|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.12.2014 18:22:55
|
|
|
tundub ,et HV omab jõudu nagu võsapets omalajal:D
alles hiljuti avaldati siin pahameelt ,et raha tagasi kandmine on probleemne.
mina aga saan nüüd kiitust avaldada.
eile helistasin pool 5 õhtul ,et sooviks oma eeltellimust tühistada ja nagu nalja oli raha täna juba arvel olemas:D
väga meeldiv kogemus;)
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
15.12.2014 18:47:20
|
|
|
Oijah, see on juba lame, võtnud siis vana silt alt ära vähemalt...
Ei tea kas töötajate palk ka tõusis vastavalt?
| marli1 kirjutas: |
Mitu erinevat artiklit Euronicsis müügil on.
Novembris muudeti enamuse kaupade hindu +99 senti.
Varasem hind 449,- on nüüd näitek 449,99.- jne. |
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
16.12.2014 11:46:56
|
|
|
| iir kirjutas: |
Oijah, see on juba lame, võtnud siis vana silt alt ära vähemalt...
Ei tea kas töötajate palk ka tõusis vastavalt?
| marli1 kirjutas: |
Mitu erinevat artiklit Euronicsis müügil on.
Novembris muudeti enamuse kaupade hindu +99 senti.
Varasem hind 449,- on nüüd näitek 449,99.- jne. |
|
siin võis ka asi olla selles, et hinnasildi püstolil oli vale hind 2,90 aga hind on tegelikult 2,99 ja teenindaja ei viitsinud vana silti alt ära võtta
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
16.12.2014 12:16:02
|
|
|
| Puma kirjutas: |
| iir kirjutas: |
Oijah, see on juba lame, võtnud siis vana silt alt ära vähemalt...
Ei tea kas töötajate palk ka tõusis vastavalt?
| marli1 kirjutas: |
Mitu erinevat artiklit Euronicsis müügil on.
Novembris muudeti enamuse kaupade hindu +99 senti.
Varasem hind 449,- on nüüd näitek 449,99.- jne. |
|
siin võis ka asi olla selles, et hinnasildi püstolil oli vale hind 2,90 aga hind on tegelikult 2,99 ja teenindaja ei viitsinud vana silti alt ära võtta |
Üsna tihti tekitabki see segadust. Ah kleebime üle mis seal ikka.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
16.12.2014 14:21:40
|
|
|
Kui ilusti üle kleebitakse, on ok. Vahel on seal kõrvuti seitse kleebist erinevate hindadega. Võta siis kinni, palju miski maksab. Osade puhul on muidugi sedasi, et lausa sama hinnaga kleebiseid on üksteise otsas mitu tükki. Mis selle point võiks olla?
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
viimati muutis Dijital 16.12.2014 15:44:20, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
16.12.2014 14:34:57
|
|
|
Puma, ei, kõik olid üle kleebitud.
see kleepimine on popp tegelt, prismas oli eilne leib üle kleebitud tänase kuupäevaga, kuskil oli õige hind kleebitud kallimaks ja siis tehtud vähem soodust kui vana hind all näitas.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
17.12.2014 17:11:35
|
|
|
| iir kirjutas: |
Puma, ei, kõik olid üle kleebitud.
see kleepimine on popp tegelt, prismas oli eilne leib üle kleebitud tänase kuupäevaga, kuskil oli õige hind kleebitud kallimaks ja siis tehtud vähem soodust kui vana hind all näitas.
 |
Mis ajast leiva säilivusaega kleebitakse? Pakendi kinnitusel on see ju kirjas.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
17.12.2014 17:15:41
|
|
|
mingi saaremaa leib oli...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007

|
25.12.2014 15:46:05
|
|
|
Tea kas euronics roccas täna ka lahti on?
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
25.12.2014 16:19:40
|
|
|
| Praegu on neil ossa päevad
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
27.12.2014 04:38:58
|
|
|
| Kas kellelgi on Euronicsi plussgarantiiga kogemusi? Mõtlesin, et kui telekat plaan osta, siis võiks Euronicsit selle tõttu eelistada, eriti arvestades, et tänapäeva tooted ei ole mõeldud just eriti kaua pikemalt kestma, kui tavagarantii.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007

|
27.12.2014 10:03:16
|
|
|
Sõber võttis ka selle plus garantii...
