Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 91, 92, 93  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M3nthal
HV kasutaja
M3nthal

liitunud: 08.02.2003




sõnum 18.03.2004 11:03:36 vasta tsitaadiga

oodake tsipa, varsti oleme part of EU icon_wink.gif
_________________
oooo
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 12:24:05 vasta tsitaadiga

lahe, minu DFI elas tervelt 24H icon_neutral.gif

igatahes eile õhtul suri asi lambist maha, peale restarti enam pilti ette ei saa, ühtegi piiksu kah asi ei tee, kisu kasvõi kõik jubinad välja...

DFI born to die icon_neutral.gif

njaah, praegu siis ilma arvuti ja ilma internetita.
ei tea kas ringi kah asja vahetada saab - neid vist pole rohkem eestis praegu icon_cry.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 18.03.2004 12:32:12 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
lahe, minu DFI elas tervelt 24H icon_neutral.gif

igatahes eile õhtul suri asi lambist maha, peale restarti enam pilti ette ei saa, ühtegi piiksu kah asi ei tee, kisu kasvõi kõik jubinad välja...

DFI born to die icon_neutral.gif

njaah, praegu siis ilma arvuti ja ilma internetita.
ei tea kas ringi kah asja vahetada saab - neid vist pole rohkem eestis praegu icon_cry.gif




Saan äkki aidata sellekohapealt icon_wink.gif
MSN abiks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.03.2004 13:00:59 vasta tsitaadiga

DFI miinuseks on paraku see, et kvaliteet kõigub... näiteks endal oli Leadtekiga ilmselt sama lugu (minu plaat oli üks esimesi ülitisi sellelt firmalt tõsisema oc maailmas ja pealegi veel sis735 kiviga ja sellega saadi igasugu imelike tulemusi... alates selles, et fsb ei lähe üle 140, samas kui mina sain 185 rekordiks(alguses oli 180 peal täitsa stabiilne, aga hakkas tasapisi väsima)... samas näiteks uued Leadtekid on märksa ühtlasema kvaliteediga ülevaadetes on tulemused tavaliselt 240-250 vahel. Kui DFI saaks ka kvaliteedi ühtlaselt paika, siis oleks tegu tõesti parima oc plaadiga icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 18.03.2004 13:28:52 vasta tsitaadiga

jälle millegi pärast viimast lehte ei näe (61 siis) peab ise ülevalt addressbarilt &start=1500 panema icon_razz.gif
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 13:34:02 vasta tsitaadiga

skoop kirjutas:
TwinMos CL2,5 PC3200 256DDR

Karzum kirjutas:
Mul need samad mälud, neid vist ei kannata eriti klokkida. Mis mälu timing'uid kasutad? Ise panen 2,5-3-3-7, rohkem ei kannata. Mälu pane @2.8v

skoop kirjutas:
see mälude voldi lisamine aitaski kusjuures. netist olen lugenud ka, et ega eriti üle 210MHz need ei lähe, aga asi seegi icon_smile.gif ise olen kasutanud igast erinevaid taiminguid katsetamise mõttes, hetkel ei oska seda parimat öelda. tavaliselt jooksutan lihtsalt 2CL, muu jätan samaks. eks ma katsetan edasi...

mul default voldi peal läks nii nagu profiilis kirjas, cl2-3-3-6@221MHz. rohkem ei saanud välja pigistada, sest kordajad kinni ja kui fsb/dram ratiot muutsin, siis järgmine aste oli juba liiga kõrge. ekstra pole mälu megahertsu taga ajanud. väga hea mälu on, kuigi mingid imelikud mtec'i kivid on.

