|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Fisher
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.05.2002
|
10.06.2015 14:54:26
|
|
|
Kasutasin Tele2 Personaalne 33 paketti viimase aasta jooksul koos elukaaslasega. Nüüd viimasel kolmel kuul olid kõik arved erinevad ja lõpuks sain aru, et lõppes ära nende poolt kunagi antud 12kuuline ja 50% soodustus internetile.
Saatsin laiali meili Elisa, Tele2 ja EMT teenusepakkujatele, et tehku mulle minu antud parameetrite järgi parim pakkumine. Soovisin mingi portsu tasuta minuteid, sõnumeid ning miinimum 2giga internetti (piisab mulle hetkel täiesti). Kirjutasin ka, et vastaku mulle meili teel, mingit jura ärgu pakkugu ja soodsaima pakkumise võtan vastu.
EMT: ei vastanud üldse
ELISA: helistas ja tahtis rääkida, ütlesin et saatku meil. Sain neilt pakkumise kuuhinnaga 8 eurot
Tele2: saatis kaks pakkumist meilipeale.
Kuna Elisa helistas uuesti, saatsin neile Tele2 pakkumise meilile ja ütlesin, et tehku siis odavamalt. 8 eurone pakett langes 7 peale.
Võtsin selle Tele2 Personaalse, 50% internetisoodustusega üheks aastaks ning eks siis tegelen sama asjaga jälle aasta pärast.
Millest ma aru ei saa. Elisa - mis kuradi pärast on mulle vaja helistada, kui ma selgelt kirjutasin, et kõik asjad teeksin meiliteel. Ning see, et paludes soodsaimat pakkumist pidin ikka tegelema kauplemisega ja oli näha, et nad ei teinud soodsaimat pakkumist.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
10.06.2015 16:03:59
|
|
|
| Fisher kirjutas: |
| Elisa - mis kuradi pärast on mulle vaja helistada, kui ma selgelt kirjutasin, et kõik asjad teeksin meiliteel. |
See kahjuks pole ainult Elisa puhul probleem.
Julgeksin väita et põhjust on koguni kaks:
1) Kasvav/vohav kirjaoskamatus madalapalgaliste klienditeenindajate seas.
2) Soovimatus võimaldada kliendile säilitada sellise arutelu sisu tulevaseks kasutamiseks - juhul kui operaator hiljem ei pea oma lubadusest kinni jne. Sest väga vähesed tavainimesed salvestavad oma kõnesid ja eripakkumise konkreetika mõnikord ei kajastu lepingus. Näiteks minu Diili lepingus on mainitud ainult spetsiaalne Interneti pakett - mitte selle maht. Mahu kohta mul on ainult vastav esialgne e-kiri nende klienditeenindusest.
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
10.06.2015 16:05:38
|
|
|
3) Taktika, telefoni teel võib olla inimest kergem ära rääkida kui meili vahendusel, sest siis on aega mõelda.
Mullegi on helistatud õhtul hilja mingi sidepaketi pakkumisega, kui ütlesin, et ei saa praegu rääkida (ootasin kinos seansi algust), siis öeldi, et pakkumine aegub kohe ja uuesti nad ei helista, et võta või jäta. Muidugi jätsin.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
10.06.2015 16:58:18
|
|
|
Täna tuli selline SMS:
"Hea klient, täname meeldiva vestluse eest. Kui soovite edaspidi paketti vahetada, siis kontakteeruge meiega. Tele2"
Huvitav on see, et mina pole nendega vestelnud ei meeldivalt ega ebameeldivalt...
Hakkasin asja uurima ja ka Tele2-s ei teatud sellest vestlusest ja saadetud SMS-ist midagi...
nüüd ma ei teagi, äkki on olemas veel mingi paralleeluniversumis eksisteeriv Tele2?
Nii palju sain teada, et Nuti 4.99 jääb alles, seda kinni ei panda (veel)
ja mis kõige hämmastavam, mulle ei hakatudki "uusi ja vingeid" pakette kaela määrima.
