|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
18.02.2015 12:24:57
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| warwas, kuidas tõstsid? |
Lisa config.txt'sse rida
Väidetavalt millalgi tulevikus muudetakse see ära
Ei hakanud proovima, äkki toimib juba praegu
See funktsionaalsus tuli juba koos RPi B+ 'ga
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
18.02.2015 12:48:10
|
|
|
Pi1 B'ga täheldasin, et igasugune suurem pingekõikumine plaadi peal võib viia restardini (oli ~1,4A PSU). Internetist lugedes, mõned teevad isegi sildamisi toite microusb->usb väljundisse.
Näiteks juttu siin: http://www.raspberrypi.org/forums/viewtopic.php?f=28&t=6571
Just probleeme võib olla siis, kui kõvaketas sleepist välja tuleb, aga kui toimib ilusti siis hea. Ise panustaks küll eraldatud toitele, kasvõi toitega USB hubi vahele panekut.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
18.02.2015 12:49:53
|
|
|
3mad2, need hädad kummitasidki just nö. esimese põlvkonna plaate.
Alates A+/B+ tehti USB'i hub natuke nutikamaks. Tekkis nö. 'hot-plug' ja 'soft start' võimekus.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
18.02.2015 12:56:26
|
|
|
ok, jälle targem
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
18.02.2015 13:03:41
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| rmc kirjutas: |
| warwas, kuidas tõstsid? |
Lisa config.txt'sse rida
Väidetavalt millalgi tulevikus muudetakse see ära
Ei hakanud proovima, äkki toimib juba praegu
See funktsionaalsus tuli juba koos RPi B+ 'ga |
Mul see max_usb_current=1 ei toiminud, varem proovisin.
Tutavale panime pi 2 koos järgnevate asjadega wd korpuse sisse
Vanema (paksu) 1TB-se WD 2.5" ketta + USB 2.0 SATA üleminek (välise 2.5" kettakarbi seest)
Wifi moodul välise antenni võimalusega + 3db antenn korpusest väljas.
Logitech Unifying moodul
LAN-i ja ja USB 2.0 tõime ka WD esipaneelile. Kogu kupatus töötab tavalise wentronic 5v 2a adapteriga. 5v lisatoite tõime gpio pealt, muidu ei võtnud ketas vedu. Logitech Unifying mooduliga hakkas klaviatuur ja hiir tööle peale seda kui olime windows-i alt logitech softiga klaviatuuri ja hiire ära ühendanud.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
18.02.2015 17:43:47
|
|
|
| kas mingi valemiga saab Pi 2-l neid GPIO sisendeid/väljundeid ka kontrollida, või on see võimalus hetkel ainult eelmistel variantidel (A, B, B+ jne)?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
18.02.2015 18:04:26
|
|
|
| marxveix kirjutas: |
| Mul see max_usb_current=1 ei toiminud, varem proovisin. |
Äkki see on siis praegusest FW'st veel puudu. Ei ole praegu võimalust katsetada.
safe_mode_gpio=4 peaks piirajat igal juhul tõstma. Kas selle tulemusena ketas tööle ka hakkab, on juba iseasi.
