|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
14.12.2015 12:39:20
|
|
|
Hoiatan vigase AT lehe eest.
Ärge jumala eest praegu sinna minge. Paigaltatakse katkine küpsist mis blokeerib googli otsinkut, ja ei lase lehelt lahkuda.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.12.2015 12:43:23
|
|
|
just käisin, suht elusalt sain sealt minema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
14.12.2015 12:45:47
|
|
|
Uus leht on veidi pidur kui kasutada mobiililt.
LG pani pillid kohe kokku. Sony sai enamvähem hakkama. Väga naljakas.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haxx
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
14.12.2015 19:07:39
|
|
|
| päris fail see uus kujundus, kategoorias mahub ekraanile korraga ainult 3 toodet ja sorteerida ei saa.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
14.12.2015 22:57:05
|
|
|
| haxx kirjutas: |
| päris fail see uus kujundus, kategoorias mahub ekraanile korraga ainult 3 toodet ja sorteerida ei saa. |
mul mahub küll rohkem, natuke kohmakas on aga leiab asjad ülesse suht vanaviisi.
ehk kasutad aegunud reso? ehk siis liiga väikse resoga ei peagi ükski tänapäeva leht normaalselt töötama.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
14.12.2015 23:38:53
|
|
|
mul mahub 4.5 ja ma ei ütleks, et 1440p aegunud reso on.
edit: parandan, 6tk.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
viimati muutis londiste 15.12.2015 00:24:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haxx
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2015
|
15.12.2015 00:18:58
|
|
|
screenshot
Resolutsioon on 1600x900 - suurem, kui laptopide "mainstream" resolutsioon 1366x768.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
15.12.2015 00:26:46
|
|
|
Lehe zuum ei ole paigast ära?
EDIT: Krt, ongi üsna haige kujundus. Polegi nii vaadanud seda uut lehte peale jõulukuu pakkumiste
Vasakpoolsed menüüd oleks nagu vaegnägijatele tehtud. Kui zuumi muuta, siis mingist hetkest ei saa tootekirjeldusi korralikult valikus lugeda kui muu paigas on suuruste poolest
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
15.12.2015 08:30:21
|
|
|
| mobiililt äärmiselt ebamugav. Mul jooksid filtrid igatahes lolliks Android 5.1 . Ühe valimise järgselt tühistas teise, aga mitte alati. Aga vast areneb...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.12.2015 12:21:48
|
|
|
endal ssd'sid testiks vaadates mahtus 5tk ära seega suht ok aga kuidagi zoomed in on tõesti. 1920x1200 reso kasutusel.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mufferino
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2013
|
15.12.2015 13:17:45
|
|
|
1920x1080, zoom on stock (100%)
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.12.2015 13:22:56
|
|
|
näen natuke vähem kui sweezy @ 1366x768
http://i.imgur.com/mQQPoIE.png
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
16.12.2015 15:33:40
|
|
|
nagu enamvähem pigistab 5 lahtrit ära. FHD stock zoom
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
16.12.2015 22:06:08
|
|
|
Enda tähelepanek on, et tootepiltide zoomitud vaateid vaadates võiksid edasi-tagasi nooled ja vaate sulgemise X olla mitte ekraani äärtes. Esialgu kui uut kujundust trehvasin, tundus suht mitte-intuitiivne. Kasutan 1920x1200 pealt.
Tavaliselt ostan kohapealt aga esimene ost edukalt tehtud veebipoe vahendusel. Tracking on hea aga võimalusel võiks olla granulaarsem - kui hulgiladude süsteemid võimaldavad, saaks märkida täpsemalt mis etapis kauba transport on.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Revan
HV kasutaja

liitunud: 25.04.2006
|
21.12.2015 11:26:04
|
|
|
Käisin ka uudistamas uuel AT lehel.
Leht absoluutselt optimeerimata. Lasti pooltoores asi välja.
Elemendid liiga kohmakad, peamenüü värvid korras aga põhilehel kui valgel taustal olevatel asjadel hoverid millegi kohal siis eristada pea võimatu kuna kas valitud hover värviks peaaegu sama värv (proovitud 2 monitoriga).