_________________ Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte... |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
11.06.2015 06:48:15
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
Nii palju sain teada, et Nuti 4.99 jääb alles, seda kinni ei panda (veel)
ja mis kõige hämmastavam, mulle ei hakatudki "uusi ja vingeid" pakette kaela määrima. |
Hea teada
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tavv
HV vaatleja

liitunud: 17.01.2008
|
16.06.2015 17:53:46
|
|
|
| Tundub, et tele 2 on muutnud oma internetikaardi mahtude hindu. Nüüd peab 1/3 rohkem maksma sama mahu eest kui ennem. See oli nii halb üllatus nagu ennemgi kui piiramatu maht kadus.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
16.06.2015 23:54:37
|
|
|
See ju tähendab et see maht on muutunud kvaliteetsemaks, jippii.
Ära vingu - ole tänulik operaatorile et ta niivõrd hoolitseb sinu eest.
Kindlasti selle kvaliteet (ja hind) tõuseb lähiajal veelgi
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
17.06.2015 17:10:37
|
|
|
Käisin Tele2 putkas vaatasin autolaadijat, küsisin ühte näha, et kui võimas on. Ei sobinud andsin tagasi, plika küsis kas ma olen juba klient. Jah, mis siis, leiate parema laadija?
Lubas parema paketi teha, praegu mingi paketivahetus pop. Pakkus 4G arvutis. pole vaja. Tahvlis siis. Pole vaja. Aga mis pakett on, mobiilil, teeme paremaks?
Naersin, et seda sa paremaks ei tee, kui kinni pannakse lähen minema. No vaatame. vaatas ja niikui nägi, et Nuti 4.99, ei teil on juba väga hea pakett. Küsisin paremat, Ei see on juba väga hea.
Kokkuvõttes ei saanudki.
Peaks minema EMTsse sisse jalutama, veidi suhtlema.
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
17.06.2015 18:05:30
|
|
|
Täna Tele2 helistati ja pakuti iganenud 4.99 paketi aseme uut kiiret 4G paketti. Pidi just minu kasutusharjumustega sobima - piiramata kõned, essemmessid ja jutud. 2GB mahupiiri. Hind loomulikult 11€.
Ainult, et kuidas see minu kasutusharjumustega sobib, kui helistan ~0,3-0,5€ eest kuus, saadan healjuhul paar sõnumit ja ülejäänud aja kasutan mobiilset internetti
Ütlesin, et niikaua kuni seda 4.99 pakutakse seda ka kasutan - sobib mulle suurepäraselt. Selle peale sooviti viisakalt head päeva.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
17.06.2015 18:08:26
|
|
|
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
17.06.2015 18:12:54
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
Täna Tele2 helistati ja pakuti iganenud 4.99 paketi aseme uut kiiret 4G paketti. Pidi just minu kasutusharjumustega sobima - piiramata kõned, essemmessid ja jutud. 2GB mahupiiri. Hind loomulikult 11€.
Ainult, et kuidas see minu kasutusharjumustega sobib, kui helistan ~0,3-0,5€ eest kuus, saadan healjuhul paar sõnumit ja ülejäänud aja kasutan mobiilset internetti
Ütlesin, et niikaua kuni seda 4.99 pakutakse seda ka kasutan - sobib mulle suurepäraselt. Selle peale sooviti viisakalt head päeva. |
sama asi oli mul. hinnad tundusid kuidagi krõbedad ja lõin siis nende kodukalt hinnakirja lahti - üks ühele pakkumised. no mis nad peavad kliente rumalateks, et nad neid pakette ise lugeda ei mõista?
paari päeva eest käisin esinduses ka, telefon tarvis remonti saada, aga võtsin siis paketiteema ka üles ja no ei tundu küll, et nutitelefonide jaoks vastavaid pakette oodata oleks, mis tõesti midagi ka väärt.
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.06.2015 18:42:46
|
|
|
| Eks külviaeg ole läbi, aeg saaki koristada.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
18.06.2015 00:31:31
|
|
|
jep , nagu narkomaanide puhul on sõltuvus tekitatud. Nüüd võib hinda tõsta ja mahtu vähendada, kasutad ikka. Maht saab otsa, ostad juurde. Aga tarbid. Ehk siis võib üsna radikaalselt "sõltlasi" kottima hakata...
