Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kuupuurija
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2014




sõnum 17.12.2014 10:58:01 vasta tsitaadiga

Telefon uuendas ennast 4.4.2.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marli1
Kreisi kasutaja
marli1

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2014 22:07:51 vasta tsitaadiga

G3-l ANT+ tugi vist puudub?

Keegi oma kogemustest oskab rääkida G3 vs. Z3 ?

Kuidas keskmise kasutamise juures; data sees, Gmail sünk. kõned, 1-2h spotifyd jms. lollipop akukasutus ka on- hommikul kella 7- õhtul kella 21 peab muretult vastu või peab juhet taskus kaasas kandma.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2014 18:05:11 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Helistasin LG Eestisse ja MTTC'sse, öeldi et pole väga levinud viga. Leidsin mingi artikli kus LG pidi mõranenud telefonid väidetavalt välja vahetama. Lähen näitan ette telefoni siis mõni päev, eks hoian kursis.
Aga kui LG flashtooliga on Lollipop peale pandud, see garantiid ei tohiks vist mõjutada?
Rooti teinud pole.



Nii, tehti korda. See hall liist vahetati ära ning ekraan samuti.
Tip-top teenindus, aega kulus nädala jagu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2014 12:01:27 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on veel (tihti) sellist viga, et numbrit valides ja telefoni kõrva äärde tõstes katkestab kõne? Minul toimub see just niimoodi pea 30% valitud kõnede puhul...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 31.12.2014 12:52:25 vasta tsitaadiga

no nii täna hommikul siis uuendas läbi wifi end lollipopi peale ära icon_biggrin.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dannyboy
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2014




sõnum 03.01.2015 18:57:52 vasta tsitaadiga

on selle Lollipop kohta kuskil midagi mõsitlikku ka kirjutatud, et mis uuenes jne?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2015 18:03:41 vasta tsitaadiga

dannyboy, Lollipopi kui sellise kohta on google infot täis. Kui sa nüüd konkreetselt G3 update kohta mõtled, siis LG ei avalda kunagi oma telefonide uuenduste sisu.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 12:41:48 vasta tsitaadiga

Ma ei saanud midagi aru, et muutunud oleks.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2015 13:00:35 vasta tsitaadiga

Järelikult on LG kõik muutiused oma kohutava skini alla ära peitnud.
Lollipop on viimase 3-4 aasta suurim muutus nii disainis kui sügaval sisemuses.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 15:50:10 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
Kas kellelgi on veel (tihti) sellist viga, et numbrit valides ja telefoni kõrva äärde tõstes katkestab kõne? Minul toimub see just niimoodi pea 30% valitud kõnede puhul...

Ei ole teistel? Mul on ikka häirivalt tihti sellist asja. icon_sad.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.01.2015 16:42:22 vasta tsitaadiga

anryo kirjutas:
anryo kirjutas:
Kas kellelgi on veel (tihti) sellist viga, et numbrit valides ja telefoni kõrva äärde tõstes katkestab kõne? Minul toimub see just niimoodi pea 30% valitud kõnede puhul...

Ei ole teistel? Mul on ikka häirivalt tihti sellist asja. icon_sad.gif

Sa paned nähtavasti telefoni "valesti" kõrva äärde ja sensor ei lülita ekraani välja ning põsega litsud punast nuppu. Tee korra katse ja helista peegli ees. Olen päris kindel, et näed ise ka, et ekraan jääb tööle mingitel hetkedel icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2015 17:40:59 vasta tsitaadiga

Nii, mul käis selle raami praoga garantiis. Vahetati terve esipaneel.
Siis avastasin et remondi käigus tehti kuular katki või pandi praak, viisin uuesti tagasi ja nüüd tundub et töötab. icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wholic
HV vaatleja

liitunud: 25.11.2007




sõnum 12.01.2015 17:12:07 vasta tsitaadiga

Kuidas Lollipop uuendusega akukestvus muutus võrreldes viimase KitKat-ga? Endal tegin kohe Lollipop uuenduse ja kuidagi kehv on akukestvus võrreldes eelmise Samsung S4-ga sama kasutuse juures.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.01.2015 19:50:32 vasta tsitaadiga

wholic kirjutas:
Kuidas Lollipop uuendusega akukestvus muutus võrreldes viimase KitKat-ga? Endal tegin kohe Lollipop uuenduse ja kuidagi kehv on akukestvus võrreldes eelmise Samsung S4-ga sama kasutuse juures.


