Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 338, 339, 340  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2015 21:56:14 vasta tsitaadiga

ummy kirjutas:
my bad icon_lol.gif sain aru et seasonicu kohta ütles crap

anubis kirjutas:
Liiga vähe watte ja pole LEDe, tõenäoliselt.

/s


Hahaha. See oli vana arvuti kohta siiski öeldud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tical
HV kasutaja
Tical

liitunud: 05.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2015 23:26:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi on USA-st tellinud graafikakaarte nt. Evga enda saidilt? Kuidas tollimaksuga on, üritasin TARICi andmebaasist ja Tollitariifistikust vaadata aga suht võimatu midagi leida sealt. Evga päris tihti müüb b-stocki mille saaks ~480€ + maksud kätte, mis peaks vist ikkagi tulema soodsam kui Eestist osta ~700ga.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2015 10:04:09 vasta tsitaadiga

Oskate soovitate mehaanilist klaverit, peab olema fullsize ehk siis numpadiga, viimane oli ilma ja koguaeg trükkisin numbreid klaverikõrval laual...
Ise mõtlesin midagi coolermasterilt, eelmine oli CM Quickfire rapid, ja peale selle, et numpad ja valgustus puudu oli ei oska küll muud soovida, olgu see miniusb juhtme otsik oli ka paras fail.
Switchid võiks ikka cherry-d olla viimane oli mx-red, nüüd prooviks heameelega browni ( peaks vaiksem olema ? )
Hind võiks sinna 100€ kanti jääda ja eriti cool oleks kui oleks rgb valgustus ka, aga kui seda liigpalju tahetud siis võiks olla mingi muu valgustus.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2015 11:59:39 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Oskate soovitate mehaanilist klaverit, peab olema fullsize ehk siis numpadiga, viimane oli ilma ja koguaeg trükkisin numbreid klaverikõrval laual...
Ise mõtlesin midagi coolermasterilt, eelmine oli CM Quickfire rapid, ja peale selle, et numpad ja valgustus puudu oli ei oska küll muud soovida, olgu see miniusb juhtme otsik oli ka paras fail.
Switchid võiks ikka cherry-d olla viimane oli mx-red, nüüd prooviks heameelega browni ( peaks vaiksem olema ? )
Hind võiks sinna 100€ kanti jääda ja eriti cool oleks kui oleks rgb valgustus ka, aga kui seda liigpalju tahetud siis võiks olla mingi muu valgustus.

http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/PRESTIGIO-MultiPad-Thunder-70i-127481/CORSAIR-Gaming-Strafe-Mechanical-Gaming-CH-9000092-ND-174846

Corsair K70 RGB on tegelikult umbes samas hinnas aga MX Red switchidega. Ka Strafe on MX Red switchidega odavam.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2015 14:55:12 vasta tsitaadiga

Why the hell brown switchid niipalju kallimad on ja strafe ei taha, tundub olevat miski odav plastik junn, K70 soft ei viitsi corsair parandafa 512 color or flickering 16.8m. icon_rolleyes.gif
võtan vast miski solid valgustusega or üldse ilma valgustuseta siis pigem.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.10.2015 19:25:22 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, CM Storm QuickFire XT on full size ja pruunide switchidega - taustavalgust jahh pole aga hind aint 81 eura.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dzentelman
HV vaatleja

liitunud: 16.09.2015




sõnum 05.10.2015 09:11:29 gtx 950 vs gtx 950 oc vasta tsitaadiga

Millise graafikakaardi valima peaks gtx 950 ja gtx 950 tehase oc vahel. OC peaks ju veidi parem olema, ometi on ta hind 14 euri soodsam. Kas ta teeb rohkem lärmi tahab paremat psu'd või kuidas sellega on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 09:16:47 Re: gtx 950 vs gtx 950 oc vasta tsitaadiga

võta oc versioon, eriti kui veel odavam ka on, rohkem lärmi ei tee ja psu suhtes pole vahet, sest 950 ei tarbi anyway midagi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.10.2015 17:16:33 vasta tsitaadiga

Nüüd ma vajan konsultatsiooni.

on läppari dvd-rw seade, Liteon DS-8A5S. Tahan seda ühendada suure arvutiga. kuid ühendus on sellel seadmel imelik. Ilmselt peab olema mingi üleminek seadme pesalt tavalisele sata'le.

