|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
04.01.2016 14:20:32
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Enamasti on tegemist ikka "tihendi" veaga jah, Club3D läbi käidud ja kõik oli väga okei. Kui poest tutika ostad, siis lased vigase välja vahetada ka, kui peaks sattuma. |
Enamasti on siiski draiverite/firmware sobimatuse viga. kui bluescreeni pillub (ja vaid ühes masinas).
Kuigi jah, mul oli tol ajal kindlasti ka tihendi viga, olin ikka mingi 17 aastane ja kindlasti jäi mingi asi katsetamata...
Kindlasti oleks saanud ka garantiiga vaielda, kuid kõige lihtsam oleks olnud uus emaplaat osta, sest see oli garanteeritud fix
Club3D oli sel ajastul väga populaarne oma BSOD-idega
EDIT: Ka tänapäeval tundub olevat https://www.google.com.au/search?q=club+3d+blue+screen+issue&ie=&oe=
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
04.01.2016 14:56:27
|
|
|
| siven kirjutas: |
konsooliga parandasingi... sain questi tehtud ja järgmist questi sa talt enam ei saa... ütleb ,et too eelmise questi item talle kuigi quest logis näitab ,et quest complete. |
Ma küll ei näinud, mis nõu sulle enne anti, aga selle peaks konsoolis korda saama nii:
Spoiler 
help "asja nimi" 1-4 - Number seal näitab otsingu täpsust vist. 4 tähendab kõiki vasteid ja 1 täpset, arvan. Jutumärkides peab olema siis, kui on mitu sõna.
player.additem [item ID] [kogus] - Item ID saad eelmsie help käsuga. Ühe puhul pole vaja täpsustada. Kantsulge ei pane.
Seda testisin just mingi suvalise jubinaga ja toimis, iseasi, kas õige ID suudad tuvastada.
Teine variant, millega ise hakkama ei saanud ja uuesti ei proovinud:
Spoiler 
getstage [QuestID] - kõigepealt ID tuvastada ehk ka help käsuga
setstage [Quest ID] [Quest stage number] - Peaks saama määrata, kas oled võtnud, teinud või feilinud (failquest ID)
resetquest [Quest ID] - nii peaks ka toimima.
Info pärit kahest kohast:
http://www.pcgamer.com/fallout-4-cheats-and-console-commands-can-turn-you-into-a-superhero/ - ülevaatlikum
http://fallout.wikia.com/wiki/Fallout_4_console_commands - veidi põhjalikum
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusjev
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2014
|
05.01.2016 13:56:19
|
|
|
Tere,
Olen vaikselt mänginud ja probleemivabalt. Kuid olen nüüd 53lv ja saan queste küll Minutemani käest ja muud sellised väiksed questid, kuid main queste pole. On alles ainult
Collect Reactor Coolant ja Collect Technical documents. Esimest olen miksinud 5 ja dokumente leidnud oma 40ne ringis.
Olen mööda mappi liikunud ja otsinud uusi kohti. Kas sedasi lähebki nüüd edasi ja mingil ajal saab uusi ülesandeid või...? Ei saagi aru, on siis mäng nagu "läbi" või peab ootama miskit?
Linnas kohtab aegajalt synthe ja raidereid ja teisi mutante. Rahu maa peal nagu ei oleks
Pole varasemaid osasid mänginud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
05.01.2016 14:33:40
|
|
|
läbi on siis kui näed 1minutilist lõpufilmi ja siis saad edasi uitada.
Questid on Data all, sealt saad nad mapil nähtavaks teha.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
05.01.2016 14:40:39
|
|
|
| kusjev kirjutas: |
Tere,
Olen vaikselt mänginud ja probleemivabalt. Kuid olen nüüd 53lv ja saan queste küll Minutemani käest ja muud sellised väiksed questid, kuid main queste pole. On alles ainult
Collect Reactor Coolant ja Collect Technical documents. Esimest olen miksinud 5 ja dokumente leidnud oma 40ne ringis.
Olen mööda mappi liikunud ja otsinud uusi kohti. Kas sedasi lähebki nüüd edasi ja mingil ajal saab uusi ülesandeid või...? Ei saagi aru, on siis mäng nagu "läbi" või peab ootama miskit?