Hullemaks läks just viimase 20F uuendusega. Mul tööl originaaliga enam päeva vastu ei pidanud ja tuli kahe paiku voolu juurde anda. Nüüd Android HD 8.3 peal ja öösel 6 tunniga kulu 1%. Selle aja sees wifi töötab ja google sync on sees, muu mudru väljas. Originaaliga öösel 10-15% kulu.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.01.2015 13:09:45 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
anryo kirjutas:
anryo kirjutas:
Kas kellelgi on veel (tihti) sellist viga, et numbrit valides ja telefoni kõrva äärde tõstes katkestab kõne? Minul toimub see just niimoodi pea 30% valitud kõnede puhul...

Ei ole teistel? Mul on ikka häirivalt tihti sellist asja. icon_sad.gif

Sa paned nähtavasti telefoni "valesti" kõrva äärde ja sensor ei lülita ekraani välja ning põsega litsud punast nuppu. Tee korra katse ja helista peegli ees. Olen päris kindel, et näed ise ka, et ekraan jääb tööle mingitel hetkedel icon_wink.gif

Jah - olen mõned päevad testinud seda, et kõigepealt panen kõrva "lähedale" ja kui silmanurgast näen, et ekraan kustub, siis vastu kõrva. Nii ei katke.
Aga kamoon - ükski teine telefon ei ole niimoodi käitunud mul. Ja ma ei saaks öelda küll, et ma mingi ulmekiirusega telefoni kõrva äärde raban - täiesti tavaliselt, nagu teisedki.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 14.01.2015 20:21:08 vasta tsitaadiga

olafsand, kas sinul Android HD romiga sim toolkit töötab?
Mul on küll 8.0 versioon ning ise olen väga rahul aku pidamisega, kuid vaja oleks ka mobiil-id funktisonaalsust, mis HD romil on juba kaua aega puudu...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seq4ne
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2015




sõnum 15.01.2015 19:49:12 vasta tsitaadiga

MacAivar - Mis tarkvaraversioon sul on ? Või äkki saad sina või keegi teine anda mõne sellise romi mis ikka akut kannatab. KitKat oli super aku poolest. Nüüd kui mul tarkvaraversioon V20a-EUR-XX ei pea üldse aku vastu icon_sad.gif

Või teine asi, kust ma saaks KitKati tagasi peale panna. Ma ei suuda sellise akuga telefoni kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 15.01.2015 20:30:05 vasta tsitaadiga

Viskasin eile peale AndroidNOW HD 8.4. Saame näha kuidas aku peab. Kitkatiga ma üle 2-3 päeva välja ei venitanud. Originaal rom ei pidanud sedagi vastu.
Samas minu minimaalse kasutuse juures (telefoni päeval ei näpigi, paar kõnet on päevas) pidas 8.0 versioon ca 5 ööpäeva vastu icon_smile.gif
Tarkvara versioon on praegu V20f-EUR-xx

AndroidNOW thread on XDA foorumis suletud trollide tõttu. Kes tahab, võib ise otsida üles poolakeelse foorumi, kus viimase 8.4 versiooni leiab.
Aga mobiil-id võiks ikkagi olla :S
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seq4ne
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2015




sõnum 16.01.2015 18:21:52 vasta tsitaadiga

Ja kuidas V20f-EUR-xx toimetab ? Oled juba vaatand palju aku peab ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 18.01.2015 18:36:50 vasta tsitaadiga

seq4ne, eks ma annan teada. 8.4 versiooni installi lõpus oli aku ca 55%, praeguseks möödunud 24h, alles 38%.
Ekraan sees olnud 29min. Kõnesid vist pole olnud.

