" tagasi saada - see kõik ainut lauatelefoni tarbeks, netti kasutamise võimalus on juba ammu maha kruttitud ja selle asemel nüüd alusühendus
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 20:44:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mis keiss nüüd teliaga on et tehnoloogia muutumisel hakkavad pähe määrima kasutatud ruuterit tasuta ja tahavad ise praegust väljaostetud ruuterit nö "hüvitiseks" tagasi saada - see kõik ainut lauatelefoni tarbeks

Viimati sai selle kasutatud niisama ja välja ostetud asja ei tahtnud keegi
Telefoni jaoks kõlbab inteno junn küll

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 20:46:19 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et täpsusta üle, sest tundub, et oled valesti aru saanud. Keegi ei taha tehnoloogiavahetuse puhul ruuterit tagasi, veel vähem, kui seade on väljaostetud. Kulleriga saadetakse kasutatud ruuter kohapeale pigem.
Juhul, kui tehnik peaks tulema läbi, siis saad kohapeal asja ära seletada.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 21:13:57 vasta tsitaadiga

ei saa nende väitest aru et miks on mul teist ruuterit vaja vana asendamiseks kui praegune ruuter töötab lauatelefoniga ilusti, liin ei kao ju kuskile
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 21:18:48 vasta tsitaadiga

Tähendab, praegu on sul samuti telefon ruuteri küljes? Siis ehk läheb kogu jaam ADSL-i pealt VDSL-i peale?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 21:19:53 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Tähendab, praegu on sul samuti telefon ruuteri küljes? Siis ehk läheb kogu jaam ADSL-i pealt VDSL-i peale?
Ja vana ruuter ei oska VDSLiga midagi teha.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2017 23:07:36 vasta tsitaadiga

Kliendi isiklik ruuter tuleb tagasi ainult siis kui klient tahab, et Telia selle utiliseeriks.
Vanasti oli Elioni eesmärk seda risu mitte oma hunnikusse korjata ja see oli ka üks põhjus miks kasutati tähtajalise kingitusena seadmeid.
Nüüd tekkis teine eesmärk üüriseadmetega, et alati saaks uusima seadme kliendile anda, ilma uue bürokraatiata.

Tasuta ruuter tuleb X olukorras kus Telia tahab mingi tehnoloogia vahetuse või ka mingi haruldse rikke tõttu kliendi ruuteri välja vahetada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 15.01.2017 00:02:38 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kliendi isiklik ruuter tuleb tagasi ainult siis kui klient tahab, et Telia selle utiliseeriks.
Vanasti oli Elioni eesmärk seda risu mitte oma hunnikusse korjata ja see oli ka üks põhjus miks kasutati tähtajalise kingitusena seadmeid.
Nüüd tekkis teine eesmärk üüriseadmetega, et alati saaks uusima seadme kliendile anda, ilma uue bürokraatiata.

Tasuta ruuter tuleb X olukorras kus Telia tahab mingi tehnoloogia vahetuse või ka mingi haruldse rikke tõttu kliendi ruuteri välja vahetada.

See on turunduspula, rent võimaldab lihtsalt teenuse hinda tõsta.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2017 12:36:48 vasta tsitaadiga

Vidget kirjutas:
indrekp kirjutas:
Kliendi isiklik ruuter tuleb tagasi ainult siis kui klient tahab, et Telia selle utiliseeriks.
Vanasti oli Elioni eesmärk seda risu mitte oma hunnikusse korjata ja see oli ka üks põhjus miks kasutati tähtajalise kingitusena seadmeid.
Nüüd tekkis teine eesmärk üüriseadmetega, et alati saaks uusima seadme kliendile anda, ilma uue bürokraatiata.

Tasuta ruuter tuleb X olukorras kus Telia tahab mingi tehnoloogia vahetuse või ka mingi haruldse rikke tõttu kliendi ruuteri välja vahetada.

See on turunduspula, rent võimaldab lihtsalt teenuse hinda tõsta.


Ma ei ole kursis kuidas Telia ruuteri reinti turundab aga see on minu teadmine, et täna on keeruline 546 ja amino ruutereid vahetada kui need kliendil töötavad. Üüriseadmetega on tulevikus lihtne, Telia annab uuemad seadmed vanade asemele.
Turundus antud juhul pole oluline kuna sellega teenimine võib olla nii ja naa, seadmetel on Telia poolne püsiv garantii ja seadmed tasuvad ennast ära üldiselt kolme aastaga, tihti juhtub, et 3 aasta jooksul on väljas uuem seade ja kõik hakkab otsast peale. Vanad seadmed utiili ja edasi.
Kindlasti on siin eriarvamusi kuid nüüd maksab koduste seadmete amortisatsiooni eest klient ning jaama seadmete eest teenusepakkuja. Teenuste tarbimise eest maksab teenuste tarbija.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2017 16:17:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tihti juhtub, et 3 aasta jooksul on väljas uuem seade ja kõik hakkab otsast peale. Vanad seadmed utiili ja edasi.

ot:
Liiga kiire arengu probleem on tegelikult laiem ja ei puuduta ainult telekommunikatsiooni. Tihtipeale tahab kalli seadme ostja et see ei töötaks mitte ainult 3 aastat, vaid nii umbes 20 aastat. Enamasti on selline soov õigustatud ja 100 euro eest uut tööstus- või laboriseadet osta ei saa. Samas on seadmete loojatel väga raske leida platvormi mille peale seda arendada, sest tihti juba mõne aja pärast seda platvormi enam pole. Kui arendad ise välja mingi kontrolleri, siis mõni aeg hiljem selgub et teatud komponente enam ei toodeta...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 15.01.2017 22:46:58 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Kindlasti on siin eriarvamusi kuid nüüd maksab koduste seadmete amortisatsiooni eest klient ning jaama seadmete eest teenusepakkuja. Teenuste tarbimise eest maksab teenuste tarbija.

Seda ma ütlesingi, et nüüd saab seadmete eest lisa raha küsida. Ega see lisaraha teenuse hinda odavamaks ei teinud, kui teenuse hinnast seadme kulu välja võeti. Enne ju anti sisuliselt seadmed tasuta ja elasid kaua nad elasid.
Ega ma ette ei heida, et eraettevõte soovib rohkem kasumit saada, lihtsalt seda turundajate hülgejura ei tasu ajada. Täna on ju endiselt võimalik seadmed välja osta ja 10 aastat jooksutada ning Telia peab endiselt kukalt kratsima kuidas neid välja vahetada!
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 239, 240, 241 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.