Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 00:02:45 vasta tsitaadiga

VT65
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 25.09.2015 09:13:22 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
VT65

doh.gif icon_redface.gif , muidugi.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acery
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2015




sõnum 25.09.2015 09:33:46 vasta tsitaadiga

zwky kirjutas:
Tere

Otsin sellist appi nagu Samsung Smart View 2.0 aga ei leia seda telefoniga otsides. Tahaks telekat ühendada telefoniga ja soovitab seal seda appi, aga ma ei leia seda google storest. Äkki mingi apk fail kusagilt usaldusväärsest kohast ?


Samsungi toodetel on "Screen Mirroring" sisse ehitatud, vaata seadetest. Samsung Smart View 2.0 on PC'le mõeldud tarkvara.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 09:44:58 vasta tsitaadiga

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.companion
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zwky
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2013



Online
sõnum 25.09.2015 14:09:46 vasta tsitaadiga

acery kirjutas:
zwky kirjutas:
Tere

Otsin sellist appi nagu Samsung Smart View 2.0 aga ei leia seda telefoniga otsides. Tahaks telekat ühendada telefoniga ja soovitab seal seda appi, aga ma ei leia seda google storest. Äkki mingi apk fail kusagilt usaldusväärsest kohast ?


Samsungi toodetel on "Screen Mirroring" sisse ehitatud, vaata seadetest. Samsung Smart View 2.0 on PC'le mõeldud tarkvara.


Mul on telekas Samsung aga telefon Motorola. Lootsin telefonile mingit appi leida, mis läheb kokku.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 14:28:33 vasta tsitaadiga

zwky kirjutas:


Mul on telekas Samsung aga telefon Motorola. Lootsin telefonile mingit appi leida, mis läheb kokku.

See on juba raskem juhtum. Samsung läheb iga päevaga selles osas aina kinnisemaks. Ma näiteks ei saa peale mingit uuendust isegi selle Samsungi äpiga oma Samsungi telefoniga Samsungi telerile ligi. Kunagi proovisin, siis töötas, kuid mingist hetkest tuli not supported ja close.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zwky
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2013



Online
sõnum 25.09.2015 14:37:58 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
zwky kirjutas:


Mul on telekas Samsung aga telefon Motorola. Lootsin telefonile mingit appi leida, mis läheb kokku.

See on juba raskem juhtum. Samsung läheb iga päevaga selles osas aina kinnisemaks. Ma näiteks ei saa peale mingit uuendust isegi selle Samsungi äpiga oma Samsungi telefoniga Samsungi telerile ligi. Kunagi proovisin, siis töötas, kuid mingist hetkest tuli not supported ja close.


Leidsin appi nimega TCL nScreen - see läks korralikult tööle, sain kohe läbi telekas vaadata pilte, videosi ja muusikat kuulata telefonist. Eks siis paistab kaua see kestab..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 18:11:26 vasta tsitaadiga

Mis nendest Elioni pakkumises olevatest telekatest arvata?
https://www.telekom.ee/teler

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 18:24:24 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Mis nendest Elioni pakkumises olevatest telekatest arvata?
https://www.telekom.ee/teler


Telerid nagu telerid ikka, ega need teistest erine. Sisuliselt nutitv pakett koos teleri järelmaksuga, ainult ümmarguselt kalkuleerides, intressi pole.
seadmed samuti tasuta lepinguga ning kahe aastaga on teler kinni makstud, et ruuter ja digiboks päris endale saada, peab kolmas aasta veel klient olema.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 18:54:01 vasta tsitaadiga

elioni klient ma olen, nutitv ja netiseadmed mu enda omad... ma üritan aru saada kus konks on
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 18:58:55 vasta tsitaadiga

Mingit konksu ju polegi, aga kuna Elioni pood on üks kallimaid, siis peab ikka mingi väga huvitav põhjus olema, et sealt osta.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 19:00:06 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
elioni klient ma olen, nutitv ja netiseadmed mu enda omad... ma üritan aru saada kus konks on


