|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
14.06.2015 16:59:10
|
|
|
hondaa, aku kestvuse kohapealt, welcome to android. kui mõtled, et teiste firmade seadmetega vähem muresid, siis eksid. pigem rohkem. alates lollipopist kindlasti rohkem probleeme. kui sa just ei mõtle mingeid stamina tüüpi akurakendusi, mis sul data/gps/wifi/bt jne välja krutivad koos ekraaniga. Võid ju oma nexusele ka sellise hankida, play poest LeanDroid, soovitan.
levi kohapealt ei oska küll öelda, milles su probleem, mis operaatorit kasutad? elisaga probleemid puuduvad, samuti raske öelda, kuidas tarkvaraliselt saaks selline probleem tekkida. 5.1.1 ; 5.0.1 ; 4.4.4 ei tekitanud mul kunagi probleeme
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
14.06.2015 20:51:42
|
|
|
Huvitav milles võib viga olla, et kui ma ühendan telefonile kõrvaklapid külge, siis töötab ainult kõrvaklapil üks klapp?
Olen mitmeid klappe proovinud ja sama jama.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
14.06.2015 21:06:27
|
|
|
| helpless, lükkad pistiku lõpuni ilusti? Kui jah, siis on telefonil pesas klemm murdunud.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
14.06.2015 21:23:57
|
|
|
Ikka lõpuni. Peaks garantiisse viima siis? Või see ei lähe selle alla? Pole nagu väga seda auku seal kasutanudki.
Ebanormaalne.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
15.06.2015 09:21:00
|
|
|
silver010, m6tted juba z3 compacti peale kolida. Gsmarena j2rgi peaks aku yks korralikumaid olema.
Elutsen inglismaal, siin juba alustuseks oli levi halvem, kui eestis. Eile sai ka j2lle seda probleemi kohatud. Pooleldi t2is 4g pealt olematule 3g ja sealt edasi 2g peale, 4g enne tagasi ei saa, kui 2g v2lja lylitada. Ysnagi ebamugav ja tyytu
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
15.06.2015 10:00:51
|
|
|
| Tundub, et mul on ikka kõvasti vedanud, no ei ole neid probleeme, millest siin räägitakse.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart63
HV kasutaja
liitunud: 20.01.2006
|
15.06.2015 18:59:38
|
|
|
| CM12.1 nüüd 2 nädalat peal olnud, siiani palju probleemivabam kui 5.1.1 ja saab meelepärasemaks ka mudida igast otsast.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
17.06.2015 14:55:18
|
|
|
Kas see jama on ainult minul või kellelgi veel?
Play muusika lakkab vahel lihtsalt töötamast. Peale restarti töötab jälle.
Ta nagu ei jookse kokku ega ei anna mingit veateadet. Aga kui tahan laulud mängima panna, siis midagi lihtsalt ei juhtu. Kliki nagu loll laulu peale aga see ei lähe käima.
Täpselt selline tunne nagu puuteekraan sureks ära selle appiga vahel.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
17.06.2015 17:46:08
|
|
|
Olen kohanud, käib käsikäes memory leak'i ning üldise koormusega telefonile.
Aitab appi sulgemine ja data/cache tühjendamine.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mkutt
HV kasutaja
liitunud: 29.05.2011
|
27.07.2015 17:59:44
|
|
|
Mul väga huvitav probleem nexusega, mis ostetud saksamaalt otse googlelt.
Peale suvalist restarti kadus levi ära. Ei osanud seda millegagi siduda, proovisin teisi kaarte enda telefonis ja enda kaarti teistes telefonides. Minu kaart teistel töötas, aga ükski sim kaart minu telefonis levi ei leidnud. Googeldasin ja tuleb välja, et paljudel on lampi kadunud levi täiesti ära, mitte et levi hakiks, vaid teda lihtsalt pole. Siis komistasin IMEI koodi juurde ja tuleb välja, et mingi partitsiooni kus on IMEI kood peal korrupteerib ära telefon ja peale sseda ei saa enam 4g levi kasutada. Inimesed kes selle probleemiga parandusse läinud, on soovitatud emaplaat välja vahetada, kuigi see on tarkvaraline probleem ja seda saab kuidagi parandada.
