|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
20.09.2016 13:05:10
AMD Vega seeria arutelu |
|
|
link :: http://www.overclock3d.net/news/gpu_displays/amd_vega_10_and_vega_20_information_leak/1
| Tomorrow kirjutas: |
AMD Vega ehk RX490? seeria videokaardid on AMD uued high end graafikakaardid mis lisanduvad RX460, RX470 ja RX480 mudelitele 2017 aasta esimeses pooles, et astuda vastu Nvidia Pascal GP104 ja GP102 high end kaartidele. Kaardid toodetakse 14 nanomeetrisel protsessil GlobalFoundries poolt.
Tippmudel kasutab Vega 10 graafikaprotsessorit. Väidetavalt 4096 SP ja 16GB HBM2 mälu pakkudes 12TFLOP jõudlust. |
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.09.2016 13:12:08
|
|
|
64 compute units on 77% rohkem kui rx480. see ei ole tegelikult väga paljulubav.
rx480 otsene konkurent on gtx1060 (1280sp), gtx1080 on täpselt 2x suurem (2560sp).
amd peab tegema päris tublisti tööd vega optimeerimise kallal, et kannataks takti tunduvalt kõrgemaks ajada (samas power targetit mitte tõstes).
boost klokk üle 1400mhz, et gtx1080 konkureerima hakata.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.09.2016 13:13:41
|
|
|
GTX1080 ei ole samas 2x kiirem kui GTX1060-6GiB.
Pigem nii 1.6-1.7x
Vega peaks olema veidi uuemal GCNi tehnoloogial kui Polaris, vist?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.09.2016 13:27:44
|
|
|
anubis, skaleeruvus ei olegi kunagi päris nii otsene. samamoodi ei tule 2x rohkemate arvutusüksustega polaris 2x kiirem.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.09.2016 13:30:11
|
|
|
Nojah, seda ma mõtlengi, et peaks tulema suht sama mis GTX1080 (juhul kui AMD suudab kellasid üles viia).
Polaris (RX480 näitel) saab mälu kiiruse tõstmisest jõudlust rohkem juurde kui GPU tuuma kiiruse tõstmisest, seega HBM2 ~2,5x laiem toru vs GDDR5 annaks ka boosti.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.09.2016 13:36:53
|
|
|
anubis, suht sama, mis gtx1080, ei ole minu meelest piisav. praktiliselt aasta hiljem, 225w tdp vs 180w tdp. teoreetiliste numbrite järgi oluliselt kiirem ei peaks tulema.
see peaks tulema märgatavalt kiirem (või odavam), et konkurentsivõimeline olla. lisaks on konkurendil veel valmiskujul gp102 soolas (vrdl. eelmine põlvkond).
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.09.2016 13:45:56
|
|
|
Noh, infot samas pole, mis täpselt tulemas on.
Kohvipaksu pealt ennustamine hetkel.
(ja kiired non-ref GTX1080'ned mis inimestel silme-ees on kui nad peas võrdlusi teevad ei ole teps mitte 180W TDP kaardid, pigem alates 200W ja kuni 250W.)
Spoiler 
viimati muutis anubis 20.09.2016 13:55:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.09.2016 13:52:14
|
|
|
Kui tuleb 1080 perfiga (ka. keskmine framerate = stabiilne jõudlus) ja mingi paarsotti odavam, siis on enamvähem. Võiks tulla paarsotti odavam ja mingi 10-20% võimsam, ent see on unistus vast
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
20.09.2016 14:00:04
|
|
|
Miks peaks sama kiire või kiirem kaart olema paar sotti odavam?