Menüü on minuarust lahendatud valesti. Liiga palju valikuid kohe välja toodud, mis teeb selle ka aeglaseks. Tuleks piirata kas populaarsuse järgi või sootuks peita collapse elementi (u. nagu HV lehel tehtud)
Lasin lehe ka GTmetrixi ja pingdomi testidest läbi ning tuleb välja, et pildimaterjal mida laetakse on üüratu lehel (toon võrdluseks delfi, mille avaleht koosneb veel rohkematest piltidest: AT = 5.58 MB vs Delfi = 3.78 MB). Võttes banneri ja suunates ta tinypng poole tuleb välja, et AT saaks oma lehe juba pngde optimeerimisega parandada (ühe banneri mõõt kahanes 40%).
Niiet mulle tundub, et selle lehega veel väga palju tööd vaja teha.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.12.2015 16:02:49
|
|
|
| Revan, peamenüüs olevaid taustahovereid pead silmas?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.12.2015 17:47:57
|
|
|
| Elu uim see leht, aga sain tellitud ja kaup käes ka. Asjad olid ka Tartu kesklinnas olemas, aga sinna ei taha minna...parkimine õudus kuubis.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Delta
HV Guru

liitunud: 31.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
19Mart94
HV kasutaja
liitunud: 22.06.2010
|
22.12.2015 20:21:19
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| Elu uim see leht, aga sain tellitud ja kaup käes ka. Asjad olid ka Tartu kesklinnas olemas, aga sinna ei taha minna...parkimine õudus kuubis. |
Kesklinnas? Raatuse Ärikeskuse ees pole küll kordagi parkimiskohata jäänud
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
22.12.2015 22:42:11
|
|
|
seal pead lihtsalt meeles pidama, et kell on vaja panna. kui selle unustad, on valges kitlis näitsik kohe kohal ja pildistab su maist vara. päris palju inimesi ära päästetud sedasi, et tuled ise autost välja ja keegi tuleb kah aga kella ei pane siis hõikad, et õu, pane kell, siin on tasuline!
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
22.12.2015 23:08:39
|
|
|
| 19Mart94 kirjutas: |
| Magic kirjutas: |
| Elu uim see leht, aga sain tellitud ja kaup käes ka. Asjad olid ka Tartu kesklinnas olemas, aga sinna ei taha minna...parkimine õudus kuubis. |
Kesklinnas? Raatuse Ärikeskuse ees pole küll kordagi parkimiskohata jäänud  |
See Raatuse Ärikeskuse esine parkla on selline huvitav muidu küll, samuti tahtsin poest kohapealt osta, tegin seal parklas tiiru, ühtegi vaba kohta ei olnud, kaugemale ei viitsinud kohta otsima minna ja tulin tulema. Tellisin vajaliku asja netist ja järgmisel päeval kohapeale järgi minnes, oli pool parkalt tühi - küllap oleneb kellaajast see parkal värk.
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
22.12.2015 23:45:34
|
|
|
oleneb jah... ei päästa see loll tasuline teema ka. Ja Laurixi jutt on õige, et seal lihtne trahvi saada - täiesti absurd kuidas passivad(neid ei huvita aeg vaid see, et sul kella väljas pole). Linnas mujal ka kõige kallimas alas ei saa kohe st. ootavad see 15min ära ja siis.
Muidugi võiks auto kaugemale panna, aga siis võin juba ordi hulgis või galadoris käia.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
01.01.2016 23:24:46
|
|
|
kahju et nende uus kujundus nii kohutav on (minu jaoks vähemalt).
Läksin emaplaati otsima ja automaatselt läksin kohe 1a.ee lehele.
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
viimati muutis Wusses 02.01.2016 00:22:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
01.01.2016 23:45:14
|
|
|
No ei tea. Oli vaja ühte SSD ketast. Suutsin end nende kodukal ilusti ära navigeerida ilma igasuguse tõrgeta.
Pärast kohapeal vaatasin telefoniga mudeli täpsema nime ka üle ja seal polnud ka probleeme (Xperia Z1).
