Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2016 15:44:03 vasta tsitaadiga

http://hexus.net/tech/news/graphics/100510-galax-unveils-single-slot-geforce-gtx-1070-graphics-card/

tsitaat:
GTX 1060 at 3GHz +
One more nice news nugget from the 2016 Galax & Nvidia Carnival was that a Galax GeForce GTX 1060 HOF GOC managed to hit 3010MHz (3.01GHz) on its Pascal-based GP106 core. At this record breaking speed its pixel fill rate performance was said to be better than that of a GTX 1080…
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2016 16:13:57 vasta tsitaadiga

1060 on 48 rop 1080 64 vastu. see peaks olema ka ainukene 1060 aspekt mis nii skaleeruda saab.
rusikareegli arvutus peaks olema rop * taktsagedus.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2016 16:57:49 vasta tsitaadiga

Sants5 kirjutas:
http://hexus.net/tech/news/graphics/100510-galax-unveils-single-slot-geforce-gtx-1070-graphics-card/

Lol @ DVI võtab poole ruumi seal ära. Muidu võiks olla 2x DP ja 2x HDMI mis oleks tänapäevane lahendus. Mina pole veel ühtegi 10 seeria kaarti näinud ilma DVI-ta. Loodetavasti järgmine aasta kaotatakse see mõttetus ära. AMD tegi seda juba eelmine aasta kõrgema otsa kaartidel. Kui AIB nii väga tahab, siis võib ju ise lisada selle odavamatele SKU-dele või panna kaasa ülemineku.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.12.2016 09:25:59 vasta tsitaadiga

Tomorrow, ülemineku? icon_lol.gif nalja teed või? icon_lol.gif dvi kabla ilma üleminekuta murrab hdmi/dp pistiku pcb küljest minema, üleminekust rääkimata ja vaevalt keegi hakkab pakkima mingit obskuurset monitori juhet video kaardiga kaasa, mida keegi võibolla kuskil äkki kasutada võib. kujuta ette ka nüüd, mis sellise karbi mõõdud tulevad lõpuks icon_biggrin.gif .
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 11:18:52 vasta tsitaadiga

Või ostku kaabel kus ühes otsas DP ja teises otsas DVI ...

https://www.amazon.com/Cable-Matters-Gold-Plated-DisplayPort/dp/B004C9M7UG
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 13:15:39 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Või ostku kaabel kus ühes otsas DP ja teises otsas DVI ...

https://www.amazon.com/Cable-Matters-Gold-Plated-DisplayPort/dp/B004C9M7UG


Need väga ei päde, mul üks selline juba on kodus, max reso 1920x1080... icon_neutral.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 13:22:14 vasta tsitaadiga

DVI minuteada ei suuda 1440p väljastada. Proovitud. Max mida ma sain oli full hd icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 13:29:54 vasta tsitaadiga

DVI dual link suudab 1440p 60Hz kenasti.

https://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Visual_Interface#Specifications

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 13:32:44 vasta tsitaadiga

single link on paremal juhul kuni 1440p@30hz.
dual link dvi on 1440p@60hz jaoks vajalik.

lihtsaim (aga mitte tingimata kindel) viis on vaadata, et kõik pinid oleks kaabli otstes:

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 14:24:04 vasta tsitaadiga

Kui proovisin siis oli tegemist hdmi to dvi. Ei oska täpselt enam öelda kas oli dual link. Mõnda aega pidi kodanik 1440p reso asemel 1080p nautima ennem kui õige kaabel tuli (display port - mini dp) icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 20.12.2016 14:27:28 vasta tsitaadiga

hdmi ongi 1080@60
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 14:30:01 vasta tsitaadiga

hdmi to dvi saab dvi poolt vaadatuna olla ainult single-link.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 14:35:19 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
hdmi ongi 1080@60

Ei ole. See kehtib HDMI 1.0-1.2 kohta ainult. 1.3 ja edasi on juba kõrgemad resolutsioonid toetatud.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 14:49:42 vasta tsitaadiga

1.2/1.3/1.4 vahet tuleb iga seadme specist taga ajada ja tihtipeale tikutulega otsida. icon_sad.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 14:57:42 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
DVI minuteada ei suuda 1440p väljastada. Proovitud. Max mida ma sain oli full hd icon_rolleyes.gif


Dual-Link suudab küll, mul endal on lauamasinaga kasutuses... icon_rolleyes.gif

londiste kirjutas:
lihtsaim (aga mitte tingimata kindel) viis on vaadata, et kõik pinid oleks kaabli otstes:


Ei päde, sellel DP to DVI kaablil on mul kõik PIN'id olemas aga üle 1920x1080 sealt ikkagi välja ei pritsita.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2016 15:36:04 vasta tsitaadiga

Etz, igasugused adaptrid ja üleminekud on eraldi lugu. icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ECMadis
HV kasutaja
ECMadis

liitunud: 23.08.2010




sõnum 23.12.2016 14:40:35 vasta tsitaadiga

Plaan uuem kaart sisse panna - hetkel mõttes siis näiteks Nvidialt GTX 1060.
Kas mul võib miski jääda bottleneckiks ning ei tasuks vahetust teha ?