_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karzum
HV veteran
Karzum

liitunud: 17.07.2002




sõnum 18.03.2004 14:03:22 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
mul default voldi peal läks nii nagu profiilis kirjas, cl2-3-3-6@221MHz.
Hmm, mul hakkas sama emme CL2 peale piiksuma. Muidu hoian FSB/DRAM suhte 1:1 peal ja def voltidega läheb FSB kuni 180MHz.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 15:54:12 vasta tsitaadiga

ma ju ütlesin, et dfi on pask. see et ta ühekorra suutis mingi hea plaadi teha mis kohe maha põleb ei tee sellest veel head tootjat.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 15:56:46 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
ma ju ütlesin, et dfi on pask. see et ta ühekorra suutis mingi hea plaadi teha mis kohe maha põleb ei tee sellest veel head tootjat.

justtäpselt

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 16:16:47 vasta tsitaadiga

ka mina ühinen arvamuse poolest DFI suhtes kahe eelkõnelejaga.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.03.2004 16:37:44 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
ka mina ühinen arvamuse poolest DFI suhtes kahe eelkõnelejaga.

jah ise ühinen ka... kuigi fsb on muljetavaldav pole tehnilise lahendusega siiski kõik paigas...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 17:06:51 vasta tsitaadiga

sai ka ostetud ja asi jooksu pandud
200*11 nagu default lasin peale, voldid, krt ei mäleta, mis panin aga win all näitab 1,66V
50C 30 kraadises toas full loadiga
nexuse cooler on ikka hea asi ja sigavaikne ka, vindi vilin käib üle

ram jäi esialgu 333 peale, kuni aega ja julgust tuleb edasi näppida asja

nf7 on asja aluseks

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.03.2004 17:13:12 vasta tsitaadiga

Spacefly kirjutas:
sai ka ostetud ja asi jooksu pandud
200*11 nagu default lasin peale, voldid, krt ei mäleta, mis panin aga win all näitab 1,66V
50C 30 kraadises toas full loadiga
nexuse cooler on ikka hea asi ja sigavaikne ka, vindi vilin käib üle

ram jäi esialgu 333 peale, kuni aega ja julgust tuleb edasi näppida asja

nf7 on asja aluseks

tiba palju CPU temp default pinge kohta( samas kui sul põranda kütte, siis norm icon_wink.gif )... endal käis TT coolerist ka vint üle...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 18:19:08 vasta tsitaadiga

palju see praagiprotsent on siis? Ma arvan, et ostes säästan end saastast ja ostan lihtsalt epoxi 8rda3+. Siis ple mõtet mobile xp ka osta, kuna nagunii kordaja üle 14 ei lähe. Odavam kaa! A voltc, kui kunagi arvutisse pääsel, taiwanis või hiinas oli su mobo toodetud?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 18.03.2004 18:28:04 vasta tsitaadiga

osta siis Leadtek... jahutamise peale on mõeldud rohkem kui DFI puhul
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 18:43:11 vasta tsitaadiga

njaah

nüüd siis uus DFI Lanparty II B masinas - esialgu veel elab 8)
täna katsetada ei viitsi, küll millalgi hiljem jõuab...

ja see, et DFI on sitt on jama jutt - tegelt on ta kõikse parem - lihtsalt sellel suurel klokitavusel on
oma konks - praagiprotsent on kõrge, tegelt asjad ju töötavad probleemivabalt kui biosi ei vaheta
ega muud jura ei tee - ise tead millega riskid...


igatahes Jaan lasi enda DFI Infinity ja mobile barton 2500+ 10x270 - tehke järgi oma leadteki või abiti junniga icon_biggrin.gif


edit: mõlemad plaadid on made in taiwan
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
123
Kreisi kasutaja
123

liitunud: 07.11.2001




sõnum 18.03.2004 18:48:08 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
Siis ple mõtet mobile xp ka osta, kuna nagunii kordaja üle 14 ei lähe.