Linnas kohtab aegajalt synthe ja raidereid ja teisi mutante. Rahu maa peal nagu ei oleks
Pole varasemaid osasid mänginud. |
Neid jurasid radiant queste ongi lõpmatuseni. Mis puutub muudesse questidesse siis mis siin salata - F4'jas meeldejäävaid kõrvalqueste võib ühe käe sõrmedel üles lugeda. Probleem ongi selles, et kui varasemalt oli asustatud kohti rohkem ja igas kohas käputäis queste siis siin on ainult mõni selline asum ja queste pole eriti või on ülikiiresti äratehtavad. Samas on neljandas selliseid kohti kus questi saad alles siis kui konkreetsesse kohta jõuad ja aint see üks quest seal ongi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
05.01.2016 15:03:33
|
|
|
| mul üks nõme bug questiga kus tuli päästa mingi settler raiderite käest, kõik kenasti tehtud ning kirjas,et räägi Prestoniga. Kuid see vend räägib kõike muud kui minu ülessandest ning ei tahagi lasta mul see ära lõpetada.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusjev
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2014
|
05.01.2016 16:33:34
|
|
|
| labidas kirjutas: |
läbi on siis kui näed 1minutilist lõpufilmi ja siis saad edasi uitada.
Questid on Data all, sealt saad nad mapil nähtavaks teha. |
Seal ainult need kaks questi ongi, et muudkui korja...
Collect Reactor Coolant for Proctor Ingram ja Collect Technical documents for Proctor Quinlan. Kas need on siis nn põhistoori questid?
viimati muutis kusjev 05.01.2016 16:41:53, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
05.01.2016 16:35:38
|
|
|
| Nende minuteman radiant questidega on mingi siuke sisteem, et teed sinnamaani kus vaja Prestoniga rääkida aga ei räägi - ühelmaalt viskab ikkagi complete.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
05.01.2016 19:10:43
|
|
|
| kusjev kirjutas: |
| labidas kirjutas: |
läbi on siis kui näed 1minutilist lõpufilmi ja siis saad edasi uitada.
Questid on Data all, sealt saad nad mapil nähtavaks teha. |
Seal ainult need kaks questi ongi, et muudkui korja...
Collect Reactor Coolant for Proctor Ingram ja Collect Technical documents for Proctor Quinlan. Kas need on siis nn põhistoori questid? |
no kui sa pole main queste teinud, oled nö bossidega rääkinud ja mitte mingit questi nad sulle ei anna, siis on vist mingi bug... pead konsooliga mässama hakkama. Uuri välja, mis viimane oluline quest oli ja mis peale seda oleks pidanud tulema ning muuda konsooliga quest aktiivseks. Muud ei oska soovitada.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
05.01.2016 20:00:43
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| mul üks nõme bug questiga kus tuli päästa mingi settler raiderite käest, kõik kenasti tehtud ning kirjas,et räägi Prestoniga. Kuid see vend räägib kõike muud kui minu ülessandest ning ei tahagi lasta mul see ära lõpetada. |
Proovi rääkida temaga siis, kui ta aktiivne companion on. Osasid queste olen ainult nii saanud talle ära "viia".
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
06.01.2016 18:10:18
|
|
|
| kas keegi selle Season Passi ka ära tellinud on?
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
06.01.2016 18:21:40
|
|
|
jah.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okasnotsu
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
07.01.2016 23:17:38
|
|
|
okasnotsu, mida sa täpselt teha üritad?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
08.01.2016 06:37:00
|
|
|
Khm, level 48 ja teen BoS radiant queste. Üks neist on eriti tüütu - kui tuleb Scribe elus hoida: tüüp pole just surematu, aga jookseb
Behemothile peale või raketitule alla nagu berserker. Arvasin, et BoS'il on natuke kõrgemad nõudmised ja võitlemine jäetakse rüütlitele.
Clensing the Commonwealth on samas päris hea, Minutemani radianti sarnane, aga isegi kiirem. Tegin mingi hunniku neid ja üks hetk enam
uut ei pakuta - pidi ju lõputu olema? Mõtlesin neid teha, kuni Paladin Danse on max levelil ja saan ta Synth damage perki enne Instituuti.
