Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 01:03:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kahjuks-õnneks on Euronics üks väheseid poode, kus kaup reaalselt letis välja ega pea põrsast täiesti kotis ostma.

Sel juhul tasub seal poes kohapeal vaid asju näppimas käia ja siis mujalt soodsamalt tellimus teha. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 01:09:45 vasta tsitaadiga

Kui kõik nii teeks, ei oleks varsti enam kohta kus näppimas käia icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 01:15:20 vasta tsitaadiga

See probleem tekkis juba palju aastaid tagasi USA-s, kui salongis käidi autot näppimas, aga telliti onlines (teisest osariigist) soodsamalt.
Tulevik ilmselt selline, et on tootja esinduspoed tootenäidistega ja kui sooritad samas poes ostu, tarnitakse kaup soodsamalt sulle koju.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 01:15:21 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
Pluss seal on see püsikliendiprogramm, tänu millele on ka poest kohapealt ostes 14 päeva tagastusõigust ning 30 päeva vahetusõigust, mida paar korda kasutatud olen.
et kui telekal on 1 surnud pixel, siis rahumeeli vahetavad välja, kuigi garantii alla ei käi?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 01:30:34 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
markedmen kirjutas:
Pluss seal on see püsikliendiprogramm, tänu millele on ka poest kohapealt ostes 14 päeva tagastusõigust ning 30 päeva vahetusõigust, mida paar korda kasutatud olen.
et kui telekal on 1 surnud pixel, siis rahumeeli vahetavad välja, kuigi garantii alla ei käi?


ma ei oska selle kohta öelda, aga näiteks esimesena tuleb meelde, kui ostsin Playstation 3'e, tõin koju ning mõne tunni pärast otsustasin, et tahan ikka suurema kõvakettaga. Jalutasin poodi, maksin kahe toote hinnavahe kinni ning jalutasin uue asjaga koju. Keegi sellel hetkel kontrollima küll ei hakanud, kas kõik ideaalsetes tingimustes, väliselt vaadati üle ja läks. Samas praegu vaatasin uuesti nende kodulehte ning nüüd loen, et mängukonsoolid selle alla ei lähe. Sellel hetkel küll keegi kobisema ei hakanud. Ise olen küll hetkel selle püsikliendiasjaga rahul, jamasid pole siiamaani tekkinud
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 01:31:33 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kahjuks-õnneks on Euronics üks väheseid poode, kus kaup reaalselt letis välja ega pea põrsast täiesti kotis ostma.

Sel juhul tasub seal poes kohapeal vaid asju näppimas käia ja siis mujalt soodsamalt tellimus teha. icon_razz.gif

Mõnikord ei tasu. Kui on näiteks kampaaniad järelmaksu osas või muud soodustused. Olen isegi kasutanud kampaaniaid, kus järelmaksu puhul soodsam intress ja/või lepingutasu väiksem või suisa 0€.
Lisaks on minul ja tehnikakaugel tutvusringkonnal, kes nõu küsib, viimasel ajal tihti ette tulnud momente, kus on vaja toodet kohe, mitte (kui joppab, siis) kahe-kolme-kuue päeva pärast. Ei mängi need 10-15 lisaeurot suurt rolli taolisel hetkel. Kesklinnas peale Euronicsi naljalt teisi kiiresti ligipääsetavaid tehnikapoode ei leia, kust leiab tehnikat mälupulgast pesumasinani.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 08:44:37 vasta tsitaadiga

markedmen kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
markedmen kirjutas:
Pluss seal on see püsikliendiprogramm, tänu millele on ka poest kohapealt ostes 14 päeva tagastusõigust ning 30 päeva vahetusõigust, mida paar korda kasutatud olen.
et kui telekal on 1 surnud pixel, siis rahumeeli vahetavad välja, kuigi garantii alla ei käi?