Kui ma ei eksi siis 3a hiljem andis telekas otsad.
Kuna aga 3a hiljem sellist mudelit nagunii ei olnud siis ta sai valida uue samas hinnas mis tal ostuhetkel oli... seega sai tunduvalt parema teleka.
Tema küll aga pani raha veel juurde ja ostis veelgiparema aga oleks saanud valida ka sama rahaeest parema kui selle mis ta 3a tagasi ostis.
Üleüldse garantii osas minul ja tuttavatel pole euronicis kunagi miskeid jamasid olnud
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
27.12.2014 10:15:55
|
|
|
Euronicsi kasutatav kullerfirma Intratrans aga paneb kukalt sügama.
Tellin mina pesumasina. Jäi kokkulepe, et helistame ja lepime aja kokku. Kodus naine, kes ei vinna asja üles.
Sepad helistavad, et 15.30, me nüüd tuleme.
Kahju ei olnud ka 9€, mis kulus 4. korrusele vedamisest. Aga no mingid kokkulepped võiksid juu kehtida.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
27.12.2014 20:51:18
|
|
|
| iir kirjutas: |
Huvitav firma...
e-poest tellitud hunnik asju.
Üks päev tuleb kõne, et viie minuti pärast on asjad kohal.
et nagu wtf? Ma ei jõua, tunni aja pärast jõuan. Ei sobi, sobib ainult viie minuti pärast...
Normaalne firma ju, saad oma asjad viie minuti pärast või ei saa üldse [see päev]
Järgmine päev jälle oota teadmatuses, et äkki tuleb jälle kõne ja jälle olen ma kaugemal kui viis minutit, ei saagi oma asju kätte niimoodi...
Kas tõesti ei saa siis kokku leppida mingit aega kui ma tellimuse esitan? |
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
27.12.2014 21:02:45
|
|
|
| -FoX- kirjutas: |
Sõber võttis ka selle plus garantii...
Kui ma ei eksi siis 3a hiljem andis telekas otsad.
Kuna aga 3a hiljem sellist mudelit nagunii ei olnud siis ta sai valida uue samas hinnas mis tal ostuhetkel oli... seega sai tunduvalt parema teleka.
Tema küll aga pani raha veel juurde ja ostis veelgiparema aga oleks saanud valida ka sama rahaeest parema kui selle mis ta 3a tagasi ostis.
Üleüldse garantii osas minul ja tuttavatel pole euronicis kunagi miskeid jamasid olnud  |
Enne ainult sellise + garantii pärast poe valimist tasub kodukindlustuse tingimusi uurida. Mul katab nt sellised 'otsa andmised' kindlustus. Paberimajandust muidugi kordades rohkem raudselt.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
27.12.2014 21:12:16
|
|
|
| iir kirjutas: |
| iir kirjutas: |
Huvitav firma...
e-poest tellitud hunnik asju.
Üks päev tuleb kõne, et viie minuti pärast on asjad kohal.
et nagu wtf? Ma ei jõua, tunni aja pärast jõuan. Ei sobi, sobib ainult viie minuti pärast...
Normaalne firma ju, saad oma asjad viie minuti pärast või ei saa üldse [see päev]
Järgmine päev jälle oota teadmatuses, et äkki tuleb jälle kõne ja jälle olen ma kaugemal kui viis minutit, ei saagi oma asju kätte niimoodi...
