Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 08.01.2015 09:26:45 vasta tsitaadiga

deck555 kirjutas:
ivokas kirjutas:
Jätkuvalt ei toimi. Pankade ja teiste teenusepakkujatega probleemi pole. Nii et idukaart siin vaevalt et põhjuseks on icon_rolleyes.gif
Proovitud nii FF, kui IE.
ID-kaardiga sisselogimise eelduseks on see, et kliendikontol on sisestatud ka isikukood. Kui seda lisatud ei ole, siis logida siise emaili ja parooliga. Parooli saab emailile tellida. Lihtne. icon_cool.gif


Isikukood on sisestatud ja kinnitatud.
Kasutusel on uuem idukaart uusima softiga.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2015 11:02:52 vasta tsitaadiga

Mul toimib jätkuvalt probleemideta Chrome, Firefoxi ja IE-ga
_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 08.01.2015 12:02:21 vasta tsitaadiga

Haldusvahend näitab, et kõik on korras, proovisin ka Chrome´ga: tulemus null. Euronicsi avalehel valides sisselogimiseks ID-kaardi jääb leht pikalt loadima ja lõpuks teatab, et leht pole saadaval.
ETK säästukaart plussi iseteenindusse sisse logides sama jama. Samas Swedbank, EMTA, eesti.ee, SEB ja Danske pank toimivad.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2003




sõnum 08.01.2015 14:13:53 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Haldusvahend näitab, et kõik on korras, proovisin ka Chrome´ga: tulemus null. Euronicsi avalehel valides sisselogimiseks ID-kaardi jääb leht pikalt loadima ja lõpuks teatab, et leht pole saadaval.
ETK säästukaart plussi iseteenindusse sisse logides sama jama. Samas Swedbank, EMTA, eesti.ee, SEB ja Danske pank toimivad.


Euronicsis pole klient, aga Säästukaardi lehele läheb chrome+id kooslusega ilma probleemideta
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
riffman
HV kasutaja
riffman

liitunud: 10.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.03.2015 13:46:38 vasta tsitaadiga

http://www.euronics.ee/tooted/s/1765/range/1224/p/69_3727__265_9764

26 iPhone 6-te. Sama värv, sama mälu suurus aga erinev tootekood. Mis vahe neil on? Loogika järgi võiks 9st artiklist piisata?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smiley
HV vaatleja

liitunud: 13.02.2007




sõnum 20.03.2015 12:47:49 vasta tsitaadiga

riffman kirjutas:
http://www.euronics.ee/tooted/s/1765/range/1224/p/69_3727__265_9764

26 iPhone 6-te. Sama värv, sama mälu suurus aga erinev tootekood. Mis vahe neil on? Loogika järgi võiks 9st artiklist piisata?


Sinu jaoks polegi. Tootja ja poe jaoks on. Poes otsitaksegi tooteid tootekoodide järgi!. Tooteid ka tellitakse tootekoodide järgi mitte, et meil on vaja 10 kuldset iphone 5te. Tootekood näitab kus tehases on toode toodetud ja millisele turule mõeldud ja, et eristada toote erinevaid tehnilisi näitajaid. Samuti kui peaks esinema mingeid puudusi mingil seerial siis saab "tootekoodi" järgi need tagasi kutsuda.. Daaa
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 09.04.2015 13:15:01 vasta tsitaadiga

Seda teemat läbi uurides on siin varem ka teemaks tulnud Euronicsi Parima Hinna Garantii, kuid ma tahaks kas sel teemal kelleltki veidi rohkem infot saada või vähemalt enda kogemust teistega jagada.

Alustuseks tooks selgelt välja, mis on Euronicsi poolt sõnastatult nende Parima Hinna Garantii eesmärk:
tsitaat:
Euronics garanteerib, et juhul kui 30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest on mujal sama toode Teie poolt tasutud hinnast soodsamalt müügil, maksame hinnavahe 100% kinni. Juhul, kui planeerite soetada kodutehnikat ning juhuslikult leiate Euronicsi pakkumisest soodsama pakkumise, on Teil õigus saada meilt sama või veelgi soodsam pakkumine.


Seejärel kirjutan siia paar punkti Parima Hinna Garantii tingimustest (2011. a seisuga) Euronicsi kodulehel:

tsitaat:
* aluseks on reaalselt konkurendi juures saadaolev kaup. Tellimisel ning lõppenud toodetele teenus ei laiene.
* ei laiene internetis olevatele pakkumistele s.h Euronicsi e-poest ostetud kaupadele (www.euronics.ee), Euronicsi kaupluste eripakkumistele, sooduskampaaniatele ning kolmandate osapoolte eripakkumistele.
* Parima hinna garantii tõenduseks on ainult Eestis kehtivad konkurendi reklaamlehed, ajalehes/ajakirjas ilmunud reklaamid või muu Euronicsi poolt aksepteeritud tõendus.


