Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 31, 32, 33  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 14.06.2015 16:59:10 vasta tsitaadiga

hondaa, aku kestvuse kohapealt, welcome to android. kui mõtled, et teiste firmade seadmetega vähem muresid, siis eksid. pigem rohkem. alates lollipopist kindlasti rohkem probleeme. kui sa just ei mõtle mingeid stamina tüüpi akurakendusi, mis sul data/gps/wifi/bt jne välja krutivad koos ekraaniga. Võid ju oma nexusele ka sellise hankida, play poest LeanDroid, soovitan.

levi kohapealt ei oska küll öelda, milles su probleem, mis operaatorit kasutad? elisaga probleemid puuduvad, samuti raske öelda, kuidas tarkvaraliselt saaks selline probleem tekkida. 5.1.1 ; 5.0.1 ; 4.4.4 ei tekitanud mul kunagi probleeme
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2015 20:51:42 vasta tsitaadiga

Huvitav milles võib viga olla, et kui ma ühendan telefonile kõrvaklapid külge, siis töötab ainult kõrvaklapil üks klapp?
Olen mitmeid klappe proovinud ja sama jama.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.06.2015 21:06:27 vasta tsitaadiga

helpless, lükkad pistiku lõpuni ilusti? Kui jah, siis on telefonil pesas klemm murdunud.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.06.2015 21:23:57 vasta tsitaadiga

Ikka lõpuni. Peaks garantiisse viima siis? Või see ei lähe selle alla? Pole nagu väga seda auku seal kasutanudki.
Ebanormaalne.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 09:21:00 vasta tsitaadiga

silver010, m6tted juba z3 compacti peale kolida. Gsmarena j2rgi peaks aku yks korralikumaid olema.

Elutsen inglismaal, siin juba alustuseks oli levi halvem, kui eestis. Eile sai ka j2lle seda probleemi kohatud. Pooleldi t2is 4g pealt olematule 3g ja sealt edasi 2g peale, 4g enne tagasi ei saa, kui 2g v2lja lylitada. Ysnagi ebamugav ja tyytu
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.06.2015 10:00:51 vasta tsitaadiga

Tundub, et mul on ikka kõvasti vedanud, no ei ole neid probleeme, millest siin räägitakse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart63
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2006




sõnum 15.06.2015 18:59:38 vasta tsitaadiga

CM12.1 nüüd 2 nädalat peal olnud, siiani palju probleemivabam kui 5.1.1 ja saab meelepärasemaks ka mudida igast otsast.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 14:55:18 vasta tsitaadiga

Kas see jama on ainult minul või kellelgi veel?
Play muusika lakkab vahel lihtsalt töötamast. Peale restarti töötab jälle.
Ta nagu ei jookse kokku ega ei anna mingit veateadet. Aga kui tahan laulud mängima panna, siis midagi lihtsalt ei juhtu. Kliki nagu loll laulu peale aga see ei lähe käima.
Täpselt selline tunne nagu puuteekraan sureks ära selle appiga vahel.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 17:46:08 vasta tsitaadiga

Olen kohanud, käib käsikäes memory leak'i ning üldise koormusega telefonile.
Aitab appi sulgemine ja data/cache tühjendamine.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mkutt
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2011




sõnum 27.07.2015 17:59:44 vasta tsitaadiga

Mul väga huvitav probleem nexusega, mis ostetud saksamaalt otse googlelt.

Peale suvalist restarti kadus levi ära. Ei osanud seda millegagi siduda, proovisin teisi kaarte enda telefonis ja enda kaarti teistes telefonides. Minu kaart teistel töötas, aga ükski sim kaart minu telefonis levi ei leidnud. Googeldasin ja tuleb välja, et paljudel on lampi kadunud levi täiesti ära, mitte et levi hakiks, vaid teda lihtsalt pole. Siis komistasin IMEI koodi juurde ja tuleb välja, et mingi partitsiooni kus on IMEI kood peal korrupteerib ära telefon ja peale sseda ei saa enam 4g levi kasutada. Inimesed kes selle probleemiga parandusse läinud, on soovitatud emaplaat välja vahetada, kuigi see on tarkvaraline probleem ja seda saab kuidagi parandada.