Kas tõesti ei saa siis kokku leppida mingit aega kui ma tellimuse esitan? |
|
Tõepoolest sama kogemus mulgi.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
27.12.2014 22:44:55
|
|
|
| Sai Euronicsist midagi ostetud mis tingis nende transporditeenuse kasutamise. Alguses sooviti kaup ära tuua järgmine päev 15-17 vahel, mis oli vastuvõetav aga ise kaupa vastu võtta ei oleks saanud. Helistati siis järgmine päev keskpäeval ja pakuti poole tunni jooksul kättetoimetamist, mis oli positiivne kuna siis oleksin saanud ise kauba vastu võtta. Tuldi siis enamvähem kokkulepitud ajal ning esialgu taheti tuppa tuua vale toode - sai nad tagasi saadetud ning teisel katsel 15min jooksul toodi laost õige asi. Mõelda nüüd kui enda asemel oleks oleks tehnikakauge inimene teise tootja ja odavama toote vastu võtnud. Seekord lõpp hea, kõik hea.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
28.12.2014 18:15:04
|
|
|
ma olen saanud kallima pliidi, ka vist oli jõuluaeg ja sarnane toode, ahi on mitmekülgsem...
ei olnud vist euroonikust, ei mäleta enam...
tükk aega läks mööda ennem kui aru sain et midagi on mäda, ei hakand enam teatama ka ju, ära ühendatud ja kasutatud asi juba, keegi huvi ka ei tundnud...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.12.2014 18:21:49
|
|
|
| ot: |
yhest konkurendi poest saadeti kunagi ahi, hakkan paika panema ja mida pole on automaatne puhastus.
kõne algul poodi, need ei teadnud halligi, siis electroluxi, et mida helli. tuli välja, et minu tellitud mudelil polegi seda, et kodulehel on väga valesti märgitud.
egas midagi, viidi ära ja toodi 3000 krooni kallim ahi selle asemel
samas ma ostsin sealt ka enamus asjad, summa oli korralik |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
29.12.2014 20:51:08
|
|
|
Idukaardiga sisselogimine ei toimi
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
30.12.2014 11:40:09
|
|
|
| Minul töötab ilusti
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
30.12.2014 13:28:31
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Idukaardiga sisselogimine ei toimi  |
Mul ka mitte. Ise kahtlustan, et põhjuseks "suhteliselt uus" (alla aasta) ID kaart.
Viimati kui poest midagi ostsin, et suutnud kassas ID kaarti skännides nad mind ka leida, toksis siis midagi käsitsi oma aparaati.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
30.12.2014 14:14:40
|
|
|
Jätkuvalt ei toimi. Pankade ja teiste teenusepakkujatega probleemi pole. Nii et idukaart siin vaevalt et põhjuseks on
Proovitud nii FF, kui IE.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
deck555
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2007
|
07.01.2015 23:44:22
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Jätkuvalt ei toimi. Pankade ja teiste teenusepakkujatega probleemi pole. Nii et idukaart siin vaevalt et põhjuseks on
Proovitud nii FF, kui IE. |
ID-kaardiga sisselogimise eelduseks on see, et kliendikontol on sisestatud ka isikukood. Kui seda lisatud ei ole, siis logida siise emaili ja parooliga. Parooli saab emailile tellida. Lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
08.01.2015 09:26:45
|
|
|
| deck555 kirjutas: |
| ivokas kirjutas: |
Jätkuvalt ei toimi. Pankade ja teiste teenusepakkujatega probleemi pole. Nii et idukaart siin vaevalt et põhjuseks on
Proovitud nii FF, kui IE. |
ID-kaardiga sisselogimise eelduseks on see, et kliendikontol on sisestatud ka isikukood. Kui seda lisatud ei ole, siis logida siise emaili ja parooliga. Parooli saab emailile tellida. Lihtne.  |
Isikukood on sisestatud ja kinnitatud.
Kasutusel on uuem idukaart uusima softiga.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
08.01.2015 11:02:52
|
|
|
| Mul toimib jätkuvalt probleemideta Chrome, Firefoxi ja IE-ga
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
08.01.2015 12:02:21
|
|
|
Haldusvahend näitab, et kõik on korras, proovisin ka Chrome´ga: tulemus null. Euronicsi avalehel valides sisselogimiseks ID-kaardi jääb leht pikalt loadima ja lõpuks teatab, et leht pole saadaval.
