|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
24.03.2016 22:11:01
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| DSM6 on ametlikult väljas. |
Ma arvan, et uuendamisega tasub vast esialgu oodata...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
24.03.2016 23:14:38
|
|
|
| FYI - mul läks uuendus edukalt/muretult.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
24.03.2016 23:21:42
|
|
|
| DSM6 läheb juba peale. Mul pisike 214+
|
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
25.03.2016 00:32:12
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| FYI - mul läks uuendus edukalt/muretult. |
Mul põhjustas väikese ehmatuse asjaolu, et sama purk tegi ka DNS'i... ja peale uuendamist jäävad kõik package'd seisma (ja tahavad uuendamist).
Kui aga pole DNS'i, siis pole ka internetti... ja pole ka uusi pakke, mida uuenduseks peale lasta.
Lahenduseks oli DNS'i paki käsitsi uuendamine, pärast mida läks kõik normaalset rada pidi edasi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
25.03.2016 00:34:18
|
|
|
Nende mõne tunni jooksul pole töös suuri anomaaliaid märganud 414.
Avakuva rikuti küll ära. Mõni harjumuspärane ikoon tuli uuesti lisada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
25.03.2016 08:50:38
|
|
|
| Ei tea kas seda sisselogimis kuva ei saagi enam ise modida? Vähemalt hetkel kohta ei leidnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.03.2016 09:10:23
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| Ei tea kas seda sisselogimis kuva ei saagi enam ise modida? Vähemalt hetkel kohta ei leidnud. |
Koht on sama, Control Panel, Theme kuid seal ei saa enam kella login kuvale panna, ära sai võtta ainult DSM6.0 kirja. Selle hello.... kirja saab ka ära muuta sealt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
25.03.2016 09:50:18
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| Ei tea kas seda sisselogimis kuva ei saagi enam ise modida? Vähemalt hetkel kohta ei leidnud. |
Koht on sama, Control Panel, Theme kuid seal ei saa enam kella login kuvale panna, ära sai võtta ainult DSM6.0 kirja. Selle hello.... kirja saab ka ära muuta sealt. |
Noup, ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.03.2016 09:54:57
|
|
|
| SilQ kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| Ei tea kas seda sisselogimis kuva ei saagi enam ise modida? Vähemalt hetkel kohta ei leidnud. |
Koht on sama, Control Panel, Theme kuid seal ei saa enam kella login kuvale panna, ära sai võtta ainult DSM6.0 kirja. Selle hello.... kirja saab ka ära muuta sealt. |
Noup, ei saa. |
Sisselogimiskuva muutsin mina sealt igatahes ära. Welcome title ja Welcome message.
Kui mõtled personaalseid desktop sätteid siis need leiab ülevalt paremalt oma näolapile klikkides kus on kirjas Personal, selle taga veel siis Desktop.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
25.03.2016 09:55:49
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| SilQ kirjutas: |
| Ei tea kas seda sisselogimis kuva ei saagi enam ise modida? Vähemalt hetkel kohta ei leidnud. |
Koht on sama, Control Panel, Theme kuid seal ei saa enam kella login kuvale panna, ära sai võtta ainult DSM6.0 kirja. Selle hello.... kirja saab ka ära muuta sealt. |
Noup, ei saa. |
Sisselogimiskuva muutsin mina sealt igatahes ära.
Kui mõtled personaalseid desktop sätteid siis need leiab ülevalt paremalt oma näolapile klikkides kus on kirjas Personal, selle taga veel siis Desktop. |
Ei, sisselogimis, hello tekstid jne ära võtmine. See eelnev pakutud koht oli õige (teadsin seda varasemalt ka), aga ma võin teha seal mida iganes, ikkagi ei muutu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
25.03.2016 09:57:59
|
|
|
| Ära võtta ei saa jah enam, võibolla paned tühikud nendesse lahtritesse? Welcome title ja Welcome message.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
andree
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2010
|
25.03.2016 13:35:39
|
|
|
Sama mure ka endal, tühikud ei aidanud.
viimati muutis andree 25.03.2016 14:32:44, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
25.03.2016 14:23:52
|
|
|
| Mul ei lase DS412+ peale installida, ütleb, et Plex pole DSM 6.0 RC-ga ühilduv. Tuleb Plexi uuendus ära oodata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.03.2016 12:01:51
|
|
|
Sai siis kah peale lastud RS814+ peal läks igatahes valutulult...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
28.03.2016 09:26:07
|
|
|
| Mul keeras wordpressi pekki. HTTP 500 internal error.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
28.03.2016 11:18:42
|
|
|
Klm_on, paketid kõik ise käsitsi uuendatud?