Konksu pole, kunagi oli Elionil selline kodulahenduse pakkumine kus siduva lepinguga said lauaarvuti, ruuteri ja interneti.
On inimesi kes ei jaksa kohe uut telerit osta ja järelmaksu intress teeb tehnika üllatavalt palju kallimaks, klient saab täiskomplekti järelmaksuga, ilma intressita ning teenusepakkuja saab uue eKodu kliendi.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 30.09.2015 19:34:55 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
flake kirjutas:
elioni klient ma olen, nutitv ja netiseadmed mu enda omad... ma üritan aru saada kus konks on


Konksu pole, kunagi oli Elionil selline kodulahenduse pakkumine kus siduva lepinguga said lauaarvuti, ruuteri ja interneti.
On inimesi kes ei jaksa kohe uut telerit osta ja järelmaksu intress teeb tehnika üllatavalt palju kallimaks, klient saab täiskomplekti järelmaksuga, ilma intressita ning teenusepakkuja saab uue eKodu kliendi.

Konks on ikka selles, et järelmaksu intress on müügihinnas. Kirjuta kui suurelt tahad "soodushind", see ei muuda fakti, et telerid on HV hindadest kallimad.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 20:03:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

see ei muuda fakti, et telerid on HV hindadest kallimad.

kui nüüd norida natuke, siis elion on ka andmebaasis, järelikult on hinnad siin sama kallid icon_lol.gif
aga HV hinnakirjas on odavamaid müüjaid kui elion thumbs_up.gif

Edit:


tegin väikese korrutamise tehte
võtsin aluseks UE55JU6072
kui oleks vaid telekas seal ilma boksi ja värkideta, siis hind tuleks ju ok HV mõtteski, ca 999 euri
koos boksi ja ruuteriga 1500€ on nats ülemaksmine või mis icon_rolleyes.gif
edit2:
samas
tsitaat:
sisaldab nutiTV põhipaketti ja internetti kiirusel 5/1 või 10/10 Mbit/sek)
ma ei viitsi nii syvitsi minna, kui suur osa sellel kuumaksul sellest boksi ja ruuteri maksust on


nii et teler iseenesest polegi kirve hinnaga, mis on üllatav, aga 0% intressi vaid telerit ei saa icon_biggrin.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 30.09.2015 20:10:38 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

see ei muuda fakti, et telerid on HV hindadest kallimad.

kui nüüd norida natuke, siis elion on ka andmebaasis, järelikult on hinnad siin sama kallid icon_lol.gif
aga HV hinnakirjas on odavamaid müüjaid kui elion thumbs_up.gif

Edit:


tegin väikese korrutamise tehte
võtsin aluseks UE55JU6072
kui oleks vaid telekas seal ilma boksi ja värkideta, siis hind tuleks ju ok HV mõtteski, ca 999 euri
koos boksi ja ruuteriga 1500€ on nats ülemaksmine või mis icon_rolleyes.gif
edit2:
samas
tsitaat:
sisaldab nutiTV põhipaketti ja internetti kiirusel 5/1 või 10/10 Mbit/sek)
ma ei viitsi nii syvitsi minna, kui suur osa sellel kuumaksul sellest boksi ja ruuteri maksust on


nii et teler iseenesest polegi kirve hinnaga, mis on üllatav, aga 0% intressi vaid telerit ei saa icon_biggrin.gif

Saab ikka küll, pead vaid olema Elioni interneti- või nutiTV teenuse klient. See pakkumine on segaseks aetud kuna uuele kliendile on kõik hinnad kokku löödud.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 20:18:47 vasta tsitaadiga

no mina võtan loogiliselt
tsitaat:

Kui oled juba Elioni TV või koduinterneti klient, siis on võimalik osta ka ainult teler samadel tingimustel ehk 0 % intressi, 0 € lepingutasu ja 0 € sissemaksega. Tutvu Elioni teleripakkumistega siin.

viib lingile https://pood.elion.ee/telerite-soodusintress?_ga=1.139365683.120299796.1425138120 ja tingimused siin , mis viib omakorda esimesele lingile.
täielik ajuvabadus icon_confused.gif

pistsin juba ostukorvi asja logituna, aga seda järelmaksu võimalust ma ennem ei näe kui e-poe tingimustega nõustun (ei taha nõustuda).

