|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
25.09.2015 00:02:45
|
|
|
| VT65
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
25.09.2015 09:13:22
|
|
|
, muidugi.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acery
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2015
|
25.09.2015 09:33:46
|
|
|
| zwky kirjutas: |
Tere
Otsin sellist appi nagu Samsung Smart View 2.0 aga ei leia seda telefoniga otsides. Tahaks telekat ühendada telefoniga ja soovitab seal seda appi, aga ma ei leia seda google storest. Äkki mingi apk fail kusagilt usaldusväärsest kohast ? |
Samsungi toodetel on "Screen Mirroring" sisse ehitatud, vaata seadetest. Samsung Smart View 2.0 on PC'le mõeldud tarkvara.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwky
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2013

|
25.09.2015 14:09:46
|
|
|
| acery kirjutas: |
| zwky kirjutas: |
Tere
Otsin sellist appi nagu Samsung Smart View 2.0 aga ei leia seda telefoniga otsides. Tahaks telekat ühendada telefoniga ja soovitab seal seda appi, aga ma ei leia seda google storest. Äkki mingi apk fail kusagilt usaldusväärsest kohast ? |
Samsungi toodetel on "Screen Mirroring" sisse ehitatud, vaata seadetest. Samsung Smart View 2.0 on PC'le mõeldud tarkvara. |
Mul on telekas Samsung aga telefon Motorola. Lootsin telefonile mingit appi leida, mis läheb kokku.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
25.09.2015 14:28:33
|
|
|
| zwky kirjutas: |
Mul on telekas Samsung aga telefon Motorola. Lootsin telefonile mingit appi leida, mis läheb kokku. |
See on juba raskem juhtum. Samsung läheb iga päevaga selles osas aina kinnisemaks. Ma näiteks ei saa peale mingit uuendust isegi selle Samsungi äpiga oma Samsungi telefoniga Samsungi telerile ligi. Kunagi proovisin, siis töötas, kuid mingist hetkest tuli not supported ja close.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zwky
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2013

|
25.09.2015 14:37:58
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
| zwky kirjutas: |
Mul on telekas Samsung aga telefon Motorola. Lootsin telefonile mingit appi leida, mis läheb kokku. |
See on juba raskem juhtum. Samsung läheb iga päevaga selles osas aina kinnisemaks. Ma näiteks ei saa peale mingit uuendust isegi selle Samsungi äpiga oma Samsungi telefoniga Samsungi telerile ligi. Kunagi proovisin, siis töötas, kuid mingist hetkest tuli not supported ja close. |
Leidsin appi nimega TCL nScreen - see läks korralikult tööle, sain kohe läbi telekas vaadata pilte, videosi ja muusikat kuulata telefonist. Eks siis paistab kaua see kestab..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.09.2015 18:24:24
|
|
|
Telerid nagu telerid ikka, ega need teistest erine. Sisuliselt nutitv pakett koos teleri järelmaksuga, ainult ümmarguselt kalkuleerides, intressi pole.
seadmed samuti tasuta lepinguga ning kahe aastaga on teler kinni makstud, et ruuter ja digiboks päris endale saada, peab kolmas aasta veel klient olema.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
30.09.2015 18:54:01
|
|
|
elioni klient ma olen, nutitv ja netiseadmed mu enda omad... ma üritan aru saada kus konks on
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
30.09.2015 18:58:55
|
|
|
| Mingit konksu ju polegi, aga kuna Elioni pood on üks kallimaid, siis peab ikka mingi väga huvitav põhjus olema, et sealt osta.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.09.2015 19:00:06
|
|
|
| flake kirjutas: |
| elioni klient ma olen, nutitv ja netiseadmed mu enda omad... ma üritan aru saada kus konks on |
Konksu pole, kunagi oli Elionil selline kodulahenduse pakkumine kus siduva lepinguga said lauaarvuti, ruuteri ja interneti.