Vaata veebiserveri logisse, sealt võiks põhjus suht lihtsalt leitav olla.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Klm_on
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.04.2004
|
28.03.2016 13:24:02
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Klm_on, paketid kõik ise käsitsi uuendatud?
Vaata veebiserveri logisse, sealt võiks põhjus suht lihtsalt leitav olla. |
Paketit uuendas automaatselt. Käsitsi pidin andmebaasile tõuke andma. Eks uurin õhtul. Praegu ei ole aega.
Edit: Sain tööle. Panin Package center-is teenuse stoppi ning seejärel käivitasin uuesti. Hakkas toimima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
01.04.2016 18:05:24
|
|
|
Uuendasin ka DSM 6.0 peale ära, aga peale seda Photo Station enam ei tööta nii kui varem
Oli vhost-ide all järgmine kanne:
Include /volume1/@appstore/PhotoStation/etc/SYNO.SDS.PhotoStation.conf
NameVirtualHost *:80
<VirtualHost *:80>
DocumentRoot "/var/packages/PhotoStation/target/photo"
ServerName ***.eu
</VirtualHost> |
Lisasin peale uuendamist ka selle ja kui domeenile lähen, siis visatakse lihtsalt mingi PHP faili sisu ette...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
01.04.2016 22:18:37
|
|
|
| Veebi osa, Photo Station ja eriti turvalisuse osas olid uuendused, milledega su varem töötanud lahendus ilmselt kokku ei lähe.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.04.2016 16:56:04
|
|
|
Hakkasin nüüd katsetama CloudStation Server ja CloudStation ShareSync paaritamist kahe NASi vahel.
Paistab, et uue DSM6.0iga on nende nimetused selliseks muutunud ja setup ei ole nendega võimalik, või ma ei leia kohta kus linnuke puudu.
Põhinasil server jookseb ja kui teisel hakkan ShareSync aktiviseerima siis ütleb, et No Shared Folder Avalible for Syncing. Kõik muud seadmed süngivad ilusti.
Eelmistes DSM versioonides oli serveril võimalik neid kaustu valida, nüüd enam mitte.
Ideas?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
20.04.2016 22:22:42
|
|
|
Keegi DSM'i UPS'i serverina ka kasutanud on? Ametlikult peaks see olema vist ainult teiste synode teavitamiseks... aga väidetavalt peaks saama ka win või linuxi masinad aku staatust monitoorima panna ja vajadusel viisaka shut down'i trigerdada. Proge nimega "WinNUT" käis läbi.
On see ka jätkusuutlik lahendus? Enamus näited kujutasid endast jõuga syno kõhus konfifailide mudimist (mis ei tundu väga mõistlik).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
02.05.2016 16:25:45
|
|
|
Suured Syno kurud, oskab keegi öelda, kas Synologyl on võimalik ka midagi sarnast teha nagu on Windows serveril DFS replication.
