Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 434, 435, 436 ... 454, 455, 456  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.06.2016 09:00:57 vasta tsitaadiga

... siin foorumis pole just murdu teemasid aga ikka on raske õiget leida? See teema on mõeldud krüptoraha kui tehnoloogia jaoks, rahalise väärtuse jaoks on see teema https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=601288, uudiseid käivad siia https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=599392 ja sinu viidatud teema on krüptoraha kaevandamiseks mõeldud riistvarale, lihtne?
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2016 19:50:39 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kui palju tolku sellisest seadistamisest olla võib?
Spoiler Spoiler Spoiler


+mul kuppel ei võta eriti seda juhendit, tundub nagu veidi halvasti ja kerge vigase inglise keelega kirjutatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2016 20:25:32 vasta tsitaadiga

Minimaalselt. Vahe tuleb sellest kas kasutad stratumit või mitte ja kui juba siis minerit kus see ühes tükis sisse on ehitatud. Ethmineriga otse kaevates tuli umbes 75% kalkulaatori lubatust, claymore miner ainult ether modes annab 90 ja kui dualmode ehk samal ajal ka decredi kõrvalt kaevata siis saab juba ümber arvutatuna 100% kätte.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=9047567#9047567

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.06.2016 21:35:04 vasta tsitaadiga

HunabKu, kas sul on 2GB mäluga videokaardid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2016 10:19:09 vasta tsitaadiga

sanchos kirjutas:
HunabKu, kas sul on 2GB mäluga videokaardid?


mul 3gb 280x

Selline tobe küsimus, et kui ma ethmineriga otse krakenisse kaevan dwarfpoolis, kas siis on vajadus enda arvutis geth-iga blockchain koguaeg syncis olla?
Enda loogika nagu näitab, et sellisel juhul pole küll vaja, kuna sa ei kasuta lokaalset rahakotti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2016 16:41:35 vasta tsitaadiga

Ei, poolil on vaja ainult rahakoti aadressi kuhu su teenistus kanda, selle asukoht ei määra midagi. Kunagi sai btc ja ltc walletid masinasse tõmmataud aga kiirelt sai selgeks et neil pole mõtet, varem või hiljem viid oma mündid turule ja miks mitte siis otse sinna kaevatagi. Pealegi ma isiklikult usaldan exchange walletit rohkem kui et ma ise teda turvata oskaks.
Ei pea ka muretsema et ta oleks up to date või et mingi forkimisega miskit tuulde läheks.

Oma masinas on vajalik ainult proge millega kaevata ja nipet-näpet sätted et raud töötaks.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2016 18:14:25 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ei, poolil on vaja ainult rahakoti aadressi kuhu su teenistus kanda, selle asukoht ei määra midagi. Kunagi sai btc ja ltc walletid masinasse tõmmataud aga kiirelt sai selgeks et neil pole mõtet, varem või hiljem viid oma mündid turule ja miks mitte siis otse sinna kaevatagi. Pealegi ma isiklikult usaldan exchange walletit rohkem kui et ma ise teda turvata oskaks.
Ei pea ka muretsema et ta oleks up to date või et mingi forkimisega miskit tuulde läheks.

Oma masinas on vajalik ainult proge millega kaevata ja nipet-näpet sätted et raud töötaks.


Tänan vastuse eest.
Sain juba enda coinid krakenisse üle kah icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2016 19:19:32 vasta tsitaadiga

Panin mingi stoori kokku kellel asi väga segane tundub: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=679188&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004




sõnum 09.08.2016 14:49:32 vasta tsitaadiga

On keegi reaalselt rx480-ga kaevandamas ka? Huvitaks just reference versiooni lärmakus, ostaks ühe, pistaks kasti ja laseks vabal ajal raha teenida. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2016 11:28:33 vasta tsitaadiga

pyrex, iga üks video lärmab koormuse all, vahet ju ei ole)))
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2016 11:57:08 vasta tsitaadiga

sanchos kirjutas:
pyrex, iga üks video lärmab koormuse all, vahet ju ei ole)))


Ei lärma. Näiteks asuse r7 370 kaardid on haudvaiksed ka ülekellatuna (1150/1500 kelladel) icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.08.2016 13:03:05 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
sanchos kirjutas:
pyrex, iga üks video lärmab koormuse all, vahet ju ei ole)))


