Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 322, 323, 324 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 08:55:04 vasta tsitaadiga

jeesus188, tõin vaid näite. Sarnaseid trosse on ka ~15€ eest saada. Küsimus on rohkem, et kas nö. tehnoloogiliselt on veel mingeid variante.

Betooni sisse sa auku 0.1mm täpsusega ikka ei puuri, olgu silm nii sirge, kui tahad.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 09:00:28 vasta tsitaadiga

Tavaliselt on kinnituse augud niipalju suuremad, et saad final tuuningut teha kui just cm + mööda ei pane icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 09:15:52 vasta tsitaadiga

jeesus188, Et väänan raami üles poole ja kruvin siis tihedalt kinni? Ei aitäh, sellist pornot ma teha ei taha.

Nagu ma ütlesin, ma tahan teada, mis variandid veel on, kui soovin timmida telekat loodi peale seinale panekut.

(Tross seda juba teeb, seega pole mõtet üritada mind "ümber veenda". Üks mulle sobivatest lahendustest juba eksisteerib.)

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 09:16:23 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tavaliselt on kinnituse augud niipalju suuremad, et saad final tuuningut teha kui just cm + mööda ei pane icon_wink.gif

Möödapanemise vastu aitab kui puurida alguses väiksema puuriga.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 10:22:40 vasta tsitaadiga

peab meeldima. kirjutas:
Renq, millist korraliku paneeliga HD tv'd siis vaadata? Hinnaklass ~650€; 48''-49''-50''.


https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/547866/
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/468429/

Sonyd on ok, aga vähe kallimad.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 06.11.2015 10:59:54 vasta tsitaadiga

jnt, mitte et ma sind ümber veenda sooviks, aga need reguleeritavad kinnitused ongi just need, millega sul telekas seina peal väga tihti viltu olema hakkab. Pühid tolmu - telku viltu. Korralikult kinnitatud fix kinnituse otsas ripu või ise, ikka on loodis.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 06.11.2015 11:23:28 vasta tsitaadiga

Teleri kinnitusest...
Kui ise sirgeid loodis auke teha ei oska, osta teenus sisse.
Igasugused nööridega mõttetused on täiesti kasutuskõlbmatud - teler vajub ise viltu kui see süsteem ära väsib, lisaks võdiseb ja töllerdab, mingit kindlat stabiilst kinnitust see küll endast ei kujuta.
Fix kinnitustel on olemas mänguruum tavaliselt vähemalt 5mm ulatuses.
Ja rääkides 0,1mm eksimusest, siis sellise täpsusega paigaldus eeldab tehnikat, mis maksab rohkem kui teler.
On küll olemas ka liigutatavaid ja seadistatavaid kinnitusi, mis on head, aga need maksavad paarsada ja rohkem euri.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 12:40:45 vasta tsitaadiga

Siis alustagi sellest mis küsiti, mida saab paarisaja euri eest?
Telekaaluse jaoks vast teematpuurimist sisse ei osta, kui seinas on armatuur siis läheb tavalise perfoga lihtsalt tsentrist mööda. Nii et kui lased töömehel panna ja ei trehva loodi siis on tuhat vabandust ja lihtsam on reguleeritav alus kui sitta parandama hakata.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 12:49:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Fix kinnitustel on olemas mänguruum tavaliselt vähemalt 5mm ulatuses.

ja kuna neid kinnitusi on 2, siis tervelt 1cm mängimisruumi (Loe:parandada oma kõverat silma) 40cm peale icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 14:54:14 vasta tsitaadiga

Sai siis ämmale see koju toodud LG 40LF630V. Muidu on nagu enamvähem, aga sigaaeglased on menüüd ja kanali vahetus (starmani dvb-c) (kui kedagi huvitab, siis Elioni äpp oli kohe menüüs olemas). Ise Samsaga harjunud ja no seadistamise ajal oli kogu aeg tunne, et vajuta nuppu ja mine keeda kohvi, pärast tutvu tulemustega. Tal on tellitud miski 30 kanalit 89st ja no ma siis üritasin neid ülejäänud kanaleid kerimismenüüst ära kaotada. Peale 15 minutit sai kopp nii ette, et lubasin milllalgi hiljem jätkata. Kas seal mingit sellist valikut pole, et pane nimekirja ainult tellitud kanalid? Kas kellelgi on anda häid pildiseadeid? Eile võtsin taustavalguse poole peale ja panin film mode, sellega sai talutav, aga äkki kellelgi paremat häälestust jagada?
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 14:57:45 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Sai siis ämmale see koju toodud LG 40LF630V. Muidu on nagu enamvähem, aga sigaaeglased on menüüd ja kanali vahetus (starmani dvb-c) (kui kedagi huvitab, siis Elioni äpp oli kohe menüüs olemas). Ise Samsaga harjunud ja no seadistamise ajal oli kogu aeg tunne, et vajuta nuppu ja mine keeda kohvi, pärast tutvu tulemustega. Tal on tellitud miski 30 kanalit 89st ja no ma siis üritasin neid ülejäänud kanaleid kerimismenüüst ära kaotada. Peale 15 minutit sai kopp nii ette, et lubasin milllalgi hiljem jätkata. Kas seal mingit sellist valikut pole, et pane nimekirja ainult tellitud kanalid? Kas kellelgi on anda häid pildiseadeid? Eile võtsin taustavalguse poole peale ja panin film mode, sellega sai talutav, aga äkki kellelgi paremat häälestust jagada?