Milles võib probleem olla ja kuidas seda parandada?*

EDIT:2g töötab, 3g ja 4g pole levi. Lisaks enne restarti töötas kõik veatult ja telefoni kukutanud pole kuhugi.

Googeldage nexus 5 imei 0 bug
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 00:54:15 vasta tsitaadiga

Täna tuli väike 10MB-ne update. Mingi väike info kah selle kohta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 05:33:11 vasta tsitaadiga

Tuli juba varem: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8729787#8729787
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
H4PP3NS
HV vaatleja

liitunud: 10.06.2005




sõnum 13.08.2015 21:25:42 vasta tsitaadiga

Sügisel peaks Nexus 5 (2015) välja tulema. Umbes selleks hetkeks saab kaks aastat Nexus 4 kasutamist täis, usun et telefonivahetusel saab see üheks tõenäolisemaks variandiks. Eeldusel et hind ikka 2013 aasta mudeliga samal tasemel on, mitte Nexus 6'ga icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silver010
HV veteran
silver010

liitunud: 31.10.2003




sõnum 16.08.2015 04:28:43 vasta tsitaadiga

Suutsin täna peale 20 kuud lõpuks ekraani katki pillata, tundub et maandus ülemisele vasakule nurgale ja seejärel ekraanile, puuteala kõik töötab ja suuremaid ämblike ekraaniosa peal pole, kuid paar suuremat pragu, mis moonutavad värvi.

Tundub, et RhinoShield jäi nõrgaks või ei aidanud. Eelnevalt lennanud ka ja polnud midagi juhtunud, seekord vist vedas kehvemini.

Sellega seoses, kas keegi oskab soovitada, kust osta OEM LCD + Digitizer + Front Assembly Frame

etradesupply, mobiledefenders ja replacebase juba vaadatud, 100-113€ hind
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 08:39:14 vasta tsitaadiga

nii vana telefoni puhul pole ekraanivahetusel vast pointi liiga kalliks läheb
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 10:24:15 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Suutsin täna peale 20 kuud lõpuks ekraani katki pillata, tundub et maandus ülemisele vasakule nurgale ja seejärel ekraanile, puuteala kõik töötab ja suuremaid ämblike ekraaniosa peal pole, kuid paar suuremat pragu, mis moonutavad värvi.

Tundub, et RhinoShield jäi nõrgaks või ei aidanud. Eelnevalt lennanud ka ja polnud midagi juhtunud, seekord vist vedas kehvemini.

Sellega seoses, kas keegi oskab soovitada, kust osta OEM LCD + Digitizer + Front Assembly Frame

etradesupply, mobiledefenders ja replacebase juba vaadatud, 100-113€ hind


http://www.ebay.co.uk/itm/LG-Google-Nexus-5-D820-D821-LCD-Touch-Screen-Display-Digitizer-Frame-Black-/321324099594?hash=item4ad068a80a


Poole nädalaga pakk postkastis ka.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 12:11:40 vasta tsitaadiga

hkurujo88r, kas see on koosolev juba või tuleb erinevad jupid kinnitada omavahel? sellepärast lasin mujal vahetada, et ei tahtnud erinevatest juppidest kokku panema hakata esiosa, ei leidnud "Kõik juba koos, ainult ühenda" juppi icon_razz.gif

samas fööni eniveis pole, seega lahti poleks vast saanud icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.08.2015 13:53:55 vasta tsitaadiga

Kõik koos, lcd digitizer ja raam, ehk siis tõstad sisu sinna ekraani külge ainult icon_wink.gif
Vahetus poleks ka väga raske olnud, minuarust kõige etem koht kust ekraani osta. Siiamaani seal ostetud ekraanid koos raamiga väga hea kvaliteediga ka. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 12:39:54 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
hondaa, aku kestvuse kohapealt, welcome to android. kui mõtled, et teiste firmade seadmetega vähem muresid, siis eksid. pigem rohkem. alates lollipopist kindlasti rohkem probleeme. kui sa just ei mõtle mingeid stamina tüüpi akurakendusi, mis sul data/gps/wifi/bt jne välja krutivad koos ekraaniga. Võid ju oma nexusele ka sellise hankida, play poest LeanDroid, soovitan.