Missugune see üleminek olema peab ja kas seda on kusagil?
tagasi üles
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 17:23:07 vasta tsitaadiga

Oled sa kindel, et sinna külge just pandud ei ole läpaka liidest ja telgelikult on tava SATA ots seal all?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.10.2015 18:11:18 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Oled sa kindel, et sinna külge just pandud ei ole läpaka liidest ja telgelikult on tava SATA ots seal all?


on selline



andmekaabel sobib. toiteots on ca 3 korda kitsam.
tagasi üles
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 19:03:18 vasta tsitaadiga

õukei, siis mingi häkk otsik jah, peab vast adapterit googledama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 05.10.2015 19:35:07 vasta tsitaadiga

Milline on parima hinna-kvaliteedi suhtega socket 1150 Z97 emaplaat hetkel? Peale plaanis panna i5 4690K. Plate võiks maksta max 100€, aga parem muidugi kui vähem icon_smile.gif
_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.10.2015 19:45:30 vasta tsitaadiga

circles kirjutas:
Milline on parima hinna-kvaliteedi suhtega socket 1150 Z97 emaplaat hetkel? Peale plaanis panna i5 4690K. Plate võiks maksta max 100€, aga parem muidugi kui vähem icon_smile.gif
Sellises hinnaklassisi mingit otsest olulist vahet pole. Vahed sisuliselt selles, et ühel mingi siuke siin mida teisel pole jne.

Muidu aga hea valik - ASUS Z97M-PLUS
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 05.10.2015 19:52:45 vasta tsitaadiga

olavsu1 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Oled sa kindel, et sinna külge just pandud ei ole läpaka liidest ja telgelikult on tava SATA ots seal all?


on selline



andmekaabel sobib. toiteots on ca 3 korda kitsam.


slim sata asja nimetus

https://www.hinnavaatlus.ee/search/?Type=products&Query=slim+sata&minPrice=&maxPrice=
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2015 20:29:54 vasta tsitaadiga

Milline on idles kõige vaiksem GTX 970 ?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 07.10.2015 20:36:28 vasta tsitaadiga

hans kirjutas:
Milline on idles kõige vaiksem GTX 970 ?


Pakun, et ASUS Strix seeria oma

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2015 23:06:59 vasta tsitaadiga

Strix jah köige vaiksem, Idle-s vendid ei tööta, ainult loadi all hakkavad tööle. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
circles
HV kasutaja
circles

liitunud: 20.12.2003




sõnum 07.10.2015 23:39:08 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
circles kirjutas:
Milline on parima hinna-kvaliteedi suhtega socket 1150 Z97 emaplaat hetkel? Peale plaanis panna i5 4690K. Plate võiks maksta max 100€, aga parem muidugi kui vähem icon_smile.gif
Sellises hinnaklassisi mingit otsest olulist vahet pole. Vahed sisuliselt selles, et ühel mingi siuke siin mida teisel pole jne.

Muidu aga hea valik - ASUS Z97M-PLUS


Ja pärast kaalutlemist see sai ka hangitud.

_________________
Võtke õuna!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jassi
HV vaatleja

liitunud: 20.11.2013




sõnum 08.10.2015 10:02:53 vasta tsitaadiga

Tervist, sooviks kasti mängimiseks, hinnaklass 600eurot ja mida saaks tulevikus uuendada ka.

Tänud!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2015 10:34:21 vasta tsitaadiga

Toode Summa
Crucial 8GB DDR3 Ballistix DIMM 240pin, PC3-12800, 1.5V, 9-9-9-24, Unbuffered, NON-ECC 46.61 €
ASUS H97M-E Intel® H97 / 4 DIMM, Max. 32GB, DDR3 1600/1333 MHz 79.44 €
Intel® Core™ i3-4170 Processor (3M Cache, 3.70 GHz) Box 118.90 €
Crucial SSD BX100 250GB SATA3, 535/370MBs, IOPS 87/70K, 7mm 89.22 €
Fractal Design PSU Edison M 450W must 75.62 €
Fractal Design Core 1300, must 46.80 €
kokku: 456.59 €

GPU vaata foorumist
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2015 10:51:55 vasta tsitaadiga

osta miski 200€ eest GTX 960 ja täitsa pandav kast thumbs_up.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 09.10.2015 14:31:36 vasta tsitaadiga

http://www.lian-li.com/en/dt_portfolio/ex-553/

kas selliseid asju eestis ka liigub?
tagasi üles
MacTyX
HV vaatleja

liitunud: 04.08.2012




sõnum 09.10.2015 14:55:31 vasta tsitaadiga

https://www.1a.ee/order/shopping_cart?content=HcrBEQAgCAPBlghKCNp%2FXzp53T4u15QOLmc3fgWKvwjmGBnJbaBrjBUqQ%2FDzAA%3D%3D
Kas jupid sobivad kokku, on midagi paremaks muuta ?
Hind võiks jääda 550 piiresse.
Oma silma järgi näib küll korras olevat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.10.2015 15:29:36 vasta tsitaadiga

