|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
kuupuurija
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2014
|
17.12.2014 10:58:01
|
|
|
| Telefon uuendas ennast 4.4.2.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
marli1
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2004
|
17.12.2014 22:07:51
|
|
|
G3-l ANT+ tugi vist puudub?
Keegi oma kogemustest oskab rääkida G3 vs. Z3 ?
Kuidas keskmise kasutamise juures; data sees, Gmail sünk. kõned, 1-2h spotifyd jms. lollipop akukasutus ka on- hommikul kella 7- õhtul kella 21 peab muretult vastu või peab juhet taskus kaasas kandma.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
22.12.2014 18:05:11
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
Helistasin LG Eestisse ja MTTC'sse, öeldi et pole väga levinud viga. Leidsin mingi artikli kus LG pidi mõranenud telefonid väidetavalt välja vahetama. Lähen näitan ette telefoni siis mõni päev, eks hoian kursis.
Aga kui LG flashtooliga on Lollipop peale pandud, see garantiid ei tohiks vist mõjutada?
Rooti teinud pole. |
Nii, tehti korda. See hall liist vahetati ära ning ekraan samuti.
Tip-top teenindus, aega kulus nädala jagu.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
30.12.2014 12:01:27
|
|
|
| Kas kellelgi on veel (tihti) sellist viga, et numbrit valides ja telefoni kõrva äärde tõstes katkestab kõne? Minul toimub see just niimoodi pea 30% valitud kõnede puhul...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
31.12.2014 12:52:25
|
|
|
no nii täna hommikul siis uuendas läbi wifi end lollipopi peale ära
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dannyboy
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2014
|
03.01.2015 18:57:52
|
|
|
| on selle Lollipop kohta kuskil midagi mõsitlikku ka kirjutatud, et mis uuenes jne?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.01.2015 18:03:41
|
|
|
| dannyboy, Lollipopi kui sellise kohta on google infot täis. Kui sa nüüd konkreetselt G3 update kohta mõtled, siis LG ei avalda kunagi oma telefonide uuenduste sisu.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
05.01.2015 12:41:48
|
|
|
| Ma ei saanud midagi aru, et muutunud oleks.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
05.01.2015 13:00:35
|
|
|
Järelikult on LG kõik muutiused oma kohutava skini alla ära peitnud.
Lollipop on viimase 3-4 aasta suurim muutus nii disainis kui sügaval sisemuses.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
09.01.2015 15:50:10
|
|
|
| anryo kirjutas: |
| Kas kellelgi on veel (tihti) sellist viga, et numbrit valides ja telefoni kõrva äärde tõstes katkestab kõne? Minul toimub see just niimoodi pea 30% valitud kõnede puhul... |
Ei ole teistel? Mul on ikka häirivalt tihti sellist asja.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
09.01.2015 16:42:22
|
|
|
| anryo kirjutas: |
| anryo kirjutas: |
| Kas kellelgi on veel (tihti) sellist viga, et numbrit valides ja telefoni kõrva äärde tõstes katkestab kõne? Minul toimub see just niimoodi pea 30% valitud kõnede puhul... |
Ei ole teistel? Mul on ikka häirivalt tihti sellist asja.  |
Sa paned nähtavasti telefoni "valesti" kõrva äärde ja sensor ei lülita ekraani välja ning põsega litsud punast nuppu. Tee korra katse ja helista peegli ees. Olen päris kindel, et näed ise ka, et ekraan jääb tööle mingitel hetkedel
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
09.01.2015 17:40:59
|
|
|
Nii, mul käis selle raami praoga garantiis. Vahetati terve esipaneel.