ETK säästukaart plussi iseteenindusse sisse logides sama jama. Samas Swedbank, EMTA, eesti.ee, SEB ja Danske pank toimivad.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wiinanina
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2003
|
08.01.2015 14:13:53
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Haldusvahend näitab, et kõik on korras, proovisin ka Chrome´ga: tulemus null. Euronicsi avalehel valides sisselogimiseks ID-kaardi jääb leht pikalt loadima ja lõpuks teatab, et leht pole saadaval.
ETK säästukaart plussi iseteenindusse sisse logides sama jama. Samas Swedbank, EMTA, eesti.ee, SEB ja Danske pank toimivad. |
Euronicsis pole klient, aga Säästukaardi lehele läheb chrome+id kooslusega ilma probleemideta
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riffman
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2007
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smiley
HV vaatleja
liitunud: 13.02.2007
|
20.03.2015 12:47:49
|
|
|
Sinu jaoks polegi. Tootja ja poe jaoks on. Poes otsitaksegi tooteid tootekoodide järgi!. Tooteid ka tellitakse tootekoodide järgi mitte, et meil on vaja 10 kuldset iphone 5te. Tootekood näitab kus tehases on toode toodetud ja millisele turule mõeldud ja, et eristada toote erinevaid tehnilisi näitajaid. Samuti kui peaks esinema mingeid puudusi mingil seerial siis saab "tootekoodi" järgi need tagasi kutsuda.. Daaa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
09.04.2015 13:15:01
|
|
|
Seda teemat läbi uurides on siin varem ka teemaks tulnud Euronicsi Parima Hinna Garantii, kuid ma tahaks kas sel teemal kelleltki veidi rohkem infot saada või vähemalt enda kogemust teistega jagada.
Alustuseks tooks selgelt välja, mis on Euronicsi poolt sõnastatult nende Parima Hinna Garantii eesmärk:
| tsitaat: |
| Euronics garanteerib, et juhul kui 30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest on mujal sama toode Teie poolt tasutud hinnast soodsamalt müügil, maksame hinnavahe 100% kinni. Juhul, kui planeerite soetada kodutehnikat ning juhuslikult leiate Euronicsi pakkumisest soodsama pakkumise, on Teil õigus saada meilt sama või veelgi soodsam pakkumine. |
Seejärel kirjutan siia paar punkti Parima Hinna Garantii tingimustest (2011. a seisuga) Euronicsi kodulehel:
| tsitaat: |
* aluseks on reaalselt konkurendi juures saadaolev kaup. Tellimisel ning lõppenud toodetele teenus ei laiene.
* ei laiene internetis olevatele pakkumistele s.h Euronicsi e-poest ostetud kaupadele (www.euronics.ee), Euronicsi kaupluste eripakkumistele, sooduskampaaniatele ning kolmandate osapoolte eripakkumistele.
* Parima hinna garantii tõenduseks on ainult Eestis kehtivad konkurendi reklaamlehed, ajalehes/ajakirjas ilmunud reklaamid või muu Euronicsi poolt aksepteeritud tõendus.
|
Nüüd siis lähemalt enda kogemusest, nimelt tegin Euronicsi kodulehel "Küsi personaalset pakkumist" päringu telerile LG 42LB561v. Seejärel sain vastuse, et sellel on juba piisavalt kliendisõbralik hind ning selle hinna pealt mingit soodustust teha pole võimalik. Selge, arusaadav. Sellega olekski kõik korras olnud (sel hetkel ma polnud ausalt öeldes Parima Hinna Garantii ning selle tingimustega kursiski).
AGA, järgmine lause saadud emailis (lausa boldiga) oli:
| tsitaat: |
| Kuna Euronics pakub oma püsiklientidele PHG-d (Parema Hinna Garantiid) – on PHG rakendamise aluseks Teie poolt saadetud link edasimüüja kodulehele, kes sama toodet teise hinnaga pakub – teeme Teile samaväärse pakkumise. |
Nii, nüüd nende eelpool väljatoodud tingimuste põhjal võib tõesti välja lugeda seda, et toode peab olema konkurendi juures reaalselt saadaval, ei laiene internetis olevatele pakkumistele (ei saagi aru, kas jutt on Euronicsi e-poest või konkurentide pakkumistest) ning peab olema reklaamLEHEL tõendatud.