Tundub, et Laser Rifle neid eriti hästi ei võta. Wiki andmetel neil Damage Resistance puudub, aga Energy Resistist ei räägita seal midagi,
ei viitsi selle nägemiseks eraldi perki ka raisata.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
08.01.2016 10:09:14
|
|
|
FO3 oli võimalus endale kaaslaseks super mutant sebida. Otsisin paar - kolm nädalat tagasi netist infot FO4 kohta, siis seda võimalust ei olnud. Aga poolkogemata ma ikkagi sellise tegelase otsa komistasin. Tea kas ta just kõige teravam pliiats ja parim jälgija on, aga lõbus on see värk ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
08.01.2016 10:18:46
|
|
|
| Murdock kirjutas: |
FO3 oli võimalus endale kaaslaseks super mutant sebida. Otsisin paar - kolm nädalat tagasi netist infot FO4 kohta, siis seda võimalust ei olnud. Aga poolkogemata ma ikkagi sellise tegelase otsa komistasin. Tea kas ta just kõige teravam pliiats ja parim jälgija on, aga lõbus on see värk ikkagi.  |
Täitsa okei on, viskad talle mingi korraliku melee pihku ja kütab küll.
Ma sain üpris kiiresti ta kätte ilma mingeid spoilereid lugemata...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
08.01.2016 10:36:22
|
|
|
Super Sledge'ga võtab hästi vastaseid maha, kasutan ka põhiliselt teda just kommentaaride pärast Ja talle saab ka companionitest kõige rohkem kraami anda tassida.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
08.01.2016 11:12:01
|
|
|
Companionide info on tegelikult mitmel pool üleval, siin näiteks ka koos juhendiga, kuidas nende poolehoidu tõsta:
http://www.gamespot.com/gallery/complete-fallout-4-companion-guide/2900-385/
Samas on Strongi pakutav perk hea ainult meleele. Ise kavatsen vähemalt pooled kasulikumad ära maxida, või siis kõik, eks näis.
Paladini oleks pidanud alguses võtma, talle meeldib iga mõne minuti tagant power armorisse pugemine, Brotherhoodi questide tegemine
ja ka viisakad vastused Minutemeni questides. Ilma Brotherhoodi questideta võtab ta leveldamine päris kaua aega.
Detektiivi sain kiiresti maxitud, talle meeldib häkkimine ja viisakad vastused, ja kui tema quest lõpuni teha, ongi perk käes.
Caitile meeldib muukimine ja alasti ringi jooksmine, samas ei meeldi talle questide juures ükski dialoogivalik ja tema questi lõpetamine veel max taset ei anna.
Piper tundub paras pipar, peale muukimise ei leidnud ma veel midagi, mis ta poolehoidu tõstaks.
Leidsin lõpuks nurgapoest Gauss Rifle, mis oleks pidanud juba lv25 saadaval olema, ja kohe kukkus üks Legendary ka.
Viimased modid peale ja sa pühadevahe, kus see paugutab 441 damage, kordades rohkem kui mu vana laser,
snaipri laskeulatus ja kiirus ka hea. Hea, et harjumusest sai algusest peale 2mm EC ammot kokku kogutud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
08.01.2016 14:22:24
|
|
|
| [raVen] kirjutas: |
Leidsin lõpuks nurgapoest Gauss Rifle, mis oleks pidanud juba lv25 saadaval olema, ja kohe kukkus üks Legendary ka.
Viimased modid peale ja sa pühadevahe, kus see paugutab 441 damage, kordades rohkem kui mu vana laser,
snaipri laskeulatus ja kiirus ka hea. Hea, et harjumusest sai algusest peale 2mm EC ammot kokku kogutud. |
Endal joppas, et mingi lolli käest kukkus instigating gauss rifle ehk siis kui vastsel elud täis siis double dämm - uppisin ära ja supressor ka külge - lisaks veel ninja, better criticals, rifles, bloody mess ja sandman perkid maxitud ehk kõik kukub laksust kui sniik attack critt..