Milles võib probleem olla ja kuidas seda parandada?*
EDIT:2g töötab, 3g ja 4g pole levi. Lisaks enne restarti töötas kõik veatult ja telefoni kukutanud pole kuhugi.
Googeldage nexus 5 imei 0 bug
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H4PP3NS
HV vaatleja
liitunud: 10.06.2005
|
13.08.2015 21:25:42
|
|
|
Sügisel peaks Nexus 5 (2015) välja tulema. Umbes selleks hetkeks saab kaks aastat Nexus 4 kasutamist täis, usun et telefonivahetusel saab see üheks tõenäolisemaks variandiks. Eeldusel et hind ikka 2013 aasta mudeliga samal tasemel on, mitte Nexus 6'ga
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silver010
HV veteran

liitunud: 31.10.2003
|
16.08.2015 04:28:43
|
|
|
Suutsin täna peale 20 kuud lõpuks ekraani katki pillata, tundub et maandus ülemisele vasakule nurgale ja seejärel ekraanile, puuteala kõik töötab ja suuremaid ämblike ekraaniosa peal pole, kuid paar suuremat pragu, mis moonutavad värvi.
Tundub, et RhinoShield jäi nõrgaks või ei aidanud. Eelnevalt lennanud ka ja polnud midagi juhtunud, seekord vist vedas kehvemini.
Sellega seoses, kas keegi oskab soovitada, kust osta OEM LCD + Digitizer + Front Assembly Frame
etradesupply, mobiledefenders ja replacebase juba vaadatud, 100-113€ hind
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
16.08.2015 08:39:14
|
|
|
| nii vana telefoni puhul pole ekraanivahetusel vast pointi liiga kalliks läheb
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
16.08.2015 10:24:15
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
Suutsin täna peale 20 kuud lõpuks ekraani katki pillata, tundub et maandus ülemisele vasakule nurgale ja seejärel ekraanile, puuteala kõik töötab ja suuremaid ämblike ekraaniosa peal pole, kuid paar suuremat pragu, mis moonutavad värvi.
Tundub, et RhinoShield jäi nõrgaks või ei aidanud. Eelnevalt lennanud ka ja polnud midagi juhtunud, seekord vist vedas kehvemini.
Sellega seoses, kas keegi oskab soovitada, kust osta OEM LCD + Digitizer + Front Assembly Frame
etradesupply, mobiledefenders ja replacebase juba vaadatud, 100-113€ hind |
http://www.ebay.co.uk/itm/LG-Google-Nexus-5-D820-D821-LCD-Touch-Screen-Display-Digitizer-Frame-Black-/321324099594?hash=item4ad068a80a
Poole nädalaga pakk postkastis ka.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.08.2015 12:11:40
|
|
|
hkurujo88r, kas see on koosolev juba või tuleb erinevad jupid kinnitada omavahel? sellepärast lasin mujal vahetada, et ei tahtnud erinevatest juppidest kokku panema hakata esiosa, ei leidnud "Kõik juba koos, ainult ühenda" juppi
samas fööni eniveis pole, seega lahti poleks vast saanud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
16.08.2015 13:53:55
|
|
|
Kõik koos, lcd digitizer ja raam, ehk siis tõstad sisu sinna ekraani külge ainult
Vahetus poleks ka väga raske olnud, minuarust kõige etem koht kust ekraani osta. Siiamaani seal ostetud ekraanid koos raamiga väga hea kvaliteediga ka.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
17.08.2015 12:39:54
|
|
|
| silver010 kirjutas: |
hondaa, aku kestvuse kohapealt, welcome to android. kui mõtled, et teiste firmade seadmetega vähem muresid, siis eksid. pigem rohkem. alates lollipopist kindlasti rohkem probleeme. kui sa just ei mõtle mingeid stamina tüüpi akurakendusi, mis sul data/gps/wifi/bt jne välja krutivad koos ekraaniga. Võid ju oma nexusele ka sellise hankida, play poest LeanDroid, soovitan.
