Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 04.01.2016 14:20:32 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Enamasti on tegemist ikka "tihendi" veaga jah, Club3D läbi käidud ja kõik oli väga okei. Kui poest tutika ostad, siis lased vigase välja vahetada ka, kui peaks sattuma.


Enamasti on siiski draiverite/firmware sobimatuse viga. kui bluescreeni pillub (ja vaid ühes masinas).
Kuigi jah, mul oli tol ajal kindlasti ka tihendi viga, olin ikka mingi 17 aastane ja kindlasti jäi mingi asi katsetamata...

Kindlasti oleks saanud ka garantiiga vaielda, kuid kõige lihtsam oleks olnud uus emaplaat osta, sest see oli garanteeritud fix icon_smile.gif

Club3D oli sel ajastul väga populaarne oma BSOD-idega icon_smile.gif
EDIT: Ka tänapäeval tundub olevat https://www.google.com.au/search?q=club+3d+blue+screen+issue&ie=&oe=
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2016 14:56:27 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:

konsooliga parandasingi... sain questi tehtud ja järgmist questi sa talt enam ei saa... ütleb ,et too eelmise questi item talle kuigi quest logis näitab ,et quest complete.

Ma küll ei näinud, mis nõu sulle enne anti, aga selle peaks konsoolis korda saama nii:
Spoiler Spoiler Spoiler

Seda testisin just mingi suvalise jubinaga ja toimis, iseasi, kas õige ID suudad tuvastada.
Teine variant, millega ise hakkama ei saanud ja uuesti ei proovinud:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusjev
HV vaatleja
kusjev

liitunud: 22.10.2014




sõnum 05.01.2016 13:56:19 vasta tsitaadiga

Tere,
Olen vaikselt mänginud ja probleemivabalt. Kuid olen nüüd 53lv ja saan queste küll Minutemani käest ja muud sellised väiksed questid, kuid main queste pole. On alles ainult
Collect Reactor Coolant ja Collect Technical documents. Esimest olen miksinud 5 ja dokumente leidnud oma 40ne ringis.
Olen mööda mappi liikunud ja otsinud uusi kohti. Kas sedasi lähebki nüüd edasi ja mingil ajal saab uusi ülesandeid või...? Ei saagi aru, on siis mäng nagu "läbi" või peab ootama miskit?
Linnas kohtab aegajalt synthe ja raidereid ja teisi mutante. Rahu maa peal nagu ei oleks icon_biggrin.gif

Pole varasemaid osasid mänginud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 14:33:40 vasta tsitaadiga

läbi on siis kui näed 1minutilist lõpufilmi ja siis saad edasi uitada.
Questid on Data all, sealt saad nad mapil nähtavaks teha.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 14:40:39 vasta tsitaadiga

kusjev kirjutas:
Tere,
Olen vaikselt mänginud ja probleemivabalt. Kuid olen nüüd 53lv ja saan queste küll Minutemani käest ja muud sellised väiksed questid, kuid main queste pole. On alles ainult
Collect Reactor Coolant ja Collect Technical documents. Esimest olen miksinud 5 ja dokumente leidnud oma 40ne ringis.
Olen mööda mappi liikunud ja otsinud uusi kohti. Kas sedasi lähebki nüüd edasi ja mingil ajal saab uusi ülesandeid või...? Ei saagi aru, on siis mäng nagu "läbi" või peab ootama miskit?
Linnas kohtab aegajalt synthe ja raidereid ja teisi mutante. Rahu maa peal nagu ei oleks icon_biggrin.gif

Pole varasemaid osasid mänginud.


Neid jurasid radiant queste ongi lõpmatuseni. Mis puutub muudesse questidesse siis mis siin salata - F4'jas meeldejäävaid kõrvalqueste võib ühe käe sõrmedel üles lugeda. Probleem ongi selles, et kui varasemalt oli asustatud kohti rohkem ja igas kohas käputäis queste siis siin on ainult mõni selline asum ja queste pole eriti või on ülikiiresti äratehtavad. Samas on neljandas selliseid kohti kus questi saad alles siis kui konkreetsesse kohta jõuad ja aint see üks quest seal ongi.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 15:03:33 vasta tsitaadiga

mul üks nõme bug questiga kus tuli päästa mingi settler raiderite käest, kõik kenasti tehtud ning kirjas,et räägi Prestoniga. Kuid see vend räägib kõike muud kui minu ülessandest ning ei tahagi lasta mul see ära lõpetada.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kusjev
HV vaatleja
kusjev

liitunud: 22.10.2014




sõnum 05.01.2016 16:33:34 vasta tsitaadiga

labidas kirjutas:
läbi on siis kui näed 1minutilist lõpufilmi ja siis saad edasi uitada.
Questid on Data all, sealt saad nad mapil nähtavaks teha.