Hehe,14x200 MHz=2.8GHz.Avaldaksid ka ehk mullegi saladuse mis sa yle 14x teed? icon_lol.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 19:02:49 vasta tsitaadiga

mobo sul ju nagunii üle 12.5 kordajaid ei ava....
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 19:38:42 vasta tsitaadiga

hetkel siis proovin aina voltidega alla tulla icon_smile.gif

praegu stabiilselt 11x202=2222mhz @ 1.4v thumbs_up.gif

tehke aga järgi
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 19:41:36 vasta tsitaadiga

möh?
13x200 läks ilusti aint et jahutus FalconRock2 vaja välja vahetada

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spacefly
Kreisi kasutaja
Spacefly

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 19:48:03 vasta tsitaadiga

hm, 50C palju, arvestades, et mul toas päikesepaistest saun oli ja xp1700+@2200+ oli 55C ja mul vaikuse pärast toiteka ja casefan 7V peal, ning cpu cooler 2500rpm
olen ise tulemusega rahul, volte panin defauldile tegelt 0,75 juurde, win all lihtsalt näitab kahtlaselt
samas nüüd 3d mark ei tee enam test testigi ära, paneb kinni lihtsalt, uurin asja mis toimub.
nf7 nagu ma aru sain näitab bootides, kui dual DDR on, kuna mul specteci ja teine kingstoni mälupulk, siis ilmselt lihtsalt ei hakkat tööle - masendav, vist vahetusäri tegema hakkama

_________________
Parim tegevus, kui und ei tule, on lambaid ja nende postitusi lugeda.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 23:12:05 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
njaah

nüüd siis uus DFI Lanparty II B masinas - esialgu veel elab 8)
täna katsetada ei viitsi, küll millalgi hiljem jõuab...

ja see, et DFI on sitt on jama jutt - tegelt on ta kõikse parem - lihtsalt sellel suurel klokitavusel on
oma konks - praagiprotsent on kõrge, tegelt asjad ju töötavad probleemivabalt kui biosi ei vaheta
ega muud jura ei tee - ise tead millega riskid...


igatahes Jaan lasi enda DFI Infinity ja mobile barton 2500+ 10x270 - tehke järgi oma leadteki või abiti junniga icon_biggrin.gif


edit: mõlemad plaadid on made in taiwan


kui it'd ostma hakkad ja sellega riskid siis asi ikka on pask...
Ja mis ajast DFI nüüd siis epoxist ja abitist parem on?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 23:17:58 vasta tsitaadiga

retsilt suurema fsb poolest äkki?

äkki selle pärast, et memile saab anda kuni 3.3v?
äkki selle pärast, et välimus on päris kobe?
äkki selle pärast, et on 4 sata kohta?
äkki selle pärast, et asjal soundstorm digitaal audio toega, nii sisendi kui väljundi näol?
äkki selle pärast, et lanparty moboga saab kaasa igasugu lisavidinaid, millega saab näiteks vajalikud pordid masina ette tuua jne?
äkki selle pärast, et tegu on dfi'ga, mis tegi nagunii kõikide tuntud mobofirmadele oem toodangut?
äkki selle pärast, et parimad abiti tehnika spetsialistid läksid abitist dfi'sse üle?
äkki selle pärast, et tegu on kõige paremini lahendatud pcb layoutiga?

äkki hetkel juba aitab? thumbs_up.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 23:38:38 vasta tsitaadiga

irw, see näitab võibolla et SEE lanparty plaat on hetkel üks parimadi, aga mitte DFI!
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 23:41:28 vasta tsitaadiga

like, pray and fly(ehk siiapoole tõlkes osta ja palveta)
Ehk, mis poindiga osta mobile xp kui nagunii kordajat mõttetu muuta? Muid eeliseid ka on?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2004 23:44:13 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
like, pray and fly(ehk siiapoole tõlkes osta ja palveta)
Ehk, mis poindiga osta mobile xp kui nagunii kordajat mõttetu muuta? Muid eeliseid ka on?
low voltage ja madal temp?
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.03.2004 00:19:36 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
retsilt suurema fsb poolest äkki?
äkki selle pärast, et tegu on kõige paremini lahendatud pcb layoutiga?