levi kohapealt ei oska küll öelda, milles su probleem, mis operaatorit kasutad? elisaga probleemid puuduvad, samuti raske öelda, kuidas tarkvaraliselt saaks selline probleem tekkida. 5.1.1 ; 5.0.1 ; 4.4.4 ei tekitanud mul kunagi probleeme

Enda aparaadile sai tehtud väike mod. 2200mah-i asemele tuli 3200mah. Peab paremini küll. Enne oli ikka iga õhtu laadima ja rohkema kasutuse korral tahtis kella 8-9 paiku õhtul ära surra. Nüüd suure kasutusega peab vabalt õhtuni ja väikse kasutusega ~1,5-2 päeva.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 12:40:55 vasta tsitaadiga

Millise aku panid?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2015 15:33:39 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Millise aku panid?

http://www.ebay.de/itm/PolarCell-aku-Li-Polymer-fur-LG-G2-D802-ersetzt-BL-T7-3200mAh-batterie-accu-/151682470875?hash=item2350fad3db
Mahutamine oli parajalt tihe, pidin natuke käiama kõlarit, et aku kontrollerplaat ära mahuks.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2015 11:24:16 vasta tsitaadiga

Niipalju kui teada siis N5 (2015) kohta:
Allikas: http://www.pcadvisor.co.uk/new-product/mobile-phone/new-nexus-5-2015-phone-uk-release-date-price-specification-rumours-huawei-lg-phones-photo-3610938/

Valmistajaks taas LG (5,7" mudelil Huawei)
Android M
Ekraan ilmselt 5,2"
Metallist kere
Sõrmejäljelugeja
USB-C

Midagi veel?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2015 11:41:34 vasta tsitaadiga

Kui on ka vee-ja tolmukindel, siis 5,2" saab naise uueks telefoniks Nexus 4 asemel. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2015 12:20:13 vasta tsitaadiga

Aku ja kaamera peaks ka paremad olema. Vee- ja tolmukindlusest pole küll midagi kuulnud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2015 13:39:47 vasta tsitaadiga

No krt, Nexus 6 juba on selline, muu oleks tagasiminek. icon_rolleyes.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2015 14:12:39 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
No krt, Nexus 6 juba on selline, muu oleks tagasiminek. icon_rolleyes.gif

Mingis mõttes tagasiminek ongi oodatud.. Tagasiminek suuruse, raskuse ja hinna suhtes nt.
Nexus 6 oli ikka ebaproportsionaalne overkill nende kriteeriumite osas.
Seetõttu võetakse ju Nexus 5 nimi ka tagasi.
Tolmu- ja veekindlus on muidugi teine teema, aga see tõstab ka paraku hinda ja kaalu, ise sellest olemasoleva N5 puhul puudust ei tunne.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2015 14:32:43 vasta tsitaadiga

Kasutan paralleelselt mõlemat ja Nexus 6 pole häda midagi. Aga oleks nõus veidi rohkem 5 eest icon_smile.gif maksma, peaasi, et oleks vee- ja tolmukindel.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2015 18:05:24 vasta tsitaadiga

Eelmine Nexus 5 oleks tänaseni kuldaväärt kui aku pisut tegusam oleks olnud. Ei sobi see praegune õun mulle mitte ja järgmine saab suure tõenäosusega uus LG Nexus 5 olema.
Olin juba unustanud kui hea oli puhas android, naisele sai sony aqua ostetud ja sees olnud 8GB mälu oli kohe mingeid sony mudrurakendusi täis, fantastiline.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 19.08.2015 18:13:42 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Eelmine Nexus 5 oleks tänaseni kuldaväärt kui aku pisut tegusam oleks olnud. Ei sobi see praegune õun mulle mitte ja järgmine saab suure tõenäosusega uus LG Nexus 5 olema.
Olin juba unustanud kui hea oli puhas android, naisele sai sony aqua ostetud ja sees olnud 8GB mälu oli kohe mingeid sony mudrurakendusi täis, fantastiline.
mis seal nii head siis on? zip faile emailist kätte ei saa, jookseb lampi kokku, dialer on ebaloogiline, mapsil kompass jupsib alalõpmata ja iga uuem versioon on järjest koledam, tüütum ja bugisem.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2015 20:38:15 vasta tsitaadiga

