Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 83, 84, 85  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Fisher
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 14:54:26 vasta tsitaadiga

Kasutasin Tele2 Personaalne 33 paketti viimase aasta jooksul koos elukaaslasega. Nüüd viimasel kolmel kuul olid kõik arved erinevad ja lõpuks sain aru, et lõppes ära nende poolt kunagi antud 12kuuline ja 50% soodustus internetile.

Saatsin laiali meili Elisa, Tele2 ja EMT teenusepakkujatele, et tehku mulle minu antud parameetrite järgi parim pakkumine. Soovisin mingi portsu tasuta minuteid, sõnumeid ning miinimum 2giga internetti (piisab mulle hetkel täiesti). Kirjutasin ka, et vastaku mulle meili teel, mingit jura ärgu pakkugu ja soodsaima pakkumise võtan vastu.

EMT: ei vastanud üldse

ELISA: helistas ja tahtis rääkida, ütlesin et saatku meil. Sain neilt pakkumise kuuhinnaga 8 eurot

Tele2: saatis kaks pakkumist meilipeale.

Kuna Elisa helistas uuesti, saatsin neile Tele2 pakkumise meilile ja ütlesin, et tehku siis odavamalt. 8 eurone pakett langes 7 peale.

Võtsin selle Tele2 Personaalse, 50% internetisoodustusega üheks aastaks ning eks siis tegelen sama asjaga jälle aasta pärast.

Millest ma aru ei saa. Elisa - mis kuradi pärast on mulle vaja helistada, kui ma selgelt kirjutasin, et kõik asjad teeksin meiliteel. Ning see, et paludes soodsaimat pakkumist pidin ikka tegelema kauplemisega ja oli näha, et nad ei teinud soodsaimat pakkumist.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 10.06.2015 16:03:59 vasta tsitaadiga

Fisher kirjutas:
Elisa - mis kuradi pärast on mulle vaja helistada, kui ma selgelt kirjutasin, et kõik asjad teeksin meiliteel.


See kahjuks pole ainult Elisa puhul probleem.
Julgeksin väita et põhjust on koguni kaks:
1) Kasvav/vohav kirjaoskamatus madalapalgaliste klienditeenindajate seas.
2) Soovimatus võimaldada kliendile säilitada sellise arutelu sisu tulevaseks kasutamiseks - juhul kui operaator hiljem ei pea oma lubadusest kinni jne. Sest väga vähesed tavainimesed salvestavad oma kõnesid ja eripakkumise konkreetika mõnikord ei kajastu lepingus. Näiteks minu Diili lepingus on mainitud ainult spetsiaalne Interneti pakett - mitte selle maht. Mahu kohta mul on ainult vastav esialgne e-kiri nende klienditeenindusest.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.06.2015 16:05:38 vasta tsitaadiga

3) Taktika, telefoni teel võib olla inimest kergem ära rääkida kui meili vahendusel, sest siis on aega mõelda.
Mullegi on helistatud õhtul hilja mingi sidepaketi pakkumisega, kui ütlesin, et ei saa praegu rääkida (ootasin kinos seansi algust), siis öeldi, et pakkumine aegub kohe ja uuesti nad ei helista, et võta või jäta. Muidugi jätsin.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 10.06.2015 16:58:18 vasta tsitaadiga

Täna tuli selline SMS:
"Hea klient, täname meeldiva vestluse eest. Kui soovite edaspidi paketti vahetada, siis kontakteeruge meiega. Tele2"
Huvitav on see, et mina pole nendega vestelnud ei meeldivalt ega ebameeldivalt...
Hakkasin asja uurima ja ka Tele2-s ei teatud sellest vestlusest ja saadetud SMS-ist midagi...
nüüd ma ei teagi, äkki on olemas veel mingi paralleeluniversumis eksisteeriv Tele2? icon_lol.gif
Nii palju sain teada, et Nuti 4.99 jääb alles, seda kinni ei panda (veel)
ja mis kõige hämmastavam, mulle ei hakatudki "uusi ja vingeid" pakette kaela määrima.

_________________
Lugupeetud AHV, enne kui vaidlema hakkad, mõtle hästi järgi, kas see ikka on tark mõte...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 11.06.2015 06:48:15 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:

Nii palju sain teada, et Nuti 4.99 jääb alles, seda kinni ei panda (veel)
ja mis kõige hämmastavam, mulle ei hakatudki "uusi ja vingeid" pakette kaela määrima.