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 30.09.2015 20:25:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
no mina võtan loogiliselt
tsitaat:

Kui oled juba Elioni TV või koduinterneti klient, siis on võimalik osta ka ainult teler samadel tingimustel ehk 0 % intressi, 0 € lepingutasu ja 0 € sissemaksega. Tutvu Elioni teleripakkumistega siin.

viib lingile https://pood.elion.ee/telerite-soodusintress?_ga=1.139365683.120299796.1425138120 ja tingimused siin , mis viib omakorda esimesele lingile.
täielik ajuvabadus icon_confused.gif

pistsin juba ostukorvi asja logituna, aga seda järelmaksu võimalust ma ennem ei näe kui e-poe tingimustega nõustun (ei taha nõustuda).

https://www.telekom.ee/teler
Keri alla ja vaata tingimusi: Tutvun kampaaniatingimustega
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 20:30:51 vasta tsitaadiga

ma ei loe sealt kusagilt välja, et telekat ainult osta saab olles klient
tsitaat:

3. Kampaania pakkumine: Elioni interneti- või nutiTV teenuse klient või eraisik, kes liitub kampaania toimumise ajal eelnimetatud teenusega, saab osta punktis 4 toodud teleri Telekomi e-poes toodud hinnaga järgnevatel tingimustel:
- teleri maksumuse saab tasuda osade kaupa kliendi valikul 12-24 kuu jooksul;
- teleri maksumuse ajatatud korras tasumise lepingutasu on 0 eurot, esmane sissemakse on 0 eurot ja intressimäär on 0 eurot;
- teleri kohale toimetamine kulleriga on kliendile tasuta;

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.09.2015 20:36:40 vasta tsitaadiga

jeesus188, tingimuste kõige esimene rida.
tsitaat:
„Teleri pakkumine Elioni kliendile 0 intressiga“ tingimused


Kas juba olemasolevale kliendile või siis uuele liituvale kliendile.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."


viimati muutis jägaja 30.09.2015 20:37:15, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 30.09.2015 20:36:49 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ma ei loe sealt kusagilt välja, et telekat ainult osta saab olles klient
tsitaat:

3. Kampaania pakkumine: Elioni interneti- või nutiTV teenuse klient (või eraisik, kes liitub kampaania toimumise ajal eelnimetatud teenusega,) saab osta punktis 4 toodud teleri Telekomi e-poes toodud hinnaga järgnevatel tingimustel:
- teleri maksumuse saab tasuda osade kaupa kliendi valikul 12-24 kuu jooksul;
- teleri maksumuse ajatatud korras tasumise lepingutasu on 0 eurot, esmane sissemakse on 0 eurot ja intressimäär on 0 eurot;
- teleri kohale toimetamine kulleriga on kliendile tasuta;

Jäta sulgudes olev vahele kui sa juba klient oled
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 20:41:19 vasta tsitaadiga

Jumal sa näed, ja ei mürista.

Iga pakkumise all on kirjas mida pakkumise hind sisaldab. Seal on selgelt teenuste tavahind ja siis kirjas teleri osamakse.
Teleri osamaksed korrutades 24 kuuga, teeb kokku sama hinna mis teler Telekomi e-poes kliendihinnaga maksab, ei mingit intressi, sest ka kohe ostes ei ole mingit intressi sisse arvestatud.

HinnaVaatluse hinnad näitavad loomulikult erinevaid hindu, on ju riiulipoode mis lihtsalt mõne suure pealao kaupa internetis omahinnaga edasi müüvad. Sõltub nüüd kliendist kes kus ostab.