Siis avastasin et remondi käigus tehti kuular katki või pandi praak, viisin uuesti tagasi ja nüüd tundub et töötab.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wholic
HV vaatleja
liitunud: 25.11.2007
|
12.01.2015 17:12:07
|
|
|
| Kuidas Lollipop uuendusega akukestvus muutus võrreldes viimase KitKat-ga? Endal tegin kohe Lollipop uuenduse ja kuidagi kehv on akukestvus võrreldes eelmise Samsung S4-ga sama kasutuse juures.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
12.01.2015 19:50:32
|
|
|
| wholic kirjutas: |
| Kuidas Lollipop uuendusega akukestvus muutus võrreldes viimase KitKat-ga? Endal tegin kohe Lollipop uuenduse ja kuidagi kehv on akukestvus võrreldes eelmise Samsung S4-ga sama kasutuse juures. |
Hullemaks läks just viimase 20F uuendusega. Mul tööl originaaliga enam päeva vastu ei pidanud ja tuli kahe paiku voolu juurde anda. Nüüd Android HD 8.3 peal ja öösel 6 tunniga kulu 1%. Selle aja sees wifi töötab ja google sync on sees, muu mudru väljas. Originaaliga öösel 10-15% kulu.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
13.01.2015 13:09:45
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| anryo kirjutas: |
| anryo kirjutas: |
| Kas kellelgi on veel (tihti) sellist viga, et numbrit valides ja telefoni kõrva äärde tõstes katkestab kõne? Minul toimub see just niimoodi pea 30% valitud kõnede puhul... |
Ei ole teistel? Mul on ikka häirivalt tihti sellist asja.  |
Sa paned nähtavasti telefoni "valesti" kõrva äärde ja sensor ei lülita ekraani välja ning põsega litsud punast nuppu. Tee korra katse ja helista peegli ees. Olen päris kindel, et näed ise ka, et ekraan jääb tööle mingitel hetkedel  |
Jah - olen mõned päevad testinud seda, et kõigepealt panen kõrva "lähedale" ja kui silmanurgast näen, et ekraan kustub, siis vastu kõrva. Nii ei katke.
Aga kamoon - ükski teine telefon ei ole niimoodi käitunud mul. Ja ma ei saaks öelda küll, et ma mingi ulmekiirusega telefoni kõrva äärde raban - täiesti tavaliselt, nagu teisedki.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
14.01.2015 20:21:08
|
|
|
olafsand, kas sinul Android HD romiga sim toolkit töötab?
Mul on küll 8.0 versioon ning ise olen väga rahul aku pidamisega, kuid vaja oleks ka mobiil-id funktisonaalsust, mis HD romil on juba kaua aega puudu...
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seq4ne
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2015
|
15.01.2015 19:49:12
|
|
|
MacAivar - Mis tarkvaraversioon sul on ? Või äkki saad sina või keegi teine anda mõne sellise romi mis ikka akut kannatab. KitKat oli super aku poolest. Nüüd kui mul tarkvaraversioon V20a-EUR-XX ei pea üldse aku vastu
Või teine asi, kust ma saaks KitKati tagasi peale panna. Ma ei suuda sellise akuga telefoni kasutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
15.01.2015 20:30:05
|
|
|
Viskasin eile peale AndroidNOW HD 8.4. Saame näha kuidas aku peab. Kitkatiga ma üle 2-3 päeva välja ei venitanud. Originaal rom ei pidanud sedagi vastu.
Samas minu minimaalse kasutuse juures (telefoni päeval ei näpigi, paar kõnet on päevas) pidas 8.0 versioon ca 5 ööpäeva vastu
Tarkvara versioon on praegu V20f-EUR-xx
AndroidNOW thread on XDA foorumis suletud trollide tõttu. Kes tahab, võib ise otsida üles poolakeelse foorumi, kus viimase 8.4 versiooni leiab.
Aga mobiil-id võiks ikkagi olla :S
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seq4ne
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2015
|
16.01.2015 18:21:52
|
|
|
| Ja kuidas V20f-EUR-xx toimetab ? Oled juba vaatand palju aku peab ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
18.01.2015 18:36:50
|
|
|
seq4ne, eks ma annan teada. 8.4 versiooni installi lõpus oli aku ca 55%, praeguseks möödunud 24h, alles 38%.