Edit: Peaks vist laadima panema, alles 8%, minu testi algusest 55% akuga on möödunud 67h ja 7h prognoositakse veel.
Ekraan sees 1h, 10 min kõnesid.

Paistab olevat hea aku pidavusega rom. Originaal stock ei saa kindlalt lähedalegi.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seq4ne
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2015




sõnum 20.01.2015 21:11:28 vasta tsitaadiga

Siis on hästi. Kas sa oleks nii hea ja annaks romi allalaadimis koha ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MacAivar
Kreisi kasutaja


liitunud: 22.11.2002




sõnum 22.01.2015 00:00:05 vasta tsitaadiga

Aga palun, nimetatud foorumi topic asub http://forum.androidnow.pl/threads/7604-★-AndroidNow-HD-8-4-SE-★-D855-New-LRX21R-V20F-Lollipop
Vaja on kahjuks ennast ära regada seal poola keelses keskkonnas, aga ei ole asju, millega google translate ei tuleks toime...
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seq4ne
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2015




sõnum 25.01.2015 22:35:29 vasta tsitaadiga

Tänud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.01.2015 21:39:15 vasta tsitaadiga

MacAivar, mobiil-id sellel romil puudu jah. Aga paned stk.apk system kausta ja annad õigused kaustale.
Lühidalt: leiad netist stk.apk, system/aps kausta lood uue kausta Stk, sinna kopeerid sisusks stk.apk, kaustale annad permissioni kõikideks tegevusteks ja siis telefonile resa. Näitab, et google uuendab 1 programmi ja ongi olema thumbs_up.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2015 04:58:44 vasta tsitaadiga

eem...kas enam lollipop ei lasegi mittevajalikke appe disableda? force stop on vajutatav aga disable mitte. tahaks ebavajalikud asjad app drawerist ära saada a raisk ei lase :S
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.02.2015 09:18:51 vasta tsitaadiga

Appdraws saad "hide" panna kui ei soovi seal näha neid.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuupuurija
HV vaatleja

liitunud: 08.10.2014




sõnum 09.02.2015 16:03:26 vasta tsitaadiga

Vahest kõne ajal läheb ekraan mustaks ja jääbki nii. Ei aita koputamised, ega tagant füüsilise nupu vajutused.
Miskit ei aita, ei saa kõnet ka lõpetada. Siis ühel hetkel, aeg on erinev (paarkümmend sekundit või veelgi kauem umbes minut)
tuleb ekraan tagasi kui telefon ise heaks arvab vist.
Kas on ka teistel sellist asja olnud või mis aitab sellise pimendamise vastu?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2015 16:07:26 vasta tsitaadiga

Eile tuli mingi uuendus.
Klassikaline tagasinool ja majake asendusid kolmnurga ja ruuduga.
Muud silma ei jäänud.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2015 04:58:52 vasta tsitaadiga

see oli mingi 86 mega vms. tahaks loota et peale nuppude kujunduse veel miskit tehti icon_razz.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HunabKu
HV kasutaja
HunabKu

liitunud: 15.04.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2015 12:55:39 vasta tsitaadiga

Sai siis soetatud ka see isend. Koos LG lifeband-ga. Kuid LG fitness app crashib. Kellelegi miskit kogemust? Soovitust? Kõik on uuendatud ja isegi veelkord peale seda kõike factory reset tehtud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seq4ne
HV vaatleja

liitunud: 15.01.2015




sõnum 15.02.2015 15:22:46 vasta tsitaadiga

MacAivar - Ma ei saa seda romi seal poola lehepealt alla laadida. MEGA lehe teeb lahti aga ei hakka alla laadima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2015 14:53:26 vasta tsitaadiga

seq4ne, valet brauserit kasutad siis. Mega näiteks internet exploreriga ei töötagi. Praegu just proovisin Operaga ja tuleb alla nii mis mühiseb. Versioon on tal juba 9.3
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2015 15:34:53 vasta tsitaadiga

Kasutanud telefoni 3 nädalat ja mõned asjad häirivad:
- Lockscreen notification on LG-l üsna kehvalt lahendatud. Milleks on vaja veel swipe'da, kui teatelt otse app'i tahaks avada? Nexusel avas otse. Kui sedamoodi Gmaili viimane saabunud kiri avada, siis pärast Gmaili sulgemist LG Home launcher crashib absoluutselt igal korral. Kas kellelgi on sama probleem ?