Hea teada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tavv
HV vaatleja
tavv

liitunud: 17.01.2008




sõnum 16.06.2015 17:53:46 vasta tsitaadiga

Tundub, et tele 2 on muutnud oma internetikaardi mahtude hindu. Nüüd peab 1/3 rohkem maksma sama mahu eest kui ennem. See oli nii halb üllatus nagu ennemgi kui piiramatu maht kadus.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 16.06.2015 23:54:37 vasta tsitaadiga

See ju tähendab et see maht on muutunud kvaliteetsemaks, jippii.
Ära vingu - ole tänulik operaatorile et ta niivõrd hoolitseb sinu eest.
Kindlasti selle kvaliteet (ja hind) tõuseb lähiajal veelgi icon_razz.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 08:50:28 vasta tsitaadiga

Tundub, et varsti muutub überultranutinuhveltelefoni omamine mõttetuks. Tuleb tagasi 10 aasta tagune aeg, kus pidid hoolega oma netikasutust jälgima ja igasugu ökotrikitamisi kasutama, et limiiti mitte ületada. Kiirused tõusevad, aga mahud vähenevad, mis nullib kiirusetõusu kasuteguri.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 17:10:37 vasta tsitaadiga

Käisin Tele2 putkas vaatasin autolaadijat, küsisin ühte näha, et kui võimas on. Ei sobinud andsin tagasi, plika küsis kas ma olen juba klient. Jah, mis siis, leiate parema laadija?
Lubas parema paketi teha, praegu mingi paketivahetus pop. Pakkus 4G arvutis. pole vaja. Tahvlis siis. Pole vaja. Aga mis pakett on, mobiilil, teeme paremaks?
icon_biggrin.gif Naersin, et seda sa paremaks ei tee, kui kinni pannakse lähen minema. No vaatame. vaatas ja niikui nägi, et Nuti 4.99, ei teil on juba väga hea pakett. Küsisin paremat, Ei see on juba väga hea.
Kokkuvõttes ei saanudki.
icon_sad.gif
Peaks minema EMTsse sisse jalutama, veidi suhtlema.
icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 18:05:30 vasta tsitaadiga

Täna Tele2 helistati ja pakuti iganenud 4.99 paketi aseme uut kiiret 4G paketti. Pidi just minu kasutusharjumustega sobima - piiramata kõned, essemmessid ja jutud. 2GB mahupiiri. Hind loomulikult 11€.
Ainult, et kuidas see minu kasutusharjumustega sobib, kui helistan ~0,3-0,5€ eest kuus, saadan healjuhul paar sõnumit ja ülejäänud aja kasutan mobiilset internetti icon_lol.gif

Ütlesin, et niikaua kuni seda 4.99 pakutakse seda ka kasutan - sobib mulle suurepäraselt. Selle peale sooviti viisakalt head päeva.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 18:08:26 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 18:12:54 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Täna Tele2 helistati ja pakuti iganenud 4.99 paketi aseme uut kiiret 4G paketti. Pidi just minu kasutusharjumustega sobima - piiramata kõned, essemmessid ja jutud. 2GB mahupiiri. Hind loomulikult 11€.
Ainult, et kuidas see minu kasutusharjumustega sobib, kui helistan ~0,3-0,5€ eest kuus, saadan healjuhul paar sõnumit ja ülejäänud aja kasutan mobiilset internetti icon_lol.gif

Ütlesin, et niikaua kuni seda 4.99 pakutakse seda ka kasutan - sobib mulle suurepäraselt. Selle peale sooviti viisakalt head päeva.

sama asi oli mul. hinnad tundusid kuidagi krõbedad ja lõin siis nende kodukalt hinnakirja lahti - üks ühele pakkumised. no mis nad peavad kliente rumalateks, et nad neid pakette ise lugeda ei mõista? icon_biggrin.gif

paari päeva eest käisin esinduses ka, telefon tarvis remonti saada, aga võtsin siis paketiteema ka üles ja no ei tundu küll, et nutitelefonide jaoks vastavaid pakette oodata oleks, mis tõesti midagi ka väärt.
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.06.2015 18:42:46 vasta tsitaadiga