ma ei oska selle kohta öelda, aga näiteks esimesena tuleb meelde, kui ostsin Playstation 3'e, tõin koju ning mõne tunni pärast otsustasin, et tahan ikka suurema kõvakettaga. Jalutasin poodi, maksin kahe toote hinnavahe kinni ning jalutasin uue asjaga koju. Keegi sellel hetkel kontrollima küll ei hakanud, kas kõik ideaalsetes tingimustes, väliselt vaadati üle ja läks. Samas praegu vaatasin uuesti nende kodulehte ning nüüd loen, et mängukonsoolid selle alla ei lähe. Sellel hetkel küll keegi kobisema ei hakanud. Ise olen küll hetkel selle püsikliendiasjaga rahul, jamasid pole siiamaani tekkinud


Ja hiljem müüdi täishinnaga uue pähe teisele kliendile. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 15.12.2015 09:42:37 vasta tsitaadiga

Kui järekaga ostate siis on nagunii 14 päeva õigus lepingust taganeda.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lindman
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 10:55:37 vasta tsitaadiga

Lepingust taganemise õigus ei pruugi tähendada kauba tagastamisõigust. Analoogselt epoest ostetule peavad mingit nõuded täidetud olema, asi kasutamata, täiskomplektsus, pakend alles ja korras.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 11:00:54 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kahjuks-õnneks on Euronics üks väheseid poode, kus kaup reaalselt letis välja ega pea põrsast täiesti kotis ostma.

Sel juhul tasub seal poes kohapeal vaid asju näppimas käia ja siis mujalt soodsamalt tellimus teha. icon_razz.gif

Mõnikord ei tasu. Kui on näiteks kampaaniad järelmaksu osas või muud soodustused. Olen isegi kasutanud kampaaniaid, kus järelmaksu puhul soodsam intress ja/või lepingutasu väiksem või suisa 0€.
Lisaks on minul ja tehnikakaugel tutvusringkonnal, kes nõu küsib, viimasel ajal tihti ette tulnud momente, kus on vaja toodet kohe, mitte (kui joppab, siis) kahe-kolme-kuue päeva pärast. Ei mängi need 10-15 lisaeurot suurt rolli taolisel hetkel. Kesklinnas peale Euronicsi naljalt teisi kiiresti ligipääsetavaid tehnikapoode ei leia, kust leiab tehnikat mälupulgast pesumasinani.
Konkreetsel juhul on see sama tv 100€ odavam osades netipoodides. 15-20€ ei ole jah enam nii määrav. Ja on ka arusaadav, et osad tahavad kohe kätte saada. Eks see oleneb köik rahakoti paksusest. Ja praegune teema oli kohe väljaostes. icon_smile.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 11:02:03 vasta tsitaadiga

Dj-E, suvaline neti pood sul aasta pärast tegevuse ära lõpetab, siis võid garantiist ka und näha.
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 11:09:21 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Dj-E, suvaline neti pood sul aasta pärast tegevuse ära lõpetab, siis võid garantiist ka und näha.
See oht on iga poega. icon_wink.gif Üldjuhul on poed vaid garantii vahendajad seega probleeme ei tohiks tulla.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 11:31:32 vasta tsitaadiga

Natukene kummaline on tulla siia päris poe ja netipoe hindu võrdlema icon_neutral.gif Kahjuks ei saa päris pood pakkuda kuidagi netipoe hindu. Erinevalt netipoest on vaja palgal hoida ja koolitada müüjaid ning katta ka muud kulud mis kaasnevad füüsilise poega.


See, et olematute kuludega netipoodidest asju odavamalt saab pole kellelegi üllatus ju. Milleks seda bashimist siin korraldada?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 12:12:42 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Natukene kummaline on tulla siia päris poe ja netipoe hindu võrdlema icon_neutral.gif Kahjuks ei saa päris pood pakkuda kuidagi netipoe hindu. Erinevalt netipoest on vaja palgal hoida ja koolitada müüjaid ning katta ka muud kulud mis kaasnevad füüsilise poega.