- Overheating issue tundub päris tõsine. Kui autos telefon pikemalt laeb, Waze käib ja kõne sisse tuleb, siis enamasti lõpeb see aku eemaldamisega, sest ekraan läheb mustaks ja telefon ei reageeri enam ühelegi nupule.

Softiks ametlik 4.4.2 -> 5.0
Rootida pole viitsinud, kuna selleks peaks enne uuesti downgrade tegema.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2015 15:49:08 vasta tsitaadiga

See notification asi tuli Lollipop updatega, enne töötas normaaselt. Nexus 5 töötab 5.0 softiga samamoodi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2015 16:00:25 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
See notification asi tuli Lollipop updatega, enne töötas normaaselt. Nexus 5 töötab 5.0 softiga samamoodi.


Päris samamoodi ei tööta, Nexusel teed kaks vajutust märguandel ja avaneb märguandega seotud app. G3-l vajutad korra märguandel, siis kaob märguanne ekraanilt ja pead swipe'ma kindlal piirkonnal, et ekraan lahti saada ja siis alles avaneb app.
Minu arust pisut ebamugavam. Ma saan aru, et see on lahendus on seotud Knock code'ga (swipe peab jääma samasse piirkonda), aga kui ma knock code'i ei kasuta, siis võiks ju ekraani otse märguandelt avada...
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 16.02.2015 17:35:59 vasta tsitaadiga

eckh, nii on. Nexusel puhas android ja 2x vajutus on väga mugav. G3 puhul aga LG oma tobedust peale surunud jällegi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RKsilver
HV Guru

liitunud: 08.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2015 22:57:33 vasta tsitaadiga

Kui teile ei sobi peale tap on-i swipe-da ekraani siis kolage menüüs ja keerake see maha, et kohe kui ekraani avad, oled avalehel.
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djkiller
HV Guru
djkiller

liitunud: 19.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2015 22:14:43 vasta tsitaadiga

veidi vale teema aga mul lg g2
selline probleem et viimasel ajal teised mind ei kuule.kas tundub ,et oleks ma mikrofonist kaugel või hakib.
Kas see on sisi levi viga või mikker või hoopis olemas mingi mikkeri tugevuse tarkvara/seadistus?
teiseks mina seda lollipoppi peale ei ole saanud.ei mitte läbi tel uuenduste otsimise kui ka lg suite
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.02.2015 22:23:05 vasta tsitaadiga

djkiller, esiteks on olemas ka G2 teema: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=581429
Teiseks G2 jaoks polegi ametlikult Lollipop`i väljas veel.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 21:31:39 vasta tsitaadiga

peale 2 aastat ja 3 kuud note II amoled ekraani kasutamist, tundub G3 ekraan täiesti masendav ja ilmselt ka põhjus miks ma telefoni maha müün, täiesti uskumatu et sellise ekraaniga muidu niivõrd ok telefon ära rikutakse
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2015 21:35:56 vasta tsitaadiga

Mis selles ekraanis nii halba siis on?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 21:44:33 vasta tsitaadiga

Täiesti mittemidagiütlev meh, mustad pole mustad and nothing pops väga mage elamus, lisaks wifi kaob koguaeg kuskile ära ja koguaeg vaja telole restarti teha, et wifi jälle tagasi tuleks. Muidu reso on väga mõnus ja defaul klaver ka väga ok
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2015 21:50:08 vasta tsitaadiga

Eks amoled on muidu kirkam ja must on mustem. Minu jaoks aga samsa poolt tugevalt üle võlli keeratud värvid ja see pole kunagi meeldinud. Lisaks wifi mure on su konkreetse aparaadi või ruuteri viga. Mul kodus ja tööl wifi alati sees ja just vaatasin sätete alt, et telefoni uptime on 624 tundi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 21:53:54 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Eks amoled on muidu kirkam ja must on mustem. Minu jaoks aga samsa poolt tugevalt üle võlli keeratud värvid ja see pole kunagi meeldinud. Lisaks wifi mure on su konkreetse aparaadi või ruuteri viga. Mul kodus ja tööl wifi alati sees ja just vaatasin sätete alt, et telefoni uptime on 624 tundi.