Nüüd siis lähemalt enda kogemusest, nimelt tegin Euronicsi kodulehel "Küsi personaalset pakkumist" päringu telerile LG 42LB561v. Seejärel sain vastuse, et sellel on juba piisavalt kliendisõbralik hind ning selle hinna pealt mingit soodustust teha pole võimalik. Selge, arusaadav. Sellega olekski kõik korras olnud (sel hetkel ma polnud ausalt öeldes Parima Hinna Garantii ning selle tingimustega kursiski).

AGA, järgmine lause saadud emailis (lausa boldiga) oli:
tsitaat:
Kuna Euronics pakub oma püsiklientidele PHG-d (Parema Hinna Garantiid) – on PHG rakendamise aluseks Teie poolt saadetud link edasimüüja kodulehele, kes sama toodet teise hinnaga pakub – teeme Teile samaväärse pakkumise.



Nii, nüüd nende eelpool väljatoodud tingimuste põhjal võib tõesti välja lugeda seda, et toode peab olema konkurendi juures reaalselt saadaval, ei laiene internetis olevatele pakkumistele (ei saagi aru, kas jutt on Euronicsi e-poest või konkurentide pakkumistest) ning peab olema reklaamLEHEL tõendatud.
Aga see meilis kirjutatud lause lükkab nagu suures osas need ümber, kuna minult küsiti linki edasimüüja veebilehele.

Leidsin siis HV-st kõige odavama pakkumise, Nezzo netipoes oli 318 eurot (mis nüüd on muutunud 339-ks), saatsin selle edasi ja vastureaktsiooniks oli hoopis telefonikõne, mitte email. Lühidalt öeldi telefoni teel seda, et see firma ei paista usaldusväärne ja seega ei arvesta nad seda enda konkurendina ning seega ei saa nad oma hinda alandada. Tol hetkel ei tulnud mul pähe vihjata ka paljudele teistele firmadele, kes ~320 ringis seda pakuvad.

Hiljem siis läksin kohale Lõunakeskuse Euronicsisse ning küsisin sealt, kuidas teil see Parima Hinna Garantii toimib. Ütlesin, et Turuliider.ee lehel on see toode ka 318€. Mindi siis uurima ja veidi aja pärast tuldi tagasi ja öeldi mulle veel robustsemalt, et see on neil laos olemas ja Tallinnas. Tartus ühtegi firmat ei ole, mis kohapeal nii odava hinnaga müüks. Öeldi isegi, et vaadati, et Ordis on 10€ odavam hind, aga neil olevat ka laos (Kuigi Küüni tänaval täiesti kohapeal olemas). Seejärel öeldi, et mul tuleb odavam neilt osta, kui Tallinnasse sõita ning seepärast pole neil õigust mulle soodsamat diili teha ja sama hinnaga müüa. Öeldi ka veel, et kui siin kuskil kõrval poes oleks odavamalt müügil, siis küll, aga et nad ei saa nüüd midagi teha.

Olgu, ma ei aja seda teenindajate süüks, aga kuskil pole kirjas, et Euronics jätab endale õiguse otsustada, kes on nende konkurendid ja kes ei ole (ning kuidas ei ole konkurendiks firma, kes müüb sama toodet, kui ma lähen ja ostan lihtsalt sealt?).
Lisaks on nende PHG kirjelduses täpselt kirjas: "Euronics garanteerib, et juhul kui 30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest on mujal sama toode Teie poolt tasutud hinnast soodsamalt müügil, maksame hinnavahe 100% kinni."

On mujal ja on soodsamalt, miks Euronics seda siis ei garanteeri?