10 or 20 euri juurde ja gtx 960 asemele on asisem kui see 950 thumbs_up.gif, muidugi olulist vahet pole aga natuke ikka.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristoo
HV vaatleja
ristoo

liitunud: 19.06.2009




sõnum 17.10.2015 09:32:53 vasta tsitaadiga

Tundub, et mu sülearvuti HDD kõvaketas hakkab otsa saama ning selle asemel plaan osta SSD kõvaketas. Oleks tore, kui keegi oskaks midagi soovitada. 250 GB on küll ja veel. Kas kõvaketta vahetamisega saab igaüks hakkama või tasub pöörduda spetsialisti poole?

Tänud!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2015 09:40:56 vasta tsitaadiga

ristoo kirjutas:
Tundub, et mu sülearvuti HDD kõvaketas hakkab otsa saama ning selle asemel plaan osta SSD kõvaketas. Oleks tore, kui keegi oskaks midagi soovitada. 250 GB on küll ja veel. Kas kõvaketta vahetamisega saab igaüks hakkama või tasub pöörduda spetsialisti poole?

Tänud!

Sõltub. Kas kettale pääseb ligi lihtsalt põhja alt katet ära kruvides või on vaja sülearvuti laiali lammutada?
Lisaks mis liidesega praegune HDD seal üldse on ja kas ja milline SSD sinna asemele üldse kõlbaks?

Pane siia kirja ka arvuti mudel.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristoo
HV vaatleja
ristoo

liitunud: 19.06.2009




sõnum 17.10.2015 09:56:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
ristoo kirjutas:
Tundub, et mu sülearvuti HDD kõvaketas hakkab otsa saama ning selle asemel plaan osta SSD kõvaketas. Oleks tore, kui keegi oskaks midagi soovitada. 250 GB on küll ja veel. Kas kõvaketta vahetamisega saab igaüks hakkama või tasub pöörduda spetsialisti poole?

Tänud!

Sõltub. Kas kettale pääseb ligi lihtsalt põhja alt katet ära kruvides või on vaja sülearvuti laiali lammutada?
Lisaks mis liidesega praegune HDD seal üldse on ja kas ja milline SSD sinna asemele üldse kõlbaks?

Pane siia kirja ka arvuti mudel.


Peaks ligi pääsema põhja katte eemaldamisel. Arvutiks on Dell Vostro 3700 aastast 2010. Kõvakettaks peaks olema WD3200BEKT-75KA9T0 Western Digital 320GB 7200RPM SATA 3.0 Gbps 2.5 inch Scorpio Hard Drive.

Risto.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.10.2015 10:20:44 vasta tsitaadiga

ristoo kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
ristoo kirjutas:
Tundub, et mu sülearvuti HDD kõvaketas hakkab otsa saama ning selle asemel plaan osta SSD kõvaketas. Oleks tore, kui keegi oskaks midagi soovitada. 250 GB on küll ja veel. Kas kõvaketta vahetamisega saab igaüks hakkama või tasub pöörduda spetsialisti poole?

Tänud!

Sõltub. Kas kettale pääseb ligi lihtsalt põhja alt katet ära kruvides või on vaja sülearvuti laiali lammutada?
Lisaks mis liidesega praegune HDD seal üldse on ja kas ja milline SSD sinna asemele üldse kõlbaks?

Pane siia kirja ka arvuti mudel.


Peaks ligi pääsema põhja katte eemaldamisel. Arvutiks on Dell Vostro 3700 aastast 2010. Kõvakettaks peaks olema WD3200BEKT-75KA9T0 Western Digital 320GB 7200RPM SATA 3.0 Gbps 2.5 inch Scorpio Hard Drive.

Risto.

Paistab, et sinna mahub 2,5" SATA I ketas. Nimelt SATA II ega SATA III kiirused pole toetatud. Niipalju, kui mina andmetest välja lugesin, aga võin ka eksida. AHCI tugi siiski on ja see tasub BIOS-st ka sisse lülida enne OS paigaldamist.
http://downloads.dell.com/Manuals/all-products/esuprt_laptop/esuprt_vostro_notebook/vostro-3700_service%20manual_en-us.pdf > lehekülg 28 on ketta vahetamine.