äkki hetkel juba aitab? thumbs_up.gif icon_wink.gif

nendele kahele vaidleks vastu...
esimesele selle poolest, et ka Leadtek Deluxe läheb vabalt 250 peale... sellega on siin probleeme olnud DFI puhul... märksõnaks just ebastabiilsus... mulle lihtsalt ei meeldi nii suur loterii... et kas läheb max 240ni või siis 270 peale... see tõmbab siiski keskmise fsb alla icon_wink.gif
See layout on huvitav küll, kuid mosfeti jahutamine on üsna jamaks tehtud... Leadtekil juba ilutsevad seal radikad peal... lõuna ja põhjasilla jahutus on tegelt üsna kaheldava väärtusega...
oki lõpetuseks.... DFI on küll hetke parim oc plaat, aga kvaliteedi kallal peavad need inseneerid küll kõvasti vaeva nägema icon_wink.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
k2iguvahetaja
HV veteran

liitunud: 07.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 00:39:50 vasta tsitaadiga

magic, wtf the thingy with you and leadtek? paandunud leadteki fänn?
saa aru, leadtek pole ainuke mobo tootja, on olemas ka teisi.

Kas garantii kaob kui ma ise ehitan poest ostetud chipseti jahutuse DFI mobole? Sama võib tõlgendada siis cpu kohta ju.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 00:44:13 vasta tsitaadiga

nagu oli tbredidegagi, madalama def vooluga asi kippus paremini klokkuma
_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xtr
HV Guru
xtr

liitunud: 20.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 00:58:47 vasta tsitaadiga

Nii et DFI on siis hetkel King of the Overclock oma Lanpartyga? Vaataks veidike ajas tagasi, kas mitte aastate lõikes ei figureeri sellel kohal Abit? Tõsi, viimastel aastatel ka Epox. Ühe õnnestunud plaadiga ei suuda keegi neid sealt minema lüüa.
_________________
M: Magic Mouse + Keyboard, MX Master 3S
M: 16GB DDR4, 1TB SSD
Kommentaarid: 330 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 01:02:54 vasta tsitaadiga

infinity kah ikka
_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 01:02:55 vasta tsitaadiga

1.4v peal on barton päris lahe, full loadis(2222mhz) on temp vesijahutuse ventika min pööretel 30C
max pööretel aga 28C. toas on 23C sooja.

igatahes asi on sigajahe ja täiesti stabiilne thumbs_up.gif
homme proovib madalamaid volte ja suuremat klokki 1.5v peal icon_razz1.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.03.2004 01:03:52 vasta tsitaadiga

xtr kirjutas:
Nii et DFI on siis hetkel King of the Overclock oma Lanpartyga? Vaataks veidike ajas tagasi, kas mitte aastate lõikes ei figureeri sellel kohal Abit? Tõsi, viimastel aastatel ka Epox. Ühe õnnestunud plaadiga ei suuda keegi neid sealt minema lüüa.


Üks õnnestunud plaat või mitte aga sellega on ju hetkel saadud kõrgeimad fsb`d. icon_exclaim.gif

Ei ole mingi tootja kindel fänn, niiet enda plaati ma ei kaitse kuna ise üle 200fsb seda anyway jooksutada ei saa hetkel.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pelmeen
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 19.03.2004 01:06:32 vasta tsitaadiga

Kas enne klokkimist peaks kindlalt tegema BIOS update-i? Ja lugesin kusakilt, et seda tehes tuleb sealt korraks patarei välja võtta(või midagi taolist). Aga kui mul kleepsuga korpus, siis ei tohikski BIOSi uuendada või? Selline küsimus ka veel ,et ega seda, millal mu prose on toodetud saa vaadata kusagilt mujalt kui ainult prose pealt?

Vabandan kõigi ees, keda see häirib, et ma eelnevat 1500 postitust läbi ei lugenud, aga ei ole nii palju aega.

_________________
http://www.hot.ee/eestiomadjobud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 01:09:27 vasta tsitaadiga

biosi updatemise jaoks küll patareid välja ei pea kiskuma icon_eek.gif
lased kas winflashiga või boot diskiga uue biosi peale ja valma...
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.03.2004 01:09:46 vasta tsitaadiga

pelmeen kirjutas:
Kas enne klokkimist peaks kindlalt tegema BIOS update-i? Ja lugesin kusakilt, et seda tehes tuleb sealt korraks patarei välja võtta(või midagi taolist). Aga kui mul kleepsuga korpus, siis ei tohikski BIOSi uuendada või? Selline küsimus ka veel ,et ega seda, millal mu prose on toodetud saa vaadata kusagilt mujalt kui ainult prose pealt?

