Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  Synology arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 56, 57, 58  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 22:11:01 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
DSM6 on ametlikult väljas.


Ma arvan, et uuendamisega tasub vast esialgu oodata... icon_rolleyes.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 23:14:38 vasta tsitaadiga

FYI - mul läks uuendus edukalt/muretult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2016 23:21:42 vasta tsitaadiga

DSM6 läheb juba peale. Mul pisike 214+
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2016 00:32:12 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
FYI - mul läks uuendus edukalt/muretult.

Mul põhjustas väikese ehmatuse asjaolu, et sama purk tegi ka DNS'i... ja peale uuendamist jäävad kõik package'd seisma (ja tahavad uuendamist).
Kui aga pole DNS'i, siis pole ka internetti... ja pole ka uusi pakke, mida uuenduseks peale lasta.

Lahenduseks oli DNS'i paki käsitsi uuendamine, pärast mida läks kõik normaalset rada pidi edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 25.03.2016 00:34:18 vasta tsitaadiga

Nende mõne tunni jooksul pole töös suuri anomaaliaid märganud 414.
Avakuva rikuti küll ära. Mõni harjumuspärane ikoon tuli uuesti lisada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.03.2016 08:50:38 vasta tsitaadiga

Ei tea kas seda sisselogimis kuva ei saagi enam ise modida? Vähemalt hetkel kohta ei leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2016 09:10:23 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
Ei tea kas seda sisselogimis kuva ei saagi enam ise modida? Vähemalt hetkel kohta ei leidnud.

Koht on sama, Control Panel, Theme kuid seal ei saa enam kella login kuvale panna, ära sai võtta ainult DSM6.0 kirja. Selle hello.... kirja saab ka ära muuta sealt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.03.2016 09:50:18 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
SilQ kirjutas:
Ei tea kas seda sisselogimis kuva ei saagi enam ise modida? Vähemalt hetkel kohta ei leidnud.

Koht on sama, Control Panel, Theme kuid seal ei saa enam kella login kuvale panna, ära sai võtta ainult DSM6.0 kirja. Selle hello.... kirja saab ka ära muuta sealt.


Noup, ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2016 09:54:57 vasta tsitaadiga

SilQ kirjutas:
indrekp kirjutas:
SilQ kirjutas:
Ei tea kas seda sisselogimis kuva ei saagi enam ise modida? Vähemalt hetkel kohta ei leidnud.

Koht on sama, Control Panel, Theme kuid seal ei saa enam kella login kuvale panna, ära sai võtta ainult DSM6.0 kirja. Selle hello.... kirja saab ka ära muuta sealt.


Noup, ei saa.


Sisselogimiskuva muutsin mina sealt igatahes ära. Welcome title ja Welcome message.
Kui mõtled personaalseid desktop sätteid siis need leiab ülevalt paremalt oma näolapile klikkides kus on kirjas Personal, selle taga veel siis Desktop.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 25.03.2016 09:55:49 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
SilQ kirjutas:
indrekp kirjutas:
SilQ kirjutas:
Ei tea kas seda sisselogimis kuva ei saagi enam ise modida? Vähemalt hetkel kohta ei leidnud.

Koht on sama, Control Panel, Theme kuid seal ei saa enam kella login kuvale panna, ära sai võtta ainult DSM6.0 kirja. Selle hello.... kirja saab ka ära muuta sealt.


Noup, ei saa.


Sisselogimiskuva muutsin mina sealt igatahes ära.
Kui mõtled personaalseid desktop sätteid siis need leiab ülevalt paremalt oma näolapile klikkides kus on kirjas Personal, selle taga veel siis Desktop.


Ei, sisselogimis, hello tekstid jne ära võtmine. See eelnev pakutud koht oli õige (teadsin seda varasemalt ka), aga ma võin teha seal mida iganes, ikkagi ei muutu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2016 09:57:59 vasta tsitaadiga

Ära võtta ei saa jah enam, võibolla paned tühikud nendesse lahtritesse? Welcome title ja Welcome message.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andree
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2010




sõnum 25.03.2016 13:35:39 vasta tsitaadiga

Sama mure ka endal, tühikud ei aidanud.

viimati muutis andree 25.03.2016 14:32:44, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2016 14:23:52 vasta tsitaadiga

Mul ei lase DS412+ peale installida, ütleb, et Plex pole DSM 6.0 RC-ga ühilduv. Tuleb Plexi uuendus ära oodata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2016 12:01:51 vasta tsitaadiga

Sai siis kah peale lastud RS814+ peal läks igatahes valutulult... thumbs_up.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 09:26:07 vasta tsitaadiga

Mul keeras wordpressi pekki. HTTP 500 internal error.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 11:18:42 vasta tsitaadiga

Klm_on, paketid kõik ise käsitsi uuendatud?
Vaata veebiserveri logisse, sealt võiks põhjus suht lihtsalt leitav olla.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Klm_on
Kreisi kasutaja
Klm_on

liitunud: 05.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 13:24:02 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Klm_on, paketid kõik ise käsitsi uuendatud?
Vaata veebiserveri logisse, sealt võiks põhjus suht lihtsalt leitav olla.

