|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
15.12.2015 01:03:22
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Kahjuks-õnneks on Euronics üks väheseid poode, kus kaup reaalselt letis välja ega pea põrsast täiesti kotis ostma. |
Sel juhul tasub seal poes kohapeal vaid asju näppimas käia ja siis mujalt soodsamalt tellimus teha.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
15.12.2015 01:09:45
|
|
|
Kui kõik nii teeks, ei oleks varsti enam kohta kus näppimas käia
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.12.2015 01:15:21
|
|
|
| markedmen kirjutas: |
| Pluss seal on see püsikliendiprogramm, tänu millele on ka poest kohapealt ostes 14 päeva tagastusõigust ning 30 päeva vahetusõigust, mida paar korda kasutatud olen. |
et kui telekal on 1 surnud pixel, siis rahumeeli vahetavad välja, kuigi garantii alla ei käi?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
markedmen
HV kasutaja

liitunud: 25.09.2009
|
15.12.2015 01:30:34
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| markedmen kirjutas: |
| Pluss seal on see püsikliendiprogramm, tänu millele on ka poest kohapealt ostes 14 päeva tagastusõigust ning 30 päeva vahetusõigust, mida paar korda kasutatud olen. |
et kui telekal on 1 surnud pixel, siis rahumeeli vahetavad välja, kuigi garantii alla ei käi? |
ma ei oska selle kohta öelda, aga näiteks esimesena tuleb meelde, kui ostsin Playstation 3'e, tõin koju ning mõne tunni pärast otsustasin, et tahan ikka suurema kõvakettaga. Jalutasin poodi, maksin kahe toote hinnavahe kinni ning jalutasin uue asjaga koju. Keegi sellel hetkel kontrollima küll ei hakanud, kas kõik ideaalsetes tingimustes, väliselt vaadati üle ja läks. Samas praegu vaatasin uuesti nende kodulehte ning nüüd loen, et mängukonsoolid selle alla ei lähe. Sellel hetkel küll keegi kobisema ei hakanud. Ise olen küll hetkel selle püsikliendiasjaga rahul, jamasid pole siiamaani tekkinud
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.12.2015 01:31:33
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Kahjuks-õnneks on Euronics üks väheseid poode, kus kaup reaalselt letis välja ega pea põrsast täiesti kotis ostma. |
Sel juhul tasub seal poes kohapeal vaid asju näppimas käia ja siis mujalt soodsamalt tellimus teha.  |
Mõnikord ei tasu. Kui on näiteks kampaaniad järelmaksu osas või muud soodustused. Olen isegi kasutanud kampaaniaid, kus järelmaksu puhul soodsam intress ja/või lepingutasu väiksem või suisa 0€.
Lisaks on minul ja tehnikakaugel tutvusringkonnal, kes nõu küsib, viimasel ajal tihti ette tulnud momente, kus on vaja toodet kohe, mitte (kui joppab, siis) kahe-kolme-kuue päeva pärast. Ei mängi need 10-15 lisaeurot suurt rolli taolisel hetkel. Kesklinnas peale Euronicsi naljalt teisi kiiresti ligipääsetavaid tehnikapoode ei leia, kust leiab tehnikat mälupulgast pesumasinani.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
15.12.2015 08:44:37
|
|
|
| markedmen kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| markedmen kirjutas: |
| Pluss seal on see püsikliendiprogramm, tänu millele on ka poest kohapealt ostes 14 päeva tagastusõigust ning 30 päeva vahetusõigust, mida paar korda kasutatud olen. |
et kui telekal on 1 surnud pixel, siis rahumeeli vahetavad välja, kuigi garantii alla ei käi? |