Seal ainult need kaks questi ongi, et muudkui korja...
Collect Reactor Coolant for Proctor Ingram ja Collect Technical documents for Proctor Quinlan. Kas need on siis nn põhistoori questid?


viimati muutis kusjev 05.01.2016 16:41:53, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 16:35:38 vasta tsitaadiga

Nende minuteman radiant questidega on mingi siuke sisteem, et teed sinnamaani kus vaja Prestoniga rääkida aga ei räägi - ühelmaalt viskab ikkagi complete.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 19:10:43 vasta tsitaadiga

kusjev kirjutas:
labidas kirjutas:
läbi on siis kui näed 1minutilist lõpufilmi ja siis saad edasi uitada.
Questid on Data all, sealt saad nad mapil nähtavaks teha.


Seal ainult need kaks questi ongi, et muudkui korja...
Collect Reactor Coolant for Proctor Ingram ja Collect Technical documents for Proctor Quinlan. Kas need on siis nn põhistoori questid?


no kui sa pole main queste teinud, oled nö bossidega rääkinud ja mitte mingit questi nad sulle ei anna, siis on vist mingi bug... pead konsooliga mässama hakkama. Uuri välja, mis viimane oluline quest oli ja mis peale seda oleks pidanud tulema ning muuda konsooliga quest aktiivseks. Muud ei oska soovitada.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 20:00:43 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
mul üks nõme bug questiga kus tuli päästa mingi settler raiderite käest, kõik kenasti tehtud ning kirjas,et räägi Prestoniga. Kuid see vend räägib kõike muud kui minu ülessandest ning ei tahagi lasta mul see ära lõpetada.


Proovi rääkida temaga siis, kui ta aktiivne companion on. Osasid queste olen ainult nii saanud talle ära "viia".
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 18:10:18 vasta tsitaadiga

kas keegi selle Season Passi ka ära tellinud on?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 18:21:40 vasta tsitaadiga

jah.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okasnotsu
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007




sõnum 07.01.2016 22:15:53 vasta tsitaadiga

Proovisin selle koodi järgi lihtsamalt saada, aga ei tööta mängus. Mis viga? Mingitest patchidest käib jutt, aga aru eriti ei saa.

http://www.cheatcc.com/ps4/fallout4cheatscodes.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 07.01.2016 23:17:38 vasta tsitaadiga

okasnotsu, mida sa täpselt teha üritad?
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2016 23:24:09 vasta tsitaadiga

okasnotsu, kõik koodid on siin: http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_4_console_commands
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 06:37:00 vasta tsitaadiga

Khm, level 48 ja teen BoS radiant queste. Üks neist on eriti tüütu - kui tuleb Scribe elus hoida: tüüp pole just surematu, aga jookseb
Behemothile peale või raketitule alla nagu berserker. Arvasin, et BoS'il on natuke kõrgemad nõudmised ja võitlemine jäetakse rüütlitele.

Clensing the Commonwealth on samas päris hea, Minutemani radianti sarnane, aga isegi kiirem. Tegin mingi hunniku neid ja üks hetk enam
uut ei pakuta - pidi ju lõputu olema? Mõtlesin neid teha, kuni Paladin Danse on max levelil ja saan ta Synth damage perki enne Instituuti.
Tundub, et Laser Rifle neid eriti hästi ei võta. Wiki andmetel neil Damage Resistance puudub, aga Energy Resistist ei räägita seal midagi,
ei viitsi selle nägemiseks eraldi perki ka raisata.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 08.01.2016 10:09:14 vasta tsitaadiga