Ehk siis mida ma tahan:
2 erinevat Synot, mõlema peal sama folder syncis(sama sisuga) ja ta suudab syncyda ühest masinast teise ja vastupidi. Ehk kui Nas nr1 peal tehakse folderi muudatus, siis see kopeeritakse Nas nr2 peale. Ja kui toimub muudatud Nas nr2 peale siis tehakse kopeerimine tagasi. Kui muudetakse ühte faili sama aegselt või on kuidagi tekkinud duplicate siis küsitakse kasutajalt või lithsalt renamitakse faili.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.05.2016 17:32:59
|
|
|
Proovisin sama asja teha kuid viimase versiooniga ei lase folderit valida, klient ütleb lihtsalt no shared folder vms ja kõik, põhinasis shared foldereid aga küll.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
06.05.2016 08:53:18
|
|
|
| Sai pullipärast xpeonology xenserveri peale ära virtualiseeritud. Paraku nagu nende vabavarastega ikka, gnoboot'i arendus on vahepeal soiku jäänud ja DSM5.0 on lagi, ka 5.1, ega 5.2 ei lähe, 6'st rääkimata. ESX'i vendadel on elu muidugi lillelisem.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.05.2016 13:00:28
|
|
|
Sai siis endale üks DS916+ 8GB kah juurde vôetud, nüüd vaja veel käima joosta ja data vana pealt ära migreerida.
Mis selleks kôige môistlikud viis oleks?
Rsync? Shared folder sync? Midagi kolmandat?
Üldiselt tundub N3710 palju kiirem olevat kui D2700, vaatamata palju madalamale taktile, lisaks siis veel HW crypto ning 4K transcoding.
Vôrgu koha pealt muidugi erilist vahet pole, 1Gbit/s pole kummagi jaoks mingi probleem, samuti 2x1Gbit/s üle LAG'i.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
16.05.2016 10:36:24
|
|
|
Seni olen ma oma synodele pannud sisse sobivate parameetritega kingstoni mälud ja töötab kui kellavärk.
viimati muutis Osiris 16.05.2016 10:57:11, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.05.2016 10:46:43
|
|
|
Betamax, hetkel mitte, pole ka kuulda olnud et selle aastanumbri sees tuleks, samas mina kaaluks alternatiivina DS916+ 8GB mudelit (Ise olin sama dilemma ees).
Saad võimsama CPU ja rohkem mälu, küll aga 2 LAN porti vähem ja ühe kettasloti.
Ise olen muidu kasutanud neis Cruciali mälusid ja olen Taimingud ja Mhz matchinud, tehase poolt tulevaga...ei pea tingimata Synology enda branditud mälu olema (see muidugi annab kindluse, et kindlasti töötab, samas hind on 2-3x kallim)
Ketastena olen kasutanud ainult WD Red`e, siiani on 0 failuret olnud.
Uus karp sai seekord juba võetud Max mäluga, mis toetatud on...see paarkümmend eurtsi hinnavahet sama kasti 2GB mudeliga poleks ära tasunud.
Mälu koha pealt tasub muidugi Synology enda foorumit kaevata, sinu puhul siis seda teemat:
https://forum.synology.com/enu/viewtopic.php?f=26&t=93519
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
viimati muutis Etz 16.05.2016 10:49:33, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
16.05.2016 10:46:50
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Uus karp sai seekord juba võetud Max mäluga, mis toetatud on...see paarkümmend eurtsi hinnavahet sama kasti 2GB mudeliga poleks ära tasunud. |
Tänud lingi eest. Kas on kusagil võimalik endale ise sobivate parameetritega DiskStation konfida või ostsid lihtsalt etema müügis olnud konfiga karbi?
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.05.2016 10:50:55
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| Uus karp sai seekord juba võetud Max mäluga, mis toetatud on...see paarkümmend eurtsi hinnavahet sama kasti 2GB mudeliga poleks ära tasunud. |
Tänud lingi eest. Kas on kusagil võimalik endale ise sobivate parameetritega DiskStation konfida või ostsid lihtsalt etema müügis olnud konfiga karbi? |
DS916+ on mudel, mida müüaksegi lihtsalt kahes konfiguratsioonis, ehk siis antud juhul ostsin etema müügis olnud konfiga karbi.
https://www.synology.com/en-global/products/DS916+
Ma jooksutan nende otsas VM`e kah, nii et mälu pole kunagi ülearu
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.05.2016 10:58:01
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| OK. Sealt foorumiteemast lugedes tundub, et peabki vist Kingstoni mälusid eelistama, sest nendega on siiani kõigil postitanutel töötanud. |
No ühel on konkreetne fail olnud sellega, et 4GB DIMM`i asemel on 8GB DIMM`i sinna toppinud ja konstanteerinud fakti, et ei tööta.