See, et olematute kuludega netipoodidest asju odavamalt saab pole kellelegi üllatus ju. Milleks seda bashimist siin korraldada?
Võrdluses on Euronicsi epood ja teised epoed. icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 12:20:57 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Renka kirjutas:
Natukene kummaline on tulla siia päris poe ja netipoe hindu võrdlema icon_neutral.gif Kahjuks ei saa päris pood pakkuda kuidagi netipoe hindu. Erinevalt netipoest on vaja palgal hoida ja koolitada müüjaid ning katta ka muud kulud mis kaasnevad füüsilise poega.


See, et olematute kuludega netipoodidest asju odavamalt saab pole kellelegi üllatus ju. Milleks seda bashimist siin korraldada?
Võrdluses on Euronicsi epood ja teised epoed. icon_wink.gif


Selleks on Euronicsi e-poel sama hinna garantii:
https://www.euronics.ee/sama-hinna-garantii

Olen ise seda proovinud ja toimis. Eelduseks, et võrreldavas e-poes peab kaup olema max 3 päevaga saadaval. Väga mõistlik asi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 01:31:58 vasta tsitaadiga

Njah, boonuspunktide süsteem on küll pettumus, novembri lõpus lõin need laiaks (müüja kusjuures soovitas jõulukinkide tarbeks seda teha), aga kaupa pole siiani kätte saanud, kuigi paar korda juba kaupluses kohapeal küsimas ka käinud. Tarneajaks oli märgitud 0-3tp.

Muidu on teenindajad meeldivad ja vahest ikka küsimise peale vaadatakse, kas soodukat saab ka teha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 16:54:38 vasta tsitaadiga

heh ostsin eile kõlarid näitas ,et peaksin täna kätte saama.. panin transa koju ukse taha aga siiani pole ei kipu ega kõppu:D
arvan ,et hästi kui see aasta kätte üldsegi saab:D võiks nagu oma olematud lubadused E-poest ära korjata.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 16:58:20 vasta tsitaadiga

Kas mitte tööpäevadel see transport ei toimi? Täna nagunii pühad, vaevalt täna nad liigutavad.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 17:03:47 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Kas mitte tööpäevadel see transport ei toimi? Täna nagunii pühad, vaevalt täna nad liigutavad.


ilmselt... aga milleks panna siis sinna inimeste lollitamiseks kuna kätte saad? et jee osta ära muidugi saad kätte... usun ,et paljud lähevad õnge teevad jõulukinke sealt.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 17:06:49 vasta tsitaadiga

Tarneaeg: Iga päev kell 9-19
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 17:11:29 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
Tarneaeg: Iga päev kell 9-19


ühesõnaga oleks lootust täna veel... millega see teenus teil toimib koju ukse taha? DPD?
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 17:14:01 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
Tarneaeg: Iga päev kell 9-19


See kehtib siiski tööpäevade kohta. https://www.euronics.ee/info-toote-transport Esiteks välja toodud tarne aeg (tööpäevadel) ja siis tarneaeg (ehk iga tööpäev kell 9-19).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 21:27:15 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
Njah, boonuspunktide süsteem on küll pettumus, novembri lõpus lõin need laiaks (müüja kusjuures soovitas jõulukinkide tarbeks seda teha), aga kaupa pole siiani kätte saanud, kuigi paar korda juba kaupluses kohapeal küsimas ka käinud. Tarneajaks oli märgitud 0-3tp.

Muidu on teenindajad meeldivad ja vahest ikka küsimise peale vaadatakse, kas soodukat saab ka teha.


Update: ei läinud kahte kuudki, sain oma preemiapunktide eest novembri lõpus tellitud kauba täna kätte. Tarvis oli kõigest viis korda kohal käia ja üks kiri epoodi saata.