| shizny kirjutas: |
| kas mingi valemiga saab Pi 2-l neid GPIO sisendeid/väljundeid ka kontrollida, või on see võimalus hetkel ainult eelmistel variantidel (A, B, B+ jne)? |
Selles osas ei muutunud minu teada mitte midagi. Töötavad samamoodi nagu enne.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
shizny
HV kasutaja

liitunud: 04.11.2003
|
18.02.2015 18:16:55
|
|
|
| njah, pole mingi programmeerija, aga läbi pythoni olen proovinud (kusagil netis oli õpetus), aga vastuseks kirjutab ekraanile, et RPi.GPIO on ainult Pi-le ja edasi ei midagi.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin504
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2007
|
18.02.2015 18:31:37
|
|
|
| warwas kirjutas: |
Mul see max_usb_current=1 ei toiminud, varem proovisin. |
Mul hakkas 2.5" ketas peale selle rea lisamist config faili, ilusti tööle.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
18.02.2015 20:43:41
|
|
|
Mu Pi2 loobib Sony 1,5A laadijaga iga liigutuse peale vikerkaare ruudukest üleval. Vbl juhtmevaba klaveri saatja tarbib siis nii palju voolu ära...see ainuke asi mis küljes on.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
18.02.2015 21:28:58
|
|
|
| shizny kirjutas: |
| njah, pole mingi programmeerija, aga läbi pythoni olen proovinud (kusagil netis oli õpetus), aga vastuseks kirjutab ekraanile, et RPi.GPIO on ainult Pi-le ja edasi ei midagi. |
Tundub, et see püütoni moodul ei ole ikka suuteline uue prosega (BCM2835 -> BCM2836) suhtlema.
| Butcher kirjutas: |
| Mu Pi2 loobib Sony 1,5A laadijaga iga liigutuse peale vikerkaare ruudukest üleval. Vbl juhtmevaba klaveri saatja tarbib siis nii palju voolu ära...see ainuke asi mis küljes on. |
Nagu ma enne juba mainisin, siis tasuks proovida ka teist kaablit.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marxveix
HV Guru

liitunud: 01.05.2004
|
18.02.2015 23:51:32
|
|
|
| warwas kirjutas: |
| marxveix kirjutas: |
| Mul see max_usb_current=1 ei toiminud, varem proovisin. |
Äkki see on siis praegusest FW'st veel puudu. Ei ole praegu võimalust katsetada.
safe_mode_gpio=4 peaks piirajat igal juhul tõstma. Kas selle tulemusena ketas tööle ka hakkab, on juba iseasi. |
WD karbi ümberehitus pole minu käes siis ei saa kohe proovida. Kuna kõik juba niigi toimib siis pole ka mõtet töötavat asja uuesti näppima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 310 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
270 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
19.02.2015 00:21:09
|
|
|
Kuidas flash uuel Pi-l jookseb?
Videoid kannatab vaadata?
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
19.02.2015 21:28:35
|
|
|
Sai ühe teise tehnikahuviliste foorumi kaudu hiljuti 1988 aasta võim ja 1974 aasta kõllid soetatud.
Otsisin siis sahtlist välja RPi B ja lasin peale Runeaudio. RPi-st heli võimu läbi 3,5 mm pesa.
Polnud üldse paha.
Sai tellitud Hifiberry DAC ja sain nädala alguses kätte.
Minu karu poolt äratallatud kõrvadele kõlab päris kenasti.
Hetkel ei mõtle enam eraldiseisvale USB sisendiga DAC-ile.
Kena on ka see, et Runeaudio sisaldab tuge Hifiberry toodetele
ja nii mõnelegi teisele I2S kaardile.
RPi mängib mul maha enamuses FLAC formaadis kraami üle Gbit võrgu Freenas serverist.
Selliseks tegevuseks piisab RPi jõudlusest täielikult.
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee
viimati muutis trebla 20.02.2015 01:00:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
19.02.2015 23:45:23
|
|
|
Kas kellelgi siin on kogemusi selle GPIO ühendusega ka?
Kas sinna saab panna suvalisi andureid näiteks http://energiakeskus24.ee/10991/ temp andur ja lisaks veel mingi relee/lüliti küttekeha juhtimiseks. Vaja oleks sellist kontrollerit, mis reguleeriks ühe ruumi temperatuuri etteantud graafiku järgi. Näiteks esimesed nädal aega tõstab sujuvalt ruumi temperatuuri 20C pealt 70C'ni, siis hoiab nädal aega temperatuuri 70C peal ja siis 3 päevaga jahutab ühtlaselt maha.