Nende aastate jooksul pole ei note 2 ega s5 sealt ruuteritagant ära kukkunud, väga imelik lg juras kohe esimesel tunnil,eks uurin mis viga.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2015 21:56:48 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, mul on olnud G2 sarnane jama, et lampi ühendub wifist lahti ja enne restarti ei ühendu enam jah. Asi hakkas peale seda pihta kui ruuteri wifi kanal oli 5. Muutsin kõrgemaks ja mure kadus. Tegin just loomkatse G3-ga ja üle minuti wifi küljes ei püsi. Äkki on abiks.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2015 22:02:32 vasta tsitaadiga

Mul ka wifi koguaeg sees ja ei ole mingeid probleeme restarte ka ei tee. Kuna ma ei leidnud kohta kust uptime vaadata siis seda ei tea aga arvestades et ma telefoni sain 2 kuud tagasi siis kuskile pooleteist kuu kanti peaks see tulema. Ekraanist niipalju, et see piksli ralli jätab suht kylmaks või ma olen lihtsalt pime, enne oli mul htc one ja mulle tundus e eraan ekraan sama hea kuigi oli aint 1080p. samas see võis olla sellest, et htc ekraan oli ka tunduvalt väiksem 4,7 vs 5,5 tolli. Ainuke nõrk koht htc ees on kõlar. htc kõlaritest kannatas ka muusikat kuulata lg omast eriti midagi muud kui jutusaateid kuulata ei kannata , kõrval hakkab valus
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.02.2015 22:06:32 vasta tsitaadiga

settings...general...about phone...hardware.
Seal all uptime kirjas siis kui huvitab.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 19:14:30 vasta tsitaadiga

Sain vist esmasest shokist üle ja vist jätan telefoni ikkagi alles, millist juhtmeta laadijat kasutate/soovitate?

link

Vs

link

Miskid aliexpressi variandid on ka a need vist nõuavad miskit ülitäpset paigutust et tòöle hakkaks. Peaasi, et telefon seal peal ennast suvalises asendis laeks.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 19:34:45 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Sain vist esmasest shokist üle ja vist jätan telefoni ikkagi alles, millist juhtmeta laadijat kasutate/soovitate?

link

Vs

link


Miskid aliexpressi variandid on ka a need vist nõuavad miskit ülitäpset paigutust et tòöle hakkaks. Peaasi, et telefon seal peal ennast suvalises asendis laeks.
http://www.ebay.com/itm/361132576028?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT



[url]http://www.ebay.com/itm/361132576028?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

väga hästi töötab. mul on neid 2 lausa 1 tööl ja 1 kodus. mingit ime täpsust ei ole vaja viskad kolksti peale ja asi toimib laeb kiiremini kusjuures kui see originaal pystine laadija plus tellisin ka sellised kaaned [/url]http://www.ebay.com/itm/251750154567?_trksid=p2060778.m2749.l2649&var=550674627826&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT
aga neil pole seda laadimise plönni sees , tuleb kas originaal kaantelt maha võtta või eraldi osta.

krt ma ei oska neid linke ega spoilereid siia foorumisse kuidagi õieti panna sry.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2015 21:07:40 vasta tsitaadiga

Tänud

Kahju ka muidugi, et telefoni aku nii kehvaka isegi ühte pãeva ei pea vastu screen ontime 6+ h eredust üle 50% pole pannud ja tuleb juba laadima panna mis siis et hommikul oli 100% eelmise telefoni 9300mAh akuga ilmselt liialt ära harjunud.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G3 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.