Hea kui samas hinnaklassis on
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.09.2016 14:05:40
|
|
|
| Pigem tooks Vega konkurendi reaalsed hinnad MSRP peale või selle lähedale, lõpuks.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
20.09.2016 14:24:31
|
|
|
Winterwind, sest:
| londiste kirjutas: |
| praktiliselt aasta hiljem, 225w tdp vs 180w tdp. |
ja konkurents ka, praegu nvidial konkurenti pole sisuliselt
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
20.09.2016 17:55:28
|
|
|
Polaris pidi ju alguses gtx 980/ti klassi kaart olema, ainult odavama hinnalipikuga. Varajane avalikustamine tõi sellise olukorra, kus nVidia tegi võimsa kaardi ja kühveldab kasumit, samal ajal kui AMD ots-otsaga kokku üritab tulla. AMD võiks miskise 300w tdp 14nm kaardi teha, sedasi saaks veel mingisugustki konkurentsi nVidiale pakkuda...
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.09.2016 18:34:52
|
|
|
See number küll HBM2 puhul paika ei pea. Juba Fury X peal olnud HBM1 jooksis sellel kiirusel. Väga kaheldav, et Vega10 tuleks täpselt sama kiirusega kasutades HBM2.
| londiste kirjutas: |
64 compute units on 77% rohkem kui rx480. see ei ole tegelikult väga paljulubav.
rx480 otsene konkurent on gtx1060 (1280sp), gtx1080 on täpselt 2x suurem (2560sp).
amd peab tegema päris tublisti tööd vega optimeerimise kallal, et kannataks takti tunduvalt kõrgemaks ajada (samas power targetit mitte tõstes).
boost klokk üle 1400mhz, et gtx1080 konkureerima hakata. |
AMD-l võib olla erinev number SP-sid aga AMD SP ei võrdu Nvidia SP. Seda siis jõudluse osas. Neid ei saa 1:1 võrrelda.
Lisaks kaheldav, et core clock nüüd tunduvalt kõrgem oleks. Vaevalt, et nad Pascalit teevad ja 2Ghz keevitavad. GloFlo-l on jätkuvalt probleem kõrgemate kelladega. Ka Zen tuleb ilmselt 3.x GHz max boost kellaga.
| rmc kirjutas: |
Kui tuleb 1080 perfiga (ka. keskmine framerate = stabiilne jõudlus) ja mingi paarsotti odavam, siis on enamvähem. Võiks tulla paarsotti odavam ja mingi 10-20% võimsam, ent see on unistus vast  |
Vot see on küsimärk. Nvidia leib ongi just olnud väga hea min fps ja frametime ehk siis sujuvus ja parem DX11 draiver.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.09.2016 21:44:49
|
|
|
Tomorrow, ma ei võrrelnud sp-sid ja cu-sid vaid kaartide omavahelist suhet.
skaleeruvus rohkemate arvutusüksuste lõikes ei ole lineaarne kuid üldjoontes mõlemal tootjal skaleerub samamoodi.
vega10 = 1.78*rx480
rx480~gtx1060
gtx1080 = gtx1060*2
ehk siis samade taktsageduste juures kui 1060 ja rx480 on vega10 < gtx1080.
arvutusüksuste osas paranemist suurt ei ole, järelikult saab paraneda takt. võrdlemisi stabiilselt 1400mhz peal vega10 tööle ajada ja on gtx1080 kanti.
siin on nüansse nii- ja naapidi aga sellise salvrätinurga arvutuse juures pole need olulised.
see amd presentatsioon maalib küll juba ilusamat pilti. eeldusel, et see rx480+30% paika peab, siis võiks kuni veerandi võrra 1080st kiirem ka suuta olla. praktikas ilmselt veidi vähem, mis läheb selle korduvalt mainitud gp104 ja gp102 vahele jäämise jutuga kokku.
muidugi, amd ja pr-slaidid...
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 20.09.2016 21:53:25, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.09.2016 21:47:02
|
|
|
Vega ei koosne samadest "juppidest" nagu Polaris.