Ilmselt teha on võimalik, aga kas nn "tavakasutaja" jaoks on selline asi üldse mõeldav.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woox2k
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.03.2009
|
20.02.2015 15:53:37
|
|
|
| Butcher kirjutas: |
| Kas sinna saab panna suvalisi andureid näiteks http://energiakeskus24.ee/10991/ temp andur ja lisaks veel mingi relee/lüliti küttekeha juhtimiseks. |
RPI GPIO on siiski ainult digitaalne ja näidatud andur on analoog, ilma spets analoog > digitaal konverterita ei saa neid kahte kokku panna. Releesi RPI-le on samas küll saada. Igatahes sellise lihtsa asja jaoks sobiks ka vabalt mingi Arduino plaat millel tavaliselt ka analoog sisendid kohe olemas.
_________________ Mess with the best, die like the rest! |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Butcher
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
25.02.2015 13:59:57
|
|
|
| woox2k kirjutas: |
| Butcher kirjutas: |
| Kas sinna saab panna suvalisi andureid näiteks http://energiakeskus24.ee/10991/ temp andur ja lisaks veel mingi relee/lüliti küttekeha juhtimiseks. |
RPI GPIO on siiski ainult digitaalne ja näidatud andur on analoog, ilma spets analoog > digitaal konverterita ei saa neid kahte kokku panna. Releesi RPI-le on samas küll saada. Igatahes sellise lihtsa asja jaoks sobiks ka vabalt mingi Arduino plaat millel tavaliselt ka analoog sisendid kohe olemas. |
http://i.stack.imgur.com/NxXa0.png
Lõpptulemus peaks olema selline, millel on veel etteantud tempi joon ka näha.
Edit:
Kas kellelgi veel kaob rpi 2 heli ära lambist, peale seda langeb videode fps ka u 0,5 peale, muus osas nagu kiiruse lagust ei ole (menüüd töötavad ilusti). Proovisin nii OpenELEC, kui ka OSMC mõlemaga sama jama. Vea esinemese sagedus on täiesti suvaline. Nii palju olen täheldand, et viga tuleb välja siis, kui üks lugu lõppeb ja teine algab (ükskõik kas multikas või muusika).
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
toomast123
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2010
|
25.02.2015 14:28:30
|
|
|
| Endal korra samasugune jant olnud. Rpi2 ja OpenElec. Aitas restart, ning rohkem seda kogenud ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volpsu
HV kasutaja
liitunud: 13.09.2010
|
25.02.2015 17:20:18
|
|
|
Eestis kuskilt 2 osta ka saab? Tellida saan ise ka välismaalt
_________________ Ega pidu ei parane, kui viin ei vähene! |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
25.02.2015 17:31:08
|
|
|
| volpsu kirjutas: |
Eestis kuskilt 2 osta ka saab? Tellida saan ise ka välismaalt  |
Hetkel näib et ei saa, sest see on väga kuum kaup, isegi välismaal. Ise ostsin paar nädalat tagasi yeint-ist, siis oli neil 45 tükki laos. Praegu ainult tellimisel. Ja RS-is, kust nad neid saavad, pole ka ilmselt kohe laos. Oomipood müüs neid kirvehinnaga aga ikka osteti kõik ära
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
25.02.2015 17:31:58
|
|
|
Kui väga kirvega ostma oled nõus, siis võin enda oma ära müüa
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
25.02.2015 18:46:02
|
|
|
| Kellelgi ülekuumenemisega pole probleeme olnud?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
25.02.2015 19:03:07
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| Kellelgi ülekuumenemisega pole probleeme olnud? |
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
25.02.2015 22:28:06
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| Jann1 kirjutas: |
| Kellelgi ülekuumenemisega pole probleeme olnud? |
 |
Et kas kellelgi on olnud Raspberry, Banana Pi-ga ülekuumenemis probleeme olnud?
Ise ehitasin robustse kuid korraliku jahutuse Bananale peale kuna OC tehes tükkis üle kuumenema...
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
25.02.2015 23:05:09
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| jägaja kirjutas: |
| Jann1 kirjutas: |
| Kellelgi ülekuumenemisega pole probleeme olnud? |
 |
Et kas kellelgi on olnud Raspberry, Banana Pi-ga ülekuumenemis probleeme olnud?