Kuidas aru saada, et sa sõltlane pole? Tuleta meelde, kuidas sa aastat 10 tagasi käitusid suhtes netti ja selle poolt pakutavasse ning puhul, kui juhtmega või wifiga kuskile ühenduda ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ollaz
HV veteran

liitunud: 04.01.2008
|
18.06.2015 22:32:00
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Tundub, et varsti muutub überultranutinuhveltelefoni omamine mõttetuks. Tuleb tagasi 10 aasta tagune aeg, kus pidid hoolega oma netikasutust jälgima ja igasugu ökotrikitamisi kasutama, et limiiti mitte ületada. Kiirused tõusevad, aga mahud vähenevad, mis nullib kiirusetõusu kasuteguri. |
No aga instagrami pildid ju laevad rutem!
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.06.2015 08:20:51
|
|
|
| Ollaz kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Tundub, et varsti muutub überultranutinuhveltelefoni omamine mõttetuks. Tuleb tagasi 10 aasta tagune aeg, kus pidid hoolega oma netikasutust jälgima ja igasugu ökotrikitamisi kasutama, et limiiti mitte ületada. Kiirused tõusevad, aga mahud vähenevad, mis nullib kiirusetõusu kasuteguri. |
No aga instagrami pildid ju laevad rutem! |
Ja kui maht otsas siis jälle maksad.
Mul ka hetkel loogika, et las olla see 3G.. vähemalt ei tõmba keegi mahu täitumisel stepslit seinast.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
19.06.2015 09:18:23
|
|
|
Hetkel ei näe põhjust kaebamiseks. Tänu EMT sorkimisele mahtu tõsteti ja hinda lasti hoopis alla
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
19.06.2015 18:06:53
|
|
|
huvitav , anna rohkem infot.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
19.06.2015 18:31:50
|
|
|
| Mingil päeval elisatas EMT, et kuule, tule üle, pakkus 5.99€ eest 15gb netti piiramatu kiirusega ja loomulikult ka minuteid ja sõnumeid. Järgmisel päeval tele2 helistas ja trumpas üle, sain praeguse paketi(4g 5gb netti ja minutid/sõnumid) 4€ eest. Ei näe põhjust üle minna.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
19.06.2015 18:35:35
|
|
|
| EMT pakkumine on ikka parem. 10GB rohkem internetti ja parem levi kõigest +2 EUR kommiraha eest.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
19.06.2015 18:57:28
|
|
|
| W!ngs kirjutas: |
| EMT pakkumine on ikka parem. 10GB rohkem internetti ja parem levi kõigest +2 EUR kommiraha eest. |
tele2 4g levib piisavalt hästi
Tele2 pakkumine kehtiv 2 aastat, kohustusi pole.
EMTis kehtib ja kohustus 1 aasta, leppetrahv 73€ vist oli.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.06.2015 19:52:24
|
|
|
| tsitaat: |
EMTis kehtib ja kohustus 1 aasta, leppetrahv 73€ vist oli.
|
no pole mingeid kohustusi, tuleb osata rääkida
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
19.06.2015 21:28:44
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
| W!ngs kirjutas: |
| EMT pakkumine on ikka parem. 10GB rohkem internetti ja parem levi kõigest +2 EUR kommiraha eest. |
tele2 4g levib piisavalt hästi
Tele2 pakkumine kehtiv 2 aastat, kohustusi pole.
