|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M3nthal
HV kasutaja

liitunud: 08.02.2003
|
18.03.2004 11:03:36
|
|
|
oodake tsipa, varsti oleme part of EU
_________________ oooo |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.03.2004 12:24:05
|
|
|
lahe, minu DFI elas tervelt 24H
igatahes eile õhtul suri asi lambist maha, peale restarti enam pilti ette ei saa, ühtegi piiksu kah asi ei tee, kisu kasvõi kõik jubinad välja...
DFI born to die
njaah, praegu siis ilma arvuti ja ilma internetita.
ei tea kas ringi kah asja vahetada saab - neid vist pole rohkem eestis praegu
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
18.03.2004 12:32:12
|
|
|
| voltc kirjutas: |
lahe, minu DFI elas tervelt 24H
igatahes eile õhtul suri asi lambist maha, peale restarti enam pilti ette ei saa, ühtegi piiksu kah asi ei tee, kisu kasvõi kõik jubinad välja...
DFI born to die
njaah, praegu siis ilma arvuti ja ilma internetita.
ei tea kas ringi kah asja vahetada saab - neid vist pole rohkem eestis praegu  |
Saan äkki aidata sellekohapealt
MSN abiks
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.03.2004 13:00:59
|
|
|
DFI miinuseks on paraku see, et kvaliteet kõigub... näiteks endal oli Leadtekiga ilmselt sama lugu (minu plaat oli üks esimesi ülitisi sellelt firmalt tõsisema oc maailmas ja pealegi veel sis735 kiviga ja sellega saadi igasugu imelike tulemusi... alates selles, et fsb ei lähe üle 140, samas kui mina sain 185 rekordiks(alguses oli 180 peal täitsa stabiilne, aga hakkas tasapisi väsima)... samas näiteks uued Leadtekid on märksa ühtlasema kvaliteediga ülevaadetes on tulemused tavaliselt 240-250 vahel. Kui DFI saaks ka kvaliteedi ühtlaselt paika, siis oleks tegu tõesti parima oc plaadiga
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
klOun
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2002
|
18.03.2004 13:28:52
|
|
|
jälle millegi pärast viimast lehte ei näe (61 siis) peab ise ülevalt addressbarilt &start=1500 panema
_________________ 🥫 Experience is one thing you can't get for nothing. |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
18.03.2004 13:34:02
|
|
|
| skoop kirjutas: |
| TwinMos CL2,5 PC3200 256DDR |
| Karzum kirjutas: |
| Mul need samad mälud, neid vist ei kannata eriti klokkida. Mis mälu timing'uid kasutad? Ise panen 2,5-3-3-7, rohkem ei kannata. Mälu pane @2.8v |
| skoop kirjutas: |
see mälude voldi lisamine aitaski kusjuures. netist olen lugenud ka, et ega eriti üle 210MHz need ei lähe, aga asi seegi ise olen kasutanud igast erinevaid taiminguid katsetamise mõttes, hetkel ei oska seda parimat öelda. tavaliselt jooksutan lihtsalt 2CL, muu jätan samaks. eks ma katsetan edasi... |
mul default voldi peal läks nii nagu profiilis kirjas, cl2-3-3-6@221MHz. rohkem ei saanud välja pigistada, sest kordajad kinni ja kui fsb/dram ratiot muutsin, siis järgmine aste oli juba liiga kõrge. ekstra pole mälu megahertsu taga ajanud. väga hea mälu on, kuigi mingid imelikud mtec'i kivid on.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karzum
HV veteran

liitunud: 17.07.2002
|
18.03.2004 14:03:22
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| mul default voldi peal läks nii nagu profiilis kirjas, cl2-3-3-6@221MHz. |
Hmm, mul hakkas sama emme CL2 peale piiksuma. Muidu hoian FSB/DRAM suhte 1:1 peal ja def voltidega läheb FSB kuni 180MHz.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
18.03.2004 15:54:12
|
|
|
ma ju ütlesin, et dfi on pask. see et ta ühekorra suutis mingi hea plaadi teha mis kohe maha põleb ei tee sellest veel head tootjat.