Kuna täiskiirust SSD-st niikuinii kätte ei saa tasub hoopis minna odavuse ja voolusäästlikkuse teed. Taolisel juhul oleks Crucial BX100 üsna sobiv: http://thv.hv.ee/products/Arvutikomponendid/K%C3%B5vakettad+-+SSD/530750/

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ristoo
HV vaatleja
ristoo

liitunud: 19.06.2009




sõnum 17.10.2015 10:32:24 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
ristoo kirjutas:
Tomorrow kirjutas:
ristoo kirjutas:
Tundub, et mu sülearvuti HDD kõvaketas hakkab otsa saama ning selle asemel plaan osta SSD kõvaketas. Oleks tore, kui keegi oskaks midagi soovitada. 250 GB on küll ja veel. Kas kõvaketta vahetamisega saab igaüks hakkama või tasub pöörduda spetsialisti poole?

Tänud!

Sõltub. Kas kettale pääseb ligi lihtsalt põhja alt katet ära kruvides või on vaja sülearvuti laiali lammutada?
Lisaks mis liidesega praegune HDD seal üldse on ja kas ja milline SSD sinna asemele üldse kõlbaks?

Pane siia kirja ka arvuti mudel.


Peaks ligi pääsema põhja katte eemaldamisel. Arvutiks on Dell Vostro 3700 aastast 2010. Kõvakettaks peaks olema WD3200BEKT-75KA9T0 Western Digital 320GB 7200RPM SATA 3.0 Gbps 2.5 inch Scorpio Hard Drive.

Risto.

Paistab, et sinna mahub 2,5" SATA I ketas. Nimelt SATA II ega SATA III kiirused pole toetatud. Niipalju, kui mina andmetest välja lugesin, aga võin ka eksida. AHCI tugi siiski on ja see tasub BIOS-st ka sisse lülida enne OS paigaldamist.
http://downloads.dell.com/Manuals/all-products/esuprt_laptop/esuprt_vostro_notebook/vostro-3700_service%20manual_en-us.pdf > lehekülg 28 on ketta vahetamine.

Kuna täiskiirust SSD-st niikuinii kätte ei saa tasub hoopis minna odavuse ja voolusäästlikkuse teed. Taolisel juhul oleks Crucial BX100 üsna sobiv: http://thv.hv.ee/products/Arvutikomponendid/K%C3%B5vakettad+-+SSD/530750/


Suured tänud selgituse ning abi eest!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.10.2015 23:54:31 vasta tsitaadiga

garantiiline, kergelt kasutatud R9 290 DCu2 185€ eest või kasutatud, tõenäoliselt mittegarantiiline GTX780 ~230€ eest?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 21.10.2015 08:30:48 vasta tsitaadiga

Kavas osta uus GPU ning silma jäi [url=https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/506014/]Gigabyte GTX 970 4GB WindForce 3X[url].

Nüüd tekib probleem sellega, et 400W Chiefteci toide jääb arvatavasti väheks profiilis oleva arvuti jaoks, kus 5770 on välja vahetatud siis uue GPU vastu.

Foorumis vaadates inimesed soovitavad toitekaid seinast seinani, kuid on jäänud mulje, et tasub vaadata midagi Seasonicult, mis algaks 600W.

Ehk oskab keegi soovitada midagi konkreetset? Modulaarsus oleks vahva, aga puudub soov selle eest kõvasti juurde maksta (näiteks kui võrdväärne toiteplokk maksab 50€ vähem, kuid pole modulaarne).

_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 09:16:29 vasta tsitaadiga

p2rn4, 400W võib veidi piiripealne olla jah. Kuigi 970 võtab ka halvimal juhul alla 200W ja ma ei usu, et ülejäänud arvuti sul nüüd 180W võtab vms. Seasonic on kahtlemata hea valik aga üle 600W pole sul küll mõtet võtta, kui sa just teist 970-t või võimsamat prose/emaplaadi/mälu kombot ei plaani tulevikus võtta.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 21.10.2015 10:00:02 vasta tsitaadiga

Tulevikus on plaan i5/i7 baasil ka muud komponendid välja vahetada, aga nagu olen aru saanud uue Skylake arhitektuuril olevad i7 prosed ei võta oluliselt rohkem voolu kui core 2 duo masinad.

Seega võiks eeldada, et 600W sobib ilusti ka upgrade jaoks, kui SLI soovi ei ole.