seda piilusid?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 15:04:46 vasta tsitaadiga

Tänud, esimese hooga ei jäänud silma.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 06.11.2015 15:34:40 vasta tsitaadiga

jnt, mõõdad aukude tsentrite vahed ja loodiga märgid, milles probleem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 06.11.2015 16:00:15 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
jnt, mõõdad aukude tsentrite vahed ja loodiga märgid, milles probleem icon_biggrin.gif


Neis veneaegsetes paneelikates võib ka selline mõnus asi olla, ajad teleka hüpersuper lasertehnika abil loodi, istud rahulolevalt diivanile ja vaatad, et mida pekki ikka asi kõik keere. Laed, seinad, põrandad kahjuks esmaspäeval töömeeste poolt laotud:)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 16:07:14 vasta tsitaadiga

holma kirjutas:
silver010 kirjutas:
jnt, mõõdad aukude tsentrite vahed ja loodiga märgid, milles probleem icon_biggrin.gif


Neis veneaegsetes paneelikates võib ka selline mõnus asi olla, ajad teleka hüpersuper lasertehnika abil loodi, istud rahulolevalt diivanile ja vaatad, et mida pekki ikka asi kõik keere. Laed, seinad, põrandad kahjuks esmaspäeval töömeeste poolt laotud:)

siis tekib küsimus, et milleks üldse siis loodida

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 06.11.2015 16:20:06 vasta tsitaadiga

Siis polegi mõtet. Keegi istub diivanil ja juhendab teist, kes sätib telekat kõige paremasse asendisse silma järgi. Vanade talumajadega ongi selline teema, et kõik silma järgi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 18:14:01 vasta tsitaadiga

dex kirjutas:
Tänud, esimese hooga ei jäänud silma.


Tehaseseadistusest ongi LG-l ainsad kõlbulikud variandid Expert1 või Expert2. Kõik ülejäänu on BS. Võibolla kellegi silma jaoks ilus aga reaalsusega pole mingit seost. Võite ju mulle öelda et maitse üle ei vaielda icon_razz.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.11.2015 19:51:38 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
dex kirjutas:
Tänud, esimese hooga ei jäänud silma.


Tehaseseadistusest ongi LG-l ainsad kõlbulikud variandid Expert1 või Expert2.

Täpselt nii ongi. Neid tuleb natuke veel ise tuunida ja siis saab juba päris hea pildi.
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 20:11:42 vasta tsitaadiga

Oeh... lootusetu siit mingit nõu saada. Ma küsin, kas on reguleeritavaid kinnitusi olemas, aga tarkpead tulevad siin õpetama, kuidas auke puurida. Lootusetu...
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 21:22:18 vasta tsitaadiga

jnt, sa küsid mingit tilulilu, mida 99% kasutajaid ei ostaks kui isegi oleks neid müügil, sest see on tilulilu.

Küll antakse ka nõu õige küsimuse korral

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 21:36:13 vasta tsitaadiga

jeesus188, on tore, et sa tead minust paremini, mida ma küsida soovin... thumbs_down.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.11.2015 21:40:27 vasta tsitaadiga

Midagi sellist? https://www.euronics.ee/t/57053/tv-ja-kodukino-tarvikud/teleri-seinakinnitus-w52070-(32-55-)-vogel-s/w52070
Pead ise poodi katsuma minema, kas ikka on piisavakt tugev.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 22:16:25 vasta tsitaadiga

von Wu, see ei tundu küljelt-küljele timmitav olevat...
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 22:42:49 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
von Wu, see ei tundu küljelt-küljele timmitav olevat...


jnt, usu mind, Sinu probleem on pigem teoreetiline... Ma isegi mõnes mõttes mõistan Sind, sest ma ise olen ka pedant icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2015 22:42:52 vasta tsitaadiga

Vogelsil on neid loodiga mounte küll.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 06.11.2015 23:08:45 vasta tsitaadiga