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
traks
HV Guru
liitunud: 07.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
304 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
18.03.2004 16:16:47
|
|
|
ka mina ühinen arvamuse poolest DFI suhtes kahe eelkõnelejaga.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.03.2004 16:37:44
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| ka mina ühinen arvamuse poolest DFI suhtes kahe eelkõnelejaga. |
jah ise ühinen ka... kuigi fsb on muljetavaldav pole tehnilise lahendusega siiski kõik paigas...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
18.03.2004 17:06:51
|
|
|
sai ka ostetud ja asi jooksu pandud
200*11 nagu default lasin peale, voldid, krt ei mäleta, mis panin aga win all näitab 1,66V
50C 30 kraadises toas full loadiga
nexuse cooler on ikka hea asi ja sigavaikne ka, vindi vilin käib üle
ram jäi esialgu 333 peale, kuni aega ja julgust tuleb edasi näppida asja
nf7 on asja aluseks
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.03.2004 17:13:12
|
|
|
| Spacefly kirjutas: |
sai ka ostetud ja asi jooksu pandud
200*11 nagu default lasin peale, voldid, krt ei mäleta, mis panin aga win all näitab 1,66V
50C 30 kraadises toas full loadiga
nexuse cooler on ikka hea asi ja sigavaikne ka, vindi vilin käib üle
ram jäi esialgu 333 peale, kuni aega ja julgust tuleb edasi näppida asja
nf7 on asja aluseks |
tiba palju CPU temp default pinge kohta( samas kui sul põranda kütte, siis norm )... endal käis TT coolerist ka vint üle...
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
18.03.2004 18:19:08
|
|
|
| palju see praagiprotsent on siis? Ma arvan, et ostes säästan end saastast ja ostan lihtsalt epoxi 8rda3+. Siis ple mõtet mobile xp ka osta, kuna nagunii kordaja üle 14 ei lähe. Odavam kaa! A voltc, kui kunagi arvutisse pääsel, taiwanis või hiinas oli su mobo toodetud?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.03.2004 18:28:04
|
|
|
| osta siis Leadtek... jahutamise peale on mõeldud rohkem kui DFI puhul
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.03.2004 18:43:11
|
|
|
njaah
nüüd siis uus DFI Lanparty II B masinas - esialgu veel elab 8)
täna katsetada ei viitsi, küll millalgi hiljem jõuab...
ja see, et DFI on sitt on jama jutt - tegelt on ta kõikse parem - lihtsalt sellel suurel klokitavusel on
oma konks - praagiprotsent on kõrge, tegelt asjad ju töötavad probleemivabalt kui biosi ei vaheta
ega muud jura ei tee - ise tead millega riskid...
igatahes Jaan lasi enda DFI Infinity ja mobile barton 2500+ 10x270 - tehke järgi oma leadteki või abiti junniga
edit: mõlemad plaadid on made in taiwan
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
123
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.11.2001
|
18.03.2004 18:48:08
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
| Siis ple mõtet mobile xp ka osta, kuna nagunii kordaja üle 14 ei lähe. |
Hehe,14x200 MHz=2.8GHz.Avaldaksid ka ehk mullegi saladuse mis sa yle 14x teed?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.03.2004 19:02:49
|
|
|
| mobo sul ju nagunii üle 12.5 kordajaid ei ava....
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.03.2004 19:38:42
|
|
|
hetkel siis proovin aina voltidega alla tulla
praegu stabiilselt 11x202=2222mhz @ 1.4v
tehke aga järgi
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
18.03.2004 19:41:36
|
|
|
möh?
13x200 läks ilusti aint et jahutus FalconRock2 vaja välja vahetada
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spacefly
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2001
|
18.03.2004 19:48:03
|
|
|
hm, 50C palju, arvestades, et mul toas päikesepaistest saun oli ja xp1700+@2200+ oli 55C ja mul vaikuse pärast toiteka ja casefan 7V peal, ning cpu cooler 2500rpm
olen ise tulemusega rahul, volte panin defauldile tegelt 0,75 juurde, win all lihtsalt näitab kahtlaselt
samas nüüd 3d mark ei tee enam test testigi ära, paneb kinni lihtsalt, uurin asja mis toimub.
nf7 nagu ma aru sain näitab bootides, kui dual DDR on, kuna mul specteci ja teine kingstoni mälupulk, siis ilmselt lihtsalt ei hakkat tööle - masendav, vist vahetusäri tegema hakkama
_________________ Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
18.03.2004 23:12:05
|
|
|
| voltc kirjutas: |
njaah
nüüd siis uus DFI Lanparty II B masinas - esialgu veel elab 8)
täna katsetada ei viitsi, küll millalgi hiljem jõuab...