FO3 oli võimalus endale kaaslaseks super mutant sebida. Otsisin paar - kolm nädalat tagasi netist infot FO4 kohta, siis seda võimalust ei olnud. Aga poolkogemata ma ikkagi sellise tegelase otsa komistasin. Tea kas ta just kõige teravam pliiats ja parim jälgija on, aga lõbus on see värk ikkagi. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 08.01.2016 10:18:46 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
FO3 oli võimalus endale kaaslaseks super mutant sebida. Otsisin paar - kolm nädalat tagasi netist infot FO4 kohta, siis seda võimalust ei olnud. Aga poolkogemata ma ikkagi sellise tegelase otsa komistasin. Tea kas ta just kõige teravam pliiats ja parim jälgija on, aga lõbus on see värk ikkagi. thumbs_up.gif


Täitsa okei on, viskad talle mingi korraliku melee pihku ja kütab küll.
Ma sain üpris kiiresti ta kätte ilma mingeid spoilereid lugemata...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 08.01.2016 10:36:22 vasta tsitaadiga

Super Sledge'ga võtab hästi vastaseid maha, kasutan ka põhiliselt teda just kommentaaride pärast icon_biggrin.gif Ja talle saab ka companionitest kõige rohkem kraami anda tassida.
_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 11:12:01 vasta tsitaadiga

Companionide info on tegelikult mitmel pool üleval, siin näiteks ka koos juhendiga, kuidas nende poolehoidu tõsta:
http://www.gamespot.com/gallery/complete-fallout-4-companion-guide/2900-385/

Samas on Strongi pakutav perk hea ainult meleele. Ise kavatsen vähemalt pooled kasulikumad ära maxida, või siis kõik, eks näis.
Paladini oleks pidanud alguses võtma, talle meeldib iga mõne minuti tagant power armorisse pugemine, Brotherhoodi questide tegemine
ja ka viisakad vastused Minutemeni questides. Ilma Brotherhoodi questideta võtab ta leveldamine päris kaua aega.

Detektiivi sain kiiresti maxitud, talle meeldib häkkimine ja viisakad vastused, ja kui tema quest lõpuni teha, ongi perk käes.
Caitile meeldib muukimine ja alasti ringi jooksmine, samas ei meeldi talle questide juures ükski dialoogivalik ja tema questi lõpetamine veel max taset ei anna.
Piper tundub paras pipar, peale muukimise ei leidnud ma veel midagi, mis ta poolehoidu tõstaks.

Leidsin lõpuks nurgapoest Gauss Rifle, mis oleks pidanud juba lv25 saadaval olema, ja kohe kukkus üks Legendary ka.
Viimased modid peale ja sa pühadevahe, kus see paugutab icon_smile.gif 441 damage, kordades rohkem kui mu vana laser,
snaipri laskeulatus ja kiirus ka hea. Hea, et harjumusest sai algusest peale 2mm EC ammot kokku kogutud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 14:22:24 vasta tsitaadiga

[raVen] kirjutas:
Leidsin lõpuks nurgapoest Gauss Rifle, mis oleks pidanud juba lv25 saadaval olema, ja kohe kukkus üks Legendary ka.
Viimased modid peale ja sa pühadevahe, kus see paugutab icon_smile.gif 441 damage, kordades rohkem kui mu vana laser,
snaipri laskeulatus ja kiirus ka hea. Hea, et harjumusest sai algusest peale 2mm EC ammot kokku kogutud.


Endal joppas, et mingi lolli käest kukkus instigating gauss rifle ehk siis kui vastsel elud täis siis double dämm - uppisin ära ja supressor ka külge - lisaks veel ninja, better criticals, rifles, bloody mess ja sandman perkid maxitud ehk kõik kukub laksust kui sniik attack critt..


Ahjaa, kas nende kaaslaste perkidega on sedasi, et kui perk käes võib kaaslase naafik saata ja jääb ikka toimima? Ei viitsi üldiselt kaasas kedagi vedada kuna tillavad jalus ja tõmbavad mobe seal kus pole vaja.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 08.01.2016 14:28:28 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
[raVen] kirjutas:
Leidsin lõpuks nurgapoest Gauss Rifle, mis oleks pidanud juba lv25 saadaval olema, ja kohe kukkus üks Legendary ka.
Viimased modid peale ja sa pühadevahe, kus see paugutab icon_smile.gif 441 damage, kordades rohkem kui mu vana laser,
snaipri laskeulatus ja kiirus ka hea. Hea, et harjumusest sai algusest peale 2mm EC ammot kokku kogutud.