Ei lärma. Näiteks asuse r7 370 kaardid on haudvaiksed ka ülekellatuna (1150/1500 kelladel) icon_wink.gif


polnud sellised kaardid)))
aga rääkides RX480 referens jahutusega toas teeb kõvasti häält.(ei ole need testinud) icon_biggrin.gif vaata youtobis video mis häält ta teeb)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2016 11:03:23 vasta tsitaadiga

MSI amd 370 on suht hääletud ka. Ühtlasi küsimus ka, kui oli üks selline arvutis siis mis afterburner klokkis kenasti seda, kui lisasin teise juurde siis enam afterburner midagi ei tee, kõiki seadeid seal näpitud aga ei midagi. Esimesel kaardil on klokk peal, teisel pole. Esimene kaart teeb tänu sellele ka mitu mhashi rohkem. Ei teagi kohe mis programmiga võiks teist kaarti ka järgi utsitada natuke .. icon_rolleyes.gif
_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.08.2016 19:11:14 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
MSI amd 370 on suht hääletud ka. Ühtlasi küsimus ka, kui oli üks selline arvutis siis mis afterburner klokkis kenasti seda, kui lisasin teise juurde siis enam afterburner midagi ei tee, kõiki seadeid seal näpitud aga ei midagi. Esimesel kaardil on klokk peal, teisel pole. Esimene kaart teeb tänu sellele ka mitu mhashi rohkem. Ei teagi kohe mis programmiga võiks teist kaarti ka järgi utsitada natuke .. icon_rolleyes.gif


Minul paneb msi afterburner küll kõigile korraga clockid peale.
Programmiga proovi midagi timmida, seadistada. Pane korra näiteks defaultid peale ja siis pane uuesti clock peale. Tee vahepeal restarti ka. Vaata mis saab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2016 00:53:20 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
MSI amd 370 on suht hääletud ka. Ühtlasi küsimus ka, kui oli üks selline arvutis siis mis afterburner klokkis kenasti seda, kui lisasin teise juurde siis enam afterburner midagi ei tee, kõiki seadeid seal näpitud aga ei midagi. Esimesel kaardil on klokk peal, teisel pole. Esimene kaart teeb tänu sellele ka mitu mhashi rohkem. Ei teagi kohe mis programmiga võiks teist kaarti ka järgi utsitada natuke .. icon_rolleyes.gif


Loll küsimus, aga kas ikka on afterburneri settingutes peal, et sama gruppi kuuluvad kaardid oleksid sünkroonis?

Mul on ühes kastis koos väike kompott r9 290 , r9 290x , r9 280x ja r9 280x näol. Erinevad tootjad ja mudelid. Afterburner süngib kenasti sarnased kaardid ära.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 17.08.2016 12:00:38 vasta tsitaadiga

Olen teemasid sirvinud ja mõelnud, et võiks panna kokku nö low-budget mineri (~1000€). Seda ühest küljest katsetamise eesmärgil ja teisest küljest kui mõne euro teenib ei oleks ka pahane.
Kuna kombinatsioone on väga palju (erinevad kaardid peamiselt) siis ootaks soovitusi, mis antud hetkel kõige mõistlikum oleks? Ise mõtlesin, et esimene masin võiks olla 3x R9 380 kaardid, 1000W PSU ja no emaplaate on siin hulgim välja pakutud. Seda kõike võimalusega, et viskan 2 kaarti juurde. Soovitused teretulnud ja loodetavasti postitasin õigesse teemasse.. tsensuur paistab kõva olevat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2016 12:27:59 vasta tsitaadiga

Mina ehitaks Sinu asemel Sapphire RX 470 8GB kaartidega mineri.
http://cryptomining-blog.com/8200-mining-performance-of-sapphire-nitro-amd-radeon-rx-470-8gb/

Emaplaadiks: ASRock H81 Pro BTC - 50 eur
Protsessor: Celeron G1840 - 30 eur
Mälu: 8 GB DDR3-1600 - 30 eur
HDD: 120GB SSD - 45 eur
Video: 8GB Sapphire Radeon RX 470 Nitro+ Aktiv ( 25 MHash, 120W tk ) - 250 eur
Toide: 1200W Corsair AX1200 ( eraldi 6x PCI-E 8 pin otsad, jätkub täpselt 6 kaardi jaoks ). Piisavalt soodne toitekas ja igati jaksukas seda punti toitma. - 190 eur

