Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 179, 180, 181  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 21.01.2004 22:51:54 vasta tsitaadiga

No_Limit kirjutas:
suht vaikne on, aga palju ta minutis suudab pumbata ütlen homme, küsin ühelt asjatundjalt!

millal sul see homme siis kohale jõuab?
hinna võiksid ka panna, mis asjal umbes on

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 22.01.2004 16:18:01 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
No_Limit kirjutas:
suht vaikne on, aga palju ta minutis suudab pumbata ütlen homme, küsin ühelt asjatundjalt!

millal sul see homme siis kohale jõuab?
hinna võiksid ka panna, mis asjal umbes on


vaevalt, et see väike pump sellele koormusele vastu peab.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 24.01.2004 16:57:56 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et peaks ikkagi ka GPU veega ära jahutama. Need kes kasutavad selleks kiil147 tehtud veeplokki võiksid anda väikse tagasiside, et kas ploki efektiivsus jms on hea? Mõtlesin temalt tellida icon_razz1.gif
Või saab kuskilt paremat ja odavamalt..?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 25.01.2004 17:27:28 vasta tsitaadiga

ma tathtsin kysida et oleks vaja vesijahutust p4-jale et palju see terve asi kokku maksma läheb? (veeplokk+radikas+vent+torud+pump jne..)?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 26.01.2004 10:57:54 vasta tsitaadiga

Mingi tonniga pead ikka arvestama
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2004 12:54:20 vasta tsitaadiga

Kõiki postitusi küll ei lugend,aga olen ise ka mõelnud nagu vesijahutuse peale.Küsiks siis ,et need kel vesijahutus,et kuda suvel jahutab(see see kõige kriitilisem aeg ju) kui miski niisama toatemp on kuskil 25C ehk siis vesi kah sama temp niikuinii+see ,et prose ka ajab soojemaks?Ja teiseks ,et kuna asjal on ka ju vent seda wasserit jahutamas ,palju see lärmi teeb?
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
panic
Kreisi kasutaja
panic

liitunud: 28.01.2003




sõnum 29.01.2004 17:16:11 vasta tsitaadiga

mis on kõige odavam variant vesi jahutuse tegemiseks- ilma spets varustaseta?
saab kuidagi prose radikast äkki ploki kokku meisterdada või kuidagi?

_________________
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 29.01.2004 17:25:07 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
saab kuidagi prose radikast äkki ploki kokku meisterdada või kuidagi?


halb mõte, pole nii kindel - äkki hakkab lekkima. osta kiil147 veeplokk
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 31.01.2004 12:41:44 vasta tsitaadiga

panic kirjutas:
mis on kõige odavam variant vesi jahutuse tegemiseks- ilma spets varustaseta?
saab kuidagi prose radikast äkki ploki kokku meisterdada või kuidagi?


Tegin... puurisin, liimisin... tilkus... kiskusin lahti, liimisin... ei tilkunud... panin 1200l/h pumba taha... jooksis icon_biggrin.gif
mõttetu üritus... mida vähem ühendus kohti masina sees seda parem.

mõtle mis siis juhtuks kui äkki silikoon otsustab vee survele järele anda...

Auron kirjutas:
Kõiki postitusi küll ei lugend,aga olen ise ka mõelnud nagu vesijahutuse peale.Küsiks siis ,et need kel vesijahutus,et kuda suvel jahutab(see see kõige kriitilisem aeg ju) kui miski niisama toatemp on kuskil 25C ehk siis vesi kah sama temp niikuinii+see ,et prose ka ajab soojemaks??


XP2400+ töötas päevadläbi... 40c icon_rolleyes.gif pole kül mingi kõva saavutus, aga kõik vendid sai masinast välja kiskuda... kohe tekkis järgmine probleem... HDD... a nu see pidi ka 60 kraadiga töötama.... ainukesed vendid olid chipset, toitekas ja VGA.

siis tuli välja, et need teevad ka häält icon_lol.gif sai siis ka see chipseti jupp tellitud... a siis jäi pooleli...raha sai nagu otsa icon_smile.gif

_________________
L.A.M.P/ LAMP "Loose Association of Mercenaries & Privateers"
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wuuzer
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 07.02.2004 12:48:02 vasta tsitaadiga

kas mitte hdd jahutamiseks vesiplokke ei ole?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 08.02.2004 19:21:36 vasta tsitaadiga

Wuuzer kirjutas:
kas mitte hdd jahutamiseks vesiplokke ei ole?