Tegelt ma saan aru, et nad on ühise kaubamärgi all tegutsevad eraldi ettevõtted, aga praegune lahendus probleemile oli ilmselt kõikide osapoolte jaoks kõige viletsam - mina kui klient pettusin kaubamärgis, füüsiline pood pidi minuga 4 korda enne kättesaamist kohapeal tegelema ja oma aega kulutama, lisaks oli epood otsinud kaupa taga kõigis keti kauplustes... aga oli tegelikult ilmselt lihtsalt transpordi käigus kaduma läinud. Veidi tobe, et kliendi probleem on viimane, mis lahenduse saab, ilmselt siis e-pood ja füüsiline kauplus ei oma üksteise vastu usaldusväärset suhet.

Aga lõpp hea, kõik hea.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 23.01.2016 23:14:56 vasta tsitaadiga

Misasjad sul eraldi ettevõtted on? Kõik euronicsid on sandmani omad ju.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 23:20:04 vasta tsitaadiga

Eeltellisin mängu - kätte sain lubatud kuupäeval thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mada
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 00:00:28 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Misasjad sul eraldi ettevõtted on? Kõik euronicsid on sandmani omad ju.


Ära seda minu käest küsi, nii mulle poes seletati icon_smile.gif Seda enam oleks võinud ju asja lihtsamalt ja kiiremalt lahendada ning toote mulle oma poe riiulist anda, kuni nad saadetud pakki taga otsivad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 04:49:35 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Misasjad sul eraldi ettevõtted on? Kõik euronicsid on sandmani omad ju.


Ära seda minu käest küsi, nii mulle poes seletati icon_smile.gif Seda enam oleks võinud ju asja lihtsamalt ja kiiremalt lahendada ning toote mulle oma poe riiulist anda, kuni nad saadetud pakki taga otsivad.

Euronicsil on e-pood ja füüsiline pood kaks eraldi süsteemi - ju seda siis silmas peetigi.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ands
HV Guru

liitunud: 16.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 10:15:00 vasta tsitaadiga

mada kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Misasjad sul eraldi ettevõtted on? Kõik euronicsid on sandmani omad ju.


Ära seda minu käest küsi, nii mulle poes seletati icon_smile.gif Seda enam oleks võinud ju asja lihtsamalt ja kiiremalt lahendada ning toote mulle oma poe riiulist anda, kuni nad saadetud pakki taga otsivad.


Tartu Lõunakeskuse Euronics on näiteks eraldi juriidiline isik
Kommentaarid: 354 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 301
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.01.2016 10:43:44 vasta tsitaadiga

On jah, epood on mingi antista. Sorry.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.01.2016 20:07:25 vasta tsitaadiga

Arve peal on KUUPÄEV: 27.01.2014, MAKSETÄHTAEG: 3.02.2014 ja maksmise tähtaeg vabsjee 04.01.14... huvitav kuna siis garantii Euronicsis lõppeb?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2016 20:09:28 vasta tsitaadiga

Garantii hakkab sellest hetkest, millal sa toote endale said. Kui posti teel tellisid, siis garantii algab sellest kuupäevast, mil sa paki kätte said.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kapitan
Kaevur
Kapitan

liitunud: 21.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 18:34:10 vasta tsitaadiga

Võtke siis teadmiseks, et Euronics müüb uute pähe kasutatud mänge. Ostsin kingituseks sõbrale Dark Souls 2. Käisin just järgi. Autos hakkasin karpi uurima. Esiteks ei olnud see kiles. Teiseks on karp ära hooratud.(kriimud, liimijäljed, tuhmunud kile). Kolmandaks, ei antud mulle mingit arvet selle kohta(Ise kerjama ei hakka). Neljandaks, on kogu info karbil saksa keeles. (Võibolla ongi kõik konsooli mängud eesti poodides saksa keeles ma ei tea.) Ühesõnaga jääb kingitus tegemata sellel kujul ja Euronics on ühe kliendi võrra vaesem. Mingit kammajaad ei hakka ma 19 euri pärast korraldama. Ise olin loll, et selle poega tegemist tegin.