Aga see meilis kirjutatud lause lükkab nagu suures osas need ümber, kuna minult küsiti linki edasimüüja veebilehele.
Leidsin siis HV-st kõige odavama pakkumise, Nezzo netipoes oli 318 eurot (mis nüüd on muutunud 339-ks), saatsin selle edasi ja vastureaktsiooniks oli hoopis telefonikõne, mitte email. Lühidalt öeldi telefoni teel seda, et see firma ei paista usaldusväärne ja seega ei arvesta nad seda enda konkurendina ning seega ei saa nad oma hinda alandada. Tol hetkel ei tulnud mul pähe vihjata ka paljudele teistele firmadele, kes ~320 ringis seda pakuvad.
Hiljem siis läksin kohale Lõunakeskuse Euronicsisse ning küsisin sealt, kuidas teil see Parima Hinna Garantii toimib. Ütlesin, et Turuliider.ee lehel on see toode ka 318€. Mindi siis uurima ja veidi aja pärast tuldi tagasi ja öeldi mulle veel robustsemalt, et see on neil laos olemas ja Tallinnas. Tartus ühtegi firmat ei ole, mis kohapeal nii odava hinnaga müüks. Öeldi isegi, et vaadati, et Ordis on 10€ odavam hind, aga neil olevat ka laos (Kuigi Küüni tänaval täiesti kohapeal olemas). Seejärel öeldi, et mul tuleb odavam neilt osta, kui Tallinnasse sõita ning seepärast pole neil õigust mulle soodsamat diili teha ja sama hinnaga müüa. Öeldi ka veel, et kui siin kuskil kõrval poes oleks odavamalt müügil, siis küll, aga et nad ei saa nüüd midagi teha.
Olgu, ma ei aja seda teenindajate süüks, aga kuskil pole kirjas, et Euronics jätab endale õiguse otsustada, kes on nende konkurendid ja kes ei ole (ning kuidas ei ole konkurendiks firma, kes müüb sama toodet, kui ma lähen ja ostan lihtsalt sealt?).
Lisaks on nende PHG kirjelduses täpselt kirjas: "Euronics garanteerib, et juhul kui 30 päeva jooksul alates ostu sooritamisest on mujal sama toode Teie poolt tasutud hinnast soodsamalt müügil, maksame hinnavahe 100% kinni."
On mujal ja on soodsamalt, miks Euronics seda siis ei garanteeri?
Kas midagi muutub, kui ma sõidan Tallinnasse kohale ja lähen sinna Euronicsi esindusse seda pakkumist küsima, sest "konkurentide" laod/poed asuvad Tallinnas ja mitte Tartus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
09.04.2015 13:46:08
|
|
|
| Excuses, excuses. Need parima hinna garantii asjad tavaliselt formuleeritakse selleks et oma mainet lihtsalt veidi parendada - ilma mingisuguse reaalse kohustuseta, sest alati mingid konksud sees. 10 inimest loeb, 1 ainult viitsib seda kasutada ja siis talle võib vaikselt mingit udu ajada, ülejäänud 9 endiselt mõtlevad et oi kui lahe. Aga siin ei tulnud välja vaikselt, oh häda, nüüd vist otsustatakse ikka allahindlust anda et kaebaja jääks vait. Aga maine juba kahjustatud. Vaesed ärikad.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.04.2015 13:51:50
|
|
|
See PHG on bs. Pole kallimat kohta kui see pood. Vähemalt need asjad, mida mina otsinud olen.
Ah krt, valetan. Fotoka ostsin sealt, oli tõesti soodsam koos teise 2 kohaga ja mul oli kohe vaja.
Ainuke põhjus, miks sealt üldse osta, on see, et saad selle toote kohe kätte kui mingil eriskummalisel põhjusel ei viitsi päevake oodata.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
09.04.2015 13:57:49
|
|
|
Hale on see, et kui tõesti ostujõuline klient läheb selle "PHG" peale rõhuma, siis leitakse haledad vabandused ja tekib mainekahjustus, mis PHG-ta ei oleks tekkinud.