eestis mitte icon_neutral.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitboy
HV vaatleja
bitboy

liitunud: 09.12.2003




sõnum 10.02.2004 22:25:55 vasta tsitaadiga

järelikult tuleb ise teha icon_biggrin.gif
ega hdd'le mingit võimast jahutust vaja polegi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 10.02.2004 23:15:13 HDD jahuti vasta tsitaadiga

Beesting kunagi müüs lisaks sellele Koolance vesijahutatud korpustele ka igast lisavidinaid.
Oli kirjas ka HDD vesijahutus.
Jahutusefekt on tõsi kahtlane, sest kui võtta, et vee temperatuuro on keskmine 40 kraadi (vist hea tulemus tavaliste süsteemide korral?), siis ühekettasüsteemides see vist pigem soojendaks ketast. Sõltub muidugi, ärge kohe flamege.

Põhiline, miks kettale vesijahutust vaja on muidugi vaikus icon_razz.gif

Kui pump on vaikne, siis on ju HDD see, mis kõigest üle karjub.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumb(_;_)
HV veteran


liitunud: 15.08.2002




sõnum 10.02.2004 23:27:38 vasta tsitaadiga

Kui ketas vaikuse nimel polsterdatud karpi peita, siis sealt ju soojust muidu kui mingi hea soojusvahendajaga ära ei saa.
Kui just soojustorusid ei kasuta, siis jääbki vesijahutus selleks teiseks võimaluseks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 12.02.2004 22:11:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

järelikult tuleb ise teha

http://www.zerofanzone.co.uk/projects.asp?request=liquidbarracudaiv&page=1
HDD veeplokk (tegemine)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiil147
HV kasutaja
kiil147

liitunud: 06.03.2003




sõnum 12.02.2004 22:28:41 vasta tsitaadiga

no alust võiks iseki mitaki selist valmis meistertata
aka paliu rahvas selise eest nõus maksma on
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 13.02.2004 14:38:14 alusest üksi vähe vasta tsitaadiga

Lingil toodu veeplokk on tõesti ainult jahuti, mis hoiab siis ilma õhuliikumiseta muidu vaiksed HDD-d jahedad.

Aga enamustel meist on vist sooviks see, et veeplokk ka ISOLEERIKS ehk peale jahutamise ka vähendaks kõvaketta müra. Sellel kunagi (1 a tagasi) Beestingus müügil olnud komplektil oli kaasas miski vaht või pasta, mis nati nii liimis, juhtis soojust kui vähendas müra. Ja kaks veeblokki, kõvaketas nende vahele.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 13.02.2004 17:02:58 vasta tsitaadiga

kui isoleerida vaja lykkad veeploki kõvale ja pistad näiteks HDD karpi ja lased makroflexi täis icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 17.02.2004 12:41:06 njah vasta tsitaadiga

Eks võiks mingi karbi teha küll, mis igati voderdatud. Aga... kas veeplokist ainult ühelpool HDD-d sell juhul piisab, kui teine külg on vastu sooja/heli isolaatorit?
Kahtalne..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2004 13:52:28 vasta tsitaadiga

deoreetiliselt pole hdd vesijahutust eriti raske ette kujutada
erinevalt Soulscheme poolt toodud http://www.zerofanzone.co.uk/projects.asp?request=liquidbarracudaiv&page=1 "lingist"
kus vend 3st 6mm vaskplaadist asja kokku pani/tinutas, võiks asjale lihtsamalt läheneda

võimalik ,et piisab õhemast plaadist n. 4mm ja keskmine osa võiks vabalt olla pleksist v pvc-st
jahutus kanalite kohale võiks kas freesida v puurid sooni/auke ja see kõik hiljem (mutrid kruvid poldid appi) kokku tõmmata
kui hermeetilne see on? well, sellega tuleb tiba vaeva näha

mulle piisab/piisaks lihtsalt sellest kui kiil147 lihtsalt hdd-st natuke laiemad 4mm vaskplaadid teeks

kiil147: materjali hinna ja tööraha pead sa küll ise ytlema
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iguaan
HV veteran
iguaan

liitunud: 23.11.2003




sõnum 17.02.2004 15:07:02 vasta tsitaadiga

samas phlegi idee plegi kõige halvem et plex panna sinna asemele, sest näiteks kui paxem plex puurid sinna 3mm augu (serva piale) ja lykkad 3mm dioodi sisse ja asi kohe ilusam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 17.02.2004 15:22:19 vasta tsitaadiga

võtmesõna on hermeetilisus. samas, kas mitte pleksiklaas ei sula? st. panna ta sinna 2 vaskplaadi vahele ja neid plaate pisut kuumutada? ning alati on võimalus silikooniga katta...

aga... vask on alati parem. ja vask on piisavalt pehme materjal et seda koduski töödelda tavalise rauasaega. jahutus on ikkagi parem ju, kui see on tehtud üleni vasest, jahutuspind suurem jne. plus, imho nägi too jahutus üliseks välja...