Üldistada ei ole mõtet. Mulle näiteks on sinu hädad võõrad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volpsu
HV kasutaja

liitunud: 13.09.2010




sõnum 24.08.2015 10:42:29 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas kellelgi veel olnud aga mulle tundub, et viimase uuendusega ei vali automaatselt enam mobiilivõrku. Eestis pole nagu probleem aga sõites pidi alati igas riigis käsitsi valima võrgu. Eelnevatel kordadel on nagu automaatselt kõik käind.
_________________
Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2015 11:41:38 vasta tsitaadiga

Viimasel Läti ringreisil pidin ka valima alati ise. Ja otsib jubekaua 2-3 minutit isegi.

Kui levi korra ära kaob, peab uuesti manuaalse searchi tegema icon_sad.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 23:47:15 vasta tsitaadiga

Nexus 5 on ikka väga ülbe loom custom ROMiga
http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/development/rom-chroma-03-31-2015-layers-t3069105

Kasutusel ca kuu juba ja jagub ainult kiidusõnu. Pole mitte mingisugust lagi, kõik jookseb puhtalt ja sujuvalt. Eriti hea on kasutada opengapps (pico) ja omal valikul asju juurde installida.
Mõtlesin, et garantii pärast ei unlocki, aga varasem custom ROMide kogemus sai võitu icon_smile.gif Koos TimberWolf themega näeb väga hea välja ka
http://i.snag.gy/OuJK9.jpg
http://i.snag.gy/aAgnU.jpg
http://i.snag.gy/TMphr.jpg
http://i.snag.gy/2q3Ek.jpg
(kvaliteet kehv - pole hetkel päris screene kuskilt võtta)
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 10:15:53 vasta tsitaadiga

Oi kui kole see on...

Ma ei ole viimasel ajal näinud Nexuselcustom romi vajadust.
Marshmallow preview 3 näib olevat päris stabiilne.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 15:53:55 vasta tsitaadiga

Lord Ami kirjutas:
Nexus 5 on ikka väga ülbe loom custom ROMiga
http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/development/rom-chroma-03-31-2015-layers-t3069105

Kasutusel ca kuu juba ja jagub ainult kiidusõnu. Pole mitte mingisugust lagi,


Stockil pole ka mingit lagi. töötab kiiresti ja sujuvalt.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 19:51:00 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Lord Ami kirjutas:
Nexus 5 on ikka väga ülbe loom custom ROMiga
http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/development/rom-chroma-03-31-2015-layers-t3069105

Kasutusel ca kuu juba ja jagub ainult kiidusõnu. Pole mitte mingisugust lagi,


Stockil pole ka mingit lagi. töötab kiiresti ja sujuvalt.

Seda küll, aga stockis on siiski üleliia google pahna peal mis mulle ei meeldi :/ Custom ROMil valid ise mida paigaldad icon_smile.gif
Aga eks see ole maitse asi pigem. Muidugi välimusele lisaks on palju rohkem valikuid/optione saadaval, millega olen jõudnud ära harjuda.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2015 21:02:00 vasta tsitaadiga

Eks jah, aga peaaegu kõiki neid asju kasutan ka. Kuidas keegi. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kosmonaut0
HV vaatleja
kosmonaut0

liitunud: 31.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.08.2015 18:59:51 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas mittetöötavalt telefonilt faile kätte saada, mis sisemälule jäid? Mul telefon lõhuti nii kategooriliselt ära, et seda ei saa sisse lülitada. Suurima hea meelega tahaks sealt üht-teist kätte saada. Kas on see üldse võimalik kuidagi?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2015 21:52:21 vasta tsitaadiga

Variant mida S2 puhul kasutasin oli flashida TWRP recovery ja siis buutida recoverisse. Kui käima telefoni enam ei saa, siis muidugi suht võimatu. icon_sad.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 31.08.2015 23:18:08 vasta tsitaadiga

Kui telefon füüsiliselt lõhutud, siis teoreetiliselt on võimalik mälukiip teise samasugusesse telefoni tõsta (lootuses et midagi selle käigus kaduma ei lähe või vigaseks ei muut), aga see läheks sul tõenäoliselt liiga palju maksma.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 16:38:43 vasta tsitaadiga

Tahaks tarkvarauuenduse teha Nexus5-le ära, hetkel 5.0.1, uuendaks 5.1 peale.