On inimesi kes ei jaksa kohe uut telerit osta ja järelmaksu intress teeb tehnika üllatavalt palju kallimaks, klient saab täiskomplekti järelmaksuga, ilma intressita ning teenusepakkuja saab uue eKodu kliendi.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
30.09.2015 19:34:55
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| flake kirjutas: |
| elioni klient ma olen, nutitv ja netiseadmed mu enda omad... ma üritan aru saada kus konks on |
Konksu pole, kunagi oli Elionil selline kodulahenduse pakkumine kus siduva lepinguga said lauaarvuti, ruuteri ja interneti.
On inimesi kes ei jaksa kohe uut telerit osta ja järelmaksu intress teeb tehnika üllatavalt palju kallimaks, klient saab täiskomplekti järelmaksuga, ilma intressita ning teenusepakkuja saab uue eKodu kliendi. |
Konks on ikka selles, et järelmaksu intress on müügihinnas. Kirjuta kui suurelt tahad "soodushind", see ei muuda fakti, et telerid on HV hindadest kallimad.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.09.2015 20:03:33
|
|
|
| tsitaat: |
see ei muuda fakti, et telerid on HV hindadest kallimad.
|
kui nüüd norida natuke, siis elion on ka andmebaasis, järelikult on hinnad siin sama kallid
aga HV hinnakirjas on odavamaid müüjaid kui elion
Edit:
tegin väikese korrutamise tehte
võtsin aluseks UE55JU6072
kui oleks vaid telekas seal ilma boksi ja värkideta, siis hind tuleks ju ok HV mõtteski, ca 999 euri
koos boksi ja ruuteriga 1500€ on nats ülemaksmine või mis
edit2:
samas
| tsitaat: |
| sisaldab nutiTV põhipaketti ja internetti kiirusel 5/1 või 10/10 Mbit/sek) |
ma ei viitsi nii syvitsi minna, kui suur osa sellel kuumaksul sellest boksi ja ruuteri maksust on
nii et teler iseenesest polegi kirve hinnaga, mis on üllatav, aga 0% intressi vaid telerit ei saa
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
30.09.2015 20:10:38
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
see ei muuda fakti, et telerid on HV hindadest kallimad.
|
kui nüüd norida natuke, siis elion on ka andmebaasis, järelikult on hinnad siin sama kallid
aga HV hinnakirjas on odavamaid müüjaid kui elion
Edit:
tegin väikese korrutamise tehte
võtsin aluseks UE55JU6072
kui oleks vaid telekas seal ilma boksi ja värkideta, siis hind tuleks ju ok HV mõtteski, ca 999 euri
koos boksi ja ruuteriga 1500€ on nats ülemaksmine või mis
edit2:
samas
| tsitaat: |
| sisaldab nutiTV põhipaketti ja internetti kiirusel 5/1 või 10/10 Mbit/sek) |
ma ei viitsi nii syvitsi minna, kui suur osa sellel kuumaksul sellest boksi ja ruuteri maksust on
nii et teler iseenesest polegi kirve hinnaga, mis on üllatav, aga 0% intressi vaid telerit ei saa  |
Saab ikka küll, pead vaid olema Elioni interneti- või nutiTV teenuse klient. See pakkumine on segaseks aetud kuna uuele kliendile on kõik hinnad kokku löödud.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.09.2015 20:18:47
|
|
|
no mina võtan loogiliselt
| tsitaat: |
Kui oled juba Elioni TV või koduinterneti klient, siis on võimalik osta ka ainult teler samadel tingimustel ehk 0 % intressi, 0 € lepingutasu ja 0 € sissemaksega. Tutvu Elioni teleripakkumistega siin.
|
viib lingile https://pood.elion.ee/telerite-soodusintress?_ga=1.139365683.120299796.1425138120 ja tingimused siin , mis viib omakorda esimesele lingile.
täielik ajuvabadus
pistsin juba ostukorvi asja logituna, aga seda järelmaksu võimalust ma ennem ei näe kui e-poe tingimustega nõustun (ei taha nõustuda).
