|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
21.01.2004 22:51:54
|
|
|
| No_Limit kirjutas: |
| suht vaikne on, aga palju ta minutis suudab pumbata ütlen homme, küsin ühelt asjatundjalt! |
millal sul see homme siis kohale jõuab?
hinna võiksid ka panna, mis asjal umbes on
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
22.01.2004 16:18:01
|
|
|
| panic kirjutas: |
| No_Limit kirjutas: |
| suht vaikne on, aga palju ta minutis suudab pumbata ütlen homme, küsin ühelt asjatundjalt! |
millal sul see homme siis kohale jõuab?
hinna võiksid ka panna, mis asjal umbes on |
vaevalt, et see väike pump sellele koormusele vastu peab.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
24.01.2004 16:57:56
|
|
|
Mõtlesin, et peaks ikkagi ka GPU veega ära jahutama. Need kes kasutavad selleks kiil147 tehtud veeplokki võiksid anda väikse tagasiside, et kas ploki efektiivsus jms on hea? Mõtlesin temalt tellida
Või saab kuskilt paremat ja odavamalt..?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
25.01.2004 17:27:28
|
|
|
| ma tathtsin kysida et oleks vaja vesijahutust p4-jale et palju see terve asi kokku maksma läheb? (veeplokk+radikas+vent+torud+pump jne..)?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
26.01.2004 10:57:54
|
|
|
| Mingi tonniga pead ikka arvestama
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
29.01.2004 12:54:20
|
|
|
| Kõiki postitusi küll ei lugend,aga olen ise ka mõelnud nagu vesijahutuse peale.Küsiks siis ,et need kel vesijahutus,et kuda suvel jahutab(see see kõige kriitilisem aeg ju) kui miski niisama toatemp on kuskil 25C ehk siis vesi kah sama temp niikuinii+see ,et prose ka ajab soojemaks?Ja teiseks ,et kuna asjal on ka ju vent seda wasserit jahutamas ,palju see lärmi teeb?
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
panic
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003
|
29.01.2004 17:16:11
|
|
|
mis on kõige odavam variant vesi jahutuse tegemiseks- ilma spets varustaseta?
saab kuidagi prose radikast äkki ploki kokku meisterdada või kuidagi?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
29.01.2004 17:25:07
|
|
|
| panic kirjutas: |
| saab kuidagi prose radikast äkki ploki kokku meisterdada või kuidagi? |
halb mõte, pole nii kindel - äkki hakkab lekkima. osta kiil147 veeplokk
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
31.01.2004 12:41:44
|
|
|
| panic kirjutas: |
mis on kõige odavam variant vesi jahutuse tegemiseks- ilma spets varustaseta?
saab kuidagi prose radikast äkki ploki kokku meisterdada või kuidagi? |
Tegin... puurisin, liimisin... tilkus... kiskusin lahti, liimisin... ei tilkunud... panin 1200l/h pumba taha... jooksis
mõttetu üritus... mida vähem ühendus kohti masina sees seda parem.
mõtle mis siis juhtuks kui äkki silikoon otsustab vee survele järele anda...
| Auron kirjutas: |
| Kõiki postitusi küll ei lugend,aga olen ise ka mõelnud nagu vesijahutuse peale.Küsiks siis ,et need kel vesijahutus,et kuda suvel jahutab(see see kõige kriitilisem aeg ju) kui miski niisama toatemp on kuskil 25C ehk siis vesi kah sama temp niikuinii+see ,et prose ka ajab soojemaks?? |
XP2400+ töötas päevadläbi... 40c pole kül mingi kõva saavutus, aga kõik vendid sai masinast välja kiskuda... kohe tekkis järgmine probleem... HDD... a nu see pidi ka 60 kraadiga töötama.... ainukesed vendid olid chipset, toitekas ja VGA.
siis tuli välja, et need teevad ka häält sai siis ka see chipseti jupp tellitud... a siis jäi pooleli...raha sai nagu otsa
_________________ L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers" |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wuuzer
HV vaatleja
liitunud: 01.12.2002
|
07.02.2004 12:48:02
|
|
|
| kas mitte hdd jahutamiseks vesiplokke ei ole?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
08.02.2004 19:21:36
|
|
|
| Wuuzer kirjutas: |
| kas mitte hdd jahutamiseks vesiplokke ei ole? |
eestis mitte
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitboy
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2003
|
10.02.2004 22:25:55
|
|
|
järelikult tuleb ise teha
ega hdd'le mingit võimast jahutust vaja polegi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
cele
HV kasutaja
liitunud: 18.11.2002
|
10.02.2004 23:15:13
HDD jahuti |
|
|
Beesting kunagi müüs lisaks sellele Koolance vesijahutatud korpustele ka igast lisavidinaid.
Oli kirjas ka HDD vesijahutus.
Jahutusefekt on tõsi kahtlane, sest kui võtta, et vee temperatuuro on keskmine 40 kraadi (vist hea tulemus tavaliste süsteemide korral?), siis ühekettasüsteemides see vist pigem soojendaks ketast. Sõltub muidugi, ärge kohe flamege.
Põhiline, miks kettale vesijahutust vaja on muidugi vaikus
Kui pump on vaikne, siis on ju HDD see, mis kõigest üle karjub.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumb(_;_)
HV veteran