Vabandan kõigi ees, keda see häirib, et ma eelnevat 1500 postitust läbi ei lugenud, aga ei ole nii palju aega.


Sul DFI Lanparty plaat? Kui jah, siis väidetavalt kõige paremaid tulemusi saadakase Beta 1-21 Biosiga.
Patarei väljavõtmisest pole küll kuulnud icon_exclaim.gif Ja minumeelest seda, millal prose on toodetud näeb siiski ainult prose enda pealt.
Aga ma saan aru, et sa tahad seda teada selleks, et kas on tegu kinniste või lahtiste kordajatega prosega? Kõige lihtsam on BIOSIS kordajad ära muuta ja vaadata kas asi muutub või mitte.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pl1600
HV Guru

liitunud: 29.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 01:11:25 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
Sul DFI Lanparty plaat?


profiilist piilub vastu asus

_________________
mäx2
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 01:24:33 vasta tsitaadiga

voltc kirjutas:
1.4v peal on barton päris lahe, full loadis(2222mhz) on temp vesijahutuse ventika min pööretel 30C
max pööretel aga 28C. toas on 23C sooja.

igatahes asi on sigajahe ja täiesti stabiilne thumbs_up.gif
homme proovib madalamaid volte ja suuremat klokki 1.5v peal icon_razz1.gif


siis peaksid ju saama umbes 2500mhz peal asja norm tempiga 24/7 käima saama?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 01:26:07 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
siis peaksid ju saama umbes 2500mhz peal asja norm tempiga 24/7 käima saama?

2500mhz-i peal oli viimati proovides temp 39C full loadis ja seda 1,7v-ga...
vähem volte anda ei proovinudki - aga eks homme vaatab icon_wink.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 01:29:09 vasta tsitaadiga

39 fulli igati hästi...räägi palju läheb maksma vesijahutus ainult prosele? ja suur see autosalongi jahutus on, peab kindlalt fulltower selle jaoks olema?
palju enda oma eest tahaksid?

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 01:42:15 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
räägi palju läheb maksma vesijahutus ainult prosele?

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=89111
see on küll suht odav icon_wink.gif

enda oma müüa ei taha.
muidu mul on miski 25x10x5 cm radikas ja ennem istus ta miditoweris...
endale ei viitsinud korpusesse toppida ja jätsin ta eelmisesse codegeni korpusesse, mis seisab toanurgas.
minu kastis on aint veeplokk ja voolikud - nii on lekkeoht minimaalne ja korpuses on ruumi kah piisavalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pelmeen
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2003




sõnum 19.03.2004 08:50:10 vasta tsitaadiga

Cyberlord kirjutas:
pelmeen kirjutas:
Kas enne klokkimist peaks kindlalt tegema BIOS update-i? Ja lugesin kusakilt, et seda tehes tuleb sealt korraks patarei välja võtta(või midagi taolist). Aga kui mul kleepsuga korpus, siis ei tohikski BIOSi uuendada või? Selline küsimus ka veel ,et ega seda, millal mu prose on toodetud saa vaadata kusagilt mujalt kui ainult prose pealt?

Vabandan kõigi ees, keda see häirib, et ma eelnevat 1500 postitust läbi ei lugenud, aga ei ole nii palju aega.


Sul DFI Lanparty plaat? Kui jah, siis väidetavalt kõige paremaid tulemusi saadakase Beta 1-21 Biosiga.
Patarei väljavõtmisest pole küll kuulnud icon_exclaim.gif Ja minumeelest seda, millal prose on toodetud näeb siiski ainult prose enda pealt.
Aga ma saan aru, et sa tahad seda teada selleks, et kas on tegu kinniste või lahtiste kordajatega prosega? Kõige lihtsam on BIOSIS kordajad ära muuta ja vaadata kas asi muutub või mitte.


