|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
owndyaa
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.11.2006
|
03.10.2015 21:56:14
|
|
|
| ummy kirjutas: |
my bad sain aru et seasonicu kohta ütles crap |
| anubis kirjutas: |
Liiga vähe watte ja pole LEDe, tõenäoliselt.
/s |
Hahaha. See oli vana arvuti kohta siiski öeldud
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tical
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2010
|
03.10.2015 23:26:36
|
|
|
| Kas keegi on USA-st tellinud graafikakaarte nt. Evga enda saidilt? Kuidas tollimaksuga on, üritasin TARICi andmebaasist ja Tollitariifistikust vaadata aga suht võimatu midagi leida sealt. Evga päris tihti müüb b-stocki mille saaks ~480€ + maksud kätte, mis peaks vist ikkagi tulema soodsam kui Eestist osta ~700ga.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.10.2015 10:04:09
|
|
|
Oskate soovitate mehaanilist klaverit, peab olema fullsize ehk siis numpadiga, viimane oli ilma ja koguaeg trükkisin numbreid klaverikõrval laual...
Ise mõtlesin midagi coolermasterilt, eelmine oli CM Quickfire rapid, ja peale selle, et numpad ja valgustus puudu oli ei oska küll muud soovida, olgu see miniusb juhtme otsik oli ka paras fail.
Switchid võiks ikka cherry-d olla viimane oli mx-red, nüüd prooviks heameelega browni ( peaks vaiksem olema ? )
Hind võiks sinna 100€ kanti jääda ja eriti cool oleks kui oleks rgb valgustus ka, aga kui seda liigpalju tahetud siis võiks olla mingi muu valgustus.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
04.10.2015 14:55:12
|
|
|
Why the hell brown switchid niipalju kallimad on ja strafe ei taha, tundub olevat miski odav plastik junn, K70 soft ei viitsi corsair parandafa 512 color or flickering 16.8m.
võtan vast miski solid valgustusega or üldse ilma valgustuseta siis pigem.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.10.2015 19:25:22
|
|
|
| pots4t4j4, CM Storm QuickFire XT on full size ja pruunide switchidega - taustavalgust jahh pole aga hind aint 81 eura.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dzentelman
HV vaatleja
liitunud: 16.09.2015
|
05.10.2015 09:11:29
gtx 950 vs gtx 950 oc |
|
|
| Millise graafikakaardi valima peaks gtx 950 ja gtx 950 tehase oc vahel. OC peaks ju veidi parem olema, ometi on ta hind 14 euri soodsam. Kas ta teeb rohkem lärmi tahab paremat psu'd või kuidas sellega on.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
05.10.2015 09:16:47
Re: gtx 950 vs gtx 950 oc |
|
|
| võta oc versioon, eriti kui veel odavam ka on, rohkem lärmi ei tee ja psu suhtes pole vahet, sest 950 ei tarbi anyway midagi.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
05.10.2015 17:16:33
|
|
|
Nüüd ma vajan konsultatsiooni.
on läppari dvd-rw seade, Liteon DS-8A5S. Tahan seda ühendada suure arvutiga. kuid ühendus on sellel seadmel imelik. Ilmselt peab olema mingi üleminek seadme pesalt tavalisele sata'le.
Missugune see üleminek olema peab ja kas seda on kusagil?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
05.10.2015 17:23:07
|
|
|
| Oled sa kindel, et sinna külge just pandud ei ole läpaka liidest ja telgelikult on tava SATA ots seal all?
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
05.10.2015 18:11:18
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
| Oled sa kindel, et sinna külge just pandud ei ole läpaka liidest ja telgelikult on tava SATA ots seal all? |
on selline
andmekaabel sobib. toiteots on ca 3 korda kitsam.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
05.10.2015 19:03:18
|
|
|
õukei, siis mingi häkk otsik jah, peab vast adapterit googledama
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
05.10.2015 19:35:07
|
|
|
Milline on parima hinna-kvaliteedi suhtega socket 1150 Z97 emaplaat hetkel? Peale plaanis panna i5 4690K. Plate võiks maksta max 100€, aga parem muidugi kui vähem
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
05.10.2015 19:45:30
|
|
|
| circles kirjutas: |
Milline on parima hinna-kvaliteedi suhtega socket 1150 Z97 emaplaat hetkel? Peale plaanis panna i5 4690K. Plate võiks maksta max 100€, aga parem muidugi kui vähem  |
Sellises hinnaklassisi mingit otsest olulist vahet pole. Vahed sisuliselt selles, et ühel mingi siuke siin mida teisel pole jne.