Väide, et üks või teine müüja on alati kallim, on kellegi emotsioon, olen varem välja toonud, et on telekomi e-poe kaupasid mis on HinnaVaatluse soodsaima hinna toplistis.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 30.09.2015 20:45:20 vasta tsitaadiga

indrekp, küsimus oli kasutajal jeesus188 asjaolus, et kas peab tarbima Elioni teenuseid, et saada toodet 0€% intressiga.
Või olles Starmani klient, lähed elioni poodi ja telerit ostes oledki uue klient koos kõikide soodustustega icon_cool.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 22:57:05 vasta tsitaadiga

Kas see samsa 48" UHD mis seal pakkumises on, on vähegi asine? Või millest nii madal hind võrreldes muude sama mõõtu UHD asjandustega?
https://pood.elion.ee/productInfo/55/48-led-teler-samsung-ju6072u/UE48JU6072UXXH?_ga=1.183348774.1240785242.1436268191

ise küsin, ise vastan. 3D'd ei ole

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 23:17:36 vasta tsitaadiga

flake, selle 3d pärast ära küll ostmata jäta. see selline huina-muina ludinas, korra kaks kolm vaatad ja siis jääb.
ma pole vist poolaastat enam 3d vaadanud kuigi sati pealt tulevad mingid kanalid ja ketta peale on ka ports filme tõmmatud.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 23:25:14 vasta tsitaadiga

mhmh, olen ise ka täheldanud seda.
lähen homme esindusse, võtan pulga peal 4k footaget kaasa veidi ja palun endale demoda icon_biggrin.gif

_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.09.2015 23:32:30 vasta tsitaadiga

Kahe otsaga asi see 3d värk. Endale just meeldib et ta olemas on. Teatud filme äge vaadata...
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2015 23:39:47 vasta tsitaadiga

pole siiamaani puudust tundnud ja teades elutempot siis filmide jaoks ei jää hetkel väga aega
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.10.2015 07:52:33 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
pole siiamaani puudust tundnud ja teades elutempot siis filmide jaoks ei jää hetkel väga aega


Eino ega kui ei ole siis ei tunnegi. Samas mu lg prillid on nii mugavad ja pilt nii hea et kinos enam udust 3d-d vaadata ei tahagi...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 09:21:40 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
flake kirjutas:
pole siiamaani puudust tundnud ja teades elutempot siis filmide jaoks ei jää hetkel väga aega


Eino ega kui ei ole siis ei tunnegi. Samas mu lg prillid on nii mugavad ja pilt nii hea et kinos enam udust 3d-d vaadata ei tahagi...


Ise ka rahul oma koduse 3D-ga. Kinos käimisest samamoodi loobunud just selle uduse pildi pärast. Ei tea, mis värk sellega on, aga värvid mulle meeldivad kinos. Kalibreerimine kodus oli suht raske otsustada, aga meeldis valikutest just Cinema variant. Tru Motion lülitasin välja, mis tegi pildi väga ebaloomulikuks, nagu käsikaameraga tehtud videosi vaataks või seebikaid.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.10.2015 09:40:18 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
RustyZ kirjutas:
flake kirjutas:
pole siiamaani puudust tundnud ja teades elutempot siis filmide jaoks ei jää hetkel väga aega


Eino ega kui ei ole siis ei tunnegi. Samas mu lg prillid on nii mugavad ja pilt nii hea et kinos enam udust 3d-d vaadata ei tahagi...


Ise ka rahul oma koduse 3D-ga. Kinos käimisest samamoodi loobunud just selle uduse pildi pärast. Ei tea, mis värk sellega on, aga värvid mulle meeldivad kinos. Kalibreerimine kodus oli suht raske otsustada, aga meeldis valikutest just Cinema variant. Tru Motion lülitasin välja, mis tegi pildi väga ebaloomulikuks, nagu käsikaameraga tehtud videosi vaataks või seebikaid.


Kinos on projektor ja projektor ei anna sul kunagi nii kontrastset pilti kui led teler. Mul endal on LG- "elav" pildireziim sees, mis siis pildi nö "600hz" teeb (tegelikkuses ilmselt mingi 120 ringi, niipalju kui koogelmoogeldada) ja alguses oli jah harjumatu aga kui ära harjud siis paremat asja polegi thumbs_up.gif. Kõik on ikka ultrareaalne, eriti kui hea kvaliga film ka.