Eks külviaeg ole läbi, aeg saaki koristada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 00:31:31 vasta tsitaadiga

jep icon_lol.gif , nagu narkomaanide puhul on sõltuvus tekitatud. Nüüd võib hinda tõsta ja mahtu vähendada, kasutad ikka. Maht saab otsa, ostad juurde. Aga tarbid. Ehk siis võib üsna radikaalselt "sõltlasi" kottima hakata...
Kuidas aru saada, et sa sõltlane pole? Tuleta meelde, kuidas sa aastat 10 tagasi käitusid suhtes netti ja selle poolt pakutavasse ning puhul, kui juhtmega või wifiga kuskile ühenduda ei saanud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.06.2015 22:32:00 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Tundub, et varsti muutub überultranutinuhveltelefoni omamine mõttetuks. Tuleb tagasi 10 aasta tagune aeg, kus pidid hoolega oma netikasutust jälgima ja igasugu ökotrikitamisi kasutama, et limiiti mitte ületada. Kiirused tõusevad, aga mahud vähenevad, mis nullib kiirusetõusu kasuteguri.

No aga instagrami pildid ju laevad rutem!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.06.2015 08:20:51 vasta tsitaadiga

Ollaz kirjutas:
Betamax kirjutas:
Tundub, et varsti muutub überultranutinuhveltelefoni omamine mõttetuks. Tuleb tagasi 10 aasta tagune aeg, kus pidid hoolega oma netikasutust jälgima ja igasugu ökotrikitamisi kasutama, et limiiti mitte ületada. Kiirused tõusevad, aga mahud vähenevad, mis nullib kiirusetõusu kasuteguri.

No aga instagrami pildid ju laevad rutem!

Ja kui maht otsas siis jälle maksad.
Mul ka hetkel loogika, et las olla see 3G.. vähemalt ei tõmba keegi mahu täitumisel stepslit seinast.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 09:18:23 vasta tsitaadiga

Hetkel ei näe põhjust kaebamiseks. Tänu EMT sorkimisele mahtu tõsteti ja hinda lasti hoopis alla thumbs_up.gif
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 18:06:53 vasta tsitaadiga

huvitav icon_smile.gif , anna rohkem infot.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 18:31:50 vasta tsitaadiga

Mingil päeval elisatas EMT, et kuule, tule üle, pakkus 5.99€ eest 15gb netti piiramatu kiirusega ja loomulikult ka minuteid ja sõnumeid. Järgmisel päeval tele2 helistas ja trumpas üle, sain praeguse paketi(4g 5gb netti ja minutid/sõnumid) 4€ eest. Ei näe põhjust üle minna.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
W!ngs
HV kasutaja
W!ngs

liitunud: 14.01.2010




sõnum 19.06.2015 18:35:35 vasta tsitaadiga

EMT pakkumine on ikka parem. 10GB rohkem internetti ja parem levi kõigest +2 EUR kommiraha eest.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 18:57:28 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
EMT pakkumine on ikka parem. 10GB rohkem internetti ja parem levi kõigest +2 EUR kommiraha eest.

tele2 4g levib piisavalt hästi icon_wink.gif
Tele2 pakkumine kehtiv 2 aastat, kohustusi pole.
EMTis kehtib ja kohustus 1 aasta, leppetrahv 73€ vist oli.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 19:52:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

EMTis kehtib ja kohustus 1 aasta, leppetrahv 73€ vist oli.

no pole mingeid kohustusi, tuleb osata rääkida icon_wink.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 21:28:44 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
W!ngs kirjutas:
EMT pakkumine on ikka parem. 10GB rohkem internetti ja parem levi kõigest +2 EUR kommiraha eest.

tele2 4g levib piisavalt hästi icon_wink.gif
Tele2 pakkumine kehtiv 2 aastat, kohustusi pole.
EMTis kehtib ja kohustus 1 aasta, leppetrahv 73€ vist oli.


Täpselt nii. Lisaks veel, et kuna mul 5 numbrit, siis ei näe mingit põhjust end EMT-ga siduda aastaks viletsamatel tingimustel. Kolmele numbrile, mis andmesidet ei vaja, sain paketi, mida võiks isegi iseloomustada, kui piiramatult kõneminuteid ja sõnumeid 1€ eest kuus. No vähemalt nende telefonikasutust silmas pidades.

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 21:58:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

EMTis kehtib ja kohustus 1 aasta, leppetrahv 73€ vist oli.

no pole mingeid kohustusi, tuleb osata rääkida icon_wink.gif


Telefoni teel lubati maa ja ilm kokku. Leping, mis kohale jõudis sisaldas praktiliselt 0% infot mida telefoni teel lubati. kopp.gif Nagu kirjutaks tühjale lehele alla ja siis laseks selle koridoris tuulega lendu..