Ahjaa, kas nende kaaslaste perkidega on sedasi, et kui perk käes võib kaaslase naafik saata ja jääb ikka toimima? Ei viitsi üldiselt kaasas kedagi vedada kuna tillavad jalus ja tõmbavad mobe seal kus pole vaja.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
08.01.2016 14:28:28
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| [raVen] kirjutas: |
Leidsin lõpuks nurgapoest Gauss Rifle, mis oleks pidanud juba lv25 saadaval olema, ja kohe kukkus üks Legendary ka.
Viimased modid peale ja sa pühadevahe, kus see paugutab 441 damage, kordades rohkem kui mu vana laser,
snaipri laskeulatus ja kiirus ka hea. Hea, et harjumusest sai algusest peale 2mm EC ammot kokku kogutud. |
Endal joppas, et mingi lolli käest kukkus instigating gauss rifle ehk siis kui vastsel elud täis siis double dämm - uppisin ära ja supressor ka külge - lisaks veel ninja, better criticals, rifles, bloody mess ja sandman perkid maxitud ehk kõik kukub laksust kui sniik attack critt..
Ahjaa, kas nende kaaslaste perkidega on sedasi, et kui perk käes võib kaaslase naafik saata ja jääb ikka toimima? Ei viitsi üldiselt kaasas kedagi vedada kuna tillavad jalus ja tõmbavad mobe seal kus pole vaja. |
Jah, perk jääb sulle igavesti.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
08.01.2016 14:51:41
|
|
|
perkide info on küll huvitav, peab teisi kaaslasi ka kasutama vist
Ma ise olen ninja ja melee perkidega narkomaan ja peksan mingi haamriga mis teeb mitut tüüpi dami
pealuu ja viisnurkadega vastaseid meleen kah, parim ajaviide...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
6kantv6ti
HV kasutaja
liitunud: 03.03.2013
|
08.01.2016 20:18:12
|
|
|
| Kas modisid saab kuskilt tasuta ka või peab sinna nexuse lehele tasu eest regama?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
08.01.2016 20:39:50
|
|
|
Caiti osas on lihtne - pead varastama palju
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.01.2016 20:52:26
|
|
|
| 6kantv6ti kirjutas: |
| Kas modisid saab kuskilt tasuta ka või peab sinna nexuse lehele tasu eest regama? |
Nexuse konto ei maksa midagi, unticki annetuse optsioon kontot tehes.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
okasnotsu
HV vaatleja
liitunud: 31.12.2007
|
08.01.2016 23:26:14
|
|
|
| softis kirjutas: |
| okasnotsu, mida sa täpselt teha üritad? |
Üritasin Vendorilt selle viedo järgi capse ja ammot piiramatus koguses osta
, aga see ei töötanud nii nagu seal oli näidatud.
Neid leidsin isegi, aga pleikaril mängides ei oska sisetada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
labidas
HV veteran

liitunud: 24.05.2009
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
09.01.2016 17:51:34
|
|
|
okasnotsu, see vendori glitch toimis aint alguses mitte patchitud mängus. Konsool vist laseb automaatselt iga uue patchi peale.
Enivei lasen uut seivi survivali peal ja ei ütleks, et neid legendary mobe eriti rohkem kohtaks. Imho on üldse need legendaardsed tegelased osadesse kohtadesse skriptitud. Samuti ei tunneta erilist raskusastme vahet välja arvatud siis see, et elud lähevad maruaeglaselt täis.