Muidugi selle 3Dga on see et ühtepidi pikslireas jookseb 2x vähem pixleid ja see võib tekitada teatud kauguselt vaadates teatud nurga alt teatud kohtadesse kvaliteedilangust kuid pole seda ise väga märganudki...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 12:47:47 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
Ise ka rahul oma koduse 3D-ga. Kinos käimisest samamoodi loobunud just selle uduse pildi pärast. Ei tea, mis värk sellega on, aga värvid mulle meeldivad kinos. Kalibreerimine kodus oli suht raske otsustada, aga meeldis valikutest just Cinema variant. Tru Motion lülitasin välja, mis tegi pildi väga ebaloomulikuks, nagu käsikaameraga tehtud videosi vaataks või seebikaid.

Isiklikult ütleks, et kõik teised peale IMAXi pole 3d'd... eks näis, kas uus Plaza parem on kui kõik muu :p

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 13:37:04 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Meshboy28 kirjutas:
Ise ka rahul oma koduse 3D-ga. Kinos käimisest samamoodi loobunud just selle uduse pildi pärast. Ei tea, mis värk sellega on, aga värvid mulle meeldivad kinos. Kalibreerimine kodus oli suht raske otsustada, aga meeldis valikutest just Cinema variant. Tru Motion lülitasin välja, mis tegi pildi väga ebaloomulikuks, nagu käsikaameraga tehtud videosi vaataks või seebikaid.

Isiklikult ütleks, et kõik teised peale IMAXi pole 3d'd... eks näis, kas uus Plaza parem on kui kõik muu :p


Njah ei oska öelda, pole IMAXi kinos käinud tallinnas. icon_rolleyes.gif
Mõni võiks kirjeldada natuke.


viimati muutis Meshboy28 01.10.2015 13:39:21, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 13:39:01 vasta tsitaadiga

kellel etv ja etv2 subtiitrid kalavad siis philipsiga saab tiitrid kohati tööle kui need VÄLJA lülitada. miks, ei tea.
vanematel samsungitel tuleb subt. nuppu näppida ning valida üks kahest " määramata " dest. kehvemal juhul on vaja peale iga kanalivahetust see liigutus teha.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 13:57:05 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Isiklikult ütleks, et kõik teised peale IMAXi pole 3d'd... eks näis, kas uus Plaza parem on kui kõik muu :p
miks? tehnoloogias ju erinevust ei ole, vahe peamiselt ekraani suuruses.
viimsi kinos oled käinud?

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.10.2015 15:20:42 vasta tsitaadiga

imax tähendab seda, et nii filmi heli, pilt, ekraan kui ka nt kinosaal ja selle akustika on kokku loodud. See annab ilmselt lihtsalt parima effekti
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 15:49:47 vasta tsitaadiga

ot:
kinosaalid ja nende akustika on erinev. sõltub nii kinosaali projektist kui tehnilistest lahendustest.
imaxi müügiargument on suur ekraan. kosmoses peaks 4k pilt olema, mida on kasutusel ka teistes kinodes.
kosmose imaxi 3d võiks tänu kahele projektorile küll parem olla aga avalikult pole kahjuks kinodel piisavalt tehnilist infot väljas.

aga telekate ja 3d osas - kurat, miks küll lõpuks mingis töötavas standardis ei suudeta kokku leppida, et 3d-d ka arvutist/mängudest normaalselt telekasse saaks.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.10.2015 15:55:15 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
ot:
kinosaalid ja nende akustika on erinev. sõltub nii kinosaali projektist kui tehnilistest lahendustest.
imaxi müügiargument on suur ekraan. kosmoses peaks 4k pilt olema, mida on kasutusel ka teistes kinodes.
kosmose imaxi 3d võiks tänu kahele projektorile küll parem olla aga avalikult pole kahjuks kinodel piisavalt tehnilist infot väljas.

aga telekate ja 3d osas - kurat, miks küll lõpuks mingis töötavas standardis ei suudeta kokku leppida, et 3d-d ka arvutist/mängudest normaalselt telekasse saaks.


no ei ole ainult pilt. https://en.wikipedia.org/wiki/IMAX
kaamerad, pilt, heli...kõik läheb sinna alla. Et kino saaks omale "imax" nime oli vaja vist ka mingeid standardeid saalis jälgida (kuskil kirjutas kunagi)

Mis probleem sul 3D arvutist telekasse saamisega on? Half-SBS läheb ilusti telekasse ja 3d toega telekas ise teeb sellest adekvaatse pildi mida okulaaridega vaadata...