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
30.09.2015 20:25:00
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
no mina võtan loogiliselt
| tsitaat: |
Kui oled juba Elioni TV või koduinterneti klient, siis on võimalik osta ka ainult teler samadel tingimustel ehk 0 % intressi, 0 € lepingutasu ja 0 € sissemaksega. Tutvu Elioni teleripakkumistega siin.
|
viib lingile https://pood.elion.ee/telerite-soodusintress?_ga=1.139365683.120299796.1425138120 ja tingimused siin , mis viib omakorda esimesele lingile.
täielik ajuvabadus
pistsin juba ostukorvi asja logituna, aga seda järelmaksu võimalust ma ennem ei näe kui e-poe tingimustega nõustun (ei taha nõustuda). |
https://www.telekom.ee/teler
Keri alla ja vaata tingimusi: Tutvun kampaaniatingimustega
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
30.09.2015 20:30:51
|
|
|
ma ei loe sealt kusagilt välja, et telekat ainult osta saab olles klient
| tsitaat: |
3. Kampaania pakkumine: Elioni interneti- või nutiTV teenuse klient või eraisik, kes liitub kampaania toimumise ajal eelnimetatud teenusega, saab osta punktis 4 toodud teleri Telekomi e-poes toodud hinnaga järgnevatel tingimustel:
- teleri maksumuse saab tasuda osade kaupa kliendi valikul 12-24 kuu jooksul;
- teleri maksumuse ajatatud korras tasumise lepingutasu on 0 eurot, esmane sissemakse on 0 eurot ja intressimäär on 0 eurot;
- teleri kohale toimetamine kulleriga on kliendile tasuta;
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
30.09.2015 20:36:40
|
|
|
jeesus188, tingimuste kõige esimene rida.
| tsitaat: |
| „Teleri pakkumine Elioni kliendile 0 intressiga“ tingimused |
Kas juba olemasolevale kliendile või siis uuele liituvale kliendile.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
viimati muutis jägaja 30.09.2015 20:37:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
30.09.2015 20:36:49
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
ma ei loe sealt kusagilt välja, et telekat ainult osta saab olles klient
| tsitaat: |
3. Kampaania pakkumine: Elioni interneti- või nutiTV teenuse klient (või eraisik, kes liitub kampaania toimumise ajal eelnimetatud teenusega,) saab osta punktis 4 toodud teleri Telekomi e-poes toodud hinnaga järgnevatel tingimustel:
- teleri maksumuse saab tasuda osade kaupa kliendi valikul 12-24 kuu jooksul;
- teleri maksumuse ajatatud korras tasumise lepingutasu on 0 eurot, esmane sissemakse on 0 eurot ja intressimäär on 0 eurot;
- teleri kohale toimetamine kulleriga on kliendile tasuta;
|
|
Jäta sulgudes olev vahele kui sa juba klient oled
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.09.2015 20:41:19
|
|
|
Jumal sa näed, ja ei mürista.
Iga pakkumise all on kirjas mida pakkumise hind sisaldab. Seal on selgelt teenuste tavahind ja siis kirjas teleri osamakse.
Teleri osamaksed korrutades 24 kuuga, teeb kokku sama hinna mis teler Telekomi e-poes kliendihinnaga maksab, ei mingit intressi, sest ka kohe ostes ei ole mingit intressi sisse arvestatud.
HinnaVaatluse hinnad näitavad loomulikult erinevaid hindu, on ju riiulipoode mis lihtsalt mõne suure pealao kaupa internetis omahinnaga edasi müüvad. Sõltub nüüd kliendist kes kus ostab.
Väide, et üks või teine müüja on alati kallim, on kellegi emotsioon, olen varem välja toonud, et on telekomi e-poe kaupasid mis on HinnaVaatluse soodsaima hinna toplistis.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
30.09.2015 20:45:20
|
|
|
indrekp, küsimus oli kasutajal jeesus188 asjaolus, et kas peab tarbima Elioni teenuseid, et saada toodet 0€% intressiga.