liitunud: 15.08.2002
|
10.02.2004 23:27:38
|
|
|
Kui ketas vaikuse nimel polsterdatud karpi peita, siis sealt ju soojust muidu kui mingi hea soojusvahendajaga ära ei saa.
Kui just soojustorusid ei kasuta, siis jääbki vesijahutus selleks teiseks võimaluseks.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiil147
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2003
|
12.02.2004 22:28:41
|
|
|
no alust võiks iseki mitaki selist valmis meistertata
aka paliu rahvas selise eest nõus maksma on
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cele
HV kasutaja
liitunud: 18.11.2002
|
13.02.2004 14:38:14
alusest üksi vähe |
|
|
Lingil toodu veeplokk on tõesti ainult jahuti, mis hoiab siis ilma õhuliikumiseta muidu vaiksed HDD-d jahedad.
Aga enamustel meist on vist sooviks see, et veeplokk ka ISOLEERIKS ehk peale jahutamise ka vähendaks kõvaketta müra. Sellel kunagi (1 a tagasi) Beestingus müügil olnud komplektil oli kaasas miski vaht või pasta, mis nati nii liimis, juhtis soojust kui vähendas müra. Ja kaks veeblokki, kõvaketas nende vahele.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
13.02.2004 17:02:58
|
|
|
kui isoleerida vaja lykkad veeploki kõvale ja pistad näiteks HDD karpi ja lased makroflexi täis
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cele
HV kasutaja
liitunud: 18.11.2002
|
17.02.2004 12:41:06
njah |
|
|
Eks võiks mingi karbi teha küll, mis igati voderdatud. Aga... kas veeplokist ainult ühelpool HDD-d sell juhul piisab, kui teine külg on vastu sooja/heli isolaatorit?
Kahtalne..
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
17.02.2004 13:52:28
|
|
|
deoreetiliselt pole hdd vesijahutust eriti raske ette kujutada
erinevalt Soulscheme poolt toodud http://www.zerofanzone.co.uk/projects.asp?request=liquidbarracudaiv&page=1 "lingist"
kus vend 3st 6mm vaskplaadist asja kokku pani/tinutas, võiks asjale lihtsamalt läheneda
võimalik ,et piisab õhemast plaadist n. 4mm ja keskmine osa võiks vabalt olla pleksist v pvc-st
jahutus kanalite kohale võiks kas freesida v puurid sooni/auke ja see kõik hiljem (mutrid kruvid poldid appi) kokku tõmmata
kui hermeetilne see on? well, sellega tuleb tiba vaeva näha
mulle piisab/piisaks lihtsalt sellest kui kiil147 lihtsalt hdd-st natuke laiemad 4mm vaskplaadid teeks
kiil147: materjali hinna ja tööraha pead sa küll ise ytlema
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iguaan
HV veteran