ma ei oska selle kohta öelda, aga näiteks esimesena tuleb meelde, kui ostsin Playstation 3'e, tõin koju ning mõne tunni pärast otsustasin, et tahan ikka suurema kõvakettaga. Jalutasin poodi, maksin kahe toote hinnavahe kinni ning jalutasin uue asjaga koju. Keegi sellel hetkel kontrollima küll ei hakanud, kas kõik ideaalsetes tingimustes, väliselt vaadati üle ja läks. Samas praegu vaatasin uuesti nende kodulehte ning nüüd loen, et mängukonsoolid selle alla ei lähe. Sellel hetkel küll keegi kobisema ei hakanud. Ise olen küll hetkel selle püsikliendiasjaga rahul, jamasid pole siiamaani tekkinud |
Ja hiljem müüdi täishinnaga uue pähe teisele kliendile.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
15.12.2015 09:42:37
|
|
|
Kui järekaga ostate siis on nagunii 14 päeva õigus lepingust taganeda.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindman
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2007
|
15.12.2015 10:55:37
|
|
|
| Lepingust taganemise õigus ei pruugi tähendada kauba tagastamisõigust. Analoogselt epoest ostetule peavad mingit nõuded täidetud olema, asi kasutamata, täiskomplektsus, pakend alles ja korras.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
15.12.2015 11:00:54
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Dj-E kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Kahjuks-õnneks on Euronics üks väheseid poode, kus kaup reaalselt letis välja ega pea põrsast täiesti kotis ostma. |
Sel juhul tasub seal poes kohapeal vaid asju näppimas käia ja siis mujalt soodsamalt tellimus teha.  |
Mõnikord ei tasu. Kui on näiteks kampaaniad järelmaksu osas või muud soodustused. Olen isegi kasutanud kampaaniaid, kus järelmaksu puhul soodsam intress ja/või lepingutasu väiksem või suisa 0€.
Lisaks on minul ja tehnikakaugel tutvusringkonnal, kes nõu küsib, viimasel ajal tihti ette tulnud momente, kus on vaja toodet kohe, mitte (kui joppab, siis) kahe-kolme-kuue päeva pärast. Ei mängi need 10-15 lisaeurot suurt rolli taolisel hetkel. Kesklinnas peale Euronicsi naljalt teisi kiiresti ligipääsetavaid tehnikapoode ei leia, kust leiab tehnikat mälupulgast pesumasinani. |
Konkreetsel juhul on see sama tv 100€ odavam osades netipoodides. 15-20€ ei ole jah enam nii määrav. Ja on ka arusaadav, et osad tahavad kohe kätte saada. Eks see oleneb köik rahakoti paksusest. Ja praegune teema oli kohe väljaostes.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
15.12.2015 11:02:03
|
|
|
| Dj-E, suvaline neti pood sul aasta pärast tegevuse ära lõpetab, siis võid garantiist ka und näha.
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
15.12.2015 11:09:21
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| Dj-E, suvaline neti pood sul aasta pärast tegevuse ära lõpetab, siis võid garantiist ka und näha. |
See oht on iga poega. Üldjuhul on poed vaid garantii vahendajad seega probleeme ei tohiks tulla.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
15.12.2015 11:31:32
|
|
|
Natukene kummaline on tulla siia päris poe ja netipoe hindu võrdlema Kahjuks ei saa päris pood pakkuda kuidagi netipoe hindu. Erinevalt netipoest on vaja palgal hoida ja koolitada müüjaid ning katta ka muud kulud mis kaasnevad füüsilise poega.
See, et olematute kuludega netipoodidest asju odavamalt saab pole kellelegi üllatus ju. Milleks seda bashimist siin korraldada?
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
15.12.2015 12:12:42
|
|
|
| Renka kirjutas: |
Natukene kummaline on tulla siia päris poe ja netipoe hindu võrdlema Kahjuks ei saa päris pood pakkuda kuidagi netipoe hindu. Erinevalt netipoest on vaja palgal hoida ja koolitada müüjaid ning katta ka muud kulud mis kaasnevad füüsilise poega.