Paketit uuendas automaatselt. Käsitsi pidin andmebaasile tõuke andma. Eks uurin õhtul. Praegu ei ole aega.

Edit: Sain tööle. Panin Package center-is teenuse stoppi ning seejärel käivitasin uuesti. Hakkas toimima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 18:01:03 vasta tsitaadiga

Synologyl uus toode:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6


viimati muutis Dijital 04.09.2016 18:10:38, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 18:05:24 vasta tsitaadiga

Uuendasin ka DSM 6.0 peale ära, aga peale seda Photo Station enam ei tööta nii kui varem icon_confused.gif

Oli vhost-ide all järgmine kanne:
Include /volume1/@appstore/PhotoStation/etc/SYNO.SDS.PhotoStation.conf
NameVirtualHost *:80
<VirtualHost *:80>
DocumentRoot "/var/packages/PhotoStation/target/photo"
ServerName ***.eu
</VirtualHost>


Lisasin peale uuendamist ka selle ja kui domeenile lähen, siis visatakse lihtsalt mingi PHP faili sisu ette...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2016 22:18:37 vasta tsitaadiga

Veebi osa, Photo Station ja eriti turvalisuse osas olid uuendused, milledega su varem töötanud lahendus ilmselt kokku ei lähe.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2016 16:56:04 vasta tsitaadiga

Hakkasin nüüd katsetama CloudStation Server ja CloudStation ShareSync paaritamist kahe NASi vahel.
Paistab, et uue DSM6.0iga on nende nimetused selliseks muutunud ja setup ei ole nendega võimalik, või ma ei leia kohta kus linnuke puudu.

Põhinasil server jookseb ja kui teisel hakkan ShareSync aktiviseerima siis ütleb, et No Shared Folder Avalible for Syncing. Kõik muud seadmed süngivad ilusti.

Eelmistes DSM versioonides oli serveril võimalik neid kaustu valida, nüüd enam mitte.

Ideas?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2016 22:22:42 vasta tsitaadiga

Keegi DSM'i UPS'i serverina ka kasutanud on? Ametlikult peaks see olema vist ainult teiste synode teavitamiseks... aga väidetavalt peaks saama ka win või linuxi masinad aku staatust monitoorima panna ja vajadusel viisaka shut down'i trigerdada. Proge nimega "WinNUT" käis läbi.

On see ka jätkusuutlik lahendus? Enamus näited kujutasid endast jõuga syno kõhus konfifailide mudimist (mis ei tundu väga mõistlik).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 02.05.2016 16:25:45 vasta tsitaadiga

Suured Syno kurud, oskab keegi öelda, kas Synologyl on võimalik ka midagi sarnast teha nagu on Windows serveril DFS replication.
Ehk siis mida ma tahan:
2 erinevat Synot, mõlema peal sama folder syncis(sama sisuga) ja ta suudab syncyda ühest masinast teise ja vastupidi. Ehk kui Nas nr1 peal tehakse folderi muudatus, siis see kopeeritakse Nas nr2 peale. Ja kui toimub muudatud Nas nr2 peale siis tehakse kopeerimine tagasi. Kui muudetakse ühte faili sama aegselt või on kuidagi tekkinud duplicate siis küsitakse kasutajalt või lithsalt renamitakse faili.

_________________
If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2016 16:52:39 vasta tsitaadiga

https://www.synology.com/en-global/knowledgebase/DSM/help/DSM/Tutorial/cloud_sync_files

+ Cloud Station Client NAS-i.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.05.2016 17:32:59 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
https://www.synology.com/en-global/knowledgebase/DSM/help/DSM/Tutorial/cloud_sync_files

+ Cloud Station Client NAS-i.