EMTis kehtib ja kohustus 1 aasta, leppetrahv 73€ vist oli. |
Täpselt nii. Lisaks veel, et kuna mul 5 numbrit, siis ei näe mingit põhjust end EMT-ga siduda aastaks viletsamatel tingimustel. Kolmele numbrile, mis andmesidet ei vaja, sain paketi, mida võiks isegi iseloomustada, kui piiramatult kõneminuteid ja sõnumeid 1€ eest kuus. No vähemalt nende telefonikasutust silmas pidades.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyrex
Aeg Maha 2a

liitunud: 05.08.2004
|
19.06.2015 21:58:30
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
EMTis kehtib ja kohustus 1 aasta, leppetrahv 73€ vist oli.
|
no pole mingeid kohustusi, tuleb osata rääkida  |
Telefoni teel lubati maa ja ilm kokku. Leping, mis kohale jõudis sisaldas praktiliselt 0% infot mida telefoni teel lubati. Nagu kirjutaks tühjale lehele alla ja siis laseks selle koridoris tuulega lendu..
Just oli ju uudis, et enim kliente on kadunud EMT ridadest
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
19.06.2015 22:00:40
|
|
|
| 1€ pakett (ilma andmesideta, kõneminuteid 120, kui ma ei eksi) oli olemas ka ametlikult mõned aastat tagasi, tollal üsna nõutud. Aga umbes aasta selle paketi "eluaeg" oligi. Siis kaotati, kuna polevat kasumlik või mida iganes (ühel esivanematest oli see). Nüüd aga on kõik siis "kasumlik", kui saab spetspakkumisi teha...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.06.2015 23:29:16
|
|
|
| pyrex kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| tsitaat: |
EMTis kehtib ja kohustus 1 aasta, leppetrahv 73€ vist oli.
|
no pole mingeid kohustusi, tuleb osata rääkida  |
Telefoni teel lubati maa ja ilm kokku. Leping, mis kohale jõudis sisaldas praktiliselt 0% infot mida telefoni teel lubati. Nagu kirjutaks tühjale lehele alla ja siis laseks selle koridoris tuulega lendu..
Just oli ju uudis, et enim kliente on kadunud EMT ridadest  |
kõned peaks salvestatud olema, kodulehelt peaks näha olema limiite ja kas tähtajaline peal
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
21.06.2015 09:19:23
|
|
|
| Kuidas Tele2 internet USB-modemi otsas Mähe piirkonnas levib; kasutab keegi?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UnknowFunk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2009
|
01.07.2015 00:36:08
|
|
|
Kuidas hetkelised kliendid siis Tele2 kommenteerivad, ise uurin hetkel 4G pakette, kas on okeid ja kuidas just Tallinnas Kristiine/Mustamäe on ja kuidas maal Rakveres võiks olla?
_________________ Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VeixES
HV veteran
liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.07.2015 12:50:22
|
|
|
Kena, Tele2-s roaming aktiveeritud aga norras mitte ühelegile võrgule ligi ei lase Klienditeenindus lubas "uurida"
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
logitec
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2005
|
02.08.2015 12:35:52
|
|
|
| Vahetasin hiljuti EMTlt Tele2le ja nüüd tele2 võrgus on probleeme interneti jagamisega. Varasemalt toimis Wifi hotspot EMT võrgus normaalselt ja peale vahetust tele2te ei saa korralikku ühendust. Telefoniks on Lumia 930
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
02.08.2015 12:47:14
|
|
|
| logitec kirjutas: |
| Vahetasin hiljuti EMTlt Tele2le ja nüüd tele2 võrgus on probleeme interneti jagamisega. Varasemalt toimis Wifi hotspot EMT võrgus normaalselt ja peale vahetust tele2te ei saa korralikku ühendust. Telefoniks on Lumia 930 |
tee telefonile full reset, seaded tulevad pisipehme poolt ja suure tõenäosusega midagi peetis, kas APN sätetega või mõne muu asjaga. enne varunda ja proovi mitte kõiki sätteid taastada, vaid ainult vajalik piltide vms kontaktide näol! seadeid kopeerides tuleb anomaalia tagasi.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
logitec
HV kasutaja
liitunud: 09.01.2005
|
02.08.2015 18:21:10
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| logitec kirjutas: |
| Vahetasin hiljuti EMTlt Tele2le ja nüüd tele2 võrgus on probleeme interneti jagamisega. Varasemalt toimis Wifi hotspot EMT võrgus normaalselt ja peale vahetust tele2te ei saa korralikku ühendust. Telefoniks on Lumia 930 |
tee telefonile full reset, seaded tulevad pisipehme poolt ja suure tõenäosusega midagi peetis, kas APN sätetega või mõne muu asjaga. enne varunda ja proovi mitte kõiki sätteid taastada, vaid ainult vajalik piltide vms kontaktide näol! seadeid kopeerides tuleb anomaalia tagasi. |
Aitäh!!! problem solved
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
10.08.2015 16:22:05
|
|
|
Eksimust tuleb ikkagi tuvastada ja parandada KOHE,
selle asemel et venitada ja jooksutada klienti sinna-tagasi.