Üldiselt on sedasi, et peale algse pistoli ainuke relv mis mängus vaja on overseers guardian - seekord tõin selle suhy varakult ära ja see on ikka ülemõistuse OP tukk, kärab nii snaiprina kui ka lähedalt automaadina ja damage ulme kui igast crit perkid, sandman, ja supressor peal + automatic weapons 5 peal. Ise kasutan tal glow sightsi - kannatab lasta ka päris kaugelt plus siseruumides ja close combatis toimib ka erinevalt scope'dest.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
09.01.2016 18:08:50
|
|
|
| raskusel pole väga vahet kui juba piisavalt kõrge leveli peal olles.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RedFusion
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2009
|
10.01.2016 21:18:32
|
|
|
Tegin ka lõpuks mängu läbi. Mängitud veidi üle 100h, leveli sain 64 peale ja pea kõik side questid tehtud, välja arvatud mõni üksik
Jäin lõpuga rahule, päris huvitav oli ja pakkus 'wow' momente piisavalt. Dialoogide sisu oleks võinud parem küll olla, mitte et valid ühe sõna ja pole aimugi, mida su tegelane reaalselt ütleb. Mõned päris pahad bugid ka. Kõrge leveli perkid ka enamus suht kasutud. Muud väga ei kurda. Questide arv ja maailma suurus olid piisavad, rohkem poleks viitsinud jännata ka. Mulle pakkusid questid rohkelt meeldejäävaid hetki. Nüüd aga ei kavatse Fallouti uuesti mängida, kuni DLC-d või suuremad ja lõbusamad modid väljas
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
12.01.2016 16:31:53
|
|
|
| RedFusion kirjutas: |
| Dialoogide sisu oleks võinud parem küll olla, mitte et valid ühe sõna ja pole aimugi, mida su tegelane reaalselt ütleb. |
Mod olemas ju, mis kuvab tegelase poolt reaalselt öeldavad laused.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
13.01.2016 03:09:01
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| RedFusion kirjutas: |
| Dialoogide sisu oleks võinud parem küll olla, mitte et valid ühe sõna ja pole aimugi, mida su tegelane reaalselt ütleb. |
Mod olemas ju, mis kuvab tegelase poolt reaalselt öeldavad laused.  |
Kui mod peal kas achievmente saab?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
13.01.2016 10:35:26
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| Ramones kirjutas: |
| RedFusion kirjutas: |
| Dialoogide sisu oleks võinud parem küll olla, mitte et valid ühe sõna ja pole aimugi, mida su tegelane reaalselt ütleb. |
Mod olemas ju, mis kuvab tegelase poolt reaalselt öeldavad laused.  |
Kui mod peal kas achievmente saab? |
Endal 3-4 modi peal (tekstuuri moodid) ja achivmendid tulevad kenasti läbi. KUID, konsoolikäskude kasutamisel achivmendid ei toimi.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
13.01.2016 14:04:19
|
|
|
| Status0 kirjutas: |
| R A T kirjutas: |
| Ramones kirjutas: |
| RedFusion kirjutas: |
| Dialoogide sisu oleks võinud parem küll olla, mitte et valid ühe sõna ja pole aimugi, mida su tegelane reaalselt ütleb. |
Mod olemas ju, mis kuvab tegelase poolt reaalselt öeldavad laused.  |
Kui mod peal kas achievmente saab? |
Endal 3-4 modi peal (tekstuuri moodid) ja achivmendid tulevad kenasti läbi. KUID, konsoolikäskude kasutamisel achivmendid ei toimi. |
Tõesti või? Olen konsooli päris julgelt kasutanud ja hulga achievemente ka kätte saanud...
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KurjaJuur
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2007
|
13.01.2016 14:29:02
|
|
|
Kas mõjutab achievemente, mida saab konsoolikäskudega ära teha? Näiteks Skyrimis sai konsooli kaudu kõik skillid maxi pandud, siis mingi achievement tuli küll. Ei usu, et näiteks FOV muutmine konsooli kaudu nüüd achievementide saamise välja keerab.
_________________ Steam|Last.fm| |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Status0
HV kasutaja

liitunud: 14.09.2009
|
13.01.2016 15:04:58
|
|
|
| Vabandan, kui vale infot ütlesin, ise pole käske proovinud. Kuid mul on puudu nt. "…The Harder They Fall" (Kill 5 Giant Creatures). Kolm suurt on tapetud (Swan, Queen lossis ja veel üks Behe questi käigus), proovin hiljem konsooliga paar behet spawnida ja eks siis näis, kas achievment tuleb ära. Või siis on tõesti nii, et mõned käsud keeravad kinni, mõned mitte.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nivoo
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
14.01.2016 11:16:42
|
|
|
| Teab keegi öelda, miks meil Eestis arvutiversiooni praegu kuskilt saada pole? Kas tõesti läbi müüdud?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
14.01.2016 11:21:59
|
|
|
Viimati polnud kui käisin küsimas. Suht naljakas.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.01.2016 18:56:38
|
|
|
sellepärast, et füüsiliste koopiate müük on arvutimängudel suht teisejärguline?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
15.01.2016 03:43:06
|
|
|
| Mis te ikka maailma prügite, ostke kõik steamist (Kas sealt mitte ka odavamalt ei saa tihtilugu? Greenmangaming jmt kampaaniatega?)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nivoo
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
15.01.2016 09:34:38
|
|
|
| Mulle lihtsalt meeldib, kui karp riiulis on. Lisaks on praegu see Steamis 10 € kallim kui meie poodides.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
15.01.2016 12:02:48
|
|
|
| nivoo kirjutas: |
| Mulle lihtsalt meeldib, kui karp riiulis on. Lisaks on praegu see Steamis 10 € kallim kui meie poodides. |
Steamis on kallis jah, 60€, lihtsam on osta key eraldi 30€ eest ja steami sisestada....