Endal joppas, et mingi lolli käest kukkus instigating gauss rifle ehk siis kui vastsel elud täis siis double dämm - uppisin ära ja supressor ka külge - lisaks veel ninja, better criticals, rifles, bloody mess ja sandman perkid maxitud ehk kõik kukub laksust kui sniik attack critt..


Ahjaa, kas nende kaaslaste perkidega on sedasi, et kui perk käes võib kaaslase naafik saata ja jääb ikka toimima? Ei viitsi üldiselt kaasas kedagi vedada kuna tillavad jalus ja tõmbavad mobe seal kus pole vaja.


Jah, perk jääb sulle igavesti.

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 08.01.2016 14:51:41 vasta tsitaadiga

perkide info on küll huvitav, peab teisi kaaslasi ka kasutama vist icon_smile.gif

Ma ise olen ninja ja melee perkidega narkomaan ja peksan mingi haamriga mis teeb mitut tüüpi dami icon_razz.gif
pealuu ja viisnurkadega vastaseid meleen kah, parim ajaviide...
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 20:18:12 vasta tsitaadiga

Kas modisid saab kuskilt tasuta ka või peab sinna nexuse lehele tasu eest regama?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.01.2016 20:39:50 vasta tsitaadiga

Caiti osas on lihtne - pead varastama palju icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 20:52:26 vasta tsitaadiga

6kantv6ti kirjutas:
Kas modisid saab kuskilt tasuta ka või peab sinna nexuse lehele tasu eest regama?


Nexuse konto ei maksa midagi, unticki annetuse optsioon kontot tehes.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
okasnotsu
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2007




sõnum 08.01.2016 23:26:14 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
okasnotsu, mida sa täpselt teha üritad?


Üritasin Vendorilt selle viedo järgi capse ja ammot piiramatus koguses osta
, aga see ei töötanud nii nagu seal oli näidatud.

labidas kirjutas:
okasnotsu, kõik koodid on siin: http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_4_console_commands


Neid leidsin isegi, aga pleikaril mängides ei oska sisetada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
labidas
HV veteran
labidas

liitunud: 24.05.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2016 01:52:08 vasta tsitaadiga

okasnotsu, pleikar? PS4 konsooliteema on siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=646416&highlight=fallout+4

Console commande ei saa konsoolidel kasutada jah.

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2016 17:51:34 vasta tsitaadiga

okasnotsu, see vendori glitch toimis aint alguses mitte patchitud mängus. Konsool vist laseb automaatselt iga uue patchi peale.

Enivei lasen uut seivi survivali peal ja ei ütleks, et neid legendary mobe eriti rohkem kohtaks. Imho on üldse need legendaardsed tegelased osadesse kohtadesse skriptitud. Samuti ei tunneta erilist raskusastme vahet välja arvatud siis see, et elud lähevad maruaeglaselt täis.

Üldiselt on sedasi, et peale algse pistoli ainuke relv mis mängus vaja on overseers guardian - seekord tõin selle suhy varakult ära ja see on ikka ülemõistuse OP tukk, kärab nii snaiprina kui ka lähedalt automaadina ja damage ulme kui igast crit perkid, sandman, ja supressor peal + automatic weapons 5 peal. Ise kasutan tal glow sightsi - kannatab lasta ka päris kaugelt plus siseruumides ja close combatis toimib ka erinevalt scope'dest.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2016 18:08:50 vasta tsitaadiga

raskusel pole väga vahet kui juba piisavalt kõrge leveli peal olles.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedFusion
HV kasutaja
RedFusion

liitunud: 14.12.2009




sõnum 10.01.2016 21:18:32 vasta tsitaadiga

Tegin ka lõpuks mängu läbi. Mängitud veidi üle 100h, leveli sain 64 peale ja pea kõik side questid tehtud, välja arvatud mõni üksik icon_smile.gif
Jäin lõpuga rahule, päris huvitav oli ja pakkus 'wow' momente piisavalt. Dialoogide sisu oleks võinud parem küll olla, mitte et valid ühe sõna ja pole aimugi, mida su tegelane reaalselt ütleb. Mõned päris pahad bugid ka. Kõrge leveli perkid ka enamus suht kasutud. Muud väga ei kurda. Questide arv ja maailma suurus olid piisavad, rohkem poleks viitsinud jännata ka. Mulle pakkusid questid rohkelt meeldejäävaid hetki. Nüüd aga ei kavatse Fallouti uuesti mängida, kuni DLC-d või suuremad ja lõbusamad modid väljas beer_yum.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 16:31:53 vasta tsitaadiga

