Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 94, 95, 96  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 12:39:20 vasta tsitaadiga

Hoiatan vigase AT lehe eest.
Ärge jumala eest praegu sinna minge. Paigaltatakse katkine küpsist mis blokeerib googli otsinkut, ja ei lase lehelt lahkuda.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.12.2015 12:43:23 vasta tsitaadiga

just käisin, suht elusalt sain sealt minema icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 12:45:47 vasta tsitaadiga

Uus leht on veidi pidur kui kasutada mobiililt. icon_biggrin.gif
LG pani pillid kohe kokku. Sony sai enamvähem hakkama. Väga naljakas. icon_smile.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 13:48:04 vasta tsitaadiga

Sony+Opera sai kenasti hakkama Android 5.1.1 peal thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haxx
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 14.12.2015 19:07:39 vasta tsitaadiga

päris fail see uus kujundus, kategoorias mahub ekraanile korraga ainult 3 toodet ja sorteerida ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 22:57:05 vasta tsitaadiga

haxx kirjutas:
päris fail see uus kujundus, kategoorias mahub ekraanile korraga ainult 3 toodet ja sorteerida ei saa.


mul mahub küll rohkem, natuke kohmakas on aga leiab asjad ülesse suht vanaviisi.

ehk kasutad aegunud reso? ehk siis liiga väikse resoga ei peagi ükski tänapäeva leht normaalselt töötama.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.12.2015 23:38:53 vasta tsitaadiga

mul mahub 4.5 ja ma ei ütleks, et 1440p aegunud reso on.
edit: parandan, 6tk.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!


viimati muutis londiste 15.12.2015 00:24:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haxx
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2015




sõnum 15.12.2015 00:18:58 vasta tsitaadiga

screenshot

Resolutsioon on 1600x900 - suurem, kui laptopide "mainstream" resolutsioon 1366x768.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.12.2015 00:26:46 vasta tsitaadiga

Lehe zuum ei ole paigast ära?

EDIT: Krt, ongi üsna haige kujundus. Polegi nii vaadanud seda uut lehte peale jõulukuu pakkumiste icon_biggrin.gif
Vasakpoolsed menüüd oleks nagu vaegnägijatele tehtud. Kui zuumi muuta, siis mingist hetkest ei saa tootekirjeldusi korralikult valikus lugeda kui muu paigas on suuruste poolest thumbs_down.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 15.12.2015 08:30:21 vasta tsitaadiga

mobiililt äärmiselt ebamugav. Mul jooksid filtrid igatahes lolliks Android 5.1 . Ühe valimise järgselt tühistas teise, aga mitte alati. Aga vast areneb...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 12:21:48 vasta tsitaadiga

endal ssd'sid testiks vaadates mahtus 5tk ära seega suht ok aga kuidagi zoomed in on tõesti. 1920x1200 reso kasutusel.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 13:17:45 vasta tsitaadiga

1920x1080, zoom on stock (100%)
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.12.2015 13:22:56 vasta tsitaadiga

näen natuke vähem kui sweezy @ 1366x768
http://i.imgur.com/mQQPoIE.png

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.12.2015 13:22:57 vasta tsitaadiga

Kompaktsemaid vaateid juurde tegema.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 14:06:04 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kompaktsemaid vaateid juurde tegema.

HV-l oli alguses sama probleem uue kujundusega. Ultra-kompaktvaade lahendas selle.
Mis AT lehe puhul jätkuvalt häirib on see (nagu kasutaja sweezy pildilt näha), siis otsingutulemuste juures puuduvad standard hinnavahemiku ja sortimisfiltrid vasakul äärel.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2015 15:33:40 vasta tsitaadiga

nagu enamvähem pigistab 5 lahtrit ära. FHD stock zoom
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2015 22:06:08 vasta tsitaadiga

Enda tähelepanek on, et tootepiltide zoomitud vaateid vaadates võiksid edasi-tagasi nooled ja vaate sulgemise X olla mitte ekraani äärtes. Esialgu kui uut kujundust trehvasin, tundus suht mitte-intuitiivne. Kasutan 1920x1200 pealt.

Tavaliselt ostan kohapealt aga esimene ost edukalt tehtud veebipoe vahendusel. Tracking on hea aga võimalusel võiks olla granulaarsem - kui hulgiladude süsteemid võimaldavad, saaks märkida täpsemalt mis etapis kauba transport on.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revan
HV kasutaja
Revan

liitunud: 25.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2015 11:26:04 vasta tsitaadiga

Käisin ka uudistamas uuel AT lehel.