Olgu siis piisavalt mehed ja müügugi siis soodsamalt! Nad ei ole turuliidrid ei hinna ega kvaliteedi osas! Võib-olla tõesti kvantiteet (üldkäive) on neil tõesti konkurentides suurem, aga see mind küll ei huvita...
Kurb kogemus ning isegi selle PHG-ga veidi vaielnud pardli ostmisel. Samad põhjused - pole piisavalt "konkurent", toode ei asu samas linnas (for real - Rakveres niigi palju poode), konkurendi pood tundub "laoruumina" kuigi tegelikult on ikkagi täitsa pood jne).
Hale...
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.04.2015 14:30:19
|
|
|
Ei tea, sain lõpumüügist 70€ maksva klaveri 19.99€ eest. Muud ei ostaks suuremat, kuna Euronicsi transafirma partneriga negatiivne kogemus.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
09.04.2015 14:32:08
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Muud ei ostaks suuremat, kuna Euronicsi transafirma partneriga negatiivne kogemus. |
Mis juhtus? Aktuaalne sest tahan just suuremat asja tellida kohaletoimetamisega, ja ma pole ainuke keda see huvitaks ilmselt.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.04.2015 15:23:00
|
|
|
| globostrat kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Muud ei ostaks suuremat, kuna Euronicsi transafirma partneriga negatiivne kogemus. |
Mis juhtus? Aktuaalne sest tahan just suuremat asja tellida kohaletoimetamisega, ja ma pole ainuke keda see huvitaks ilmselt. |
No esiteks ei ole võimalik paindlikult muuta kohaletoimetamise asukohta. Ala esindus/kuller/. Lisaks, kui tahad asja kiiremini kätte saada, kui tavapärane tarneaeg maksa rohkem.
Transafirma vajus suvalisel hetkel kokkuleppimata , kui mind kodus ei olnud sisse. Eelnevalt oli kokkulepitud. Kodus kleenuke abikaasa, kes loogiliselt võetuna ei tari pesumasinat üles.
Naine leidis muidugi prostalt lahenduse transamehele makstes.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
09.04.2015 15:41:15
|
|
|
Omal ka pehmelt pettunud kogemus nende personaalse pakkumisega. Telerile sai küsitud, neil omal oli juba pandud mingi soodukas, et tavahinnast 50 rutsi alla. Küsisin ka siis, palun personaalset pakkumist. Vastuseks, et see lehel ongi soodne hind ja enam soodsamaks teha pole kuidagi võimalik. Läheb 2 päeva mööda ja teevad oma lao tühjendust vmt ja siis on see sama teler veel 150 rutsi odavam.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.04.2015 15:44:54
|
|
|
e-poest?
Siin ma saan aru, et toovad ka tuppa, hinda pole
http://www.euronics.ee/toote-transport
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
09.04.2015 16:05:33
|
|
|
E-poest jah. Tahad 10 tööpäeva, siis saad 1€ eest. Soovid 1-3 tp ehk normaalne tarneaeg keskmises Eesti laoseisu omavas virmas, 7-10 tööpäeva. Tahad kiiremini, MAKSA!
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
09.04.2015 16:15:02
|
|
|
Mulle meeldib nende transa puhul see lähenemine:
| tsitaat: |
Transport tuppa
Tarne aeg: 1-3 tööpäeva üle Eest
Transport maja välisukseni
Tarne aeg: alates 7-10 tööpäeva üle Eesti
|
http://www.euronics.ee/toote-transport
1-3 päevaga toovad tuppa ära, aga kui tahad välisukseni, siis ilmselt keegi tuleb paar päeva hiljem uuesti ja tassib selle sul toast õue välisukseni tagasi
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
09.04.2015 16:41:28
|
|
|
Dijital, ma ka lugesin ja ei suutnud silmi uskuda, sp küsisingi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
14.04.2015 14:34:07
|
|
|
| nismo44 kirjutas: |
Seda teemat läbi uurides on siin varem ka teemaks tulnud Euronicsi Parima Hinna Garantii, kuid ma tahaks kas sel teemal kelleltki veidi rohkem infot saada või vähemalt enda kogemust teistega jagada.