Näiteks see: http://www.amazon.co.uk/NewStar-Pivot-Rotate-Swivel-Flatscreen/dp/B00GFNBYF6/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1446840358&sr=8-8&keywords=vesa+400x400+wall+mount+rotate
Kirjas on, et pöörleb, ehk siis kinnita seinale nii viltu kui tahad, teleri ekraani saad pärast ikka sirgeks panna.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 07.11.2015 14:16:02 vasta tsitaadiga

http://www.sony.ee/support/en/product/kdl-48w705c
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/582509/
Võtsin selle ligi hoopis. Tundub ok ristkülik olevat thumbs_up.gif

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romeo
HV vaatleja

liitunud: 04.01.2008




sõnum 12.11.2015 23:38:47 vasta tsitaadiga

Telkut. 1,2k. UHD. smart pole oluliune. 55"+ Soovitage.
_________________
-.- Mob nr toimib õhtuti.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 00:29:05 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/608957/
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.11.2015 13:48:34 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/608957/


Hea soovitus thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dj z.z.
HV kasutaja
dj z.z.

liitunud: 28.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 15:53:41 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
somnambuul kirjutas:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/608957/


Hea soovitus thumbs_up.gif


Sai ka 2 nädalat tagasi see sammune isend ostetud, väga rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmopts
HV vaatleja

liitunud: 22.01.2010




sõnum 15.11.2015 18:40:22 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Proovisin LG selle aasta teleriga WEBos2.0 ja nutitv äpiga tööle saada kanaleid aga ei saanud, sain vist aru et selleks on spetsiaalselt mingit modemit vaja, thomsoni junniga vist ei tööta ?

Uuenda oma ruuteri tarkvara ära ja LG äp hakkab nii palju tööle, et tv kanaleid näed. Aga kui tahad filmiriiulit, kordus-tv jne. näha siis pead uue ruuteri muretsema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.11.2015 19:24:33 vasta tsitaadiga

tarmopts, ongi kahjuks valik, kas soovid ka muid teenuseid LG teleri kaudu vaadata ja ostad või rendid (rentimine on mõistlikum, kui sulle just paremaid tingimusi ei pakuta) IntenoDG301 ruuteri, või piirdud ainult live TV vaatamisega.
On öeldud, et tegu on puhtalt ärilise otsusega. LG IPTV äpp saavutab täisvõimekuse koos ainult Inteno ruuteriga.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramm
Kreisi kasutaja
Ramm

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 00:44:46 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/597730/

Teab keegi selle mudelist midagi rääkida, kas on oma raha väärt?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 10:06:33 vasta tsitaadiga

Antud mudelit ei tea aga 700 euri 40 tollise lukuaugu eest maksta on nonsense
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 16.11.2015 14:17:31 vasta tsitaadiga

alles eelmine kuu oli Euronicsis müüa tipp topp 40" 2xx eest. Ja nende pilt oli parem kui mistahes muu telekas seal riiulis.
Kui pilti vaadata oskad siis leiaksid kindlasti alla 300 € sobiva 40" FullHD teleka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joos
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002




sõnum 16.11.2015 14:30:04 vasta tsitaadiga

Äkki keegi viskab siia mõne mudeli nr mida võiks osta 40-43" ja full hd?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalvis
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.10.2009




sõnum 16.11.2015 14:51:03 vasta tsitaadiga

Täpset mudelit enam ei mäleta, kuid tollal Euronicsis oli 2xx maksev hea pildiga mingi Philips ja kampaaniaga kõige odavam hind. Samas kõik kallimad philipsid olid oksepildiga. Veel oli üks Thomson väga hea pildiga, 40 " ja FullHD. Hinnasildidil puudusid hertsid ja pildiparanduste kiidulaul, tõenäoliselt nende vähesus tagas ka hea pildi ning soodsa hinna.
Käi ikka kohapeal vaata pilt ära, eelnevalt muidugi õpi pilti vaatama. Näiteks jalgpalli ülekandel vaatad rohuliblesi - kui muru võbeleb või on pastelne roheline ala siis ei kõlba see telekas kuhugi. Kindlasti peab olema tavaTV saade - need testpildid ongi petmiseks tehtud - neid vaatad tunde ja kõik on ideaalne. Suvalist saadet vaadates tekib kohe tahtmine punast nuppu vajutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 15:32:20 vasta tsitaadiga

tsitaat:

2xx maksev hea pildiga mingi Philips

sele pilipsi võid sa omale võtta vaid siis kui pilt hakkab tulema väljastpoolt telekat ning nuttu ja hala mis sellesse telekasse veel pandud on, plaanis kasutada ei ole. dvb-c otsas käib pilipz mudel mudelilt maha.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 16.11.2015 16:30:47 vasta tsitaadiga

OLED telerid, mis hetke parimad turul.