Euronics - tegelikult viie tärni elektroonikapood!*****

Pildid: http://imgur.com/a/Tt6JP
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 18:48:16 vasta tsitaadiga

Kapitan, millest sa järeldad, et kasutatud mänguga tegu?
Kilest võetakse mängud turvakaalutlustel, kuna riiulisse pannakse ainult karp (plaat eemaldatakse).
See, et karp räsitud on muidugi kahetsusväärne - tegu vana mänguga ja küllap viimased eksemplaarid. Sellistele asjadele tuleb poes tähelepanu pöörata ja vajadusel teenindajale mainida (uue karbi vahetus, täiendav allahindlus jms.).
Eesti poodides on reeglina ENG ümbrisega mängud; kuid olen ka RUS, FIN, GER ja FRA ümbrisega kohanud.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 19:42:37 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Võtke siis teadmiseks, et Euronics müüb uute pähe kasutatud mänge. Ostsin kingituseks sõbrale Dark Souls 2. Käisin just järgi. Autos hakkasin karpi uurima. Esiteks ei olnud see kiles. Teiseks on karp ära hooratud.(kriimud, liimijäljed, tuhmunud kile). Kolmandaks, ei antud mulle mingit arvet selle kohta(Ise kerjama ei hakka). Neljandaks, on kogu info karbil saksa keeles. (Võibolla ongi kõik konsooli mängud eesti poodides saksa keeles ma ei tea.) Ühesõnaga jääb kingitus tegemata sellel kujul ja Euronics on ühe kliendi võrra vaesem. Mingit kammajaad ei hakka ma 19 euri pärast korraldama. Ise olin loll, et selle poega tegemist tegin.

Euronics - tegelikult viie tärni elektroonikapood!*****



Pildid: http://imgur.com/a/Tt6JP

19 eurose arve puhul peadki ise küsim. Pole kohustust alla 20 euro puhul arvet niisama anda
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 23:42:15 vasta tsitaadiga

Ostuarve antakse alati. Kui ostsid püsikliedina saad ostuarve ka sise logides alati kätte.
Praktiliselt kõigil mänge müüvatel poodidel, mitte ainult Euronicsil on mängud varguste vähendamiseks karpidest välja võetud. Antud juhul on lausa selgelt kirjas et toode on kauplustes üksikutes kogustes.
Mängu karbil oleva keele määrab ära tootja/levitaja poliitika ja see on tihti väga kõikuv.
Kasutatud mänge Euroics ei müü.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 04.03.2016 14:20:09 vasta tsitaadiga

Arve tasub sealt mänge ostes alati küsida. Mul oli suvel juhus, kus üle hulga aja ostsin mängu ja tuli välja, et Steami meelest ei oleks seda tohtinud meie regioonis kasutada. Sai siis tagasi viidud, tükk aega vingerdasid ja venitasid, aga mingi 1-1,5 kuu möödudes maksid siiski raha tagasi.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2016 21:29:32 vasta tsitaadiga

Sain päris lõbusa kogemuse osaliseks Ülemiste Euronicsis. Jalutasin seal ringi ja mingi noorpaar läks telerite sektsioonis müügimehega ostust rääkima. Sooviti 4K'd ja whatnot, täiesti mõistlik soov iseenesest. Müügimees kulutas selle peale järgmised 10 minutit, et veenda potentsiaalseid ostjaid selles, kui mõttetu ja kasutu on 4K ning et õiged telerid on ikka ainult fullHD's.

Omapärane.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2016 21:34:46 vasta tsitaadiga

1080p paneelid soovitud suuruses tahavad mahamüümist vast.. icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 12:48:42 vasta tsitaadiga

Ma kunagi läksin Euronicsist tolmuimejat ostma. Soov oli kindlasti ilma kotita mudel saada - no lihtsalt ei ole soovi tolmuimeja näol püsikulu juurde tekitada tolmukottide näol. Selle peale pidin kuulama ka pikalt juttu kuidas ilma kotita on täielik jama. Ainuõige valik on kotiga masinad ja noh, et uusi kotte saab nende käest osta. Sellepeale läksin jalutasin kõrval olevasse konkurendi poodi ja ostsin pikema jututa korraliku ilma kotita masina. Müüja oli seal ka asjalik ja sai reaalselt ka nõu erinevuste kohta mitte ei üritatud iga hinna eest kotiga mudelit pähe määrida.