Vana kaart mängib Guild Wars 2 suht 60fps kandis, kuid tahaks vähe uuemaid mänge ka mängida nagu Witcher 3/BF1 jne


Praegune konf:
protsessor: Intel Core i5 3570K 3.4GHz
mälu: 8GB DDR3 1600MHz
emaplaat: Intel B75A
videokaart: Nvidia GTX560Ti 1GB GDDR5
SSD/HDD: 512GB SSD + 1TB SATA
toiteplokk: 520w Seasonic
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 14:49:37 vasta tsitaadiga

Ei jää kuskile pudelikaela, kui siis väga marginaalselt.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 14:55:19 vasta tsitaadiga

8GB rammu juurde kui võimalik ja GTX 1060 OC 6gb isend sisse ja peaks päris kenasti asjad jooksma thumbs_up.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 17:25:44 vasta tsitaadiga

1060 võib võrrelda 970 üllitisega ega see 1070 ulme kaart võrreldav 980ti
sai soetatud 1070 kuid ei vasta veel ootustele sest ei pritsi piisavalt kaadreid siis ootan järgmist põlvkonda 2 aastapärast et uus võtta.
100-144 kaadreid oleks piisav minu jaoks, 1070 seda ei suuda 1080p peal
Ülevaadetes nagu peaks suutma kuid ikka jääb alla 100

Vähemalt seekord on kaadrid paigas 970 genereeris mul kaadreid valesti kui kaart ei olnud vigane siis MSI keevtias
lihtsalt okse kokku ja millegipärast oli lääg liiga suur. ASUS kaardiga on vähemalt kõik korrektne seekord.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM


viimati muutis XeStAiSy 23.12.2016 17:36:16, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 17:30:18 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
1060 võib võrrelda 970 üllitisega ega see 1070 ulme kaart pole võrreldav 980ti
sai soetatud 1070 kuid ei vasta veel ootustele sest ei pritsi piisavalt kaadreid siis ootan järgmist põlvkonda 2 aastapärast et uus võtta.
100-144 kaadreid oleks piisav minu jaoks, 1070 seda ei suuda 1080p peal
Ülevaadetes nagu peaks suutma kuid ikka jääb alla 100

1060 on FHD resole väga hea valik. Ja kus otsast pole 1070 võrreldav 980ti'ga? Perf on suht sama neil, aga 1070 võtab kõvasti vähem voolu.
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 17:36:46 vasta tsitaadiga

sorry väike typo
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 17:49:18 vasta tsitaadiga

GTX 1060 on pms suht GTX 980 icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 17:58:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

100-144 kaadreid oleks piisav minu jaoks, 1070 seda ei suuda 1080p peal

mida sa mängid icon_eek.gif
BF d12 Ultra
BO3 ja IW samamoodi maksed out

Sul ülejäänud kastiga midagi pees icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 18:47:16 vasta tsitaadiga

pees pole midagi ja sinu pakutud asjadega aega ei raiska. Eks igalühel omad muljed.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.12.2016 19:04:38 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:

sai soetatud 1070 kuid ei vasta veel ootustele sest ei pritsi piisavalt kaadreid


Mis asjas või mille jaoks ta sulle neid kaadreid pritsib siis, kui sa näiteks arvutimängudele aega ei raiska,kui tohib küsida ? vaatad filme kiirkerimisega v ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 21:31:57 vasta tsitaadiga

midagi kastiga p's. GTX 970 ja GTX 1070 ei ole omavahel võrreldavad.

ülal käib mingi võrdlus nende vahel.

Prose võib kah pidurdada. Lihtsam viis selle tuvastamiseks konkreetses mängus on panna msi afterburner logima/näitama ning näeb ära palju mäng prose tuumasid ja vga'd kasutab. Kui prose on kogu aeg kõik tuumad 99-100% ja vga näiteks 50-70% siis enamasti võiks väita, et prose pidurdab ja vga ei saa täis koormust antud ülesandes. Tavaliselt kui vga piduriks siis on vga 99% kasutuses ja prose 50-70% vahel.

omad kogemused.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 21:49:48 vasta tsitaadiga

üldiselt sain paremaks kui windooza uuesti paigaldasin ja seda uue kaardiga. Ma vihkan voolukatkestusi teinekord mis winni hapuks ajavad. Ilmselt võib-olla oli midagi muud hapu kuid kiire fix tegi paremaks.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 23.12.2016 22:26:41 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
midagi kastiga p's. GTX 970 ja GTX 1070 ei ole omavahel võrreldavad.
.