Või olles Starmani klient, lähed elioni poodi ja telerit ostes oledki uue klient koos kõikide soodustustega
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
30.09.2015 23:17:36
|
|
|
flake, selle 3d pärast ära küll ostmata jäta. see selline huina-muina ludinas, korra kaks kolm vaatad ja siis jääb.
ma pole vist poolaastat enam 3d vaadanud kuigi sati pealt tulevad mingid kanalid ja ketta peale on ka ports filme tõmmatud.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
30.09.2015 23:25:14
|
|
|
mhmh, olen ise ka täheldanud seda.
lähen homme esindusse, võtan pulga peal 4k footaget kaasa veidi ja palun endale demoda
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
30.09.2015 23:32:30
|
|
|
Kahe otsaga asi see 3d värk. Endale just meeldib et ta olemas on. Teatud filme äge vaadata...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
30.09.2015 23:39:47
|
|
|
pole siiamaani puudust tundnud ja teades elutempot siis filmide jaoks ei jää hetkel väga aega
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.10.2015 07:52:33
|
|
|
| flake kirjutas: |
| pole siiamaani puudust tundnud ja teades elutempot siis filmide jaoks ei jää hetkel väga aega |
Eino ega kui ei ole siis ei tunnegi. Samas mu lg prillid on nii mugavad ja pilt nii hea et kinos enam udust 3d-d vaadata ei tahagi...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
01.10.2015 09:21:40
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| flake kirjutas: |
| pole siiamaani puudust tundnud ja teades elutempot siis filmide jaoks ei jää hetkel väga aega |
Eino ega kui ei ole siis ei tunnegi. Samas mu lg prillid on nii mugavad ja pilt nii hea et kinos enam udust 3d-d vaadata ei tahagi... |
Ise ka rahul oma koduse 3D-ga. Kinos käimisest samamoodi loobunud just selle uduse pildi pärast. Ei tea, mis värk sellega on, aga värvid mulle meeldivad kinos. Kalibreerimine kodus oli suht raske otsustada, aga meeldis valikutest just Cinema variant. Tru Motion lülitasin välja, mis tegi pildi väga ebaloomulikuks, nagu käsikaameraga tehtud videosi vaataks või seebikaid.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.10.2015 09:40:18
|
|
|
| Meshboy28 kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| flake kirjutas: |
| pole siiamaani puudust tundnud ja teades elutempot siis filmide jaoks ei jää hetkel väga aega |
Eino ega kui ei ole siis ei tunnegi. Samas mu lg prillid on nii mugavad ja pilt nii hea et kinos enam udust 3d-d vaadata ei tahagi... |
Ise ka rahul oma koduse 3D-ga. Kinos käimisest samamoodi loobunud just selle uduse pildi pärast. Ei tea, mis värk sellega on, aga värvid mulle meeldivad kinos. Kalibreerimine kodus oli suht raske otsustada, aga meeldis valikutest just Cinema variant. Tru Motion lülitasin välja, mis tegi pildi väga ebaloomulikuks, nagu käsikaameraga tehtud videosi vaataks või seebikaid. |
Kinos on projektor ja projektor ei anna sul kunagi nii kontrastset pilti kui led teler. Mul endal on LG- "elav" pildireziim sees, mis siis pildi nö "600hz" teeb (tegelikkuses ilmselt mingi 120 ringi, niipalju kui koogelmoogeldada) ja alguses oli jah harjumatu aga kui ära harjud siis paremat asja polegi . Kõik on ikka ultrareaalne, eriti kui hea kvaliga film ka.