Ekraan sees olnud 29min. Kõnesid vist pole olnud.
Edit: Peaks vist laadima panema, alles 8%, minu testi algusest 55% akuga on möödunud 67h ja 7h prognoositakse veel.
Ekraan sees 1h, 10 min kõnesid.
Paistab olevat hea aku pidavusega rom. Originaal stock ei saa kindlalt lähedalegi.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seq4ne
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2015
|
20.01.2015 21:11:28
|
|
|
| Siis on hästi. Kas sa oleks nii hea ja annaks romi allalaadimis koha ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
MacAivar
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seq4ne
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2015
|
25.01.2015 22:35:29
|
|
|
| Tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
29.01.2015 21:39:15
|
|
|
MacAivar, mobiil-id sellel romil puudu jah. Aga paned stk.apk system kausta ja annad õigused kaustale.
Lühidalt: leiad netist stk.apk, system/aps kausta lood uue kausta Stk, sinna kopeerid sisusks stk.apk, kaustale annad permissioni kõikideks tegevusteks ja siis telefonile resa. Näitab, et google uuendab 1 programmi ja ongi olema
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
01.02.2015 04:58:44
|
|
|
| eem...kas enam lollipop ei lasegi mittevajalikke appe disableda? force stop on vajutatav aga disable mitte. tahaks ebavajalikud asjad app drawerist ära saada a raisk ei lase :S
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.02.2015 09:18:51
|
|
|
| Appdraws saad "hide" panna kui ei soovi seal näha neid.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuupuurija
HV vaatleja
liitunud: 08.10.2014
|
09.02.2015 16:03:26
|
|
|
Vahest kõne ajal läheb ekraan mustaks ja jääbki nii. Ei aita koputamised, ega tagant füüsilise nupu vajutused.
Miskit ei aita, ei saa kõnet ka lõpetada. Siis ühel hetkel, aeg on erinev (paarkümmend sekundit või veelgi kauem umbes minut)
tuleb ekraan tagasi kui telefon ise heaks arvab vist.
Kas on ka teistel sellist asja olnud või mis aitab sellise pimendamise vastu?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
09.02.2015 16:07:26
|
|
|
Eile tuli mingi uuendus.
Klassikaline tagasinool ja majake asendusid kolmnurga ja ruuduga.
Muud silma ei jäänud.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
10.02.2015 04:58:52
|
|
|
see oli mingi 86 mega vms. tahaks loota et peale nuppude kujunduse veel miskit tehti
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HunabKu
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2012
|
15.02.2015 12:55:39
|
|
|
| Sai siis soetatud ka see isend. Koos LG lifeband-ga. Kuid LG fitness app crashib. Kellelegi miskit kogemust? Soovitust? Kõik on uuendatud ja isegi veelkord peale seda kõike factory reset tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seq4ne
HV vaatleja
liitunud: 15.01.2015
|
15.02.2015 15:22:46
|
|
|
| MacAivar - Ma ei saa seda romi seal poola lehepealt alla laadida. MEGA lehe teeb lahti aga ei hakka alla laadima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.02.2015 14:53:26
|
|
|
| seq4ne, valet brauserit kasutad siis. Mega näiteks internet exploreriga ei töötagi. Praegu just proovisin Operaga ja tuleb alla nii mis mühiseb. Versioon on tal juba 9.3
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
16.02.2015 15:34:53
|
|
|
Kasutanud telefoni 3 nädalat ja mõned asjad häirivad:
- Lockscreen notification on LG-l üsna kehvalt lahendatud. Milleks on vaja veel swipe'da, kui teatelt otse app'i tahaks avada? Nexusel avas otse. Kui sedamoodi Gmaili viimane saabunud kiri avada, siis pärast Gmaili sulgemist LG Home launcher crashib absoluutselt igal korral. Kas kellelgi on sama probleem ?