Miks nad võrreldavad ei ole siis ? üks on 4gb ja teine on 8gb ja üks on maxwell arhitektuuriga ja teine on pascal ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2016 22:39:45 vasta tsitaadiga

täitsa võrreldavad on, 1070 on lihtsalt 50% kiirem...
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 00:48:58 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
angel kirjutas:
midagi kastiga p's. GTX 970 ja GTX 1070 ei ole omavahel võrreldavad.
.


Miks nad võrreldavad ei ole siis ? üks on 4gb ja teine on 8gb ja üks on maxwell arhitektuuriga ja teine on pascal ?


smartäss icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 01:15:39 vasta tsitaadiga

1060 jooksutab hetkel kõike fhd-s maxiga, kui ei jookse, tuleb viga otsida võimalikult enda lähedalt icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 04:47:43 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
1060 jooksutab hetkel kõike fhd-s maxiga, kui ei jookse, tuleb viga otsida võimalikult enda lähedalt icon_biggrin.gif

60fps küll jah. Üksikud mängud lähevad ka 100fps kanti, aga kui tahta 144fps, siis peab juba GTX 1070 poole vaatama. Samas, kuna 1080p on rohkem piiratud prose kui graafika poolelt, siis peab ka hea prose olema mis 1080p peal 1070-t ei pidurda. Isiklikult ei näe mõtet. Parem siis juba 1440p peale liikuda kus pmst kõik on GPU limited ja ei pea tipp prose olema.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 08:54:05 vasta tsitaadiga

1440p on ju downgrade 60 fps peale ei taha jälle uuendama hakata.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 10:54:09 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
üldiselt sain paremaks kui windooza uuesti paigaldasin ja seda uue kaardiga. Ma vihkan voolukatkestusi teinekord mis winni hapuks ajavad. Ilmselt võib-olla oli midagi muud hapu kuid kiire fix tegi paremaks.


Investeeri siis UPSi kui need katkestused nii sagedased on?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 11:22:42 vasta tsitaadiga

Mõned ei usu vaktsineerimisse, teised UPSi.

Ega sundida ei saa ju.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 15:43:13 vasta tsitaadiga

Margus kirjutas:
1440p on ju downgrade 60 fps peale ei taha jälle uuendama hakata.

Mitte tingimata. Kui suudad TN paneeli puudustega elada, siis on 1440p 144Hz võimalik.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 16:12:10 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Margus kirjutas:
1440p on ju downgrade 60 fps peale ei taha jälle uuendama hakata.

Mitte tingimata. Kui suudad TN paneeli puudustega elada, siis on 1440p 144Hz võimalik.

ei saa aru mida sa mõtled tn puudustega?
võib ju IPS paneeliga 165 hz 1440p monitori võtta wtf nagu???
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smuul
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 24.12.2016 16:25:01 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
Margus kirjutas:
1440p on ju downgrade 60 fps peale ei taha jälle uuendama hakata.

Mitte tingimata. Kui suudad TN paneeli puudustega elada, siis on 1440p 144Hz võimalik.

ei saa aru mida sa mõtled tn puudustega?
võib ju IPS paneeliga 165 hz 1440p monitori võtta wtf nagu???


Vahest pidas üldse silmas kaadreid genereeriva raua uuendamist?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 16:58:05 vasta tsitaadiga

TN paneel on üsna ok ja milleks veel IPS see ips ei tee ju midagi paremaks veidrad mõtlemised
Mina ütlesin 1070 lahja isegi 144 jaoks ja seda 1080p peal see et kaarti peab ohtralt kellama et sõõdavaks saaks pole lahendus. Minujaoks on lahendus kui see manab rohkem kaadreid ja alla 144 ei kukku. Kui tublisti silamilu vaja siis tuleb ikkagi refresh rate paika ja vsync peale näiteks 100 siis teeb see beebitagumikku kui juba alla 100 kukub siis pole piisav silmailuks ja siit minu järeldus ka et ikkagi pole piisav.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 18:59:48 vasta tsitaadiga

no kui ips paneeli vaatand pole ja koguaeg TN siis ei soovita ka.
muidu tekib isu kohe IPS paneeli järgi.
ja see 144 hz monitori peal ei pea ju koguag 144 fps olema selleks on gsync ja sa ei saa arugi kas on 80 fps või 144 võib isegi veel rohkem fps kõikuda ja ikka on kõik silky smooth.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 19:29:20 vasta tsitaadiga