_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 10:21:23 vasta tsitaadiga

p2rn4, Palju hinnapiir oleks? ~100€ sobib või peaks pigem ~60-70€ kanti minema?
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 21.10.2015 10:55:04 vasta tsitaadiga

Sooviks pigem 60-70€ vahel, kuid võib ka ~100 olla, kui on piisavalt põhjust miks kallim variant võtta.
_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.10.2015 11:18:25 vasta tsitaadiga

p2rn4,
tsitaat:

Seega võiks eeldada, et 600W sobib ilusti ka upgrade jaoks, kui SLI soovi ei ole.

Siis on küllaga sellest juba http://www.arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Toiteplokid-PSU/Seasonic-S12G-Series-S12G-450-450-Watt-80-PLUS-Gold-Certified-SSR-450RT-94330
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 22.10.2015 00:10:47 vasta tsitaadiga

Kas see 450W toiteplokk lahjaks ei jää, kui tuleviku vaadata?

Arvestades asjaolu, et High-End GPU-d võtavad järjest rohkem voolu, siis kas pigem ei tasuks vaadata 600W toitekat?

_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 00:37:58 vasta tsitaadiga

Milliste mobode poole tänapäeval kiigata? Mõlgub mõttes üks Skylakega masin kokku visata.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 00:39:50 vasta tsitaadiga

z170 maitse järgi asus/giga/msi ja thats it, hinnad 100-500 valik on sinu.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 00:47:24 vasta tsitaadiga

Kallima otsa omadel lihtsalt mingid edevamad laienduspesad ning that's it?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 00:51:50 vasta tsitaadiga

pretty much ja tavalise juku vaatevinklist pole suurt vahet, samas nüüd kõige kõige odavamaid ka päris ei soovita, ASUS Z170-A on näiteks juba väga ok mis siis, et suht odav ~140€
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 09:38:47 vasta tsitaadiga

p2rn4 kirjutas:
Kas see 450W toiteplokk lahjaks ei jää, kui tuleviku vaadata?

Arvestades asjaolu, et High-End GPU-d võtavad järjest rohkem voolu, siis kas pigem ei tasuks vaadata 600W toitekat?


Tuleviku mõttes just tarbivus väheneb pigem. icon_idea.gif
Ei jää puudu, kui tahad osta võimsam, siis muidugi võid aga antud kooslus koos GTX970 ei vaja rohkem.
Prose+mobo jms. ühendatud sodi võtab 150w ja 970 samamoodi 150w, ja juba on 150w reservis.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 20:25:19 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Kallima otsa omadel lihtsalt mingid edevamad laienduspesad ning that's it?
Noh, erinevaid siine omavad ka sama hinnaklassi plated. Muidu aga jahh kallimal platel rohkem nänni nagu onboard wifi, thunderbolt ühendus, paremad komponendid, toiteahelal asisem jahutus, parem onboard audio jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 22:44:47 vasta tsitaadiga

keegi teab, kust korpusele uusi jalgu osta saab?
Hea oleks kui mingid "quiet" tüüpi oleks: http://www.acousticpc.com/acoustifeet_quiet_computer_feet.html

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2015 23:46:33 vasta tsitaadiga

rmc, http://yeint.ee/it-multimeedia/toiteallikad-1/korpuste-jalad
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 01:05:36 vasta tsitaadiga

duxdery, thumbs_up.gif, tänud!
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 11:06:10 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kuskohast kleebitavat takjapaela/velcro teipi saab? Väga kitsast ei tahaks. Tahaks korpuse külge ühe asja panna nii, et saaks ka kiirelt eemaldada.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 12:43:52 vasta tsitaadiga

Sooviks lauaarvutile helikaarti, soovitatavalt väline kuid sobib ka sisemime. Järgi saab omale Sennheiser598 klapid. Hind võiks olla 100 ja alla.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2015 13:11:13 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Sooviks lauaarvutile helikaarti, soovitatavalt väline kuid sobib ka sisemime. Järgi saab omale Sennheiser598 klapid. Hind võiks olla 100 ja alla.


Need klapid tahavad vist võimendust ka saada, jah? Siis soovitaks FiiO E10K, ise kasutan DT-770 klappidega ja olen väga rahul. Puhas heli ning staatikat ei ole, umbes 2 tikutoosi suurune. USB kaabel on väga lühike ainult, ise panin monitori USB pessa.
Kui tahad mingeid lisasid juurde nagu positional sound ja muud mängimisega seotud asjad siis pead Asuse või Creative'i poole vaatama.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Soovitused arvuti ja arvutijuppide ostmiseks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 338, 339, 340  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.