- Overheating issue tundub päris tõsine. Kui autos telefon pikemalt laeb, Waze käib ja kõne sisse tuleb, siis enamasti lõpeb see aku eemaldamisega, sest ekraan läheb mustaks ja telefon ei reageeri enam ühelegi nupule.
Softiks ametlik 4.4.2 -> 5.0
Rootida pole viitsinud, kuna selleks peaks enne uuesti downgrade tegema.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaPTiLE
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2006
|
16.02.2015 15:49:08
|
|
|
| See notification asi tuli Lollipop updatega, enne töötas normaaselt. Nexus 5 töötab 5.0 softiga samamoodi.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eckh
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.12.2001
|
16.02.2015 16:00:25
|
|
|
| RaPTiLE kirjutas: |
| See notification asi tuli Lollipop updatega, enne töötas normaaselt. Nexus 5 töötab 5.0 softiga samamoodi. |
Päris samamoodi ei tööta, Nexusel teed kaks vajutust märguandel ja avaneb märguandega seotud app. G3-l vajutad korra märguandel, siis kaob märguanne ekraanilt ja pead swipe'ma kindlal piirkonnal, et ekraan lahti saada ja siis alles avaneb app.
Minu arust pisut ebamugavam. Ma saan aru, et see on lahendus on seotud Knock code'ga (swipe peab jääma samasse piirkonda), aga kui ma knock code'i ei kasuta, siis võiks ju ekraani otse märguandelt avada...
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
16.02.2015 17:35:59
|
|
|
| eckh, nii on. Nexusel puhas android ja 2x vajutus on väga mugav. G3 puhul aga LG oma tobedust peale surunud jällegi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RKsilver
HV Guru
liitunud: 08.07.2005
|
16.02.2015 22:57:33
|
|
|
| Kui teile ei sobi peale tap on-i swipe-da ekraani siis kolage menüüs ja keerake see maha, et kohe kui ekraani avad, oled avalehel.
|
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djkiller
HV Guru

liitunud: 19.07.2004
|
24.02.2015 22:14:43
|
|
|
veidi vale teema aga mul lg g2
selline probleem et viimasel ajal teised mind ei kuule.kas tundub ,et oleks ma mikrofonist kaugel või hakib.
Kas see on sisi levi viga või mikker või hoopis olemas mingi mikkeri tugevuse tarkvara/seadistus?
teiseks mina seda lollipoppi peale ei ole saanud.ei mitte läbi tel uuenduste otsimise kui ka lg suite
|
|
| Kommentaarid: 223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
202 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
25.02.2015 21:31:39
|
|
|
| peale 2 aastat ja 3 kuud note II amoled ekraani kasutamist, tundub G3 ekraan täiesti masendav ja ilmselt ka põhjus miks ma telefoni maha müün, täiesti uskumatu et sellise ekraaniga muidu niivõrd ok telefon ära rikutakse
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.02.2015 21:35:56
|
|
|
| Mis selles ekraanis nii halba siis on?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
25.02.2015 21:44:33
|
|
|
| Täiesti mittemidagiütlev meh, mustad pole mustad and nothing pops väga mage elamus, lisaks wifi kaob koguaeg kuskile ära ja koguaeg vaja telole restarti teha, et wifi jälle tagasi tuleks. Muidu reso on väga mõnus ja defaul klaver ka väga ok
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.02.2015 21:50:08
|
|
|
| Eks amoled on muidu kirkam ja must on mustem. Minu jaoks aga samsa poolt tugevalt üle võlli keeratud värvid ja see pole kunagi meeldinud. Lisaks wifi mure on su konkreetse aparaadi või ruuteri viga. Mul kodus ja tööl wifi alati sees ja just vaatasin sätete alt, et telefoni uptime on 624 tundi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
25.02.2015 21:53:54