Leht absoluutselt optimeerimata. Lasti pooltoores asi välja.

Elemendid liiga kohmakad, peamenüü värvid korras aga põhilehel kui valgel taustal olevatel asjadel hoverid millegi kohal siis eristada pea võimatu kuna kas valitud hover värviks peaaegu sama värv (proovitud 2 monitoriga).
Menüü on minuarust lahendatud valesti. Liiga palju valikuid kohe välja toodud, mis teeb selle ka aeglaseks. Tuleks piirata kas populaarsuse järgi või sootuks peita collapse elementi (u. nagu HV lehel tehtud)

Lasin lehe ka GTmetrixi ja pingdomi testidest läbi ning tuleb välja, et pildimaterjal mida laetakse on üüratu lehel (toon võrdluseks delfi, mille avaleht koosneb veel rohkematest piltidest: AT = 5.58 MB vs Delfi = 3.78 MB). Võttes banneri ja suunates ta tinypng poole tuleb välja, et AT saaks oma lehe juba pngde optimeerimisega parandada (ühe banneri mõõt kahanes 40%).

Niiet mulle tundub, et selle lehega veel väga palju tööd vaja teha.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.12.2015 16:02:49 vasta tsitaadiga

Revan, peamenüüs olevaid taustahovereid pead silmas?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.12.2015 17:47:57 vasta tsitaadiga

Elu uim see leht, aga sain tellitud ja kaup käes ka. Asjad olid ka Tartu kesklinnas olemas, aga sinna ei taha minna...parkimine õudus kuubis.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 22.12.2015 18:57:24 vasta tsitaadiga

Ega jah, uus koduleht on suht ebamugav.
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
19Mart94
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 20:21:19 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Elu uim see leht, aga sain tellitud ja kaup käes ka. Asjad olid ka Tartu kesklinnas olemas, aga sinna ei taha minna...parkimine õudus kuubis.

Kesklinnas? Raatuse Ärikeskuse ees pole küll kordagi parkimiskohata jäänud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2015 22:42:11 vasta tsitaadiga

seal pead lihtsalt meeles pidama, et kell on vaja panna. kui selle unustad, on valges kitlis näitsik kohe kohal ja pildistab su maist vara. päris palju inimesi ära päästetud sedasi, et tuled ise autost välja ja keegi tuleb kah aga kella ei pane siis hõikad, et õu, pane kell, siin on tasuline!
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 22.12.2015 23:08:39 vasta tsitaadiga

19Mart94 kirjutas:
Magic kirjutas:
Elu uim see leht, aga sain tellitud ja kaup käes ka. Asjad olid ka Tartu kesklinnas olemas, aga sinna ei taha minna...parkimine õudus kuubis.

Kesklinnas? Raatuse Ärikeskuse ees pole küll kordagi parkimiskohata jäänud icon_rolleyes.gif
See Raatuse Ärikeskuse esine parkla on selline huvitav muidu küll, samuti tahtsin poest kohapealt osta, tegin seal parklas tiiru, ühtegi vaba kohta ei olnud, kaugemale ei viitsinud kohta otsima minna ja tulin tulema. Tellisin vajaliku asja netist ja järgmisel päeval kohapeale järgi minnes, oli pool parkalt tühi - küllap oleneb kellaajast see parkal värk.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.12.2015 23:45:34 vasta tsitaadiga

oleneb jah... ei päästa see loll tasuline teema ka. Ja Laurixi jutt on õige, et seal lihtne trahvi saada - täiesti absurd kuidas passivad(neid ei huvita aeg vaid see, et sul kella väljas pole). Linnas mujal ka kõige kallimas alas ei saa kohe st. ootavad see 15min ära ja siis.
Muidugi võiks auto kaugemale panna, aga siis võin juba ordi hulgis või galadoris käia.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 23:24:46 vasta tsitaadiga

kahju et nende uus kujundus nii kohutav on (minu jaoks vähemalt).
Läksin emaplaati otsima ja automaatselt läksin kohe 1a.ee lehele.

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.


viimati muutis Wusses 02.01.2016 00:22:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2016 23:45:14 vasta tsitaadiga

No ei tea. Oli vaja ühte SSD ketast. Suutsin end nende kodukal ilusti ära navigeerida ilma igasuguse tõrgeta.
Pärast kohapeal vaatasin telefoniga mudeli täpsema nime ka üle ja seal polnud ka probleeme (Xperia Z1).