Just oli ju uudis, et enim kliente on kadunud EMT ridadest icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 22:00:40 vasta tsitaadiga

1€ pakett (ilma andmesideta, kõneminuteid 120, kui ma ei eksi) oli olemas ka ametlikult mõned aastat tagasi, tollal üsna nõutud. Aga umbes aasta selle paketi "eluaeg" oligi. Siis kaotati, kuna polevat kasumlik või mida iganes (ühel esivanematest oli see). Nüüd aga on kõik siis "kasumlik", kui saab spetspakkumisi teha...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.06.2015 23:29:16 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

EMTis kehtib ja kohustus 1 aasta, leppetrahv 73€ vist oli.

no pole mingeid kohustusi, tuleb osata rääkida icon_wink.gif


Telefoni teel lubati maa ja ilm kokku. Leping, mis kohale jõudis sisaldas praktiliselt 0% infot mida telefoni teel lubati. kopp.gif Nagu kirjutaks tühjale lehele alla ja siis laseks selle koridoris tuulega lendu..

Just oli ju uudis, et enim kliente on kadunud EMT ridadest icon_smile.gif

kõned peaks salvestatud olema, kodulehelt peaks näha olema limiite ja kas tähtajaline peal

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.06.2015 09:19:23 vasta tsitaadiga

Kuidas Tele2 internet USB-modemi otsas Mähe piirkonnas levib; kasutab keegi?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 00:36:08 vasta tsitaadiga

Kuidas hetkelised kliendid siis Tele2 kommenteerivad, ise uurin hetkel 4G pakette, kas on okeid ja kuidas just Tallinnas Kristiine/Mustamäe on ja kuidas maal Rakveres võiks olla? beer_yum.gif
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 09:09:00 vasta tsitaadiga

UnknowFunk,
Tele2 mustamäe LTE levi tugevused ja mastid(kasutajate mõõdetud), vaata kas mõni mast on sulle lähedal icon_smile.gif http://www.cellmapper.net/map?MCC=248&MNC=3&type=LTE&latitude=59.40576394832661&longitude=24.686519449462814&zoom=14
Tele2 rakvere LTE levi/mastid. Järgmine nädal sinna veidi kaardistama ka icon_smile.gif http://www.cellmapper.net/map?MCC=248&MNC=3&type=LTE&latitude=59.37475601006197&longitude=26.347858255615158&zoom=12

Joikuspeed kiirusetestide võrdlused sinule huvitavas piirkonnas http://www.joikuspeed.com/map

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2015 12:50:22 vasta tsitaadiga

Kena, Tele2-s roaming aktiveeritud aga norras mitte ühelegile võrgule ligi ei lase icon_evil.gif Klienditeenindus lubas "uurida"
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
logitec
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 12:35:52 vasta tsitaadiga

Vahetasin hiljuti EMTlt Tele2le ja nüüd tele2 võrgus on probleeme interneti jagamisega. Varasemalt toimis Wifi hotspot EMT võrgus normaalselt ja peale vahetust tele2te ei saa korralikku ühendust. Telefoniks on Lumia 930
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 12:47:14 vasta tsitaadiga

logitec kirjutas:
Vahetasin hiljuti EMTlt Tele2le ja nüüd tele2 võrgus on probleeme interneti jagamisega. Varasemalt toimis Wifi hotspot EMT võrgus normaalselt ja peale vahetust tele2te ei saa korralikku ühendust. Telefoniks on Lumia 930


tee telefonile full reset, seaded tulevad pisipehme poolt ja suure tõenäosusega midagi peetis, kas APN sätetega või mõne muu asjaga. enne varunda ja proovi mitte kõiki sätteid taastada, vaid ainult vajalik piltide vms kontaktide näol! seadeid kopeerides tuleb anomaalia tagasi.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
logitec
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2015 18:21:10 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
logitec kirjutas:
Vahetasin hiljuti EMTlt Tele2le ja nüüd tele2 võrgus on probleeme interneti jagamisega. Varasemalt toimis Wifi hotspot EMT võrgus normaalselt ja peale vahetust tele2te ei saa korralikku ühendust. Telefoniks on Lumia 930