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| Eks amoled on muidu kirkam ja must on mustem. Minu jaoks aga samsa poolt tugevalt üle võlli keeratud värvid ja see pole kunagi meeldinud. Lisaks wifi mure on su konkreetse aparaadi või ruuteri viga. Mul kodus ja tööl wifi alati sees ja just vaatasin sätete alt, et telefoni uptime on 624 tundi. |
Nende aastate jooksul pole ei note 2 ega s5 sealt ruuteritagant ära kukkunud, väga imelik lg juras kohe esimesel tunnil,eks uurin mis viga.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.02.2015 21:56:48
|
|
|
| pots4t4j4, mul on olnud G2 sarnane jama, et lampi ühendub wifist lahti ja enne restarti ei ühendu enam jah. Asi hakkas peale seda pihta kui ruuteri wifi kanal oli 5. Muutsin kõrgemaks ja mure kadus. Tegin just loomkatse G3-ga ja üle minuti wifi küljes ei püsi. Äkki on abiks.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
25.02.2015 22:02:32
|
|
|
| Mul ka wifi koguaeg sees ja ei ole mingeid probleeme restarte ka ei tee. Kuna ma ei leidnud kohta kust uptime vaadata siis seda ei tea aga arvestades et ma telefoni sain 2 kuud tagasi siis kuskile pooleteist kuu kanti peaks see tulema. Ekraanist niipalju, et see piksli ralli jätab suht kylmaks või ma olen lihtsalt pime, enne oli mul htc one ja mulle tundus e eraan ekraan sama hea kuigi oli aint 1080p. samas see võis olla sellest, et htc ekraan oli ka tunduvalt väiksem 4,7 vs 5,5 tolli. Ainuke nõrk koht htc ees on kõlar. htc kõlaritest kannatas ka muusikat kuulata lg omast eriti midagi muud kui jutusaateid kuulata ei kannata , kõrval hakkab valus
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
25.02.2015 22:06:32
|
|
|
settings...general...about phone...hardware.
Seal all uptime kirjas siis kui huvitab.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
26.02.2015 19:14:30
|
|
|
Sain vist esmasest shokist üle ja vist jätan telefoni ikkagi alles, millist juhtmeta laadijat kasutate/soovitate?
link
Vs
link
Miskid aliexpressi variandid on ka a need vist nõuavad miskit ülitäpset paigutust et tòöle hakkaks. Peaasi, et telefon seal peal ennast suvalises asendis laeks.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
26.02.2015 19:34:45
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Sain vist esmasest shokist üle ja vist jätan telefoni ikkagi alles, millist juhtmeta laadijat kasutate/soovitate?
link
Vs
link
Miskid aliexpressi variandid on ka a need vist nõuavad miskit ülitäpset paigutust et tòöle hakkaks. Peaasi, et telefon seal peal ennast suvalises asendis laeks. |
http://www.ebay.com/itm/361132576028?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
[url]http://www.ebay.com/itm/361132576028?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
väga hästi töötab. mul on neid 2 lausa 1 tööl ja 1 kodus. mingit ime täpsust ei ole vaja viskad kolksti peale ja asi toimib laeb kiiremini kusjuures kui see originaal pystine laadija plus tellisin ka sellised kaaned [/url]http://www.ebay.com/itm/251750154567?_trksid=p2060778.m2749.l2649&var=550674627826&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
aga neil pole seda laadimise plönni sees , tuleb kas originaal kaantelt maha võtta või eraldi osta.
krt ma ei oska neid linke ega spoilereid siia foorumisse kuidagi õieti panna sry.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
26.02.2015 21:07:40
|
|
|
Tänud
Kahju ka muidugi, et telefoni aku nii kehvaka isegi ühte pãeva ei pea vastu screen ontime 6+ h eredust üle 50% pole pannud ja tuleb juba laadima panna mis siis et hommikul oli 100% eelmise telefoni 9300mAh akuga ilmselt liialt ära harjunud.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|