Muidugi selle 3Dga on see et ühtepidi pikslireas jookseb 2x vähem pixleid ja see võib tekitada teatud kauguselt vaadates teatud nurga alt teatud kohtadesse kvaliteedilangust kuid pole seda ise väga märganudki...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.10.2015 12:47:47
|
|
|
| Meshboy28 kirjutas: |
| Ise ka rahul oma koduse 3D-ga. Kinos käimisest samamoodi loobunud just selle uduse pildi pärast. Ei tea, mis värk sellega on, aga värvid mulle meeldivad kinos. Kalibreerimine kodus oli suht raske otsustada, aga meeldis valikutest just Cinema variant. Tru Motion lülitasin välja, mis tegi pildi väga ebaloomulikuks, nagu käsikaameraga tehtud videosi vaataks või seebikaid. |
Isiklikult ütleks, et kõik teised peale IMAXi pole 3d'd... eks näis, kas uus Plaza parem on kui kõik muu :p
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
01.10.2015 13:37:04
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Meshboy28 kirjutas: |
| Ise ka rahul oma koduse 3D-ga. Kinos käimisest samamoodi loobunud just selle uduse pildi pärast. Ei tea, mis värk sellega on, aga värvid mulle meeldivad kinos. Kalibreerimine kodus oli suht raske otsustada, aga meeldis valikutest just Cinema variant. Tru Motion lülitasin välja, mis tegi pildi väga ebaloomulikuks, nagu käsikaameraga tehtud videosi vaataks või seebikaid. |
Isiklikult ütleks, et kõik teised peale IMAXi pole 3d'd... eks näis, kas uus Plaza parem on kui kõik muu :p |
Njah ei oska öelda, pole IMAXi kinos käinud tallinnas.
Mõni võiks kirjeldada natuke.
viimati muutis Meshboy28 01.10.2015 13:39:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.10.2015 13:57:05
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Isiklikult ütleks, et kõik teised peale IMAXi pole 3d'd... eks näis, kas uus Plaza parem on kui kõik muu :p |
miks? tehnoloogias ju erinevust ei ole, vahe peamiselt ekraani suuruses.
viimsi kinos oled käinud?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.10.2015 15:20:42
|
|
|
imax tähendab seda, et nii filmi heli, pilt, ekraan kui ka nt kinosaal ja selle akustika on kokku loodud. See annab ilmselt lihtsalt parima effekti
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.10.2015 15:49:47
|
|
|
ot:
kinosaalid ja nende akustika on erinev. sõltub nii kinosaali projektist kui tehnilistest lahendustest.
imaxi müügiargument on suur ekraan. kosmoses peaks 4k pilt olema, mida on kasutusel ka teistes kinodes.
kosmose imaxi 3d võiks tänu kahele projektorile küll parem olla aga avalikult pole kahjuks kinodel piisavalt tehnilist infot väljas.
aga telekate ja 3d osas - kurat, miks küll lõpuks mingis töötavas standardis ei suudeta kokku leppida, et 3d-d ka arvutist/mängudest normaalselt telekasse saaks.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.10.2015 15:55:15
|
|
|
| londiste kirjutas: |
ot:
kinosaalid ja nende akustika on erinev. sõltub nii kinosaali projektist kui tehnilistest lahendustest.
imaxi müügiargument on suur ekraan. kosmoses peaks 4k pilt olema, mida on kasutusel ka teistes kinodes.
kosmose imaxi 3d võiks tänu kahele projektorile küll parem olla aga avalikult pole kahjuks kinodel piisavalt tehnilist infot väljas.
aga telekate ja 3d osas - kurat, miks küll lõpuks mingis töötavas standardis ei suudeta kokku leppida, et 3d-d ka arvutist/mängudest normaalselt telekasse saaks. |
no ei ole ainult pilt. https://en.wikipedia.org/wiki/IMAX
kaamerad, pilt, heli...kõik läheb sinna alla. Et kino saaks omale "imax" nime oli vaja vist ka mingeid standardeid saalis jälgida (kuskil kirjutas kunagi)
Mis probleem sul 3D arvutist telekasse saamisega on? Half-SBS läheb ilusti telekasse ja 3d toega telekas ise teeb sellest adekvaatse pildi mida okulaaridega vaadata...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.10.2015 16:20:50
|
|
|
RustyZ,
| wiki kirjutas: |
The digital installations have caused some controversy, as many theaters have branded their screens as IMAX after merely retrofitting standard auditoriums with IMAX digital projectors. The screen sizes in these auditoriums are much smaller than those in the purpose-built auditoriums of the original 15/70 IMAX format.