-----

edit : lingi eest aga aitäh. minul tekkis kohe asjast parem ülevaade, sellist tehnikat kasutades ei ole küll mingi probleem kodus veeplokki valmistada. nüüd jääb ainult üle pumba jaoks raha koguma hakata...
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
phleg
HV kasutaja
phleg

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2004 17:37:01 vasta tsitaadiga

hermeetilne peab ta muidugi olema
tavaline HV kasutaja on ysna hinnatundlik, siin tuleb lähtuda kuidas saaks asja odavamalt ja lihtsamalt teha

isiklikult on mul ysna pohh milline see välimus on -> ma pakiks nagunii veeplokid ja hdd-d nn. vahtkummi sisse ja ilmselt meisterdaks sinna ka mingi kasti ymber, et mingit vindisirinat kuulda ei oleks

btw razor, see pump on asja juures kõige lihtsam jubin
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
razor
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 17.02.2004 20:26:37 vasta tsitaadiga

nuh samas kõige kallim jubin. st. mul on tohutult viitsimist ja ka tuttavaid, kelle nõu ja jõuga kogu muu kompott valmis meisterdada. radikas, torud - voolikud, paak jne ei ole üldse probleemiks. ja ka veeploki ehitamine ei tohiks üle jõu käiia. saaks need asjad valmis ca. 100-300 eekiga. probleem seisneb aga pumba hinnas.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiil147
HV kasutaja
kiil147

liitunud: 06.03.2003




sõnum 17.02.2004 20:31:32 vasta tsitaadiga

pumpa hinad 200-1200 oleneb miline
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 18.02.2004 21:13:40 veetemperatuur vasta tsitaadiga

Kui HDD vesijahutamisest rääkida, siis mis teil veetemperatuurid on?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003




sõnum 18.02.2004 21:39:41 vasta tsitaadiga

a kui amd' veeplokile kohe piisava sügavusega süvend sisse freesida siis kaoks selle shim'i kasutamise vajadus ära st et natukenegi kaitsta proset valesti paigaldatud radika suhtes.
loodan et väljendasin end arusaadavalt

_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiil147
HV kasutaja
kiil147

liitunud: 06.03.2003




sõnum 18.02.2004 22:07:24 vasta tsitaadiga

jah aga seta tuntuvalt raskem teha kui shimi
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003




sõnum 18.02.2004 22:08:30 vasta tsitaadiga

hea metallikäpp teeb ära
a enne peab natuke cad'i piinutama et viisakas pilt valmis saaks

_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiil147
HV kasutaja
kiil147

liitunud: 06.03.2003




sõnum 18.02.2004 22:16:30 vasta tsitaadiga

mis cad proktet kasutad
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
4tec
HV veteran
4tec

liitunud: 24.07.2003




sõnum 18.02.2004 22:21:59 vasta tsitaadiga

peamiselt autokatit
_________________
Oh, no room for 4tec, huh? Fine! I'll go build my own hinnavaatlus, with blackjack and hookers. In fact, forget the HinnaVaatlus and the blackjack. Ahh, screw the whole thing!
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 19.03.2004 22:10:00 vasta tsitaadiga

kolmandat korda küsin icon_neutral.gif
millise relee ma pumba jaoks ostma pean, et ta koos arvutiga tööle hakkaks?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
H_K
Aeg Maha 2n
H_K

liitunud: 09.01.2002




sõnum 20.03.2004 12:54:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:

millise relee ma pumba jaoks ostma pean, et ta koos arvutiga tööle hakkaks?


Mul on A-Kaablist ostetud relee 12V/240V (VB 12STCU-5) - kahjuks siiani pole seda veel õigel otstarbel kasutanud
aga testimisel toimis küll.
A-Kaablis või Tevalos seleta oma mure ära külla nad siis pakuvad sulle õiget junni.