Ei tea, mis vingute või ma pole suutnud seda viga veel leida sealt.

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 16:48:35 vasta tsitaadiga

Filtrite süsteem on kehv, aga eks see ole ka üks 1a.ee suurimaid plusse. Tarneajad seevastu Arvutitargas paremad. Et oleneb, mis parasjagu oluline on.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 16:56:38 vasta tsitaadiga

Kui vaja mingit asja, millel oleks mingi kindel soovitud "asi", siis tõesti esimese asjana lähen pigem ikka 1a.ee netipoodi, kuna filtreerimine seal kordades parem. Toote andmed ka kõik kenasti arusaadavad ja olemas ning paremini kuvatavad, AT-s kohati puudulik ja veidike segasem. Nii et AT netipoel arenguruumi selles osas on kõvasti.
AT netipoodi väiksema resolutsiooniga ka veidike nö kohmakas kasutada.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 16:57:47 vasta tsitaadiga

1a.ee ei hiilga viimasel ajal eriti klienditeenindusega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 16:59:59 vasta tsitaadiga

1a.ee klienditeenindus pole kunagi minu meelest just kõige paremad olnud.
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 17:04:56 vasta tsitaadiga

Ega AT teenindusega ka väga kiidelda ei saa. Kas või alustades sellest, et ei ole viitsitud vastata minu mitmetele meilidele erinevatel ajaperioodidel, üks kord puudulik teenindus ka garantiiosakonna poolt jne.
1a-ga samas pole mul klienditeenindusega siiani probleeme olnud. Ärge muidugi valesti aru saage... Ma pole mingi 1a suuvooder ning puuduvad igasugused mingid isiklikud suhted 1a-ga. Lihtsalt minu kui kliendi kogemused.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 17:08:59 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Ega AT teenindusega ka väga kiidelda ei saa. Kas või alustades sellest, et ei ole viitsitud vastata minu mitmetele meilidele erinevatel ajaperioodidel, üks kord puudulik teenindus ka garantiiosakonna poolt jne.
1a-ga samas pole mul klienditeenindusega siiani probleeme olnud. Ärge muidugi valesti aru saage... Ma pole mingi 1a suuvooder ning puuduvad igasugused mingid isiklikud suhted 1a-ga. Lihtsalt minu kui kliendi kogemused.


Sa ei ole ainuke selle murega. Nagu siin üks ninatark kunagi ilkus huvitav mis meile sa neile küll saadad nii sageli. Ok see oli iroonia ja halb nali. Loodan, et saad lõpuks vastused ja selle mida soovid.

Parimat sulle
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.01.2016 18:47:35 vasta tsitaadiga

Ilmselt oleneb kliendist ja tema sõnastusest ka palju, et kuidas töötajad vastata viitsivad. Endal pole siiani meili kaudu suheldes probleemi olnud Arvutitargaga. Kui mõnel mehel on koguaeg probleem meili teel suhtlemisega, siis äkki tuleks pindu enda silmast otsida?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 18:54:07 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ilmselt oleneb kliendist ja tema sõnastusest ka palju, et kuidas töötajad vastata viitsivad. Endal pole siiani meili kaudu suheldes probleemi olnud Arvutitargaga. Kui mõnel mehel on koguaeg probleem meili teel suhtlemisega, siis äkki tuleks pindu enda silmast otsida?


Minul on suhtlusstiil vägagi viisakas ja rahulik. Peamised küsimused on olnud lisateabe saamine mingi toote kohta (kas kodulehel puudulik info või küsinud mõne toote kohta, mida neil kodulehel üleval pole jms). Kui ei vastata, siis ei hakka ka spämmima selle küsimusega neid, vaid valin selleks korraks mõne muu kaupleja. Ja kuna nende aastate jooksul pole selles osas nad enda suhtumist muutnud, siis võimaluse korral nüüd pigem eelistangi muud kauplejat.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 21:14:16 vasta tsitaadiga

Siim159, konkreetsemalt, millistele meilidele vastatud ei ole?
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 21:18:25 vasta tsitaadiga