tee telefonile full reset, seaded tulevad pisipehme poolt ja suure tõenäosusega midagi peetis, kas APN sätetega või mõne muu asjaga. enne varunda ja proovi mitte kõiki sätteid taastada, vaid ainult vajalik piltide vms kontaktide näol! seadeid kopeerides tuleb anomaalia tagasi.
Aitäh!!! problem solved
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.08.2015 14:34:14 vasta tsitaadiga

http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/vaiksemate-arvete-lootuses-elisast-tele-2-lainud-klient-sai-haledalt-petta?id=72176795
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 10.08.2015 16:22:05 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/vaiksemate-arvete-lootuses-elisast-tele-2-lainud-klient-sai-haledalt-petta?id=72176795


Eksimust tuleb ikkagi tuvastada ja parandada KOHE,
selle asemel et venitada ja jooksutada klienti sinna-tagasi.
Raisatud aeg ja närvid - kas seda samuti kompenseeritakse?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 21:15:01 vasta tsitaadiga

Koostan firmale Tele2 iseteeninduses/e-poes teenustest paketti ning mh soovin ostukorvi lisada ka staatilise IP.
Teenus ise on e-poes kirjeldatud, kuid ostmise/lisamise võimalust nagu pole: http://tele2.ee/ettevotja/internet/interneti-teenused/staatiline-ip

Mis selleks tuleb hiljem ikkagi esindusse minna, et staatilise IP teenus lisada!?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 21:38:26 vasta tsitaadiga

PitBull kirjutas:
Koostan firmale Tele2 iseteeninduses/e-poes teenustest paketti ning mh soovin ostukorvi lisada ka staatilise IP.
Teenus ise on e-poes kirjeldatud, kuid ostmise/lisamise võimalust nagu pole: http://tele2.ee/ettevotja/internet/interneti-teenused/staatiline-ip

Mis selleks tuleb hiljem ikkagi esindusse minna, et staatilise IP teenus lisada!?


tele2-l on juu iseteeninduses kontaktivorm ja tel. number. Helista või kirjuta.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.08.2015 22:03:02 vasta tsitaadiga

Puudub varasem kogemus Tele2-ga, aga selline poolik iseteenindus peletas küll eemale.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 12:11:27 vasta tsitaadiga

Pailaps kirjutas:
PitBull kirjutas:
Koostan firmale Tele2 iseteeninduses/e-poes teenustest paketti ning mh soovin ostukorvi lisada ka staatilise IP.
Teenus ise on e-poes kirjeldatud, kuid ostmise/lisamise võimalust nagu pole: http://tele2.ee/ettevotja/internet/interneti-teenused/staatiline-ip

Mis selleks tuleb hiljem ikkagi esindusse minna, et staatilise IP teenus lisada!?


tele2-l on juu iseteeninduses kontaktivorm ja tel. number. Helista või kirjuta.

Kirjutada (enda kogemustele tuginedes) ei soovita, kui tahad ka vastust. Isiklikult pole kordagi vastust saanud, kirjutanud olen probleemsetel teemadel see aasta kuskil 4x. Tundub et klienditeenindus on neil pupu...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 12:20:33 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Pailaps kirjutas:
PitBull kirjutas:
Koostan firmale Tele2 iseteeninduses/e-poes teenustest paketti ning mh soovin ostukorvi lisada ka staatilise IP.
Teenus ise on e-poes kirjeldatud, kuid ostmise/lisamise võimalust nagu pole: http://tele2.ee/ettevotja/internet/interneti-teenused/staatiline-ip

Mis selleks tuleb hiljem ikkagi esindusse minna, et staatilise IP teenus lisada!?


tele2-l on juu iseteeninduses kontaktivorm ja tel. number. Helista või kirjuta.

Kirjutada (enda kogemustele tuginedes) ei soovita, kui tahad ka vastust. Isiklikult pole kordagi vastust saanud, kirjutanud olen probleemsetel teemadel see aasta kuskil 4x. Tundub et klienditeenindus on neil pupu...

aga helistades kõne salvestada on siis kindlam?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 12:29:56 vasta tsitaadiga

Ei tea, aga pakun et jah. Olen ka kohapeal käinud neil ja üldse tundub suhtumine kuidagi selline pohhuistlik. Lahkusin Tele2-st kevadel ning leti taga oleks nagu robot olnud, ei mingit "ümberrääkimist" ega muud sarnast. Samas kui sisse logitavas Iseteeninduses on suhtlusvormina kiri, aga sellele ei vaevutagi vastama, siis peab pupu olema...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.08.2015 15:05:13 vasta tsitaadiga

Ei tea Teie kogemusi, kuid mul pole suhtlusega suuremaid muresid olnud v.a kui interneti piiramise tasust teavitamata jäi. Tundub, et tuleb osata küsida või vähemalt vihjatagi lahendusele.
Lasen ikka kohati väga vinguviiulit.