Kas midagi muutub, kui ma sõidan Tallinnasse kohale ja lähen sinna Euronicsi esindusse seda pakkumist küsima, sest "konkurentide" laod/poed asuvad Tallinnas ja mitte Tartus?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 09.04.2015 13:46:08 vasta tsitaadiga

Excuses, excuses. Need parima hinna garantii asjad tavaliselt formuleeritakse selleks et oma mainet lihtsalt veidi parendada - ilma mingisuguse reaalse kohustuseta, sest alati mingid konksud sees. 10 inimest loeb, 1 ainult viitsib seda kasutada ja siis talle võib vaikselt mingit udu ajada, ülejäänud 9 endiselt mõtlevad et oi kui lahe. Aga siin ei tulnud välja vaikselt, oh häda, nüüd vist otsustatakse ikka allahindlust anda et kaebaja jääks vait. Aga maine juba kahjustatud. Vaesed ärikad.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2015 13:51:50 vasta tsitaadiga

See PHG on bs. Pole kallimat kohta kui see pood. Vähemalt need asjad, mida mina otsinud olen.
Ah krt, valetan. Fotoka ostsin sealt, oli tõesti soodsam koos teise 2 kohaga ja mul oli kohe vaja.
Ainuke põhjus, miks sealt üldse osta, on see, et saad selle toote kohe kätte kui mingil eriskummalisel põhjusel ei viitsi päevake oodata.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 09.04.2015 13:57:49 vasta tsitaadiga

Hale on see, et kui tõesti ostujõuline klient läheb selle "PHG" peale rõhuma, siis leitakse haledad vabandused ja tekib mainekahjustus, mis PHG-ta ei oleks tekkinud.

Olgu siis piisavalt mehed ja müügugi siis soodsamalt! Nad ei ole turuliidrid ei hinna ega kvaliteedi osas! Võib-olla tõesti kvantiteet (üldkäive) on neil tõesti konkurentides suurem, aga see mind küll ei huvita...

Kurb kogemus ning isegi selle PHG-ga veidi vaielnud pardli ostmisel. Samad põhjused - pole piisavalt "konkurent", toode ei asu samas linnas (for real - Rakveres niigi palju poode), konkurendi pood tundub "laoruumina" kuigi tegelikult on ikkagi täitsa pood jne).

Hale...

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.04.2015 14:30:19 vasta tsitaadiga

Ei tea, sain lõpumüügist 70€ maksva klaveri 19.99€ eest. Muud ei ostaks suuremat, kuna Euronicsi transafirma partneriga negatiivne kogemus.
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 09.04.2015 14:32:08 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
Muud ei ostaks suuremat, kuna Euronicsi transafirma partneriga negatiivne kogemus.


Mis juhtus? Aktuaalne sest tahan just suuremat asja tellida kohaletoimetamisega, ja ma pole ainuke keda see huvitaks ilmselt.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.04.2015 15:23:00 vasta tsitaadiga

globostrat kirjutas:
Pailaps kirjutas:
Muud ei ostaks suuremat, kuna Euronicsi transafirma partneriga negatiivne kogemus.


Mis juhtus? Aktuaalne sest tahan just suuremat asja tellida kohaletoimetamisega, ja ma pole ainuke keda see huvitaks ilmselt.


No esiteks ei ole võimalik paindlikult muuta kohaletoimetamise asukohta. Ala esindus/kuller/. Lisaks, kui tahad asja kiiremini kätte saada, kui tavapärane tarneaeg maksa rohkem.

Transafirma vajus suvalisel hetkel kokkuleppimata , kui mind kodus ei olnud sisse. Eelnevalt oli kokkulepitud. Kodus kleenuke abikaasa, kes loogiliselt võetuna ei tari pesumasinat üles.

Naine leidis muidugi prostalt lahenduse transamehele makstes.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2015 15:41:15 vasta tsitaadiga

Omal ka pehmelt pettunud kogemus nende personaalse pakkumisega. Telerile sai küsitud, neil omal oli juba pandud mingi soodukas, et tavahinnast 50 rutsi alla. Küsisin ka siis, palun personaalset pakkumist. Vastuseks, et see lehel ongi soodne hind ja enam soodsamaks teha pole kuidagi võimalik. Läheb 2 päeva mööda ja teevad oma lao tühjendust vmt ja siis on see sama teler veel 150 rutsi odavam.
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2015 15:44:54 vasta tsitaadiga

e-poest?
Siin ma saan aru, et toovad ka tuppa, hinda pole
http://www.euronics.ee/toote-transport

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004




sõnum 09.04.2015 16:05:33 vasta tsitaadiga

E-poest jah. Tahad 10 tööpäeva, siis saad 1€ eest. Soovid 1-3 tp ehk normaalne tarneaeg keskmises Eesti laoseisu omavas virmas, 7-10 tööpäeva. Tahad kiiremini, MAKSA!
_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2015 16:15:02 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib nende transa puhul see lähenemine:

tsitaat:

Transport tuppa
Tarne aeg: 1-3 tööpäeva üle Eest

Transport maja välisukseni
Tarne aeg: alates 7-10 tööpäeva üle Eesti

http://www.euronics.ee/toote-transport

1-3 päevaga toovad tuppa ära, aga kui tahad välisukseni, siis ilmselt keegi tuleb paar päeva hiljem uuesti ja tassib selle sul toast õue välisukseni tagasi icon_biggrin.gif

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2015 16:41:28 vasta tsitaadiga

Dijital, ma ka lugesin ja ei suutnud silmi uskuda, sp küsisingi icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 14.04.2015 14:34:07 vasta tsitaadiga

nismo44 kirjutas:
Seda teemat läbi uurides on siin varem ka teemaks tulnud Euronicsi Parima Hinna Garantii, kuid ma tahaks kas sel teemal kelleltki veidi rohkem infot saada või vähemalt enda kogemust teistega jagada.
....