Ei tea, mis vingute või ma pole suutnud seda viga veel leida sealt.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
02.01.2016 16:48:35
|
|
|
Filtrite süsteem on kehv, aga eks see ole ka üks 1a.ee suurimaid plusse. Tarneajad seevastu Arvutitargas paremad. Et oleneb, mis parasjagu oluline on.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.01.2016 16:56:38
|
|
|
Kui vaja mingit asja, millel oleks mingi kindel soovitud "asi", siis tõesti esimese asjana lähen pigem ikka 1a.ee netipoodi, kuna filtreerimine seal kordades parem. Toote andmed ka kõik kenasti arusaadavad ja olemas ning paremini kuvatavad, AT-s kohati puudulik ja veidike segasem. Nii et AT netipoel arenguruumi selles osas on kõvasti.
AT netipoodi väiksema resolutsiooniga ka veidike nö kohmakas kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
02.01.2016 16:59:59
|
|
|
1a.ee klienditeenindus pole kunagi minu meelest just kõige paremad olnud.
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.01.2016 17:04:56
|
|
|
Ega AT teenindusega ka väga kiidelda ei saa. Kas või alustades sellest, et ei ole viitsitud vastata minu mitmetele meilidele erinevatel ajaperioodidel, üks kord puudulik teenindus ka garantiiosakonna poolt jne.
1a-ga samas pole mul klienditeenindusega siiani probleeme olnud. Ärge muidugi valesti aru saage... Ma pole mingi 1a suuvooder ning puuduvad igasugused mingid isiklikud suhted 1a-ga. Lihtsalt minu kui kliendi kogemused.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
02.01.2016 17:08:59
|
|
|
| Siim159 kirjutas: |
Ega AT teenindusega ka väga kiidelda ei saa. Kas või alustades sellest, et ei ole viitsitud vastata minu mitmetele meilidele erinevatel ajaperioodidel, üks kord puudulik teenindus ka garantiiosakonna poolt jne.
1a-ga samas pole mul klienditeenindusega siiani probleeme olnud. Ärge muidugi valesti aru saage... Ma pole mingi 1a suuvooder ning puuduvad igasugused mingid isiklikud suhted 1a-ga. Lihtsalt minu kui kliendi kogemused. |
Sa ei ole ainuke selle murega. Nagu siin üks ninatark kunagi ilkus huvitav mis meile sa neile küll saadad nii sageli. Ok see oli iroonia ja halb nali. Loodan, et saad lõpuks vastused ja selle mida soovid.
Parimat sulle
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.01.2016 18:47:35
|
|
|
| Ilmselt oleneb kliendist ja tema sõnastusest ka palju, et kuidas töötajad vastata viitsivad. Endal pole siiani meili kaudu suheldes probleemi olnud Arvutitargaga. Kui mõnel mehel on koguaeg probleem meili teel suhtlemisega, siis äkki tuleks pindu enda silmast otsida?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.01.2016 18:54:07
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Ilmselt oleneb kliendist ja tema sõnastusest ka palju, et kuidas töötajad vastata viitsivad. Endal pole siiani meili kaudu suheldes probleemi olnud Arvutitargaga. Kui mõnel mehel on koguaeg probleem meili teel suhtlemisega, siis äkki tuleks pindu enda silmast otsida? |
Minul on suhtlusstiil vägagi viisakas ja rahulik. Peamised küsimused on olnud lisateabe saamine mingi toote kohta (kas kodulehel puudulik info või küsinud mõne toote kohta, mida neil kodulehel üleval pole jms). Kui ei vastata, siis ei hakka ka spämmima selle küsimusega neid, vaid valin selleks korraks mõne muu kaupleja. Ja kuna nende aastate jooksul pole selles osas nad enda suhtumist muutnud, siis võimaluse korral nüüd pigem eelistangi muud kauplejat.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
02.01.2016 21:14:16
|
|
|
| Siim159, konkreetsemalt, millistele meilidele vastatud ei ole?
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Siim159
HV Guru

liitunud: 16.08.2010
|
02.01.2016 21:18:25
|
|
|
Nagu ma ütlesin, enamasti toodete lisainformatsiooni saamiseks. Paljudel toodetel on neil andmetes suuri puudusi. Samuti päringuid, kus küsinud, kas mingi toode on müüki tulemas, mis neil veel kodulehel üleval pole.