Tekkis teoreetilist laadi küsimus, et kas on vahet järjekorral, kas teha:

1) tehaseseadete taastamine
2) tarkvarauuendus

või

1) tarkvarauuendus
2) tehaseseadete taastamine
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.09.2015 16:52:37 vasta tsitaadiga

Ikka viimane variant. Aga sul tuleb üks uuendus veel, peale 5.1 peale minemist pakutakse ka 5.1.1 uuendust. Ma uuendaks kõik uuendused ära ja kui soovid, siis võid tehaseseadete taastamise teha.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A5DK
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2005




sõnum 07.09.2015 16:59:53 vasta tsitaadiga

_marek kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Olenevalt palju sul rakendusi installitud on võid ka teha:
1) tehaseseadete taastamine
2) tarkvarauuendus
3) tehaseseadete taastamine
Põhjuseks see, et kui on palju rakendusi siis peale tarkvarauuendust hakkab ta neid optimeerima, mis võib võtta päris kaua aega(mida rohkem rakendusi seda kauem).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.09.2015 11:34:48 vasta tsitaadiga

A5DK kirjutas:
_marek kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Olenevalt palju sul rakendusi installitud on võid ka teha:
1) tehaseseadete taastamine
2) tarkvarauuendus
3) tehaseseadete taastamine
Põhjuseks see, et kui on palju rakendusi siis peale tarkvarauuendust hakkab ta neid optimeerima, mis võib võtta päris kaua aega(mida rohkem rakendusi seda kauem).

Miks nagu lihtsalt ei uuenda? Üldiselt see suht hästi toiminud nexustel mu meelest.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_marek
HV Guru
_marek

liitunud: 31.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 12:50:03 vasta tsitaadiga

Natuke uut infot lekkinud taas, suurem aku ja parem kaamera oleks väga teretulnud thumbs_up.gif
Samas ümaram disain selle esmase häguse pildi põhjal kõige lemmikum pole, vana Nexus 5 tundub sümpaatsem.

http://www.knowyourmobile.com/google/google-nexus/23085/google-nexus-2015-release-date-specs-prices-lg-huawei
Every now and then a manufacturer makes a booboo. Sometimes it happens on Twitter, other times on their official websites and we get a sneak peek of some unannounced phone or tablet. Well, LG has gone and done exactly this, leaking an image of the upcoming LG Nexus 5 2015 on its official website, which you can see below:


The image was quickly removed, however, and isn’t the best quality, unfortunately. But it does show the handset off in all its glory, as well as that oft-talked about fingerprint scanner on the back of it.

On September 8 Android Police reports having heard from "reliable sources" regarding the Nexus 5X's spec line-up, so here it is:

Snapdragon 808
Adreno 418 GPU
3GB of RAM
16/32 GB storage
5.2-inch 1080p display
2700mAh battery
USB-Type C
12.3-megapixel camera
5-megapixel front-facing camera
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 13:25:51 vasta tsitaadiga

Välimus kuidagi jah, ei rõõmusta silma võrreldes vanema mudeliga. icon_neutral.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jako07
HV kasutaja
jako07

liitunud: 08.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 20:28:56 vasta tsitaadiga

Nagu Samsung S3 icon_neutral.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.09.2015 22:44:15 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kust otsast, aga meenutas htc one m7-t. Või ma puhta laksu icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.09.2015 00:00:31 vasta tsitaadiga

Rõve s*tt näeb välja. icon_biggrin.gif Nagu mingi odava otsa Samsungi ümar junn. icon_razz.gif
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 16.09.2015 06:52:31 vasta tsitaadiga

uut teemat ei taha teha uuele mudelile?
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 31, 32, 33  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.