ja see, et DFI on sitt on jama jutt - tegelt on ta kõikse parem - lihtsalt sellel suurel klokitavusel on
oma konks - praagiprotsent on kõrge, tegelt asjad ju töötavad probleemivabalt kui biosi ei vaheta
ega muud jura ei tee - ise tead millega riskid...
igatahes Jaan lasi enda DFI Infinity ja mobile barton 2500+ 10x270 - tehke järgi oma leadteki või abiti junniga
edit: mõlemad plaadid on made in taiwan |
kui it'd ostma hakkad ja sellega riskid siis asi ikka on pask...
Ja mis ajast DFI nüüd siis epoxist ja abitist parem on?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
18.03.2004 23:17:58
|
|
|
retsilt suurema fsb poolest äkki?
äkki selle pärast, et memile saab anda kuni 3.3v?
äkki selle pärast, et välimus on päris kobe?
äkki selle pärast, et on 4 sata kohta?
äkki selle pärast, et asjal soundstorm digitaal audio toega, nii sisendi kui väljundi näol?
äkki selle pärast, et lanparty moboga saab kaasa igasugu lisavidinaid, millega saab näiteks vajalikud pordid masina ette tuua jne?
äkki selle pärast, et tegu on dfi'ga, mis tegi nagunii kõikide tuntud mobofirmadele oem toodangut?
äkki selle pärast, et parimad abiti tehnika spetsialistid läksid abitist dfi'sse üle?
äkki selle pärast, et tegu on kõige paremini lahendatud pcb layoutiga?
äkki hetkel juba aitab?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
18.03.2004 23:38:38
|
|
|
irw, see näitab võibolla et SEE lanparty plaat on hetkel üks parimadi, aga mitte DFI!
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
18.03.2004 23:41:28
|
|
|
like, pray and fly(ehk siiapoole tõlkes osta ja palveta)
Ehk, mis poindiga osta mobile xp kui nagunii kordajat mõttetu muuta? Muid eeliseid ka on?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
18.03.2004 23:44:13
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
like, pray and fly(ehk siiapoole tõlkes osta ja palveta)
Ehk, mis poindiga osta mobile xp kui nagunii kordajat mõttetu muuta? Muid eeliseid ka on? |
low voltage ja madal temp?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.03.2004 00:19:36
|
|
|
| voltc kirjutas: |
retsilt suurema fsb poolest äkki?
äkki selle pärast, et tegu on kõige paremini lahendatud pcb layoutiga?
äkki hetkel juba aitab?  |
nendele kahele vaidleks vastu...
esimesele selle poolest, et ka Leadtek Deluxe läheb vabalt 250 peale... sellega on siin probleeme olnud DFI puhul... märksõnaks just ebastabiilsus... mulle lihtsalt ei meeldi nii suur loterii... et kas läheb max 240ni või siis 270 peale... see tõmbab siiski keskmise fsb alla
See layout on huvitav küll, kuid mosfeti jahutamine on üsna jamaks tehtud... Leadtekil juba ilutsevad seal radikad peal... lõuna ja põhjasilla jahutus on tegelt üsna kaheldava väärtusega...
oki lõpetuseks.... DFI on küll hetke parim oc plaat, aga kvaliteedi kallal peavad need inseneerid küll kõvasti vaeva nägema
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
k2iguvahetaja
HV veteran
liitunud: 07.05.2003
|
19.03.2004 00:39:50
|
|
|
magic, wtf the thingy with you and leadtek? paandunud leadteki fänn?
saa aru, leadtek pole ainuke mobo tootja, on olemas ka teisi.
Kas garantii kaob kui ma ise ehitan poest ostetud chipseti jahutuse DFI mobole? Sama võib tõlgendada siis cpu kohta ju.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
19.03.2004 00:44:13
|
|
|
nagu oli tbredidegagi, madalama def vooluga asi kippus paremini klokkuma
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtr
HV Guru

liitunud: 20.12.2001
|
19.03.2004 00:58:47
|
|
|
Nii et DFI on siis hetkel King of the Overclock oma Lanpartyga? Vaataks veidike ajas tagasi, kas mitte aastate lõikes ei figureeri sellel kohal Abit? Tõsi, viimastel aastatel ka Epox. Ühe õnnestunud plaadiga ei suuda keegi neid sealt minema lüüa.