Proovisin sama asja teha kuid viimase versiooniga ei lase folderit valida, klient ütleb lihtsalt no shared folder vms ja kõik, põhinasis shared foldereid aga küll.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.05.2016 08:53:18 vasta tsitaadiga

Sai pullipärast xpeonology xenserveri peale ära virtualiseeritud. Paraku nagu nende vabavarastega ikka, gnoboot'i arendus on vahepeal soiku jäänud ja DSM5.0 on lagi, ka 5.1, ega 5.2 ei lähe, 6'st rääkimata. ESX'i vendadel on elu muidugi lillelisem.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.05.2016 13:00:28 vasta tsitaadiga

Sai siis endale üks DS916+ 8GB kah juurde vôetud, nüüd vaja veel käima joosta ja data vana pealt ära migreerida.
Mis selleks kôige môistlikud viis oleks?
Rsync? Shared folder sync? Midagi kolmandat?

Üldiselt tundub N3710 palju kiirem olevat kui D2700, vaatamata palju madalamale taktile, lisaks siis veel HW crypto ning 4K transcoding. icon_biggrin.gif
Vôrgu koha pealt muidugi erilist vahet pole, 1Gbit/s pole kummagi jaoks mingi probleem, samuti 2x1Gbit/s üle LAG'i.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 10:19:31 vasta tsitaadiga

Kas sellele mudelile on samas hinnaklassis vahepeal midagi uut lisaks tekkinud Synology toodangus?
https://www.synology.com/en-global/products/DS1515+#overview
Teine küsimus selle laiendatava RAMi osas. DS1515+ on võimalik lisada kuni 6GB RAMi. Kas sinna sobib suvalise tootja RAM või peab olema just selline Synology enda oma?
http://www.markit.eu/ee/en/synology-4gb-ddr3-upg-memory-ds1515-ds1815-rs815/v2p9640789
Millised kettad üldiselt kõige mõttekamad Synology jaoks oleksid?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 10:36:24 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kas sellele mudelile on samas hinnaklassis vahepeal midagi uut lisaks tekkinud Synology toodangus?
https://www.synology.com/en-global/products/DS1515+#overview
Teine küsimus selle laiendatava RAMi osas. DS1515+ on võimalik lisada kuni 6GB RAMi. Kas sinna sobib suvalise tootja RAM või peab olema just selline Synology enda oma?
http://www.markit.eu/ee/en/synology-4gb-ddr3-upg-memory-ds1515-ds1815-rs815/v2p9640789
Millised kettad üldiselt kõige mõttekamad Synology jaoks oleksid?

Seni olen ma oma synodele pannud sisse sobivate parameetritega kingstoni mälud ja töötab kui kellavärk.


viimati muutis Osiris 16.05.2016 10:57:11, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 10:46:43 vasta tsitaadiga

Betamax, hetkel mitte, pole ka kuulda olnud et selle aastanumbri sees tuleks, samas mina kaaluks alternatiivina DS916+ 8GB mudelit (Ise olin sama dilemma ees).
Saad võimsama CPU ja rohkem mälu, küll aga 2 LAN porti vähem ja ühe kettasloti.

Ise olen muidu kasutanud neis Cruciali mälusid ja olen Taimingud ja Mhz matchinud, tehase poolt tulevaga...ei pea tingimata Synology enda branditud mälu olema (see muidugi annab kindluse, et kindlasti töötab, samas hind on 2-3x kallim)
Ketastena olen kasutanud ainult WD Red`e, siiani on 0 failuret olnud.

Uus karp sai seekord juba võetud Max mäluga, mis toetatud on...see paarkümmend eurtsi hinnavahet sama kasti 2GB mudeliga poleks ära tasunud.

Mälu koha pealt tasub muidugi Synology enda foorumit kaevata, sinu puhul siis seda teemat:
https://forum.synology.com/enu/viewtopic.php?f=26&t=93519

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!


viimati muutis Etz 16.05.2016 10:49:33, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 10:46:50 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Uus karp sai seekord juba võetud Max mäluga, mis toetatud on...see paarkümmend eurtsi hinnavahet sama kasti 2GB mudeliga poleks ära tasunud.

Tänud lingi eest. Kas on kusagil võimalik endale ise sobivate parameetritega DiskStation konfida või ostsid lihtsalt etema müügis olnud konfiga karbi?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 10:50:55 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Etz kirjutas:
Uus karp sai seekord juba võetud Max mäluga, mis toetatud on...see paarkümmend eurtsi hinnavahet sama kasti 2GB mudeliga poleks ära tasunud.

Tänud lingi eest. Kas on kusagil võimalik endale ise sobivate parameetritega DiskStation konfida või ostsid lihtsalt etema müügis olnud konfiga karbi?