Another disadvantage is the much lower resolution of digital IMAX compared to traditional IMAX film, which is estimated to be up to 8,700 lines of vertical resolution on the camera negative and 4,500 on a release print.[22] Some reviewers also note that many non-IMAX theaters are already projecting films at 4K resolution, while digital IMAX has deployed both 2K and 4K products. |
| wiki kirjutas: |
| A standard IMAX screen is 22 m × 16.1 m (72 ft × 53 ft) |
| kosmos kirjutas: |
| Ekraan: ~22m x 13m |
viimati kui sellest juttu ja katsetamist oli, siis mängudest 3d pilti telekasse saada oli kas väga raske või võimatu. on see nüüdseks välja mõeldud?
bluray jms valmis-3d asjad töötavad muidugi.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
01.10.2015 18:00:19
|
|
|
| londiste kirjutas: |
RustyZ,
| wiki kirjutas: |
The digital installations have caused some controversy, as many theaters have branded their screens as IMAX after merely retrofitting standard auditoriums with IMAX digital projectors. The screen sizes in these auditoriums are much smaller than those in the purpose-built auditoriums of the original 15/70 IMAX format.
Another disadvantage is the much lower resolution of digital IMAX compared to traditional IMAX film, which is estimated to be up to 8,700 lines of vertical resolution on the camera negative and 4,500 on a release print.[22] Some reviewers also note that many non-IMAX theaters are already projecting films at 4K resolution, while digital IMAX has deployed both 2K and 4K products. |
| wiki kirjutas: |
| A standard IMAX screen is 22 m × 16.1 m (72 ft × 53 ft) |
| kosmos kirjutas: |
| Ekraan: ~22m x 13m |
viimati kui sellest juttu ja katsetamist oli, siis mängudest 3d pilti telekasse saada oli kas väga raske või võimatu. on see nüüdseks välja mõeldud?
bluray jms valmis-3d asjad töötavad muidugi. |
Ma ei saa aru mis seal keerukat peaks olema. Mängust läheb samamoodi pilt üle hdmi telekasse mingil kujul ja vsjoo. Arvutiga pole proovind aga ps3 peal toimis.
Seega kui mängul 3d funkts siis topitakse 2 pilti kõrvuti ja telekas teeb tsikibriki.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
01.10.2015 19:16:13
|
|
|
Meshboy28, olen käinud dokumentaalfilme seal vaatamas (tunnised, ookeanipõhjas kammimisest ning space stationi oma, mõlemad ülivõrdes) ja tuli meelde kui kunagi plazas avatari vaadates käies (mõttetu kogemus, paar üksikut ägedat kohta, ühtegi wow kohta ei olnud, suur osa filmist oli prille eest ära võttes sama efektne) näidati alice imedemaal trailerit, kus liblikas lendas "sinu ette" ja võttis käega haarama, tundus superefekt ja läksin sellepärast vaatama... hiljem oli filmis pm. ainult see koht sama kõva, muu meh.... üldiselt on 3d külmaks jätnud, kuni IMAXini... space station'is võttis koguaeg ikka täiega sisse efekt ja lendavat kinnast tahtsin kätte panna jms., film läbi oli, siis kujutasin ette, kuidas ühe naise maha asetatud kott kohe hõljuma hakkab, efekt oli nii hea...
londiste, täiesti teine tehnoloogia ju... nii heli kui ka pilt on täiesti oma tehnoloogia neil ja koos arendatud, mis annab ilmselt ka efekti... Dolby peaks konkurendiga mingiaeg välja tulema... Viimsi kinos olen näinud, ent 3d'd pole tsekkinud, sest ei erutanud üldse 3d ja käisin siis kui juhtus teistel soovis olevat 3d film kuskil... peaks tegelt Viimsi oma ära vaatama küll võrdluseks, 4k 3d võiks parem olla kui teiste vanad juustud küll...