GFX8 vs GFX9
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
20.09.2016 21:49:50
|
|
|
läbi cgn-i pole siiani väga suuri muudatusi tehtud. miks nüüd peaks?
ega lõplikult saagi teada enne kui amd ise avalikult arhitektuuri muutustest räägib, ilmselt alles reliisil.
aga võin kihla vedada, et see saab olema siit-sealt evolutsiooniline areng nagu see siiani on toimunud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011

|
20.09.2016 22:55:07
|
|
|
Ei puutu küll siia teemasse, aga kas on võimalik kusagilt seadistada v mingi progega videokaardi mälu piirata, näit kaart millel 3GB>500MB? Vaja seda XP jaoks mis teisel kettal ikka olnud lisaks Win7' mele. Ärge virtuaalmasinat soovitage.
Või mis oleks praegusel ajal parim kaart millega Win7 all mängida ja mis toimiks ka XP'ga, kasvõi näpitud draiveritega... eesmärk lihtsalt toimiv draiver XP jaoks saada. Natuke huvipärast sirvisin netti, väidetavalt saab mudimise peale GTX 980'ne XP all tööle.
Muidu mul AMD kaardid olnud tavaliselt.
viimati muutis Longero 20.09.2016 22:57:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011

|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
20.09.2016 23:05:36
|
|
|
| ot: |
Ei hakka.
(3GiB vs 4GiB vahe on väike, lahendatav paari graafikasätte muutmisega mängus mis pildiliselt erilist muutust kaasa ei too kuid jõudluses enamasti suurema võidu annab. Põhiline on 1080p ja üle selle resodel AA maha võtta, enamasti siis saab 3GiB kaardid täiesti kasutatavaks. Just sai GTX1060-3GiB OCtud ja UHDs Far Cry 4'ja proovitud, täiesti toimis. Samamoodi põhjagraafikaga GTA5'te) |
viimati muutis anubis 20.09.2016 23:32:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011

|
20.09.2016 23:09:01
|
|
|
Selge. 7970 kaart muidu olemas https://www.msi.com/Graphics-card/R7970_Lightning.html#hero-overview, mõtlesin lihtsalt lähituleviku peale. Mängin 1080, 60hz monitoriga, suurem on muuks otstarbeks ja tundub liig suur mängimiseks mulle.
Eile otsisin netist XP jaok mälu piiramist, aga midagi ei leidnud... võibolla pole see võimalik. Mis märksõnu võiks kasutada mälu piiramise otsimisel.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
felix kütt
HV vaatleja

liitunud: 01.03.2005
|
21.09.2016 01:35:40
|
|
|
| -steven-- kirjutas: |
| felix kütt kirjutas: |
| No ma just jooksutasin witcher 3-e ultral RX470 nitro+ peal ja 60 fps-i ~72C ilma märgatava mürata... |
oled kindel? ma lasin bf1 ja vendid lõid kohe põhja ja undasid normaaselt ikka. oled tweakinud ka seal midagi? |
nope, kõik defaultis aga peale postitamist hakkasin ka mõtlema et korpuse airflow peaks ka mega olema 3 arcticu 120mm (2 neist PWM) venti + cpul on arctic freezer A30 peal. Eks vb aitab.
edit: see post kuulus ikka teise teemase...
_________________ apt-get moo
viimati muutis felix kütt 21.09.2016 10:24:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
24.09.2016 11:15:02
|
|
|
AMD võib vabalt kasutada kahte mälukanalit nelja asemel, näiteks. HBM2 saab sama kiiruse poole vähemate kividega ja enam pole vajadust mälumahu pärast ka nelja kanalit kasutada.
Sellevõrra saab interposeri väiksema teha, mis omakorda langetab hinda.
(1TB/s mälutoru oleks overkill ja mahavisatud raha, ma arvan, kivil endal pole selle ärakasutamiseks jõudlust. 2x4K/UHD VR @90fps põlvkonna teema ma arvan)
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
07.10.2016 17:09:06
|
|
|
polaris teemast. hea uudisjupis kaas AHV üles pannud.
Vega 11 tuleb hoopis Polaris 10 asendama, Vega 10 lipulaev 16giga mäluga, 1TB\s peaks läbilase olema?