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 16:20:50 vasta tsitaadiga

RustyZ,
wiki kirjutas:
The digital installations have caused some controversy, as many theaters have branded their screens as IMAX after merely retrofitting standard auditoriums with IMAX digital projectors. The screen sizes in these auditoriums are much smaller than those in the purpose-built auditoriums of the original 15/70 IMAX format.

Another disadvantage is the much lower resolution of digital IMAX compared to traditional IMAX film, which is estimated to be up to 8,700 lines of vertical resolution on the camera negative and 4,500 on a release print.[22] Some reviewers also note that many non-IMAX theaters are already projecting films at 4K resolution, while digital IMAX has deployed both 2K and 4K products.

wiki kirjutas:
A standard IMAX screen is 22 m × 16.1 m (72 ft × 53 ft)

kosmos kirjutas:
Ekraan: ~22m x 13m


viimati kui sellest juttu ja katsetamist oli, siis mängudest 3d pilti telekasse saada oli kas väga raske või võimatu. on see nüüdseks välja mõeldud?
bluray jms valmis-3d asjad töötavad muidugi.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.10.2015 18:00:19 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
RustyZ,
wiki kirjutas:
The digital installations have caused some controversy, as many theaters have branded their screens as IMAX after merely retrofitting standard auditoriums with IMAX digital projectors. The screen sizes in these auditoriums are much smaller than those in the purpose-built auditoriums of the original 15/70 IMAX format.

Another disadvantage is the much lower resolution of digital IMAX compared to traditional IMAX film, which is estimated to be up to 8,700 lines of vertical resolution on the camera negative and 4,500 on a release print.[22] Some reviewers also note that many non-IMAX theaters are already projecting films at 4K resolution, while digital IMAX has deployed both 2K and 4K products.

wiki kirjutas:
A standard IMAX screen is 22 m × 16.1 m (72 ft × 53 ft)

kosmos kirjutas:
Ekraan: ~22m x 13m


viimati kui sellest juttu ja katsetamist oli, siis mängudest 3d pilti telekasse saada oli kas väga raske või võimatu. on see nüüdseks välja mõeldud?
bluray jms valmis-3d asjad töötavad muidugi.


Ma ei saa aru mis seal keerukat peaks olema. Mängust läheb samamoodi pilt üle hdmi telekasse mingil kujul ja vsjoo. Arvutiga pole proovind aga ps3 peal toimis.

Seega kui mängul 3d funkts siis topitakse 2 pilti kõrvuti ja telekas teeb tsikibriki.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 19:16:13 vasta tsitaadiga

Meshboy28, olen käinud dokumentaalfilme seal vaatamas (tunnised, ookeanipõhjas kammimisest ning space stationi oma, mõlemad ülivõrdes) ja tuli meelde kui kunagi plazas avatari vaadates käies (mõttetu kogemus, paar üksikut ägedat kohta, ühtegi wow kohta ei olnud, suur osa filmist oli prille eest ära võttes sama efektne) näidati alice imedemaal trailerit, kus liblikas lendas "sinu ette" ja võttis käega haarama, tundus superefekt ja läksin sellepärast vaatama... hiljem oli filmis pm. ainult see koht sama kõva, muu meh.... üldiselt on 3d külmaks jätnud, kuni IMAXini... space station'is võttis koguaeg ikka täiega sisse efekt ja lendavat kinnast tahtsin kätte panna jms., film läbi oli, siis kujutasin ette, kuidas ühe naise maha asetatud kott kohe hõljuma hakkab, efekt oli nii hea...