Teler LG 65" 65EC970V = 5950,00 €
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/582027/

ja

55EG920V = 2995,00 €
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/642674/

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Joos
HV kasutaja

liitunud: 25.05.2002




sõnum 16.11.2015 19:21:06 vasta tsitaadiga

[quote="laurx"]
tsitaat:

2xx maksev hea pildiga mingi Philips

sele pilipsi võid sa omale võtta vaid siis kui pilt hakkab tulema väljastpoolt telekat ning nuttu ja hala mis sellesse telekasse veel pandud on, plaanis kasutada ei ole. dvb-c otsas käib pilipz mudel mudelilt maha.[/quote

Kas oskaks soovitada Starmani kaabli otsa mingit full hd telerit mis hea pildiga?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 20:19:52 vasta tsitaadiga

Joos, ma ei vaadanud telekate täpseid mudeleid siis kui ma neid häälestasin. samsungi ja lg häälestamine on lihtsaim. pilips on sit.t
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 22:35:39 vasta tsitaadiga

Joos kirjutas:
laurx kirjutas:
tsitaat:

2xx maksev hea pildiga mingi Philips

sele pilipsi võid sa omale võtta vaid siis kui pilt hakkab tulema väljastpoolt telekat ning nuttu ja hala mis sellesse telekasse veel pandud on, plaanis kasutada ei ole. dvb-c otsas käib pilipz mudel mudelilt maha.


Kas oskaks soovitada Starmani kaabli otsa mingit full hd telerit mis hea pildiga?


LG WebOS 1.4 (2014 aasta mudelid)on mugav ja muretu, tehnikakauge õde on väga rahul [Starmani DVB-C kaabli otsas]. Kuna WebOS 2.0 (2015 mudelid) on igas mõttes kiiruseliselt ja kasutusmugavuselt edasiminek siis tõenäoliselt võiks samahea või paremgi olla.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 18:37:33 vasta tsitaadiga

Joos kirjutas:
Äkki keegi viskab siia mõne mudeli nr mida võiks osta 40-43" ja full hd?


rde.ee-st LG 43LF54 mina soovitan seda
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 03:00:42 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
OLED telerid, mis hetke parimad turul.

Teler LG 65" 65EC970V = 5950,00 €
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/582027/

ja

55EG920V = 2995,00 €
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/642674/

Parim teler turul on siiski Panasonic TX-65CZ950. Meie kohalikest poodidest ilmselt ei leia, aga saab tellida.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 13:21:22 vasta tsitaadiga

Ramm kirjutas:
Sai muretsetud endale 48PUS7600 ja nüüd küsimus kas saab läbi "õhu" vaadata kuidagi moodi filme, kus USB seade on ühendatud Elioni TG789nv ruuteriga? Telekas leiab üles kaustad aga sisu ei näe, vastuseks "kaustas pole ühtju mängitavad faili" kuigi reaalsuses see täitsa olemas seal. Või pigem viga Elioni tootes?


Elionil sellist toodet ei ole mis sulle usb kettalt üle ruuteri wifi filme telerisse näitab.
1. Thomson vajab seadistamist ja isegi siis ei garanteeriks et see asi stabiilne on.
2. pista parem oma ketas usbiga otse telerisse, välistab igasugused wifi jms probleemid, et pilt hakkima hakkab.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 19:56:51 vasta tsitaadiga

Silma jäänud selline: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/591595/
On's sellest midagi huvitavamat võib-olla?
Tasuks vaadata pigem LG poole (WebOS)?

Eelistaks raha eest võimalikult head pilti ning oskust võrgust maha mängida.
Muu pole oluline.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 21:01:53 vasta tsitaadiga

Mario. kirjutas:
Silma jäänud selline: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/591595/
On's sellest midagi huvitavamat võib-olla?
Tasuks vaadata pigem LG poole (WebOS)?

Eelistaks raha eest võimalikult head pilti ning oskust võrgust maha mängida.
Muu pole oluline.

LG-d tasuks eelistada, kui on soov kasutada Elioni äppi. Siis tuleks vaadata vaid 2015. aasta mudeleid, millel on WebOS 2.0.
LG-le heidetakse IPS paneeli tõttu ette kehvemat kontrasti, kuid minu arvates on probleem pigem teoreetiline. Samas on IPS paneeli eeliseks iga nurga alt samahästi vaadatav pilt. WebOS-i ja Magic Remote pulti on väga mõnus kasutada icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 23.11.2015 21:39:24 vasta tsitaadiga

Seda ipsi isegi ette ei heidaks. Kontrastist vägeks ei jää ja must on ilusti must. Paberites ilmselt jah see kontrastsuse teema kirjas aga no reaalselt pole oluline.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:19:31 vasta tsitaadiga

IPS on võrreldes plasma ja OLEDiga ikka kräpp. Aga kui pole neid viimaseid korralikult näinud, siis muidugi vahet pole. beer_yum.gif
Ja mis vahet on vaatenurgal? Reklaamitrikk? Kes vaatab telekat 150 kraadise nurga alt?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 322, 323, 324 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.