Ise ehitasin robustse kuid korraliku jahutuse Bananale peale kuna OC tehes tükkis üle kuumenema... |
Eks sõltub sellest what you throw at it. Mul jooksutab Pi B ja temaga paaritatud HiFiBerry DAC tundide viisi 16 või 24 bit FLACe, aga prose püsib külm kui koera nina
_________________ Having a smoking section in a restaurant is like having a peeing section in a swimming pool.
velo.clubbers.ee |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
26.02.2015 09:18:20
|
|
|
| Kui mängib 1080p filmi .MKV formaadis siis suutis ta nii kuumaks minna, et cpu sõrme ei kannatanud ja jooksis kokku.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin504
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2007
|
27.02.2015 10:50:03
|
|
|
| PI 2'e CPU temp on filmide vaatamise ajal 50...52 kraadi, kuumemaks pole seni veel läinud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
27.02.2015 11:46:52
|
|
|
martin504, sa mingeid radikaid oled proovinud peale panna? Ma niisama küsin, osad saidid müüvad pisikesi alumiiniumist jubinaid, mis peaks natukene temperatuurid madalamaks tõmbama. Ise pole praktikas neid katsetanud veel.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin504
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2007
|
27.02.2015 12:46:40
|
|
|
| Athunik kirjutas: |
martin504, sa mingeid radikaid oled proovinud peale panna? Ma niisama küsin, osad saidid müüvad pisikesi alumiiniumist jubinaid, mis peaks natukene temperatuurid madalamaks tõmbama. Ise pole praktikas neid katsetanud veel.  |
Olen küll. Mudel B ja B+'il kasutasin, Hiinast tellitud korpusega olid kaasas. Kui õigesti mäletan, siis ca. 10 kraadi tõmbas temperatuuri alla. Kui radikaid peal ei olnud, siis CPU temp. oli filmi vaatamise ajal 60...62 kraadi, kuid radikaga jäi temp. sinna 52 kraadi kanti. Idles püsis temp 35 peal (radikatega koos).
Edit:
PI asub mul ressiiver kohal ning ressiiver õhkab ise juba suht palju sooja. Kui PI mujale panna, siis ilmselt saaks temperatuurid veel alla. Seni pole väga muret tundnud selle pärast kas kuumeneb üle või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
27.02.2015 20:05:33
|
|
|
| martin504 kirjutas: |
| Athunik kirjutas: |
martin504, sa mingeid radikaid oled proovinud peale panna? Ma niisama küsin, osad saidid müüvad pisikesi alumiiniumist jubinaid, mis peaks natukene temperatuurid madalamaks tõmbama. Ise pole praktikas neid katsetanud veel.  |
Kui õigesti mäletan, siis ca. 10 kraadi tõmbas temperatuuri alla. Kui radikaid peal ei olnud, siis CPU temp. oli filmi vaatamise ajal 60...62 kraadi, kuid radikaga jäi temp. sinna 52 kraadi kanti. Idles püsis temp 35 peal (radikatega koos).
|
Kinnitan temperatuuride koha pealt sama.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
27.02.2015 20:13:56
|
|
|
| mul on raspberry b peal väike läikiv jahutus ja temperatuur on 52c juures stabiilselt
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
28.02.2015 13:32:02
|
|
|
Tellisin sellise komplekti
Spoiler 
-----------------------------------
Purchase Details
-----------------------------------
Description: Flirc.
Unit price: $22,95 USD
Qty: 1
Amount: $22,95 USD
Description: Flirc Raspberry Pi Case.
Unit price: $17,95 USD
Qty: 1
Amount: $17,95 USD
Description: Raspberry Pi 2.