Selle 4k jutu peale tuli lihtsalt meelde.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 16:54:22 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:

äkki ei kuula teiste inimeste juttu pealt ja ei tee pooliku asja pealt järeldusi? Kui noorpaar on selline kes vaatab enamasti telekanalitest tulevat, vahel vaatab mõne seriaali/filmi ka mujalt siis pole neil tõesti midagi selle 4K-ga teha ja ma avan et praegu saab saasta 4K hinna eest ülikorraliku fullhd. Ehk siis - kas sa ei arva et müügimees võis soovitada telekat vastavalt vajadusele? 99% inimetest löhevad 4K-d jms küsima selle järgi, et keegi sinusugustest ütles neile, et see on äge, minge võtke.


Sina olidki see müügimees või? 4K puhul on ammu olemas korralikud contentipakkujad nagu Netflix, kohe tulevad välja 4K blurayd ning korralikuma 4K teleri puhul teeb upscaler päris viisakalt pildi puhtaks.

Eks kui mingit 480p udukogust koosnevat pilti TV3st vaadata siis jah, 4K telerile eriti tolku pole aga antud noorpaari meespool oli vägagi pädev ja teadis täpselt mida soovis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 28.03.2016 19:04:38 vasta tsitaadiga

Millega siis see noorpaar sealt jalutas?
Uue teleriga või pettumusega?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jake28
HV vaatleja

liitunud: 15.08.2014




sõnum 30.03.2016 01:08:50 vasta tsitaadiga

kas keegi oskab öelda, mis suur telekas seal ülemiste euronics keskuse akna juures üleval on??tahan tootja ja mudeli nime teada
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 02:12:40 vasta tsitaadiga

jake28, mine poodi ja küsi icon_lol.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 08:49:11 vasta tsitaadiga

Ostsin ca pool aastat tagasi Xbox One, millel pidi FIFA 16 kaasas olema, kuid millegipärast seda ei olnud. Pärast lühikest suhtlust sain Euronicsilt FIFA 16. Ei mingit sellist asja, et a'la tõesta jne. Viis pluss teenindus!

Sõbral juhtus paar kuud tagasi selline lugu, et ostis Euronicsist Samsungi teleka, kuid telekas oli miski sellise defektiga, et pärast käivitamist möödus mõni minut ning ekraan läks mustaks. Heli olemas, pilti mitte. Sai kõikvõimalikud settingud läbi käidud, resetid tehtud ja googeldatud - no ei midagist. Helistasime poodi ja selgus, et telekas tuleks poodi tagasi viia. Noh, mis seal ikka, tarisime sõbraga teleka viiendalt korruselt alla ja viisime poodi. Poes muidugi kohe kontrolliti, kas tõesti on selline viga. Telekas käis ca 5-7 minutit täiesti normaalselt ja mõtlesime sõbraga, et no ei ole võimalik selline asi. Varem oli telekas "mustaks" läinud umbes paari minuti jooksul. "Õnneks" mõne aja pärast pilt läkski mustaks ning semu sai uue teleka. Taaskord klient rahul ja poele plusspunktid.

Kas keegi oskab kommenteerida "kuulujuttu", et kui leiad Euronicsis müügil oleva sama toote kuskilt netipoest soodsamalt, siis Euronics müüb sulle toote netipoe hinnaga?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 09:05:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi oskab kommenteerida "kuulujuttu", et kui leiad Euronicsis müügil oleva sama toote kuskilt netipoest soodsamalt, siis Euronics müüb sulle toote netipoe hinnaga?

See pidi füüsiliste poodide kohta kehtima

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 09:06:11 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
Kas keegi oskab kommenteerida "kuulujuttu", et kui leiad Euronicsis müügil oleva sama toote kuskilt netipoest soodsamalt, siis Euronics müüb sulle toote netipoe hinnaga?
Kui mingi pisem netipood ning saadavus selline kahtlane, siis nad ei pruugi. Üks selline juhtum teada.