Muidu aga hea valik - ASUS Z97M-PLUS
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
07.10.2015 20:29:54
|
|
|
| Milline on idles kõige vaiksem GTX 970 ?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
07.10.2015 20:36:28
|
|
|
| hans kirjutas: |
| Milline on idles kõige vaiksem GTX 970 ? |
Pakun, et ASUS Strix seeria oma
_________________ Purgatory Judgement |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
07.10.2015 23:06:59
|
|
|
Strix jah köige vaiksem, Idle-s vendid ei tööta, ainult loadi all hakkavad tööle.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
circles
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2003
|
07.10.2015 23:39:08
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| circles kirjutas: |
Milline on parima hinna-kvaliteedi suhtega socket 1150 Z97 emaplaat hetkel? Peale plaanis panna i5 4690K. Plate võiks maksta max 100€, aga parem muidugi kui vähem  |
Sellises hinnaklassisi mingit otsest olulist vahet pole. Vahed sisuliselt selles, et ühel mingi siuke siin mida teisel pole jne.
Muidu aga hea valik - ASUS Z97M-PLUS |
Ja pärast kaalutlemist see sai ka hangitud.
_________________ Võtke õuna! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jassi
HV vaatleja
liitunud: 20.11.2013
|
08.10.2015 10:02:53
|
|
|
Tervist, sooviks kasti mängimiseks, hinnaklass 600eurot ja mida saaks tulevikus uuendada ka.
Tänud!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
08.10.2015 10:34:21
|
|
|
Toode Summa
Crucial 8GB DDR3 Ballistix DIMM 240pin, PC3-12800, 1.5V, 9-9-9-24, Unbuffered, NON-ECC 46.61 €
ASUS H97M-E Intel® H97 / 4 DIMM, Max. 32GB, DDR3 1600/1333 MHz 79.44 €
Intel® Core™ i3-4170 Processor (3M Cache, 3.70 GHz) Box 118.90 €
Crucial SSD BX100 250GB SATA3, 535/370MBs, IOPS 87/70K, 7mm 89.22 €
Fractal Design PSU Edison M 450W must 75.62 €
Fractal Design Core 1300, must 46.80 €
kokku: 456.59 €
GPU vaata foorumist
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
08.10.2015 10:51:55
|
|
|
osta miski 200€ eest GTX 960 ja täitsa pandav kast
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MacTyX
HV vaatleja
liitunud: 04.08.2012
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
09.10.2015 15:29:36
|
|
|
10 or 20 euri juurde ja gtx 960 asemele on asisem kui see 950 , muidugi olulist vahet pole aga natuke ikka.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristoo
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009
|
17.10.2015 09:32:53
|
|
|
Tundub, et mu sülearvuti HDD kõvaketas hakkab otsa saama ning selle asemel plaan osta SSD kõvaketas. Oleks tore, kui keegi oskaks midagi soovitada. 250 GB on küll ja veel. Kas kõvaketta vahetamisega saab igaüks hakkama või tasub pöörduda spetsialisti poole?
Tänud!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.10.2015 09:40:56
|
|
|
| ristoo kirjutas: |
Tundub, et mu sülearvuti HDD kõvaketas hakkab otsa saama ning selle asemel plaan osta SSD kõvaketas. Oleks tore, kui keegi oskaks midagi soovitada. 250 GB on küll ja veel. Kas kõvaketta vahetamisega saab igaüks hakkama või tasub pöörduda spetsialisti poole?
Tänud! |
Sõltub. Kas kettale pääseb ligi lihtsalt põhja alt katet ära kruvides või on vaja sülearvuti laiali lammutada?
Lisaks mis liidesega praegune HDD seal üldse on ja kas ja milline SSD sinna asemele üldse kõlbaks?
Pane siia kirja ka arvuti mudel.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristoo
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009
|
17.10.2015 09:56:55
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| ristoo kirjutas: |
Tundub, et mu sülearvuti HDD kõvaketas hakkab otsa saama ning selle asemel plaan osta SSD kõvaketas. Oleks tore, kui keegi oskaks midagi soovitada. 250 GB on küll ja veel. Kas kõvaketta vahetamisega saab igaüks hakkama või tasub pöörduda spetsialisti poole?
Tänud! |
Sõltub. Kas kettale pääseb ligi lihtsalt põhja alt katet ära kruvides või on vaja sülearvuti laiali lammutada?
Lisaks mis liidesega praegune HDD seal üldse on ja kas ja milline SSD sinna asemele üldse kõlbaks?
Pane siia kirja ka arvuti mudel. |
Peaks ligi pääsema põhja katte eemaldamisel. Arvutiks on Dell Vostro 3700 aastast 2010. Kõvakettaks peaks olema WD3200BEKT-75KA9T0 Western Digital 320GB 7200RPM SATA 3.0 Gbps 2.5 inch Scorpio Hard Drive.