.... |
Ses mõttes, et kui olin kiire mees kritiseerima, siis oleks asjakohane ka kiita, kui selleks alust on.
Nimelt jätkus mu saaga sellega, et läksin esmaspäeval Kristiine Euronicsisse ja uurisin sealt lihtsalt nende PHG kohta ja öeldi, nagu ka mujal esialgselt, et kui kuskil mujal on odavam hind, siis muidugi teevad mulle ka parema pakkumise. Näitasin siis, et Turuliidris ja ka mujal on palju odavamad hinnad ja siis müüja küll esialgu hakkas kohe väitma, et PHG ei kehti, kui odavam pakkumine on kuskil netipoes, kus neil kaupa kohal pole ja tellitakse minu soovi peale ja et peab kaua ootama. Ma ütlesin, et okei, arusaadav, aga minu meelest pidi sealt ikka suht kiirelt kätte saama selle. Niisiis teenindaja helistas Turuliidrisse, rääkis nendega veidi, siis käis veel eemal uurimas korra ja siis tuli tagasi ja ütles, et saavad mulle sama hinnaga pakkumise teha. Ja selle eest ütleks veelkord aitäh Selle teenindusega jäin väga rahule
Loo moraal: Kui ühes Euronicsi esinduses on midagi ebameeldivat, minge teise või kolmandassegi, neid on nii palju, et kuskilt ikka midagi leiab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.04.2015 15:09:39
|
|
|
| tsitaat: |
Loo moraal: Kui ühes Euronicsi esinduses on midagi ebameeldivat, minge teise või kolmandassegi, neid on nii palju, et kuskilt ikka midagi leiab
|
Kõik ei ela tallinnas/tartus
Ja kui ma juba teise linna peaks küsima minema, siis võiks kallima hinnaga kohapealt võtta
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nismo44
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2007
|
14.04.2015 15:29:47
|
|
|
No ilmselgelt, ega sellise asja pärast mööda eestit sõitma hakata pole mõtet, aga no point on sama, kui ise niisama muul põhjusel minemas pole, saab alati uurida, äkki keegi teine läheb kuhugi vms, ole leidlik ma lihtsalt ütlesin, et see on võimalik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.04.2015 15:56:18
|
|
|
Ma olengi leidlik, ootan 1-2 päeva
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
14.04.2015 16:02:50
|
|
|
Minu kogemus parima hinna garantiiga on küll 100% positiivne.
Eelmise aasta lõpus sai 55UB850V ostetud, letihinnaga 1499.-, kaasa sain €200 kinkekaardi. Kuu aja pärast oli sama telekas paaris kohas 1299.- müügis ja mulle kanti ilusti €200 tagasi. Kokkuvõtteks siis €400 nagu maast leitud.
Siis ostsin 32LB650V, €449.-, kuu aja pärast oli ONOFFis €399.-, mina sain €50 tagasi.
Teise teleka eest maksti mulle €1 peale.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
04.05.2015 13:37:48
|
|
|
| Kuna klienditeenindus ei viitsi minu eelmise nädala keskel meili teel esitatud päringule vastata, proovin oma õnne siinsamas. Netipoes saab osta järelmaksuga ilma lepingutasuta. Kui aga netipood ei luba asja osta, ütleb et vaid üksikud ühikud alles poodides, et kas siis ei tohiks osta konkreetses poes järelmaksuga ilma lepingutasuta? Oleks väga lahke kui Euronics seda lubaks, kui netipood keeldub müümast.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
04.05.2015 14:29:02
|
|
|
ei. erinevad poed. päris poodi ei huvita mida epood teeb, saadetakse pikalt.
täiesti erinevad. nt epoes on transport koju üks eur, kohapeal nt 7.- ei mäleta täpselt...
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|