See, et olematute kuludega netipoodidest asju odavamalt saab pole kellelegi üllatus ju. Milleks seda bashimist siin korraldada? |
Võrdluses on Euronicsi epood ja teised epoed.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
15.12.2015 12:20:57
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| Renka kirjutas: |
Natukene kummaline on tulla siia päris poe ja netipoe hindu võrdlema Kahjuks ei saa päris pood pakkuda kuidagi netipoe hindu. Erinevalt netipoest on vaja palgal hoida ja koolitada müüjaid ning katta ka muud kulud mis kaasnevad füüsilise poega.
See, et olematute kuludega netipoodidest asju odavamalt saab pole kellelegi üllatus ju. Milleks seda bashimist siin korraldada? |
Võrdluses on Euronicsi epood ja teised epoed.  |
Selleks on Euronicsi e-poel sama hinna garantii:
https://www.euronics.ee/sama-hinna-garantii
Olen ise seda proovinud ja toimis. Eelduseks, et võrreldavas e-poes peab kaup olema max 3 päevaga saadaval. Väga mõistlik asi
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
24.12.2015 01:31:58
|
|
|
Njah, boonuspunktide süsteem on küll pettumus, novembri lõpus lõin need laiaks (müüja kusjuures soovitas jõulukinkide tarbeks seda teha), aga kaupa pole siiani kätte saanud, kuigi paar korda juba kaupluses kohapeal küsimas ka käinud. Tarneajaks oli märgitud 0-3tp.
Muidu on teenindajad meeldivad ja vahest ikka küsimise peale vaadatakse, kas soodukat saab ka teha.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
24.12.2015 16:54:38
|
|
|
heh ostsin eile kõlarid näitas ,et peaksin täna kätte saama.. panin transa koju ukse taha aga siiani pole ei kipu ega kõppu:D
arvan ,et hästi kui see aasta kätte üldsegi saab:D võiks nagu oma olematud lubadused E-poest ära korjata.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
24.12.2015 16:58:20
|
|
|
| Kas mitte tööpäevadel see transport ei toimi? Täna nagunii pühad, vaevalt täna nad liigutavad.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
24.12.2015 17:03:47
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
| Kas mitte tööpäevadel see transport ei toimi? Täna nagunii pühad, vaevalt täna nad liigutavad. |
ilmselt... aga milleks panna siis sinna inimeste lollitamiseks kuna kätte saad? et jee osta ära muidugi saad kätte... usun ,et paljud lähevad õnge teevad jõulukinke sealt.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
24.12.2015 17:06:49
|
|
|
| Tarneaeg: Iga päev kell 9-19
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
24.12.2015 17:11:29
|
|
|
| Janar! kirjutas: |
| Tarneaeg: Iga päev kell 9-19 |
ühesõnaga oleks lootust täna veel... millega see teenus teil toimib koju ukse taha? DPD?
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
24.12.2015 17:14:01
|
|
|
| Janar! kirjutas: |
| Tarneaeg: Iga päev kell 9-19 |
See kehtib siiski tööpäevade kohta. https://www.euronics.ee/info-toote-transport Esiteks välja toodud tarne aeg (tööpäevadel) ja siis tarneaeg (ehk iga tööpäev kell 9-19).
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
23.01.2016 21:27:15
|
|
|
| mada kirjutas: |
Njah, boonuspunktide süsteem on küll pettumus, novembri lõpus lõin need laiaks (müüja kusjuures soovitas jõulukinkide tarbeks seda teha), aga kaupa pole siiani kätte saanud, kuigi paar korda juba kaupluses kohapeal küsimas ka käinud. Tarneajaks oli märgitud 0-3tp.
Muidu on teenindajad meeldivad ja vahest ikka küsimise peale vaadatakse, kas soodukat saab ka teha. |
Update: ei läinud kahte kuudki, sain oma preemiapunktide eest novembri lõpus tellitud kauba täna kätte. Tarvis oli kõigest viis korda kohal käia ja üks kiri epoodi saata.