Risto.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
17.10.2015 10:20:44
|
|
|
| ristoo kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| ristoo kirjutas: |
Tundub, et mu sülearvuti HDD kõvaketas hakkab otsa saama ning selle asemel plaan osta SSD kõvaketas. Oleks tore, kui keegi oskaks midagi soovitada. 250 GB on küll ja veel. Kas kõvaketta vahetamisega saab igaüks hakkama või tasub pöörduda spetsialisti poole?
Tänud! |
Sõltub. Kas kettale pääseb ligi lihtsalt põhja alt katet ära kruvides või on vaja sülearvuti laiali lammutada?
Lisaks mis liidesega praegune HDD seal üldse on ja kas ja milline SSD sinna asemele üldse kõlbaks?
Pane siia kirja ka arvuti mudel. |
Peaks ligi pääsema põhja katte eemaldamisel. Arvutiks on Dell Vostro 3700 aastast 2010. Kõvakettaks peaks olema WD3200BEKT-75KA9T0 Western Digital 320GB 7200RPM SATA 3.0 Gbps 2.5 inch Scorpio Hard Drive.
Risto. |
Paistab, et sinna mahub 2,5" SATA I ketas. Nimelt SATA II ega SATA III kiirused pole toetatud. Niipalju, kui mina andmetest välja lugesin, aga võin ka eksida. AHCI tugi siiski on ja see tasub BIOS-st ka sisse lülida enne OS paigaldamist.
http://downloads.dell.com/Manuals/all-products/esuprt_laptop/esuprt_vostro_notebook/vostro-3700_service%20manual_en-us.pdf > lehekülg 28 on ketta vahetamine.
Kuna täiskiirust SSD-st niikuinii kätte ei saa tasub hoopis minna odavuse ja voolusäästlikkuse teed. Taolisel juhul oleks Crucial BX100 üsna sobiv: http://thv.hv.ee/products/Arvutikomponendid/K%C3%B5vakettad+-+SSD/530750/
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ristoo
HV vaatleja

liitunud: 19.06.2009
|
17.10.2015 10:32:24
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| ristoo kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| ristoo kirjutas: |
Tundub, et mu sülearvuti HDD kõvaketas hakkab otsa saama ning selle asemel plaan osta SSD kõvaketas. Oleks tore, kui keegi oskaks midagi soovitada. 250 GB on küll ja veel. Kas kõvaketta vahetamisega saab igaüks hakkama või tasub pöörduda spetsialisti poole?
Tänud! |
Sõltub. Kas kettale pääseb ligi lihtsalt põhja alt katet ära kruvides või on vaja sülearvuti laiali lammutada?
Lisaks mis liidesega praegune HDD seal üldse on ja kas ja milline SSD sinna asemele üldse kõlbaks?
Pane siia kirja ka arvuti mudel. |
Peaks ligi pääsema põhja katte eemaldamisel. Arvutiks on Dell Vostro 3700 aastast 2010. Kõvakettaks peaks olema WD3200BEKT-75KA9T0 Western Digital 320GB 7200RPM SATA 3.0 Gbps 2.5 inch Scorpio Hard Drive.
Risto. |
Paistab, et sinna mahub 2,5" SATA I ketas. Nimelt SATA II ega SATA III kiirused pole toetatud. Niipalju, kui mina andmetest välja lugesin, aga võin ka eksida. AHCI tugi siiski on ja see tasub BIOS-st ka sisse lülida enne OS paigaldamist.
http://downloads.dell.com/Manuals/all-products/esuprt_laptop/esuprt_vostro_notebook/vostro-3700_service%20manual_en-us.pdf > lehekülg 28 on ketta vahetamine.
Kuna täiskiirust SSD-st niikuinii kätte ei saa tasub hoopis minna odavuse ja voolusäästlikkuse teed. Taolisel juhul oleks Crucial BX100 üsna sobiv: http://thv.hv.ee/products/Arvutikomponendid/K%C3%B5vakettad+-+SSD/530750/ |
Suured tänud selgituse ning abi eest!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
20.10.2015 23:54:31
|
|
|
| garantiiline, kergelt kasutatud R9 290 DCu2 185€ eest või kasutatud, tõenäoliselt mittegarantiiline GTX780 ~230€ eest?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
21.10.2015 08:30:48
|
|
|
Kavas osta uus GPU ning silma jäi [url=https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/506014/]Gigabyte GTX 970 4GB WindForce 3X[url].
Nüüd tekib probleem sellega, et 400W Chiefteci toide jääb arvatavasti väheks profiilis oleva arvuti jaoks, kus 5770 on välja vahetatud siis uue GPU vastu.