_________________ M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD |
|
| Kommentaarid: 330 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
19.03.2004 01:02:54
|
|
|
infinity kah ikka
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.03.2004 01:02:55
|
|
|
1.4v peal on barton päris lahe, full loadis(2222mhz) on temp vesijahutuse ventika min pööretel 30C
max pööretel aga 28C. toas on 23C sooja.
igatahes asi on sigajahe ja täiesti stabiilne
homme proovib madalamaid volte ja suuremat klokki 1.5v peal
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.03.2004 01:03:52
|
|
|
| xtr kirjutas: |
| Nii et DFI on siis hetkel King of the Overclock oma Lanpartyga? Vaataks veidike ajas tagasi, kas mitte aastate lõikes ei figureeri sellel kohal Abit? Tõsi, viimastel aastatel ka Epox. Ühe õnnestunud plaadiga ei suuda keegi neid sealt minema lüüa. |
Üks õnnestunud plaat või mitte aga sellega on ju hetkel saadud kõrgeimad fsb`d.
Ei ole mingi tootja kindel fänn, niiet enda plaati ma ei kaitse kuna ise üle 200fsb seda anyway jooksutada ei saa hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pelmeen
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2003
|
19.03.2004 01:06:32
|
|
|
Kas enne klokkimist peaks kindlalt tegema BIOS update-i? Ja lugesin kusakilt, et seda tehes tuleb sealt korraks patarei välja võtta(või midagi taolist). Aga kui mul kleepsuga korpus, siis ei tohikski BIOSi uuendada või? Selline küsimus ka veel ,et ega seda, millal mu prose on toodetud saa vaadata kusagilt mujalt kui ainult prose pealt?
Vabandan kõigi ees, keda see häirib, et ma eelnevat 1500 postitust läbi ei lugenud, aga ei ole nii palju aega.
_________________ http://www.hot.ee/eestiomadjobud |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.03.2004 01:09:27
|
|
|
biosi updatemise jaoks küll patareid välja ei pea kiskuma
lased kas winflashiga või boot diskiga uue biosi peale ja valma...
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.03.2004 01:09:46
|
|
|
| pelmeen kirjutas: |
Kas enne klokkimist peaks kindlalt tegema BIOS update-i? Ja lugesin kusakilt, et seda tehes tuleb sealt korraks patarei välja võtta(või midagi taolist). Aga kui mul kleepsuga korpus, siis ei tohikski BIOSi uuendada või? Selline küsimus ka veel ,et ega seda, millal mu prose on toodetud saa vaadata kusagilt mujalt kui ainult prose pealt?
Vabandan kõigi ees, keda see häirib, et ma eelnevat 1500 postitust läbi ei lugenud, aga ei ole nii palju aega. |
Sul DFI Lanparty plaat? Kui jah, siis väidetavalt kõige paremaid tulemusi saadakase Beta 1-21 Biosiga.
Patarei väljavõtmisest pole küll kuulnud Ja minumeelest seda, millal prose on toodetud näeb siiski ainult prose enda pealt.
Aga ma saan aru, et sa tahad seda teada selleks, et kas on tegu kinniste või lahtiste kordajatega prosega? Kõige lihtsam on BIOSIS kordajad ära muuta ja vaadata kas asi muutub või mitte.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pl1600
HV Guru
liitunud: 29.01.2002
|
19.03.2004 01:11:25
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
| Sul DFI Lanparty plaat? |
profiilist piilub vastu asus
_________________ mäx2 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
19.03.2004 01:24:33
|
|
|
| voltc kirjutas: |
1.4v peal on barton päris lahe, full loadis(2222mhz) on temp vesijahutuse ventika min pööretel 30C
max pööretel aga 28C. toas on 23C sooja.
igatahes asi on sigajahe ja täiesti stabiilne
homme proovib madalamaid volte ja suuremat klokki 1.5v peal  |
siis peaksid ju saama umbes 2500mhz peal asja norm tempiga 24/7 käima saama?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.03.2004 01:26:07
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| siis peaksid ju saama umbes 2500mhz peal asja norm tempiga 24/7 käima saama? |
2500mhz-i peal oli viimati proovides temp 39C full loadis ja seda 1,7v-ga...
vähem volte anda ei proovinudki - aga eks homme vaatab
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
19.03.2004 01:29:09
|
|
|
39 fulli igati hästi...räägi palju läheb maksma vesijahutus ainult prosele? ja suur see autosalongi jahutus on, peab kindlalt fulltower selle jaoks olema?
palju enda oma eest tahaksid?