Tegelt ma saan aru, et nad on ühise kaubamärgi all tegutsevad eraldi ettevõtted, aga praegune lahendus probleemile oli ilmselt kõikide osapoolte jaoks kõige viletsam - mina kui klient pettusin kaubamärgis, füüsiline pood pidi minuga 4 korda enne kättesaamist kohapeal tegelema ja oma aega kulutama, lisaks oli epood otsinud kaupa taga kõigis keti kauplustes... aga oli tegelikult ilmselt lihtsalt transpordi käigus kaduma läinud. Veidi tobe, et kliendi probleem on viimane, mis lahenduse saab, ilmselt siis e-pood ja füüsiline kauplus ei oma üksteise vastu usaldusväärset suhet.
Aga lõpp hea, kõik hea.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
23.01.2016 23:14:56
|
|
|
Misasjad sul eraldi ettevõtted on? Kõik euronicsid on sandmani omad ju.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
23.01.2016 23:20:04
|
|
|
Eeltellisin mängu - kätte sain lubatud kuupäeval
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
24.01.2016 00:00:28
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Misasjad sul eraldi ettevõtted on? Kõik euronicsid on sandmani omad ju. |
Ära seda minu käest küsi, nii mulle poes seletati Seda enam oleks võinud ju asja lihtsamalt ja kiiremalt lahendada ning toote mulle oma poe riiulist anda, kuni nad saadetud pakki taga otsivad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
24.01.2016 04:49:35
|
|
|
| mada kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| Misasjad sul eraldi ettevõtted on? Kõik euronicsid on sandmani omad ju. |
Ära seda minu käest küsi, nii mulle poes seletati Seda enam oleks võinud ju asja lihtsamalt ja kiiremalt lahendada ning toote mulle oma poe riiulist anda, kuni nad saadetud pakki taga otsivad. |
Euronicsil on e-pood ja füüsiline pood kaks eraldi süsteemi - ju seda siis silmas peetigi.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ands
HV Guru
liitunud: 16.08.2003
|
24.01.2016 10:15:00
|
|
|
| mada kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| Misasjad sul eraldi ettevõtted on? Kõik euronicsid on sandmani omad ju. |
Ära seda minu käest küsi, nii mulle poes seletati Seda enam oleks võinud ju asja lihtsamalt ja kiiremalt lahendada ning toote mulle oma poe riiulist anda, kuni nad saadetud pakki taga otsivad. |
Tartu Lõunakeskuse Euronics on näiteks eraldi juriidiline isik
|
|
| Kommentaarid: 354 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
301 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
24.01.2016 10:43:44
|
|
|
On jah, epood on mingi antista. Sorry.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
28.01.2016 20:07:25
|
|
|
| Arve peal on KUUPÄEV: 27.01.2014, MAKSETÄHTAEG: 3.02.2014 ja maksmise tähtaeg vabsjee 04.01.14... huvitav kuna siis garantii Euronicsis lõppeb?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
28.01.2016 20:09:28
|
|
|
| Garantii hakkab sellest hetkest, millal sa toote endale said. Kui posti teel tellisid, siis garantii algab sellest kuupäevast, mil sa paki kätte said.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
01.03.2016 18:34:10
|
|
|
Võtke siis teadmiseks, et Euronics müüb uute pähe kasutatud mänge. Ostsin kingituseks sõbrale Dark Souls 2. Käisin just järgi. Autos hakkasin karpi uurima. Esiteks ei olnud see kiles. Teiseks on karp ära hooratud.(kriimud, liimijäljed, tuhmunud kile). Kolmandaks, ei antud mulle mingit arvet selle kohta(Ise kerjama ei hakka). Neljandaks, on kogu info karbil saksa keeles. (Võibolla ongi kõik konsooli mängud eesti poodides saksa keeles ma ei tea.) Ühesõnaga jääb kingitus tegemata sellel kujul ja Euronics on ühe kliendi võrra vaesem. Mingit kammajaad ei hakka ma 19 euri pärast korraldama. Ise olin loll, et selle poega tegemist tegin.