Foorumis vaadates inimesed soovitavad toitekaid seinast seinani, kuid on jäänud mulje, et tasub vaadata midagi Seasonicult, mis algaks 600W.
Ehk oskab keegi soovitada midagi konkreetset? Modulaarsus oleks vahva, aga puudub soov selle eest kõvasti juurde maksta (näiteks kui võrdväärne toiteplokk maksab 50€ vähem, kuid pole modulaarne).
_________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
21.10.2015 10:00:02
|
|
|
Tulevikus on plaan i5/i7 baasil ka muud komponendid välja vahetada, aga nagu olen aru saanud uue Skylake arhitektuuril olevad i7 prosed ei võta oluliselt rohkem voolu kui core 2 duo masinad.
Seega võiks eeldada, et 600W sobib ilusti ka upgrade jaoks, kui SLI soovi ei ole.
_________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
21.10.2015 10:55:04
|
|
|
Sooviks pigem 60-70€ vahel, kuid võib ka ~100 olla, kui on piisavalt põhjust miks kallim variant võtta.
_________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
22.10.2015 00:10:47
|
|
|
Kas see 450W toiteplokk lahjaks ei jää, kui tuleviku vaadata?
Arvestades asjaolu, et High-End GPU-d võtavad järjest rohkem voolu, siis kas pigem ei tasuks vaadata 600W toitekat?
_________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
22.10.2015 00:37:58
|
|
|
| Milliste mobode poole tänapäeval kiigata? Mõlgub mõttes üks Skylakega masin kokku visata.
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2015 00:39:50
|
|
|
| z170 maitse järgi asus/giga/msi ja thats it, hinnad 100-500 valik on sinu.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
22.10.2015 00:47:24
|
|
|
| Kallima otsa omadel lihtsalt mingid edevamad laienduspesad ning that's it?
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
22.10.2015 00:51:50
|
|
|
| pretty much ja tavalise juku vaatevinklist pole suurt vahet, samas nüüd kõige kõige odavamaid ka päris ei soovita, ASUS Z170-A on näiteks juba väga ok mis siis, et suht odav ~140€
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
22.10.2015 09:38:47
|
|
|
| p2rn4 kirjutas: |
Kas see 450W toiteplokk lahjaks ei jää, kui tuleviku vaadata?
Arvestades asjaolu, et High-End GPU-d võtavad järjest rohkem voolu, siis kas pigem ei tasuks vaadata 600W toitekat? |
Tuleviku mõttes just tarbivus väheneb pigem.
Ei jää puudu, kui tahad osta võimsam, siis muidugi võid aga antud kooslus koos GTX970 ei vaja rohkem.
Prose+mobo jms. ühendatud sodi võtab 150w ja 970 samamoodi 150w, ja juba on 150w reservis.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
22.10.2015 20:25:19
|
|
|
| Killer85 kirjutas: |
| Kallima otsa omadel lihtsalt mingid edevamad laienduspesad ning that's it? |
Noh, erinevaid siine omavad ka sama hinnaklassi plated. Muidu aga jahh kallimal platel rohkem nänni nagu onboard wifi, thunderbolt ühendus, paremad komponendid, toiteahelal asisem jahutus, parem onboard audio jne.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
duxdery
HV veteran

liitunud: 13.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
23.10.2015 01:05:36
|
|
|
duxdery, , tänud!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
23.10.2015 11:06:10
|
|
|
Kas keegi teab, kuskohast kleebitavat takjapaela/velcro teipi saab? Väga kitsast ei tahaks. Tahaks korpuse külge ühe asja panna nii, et saaks ka kiirelt eemaldada.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
23.10.2015 12:43:52
|
|
|
| Sooviks lauaarvutile helikaarti, soovitatavalt väline kuid sobib ka sisemime. Järgi saab omale Sennheiser598 klapid. Hind võiks olla 100 ja alla.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
23.10.2015 13:11:13
|
|
|
| xonix kirjutas: |
| Sooviks lauaarvutile helikaarti, soovitatavalt väline kuid sobib ka sisemime. Järgi saab omale Sennheiser598 klapid. Hind võiks olla 100 ja alla. |
Need klapid tahavad vist võimendust ka saada, jah? Siis soovitaks FiiO E10K, ise kasutan DT-770 klappidega ja olen väga rahul. Puhas heli ning staatikat ei ole, umbes 2 tikutoosi suurune. USB kaabel on väga lühike ainult, ise panin monitori USB pessa.
Kui tahad mingeid lisasid juurde nagu positional sound ja muud mängimisega seotud asjad siis pead Asuse või Creative'i poole vaatama.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|