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.03.2004 01:42:15
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| räägi palju läheb maksma vesijahutus ainult prosele? |
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=89111
see on küll suht odav
enda oma müüa ei taha.
muidu mul on miski 25x10x5 cm radikas ja ennem istus ta miditoweris...
endale ei viitsinud korpusesse toppida ja jätsin ta eelmisesse codegeni korpusesse, mis seisab toanurgas.
minu kastis on aint veeplokk ja voolikud - nii on lekkeoht minimaalne ja korpuses on ruumi kah piisavalt
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pelmeen
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2003
|
19.03.2004 08:50:10
|
|
|
| Cyberlord kirjutas: |
| pelmeen kirjutas: |
Kas enne klokkimist peaks kindlalt tegema BIOS update-i? Ja lugesin kusakilt, et seda tehes tuleb sealt korraks patarei välja võtta(või midagi taolist). Aga kui mul kleepsuga korpus, siis ei tohikski BIOSi uuendada või? Selline küsimus ka veel ,et ega seda, millal mu prose on toodetud saa vaadata kusagilt mujalt kui ainult prose pealt?
Vabandan kõigi ees, keda see häirib, et ma eelnevat 1500 postitust läbi ei lugenud, aga ei ole nii palju aega. |
Sul DFI Lanparty plaat? Kui jah, siis väidetavalt kõige paremaid tulemusi saadakase Beta 1-21 Biosiga.
Patarei väljavõtmisest pole küll kuulnud Ja minumeelest seda, millal prose on toodetud näeb siiski ainult prose enda pealt.
Aga ma saan aru, et sa tahad seda teada selleks, et kas on tegu kinniste või lahtiste kordajatega prosega? Kõige lihtsam on BIOSIS kordajad ära muuta ja vaadata kas asi muutub või mitte. |
Asus a7n8x deluxe moboks. Kuidas sellel klokkimisega lood on? Et ma võin julgelt oma bios-t uuendada, ei ole mingit jama, et ei tunne pärast kõvaketast(või midagi sellist oli) ära, nagu siin foorumis olnud teemas. Seal õpetatigi probleemi omanikku nii, et tuleks peale biose update-i võtta patarei hetkeks mobost välja.
_________________ http://www.hot.ee/eestiomadjobud |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
19.03.2004 09:51:00
|
|
|
näen et on uued postid siia tehtud kuid kui vaatan siis ei näe neid... ja kui posti teen siis alles näen
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
viimati muutis HDTanel 19.03.2004 09:56:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.03.2004 09:56:45
|
|
|
To pelmeen:
On endalgi too mobo sees olnud ja kuna me ka aktiivselt nendega arvutikomplekte kokku paneme, siis võin väita, et pole veel küll kordagi mingit sellist jama olnud.
Võta aga julgelt asuse kodukalt bios ja lase peale.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.03.2004 10:09:10
|
|
|
| käiguvahetaja kirjutas: |
magic, wtf the thingy with you and leadtek? paandunud leadteki fänn?
saa aru, leadtek pole ainuke mobo tootja, on olemas ka teisi.
Kas garantii kaob kui ma ise ehitan poest ostetud chipseti jahutuse DFI mobole? Sama võib tõlgendada siis cpu kohta ju. |
irw loomulikult kaob...kui hakkad ise midagi emaplaadile peale surama... keegi ei karanteeri, et see jurakas mis sa sinna peale topid emaplaati ei kahjusta...
Paraku Leadtek on oc koha pealt järgmine millega on võimalik vabalt saavutada 250+ fsb... järgmine mille ostaks oleks epox(hind soodne)...
Leadteki eelised:
ilusad radikad mosfeti peal
normaalne lõuna ja põhjasilla jahutus
windowsi all töötav oc soft.. Speed Gear
üldine võrdlus käib siiski DFI vs Leadtek, sest vähestel firmadel on neile midagi vastu pakkuda...ikka on mõni puudus ( mõned neist... Albatron, MSI, Asus, Abit, Chaintech, Epox, Gigabyte, Biostar)
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
19.03.2004 10:18:55
|
|
|
| Magic kirjutas: |
| käiguvahetaja kirjutas: |
magic, wtf the thingy with you and leadtek? paandunud leadteki fänn?
saa aru, leadtek pole ainuke mobo tootja, on olemas ka teisi.