Euronics - tegelikult viie tärni elektroonikapood!*****
Pildid: http://imgur.com/a/Tt6JP
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.03.2016 18:48:16
|
|
|
Kapitan, millest sa järeldad, et kasutatud mänguga tegu?
Kilest võetakse mängud turvakaalutlustel, kuna riiulisse pannakse ainult karp (plaat eemaldatakse).
See, et karp räsitud on muidugi kahetsusväärne - tegu vana mänguga ja küllap viimased eksemplaarid. Sellistele asjadele tuleb poes tähelepanu pöörata ja vajadusel teenindajale mainida (uue karbi vahetus, täiendav allahindlus jms.).
Eesti poodides on reeglina ENG ümbrisega mängud; kuid olen ka RUS, FIN, GER ja FRA ümbrisega kohanud.
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
01.03.2016 19:42:37
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
Võtke siis teadmiseks, et Euronics müüb uute pähe kasutatud mänge. Ostsin kingituseks sõbrale Dark Souls 2. Käisin just järgi. Autos hakkasin karpi uurima. Esiteks ei olnud see kiles. Teiseks on karp ära hooratud.(kriimud, liimijäljed, tuhmunud kile). Kolmandaks, ei antud mulle mingit arvet selle kohta(Ise kerjama ei hakka). Neljandaks, on kogu info karbil saksa keeles. (Võibolla ongi kõik konsooli mängud eesti poodides saksa keeles ma ei tea.) Ühesõnaga jääb kingitus tegemata sellel kujul ja Euronics on ühe kliendi võrra vaesem. Mingit kammajaad ei hakka ma 19 euri pärast korraldama. Ise olin loll, et selle poega tegemist tegin.
Euronics - tegelikult viie tärni elektroonikapood!*****
Pildid: http://imgur.com/a/Tt6JP |
19 eurose arve puhul peadki ise küsim. Pole kohustust alla 20 euro puhul arvet niisama anda
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
01.03.2016 23:42:15
|
|
|
Ostuarve antakse alati. Kui ostsid püsikliedina saad ostuarve ka sise logides alati kätte.
Praktiliselt kõigil mänge müüvatel poodidel, mitte ainult Euronicsil on mängud varguste vähendamiseks karpidest välja võetud. Antud juhul on lausa selgelt kirjas et toode on kauplustes üksikutes kogustes.
Mängu karbil oleva keele määrab ära tootja/levitaja poliitika ja see on tihti väga kõikuv.
Kasutatud mänge Euroics ei müü.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
27.03.2016 21:29:32
|
|
|
Sain päris lõbusa kogemuse osaliseks Ülemiste Euronicsis. Jalutasin seal ringi ja mingi noorpaar läks telerite sektsioonis müügimehega ostust rääkima. Sooviti 4K'd ja whatnot, täiesti mõistlik soov iseenesest. Müügimees kulutas selle peale järgmised 10 minutit, et veenda potentsiaalseid ostjaid selles, kui mõttetu ja kasutu on 4K ning et õiged telerid on ikka ainult fullHD's.
Omapärane.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
27.03.2016 21:34:46
|
|
|
1080p paneelid soovitud suuruses tahavad mahamüümist vast..
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
28.03.2016 12:48:42
|
|
|
Ma kunagi läksin Euronicsist tolmuimejat ostma. Soov oli kindlasti ilma kotita mudel saada - no lihtsalt ei ole soovi tolmuimeja näol püsikulu juurde tekitada tolmukottide näol. Selle peale pidin kuulama ka pikalt juttu kuidas ilma kotita on täielik jama. Ainuõige valik on kotiga masinad ja noh, et uusi kotte saab nende käest osta. Sellepeale läksin jalutasin kõrval olevasse konkurendi poodi ja ostsin pikema jututa korraliku ilma kotita masina. Müüja oli seal ka asjalik ja sai reaalselt ka nõu erinevuste kohta mitte ei üritatud iga hinna eest kotiga mudelit pähe määrida.