Aluse alla läheb ca 350 eur. Kaartide jaoks jääb üle 650 eur. Paned 100 juurde ja saad alusele 3 kaarti peale. Kogukulu 1100 eur.
Teeb tubli 75 Mhash.
Teenid kulud tagasi 8-12 kuuga. Mitteoptimistlikult võttes.
https://badmofo.github.io/ethereum-mining-calculator/

Kui abi eest tänada tahad, siis võid mu kohvimasina korda teha kunagi. icon_smile.gif

PS: See katsetamise jutt on nagu ta on - mis siin ikka katsetada? Laod jupid kokku, windows 10 peale ja kaevama. Kui hätta jääd, siis foorum aitab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 17.08.2016 17:09:51 vasta tsitaadiga

Tundub mõistlik set. Galadoris paistab enamus asju kohe riiulist võtta. Meeldib see, et isu kasvades kannatab kuni 6 kaarti peale laduda. Ja isu kadudes kannatab teha ühe normaalse lauaarvuti (teise prosega muidugi). SSHD hübriidketas oleks muidugi kodus riiulist võtta, aga selle võimekus jääb vist pudelikaelaks? Mingit kasti ümber ehitama ei hakkaks ja laseks nö vabalt hingata. Või peaks siiski viskama mingi ekstra vendi kogu kupatust jahutama?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2016 17:25:26 vasta tsitaadiga

SSHD on igati okei. Mul oli ühel kastil vana 5400 rpm lapaka 2.5 tolline ketas. 6 kaardiga kast. Sutsu uimasemalt käima ta läks aga kui töötas, siis korralikult.
Kasti toppida 6 kaarti on üsna overkill. icon_smile.gif
Kõige lihtsam on osta 10 euro eest 27x27mm ristlõikega puit. Ja ehitada selline raam:
http://highoncoins.com/litecoin-rig/how-to-make-diy-wooden-frame-for-litecoindogecoin-rig/

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 17.08.2016 21:38:41 vasta tsitaadiga

PSU on ainus mida ma selles hinnaklassis kuskilt välja kaevata ei suuda. ~330€ ringis. V ma otsin valest kohast icon_smile.gif kõik muu muidu 10-20€ siia sinna
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2016 23:17:24 vasta tsitaadiga

:[Noodle]: kirjutas:
PSU on ainus mida ma selles hinnaklassis kuskilt välja kaevata ei suuda. ~330€ ringis. V ma otsin valest kohast icon_smile.gif kõik muu muidu 10-20€ siia sinna


Mina otsisin asjad kokku siit kohast:
http://www.mindfactory.de/product_info.php/1200-Watt-Corsair-Professional-Series-Gold-AX1200-Modular-80--Gold_713654.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2016 08:51:22 vasta tsitaadiga

Ja risereid saab minu käest, kui ise kuskilt välja ei kaeva. icon_biggrin.gif
_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
timothy
HV kasutaja
timothy

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2016 16:50:13 vasta tsitaadiga

Pistsin ühe rx-470 arvutisse, 8GB kiirema mäluga variandi.

Mõtlesin teistele huvilistele numbrid postitada, claymore dual miner 5.3 beta, mineri enda andmed - 25 mhs ether + 360 mhs sia, gpu-z ütleb gpu power draw 115w keskmiselt. Kõige uuemad draiverid peal.

edit: 25,5 eth + 395 sia

_________________
www.minuprint.com fototrükk
3dmarket.ee filamendid 3d printerile ja 3d prinditud tooted


viimati muutis timothy 22.08.2016 08:22:09, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
qwerty007
HV veteran
qwerty007

liitunud: 16.04.2003




sõnum 21.08.2016 21:01:01 vasta tsitaadiga

timothy kirjutas:
Pistsin ühe rx-470 arvutisse, 8GB kiirema mäluga variandi.

Mõtlesin teistele huvilistele numbrid postitada, claymore dual miner 5.3 beta, mineri enda andmed - 25 mhs ether + 360 mhs sia, gpu-z ütleb gpu power draw 115w keskmiselt. Kõige uuemad draiverid peal.
tubli tulemus
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.09.2016 10:11:30 vasta tsitaadiga

https://forum.ethereum.org/discussion/9495/the-correct-way-of-powering-the-risers-for-the-470-480

Kui kellelgi peaks vaja minema icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 434, 435, 436 ... 454, 455, 456  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.