Ja nt ka garantiiosakonnaga, kus ei suudetud toodet ära parandada... Saatsin sellest kirja, millele ei vastatud. Seejärel pakkusin variandi toote tagastada, millele samuti ei vastatud. Kuna tegu oli odava vidinaga ning põhifunktsiooni tootel sain kasutada, siis ei viitsinud hakata seal mingi 15€ pärast energiat selleks kulutama, et lõpuks kuidagi "lahendus" leida.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DayDream
HV veteran

liitunud: 27.04.2008
|
02.01.2016 21:26:54
|
|
|
| Siim159, jah, sellest sa ennem rääksid, aga küsingi konkreetsemalt, mille kohta informatsiooni küsisid ja mis ajal need päringud saatnud oled?
|
|
| Kommentaarid: 165 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
02.01.2016 21:34:27
|
|
|
| Ilmselt on teil lihtsam privaatselt suhelda ja edastada näiteks email, millelt päring saadeti.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
03.01.2016 04:33:36
|
|
|
No toote info küsimine on küll bs. Google on ju olemas. Otsing on kiirem kui meili kirjutamine. Ma saaks aru kui tegu on infoga mida googles pole. Näiteks seeria/partii mis kohapeal olemas vms.
Samas toote müügilejõudmise aja küsimine on mõistlik ja sellele peaks vastama, kuna mittevastamine tähendab potentsiaalselt kaotatud ostjat.
Mis garantiise puutub, siis viisin ise kohale ja kui anti uus asemele, siis sellest ka teavitati ja läksin järgi. Ei midagi negatiivset.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
03.01.2016 05:34:24
|
|
|
Tomorrow kus juures ei ole tooteinfo küsimine bs!
Kauba kohta tuleb anda detailne ja eestikeelne tooteinfo. Kui tarbija teeb vale valiku puuduliku informatsiooni tõttu, on tal õigus lepingust kuludeta taganeda ja nõuda ettevõtjalt kahjude hüvitamist.
Ja kui kaupleja seda ei tee ja kirjale ei vasta siis näitab see lihtsalt tema suhtumist oma klientidesse.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
03.01.2016 06:15:12
|
|
|
El-Fuego, Kui sa pead silmas spetsiifiliselt eestikeelset tooteinfot, siis suurematel firmadel on ka eestikeelsed tootelehed ja isegi eestikeelsed kasutusjuhendid kodulehel olemas. Mis viib mind tagasi google juurde.
Mis puutub õige versiooni ostmist, siis selleks on parim viis tootekood mis on iga toote juures ka AT veebilehel. Seega kui on kahtlus, et tegu pole õige tootega saab alati seda koodi guugeldada ja vaadata kas see on õige asi või mitte. Tootja kodulehel on kah koodid olemas.
Pilte ei tasu üldse vaadata. Need on alati illustratiivse tähendusega igal pool.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
GaZmO
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
03.01.2016 13:30:17
|
|
|
Google võib ju kiirem olla, aga kui sa ikkagi suudad vale toote osta, pole kurta kellelegi. Muidugi ei pruugi ka poest õiget infot saada, aga siis vastutab müüja.
Tegelikult on üldse üpris veider eeldada, et kõikidel klientidel on tahet või oskusi ise vajalik info leida. Poes on ju loomulik, et vajadusel küsid infot müüjalt, mitte ei hakka google't lappama. Miks peaks internetipoes teistmoodi olema?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
03.01.2016 13:50:12
|
|
|
ma andsin ka AT ühele töötajale proovikiviks küsimuse "kui suur on Corsair H100i pumba veevool?", aga vastata ei suutnud. eks tegu ka üsna spetsiifilise küsimusega, ent ise netis kaevates sain poole tunniga vastuse kätte ja eks teavitasin AT töötajatki lubasin omale veidi ninatargatsemist
senini pole mul ühtegi muret ATga olnud, loodetavasti ka neid ei teki.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
03.01.2016 14:08:46
|
|
|
caramis, Arvad, et teenindajal on nii palju aega sellist infot otsida
| GaZmO kirjutas: |
Google võib ju kiirem olla, aga kui sa ikkagi suudad vale toote osta, pole kurta kellelegi. Muidugi ei pruugi ka poest õiget infot saada, aga siis vastutab müüja.