Nagu ma ütlesin, enamasti toodete lisainformatsiooni saamiseks. Paljudel toodetel on neil andmetes suuri puudusi. Samuti päringuid, kus küsinud, kas mingi toode on müüki tulemas, mis neil veel kodulehel üleval pole.
Ja nt ka garantiiosakonnaga, kus ei suudetud toodet ära parandada... Saatsin sellest kirja, millele ei vastatud. Seejärel pakkusin variandi toote tagastada, millele samuti ei vastatud. Kuna tegu oli odava vidinaga ning põhifunktsiooni tootel sain kasutada, siis ei viitsinud hakata seal mingi 15€ pärast energiat selleks kulutama, et lõpuks kuidagi "lahendus" leida.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DayDream
HV veteran
DayDream

liitunud: 27.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2016 21:26:54 vasta tsitaadiga

Siim159, jah, sellest sa ennem rääksid, aga küsingi konkreetsemalt, mille kohta informatsiooni küsisid ja mis ajal need päringud saatnud oled?
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 02.01.2016 21:34:27 vasta tsitaadiga

Ilmselt on teil lihtsam privaatselt suhelda ja edastada näiteks email, millelt päring saadeti.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 04:33:36 vasta tsitaadiga

No toote info küsimine on küll bs. Google on ju olemas. Otsing on kiirem kui meili kirjutamine. Ma saaks aru kui tegu on infoga mida googles pole. Näiteks seeria/partii mis kohapeal olemas vms.
Samas toote müügilejõudmise aja küsimine on mõistlik ja sellele peaks vastama, kuna mittevastamine tähendab potentsiaalselt kaotatud ostjat.
Mis garantiise puutub, siis viisin ise kohale ja kui anti uus asemele, siis sellest ka teavitati ja läksin järgi. Ei midagi negatiivset.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 05:34:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kus juures ei ole tooteinfo küsimine bs!

Kauba kohta tuleb anda detailne ja eestikeelne tooteinfo. Kui tarbija teeb vale valiku puuduliku informatsiooni tõttu, on tal õigus lepingust kuludeta taganeda ja nõuda ettevõtjalt kahjude hüvitamist.

Ja kui kaupleja seda ei tee ja kirjale ei vasta siis näitab see lihtsalt tema suhtumist oma klientidesse.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 06:15:12 vasta tsitaadiga

El-Fuego, Kui sa pead silmas spetsiifiliselt eestikeelset tooteinfot, siis suurematel firmadel on ka eestikeelsed tootelehed ja isegi eestikeelsed kasutusjuhendid kodulehel olemas. Mis viib mind tagasi google juurde.
Mis puutub õige versiooni ostmist, siis selleks on parim viis tootekood mis on iga toote juures ka AT veebilehel. Seega kui on kahtlus, et tegu pole õige tootega saab alati seda koodi guugeldada ja vaadata kas see on õige asi või mitte. Tootja kodulehel on kah koodid olemas.
Pilte ei tasu üldse vaadata. Need on alati illustratiivse tähendusega igal pool.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GaZmO
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 03.01.2016 13:30:17 vasta tsitaadiga

Google võib ju kiirem olla, aga kui sa ikkagi suudad vale toote osta, pole kurta kellelegi. Muidugi ei pruugi ka poest õiget infot saada, aga siis vastutab müüja.
Tegelikult on üldse üpris veider eeldada, et kõikidel klientidel on tahet või oskusi ise vajalik info leida. Poes on ju loomulik, et vajadusel küsid infot müüjalt, mitte ei hakka google't lappama. Miks peaks internetipoes teistmoodi olema?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 13:50:12 vasta tsitaadiga

ma andsin ka AT ühele töötajale proovikiviks küsimuse "kui suur on Corsair H100i pumba veevool?", aga vastata ei suutnud. eks tegu ka üsna spetsiifilise küsimusega, ent ise netis kaevates sain poole tunniga vastuse kätte ja eks teavitasin AT töötajatki icon_biggrin.gif lubasin omale veidi ninatargatsemist icon_razz.gif
senini pole mul ühtegi muret ATga olnud, loodetavasti ka neid ei teki.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfar
Kreisi kasutaja
smurfar

liitunud: 15.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 14:08:46 vasta tsitaadiga

caramis, Arvad, et teenindajal on nii palju aega sellist infot otsida icon_eek.gif

GaZmO kirjutas:
Google võib ju kiirem olla, aga kui sa ikkagi suudad vale toote osta, pole kurta kellelegi. Muidugi ei pruugi ka poest õiget infot saada, aga siis vastutab müüja.
Tegelikult on üldse üpris veider eeldada, et kõikidel klientidel on tahet või oskusi ise vajalik info leida. Poes on ju loomulik, et vajadusel küsid infot müüjalt, mitte ei hakka google't lappama. Miks peaks internetipoes teistmoodi olema?