Üldiselt minu tähelepanek erinevate tootjate NAS`idega on see, et isegi kui on Single Slot kast, siis taimingid ja takt on küllaltki olulised (BIOS suhteliselt hard-coded) ja kui on öeldud, et max on 2+4 siis ei maksa eriti loota, et 2+8 või 4+4 seal töötaks...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
16.05.2016 10:59:05
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| OK. Sealt foorumiteemast lugedes tundub, et peabki vist Kingstoni mälusid eelistama, sest nendega on siiani kõigil postitanutel töötanud. |
No ühel on konkreetne fail olnud sellega, et 4GB DIMM`i asemel on 8GB DIMM`i sinna toppinud ja konstanteerinud fakti, et ei tööta.
Üldiselt minu tähelepanek erinevate tootjate NAS`idega on see, et isegi kui on Single Slot kast, siis taimingid ja takt on küllaltki olulised ja kui on öeldud, et max on 2+4 siis ei maksa eriti loota, et 2+8 või 4+4 seal töötaks... |
Konkreetselt kogemus kahe mudeliga - DS416+ millel sees 2GB asemel 8GB ja töötab. Teine on DS2415+ millel 6GB asemel sees 16GB ja kah töötab ja mõlemad oskavad ära kasutada kõike mälu ka.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.05.2016 10:59:50
|
|
|
| PCman kirjutas: |
| Konkreetselt kogemus kahe mudeliga - DS416+ millel sees 2GB asemel 8GB ja töötab. Teine on DS2415+ millel 6GB asemel sees 16GB ja kah töötab ja mõlemad oskavad ära kasutada kõike mälu ka. |
DS416+
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.05.2016 11:27:18
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Ma arvan, et esialgu testin mõne sülearvuti mäluga erinevad kombinatsioonid läbi. Mittesobivuse korral lihtsalt ei boodi tõenäoliselt. Seega, kui boodib, siis järelikult ka töötab  |
Memtesti saad kah jooksutada...
Logi puristatakse pärast: /var/log/memtester.log
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
16.05.2016 12:05:51
|
|
|
Huvitav, kas seal seda ei saa juhtuda, et kui tahad Synology käest mingi anomaalia puhul supportit saada (eriti kui on veel garantiiline pill), siis taolise omaloomingu avastamisel saadetakse pehmelt puu taha?
Pole seda "peenikest teksti" neil nii põhjalikult lugenud. Et mida seal mitte bränditud mälude kasutamise kohta öeldakse.
Meenus lihtsalt taoline keiss "suurte serverite" maailmast, kus vmware support keeldus koostööst enne, kui masinas olid mitte originaalmälud välja vahetatud. Mis sellest, et probleemi olemus ei olnud üldse mäludega seotud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.05.2016 12:06:56
|
|
|
| warwas kirjutas: |
Huvitav, kas seal seda ei saa juhtuda, et kui tahad Synology käest mingi anomaalia puhul supportit saada (eriti kui on veel garantiiline pill), siis taolise omaloomingu avastamisel saadetakse pehmelt puu taha?
Pole seda "peenikest teksti" neil nii põhjalikult lugenud. Et mida seal mitte bränditud mälude kasutamise kohta öeldakse.
Meenus lihtsalt taoline keiss "suurte serverite" maailmast, kus vmware support keeldus koostööst enne, kui masinas olid mitte originaalmälud välja vahetatud. Mis sellest, et probleemi olemus ei olnud üldse mäludega seotud. |
Well, siiani pole mul igatahes keeldutud...need paar korda, mis nende suppordiga on tegemist teha tulnud...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.05.2016 12:27:00
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| OK. Sealt foorumiteemast lugedes tundub, et peabki vist Kingstoni mälusid eelistama, sest nendega on siiani kõigil postitanutel töötanud. |
No ühel on konkreetne fail olnud sellega, et 4GB DIMM`i asemel on 8GB DIMM`i sinna toppinud ja konstanteerinud fakti, et ei tööta.