ps. mingi jutt on selline ka, et IMAX kasutab kaht 4k projektorit kuidagi ära nii, et pilt pole 8k, ent on 2x4k, ei tea täpsemalt selle kohta... keda huvitab võib kosmosesse päringu saata :p
vb. oli see ka kellegi teadmatu jutt sellest, et 3ds kuvatakse kaht pilti, et 3d efekt tekitada ja mõlemad on 4k pildid, nagu ka mujal 3d kinodes, kus 4k pilt
telerite 3d'ga on kogemus üürike ja seegi vist ainult 2d->3d variandiga... mingiaeg kui telekaostmine käes, siis vast käin kellegi juures vaatamas, kel parim telekas, et teada, kas köidab
LG oma vist on parim, sest nad hakkasid kunagi ammu kohe passiivset 3d'd arendama?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
01.10.2015 19:29:21
|
|
|
rmc, kosmos ise kirjutab, et mõlemad projektorid näitavad sama pilti. lihtsalt kahe projektoriga üle, et eredam oleks.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007
|
01.10.2015 21:48:36
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| Meshboy28, olen käinud dokumentaalfilme seal vaatamas (tunnised, ookeanipõhjas kammimisest ning space stationi oma, mõlemad ülivõrdes) ja tuli meelde kui kunagi plazas avatari vaadates käies (mõttetu kogemus, paar üksikut ägedat kohta, ühtegi wow kohta ei olnud, suur osa filmist oli prille eest ära võttes sama efektne) näidati alice imedemaal trailerit, kus liblikas lendas "sinu ette" ja võttis käega haarama, tundus superefekt ja läksin sellepärast vaatama... hiljem oli filmis pm. ainult see koht sama kõva, muu meh.... üldiselt on 3d külmaks jätnud, kuni IMAXini... space station'is võttis koguaeg ikka täiega sisse efekt ja lendavat kinnast tahtsin kätte panna jms., film läbi oli, siis kujutasin ette, kuidas ühe naise maha asetatud kott kohe hõljuma hakkab, efekt oli nii hea... |
Vägev
Tallinna ükskord satub, peaks ära käima seal kinos. Viimsis oli see vist.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004

|
01.10.2015 21:52:07
|
|
|
Meshboy28, ei ole viimsis. http://kinokosmos.ee/, Pärnu mnt 45, Tallinn.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
02.10.2015 13:15:03
|
|
|
Kas keegi oma 2014 LG masinale ka juba webos 2 saanud on? Pidavat 2015 aasta teises pooles ka neile aparaatidele tulema aga seni ei kipu ei kõppu..
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
02.10.2015 13:24:27
|
|
|
RustyZ, 2.0 pole seni tulnud 2014 mudelitele. Tuli versioon 1.4(1.3 asemel) aga see nüüd võeti update serveritest maha kuna palju oli appide crashimist.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaani8
HV kasutaja

liitunud: 27.09.2004
|
02.10.2015 13:42:43
|
|
|
| Aga kui WebOS 2.0 peal siis OK?
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
02.10.2015 13:48:58
|
|
|
| [veix] kirjutas: |
| RustyZ, 2.0 pole seni tulnud 2014 mudelitele. Tuli versioon 1.4(1.3 asemel) aga see nüüd võeti update serveritest maha kuna palju oli appide crashimist. |
ok. ise ootan just kuna pidi kiirem olema. Ja lubati nagu et saab varsti.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
02.10.2015 13:51:32
|
|
|
jaani8, väidetavalt peaks jah 2015a WEBOS2.0 telerid laskma installida elioni äppi Ei ole ise näppida saanud.
_________________ Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
02.10.2015 15:22:57
|
|
|
Rabasin hoopis Samsungi 48" H6400 ligi
_________________ ..||.. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|