Poes kohapeal küsides eeldaks muidugi, et teenindaja on nii pädev, et suudaks letitagant küsimustele vastused anda.
Teine lugu on juba neti teel päringut teha. Ise infot otsides saab parema ülevaate igasuguste komponentide ja vidinate kohta.

See muidugi minu arvamus.

_________________
Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 106
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 15:24:56 vasta tsitaadiga

GaZmO kirjutas:
Miks peaks internetipoes teistmoodi olema?

Internetipood on 24/7/365 avatud. Kui sa kell 2 öösel hakkad midagi tellima, siis ju ei hakka meili saatma, et kuulge kas see on ikka õige asi?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
activeone
HV kasutaja
activeone

liitunud: 22.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 15:31:19 vasta tsitaadiga

caramis kirjutas:
ma andsin ka AT ühele töötajale proovikiviks küsimuse "kui suur on Corsair H100i pumba veevool?", aga vastata ei suutnud. eks tegu ka üsna spetsiifilise küsimusega, ent ise netis kaevates sain poole tunniga vastuse kätte ja eks teavitasin AT töötajatki icon_biggrin.gif lubasin omale veidi ninatargatsemist icon_razz.gif
senini pole mul ühtegi muret ATga olnud, loodetavasti ka neid ei teki.


Väljaspool töö aega isiklikus facebookis selliste küsimuste esitamine ei kuulu tööülesannete hulka! See "proovikivi" on natuke põhjendamatu ja ükski klienditeenindaja ei peaks sellist infot teadma, kui tal pole just sügavat huvi antud toote vastu. Tootja pole sellist infot välja jaganud ametlikult.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 15:51:10 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Samas toote müügilejõudmise aja küsimine on mõistlik ja sellele peaks vastama, kuna mittevastamine tähendab potentsiaalselt kaotatud ostjat.
Klienditeenindaja saadab selle ostujuhile, see saadab omakorda hulgilao klienditeenindajale, see saadab omakorda ostujuhile, see saadab tootja klienditeenindajale, see saadab oma müügijuhile jne.

Enne jõuab see toode lattu kui sellele kirjale vastus tuleb.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2016 17:08:00 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
No toote info küsimine on küll bs. Google on ju olemas. Otsing on kiirem kui meili kirjutamine. Ma saaks aru kui tegu on infoga mida googles pole. Näiteks seeria/partii mis kohapeal olemas vms.
Samas toote müügilejõudmise aja küsimine on mõistlik ja sellele peaks vastama, kuna mittevastamine tähendab potentsiaalselt kaotatud ostjat.
Mis garantiise puutub, siis viisin ise kohale ja kui anti uus asemele, siis sellest ka teavitati ja läksin järgi. Ei midagi negatiivset.

... oma praktikas olen pidanud päris tihti täpsustama n. toote revisjoninumbrit, sest paljudel toodetel on samal tootel neid õige mitu ja erinevused ei ole alati mitte marginaalsed. Õnneks on seni vastused saanud üsna operatiivselt ja seetõttu midagi ostmata pole jäänud ...

... teisalt olen nõus, et müüjaid mingi spetsiifikaga nokkima hakata on ikka täiesti napakas ettevõtmine. Ma küsiks selle peale vastu, et kas see küsija kujutab üldse ette, kui suur on sellise poe toodete nomenklatuur ja palju on võimalik küsida kõigi nende toodete kohta küsimusi? Öeldakse ju, et üks loll jõuab rohkem küsida, kui 100 tarka vastata ja see ütlus kehtib siinkohal ideaalselt. Hea teenindaja võtaks muidugi võimalusel vaevaks natuke otsida, kui küsimus saadetakse e-maili vms. teel, mis laseb asjaga sobival ajal tegeleda, kuid kui sellise küsimusega otse letis peale lennatakse, siis see küll kuidagi kohane ega mõistlik pole ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 03.01.2016 17:30:58 vasta tsitaadiga

Arvestades seda valikut, mis tänapäeval on ju kui laiaks on kasvanud toodete segment mida arvutipood müüb, siis narr üritus vähegi spetsiifilisemale vastust saada.
K-Arvuti ajastuli oli ehk suur osa küsimusi õigustatud ja nende täielik ebapädevus väljanaerdav, aga siis oli ka sortiment üliväike vs hetkel.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  Arvutitark mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 42, 43, 44 ... 94, 95, 96  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.