Kas garantii kaob kui ma ise ehitan poest ostetud chipseti jahutuse DFI mobole? Sama võib tõlgendada siis cpu kohta ju. |
irw loomulikult kaob...kui hakkad ise midagi emaplaadile peale surama... keegi ei karanteeri, et see jurakas mis sa sinna peale topid emaplaati ei kahjusta...
Paraku Leadtek on oc koha pealt järgmine millega on võimalik vabalt saavutada 250+ fsb... järgmine mille ostaks oleks epox(hind soodne)...
Leadteki eelised:
ilusad radikad mosfeti peal
normaalne lõuna ja põhjasilla jahutus
windowsi all töötav oc soft.. Speed Gear
üldine võrdlus käib siiski DFI vs Leadtek, sest vähestel firmadel on neile midagi vastu pakkuda...ikka on mõni puudus ( mõned neist... Albatron, MSI, Asus, Abit, Chaintech, Epox, Gigabyte, Biostar) |
no kamoon, abitil ja epoxil on kah wini all OC proge ja jahutused on kah täiesti piisavad.
millest räägid mees?
kas mitte DFI superplaadi kohta pole hvs üks eraldi teema kus räägitakse selle probleemidest.
pole sellelaadset teemat abiti või epoxi kohta näinud. DFI my ass
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.03.2004 10:32:53
|
|
|
jutt käis rohkem fsb-st see on käinud läbi mitme teema ja nüüd ka siin... sellest oc progest niipalju, et Leadtekil on see juba mitu aastat eksisteerinud... abitil vist peaks olema jah mingi firma enda poolt tehtud proge, Epoxil minu arust polnud kaasas küll(vähemalt need nn. oc plaadid mida ma näppind olen neil plaadil küll midagi ei olnud... nüüd kui tuli see üldine nf2 oc proge välja siis paranes asi...
ja see lõuna ja põhjasilla jahutus - Abit ja Leadtek omavad ka täitsa normaalsed... on mõeldud et need võivad kuumeneda
üldiselt võrdlen siiski DFI'd ja Leadteki... neid olen rohkem uurinud... juba hind paneb asja paika 2250.- ja 2050.-
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cyberlord
HV Guru
liitunud: 02.12.2003
|
19.03.2004 10:39:54
|
|
|
To Noname:
Jutt käib ju ikkagi plaadist, millega on saadud kõrgeimad FSB`d. Loe kasvõi netist DFI Lanparty plaadi OC kohta.
|
|
| Kommentaarid: 546 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
449 |
|
| tagasi üles |
|
 |
term
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2002
|
19.03.2004 11:14:32
|
|
|
| pelmeen kirjutas: |
| Kas enne klokkimist peaks kindlalt tegema BIOS update-i? Ja lugesin kusakilt, et seda tehes tuleb sealt korraks patarei välja võtta(või midagi taolist). |
Kui järgida täpselt juhendeid, siis peab enne bios update kõik OC (overclock) seaded maha võtma, ühesõnaga panema default settingud, kõige lihtsam on seda teha bios alt, tavaliselt on mobodel ka jumperitega bios resettimise võimalus, kolmas võimalus- kivi ja kirve meetod- on patarei välja võtta, mille tulemus on sama- default seaded
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arvo Cobrietti
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
19.03.2004 11:20:32
|
|
|
kui neid DFi Ledatek asju võrrelda epox/abit/asus, siis viimased ei saavuta tõenäoliselt sellepärast, et need plaadid arendati välja esimeste NF2 kivide tulekuga (millel oli raskusi ka üle 185 saavutada) ja ju siis ei suudeta ka asja uuemate rev.-dega ikka nii palju järele aidata, et asja üle 250FSB stabiilselt tööle saaks, kuna PCB layout vms komponendid ei ole piisavalt tasemel, samas prose enda takti on võimalik ka nende plaatidega suureks ajada, aga siis väiksema FSB'ga. lihtsalt selline mõttekäik DFI ja mehed ilmselt õppisid neist vigadest ja tegid parema plaadi kuigi igast otsast laguneb
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|