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.09.2015 13:28:09 vasta tsitaadiga

http://forte.delfi.ee/news/digi/tele2-mobiilse-interneti-tasuta-lounad-said-labi?id=72330735

ehk tasuta lõunad said läbi.
tsitaat:
Osa Tele2 mobiilse interneti kliente on võib-olla märganud ja ära harjunudki, et Tele2 pole seni üle limiidi kasutatud andmemahtu piiranud, kuid nüüd see lõpeb.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.09.2015 13:58:08 vasta tsitaadiga

minul sai see lõuna läbi mai kuus, kui telefoni vahetasin. 5GB sai ikka hoolega ribadeks lastud ja pealegi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.09.2015 11:01:08 vasta tsitaadiga

Äsja tuli sisse pressiteade.
tsitaat:
11.09.2015

Tele2 annetab sõjapõgenikele 150 000 eurot

Tele2 grupp annetab Euroopasse saabunud sõjapõgenike abistamiseks iga töötaja kohta 255 Rootsi krooni ehk kokku 150 000 eurot, mille eest varustakse 5700 puudustkannatajat vee, toidu, tekkide ning rõivastega.

Tele2 Eesti juhi Argo Virkebau sõnul toetavad sõjapõgenikke kõik Tele2 tegevusriigid solidaarselt ning rahakogumisega jätkatakse jooksvalt. “Me teame, et sellest summast jätkub abi lühikeseks ajaks ning jätkame oma ettevõttes toetuste leidmisega,” ütles Virkebau.

Virkebau sõnul on oluline mõista, et tegemist on põgenikega, kes otsivad pelgupaika sõja eest ning soovivad pakkuda oma perele ja lastele turvalist elukeskkonda. "See on meie vastutus neid selles aidata täpselt nii nagu paljud Skandinaavia ja Euroopa riigid pakkusid pelgupaika Teise maailmasõja ajal eestlastele,” ütles Virkebau.

Toetus edastatakse läbi ÜRO pagulasorganisatsiooni.

Lisainfo

Argo Virkebau
Tele2 Eesti AS

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
globostrat
Kreisi kasutaja
globostrat

liitunud: 14.10.2002




sõnum 11.09.2015 11:11:21 vasta tsitaadiga

Jah parem ikka muulastele raha anda kui oma klienditeenindajatele jne. orjapalka tõsta thumbs_down.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 14:10:12 vasta tsitaadiga

Kas tele2 liigub letialt ka mõni pakkumine? Mul oleks vaja üks number elisast ära tuua ja võtaks tele2. Mitte, et elisal midagi viga oleks aga on üks koht kus levi on kõige parem tele2. Tahaks nii kõnesid + 4G. Soovitusi?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Motiv8
Kreisi kasutaja
Motiv8

liitunud: 11.07.2003




sõnum 11.09.2015 14:39:36 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas tele2 liigub letialt ka mõni pakkumine? Mul oleks vaja üks number elisast ära tuua ja võtaks tele2. Mitte, et elisal midagi viga oleks aga on üks koht kus levi on kõige parem tele2. Tahaks nii kõnesid + 4G. Soovitusi?


Tele2 ei tea, aga Diilil on küll letialuseid pakkumisi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.09.2015 19:22:07 vasta tsitaadiga

Motiv8 kirjutas:

Tele2 ei tea, aga Diilil on küll letialuseid pakkumisi.


Aga räägi lähemalt. Kui avalikult ei kannata, siis ole hea viska privasse. Mulle küll ei pakutud miskit icon_sad.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wtfp
HV kasutaja
wtfp

liitunud: 26.02.2005




sõnum 11.09.2015 21:09:46 vasta tsitaadiga

pois11, Mulle paar kuud tagasi tuli Tele2'st telefoni teel letialune pakkumine.. aga ei olnud midagi väga erilist - 4G nett küll, aga mahupiirang vs hind polnud väga hea.
_________________
wtf#21
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  TELE2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 83, 84, 85  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.