Selle 4k jutu peale tuli lihtsalt meelde.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
28.03.2016 16:54:22
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
äkki ei kuula teiste inimeste juttu pealt ja ei tee pooliku asja pealt järeldusi? Kui noorpaar on selline kes vaatab enamasti telekanalitest tulevat, vahel vaatab mõne seriaali/filmi ka mujalt siis pole neil tõesti midagi selle 4K-ga teha ja ma avan et praegu saab saasta 4K hinna eest ülikorraliku fullhd. Ehk siis - kas sa ei arva et müügimees võis soovitada telekat vastavalt vajadusele? 99% inimetest löhevad 4K-d jms küsima selle järgi, et keegi sinusugustest ütles neile, et see on äge, minge võtke. |
Sina olidki see müügimees või? 4K puhul on ammu olemas korralikud contentipakkujad nagu Netflix, kohe tulevad välja 4K blurayd ning korralikuma 4K teleri puhul teeb upscaler päris viisakalt pildi puhtaks.
Eks kui mingit 480p udukogust koosnevat pilti TV3st vaadata siis jah, 4K telerile eriti tolku pole aga antud noorpaari meespool oli vägagi pädev ja teadis täpselt mida soovis
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
28.03.2016 19:04:38
|
|
|
Millega siis see noorpaar sealt jalutas?
Uue teleriga või pettumusega?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jake28
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2014
|
30.03.2016 01:08:50
|
|
|
| kas keegi oskab öelda, mis suur telekas seal ülemiste euronics keskuse akna juures üleval on??tahan tootja ja mudeli nime teada
|
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
30.03.2016 02:12:40
|
|
|
jake28, mine poodi ja küsi
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
30.03.2016 08:49:11
|
|
|
Ostsin ca pool aastat tagasi Xbox One, millel pidi FIFA 16 kaasas olema, kuid millegipärast seda ei olnud. Pärast lühikest suhtlust sain Euronicsilt FIFA 16. Ei mingit sellist asja, et a'la tõesta jne. Viis pluss teenindus!
Sõbral juhtus paar kuud tagasi selline lugu, et ostis Euronicsist Samsungi teleka, kuid telekas oli miski sellise defektiga, et pärast käivitamist möödus mõni minut ning ekraan läks mustaks. Heli olemas, pilti mitte. Sai kõikvõimalikud settingud läbi käidud, resetid tehtud ja googeldatud - no ei midagist. Helistasime poodi ja selgus, et telekas tuleks poodi tagasi viia. Noh, mis seal ikka, tarisime sõbraga teleka viiendalt korruselt alla ja viisime poodi. Poes muidugi kohe kontrolliti, kas tõesti on selline viga. Telekas käis ca 5-7 minutit täiesti normaalselt ja mõtlesime sõbraga, et no ei ole võimalik selline asi. Varem oli telekas "mustaks" läinud umbes paari minuti jooksul. "Õnneks" mõne aja pärast pilt läkski mustaks ning semu sai uue teleka. Taaskord klient rahul ja poele plusspunktid.
Kas keegi oskab kommenteerida "kuulujuttu", et kui leiad Euronicsis müügil oleva sama toote kuskilt netipoest soodsamalt, siis Euronics müüb sulle toote netipoe hinnaga?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.03.2016 09:05:45
|
|
|
| tsitaat: |
Kas keegi oskab kommenteerida "kuulujuttu", et kui leiad Euronicsis müügil oleva sama toote kuskilt netipoest soodsamalt, siis Euronics müüb sulle toote netipoe hinnaga?
|
See pidi füüsiliste poodide kohta kehtima
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
30.03.2016 09:06:11
|
|
|
| MarttiX0 kirjutas: |
| Kas keegi oskab kommenteerida "kuulujuttu", et kui leiad Euronicsis müügil oleva sama toote kuskilt netipoest soodsamalt, siis Euronics müüb sulle toote netipoe hinnaga? |
Kui mingi pisem netipood ning saadavus selline kahtlane, siis nad ei pruugi. Üks selline juhtum teada.