Tegelikult on üldse üpris veider eeldada, et kõikidel klientidel on tahet või oskusi ise vajalik info leida. Poes on ju loomulik, et vajadusel küsid infot müüjalt, mitte ei hakka google't lappama. Miks peaks internetipoes teistmoodi olema? |
Poes kohapeal küsides eeldaks muidugi, et teenindaja on nii pädev, et suudaks letitagant küsimustele vastused anda.
Teine lugu on juba neti teel päringut teha. Ise infot otsides saab parema ülevaate igasuguste komponentide ja vidinate kohta.
See muidugi minu arvamus.
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
activeone
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2008
|
03.01.2016 15:31:19
|
|
|
| caramis kirjutas: |
ma andsin ka AT ühele töötajale proovikiviks küsimuse "kui suur on Corsair H100i pumba veevool?", aga vastata ei suutnud. eks tegu ka üsna spetsiifilise küsimusega, ent ise netis kaevates sain poole tunniga vastuse kätte ja eks teavitasin AT töötajatki lubasin omale veidi ninatargatsemist
senini pole mul ühtegi muret ATga olnud, loodetavasti ka neid ei teki. |
Väljaspool töö aega isiklikus facebookis selliste küsimuste esitamine ei kuulu tööülesannete hulka! See "proovikivi" on natuke põhjendamatu ja ükski klienditeenindaja ei peaks sellist infot teadma, kui tal pole just sügavat huvi antud toote vastu. Tootja pole sellist infot välja jaganud ametlikult.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chidori
HV Guru

liitunud: 19.09.2007
|
03.01.2016 15:51:10
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Samas toote müügilejõudmise aja küsimine on mõistlik ja sellele peaks vastama, kuna mittevastamine tähendab potentsiaalselt kaotatud ostjat. |
Klienditeenindaja saadab selle ostujuhile, see saadab omakorda hulgilao klienditeenindajale, see saadab omakorda ostujuhile, see saadab tootja klienditeenindajale, see saadab oma müügijuhile jne.
Enne jõuab see toode lattu kui sellele kirjale vastus tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.01.2016 17:08:00
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
No toote info küsimine on küll bs. Google on ju olemas. Otsing on kiirem kui meili kirjutamine. Ma saaks aru kui tegu on infoga mida googles pole. Näiteks seeria/partii mis kohapeal olemas vms.
Samas toote müügilejõudmise aja küsimine on mõistlik ja sellele peaks vastama, kuna mittevastamine tähendab potentsiaalselt kaotatud ostjat.
Mis garantiise puutub, siis viisin ise kohale ja kui anti uus asemele, siis sellest ka teavitati ja läksin järgi. Ei midagi negatiivset. |
... oma praktikas olen pidanud päris tihti täpsustama n. toote revisjoninumbrit, sest paljudel toodetel on samal tootel neid õige mitu ja erinevused ei ole alati mitte marginaalsed. Õnneks on seni vastused saanud üsna operatiivselt ja seetõttu midagi ostmata pole jäänud ...
... teisalt olen nõus, et müüjaid mingi spetsiifikaga nokkima hakata on ikka täiesti napakas ettevõtmine. Ma küsiks selle peale vastu, et kas see küsija kujutab üldse ette, kui suur on sellise poe toodete nomenklatuur ja palju on võimalik küsida kõigi nende toodete kohta küsimusi? Öeldakse ju, et üks loll jõuab rohkem küsida, kui 100 tarka vastata ja see ütlus kehtib siinkohal ideaalselt. Hea teenindaja võtaks muidugi võimalusel vaevaks natuke otsida, kui küsimus saadetakse e-maili vms. teel, mis laseb asjaga sobival ajal tegeleda, kuid kui sellise küsimusega otse letis peale lennatakse, siis see küll kuidagi kohane ega mõistlik pole ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
03.01.2016 17:30:58
|
|
|
Arvestades seda valikut, mis tänapäeval on ju kui laiaks on kasvanud toodete segment mida arvutipood müüb, siis narr üritus vähegi spetsiifilisemale vastust saada.
K-Arvuti ajastuli oli ehk suur osa küsimusi õigustatud ja nende täielik ebapädevus väljanaerdav, aga siis oli ka sortiment üliväike vs hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|