Ses mõttes, et kui olin kiire mees kritiseerima, siis oleks asjakohane ka kiita, kui selleks alust on.


Nimelt jätkus mu saaga sellega, et läksin esmaspäeval Kristiine Euronicsisse ja uurisin sealt lihtsalt nende PHG kohta ja öeldi, nagu ka mujal esialgselt, et kui kuskil mujal on odavam hind, siis muidugi teevad mulle ka parema pakkumise. Näitasin siis, et Turuliidris ja ka mujal on palju odavamad hinnad ja siis müüja küll esialgu hakkas kohe väitma, et PHG ei kehti, kui odavam pakkumine on kuskil netipoes, kus neil kaupa kohal pole ja tellitakse minu soovi peale ja et peab kaua ootama. Ma ütlesin, et okei, arusaadav, aga minu meelest pidi sealt ikka suht kiirelt kätte saama selle. Niisiis teenindaja helistas Turuliidrisse, rääkis nendega veidi, siis käis veel eemal uurimas korra ja siis tuli tagasi ja ütles, et saavad mulle sama hinnaga pakkumise teha. Ja selle eest ütleks veelkord aitäh icon_razz.gif Selle teenindusega jäin väga rahule icon_biggrin.gif

Loo moraal: Kui ühes Euronicsi esinduses on midagi ebameeldivat, minge teise või kolmandassegi, neid on nii palju, et kuskilt ikka midagi leiab icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2015 15:09:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Loo moraal: Kui ühes Euronicsi esinduses on midagi ebameeldivat, minge teise või kolmandassegi, neid on nii palju, et kuskilt ikka midagi leiab

Kõik ei ela tallinnas/tartus doh.gif
Ja kui ma juba teise linna peaks küsima minema, siis võiks kallima hinnaga kohapealt võtta

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nismo44
HV vaatleja

liitunud: 21.10.2007




sõnum 14.04.2015 15:29:47 vasta tsitaadiga

No ilmselgelt, ega sellise asja pärast mööda eestit sõitma hakata pole mõtet, aga no point on sama, kui ise niisama muul põhjusel minemas pole, saab alati uurida, äkki keegi teine läheb kuhugi vms, ole leidlik icon_biggrin.gif ma lihtsalt ütlesin, et see on võimalik icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2015 15:56:18 vasta tsitaadiga

Ma olengi leidlik, ootan 1-2 päeva icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.04.2015 16:02:50 vasta tsitaadiga

Minu kogemus parima hinna garantiiga on küll 100% positiivne.

Eelmise aasta lõpus sai 55UB850V ostetud, letihinnaga 1499.-, kaasa sain €200 kinkekaardi. Kuu aja pärast oli sama telekas paaris kohas 1299.- müügis ja mulle kanti ilusti €200 tagasi. Kokkuvõtteks siis €400 nagu maast leitud.

Siis ostsin 32LB650V, €449.-, kuu aja pärast oli ONOFFis €399.-, mina sain €50 tagasi.

Teise teleka eest maksti mulle €1 peale. icon_smile.gif
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 04.05.2015 13:37:48 vasta tsitaadiga

Kuna klienditeenindus ei viitsi minu eelmise nädala keskel meili teel esitatud päringule vastata, proovin oma õnne siinsamas. Netipoes saab osta järelmaksuga ilma lepingutasuta. Kui aga netipood ei luba asja osta, ütleb et vaid üksikud ühikud alles poodides, et kas siis ei tohiks osta konkreetses poes järelmaksuga ilma lepingutasuta? Oleks väga lahke kui Euronics seda lubaks, kui netipood keeldub müümast.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 04.05.2015 14:29:02 vasta tsitaadiga

ei. erinevad poed. päris poodi ei huvita mida epood teeb, saadetakse pikalt.
täiesti erinevad. nt epoes on transport koju üks eur, kohapeal nt 7.- ei mäleta täpselt...

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  EURONICS mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.