_________________
---------------
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitboy
HV vaatleja
bitboy

liitunud: 09.12.2003




sõnum 21.03.2004 03:01:20 vasta tsitaadiga

üks küsimus
kui suurt passiiv radikat oleks vaja klokkimatta xp 2500+ barton'i jahutamiseks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wertexe
HV kasutaja
wertexe

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 11:11:46 vasta tsitaadiga

Mul on mosse radikas, kannatab ilma ventideta ka klokkimist, mõõdud vast 25 cm x 20 cm.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wertexe
HV kasutaja
wertexe

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 20:15:20 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas kiili plokk (AMD jaoks) Athlon 64 emadele ka peale annab sobitada miskitmoodi?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 21.03.2004 21:10:32 vasta tsitaadiga

wertexe kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas kiili plokk (AMD jaoks) Athlon 64 emadele ka peale annab sobitada miskitmoodi?


ikka saab, aga pead vbla uue kaane tegema, et emaplaadi augud klapiksid.
aga kas P4 plokk ei oleks parem? AMD plokk on väikese core'i jaoks, aga P4'ja oma on suurema jaoks...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wertexe
HV kasutaja
wertexe

liitunud: 12.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2004 21:14:22 vasta tsitaadiga

madis kirjutas:
kas P4 plokk ei oleks parem? AMD plokk on väikese core'i jaoks, aga P4'ja oma on suurema jaoks...

Praegu kasutan kiili amd plokki, tulevikus tahaks seda ka athlon 64 puhul kasutada, siis kui socket 939 välja tuleb.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 21.03.2004 21:21:09 vasta tsitaadiga

kui uue kaane teed, siis sobib küll
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oraff
HV veteran
Oraff

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 00:56:10 vasta tsitaadiga

ei jaksa nii hilja enam tervet teemat l2bi lapata, a oleks selline kysimus, et millega te oma systeemi puhastate? nimelt tuli uus korpus ja voolikud j2id lyhikeseks, oleks v6inud poodi minna, a oh seda laiskust... vana pesumasina(aiakaste voolik) voolik l2ks loosi, enne küll puhastasin seda, a miske ajaga tuli paaki ikka igast crappi sisse, nüüd tahaks asja ilusti puhtaks saada, a ei oska kohe millegagi seda teha... paluks siis kogemustega/targemate inimeste abi. t2nud. beer_yum.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 26.03.2004 01:09:36 vasta tsitaadiga

äädikas näiteks
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=71649
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 26.03.2004 21:13:04 vasta tsitaadiga

icon_idea.gif Mul torkas niuke mõte pähe et veekatkestuse ajal võiks vee-torude kallale minna, nii et terve maja vesi jookseb läbi arvuti icon_rolleyes.gif

Aga see tõõtab ainult suurte korter-majadega...
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Superglue
HV veteran
Superglue

liitunud: 20.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2004 21:39:19 vasta tsitaadiga

Läbi radika icon_lol.gif keev vesi jookseb läbi arvuti. Vuss vuss.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
z@ke
Kreisi kasutaja
z@ke

liitunud: 21.12.2003




sõnum 27.03.2004 17:14:31 vasta tsitaadiga

eieie. külma-vee toru ikka! seal temp ju mingi 5C talvel icon_wink.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 27.03.2004 18:39:38 vasta tsitaadiga

hehe... see teema rokib icon_biggrin.gif beer_yum.gif icon_razz.gif icon_lol.gif 8)
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 28.03.2004 00:47:45 vasta tsitaadiga

:[Noodle]: kirjutas:
hehe... see teema rokib icon_biggrin.gif beer_yum.gif icon_razz.gif icon_lol.gif 8)

jeah, rokib täiega , läbustax veelrohkem äkki ? icon_evil.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
:[Noodle]:
Kreisi kasutaja
:[Noodle]:

liitunud: 21.06.2002




sõnum 28.03.2004 02:49:39 vasta tsitaadiga

ära kobise .. minu teema icon_razz.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitboy
HV vaatleja
bitboy

liitunud: 09.12.2003




sõnum 29.03.2004 09:12:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

külma-vee toru ikka! seal temp ju mingi 5C talvel icon_wink.gif


talvel kloki palju tahad icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arsestar
HV kasutaja
arsestar

liitunud: 23.01.2004




sõnum 30.03.2004 23:08:38 vasta tsitaadiga

talv on nagu klokkimise hooaeg! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madis
HV veteran

liitunud: 26.09.2003




sõnum 30.03.2004 23:37:29 vasta tsitaadiga

http://www.hot.ee/madis28 icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Jahutus »  -Watercooling- mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 179, 180, 181  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.