Raisatud aeg ja närvid - kas seda samuti kompenseeritakse?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
12.08.2015 21:15:01
|
|
|
Koostan firmale Tele2 iseteeninduses/e-poes teenustest paketti ning mh soovin ostukorvi lisada ka staatilise IP.
Teenus ise on e-poes kirjeldatud, kuid ostmise/lisamise võimalust nagu pole: http://tele2.ee/ettevotja/internet/interneti-teenused/staatiline-ip
Mis selleks tuleb hiljem ikkagi esindusse minna, et staatilise IP teenus lisada!?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
12.08.2015 21:38:26
|
|
|
| PitBull kirjutas: |
Koostan firmale Tele2 iseteeninduses/e-poes teenustest paketti ning mh soovin ostukorvi lisada ka staatilise IP.
Teenus ise on e-poes kirjeldatud, kuid ostmise/lisamise võimalust nagu pole: http://tele2.ee/ettevotja/internet/interneti-teenused/staatiline-ip
Mis selleks tuleb hiljem ikkagi esindusse minna, et staatilise IP teenus lisada!? |
tele2-l on juu iseteeninduses kontaktivorm ja tel. number. Helista või kirjuta.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
12.08.2015 22:03:02
|
|
|
| Puudub varasem kogemus Tele2-ga, aga selline poolik iseteenindus peletas küll eemale.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
13.08.2015 12:11:27
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| PitBull kirjutas: |
Koostan firmale Tele2 iseteeninduses/e-poes teenustest paketti ning mh soovin ostukorvi lisada ka staatilise IP.
Teenus ise on e-poes kirjeldatud, kuid ostmise/lisamise võimalust nagu pole: http://tele2.ee/ettevotja/internet/interneti-teenused/staatiline-ip
Mis selleks tuleb hiljem ikkagi esindusse minna, et staatilise IP teenus lisada!? |
tele2-l on juu iseteeninduses kontaktivorm ja tel. number. Helista või kirjuta. |
Kirjutada (enda kogemustele tuginedes) ei soovita, kui tahad ka vastust. Isiklikult pole kordagi vastust saanud, kirjutanud olen probleemsetel teemadel see aasta kuskil 4x. Tundub et klienditeenindus on neil pupu...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
13.08.2015 12:20:33
|
|
|
| ewur kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| PitBull kirjutas: |
Koostan firmale Tele2 iseteeninduses/e-poes teenustest paketti ning mh soovin ostukorvi lisada ka staatilise IP.
Teenus ise on e-poes kirjeldatud, kuid ostmise/lisamise võimalust nagu pole: http://tele2.ee/ettevotja/internet/interneti-teenused/staatiline-ip
Mis selleks tuleb hiljem ikkagi esindusse minna, et staatilise IP teenus lisada!? |
tele2-l on juu iseteeninduses kontaktivorm ja tel. number. Helista või kirjuta. |
Kirjutada (enda kogemustele tuginedes) ei soovita, kui tahad ka vastust. Isiklikult pole kordagi vastust saanud, kirjutanud olen probleemsetel teemadel see aasta kuskil 4x. Tundub et klienditeenindus on neil pupu... |
aga helistades kõne salvestada on siis kindlam?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ewur
HV veteran

liitunud: 17.02.2004
|
13.08.2015 12:29:56
|
|
|
| Ei tea, aga pakun et jah. Olen ka kohapeal käinud neil ja üldse tundub suhtumine kuidagi selline pohhuistlik. Lahkusin Tele2-st kevadel ning leti taga oleks nagu robot olnud, ei mingit "ümberrääkimist" ega muud sarnast. Samas kui sisse logitavas Iseteeninduses on suhtlusvormina kiri, aga sellele ei vaevutagi vastama, siis peab pupu olema...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
13.08.2015 15:05:13
|
|
|
Ei tea Teie kogemusi, kuid mul pole suhtlusega suuremaid muresid olnud v.a kui interneti piiramise tasust teavitamata jäi. Tundub, et tuleb osata küsida või vähemalt vihjatagi lahendusele.