Me wants vega10
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.10.2016 18:00:15
|
|
|
| Vael kirjutas: |
polaris teemast. hea uudisjupis kaas AHV üles pannud.
Vega 11 tuleb hoopis Polaris 10 asendama, Vega 10 lipulaev 16giga mäluga, 1TB\s peaks läbilase olema?
Me wants vega10 |
512GB/s väidetavalt. Nad tahavad miskipärast kasutada ainult kahte HBM2 stacki (üks stack on 256GB/s, 8-Hi ehk 8GB). Kui kasutataks nelja nagu Fury puhul siis oleks tõesti 1TB/s aga siis oleks 8-Hi puhul ka maht 32GB. Esimene mõte on kindlasi, et tahavad kulusid kokku hoida ja vb HBM2 yieldid pole veel piisavalt head, et igale kaardile 32GB lajatada. Ilmselt pole sellel ka mõtet tänasel päeval ja kui ükspäev on mõtet (tulevikus), siis on juba hulga kiiremad kaardid väljas. Lisaks vb ei taheta workstation kaarte kannibaliseerida. Kardavad vb, et keegi flashib selle 32GB workstation kaardiks.
Võimalus oleks ka kasutada 4-Hi stacke, aga 16GB saavutamiseks peaks neid olema kindlalt 4. Ma ei tea kumb on kallim toota - kas 4x4-Hi või 2x8-Hi
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
07.10.2016 18:21:41
|
|
|
lisaks (ilmselt kallitele) hbm kividele on ka interposer vaja toota. väiksem interposer on samuti odavam.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
08.12.2016 20:12:25
|
|
|
AMD laseb välja RX490 nimelise kaardi 800-900€ hinnalipikuga,mis väidetavalt on siis sama kõva ja kiire kaart kui GTX1080 ? ja siis laseb Nvidia välja 1080ti ?
http://wccftech.com/amd-radeon-rx-490-benchmark-performance-dx12/
| tsitaat: |
| The new tech allows faster graphics performance for cards that support the new tech in DirectX 12 mode. |
nagu räägitakse siis lubatakse küll performance tõusu DX12 all mängudes ,siis tekib siin küsimus et millal siis neid tõelisi DX12 mänge hakkab tulema ? praegu küll mingeid erinevusi ei märka ,aga jah mu kaart paras vanaraud ka juba ,tahaks huvi pärast proovida küll AMD uut kaarti,kui peaks tulema midagi head ja võimast Hitmani mul näitkes mäng cräshib DX12 all ja tomb raider jõnksutab ka kui kõik põhja panna dx12 modes....
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rene p
HV veteran
liitunud: 05.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
12.12.2016 23:23:28
|
|
|
| tsitaat: |
| Additionally, the demo was conducted using an ordinary Fiji ( Radeon R9 Fury X, Fury and Nano ) driver with an additional debugging layer. No Vega optimized driver was used. Despite this the consumer Vega graphics card was able to outperform a GTX 1080 running at 1911Mhz by 10%. Although, Doom’s Vulkan implementation has been shown to run faster on AMD GPUs. |
Ehk siis pole veel korraliku draiverit, lisaks jooksis pmst hotboxis, ehk vb throttles kah. Samas teisest küljest DOOM @ Vulkan on AMD-l nii või naa parem jõudlus. Tahaks näha mingis neutraalsemas mängus. Kahtlen, et DX11 peal nii roosiline on.
Võrdluseks siis, et GTX 1080 saavutab ~50fps @ 4K DOOM-is (min fps) ja Titan XP saavutab 68fps mis on sama mis pildil Vega teeb. Test on küll Augusti kuust, seega patchid ja uued draiverid on ehk jõudlusi muutnud:
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
12.12.2016 23:38:07
|
|
|
doom ja vulkan tähendab täna jätkuvalt võrreldavate kaartidega stabiilset +10% (või rohkem) paremat perfi amd poole.
lisaks oleneb doomi puhul väga palju konkreetsest testist. kuna sel endal benchmarki pole, siis testitakse erinevates kohtades, mis käituvad nii ogl/vulkan kui nvidia/amd võrdluses erinevalt.