alla 100 fpsi kukub siis on ikka suht tunda juba
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 19:53:03 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
alla 100 fpsi kukub siis on ikka suht tunda juba

huvitav millega testides või mis mängus?
endal pole niipalju kõikund aga mäletan hästi ,et 80+ fps on ikka mega fucking smooth juba ,et ei oska rohkem tahtagi.
dota 2-s igatahes on fps igalpool laiali enamus ajast 140 vahepeal viskab lambist mingi 90 siis ei saa absoluutselt aru ,et see juhtus peab jälgima konkreetselt fps nrit ,et oh nüüd oli fps drop
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 24.12.2016 22:17:10 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
no kui ips paneeli vaatand pole ja koguaeg TN siis ei soovita ka.
muidu tekib isu kohe IPS paneeli järgi.


Ise pole kunagi puhtaverelist ips ostnud, aga need säästu ips-d mis ostnud olen on ka ikka päris hea pildiga thumbs_up.gif TN peale tagasi kunagi ei lähe beer_yum.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sants
HV veteran
Sants

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2016 23:19:28 vasta tsitaadiga

Läheb juba vaikselt OT'ks, aga ise olen ka ülirahul oma delli ultrasharp ipsiga icon_biggrin.gif
_________________
Lehtplastiku painutus, casemod, vesijahutus. Küsi julgelt!
Valmistan sleevitud ja tavalisi ATX kaableid!
Tehtud tööd -->> https://www.facebook.com/SantsCustomDesigns/ ja https://www.instagram.com/santscustoms/
Kommentaarid: 221 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 00:31:13 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
alla 100 fpsi kukub siis on ikka suht tunda juba

huvitav millega testides või mis mängus?
endal pole niipalju kõikund aga mäletan hästi ,et 80+ fps on ikka mega fucking smooth juba ,et ei oska rohkem tahtagi.
dota 2-s igatahes on fps igalpool laiali enamus ajast 140 vahepeal viskab lambist mingi 90 siis ei saa absoluutselt aru ,et see juhtus peab jälgima konkreetselt fps nrit ,et oh nüüd oli fps drop

ot:
No DOTA pole ka FPS. Kindlasti first person shooteristes tunneb seda rohkem kui fps kukub. Kuigi ka mina ilmselt 144fps ja 100fps vahet ei tee ilmselt. Hertside vahet samas tunneb küll.


Et päris OT poleks, siis CES algab 5 Jaanuaril. Kas Nvidia toob 1080Ti lavale? Kas hind tuleb $999 nagu ma ennustasin? Vaatame thumbs_up.gif
ot:
PS: Häid jõulupühi kõigile teistele kes koos perega jõululauas ei söö vaid tõelise nohikuna ka jõulude ajal HV foorumis istub (nagu mina icon_razz1.gif ).

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2016 01:24:41 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
alla 100 fpsi kukub siis on ikka suht tunda juba

huvitav millega testides või mis mängus?
endal pole niipalju kõikund aga mäletan hästi ,et 80+ fps on ikka mega fucking smooth juba ,et ei oska rohkem tahtagi.
dota 2-s igatahes on fps igalpool laiali enamus ajast 140 vahepeal viskab lambist mingi 90 siis ei saa absoluutselt aru ,et see juhtus peab jälgima konkreetselt fps nrit ,et oh nüüd oli fps drop


overwatchis mängin näiteks low peal enamusajast on fps 200+ kui seal juba alla 100 langeb ( testin näiteks epic preseti või 4k vms upscale ) siis annab ikka tunda, et on jube läägine kõik.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caur
HV kasutaja
caur

liitunud: 23.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 00:15:50 vasta tsitaadiga

Kas keegi Nvidia ja/või AMD aktsiaid ka näpib?
Käesolev aasta on olnud enneolematu ralli mõlema jaoks. CES on järgmisel nädalal tulemas (Nvidia CEO Keynote, vb 1080Ti; AMD reliisid), jaanuaris/veebruaris tulevad kvartalitulemused. Nvidia tulevikus on raske näha suuri halle pilvi, AMD peab end tiba rohkem tõestama.
Või olen ma üksi?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2016 09:58:28 vasta tsitaadiga

Jätkuvalt mängudes pole suurt vahet ribalaiusel. GTX 1080 peal @ stock kiirust maha võtta, siis kaotab 5% kiirust. Ülekiirendades ei saa pmst midagi juurde.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 28.12.2016 10:08:01 vasta tsitaadiga

mille riba laiusest jutt ja mille stock kiiruse maha võtmisest jutt käib? tõesti ei viitsi 10min mingit mulinat kuulata selleks.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia Pascal (P100/GP102/GP104/GP106/GP107/GP108) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.