levi kohapealt ei oska küll öelda, milles su probleem, mis operaatorit kasutad? elisaga probleemid puuduvad, samuti raske öelda, kuidas tarkvaraliselt saaks selline probleem tekkida. 5.1.1 ; 5.0.1 ; 4.4.4 ei tekitanud mul kunagi probleeme |
Enda aparaadile sai tehtud väike mod. 2200mah-i asemele tuli 3200mah. Peab paremini küll. Enne oli ikka iga õhtu laadima ja rohkema kasutuse korral tahtis kella 8-9 paiku õhtul ära surra. Nüüd suure kasutusega peab vabalt õhtuni ja väikse kasutusega ~1,5-2 päeva.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
17.08.2015 12:40:55
|
|
|
| Millise aku panid?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
19.08.2015 11:41:34
|
|
|
Kui on ka vee-ja tolmukindel, siis 5,2" saab naise uueks telefoniks Nexus 4 asemel.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
19.08.2015 12:20:13
|
|
|
| Aku ja kaamera peaks ka paremad olema. Vee- ja tolmukindlusest pole küll midagi kuulnud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
19.08.2015 13:39:47
|
|
|
No krt, Nexus 6 juba on selline, muu oleks tagasiminek.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
19.08.2015 14:12:39
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
No krt, Nexus 6 juba on selline, muu oleks tagasiminek.  |
Mingis mõttes tagasiminek ongi oodatud.. Tagasiminek suuruse, raskuse ja hinna suhtes nt.
Nexus 6 oli ikka ebaproportsionaalne overkill nende kriteeriumite osas.
Seetõttu võetakse ju Nexus 5 nimi ka tagasi.
Tolmu- ja veekindlus on muidugi teine teema, aga see tõstab ka paraku hinda ja kaalu, ise sellest olemasoleva N5 puhul puudust ei tunne.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
19.08.2015 14:32:43
|
|
|
Kasutan paralleelselt mõlemat ja Nexus 6 pole häda midagi. Aga oleks nõus veidi rohkem 5 eest maksma, peaasi, et oleks vee- ja tolmukindel.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
19.08.2015 18:05:24
|
|
|
Eelmine Nexus 5 oleks tänaseni kuldaväärt kui aku pisut tegusam oleks olnud. Ei sobi see praegune õun mulle mitte ja järgmine saab suure tõenäosusega uus LG Nexus 5 olema.
Olin juba unustanud kui hea oli puhas android, naisele sai sony aqua ostetud ja sees olnud 8GB mälu oli kohe mingeid sony mudrurakendusi täis, fantastiline.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
19.08.2015 18:13:42
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
Eelmine Nexus 5 oleks tänaseni kuldaväärt kui aku pisut tegusam oleks olnud. Ei sobi see praegune õun mulle mitte ja järgmine saab suure tõenäosusega uus LG Nexus 5 olema.
Olin juba unustanud kui hea oli puhas android, naisele sai sony aqua ostetud ja sees olnud 8GB mälu oli kohe mingeid sony mudrurakendusi täis, fantastiline. |
mis seal nii head siis on? zip faile emailist kätte ei saa, jookseb lampi kokku, dialer on ebaloogiline, mapsil kompass jupsib alalõpmata ja iga uuem versioon on järjest koledam, tüütum ja bugisem.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
19.08.2015 20:38:15
|
|
|
| Üldistada ei ole mõtet. Mulle näiteks on sinu hädad võõrad.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volpsu
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2010
|
24.08.2015 10:42:29
|
|
|
Ma ei tea, kas kellelgi veel olnud aga mulle tundub, et viimase uuendusega ei vali automaatselt enam mobiilivõrku. Eestis pole nagu probleem aga sõites pidi alati igas riigis käsitsi valima võrgu. Eelnevatel kordadel on nagu automaatselt kõik käind.
_________________ Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene! |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
24.08.2015 11:41:38
|
|
|
Viimasel Läti ringreisil pidin ka valima alati ise. Ja otsib jubekaua 2-3 minutit isegi.
Kui levi korra ära kaob, peab uuesti manuaalse searchi tegema
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
27.08.2015 10:15:53
|
|
|
Oi kui kole see on...
Ma ei ole viimasel ajal näinud Nexuselcustom romi vajadust.