DS916+ on mudel, mida müüaksegi lihtsalt kahes konfiguratsioonis, ehk siis antud juhul ostsin etema müügis olnud konfiga karbi.
https://www.synology.com/en-global/products/DS916+

Ma jooksutan nende otsas VM`e kah, nii et mälu pole kunagi ülearu icon_razz1.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 10:53:05 vasta tsitaadiga

OK. Sealt foorumiteemast lugedes tundub, et peabki vist Kingstoni mälusid eelistama, sest nendega on siiani kõigil postitanutel töötanud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 10:58:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
OK. Sealt foorumiteemast lugedes tundub, et peabki vist Kingstoni mälusid eelistama, sest nendega on siiani kõigil postitanutel töötanud.


No ühel on konkreetne fail olnud sellega, et 4GB DIMM`i asemel on 8GB DIMM`i sinna toppinud ja konstanteerinud fakti, et ei tööta.
Üldiselt minu tähelepanek erinevate tootjate NAS`idega on see, et isegi kui on Single Slot kast, siis taimingid ja takt on küllaltki olulised (BIOS suhteliselt hard-coded) ja kui on öeldud, et max on 2+4 siis ei maksa eriti loota, et 2+8 või 4+4 seal töötaks...

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 10:59:05 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Betamax kirjutas:
OK. Sealt foorumiteemast lugedes tundub, et peabki vist Kingstoni mälusid eelistama, sest nendega on siiani kõigil postitanutel töötanud.


No ühel on konkreetne fail olnud sellega, et 4GB DIMM`i asemel on 8GB DIMM`i sinna toppinud ja konstanteerinud fakti, et ei tööta.
Üldiselt minu tähelepanek erinevate tootjate NAS`idega on see, et isegi kui on Single Slot kast, siis taimingid ja takt on küllaltki olulised ja kui on öeldud, et max on 2+4 siis ei maksa eriti loota, et 2+8 või 4+4 seal töötaks...

Konkreetselt kogemus kahe mudeliga - DS416+ millel sees 2GB asemel 8GB ja töötab. Teine on DS2415+ millel 6GB asemel sees 16GB ja kah töötab ja mõlemad oskavad ära kasutada kõike mälu ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 10:59:50 vasta tsitaadiga

PCman kirjutas:
Konkreetselt kogemus kahe mudeliga - DS416+ millel sees 2GB asemel 8GB ja töötab. Teine on DS2415+ millel 6GB asemel sees 16GB ja kah töötab ja mõlemad oskavad ära kasutada kõike mälu ka.


DS416+ icon_eek.gif icon_question.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 11:23:53 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et esialgu testin mõne sülearvuti mäluga erinevad kombinatsioonid läbi. Mittesobivuse korral lihtsalt ei boodi tõenäoliselt. Seega, kui boodib, siis järelikult ka töötab icon_razz.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 11:27:18 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ma arvan, et esialgu testin mõne sülearvuti mäluga erinevad kombinatsioonid läbi. Mittesobivuse korral lihtsalt ei boodi tõenäoliselt. Seega, kui boodib, siis järelikult ka töötab icon_razz.gif


Memtesti saad kah jooksutada... icon_razz.gif
Logi puristatakse pärast: /var/log/memtester.log

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 12:05:51 vasta tsitaadiga

Huvitav, kas seal seda ei saa juhtuda, et kui tahad Synology käest mingi anomaalia puhul supportit saada (eriti kui on veel garantiiline pill), siis taolise omaloomingu avastamisel saadetakse pehmelt puu taha?
Pole seda "peenikest teksti" neil nii põhjalikult lugenud. Et mida seal mitte bränditud mälude kasutamise kohta öeldakse.

Meenus lihtsalt taoline keiss "suurte serverite" maailmast, kus vmware support keeldus koostööst enne, kui masinas olid mitte originaalmälud välja vahetatud. Mis sellest, et probleemi olemus ei olnud üldse mäludega seotud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 12:06:56 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Huvitav, kas seal seda ei saa juhtuda, et kui tahad Synology käest mingi anomaalia puhul supportit saada (eriti kui on veel garantiiline pill), siis taolise omaloomingu avastamisel saadetakse pehmelt puu taha?
Pole seda "peenikest teksti" neil nii põhjalikult lugenud. Et mida seal mitte bränditud mälude kasutamise kohta öeldakse.

Meenus lihtsalt taoline keiss "suurte serverite" maailmast, kus vmware support keeldus koostööst enne, kui masinas olid mitte originaalmälud välja vahetatud. Mis sellest, et probleemi olemus ei olnud üldse mäludega seotud.


Well, siiani pole mul igatahes keeldutud...need paar korda, mis nende suppordiga on tegemist teha tulnud... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 12:27:00 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
Betamax kirjutas:
OK. Sealt foorumiteemast lugedes tundub, et peabki vist Kingstoni mälusid eelistama, sest nendega on siiani kõigil postitanutel töötanud.