Üldiselt minu tähelepanek erinevate tootjate NAS`idega on see, et isegi kui on Single Slot kast, siis taimingid ja takt on küllaltki olulised (BIOS suhteliselt hard-coded) ja kui on öeldud, et max on 2+4 siis ei maksa eriti loota, et 2+8 või 4+4 seal töötaks... |
täiesti toimib, sai mingi hetk ka DS1515+ uuritud ja seal on sees ketaste pool siseküljel 2GB ja tühi mäpupesa korpuse sees välisküljel. Sestap pandi supportedisse kirja 2+4GB sest mugavalt lisatav on välisküljel 4GB.
Samas youtubes kõik olemas, vennad tegid natuke peenikest näputööd ja said ilusti ka siseküljele läbi plekist korpuse ava, vaikselt meelitades selle 2GB välja vahetada sarnase 4GB vastu ehk 2x4 töötab ilusti.
pesadel ei ole üldiselt erinevat mälumahu piirangut.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
16.05.2016 12:44:16
|
|
|
indrekp, ma ei rääkinud ainult Synology kontekstis.
Mul oli siin paar Thecuse kasti, mis töötasid ainult asümmeetrilise mälu konfiguratsiooniga ja ainult sedapidi nagu tootja oli ette näinud...
Enne seda muidu arvasin samamoodi, et vahet ju pole.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
16.05.2016 13:01:22
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| Huvitav, kas seal seda ei saa juhtuda, et kui tahad Synology käest mingi anomaalia puhul supportit saada (eriti kui on veel garantiiline pill), siis taolise omaloomingu avastamisel saadetakse pehmelt puu taha? |
Mälu lisamise/muutmise kohapealt ei oska ütelda.
Küll aga on mu Synology andnud ühel hetkel naljaka errori (unmountis kettad). Mille peale Synology support arvas nii: "We found some 3rd party package have been installed in the DiskStation, we can't guarantee the 3rd-party will work or harm system, if you install the 3rd-party software like ipkg or packages not provided from Synology officially, we will suggest to remove them and reboot DiskStation, then see if same issue, thanks."
|
|
| tagasi üles |
|
 |
taavi
HV veteran
liitunud: 04.02.2002
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
24.05.2016 14:12:08
|
|
|
Tere.
Tahtsin täna mail serverit proovida aga package centri all haigutab tühjus. Kellelgi hetkel sama probleemi pole ?
Endal nii töö juures kui ka kodus sama probleem.
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
24.05.2016 14:21:20
|
|
|
| indu kirjutas: |
Tere.
Tahtsin täna mail serverit proovida aga package centri all haigutab tühjus. Kellelgi hetkel sama probleemi pole ?
Endal nii töö juures kui ka kodus sama probleem. |
Just vaatasin, tundub olevat mingi kala nende serveriga...see on täiesti orbiidilt kadunud...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
24.05.2016 14:52:01
|
|
|
Küsimus, Syno viskas teate et "Volume ... has crashed". Üksik ketas, JBOD, rohkem neid NAS's polegi.
S.M.A.R.T. näitas et 1 sektori lugemis viga, samas oma testides tunnistab ta ketta Normal olevaks.
fsck.ext4 tunnistas ka failisüsteemi korrektseks ja terviklikuks.
Saan ma nüüd mingi mingi nipiga selle Volume ka vahepeal terveks uuesti tunnistada? Hetkel on tema tunnuseks "Crashed".
Või ainuke võimalus ongi backup-reset-restore?
Ketta üritan millalgi RMA'sse saata, kohalik garantii just lõppes...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
24.05.2016 18:09:42
|
|
|
| Kui on peegel, siis uus ketas sisse ja paned repair ja korras.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
24.05.2016 22:18:49
|
|
|
SilQ, äkki loeks enne vastamist?
>> Üksik ketas, JBOD, rohkem neid NAS's polegi.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjmrc
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.05.2009
|
25.05.2016 00:00:08
|
|
|
| Küsimus - DS216se on application "web station" - mida see endast kujutab täpsemalt ning mida ta võimaldab mulle?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|