Muidu endal ka pigem head kogemused garantii ning teenindusega.
2 päeva kasutatud puhur viskas sussid püsti ning vahetati kohe ilusti välja, isegi ei proovitud. thumbs_up.gif
Ühe vigase tahvli eest maksti peale garantiiremondis käiku (varuosa ei leitud) raha välja ning ei mingit kobisemist. thumbs_up.gif

_________________
¯\_(ツ)_/¯
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 105
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 09:18:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi oskab kommenteerida "kuulujuttu", et kui leiad Euronicsis müügil oleva sama toote kuskilt netipoest soodsamalt, siis Euronics müüb sulle toote netipoe hinnaga?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8606879#8606879

--
https://www.euronics.ee/parima-hinna-garantii
• Parima hinna garantii kehtib vaid Euronicsi jaekauplustes.

• Parima hinna garantii aluseks on konkurendi juures reaalselt saadaolev kaup. Tellimisel ning lõppenud toodetele teenus ei laiene.

• Parima hinna garantii ei laiene internetis olevatele pakkumistele s.h Euronicsi e-poest ostetud kaupadele (www.euronics.ee), Euronicsi kaupluste eripakkumistele, sooduskampaaniatele ning kolmandate osapoolte eripakkumistele.

• Parima hinna garantii ei laiene liitumis- ja tähtajaliste lepingutega seotud pakkumistele ning lisaväärtustega ehk kingitustega pakkumistele. Samuti ei laiene parima hinna garantii konkurendi piiratud koguses pakkumistele, näidistele, kliendi poolt tagastatud toodetele, kasutatud toodetele, järelmaksuga pakkumistele, kingitustele, hinnaeksimustele ja kupongiga pakkumistele
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 10:21:40 vasta tsitaadiga

MarttiX0, selliste juhtumite jaoks on sama hinna garantii mis on mõeldud e-poodide jaoks, võta klienditeenindusega ühendust ja küsi.

https://www.euronics.ee/sama-hinna-garantii
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2016 10:27:57 vasta tsitaadiga

Üldtingimused on küll sellised, et tõenäosus sama hinnaga saada on väga keeruline icon_lol.gif

Konkurent peab selle teleka tarnima 3 päevaga, aga euronics toob selle 3 nädalaga thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karel14
HV kasutaja
Karel14

liitunud: 30.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2016 11:53:58 vasta tsitaadiga

Kapitan kirjutas:
Võtke siis teadmiseks, et Euronics müüb uute pähe kasutatud mänge. Ostsin kingituseks sõbrale Dark Souls 2. Käisin just järgi. Autos hakkasin karpi uurima. Esiteks ei olnud see kiles. Teiseks on karp ära hooratud.(kriimud, liimijäljed, tuhmunud kile). Kolmandaks, ei antud mulle mingit arvet selle kohta(Ise kerjama ei hakka). Neljandaks, on kogu info karbil saksa keeles. (Võibolla ongi kõik konsooli mängud eesti poodides saksa keeles ma ei tea.) Ühesõnaga jääb kingitus tegemata sellel kujul ja Euronics on ühe kliendi võrra vaesem. Mingit kammajaad ei hakka ma 19 euri pärast korraldama. Ise olin loll, et selle poega tegemist tegin.

Euronics - tegelikult viie tärni elektroonikapood!*****

Pildid: http://imgur.com/a/Tt6JP


Minul täpselt sama teema. Tellisin mängu euronicsi netipoest, sain kätte ja voilaa: kiles pole, karp lahti, juhend paber sees katki rebitud ühest otsast, plaadil kerged kriimud. 5+ teenindus indeed. Õnneks tellisin mängu endale, mitte kingituseks. Kodus vaatan, kui töötab siis ei hakka jaurama, maksis mingi 16 euri ja arve kohta,et see saadeti ilusti e-mailile.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.