No ühel on konkreetne fail olnud sellega, et 4GB DIMM`i asemel on 8GB DIMM`i sinna toppinud ja konstanteerinud fakti, et ei tööta.
Üldiselt minu tähelepanek erinevate tootjate NAS`idega on see, et isegi kui on Single Slot kast, siis taimingid ja takt on küllaltki olulised (BIOS suhteliselt hard-coded) ja kui on öeldud, et max on 2+4 siis ei maksa eriti loota, et 2+8 või 4+4 seal töötaks...


täiesti toimib, sai mingi hetk ka DS1515+ uuritud ja seal on sees ketaste pool siseküljel 2GB ja tühi mäpupesa korpuse sees välisküljel. Sestap pandi supportedisse kirja 2+4GB sest mugavalt lisatav on välisküljel 4GB.
Samas youtubes kõik olemas, vennad tegid natuke peenikest näputööd ja said ilusti ka siseküljele läbi plekist korpuse ava, vaikselt meelitades selle 2GB välja vahetada sarnase 4GB vastu ehk 2x4 töötab ilusti.
pesadel ei ole üldiselt erinevat mälumahu piirangut.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 12:44:16 vasta tsitaadiga

indrekp, ma ei rääkinud ainult Synology kontekstis.
Mul oli siin paar Thecuse kasti, mis töötasid ainult asümmeetrilise mälu konfiguratsiooniga ja ainult sedapidi nagu tootja oli ette näinud... icon_lol.gif
Enne seda muidu arvasin samamoodi, et vahet ju pole.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 13:01:22 vasta tsitaadiga

warwas kirjutas:
Huvitav, kas seal seda ei saa juhtuda, et kui tahad Synology käest mingi anomaalia puhul supportit saada (eriti kui on veel garantiiline pill), siis taolise omaloomingu avastamisel saadetakse pehmelt puu taha?
Mälu lisamise/muutmise kohapealt ei oska ütelda.

Küll aga on mu Synology andnud ühel hetkel naljaka errori (unmountis kettad). Mille peale Synology support arvas nii: "We found some 3rd party package have been installed in the DiskStation, we can't guarantee the 3rd-party will work or harm system, if you install the 3rd-party software like ipkg or packages not provided from Synology officially, we will suggest to remove them and reboot DiskStation, then see if same issue, thanks."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.05.2016 21:21:03 vasta tsitaadiga

ds1815+ sees töötab kaks sellist ilusasti: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Mälud/280419/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2016 14:12:08 vasta tsitaadiga

Tere.
Tahtsin täna mail serverit proovida aga package centri all haigutab tühjus. Kellelgi hetkel sama probleemi pole ?
Endal nii töö juures kui ka kodus sama probleem.

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2016 14:21:20 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Tere.
Tahtsin täna mail serverit proovida aga package centri all haigutab tühjus. Kellelgi hetkel sama probleemi pole ?
Endal nii töö juures kui ka kodus sama probleem.


Just vaatasin, tundub olevat mingi kala nende serveriga...see on täiesti orbiidilt kadunud... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2016 14:52:01 vasta tsitaadiga

Küsimus, Syno viskas teate et "Volume ... has crashed". Üksik ketas, JBOD, rohkem neid NAS's polegi.
S.M.A.R.T. näitas et 1 sektori lugemis viga, samas oma testides tunnistab ta ketta Normal olevaks.
fsck.ext4 tunnistas ka failisüsteemi korrektseks ja terviklikuks.

Saan ma nüüd mingi mingi nipiga selle Volume ka vahepeal terveks uuesti tunnistada? Hetkel on tema tunnuseks "Crashed".
Või ainuke võimalus ongi backup-reset-restore?

Ketta üritan millalgi RMA'sse saata, kohalik garantii just lõppes...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 24.05.2016 18:09:42 vasta tsitaadiga

Kui on peegel, siis uus ketas sisse ja paned repair ja korras.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.05.2016 22:18:49 vasta tsitaadiga

SilQ, äkki loeks enne vastamist? icon_rolleyes.gif
>> Üksik ketas, JBOD, rohkem neid NAS's polegi.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjmrc
Kreisi kasutaja
kjmrc

liitunud: 31.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.05.2016 00:00:08 vasta tsitaadiga

Küsimus - DS216se on application "web station" - mida see endast kujutab täpsemalt ning mida ta võimaldab mulle?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Serverid / Andmemassiivid / Tulemüürid »  Synology arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 56, 57, 58  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.