Unit price: $39,95 USD
Qty: 1
Amount: $39,95 USD
Description: Shipping Cost
Unit price: $9,45 USD
Qty: 1
Amount: $9,45 USD
Subtotal: $90,30 USD
Total: $90,30 USD
Payment: $90,30 USD
Payment sent to: support@flirc.tv
From amount: €83,24 EUR
To amount: $90,30 USD
Exchange rate: 1 Euro = 1,08491 U.S. Dollars
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin504
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2007
|
28.02.2015 18:28:05
|
|
|
| K3891 kirjutas: |
Tellisin sellise komplekti
Spoiler 
-----------------------------------
Purchase Details
-----------------------------------
Description: Flirc.
Unit price: $22,95 USD
Qty: 1
Amount: $22,95 USD
Description: Flirc Raspberry Pi Case.
Unit price: $17,95 USD
Qty: 1
Amount: $17,95 USD
Description: Raspberry Pi 2.
Unit price: $39,95 USD
Qty: 1
Amount: $39,95 USD
Description: Shipping Cost
Unit price: $9,45 USD
Qty: 1
Amount: $9,45 USD
Subtotal: $90,30 USD
Total: $90,30 USD
Payment: $90,30 USD
Payment sent to: support@flirc.tv
From amount: €83,24 EUR
To amount: $90,30 USD
Exchange rate: 1 Euro = 1,08491 U.S. Dollars
|
Kui kätte saad, siis jaga muljeid kuidas flirc töötab. a'la kuidas kiirus jne. Olen mõelnud,et võiks soetada, aga pole seni selleni veel jõudnud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Puma
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.09.2006
|
02.03.2015 12:06:57
|
|
|
| kuidas analog heli volüümiga on? ikka liiga nõrk?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
03.03.2015 19:45:50
|
|
|
| Openelec 5.0.5 RPi2 peal annab WPA2-Enterprise Wifisse ühendudes vea: Network Error, Invalid arguments. WPA2-Personal külge töötab. On keegi sama täheldanud?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
07.03.2015 10:02:53
|
|
|
| Juurde lisada mida?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
07.03.2015 22:46:25
|
|
|
Huvitav uudis muidugi aga esialgu on arusaamatu milleks see windows 10 selle Pi peal hea saab olema? Näib et põhieesmärk on meelitada developerid Microsofti tarkvara kasutama...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trebla
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
08.03.2015 16:26:24
|
|
|
| Mida te Raspberry (I seeria oma kui see midagi tähendab) puhul wifi kasutamiseks pruugite? St kas sobib enamvähem esimene suvaline ettejuhtuv "hiinakas" või mida peaks jälgima? Jäi näiteks see silma - http://www.adafruit.com/product/814 (Google esimene tulemus, pole üldse saadavust ja saatmist vaadanud).
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
08.03.2015 19:22:39
|
|
|
Kustutasin topelt lingi.
viimati muutis avrn 08.03.2015 19:43:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
08.03.2015 19:28:15
|
|
|
tcumen, mille poolest erineb sinu antud vihje üle-eelmise postituse omast? Tõesti keegi ei viitsi teemat lugeda?
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
09.03.2015 11:19:36
|
|
|
| Natuke uurisin siit-sealt ning vist peab lihtsalt järgi proovima mingi USBsse käiva wifijunni. Õnneks nad väga kallid ei ole. Linuxi kerneli jaoks on loodetavasti moodul olemas, peamine küsimus on selles, et ei võtaks liiga palju energiat.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aht0
HV veteran
liitunud: 14.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgoth
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3891
HV veteran

liitunud: 18.01.2003
|
11.03.2015 13:14:36
|
|
|
Sain siis täna oma RB2 kätte, aga mälukaarti lugema ei hakka. Voolu külge lükkamisel süttivad punane ja roheline tuli, aga hetkel pärast roheline kustub, ning punane jääb põlema. TV ekraanil on värvitesti pilt ees.
Proovisin kolme erinevat kaarti. 32GB kaart läks ilusti käima mu vanal RB
_________________ lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled" |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
11.03.2015 13:25:26
|
|
|
| On sul ikka Pi 2-te toetav süsteem kaardile pandud?
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|