liitunud: 23.11.2003
|
17.02.2004 15:07:02
|
|
|
samas phlegi idee plegi kõige halvem et plex panna sinna asemele, sest näiteks kui paxem plex puurid sinna 3mm augu (serva piale) ja lykkad 3mm dioodi sisse ja asi kohe ilusam
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.02.2004 15:22:19
|
|
|
võtmesõna on hermeetilisus. samas, kas mitte pleksiklaas ei sula? st. panna ta sinna 2 vaskplaadi vahele ja neid plaate pisut kuumutada? ning alati on võimalus silikooniga katta...
aga... vask on alati parem. ja vask on piisavalt pehme materjal et seda koduski töödelda tavalise rauasaega. jahutus on ikkagi parem ju, kui see on tehtud üleni vasest, jahutuspind suurem jne. plus, imho nägi too jahutus üliseks välja...
-----
edit : lingi eest aga aitäh. minul tekkis kohe asjast parem ülevaade, sellist tehnikat kasutades ei ole küll mingi probleem kodus veeplokki valmistada. nüüd jääb ainult üle pumba jaoks raha koguma hakata...
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
phleg
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
17.02.2004 17:37:01
|
|
|
hermeetilne peab ta muidugi olema
tavaline HV kasutaja on ysna hinnatundlik, siin tuleb lähtuda kuidas saaks asja odavamalt ja lihtsamalt teha
isiklikult on mul ysna pohh milline see välimus on -> ma pakiks nagunii veeplokid ja hdd-d nn. vahtkummi sisse ja ilmselt meisterdaks sinna ka mingi kasti ymber, et mingit vindisirinat kuulda ei oleks
btw razor, see pump on asja juures kõige lihtsam jubin
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
razor
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
17.02.2004 20:26:37
|
|
|
| nuh samas kõige kallim jubin. st. mul on tohutult viitsimist ja ka tuttavaid, kelle nõu ja jõuga kogu muu kompott valmis meisterdada. radikas, torud - voolikud, paak jne ei ole üldse probleemiks. ja ka veeploki ehitamine ei tohiks üle jõu käiia. saaks need asjad valmis ca. 100-300 eekiga. probleem seisneb aga pumba hinnas.
|
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiil147
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2003
|
17.02.2004 20:31:32
|
|
|
| pumpa hinad 200-1200 oleneb miline
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cele
HV kasutaja
liitunud: 18.11.2002
|
18.02.2004 21:13:40
veetemperatuur |
|
|
| Kui HDD vesijahutamisest rääkida, siis mis teil veetemperatuurid on?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
18.02.2004 21:39:41
|
|
|
a kui amd' veeplokile kohe piisava sügavusega süvend sisse freesida siis kaoks selle shim'i kasutamise vajadus ära st et natukenegi kaitsta proset valesti paigaldatud radika suhtes.
loodan et väljendasin end arusaadavalt
_________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiil147
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2003
|
18.02.2004 22:07:24
|
|
|
| jah aga seta tuntuvalt raskem teha kui shimi
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
18.02.2004 22:08:30
|
|
|
hea metallikäpp teeb ära
a enne peab natuke cad'i piinutama et viisakas pilt valmis saaks
_________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiil147
HV kasutaja

liitunud: 06.03.2003
|
18.02.2004 22:16:30
|
|
|
| mis cad proktet kasutad
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
4tec
HV veteran

liitunud: 24.07.2003
|
18.02.2004 22:21:59
|
|
|
peamiselt autokatit
_________________ Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing! |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
19.03.2004 22:10:00
|
|
|
kolmandat korda küsin
millise relee ma pumba jaoks ostma pean, et ta koos arvutiga tööle hakkaks?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
H_K
Aeg Maha 2n