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nivoo
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
15.01.2016 13:13:42
|
|
|
| IceUul kirjutas: |
| nivoo kirjutas: |
| Mulle lihtsalt meeldib, kui karp riiulis on. Lisaks on praegu see Steamis 10 € kallim kui meie poodides. |
Steamis on kallis jah, 60€, lihtsam on osta key eraldi 30€ eest ja steami sisestada....
Spoiler 
|
Kas mingeid probleeme pole olnud sul sellistest kohtadest ostmisel? Mingi leht on veel G2A vms, kus samuti müüakse igasuguse koode suhteliselt odavalt ja mõnel on kuuldavasti probleeme olnud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
15.01.2016 13:40:37
|
|
|
| nivoo kirjutas: |
| IceUul kirjutas: |
| nivoo kirjutas: |
| Mulle lihtsalt meeldib, kui karp riiulis on. Lisaks on praegu see Steamis 10 € kallim kui meie poodides. |
Steamis on kallis jah, 60€, lihtsam on osta key eraldi 30€ eest ja steami sisestada....
Spoiler 
|
Kas mingeid probleeme pole olnud sul sellistest kohtadest ostmisel? Mingi leht on veel G2A vms, kus samuti müüakse igasuguse koode suhteliselt odavalt ja mõnel on kuuldavasti probleeme olnud. |
ise ostan kinguinist ja g2a juba aastaid .kokku ostnud 127 mängu. mitte ühegagi pole probleeme olnud .
hinnad on üldjuhul 25-50% alati steami enda hindadest.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nivoo
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2004
|
15.01.2016 16:56:07
|
|
|
| siven kirjutas: |
| nivoo kirjutas: |
| IceUul kirjutas: |
| nivoo kirjutas: |
| Mulle lihtsalt meeldib, kui karp riiulis on. Lisaks on praegu see Steamis 10 € kallim kui meie poodides. |
Steamis on kallis jah, 60€, lihtsam on osta key eraldi 30€ eest ja steami sisestada....
Spoiler 
|
Kas mingeid probleeme pole olnud sul sellistest kohtadest ostmisel? Mingi leht on veel G2A vms, kus samuti müüakse igasuguse koode suhteliselt odavalt ja mõnel on kuuldavasti probleeme olnud. |
ise ostan kinguinist ja g2a juba aastaid .kokku ostnud 127 mängu. mitte ühegagi pole probleeme olnud .
hinnad on üldjuhul 25-50% alati steami enda hindadest. |
Okei, peab vist siis "Fallouti" ära võtma.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
15.01.2016 18:38:46
|
|
|
Karbitoodete ostjatest oli vähemalt vanasti üsna suur osa selliseid, kes ostsid toote lapsele/lapselapsele - hea kingikotti pista. Jõulud on selleks korraks läbi
ja sellega seoses ka aktiivsem müügiperiood, ega majandusliku mõtlemisega produtsendid reliise asjata aasta lõpule säti. Selline mäng võiks muidugi letil
olemas või kiirelt tellitav olla. Meie kaupmeeste teenimata dollar, kui pole.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
15.01.2016 20:24:19
|
|
|
| [raVen] kirjutas: |
| Meie kaupmeeste teenimata dollar, kui pole. |
Kes ostab tühja karbi Steami võtmega 54.99.- eest, kui Steami koodi müüakse netis otse ~35.- eest? Kasutu naftasaaduse eest mitukümmend euri maksta tundub ausalt öeldes natuke tobe.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|