londiste, täiesti teine tehnoloogia ju... nii heli kui ka pilt on täiesti oma tehnoloogia neil ja koos arendatud, mis annab ilmselt ka efekti... Dolby peaks konkurendiga mingiaeg välja tulema... Viimsi kinos olen näinud, ent 3d'd pole tsekkinud, sest ei erutanud üldse 3d ja käisin siis kui juhtus teistel soovis olevat 3d film kuskil... peaks tegelt Viimsi oma ära vaatama küll võrdluseks, 4k 3d võiks parem olla kui teiste vanad juustud küll...
ps. mingi jutt on selline ka, et IMAX kasutab kaht 4k projektorit kuidagi ära nii, et pilt pole 8k, ent on 2x4k, ei tea täpsemalt selle kohta... keda huvitab võib kosmosesse päringu saata :p
vb. oli see ka kellegi teadmatu jutt sellest, et 3ds kuvatakse kaht pilti, et 3d efekt tekitada ja mõlemad on 4k pildid, nagu ka mujal 3d kinodes, kus 4k pilt icon_smile.gif

telerite 3d'ga on kogemus üürike ja seegi vist ainult 2d->3d variandiga... mingiaeg kui telekaostmine käes, siis vast käin kellegi juures vaatamas, kel parim telekas, et teada, kas köidab icon_smile.gif
LG oma vist on parim, sest nad hakkasid kunagi ammu kohe passiivset 3d'd arendama?

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 19:29:21 vasta tsitaadiga

rmc, kosmos ise kirjutab, et mõlemad projektorid näitavad sama pilti. lihtsalt kahe projektoriga üle, et eredam oleks.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.10.2015 21:48:36 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Meshboy28, olen käinud dokumentaalfilme seal vaatamas (tunnised, ookeanipõhjas kammimisest ning space stationi oma, mõlemad ülivõrdes) ja tuli meelde kui kunagi plazas avatari vaadates käies (mõttetu kogemus, paar üksikut ägedat kohta, ühtegi wow kohta ei olnud, suur osa filmist oli prille eest ära võttes sama efektne) näidati alice imedemaal trailerit, kus liblikas lendas "sinu ette" ja võttis käega haarama, tundus superefekt ja läksin sellepärast vaatama... hiljem oli filmis pm. ainult see koht sama kõva, muu meh.... üldiselt on 3d külmaks jätnud, kuni IMAXini... space station'is võttis koguaeg ikka täiega sisse efekt ja lendavat kinnast tahtsin kätte panna jms., film läbi oli, siis kujutasin ette, kuidas ühe naise maha asetatud kott kohe hõljuma hakkab, efekt oli nii hea...


Vägev thumbs_up.gif
Tallinna ükskord satub, peaks ära käima seal kinos. Viimsis oli see vist.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004



Online
sõnum 01.10.2015 21:52:07 vasta tsitaadiga

Meshboy28, ei ole viimsis. http://kinokosmos.ee/, Pärnu mnt 45, Tallinn.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 12:04:10 vasta tsitaadiga

Rääkige LG mehed, kas WebOS 2.0 peal elioni äpp töötab?


http://www.lg.com/ee/telerid/lg-40LF631V
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.10.2015 13:15:03 vasta tsitaadiga

Kas keegi oma 2014 LG masinale ka juba webos 2 saanud on? Pidavat 2015 aasta teises pooles ka neile aparaatidele tulema aga seni ei kipu ei kõppu..
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 13:24:27 vasta tsitaadiga

RustyZ, 2.0 pole seni tulnud 2014 mudelitele. Tuli versioon 1.4(1.3 asemel) aga see nüüd võeti update serveritest maha kuna palju oli appide crashimist.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaani8
HV kasutaja
jaani8

liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 13:42:43 vasta tsitaadiga

Aga kui WebOS 2.0 peal siis OK?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.10.2015 13:48:58 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
RustyZ, 2.0 pole seni tulnud 2014 mudelitele. Tuli versioon 1.4(1.3 asemel) aga see nüüd võeti update serveritest maha kuna palju oli appide crashimist.


ok. ise ootan just kuna pidi kiirem olema. Ja lubati nagu et saab varsti.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 13:51:32 vasta tsitaadiga

jaani8, väidetavalt peaks jah 2015a WEBOS2.0 telerid laskma installida elioni äppi icon_smile.gif Ei ole ise näppida saanud.
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2015 15:22:57 vasta tsitaadiga

Rabasin hoopis Samsungi 48" H6400 ligi
_________________
..||..
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Telerite üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 313, 314, 315 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.