Lasen ikka kohati väga vinguviiulit.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
01.09.2015 13:58:08
|
|
|
minul sai see lõuna läbi mai kuus, kui telefoni vahetasin. 5GB sai ikka hoolega ribadeks lastud ja pealegi
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
11.09.2015 11:01:08
|
|
|
Äsja tuli sisse pressiteade.
| tsitaat: |
11.09.2015
Tele2 annetab sõjapõgenikele 150 000 eurot
Tele2 grupp annetab Euroopasse saabunud sõjapõgenike abistamiseks iga töötaja kohta 255 Rootsi krooni ehk kokku 150 000 eurot, mille eest varustakse 5700 puudustkannatajat vee, toidu, tekkide ning rõivastega.
Tele2 Eesti juhi Argo Virkebau sõnul toetavad sõjapõgenikke kõik Tele2 tegevusriigid solidaarselt ning rahakogumisega jätkatakse jooksvalt. “Me teame, et sellest summast jätkub abi lühikeseks ajaks ning jätkame oma ettevõttes toetuste leidmisega,” ütles Virkebau.
Virkebau sõnul on oluline mõista, et tegemist on põgenikega, kes otsivad pelgupaika sõja eest ning soovivad pakkuda oma perele ja lastele turvalist elukeskkonda. "See on meie vastutus neid selles aidata täpselt nii nagu paljud Skandinaavia ja Euroopa riigid pakkusid pelgupaika Teise maailmasõja ajal eestlastele,” ütles Virkebau.
Toetus edastatakse läbi ÜRO pagulasorganisatsiooni.
Lisainfo
Argo Virkebau
Tele2 Eesti AS |
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
globostrat
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2002
|
11.09.2015 11:11:21
|
|
|
Jah parem ikka muulastele raha anda kui oma klienditeenindajatele jne. orjapalka tõsta
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
11.09.2015 14:10:12
|
|
|
| Kas tele2 liigub letialt ka mõni pakkumine? Mul oleks vaja üks number elisast ära tuua ja võtaks tele2. Mitte, et elisal midagi viga oleks aga on üks koht kus levi on kõige parem tele2. Tahaks nii kõnesid + 4G. Soovitusi?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Motiv8
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2003
|
11.09.2015 14:39:36
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Kas tele2 liigub letialt ka mõni pakkumine? Mul oleks vaja üks number elisast ära tuua ja võtaks tele2. Mitte, et elisal midagi viga oleks aga on üks koht kus levi on kõige parem tele2. Tahaks nii kõnesid + 4G. Soovitusi? |
Tele2 ei tea, aga Diilil on küll letialuseid pakkumisi.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PitBull
HV kasutaja
liitunud: 31.10.2003
|
11.09.2015 19:22:07
|
|
|
| Motiv8 kirjutas: |
Tele2 ei tea, aga Diilil on küll letialuseid pakkumisi. |
Aga räägi lähemalt. Kui avalikult ei kannata, siis ole hea viska privasse. Mulle küll ei pakutud miskit
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wtfp
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2005
|
11.09.2015 21:09:46
|
|
|
pois11, Mulle paar kuud tagasi tuli Tele2'st telefoni teel letialune pakkumine.. aga ei olnud midagi väga erilist - 4G nett küll, aga mahupiirang vs hind polnud väga hea.
_________________ wtf#21 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|