Marshmallow preview 3 näib olevat päris stabiilne.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.08.2015 15:53:55
|
|
|
Stockil pole ka mingit lagi. töötab kiiresti ja sujuvalt.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
27.08.2015 19:51:00
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Stockil pole ka mingit lagi. töötab kiiresti ja sujuvalt. |
Seda küll, aga stockis on siiski üleliia google pahna peal mis mulle ei meeldi :/ Custom ROMil valid ise mida paigaldad
Aga eks see ole maitse asi pigem. Muidugi välimusele lisaks on palju rohkem valikuid/optione saadaval, millega olen jõudnud ära harjuda.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
27.08.2015 21:02:00
|
|
|
Eks jah, aga peaaegu kõiki neid asju kasutan ka. Kuidas keegi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kosmonaut0
HV vaatleja

liitunud: 31.08.2014
|
29.08.2015 18:59:51
|
|
|
| Kas keegi teab kuidas mittetöötavalt telefonilt faile kätte saada, mis sisemälule jäid? Mul telefon lõhuti nii kategooriliselt ära, et seda ei saa sisse lülitada. Suurima hea meelega tahaks sealt üht-teist kätte saada. Kas on see üldse võimalik kuidagi?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
31.08.2015 21:52:21
|
|
|
Variant mida S2 puhul kasutasin oli flashida TWRP recovery ja siis buutida recoverisse. Kui käima telefoni enam ei saa, siis muidugi suht võimatu.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
31.08.2015 23:18:08
|
|
|
| Kui telefon füüsiliselt lõhutud, siis teoreetiliselt on võimalik mälukiip teise samasugusesse telefoni tõsta (lootuses et midagi selle käigus kaduma ei lähe või vigaseks ei muut), aga see läheks sul tõenäoliselt liiga palju maksma.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
06.09.2015 16:38:43
|
|
|
Tahaks tarkvarauuenduse teha Nexus5-le ära, hetkel 5.0.1, uuendaks 5.1 peale.
Tekkis teoreetilist laadi küsimus, et kas on vahet järjekorral, kas teha:
1) tehaseseadete taastamine
2) tarkvarauuendus
või
1) tarkvarauuendus
2) tehaseseadete taastamine
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
06.09.2015 16:52:37
|
|
|
| Ikka viimane variant. Aga sul tuleb üks uuendus veel, peale 5.1 peale minemist pakutakse ka 5.1.1 uuendust. Ma uuendaks kõik uuendused ära ja kui soovid, siis võid tehaseseadete taastamise teha.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A5DK
HV kasutaja
liitunud: 07.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
13.09.2015 12:50:03
|
|
|
Natuke uut infot lekkinud taas, suurem aku ja parem kaamera oleks väga teretulnud
Samas ümaram disain selle esmase häguse pildi põhjal kõige lemmikum pole, vana Nexus 5 tundub sümpaatsem.
http://www.knowyourmobile.com/google/google-nexus/23085/google-nexus-2015-release-date-specs-prices-lg-huawei
Every now and then a manufacturer makes a booboo. Sometimes it happens on Twitter, other times on their official websites and we get a sneak peek of some unannounced phone or tablet. Well, LG has gone and done exactly this, leaking an image of the upcoming LG Nexus 5 2015 on its official website, which you can see below:
The image was quickly removed, however, and isn’t the best quality, unfortunately. But it does show the handset off in all its glory, as well as that oft-talked about fingerprint scanner on the back of it.
On September 8 Android Police reports having heard from "reliable sources" regarding the Nexus 5X's spec line-up, so here it is:
Snapdragon 808
Adreno 418 GPU
3GB of RAM
16/32 GB storage
5.2-inch 1080p display
2700mAh battery
USB-Type C
12.3-megapixel camera
5-megapixel front-facing camera
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timoha
HV kasutaja

liitunud: 19.02.2006
|
13.09.2015 13:25:51
|
|
|
Välimus kuidagi jah, ei rõõmusta silma võrreldes vanema mudeliga.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jako07
HV kasutaja

liitunud: 08.12.2006
|
13.09.2015 20:28:56
|
|
|
Nagu Samsung S3
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taaniellin
HV Guru
liitunud: 12.03.2010
|
13.09.2015 22:44:15
|
|
|
Ma ei tea kust otsast, aga meenutas htc one m7-t. Või ma puhta laksu
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
16.09.2015 00:00:31
|
|
|
Rõve s*tt näeb välja. Nagu mingi odava otsa Samsungi ümar junn.
_________________ HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
16.09.2015 06:52:31
|
|
|
| uut teemat ei taha teha uuele mudelile?
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|