liitunud: 09.01.2002
|
20.03.2004 12:54:30
|
|
|
| tsitaat: |
millise relee ma pumba jaoks ostma pean, et ta koos arvutiga tööle hakkaks?
|
Mul on A-Kaablist ostetud relee 12V/240V (VB 12STCU-5) - kahjuks siiani pole seda veel õigel otstarbel kasutanud
aga testimisel toimis küll.
A-Kaablis või Tevalos seleta oma mure ära külla nad siis pakuvad sulle õiget junni.
_________________ --------------- |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitboy
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2003
|
21.03.2004 03:01:20
|
|
|
üks küsimus
kui suurt passiiv radikat oleks vaja klokkimatta xp 2500+ barton'i jahutamiseks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wertexe
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002
|
21.03.2004 11:11:46
|
|
|
| Mul on mosse radikas, kannatab ilma ventideta ka klokkimist, mõõdud vast 25 cm x 20 cm.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wertexe
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002
|
21.03.2004 20:15:20
|
|
|
| Oskab keegi öelda, kas kiili plokk (AMD jaoks) Athlon 64 emadele ka peale annab sobitada miskitmoodi?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
21.03.2004 21:10:32
|
|
|
| wertexe kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, kas kiili plokk (AMD jaoks) Athlon 64 emadele ka peale annab sobitada miskitmoodi? |
ikka saab, aga pead vbla uue kaane tegema, et emaplaadi augud klapiksid.
aga kas P4 plokk ei oleks parem? AMD plokk on väikese core'i jaoks, aga P4'ja oma on suurema jaoks...
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wertexe
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2002
|
21.03.2004 21:14:22
|
|
|
| madis kirjutas: |
| kas P4 plokk ei oleks parem? AMD plokk on väikese core'i jaoks, aga P4'ja oma on suurema jaoks... |
Praegu kasutan kiili amd plokki, tulevikus tahaks seda ka athlon 64 puhul kasutada, siis kui socket 939 välja tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
21.03.2004 21:21:09
|
|
|
| kui uue kaane teed, siis sobib küll
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oraff
HV veteran

liitunud: 04.09.2002
|
26.03.2004 00:56:10
|
|
|
ei jaksa nii hilja enam tervet teemat l2bi lapata, a oleks selline kysimus, et millega te oma systeemi puhastate? nimelt tuli uus korpus ja voolikud j2id lyhikeseks, oleks v6inud poodi minna, a oh seda laiskust... vana pesumasina(aiakaste voolik) voolik l2ks loosi, enne küll puhastasin seda, a miske ajaga tuli paaki ikka igast crappi sisse, nüüd tahaks asja ilusti puhtaks saada, a ei oska kohe millegagi seda teha... paluks siis kogemustega/targemate inimeste abi. t2nud.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
26.03.2004 21:13:04
|
|
|
Mul torkas niuke mõte pähe et veekatkestuse ajal võiks vee-torude kallale minna, nii et terve maja vesi jookseb läbi arvuti
Aga see tõõtab ainult suurte korter-majadega...
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Superglue
HV veteran

liitunud: 20.03.2002
|
26.03.2004 21:39:19
|
|
|
Läbi radika keev vesi jookseb läbi arvuti. Vuss vuss.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
z@ke
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.12.2003
|
27.03.2004 17:14:31
|
|
|
eieie. külma-vee toru ikka! seal temp ju mingi 5C talvel
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
![:[Noodle]: :[Noodle]:](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/3719c1e52f1c1c2d9e3fc1fbd4c8011b.jpg)
liitunud: 21.06.2002
|
27.03.2004 18:39:38
|
|
|
hehe... see teema rokib 8)
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arsestar
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004
|
28.03.2004 00:47:45
|
|
|
| :[Noodle]: kirjutas: |
hehe... see teema rokib 8) |
jeah, rokib täiega , läbustax veelrohkem äkki ?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
![:[Noodle]: :[Noodle]:](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/3719c1e52f1c1c2d9e3fc1fbd4c8011b.jpg)
liitunud: 21.06.2002
|
28.03.2004 02:49:39
|
|
|
ära kobise .. minu teema
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitboy
HV vaatleja

liitunud: 09.12.2003
|
29.03.2004 09:12:54
|
|
|
| tsitaat: |
külma-vee toru ikka! seal temp ju mingi 5C talvel
|
talvel kloki palju tahad
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arsestar
HV kasutaja

liitunud: 23.01.2004
|
30.03.2004 23:08:38
|
|
|
talv on nagu klokkimise hooaeg!
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madis
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|