RedFusion kirjutas:
Dialoogide sisu oleks võinud parem küll olla, mitte et valid ühe sõna ja pole aimugi, mida su tegelane reaalselt ütleb.

Mod olemas ju, mis kuvab tegelase poolt reaalselt öeldavad laused. icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 13.01.2016 03:09:01 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Dialoogide sisu oleks võinud parem küll olla, mitte et valid ühe sõna ja pole aimugi, mida su tegelane reaalselt ütleb.

Mod olemas ju, mis kuvab tegelase poolt reaalselt öeldavad laused. icon_wink.gif


Kui mod peal kas achievmente saab?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 13.01.2016 10:35:26 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:
Ramones kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Dialoogide sisu oleks võinud parem küll olla, mitte et valid ühe sõna ja pole aimugi, mida su tegelane reaalselt ütleb.

Mod olemas ju, mis kuvab tegelase poolt reaalselt öeldavad laused. icon_wink.gif


Kui mod peal kas achievmente saab?

Endal 3-4 modi peal (tekstuuri moodid) ja achivmendid tulevad kenasti läbi. KUID, konsoolikäskude kasutamisel achivmendid ei toimi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 13.01.2016 14:04:19 vasta tsitaadiga

Status0 kirjutas:
R A T kirjutas:
Ramones kirjutas:
RedFusion kirjutas:
Dialoogide sisu oleks võinud parem küll olla, mitte et valid ühe sõna ja pole aimugi, mida su tegelane reaalselt ütleb.

Mod olemas ju, mis kuvab tegelase poolt reaalselt öeldavad laused. icon_wink.gif


Kui mod peal kas achievmente saab?

Endal 3-4 modi peal (tekstuuri moodid) ja achivmendid tulevad kenasti läbi. KUID, konsoolikäskude kasutamisel achivmendid ei toimi.


Tõesti või? Olen konsooli päris julgelt kasutanud ja hulga achievemente ka kätte saanud...

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KurjaJuur
HV kasutaja
KurjaJuur

liitunud: 17.07.2007




sõnum 13.01.2016 14:29:02 vasta tsitaadiga

Kas mõjutab achievemente, mida saab konsoolikäskudega ära teha? Näiteks Skyrimis sai konsooli kaudu kõik skillid maxi pandud, siis mingi achievement tuli küll. Ei usu, et näiteks FOV muutmine konsooli kaudu nüüd achievementide saamise välja keerab.
_________________
Steam|Last.fm|
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 13.01.2016 15:04:58 vasta tsitaadiga

Vabandan, kui vale infot ütlesin, ise pole käske proovinud. Kuid mul on puudu nt. "…The Harder They Fall" (Kill 5 Giant Creatures). Kolm suurt on tapetud (Swan, Queen lossis ja veel üks Behe questi käigus), proovin hiljem konsooliga paar behet spawnida ja eks siis näis, kas achievment tuleb ära. Või siis on tõesti nii, et mõned käsud keeravad kinni, mõned mitte.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 11:16:42 vasta tsitaadiga

Teab keegi öelda, miks meil Eestis arvutiversiooni praegu kuskilt saada pole? Kas tõesti läbi müüdud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 11:21:59 vasta tsitaadiga

Viimati polnud kui käisin küsimas. Suht naljakas. icon_rolleyes.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 18:56:38 vasta tsitaadiga

sellepärast, et füüsiliste koopiate müük on arvutimängudel suht teisejärguline?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 14.01.2016 19:29:18 vasta tsitaadiga