Muidu endal ka pigem head kogemused garantii ning teenindusega.
2 päeva kasutatud puhur viskas sussid püsti ning vahetati kohe ilusti välja, isegi ei proovitud.
Ühe vigase tahvli eest maksti peale garantiiremondis käiku (varuosa ei leitud) raha välja ning ei mingit kobisemist.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
30.03.2016 09:18:30
|
|
|
| tsitaat: |
Kas keegi oskab kommenteerida "kuulujuttu", et kui leiad Euronicsis müügil oleva sama toote kuskilt netipoest soodsamalt, siis Euronics müüb sulle toote netipoe hinnaga?
|
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8606879#8606879
--
https://www.euronics.ee/parima-hinna-garantii
• Parima hinna garantii kehtib vaid Euronicsi jaekauplustes.
• Parima hinna garantii aluseks on konkurendi juures reaalselt saadaolev kaup. Tellimisel ning lõppenud toodetele teenus ei laiene.
• Parima hinna garantii ei laiene internetis olevatele pakkumistele s.h Euronicsi e-poest ostetud kaupadele (www.euronics.ee), Euronicsi kaupluste eripakkumistele, sooduskampaaniatele ning kolmandate osapoolte eripakkumistele.
• Parima hinna garantii ei laiene liitumis- ja tähtajaliste lepingutega seotud pakkumistele ning lisaväärtustega ehk kingitustega pakkumistele. Samuti ei laiene parima hinna garantii konkurendi piiratud koguses pakkumistele, näidistele, kliendi poolt tagastatud toodetele, kasutatud toodetele, järelmaksuga pakkumistele, kingitustele, hinnaeksimustele ja kupongiga pakkumistele
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.03.2016 10:27:57
|
|
|
Üldtingimused on küll sellised, et tõenäosus sama hinnaga saada on väga keeruline
Konkurent peab selle teleka tarnima 3 päevaga, aga euronics toob selle 3 nädalaga
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karel14
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2005
|
07.04.2016 11:53:58
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
Võtke siis teadmiseks, et Euronics müüb uute pähe kasutatud mänge. Ostsin kingituseks sõbrale Dark Souls 2. Käisin just järgi. Autos hakkasin karpi uurima. Esiteks ei olnud see kiles. Teiseks on karp ära hooratud.(kriimud, liimijäljed, tuhmunud kile). Kolmandaks, ei antud mulle mingit arvet selle kohta(Ise kerjama ei hakka). Neljandaks, on kogu info karbil saksa keeles. (Võibolla ongi kõik konsooli mängud eesti poodides saksa keeles ma ei tea.) Ühesõnaga jääb kingitus tegemata sellel kujul ja Euronics on ühe kliendi võrra vaesem. Mingit kammajaad ei hakka ma 19 euri pärast korraldama. Ise olin loll, et selle poega tegemist tegin.
Euronics - tegelikult viie tärni elektroonikapood!*****
Pildid: http://imgur.com/a/Tt6JP |
Minul täpselt sama teema. Tellisin mängu euronicsi netipoest, sain kätte ja voilaa: kiles pole, karp lahti, juhend paber sees katki rebitud ühest otsast, plaadil kerged kriimud. 5+ teenindus indeed. Õnneks tellisin mängu endale, mitte kingituseks. Kodus vaatan, kui töötab siis ei hakka jaurama, maksis mingi 16 euri ja arve kohta,et see saadeti ilusti e-mailile.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|