Gap juba mainis seda aga ei tasu unustada, et 1080 võrreldav jõudlus on vähe. kui just odavam ei tule. titanxist on eeldatav, et 1080ti on soolas ja ootamas.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KoldK
HV veteran

liitunud: 05.07.2011
|
12.12.2016 23:40:20
|
|
|
| Liiga vara endiselt spekuleerida.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alec
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003
|
14.12.2016 17:43:52
|
|
|
| londiste kirjutas: |
| 1080 võrreldav jõudlus on vähe. kui just odavam ei tule. titanxist on eeldatav, et 1080ti on soolas ja ootamas. |
Vähemalt ajab hinnad alla. Ning roadmapis oli hiljem plaanis suurem Vega.
_________________ You win again, gravity!
C-4 can make a dull day fun
there are very few problems that can't be remedied with the proper application of explosives |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sants
HV veteran

liitunud: 31.08.2014
|
20.12.2016 16:59:10
|
|
|
| Viilutaja kirjutas: |
| Loodan, et on ja tuleks mingi GTX1070 hinnaga. |
Loota võib, aga nii odavalt ta vaevalt tuleb
|
|
| Kommentaarid: 221 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PPC
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.10.2008
|
20.12.2016 21:02:49
|
|
|
Tundub, et amd uued videod on saama "odavad" nagu amd AM4 prosed (k6ige odavam arvatavasti on 150$ ja Eestis kuskil 200eur). Kui AMD teeb midagi competitive, siis tavaliselt selle hind ei ole tuntuvalt madalam, kui konkurentidel
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-myyr-
HV kasutaja

liitunud: 11.08.2011
|
20.12.2016 21:52:28
|
|
|
Kui nüüd vega kange kraam tuleb tõesti retail price 500USD siis ehk liivalt ostetud 1080'ega väga hullult näppe ei põletagi
_________________ Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
20.12.2016 22:57:46
|
|
|
| -myyr- kirjutas: |
Kui nüüd vega kange kraam tuleb tõesti retail price 500USD siis ehk liivalt ostetud 1080'ega väga hullult näppe ei põletagi  |
Kui arvestada, et Vega peaks tulema HBM2 ning interposer'iga, siis on juba antud kaardi tootmine kallim kui nö tavalisel. Mingite sahinate järgi on peamiselt HBM2 süüdi ka Vega nii hilises saabumises (kuna pole piisavat saadavust). Kui antud kaardi perf kuskil 1080 kandis on siis sama hinnaga või kallimalt seda müüma hakata on rumalus, eriti arvestades et 1080 on väljas juba maikuust.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
23.12.2016 11:05:46
|
|
|
"The new family, which I’ll refer to as the Radeon 500 series from here on out for the sake of simplicity"
Vast ei pea ikka.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
23.12.2016 11:22:31
|
|
|
| labidas kirjutas: |
"The new family, which I’ll refer to as the Radeon 500 series from here on out for the sake of simplicity"
Vast ei pea ikka.  |
No RX 490 kaarti kindlasti ei tule kui lastakse kogu uus seeria välja.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk55
HV veteran

liitunud: 27.08.2009
|
23.12.2016 11:33:10
|
|
|
Selline tunne, et hakkab vaikselt Duke Nukem Forever analoogia tekkima selle AMD tippkaardiga .
_________________ Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne. |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
23.12.2016 12:14:23
|
|
|
| Miks?
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XeStAiSy
Aeg Maha 2a
liitunud: 12.12.2001
|
28.12.2016 16:37:02
|
|
|
Paistab ,et 300+W monstrumid tulevad. nVIDIA oma GP100 julladega vaevlevad brandwithi otsas. Vaatame mis tulevik toob.
_________________ Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|