Ise ostsin selle füüsiliselt ja sees oli vaid üks DVD plaat, mäng ise tuli ikka läbi Steam'i tõmmata icon_biggrin.gif
_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 15.01.2016 03:43:06 vasta tsitaadiga

Mis te ikka maailma prügite, ostke kõik steamist (Kas sealt mitte ka odavamalt ei saa tihtilugu? Greenmangaming jmt kampaaniatega?)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 09:04:34 vasta tsitaadiga

Ma pole 10 vähemalt 10 aastat ühtegi plaati kasutanud icon_rolleyes.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 09:34:38 vasta tsitaadiga

Mulle lihtsalt meeldib, kui karp riiulis on. Lisaks on praegu see Steamis 10 € kallim kui meie poodides.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 12:02:48 vasta tsitaadiga

nivoo kirjutas:
Mulle lihtsalt meeldib, kui karp riiulis on. Lisaks on praegu see Steamis 10 € kallim kui meie poodides.

Steamis on kallis jah, 60€, lihtsam on osta key eraldi 30€ eest ja steami sisestada....

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 13:13:42 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
nivoo kirjutas:
Mulle lihtsalt meeldib, kui karp riiulis on. Lisaks on praegu see Steamis 10 € kallim kui meie poodides.

Steamis on kallis jah, 60€, lihtsam on osta key eraldi 30€ eest ja steami sisestada....

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas mingeid probleeme pole olnud sul sellistest kohtadest ostmisel? Mingi leht on veel G2A vms, kus samuti müüakse igasuguse koode suhteliselt odavalt ja mõnel on kuuldavasti probleeme olnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 13:40:37 vasta tsitaadiga

nivoo kirjutas:
IceUul kirjutas:
nivoo kirjutas:
Mulle lihtsalt meeldib, kui karp riiulis on. Lisaks on praegu see Steamis 10 € kallim kui meie poodides.

Steamis on kallis jah, 60€, lihtsam on osta key eraldi 30€ eest ja steami sisestada....

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas mingeid probleeme pole olnud sul sellistest kohtadest ostmisel? Mingi leht on veel G2A vms, kus samuti müüakse igasuguse koode suhteliselt odavalt ja mõnel on kuuldavasti probleeme olnud.


ise ostan kinguinist ja g2a juba aastaid .kokku ostnud 127 mängu. mitte ühegagi pole probleeme olnud .
hinnad on üldjuhul 25-50% alati steami enda hindadest.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nivoo
HV kasutaja
nivoo

liitunud: 20.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 16:56:07 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
nivoo kirjutas:
IceUul kirjutas:
nivoo kirjutas:
Mulle lihtsalt meeldib, kui karp riiulis on. Lisaks on praegu see Steamis 10 € kallim kui meie poodides.

Steamis on kallis jah, 60€, lihtsam on osta key eraldi 30€ eest ja steami sisestada....

Spoiler Spoiler Spoiler


Kas mingeid probleeme pole olnud sul sellistest kohtadest ostmisel? Mingi leht on veel G2A vms, kus samuti müüakse igasuguse koode suhteliselt odavalt ja mõnel on kuuldavasti probleeme olnud.


ise ostan kinguinist ja g2a juba aastaid .kokku ostnud 127 mängu. mitte ühegagi pole probleeme olnud .
hinnad on üldjuhul 25-50% alati steami enda hindadest.


Okei, peab vist siis "Fallouti" ära võtma.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 18:38:46 vasta tsitaadiga

Karbitoodete ostjatest oli vähemalt vanasti üsna suur osa selliseid, kes ostsid toote lapsele/lapselapsele - hea kingikotti pista. Jõulud on selleks korraks läbi
ja sellega seoses ka aktiivsem müügiperiood, ega majandusliku mõtlemisega produtsendid reliise asjata aasta lõpule säti. Selline mäng võiks muidugi letil
olemas või kiirelt tellitav olla. Meie kaupmeeste teenimata dollar, kui pole.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 20:24:19 vasta tsitaadiga

[raVen] kirjutas:
Meie kaupmeeste teenimata dollar, kui pole.


Kes ostab tühja karbi Steami võtmega 54.99.- eest, kui Steami koodi müüakse netis otse ~35.- eest? Kasutu naftasaaduse eest mitukümmend euri maksta tundub ausalt öeldes natuke tobe.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.