Asus a7n8x deluxe moboks. Kuidas sellel klokkimisega lood on? Et ma võin julgelt oma bios-t uuendada, ei ole mingit jama, et ei tunne pärast kõvaketast(või midagi sellist oli) ära, nagu siin foorumis olnud teemas. Seal õpetatigi probleemi omanikku nii, et tuleks peale biose update-i võtta patarei hetkeks mobost välja.

_________________
http://www.hot.ee/eestiomadjobud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 09:51:00 vasta tsitaadiga

näen et on uued postid siia tehtud kuid kui vaatan siis ei näe neid... ja kui posti teen siis alles näen icon_evil.gif icon_evil.gif icon_question.gif icon_question.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel


viimati muutis HDTanel 19.03.2004 09:56:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.03.2004 09:56:45 vasta tsitaadiga

To pelmeen:

On endalgi too mobo sees olnud ja kuna me ka aktiivselt nendega arvutikomplekte kokku paneme, siis võin väita, et pole veel küll kordagi mingit sellist jama olnud.
Võta aga julgelt asuse kodukalt bios ja lase peale. icon_exclaim.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.03.2004 10:09:10 vasta tsitaadiga

käiguvahetaja kirjutas:
magic, wtf the thingy with you and leadtek? paandunud leadteki fänn?
saa aru, leadtek pole ainuke mobo tootja, on olemas ka teisi.

Kas garantii kaob kui ma ise ehitan poest ostetud chipseti jahutuse DFI mobole? Sama võib tõlgendada siis cpu kohta ju.

irw icon_biggrin.gif loomulikult kaob...kui hakkad ise midagi emaplaadile peale surama... keegi ei karanteeri, et see jurakas mis sa sinna peale topid emaplaati ei kahjusta...
Paraku Leadtek on oc koha pealt järgmine millega on võimalik vabalt saavutada 250+ fsb... järgmine mille ostaks oleks epox(hind soodne)...
Leadteki eelised:
ilusad radikad mosfeti peal
normaalne lõuna ja põhjasilla jahutus
windowsi all töötav oc soft.. Speed Gear
üldine võrdlus käib siiski DFI vs Leadtek, sest vähestel firmadel on neile midagi vastu pakkuda...ikka on mõni puudus icon_razz.gif ( mõned neist... Albatron, MSI, Asus, Abit, Chaintech, Epox, Gigabyte, Biostar)
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2004 10:18:55 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
käiguvahetaja kirjutas:
magic, wtf the thingy with you and leadtek? paandunud leadteki fänn?
saa aru, leadtek pole ainuke mobo tootja, on olemas ka teisi.

Kas garantii kaob kui ma ise ehitan poest ostetud chipseti jahutuse DFI mobole? Sama võib tõlgendada siis cpu kohta ju.

irw icon_biggrin.gif loomulikult kaob...kui hakkad ise midagi emaplaadile peale surama... keegi ei karanteeri, et see jurakas mis sa sinna peale topid emaplaati ei kahjusta...
Paraku Leadtek on oc koha pealt järgmine millega on võimalik vabalt saavutada 250+ fsb... järgmine mille ostaks oleks epox(hind soodne)...
Leadteki eelised:
ilusad radikad mosfeti peal
normaalne lõuna ja põhjasilla jahutus
windowsi all töötav oc soft.. Speed Gear
üldine võrdlus käib siiski DFI vs Leadtek, sest vähestel firmadel on neile midagi vastu pakkuda...ikka on mõni puudus icon_razz.gif ( mõned neist... Albatron, MSI, Asus, Abit, Chaintech, Epox, Gigabyte, Biostar)


no kamoon, abitil ja epoxil on kah wini all OC proge ja jahutused on kah täiesti piisavad.
millest räägid mees? icon_rolleyes.gif
kas mitte DFI superplaadi kohta pole hvs üks eraldi teema kus räägitakse selle probleemidest. icon_rolleyes.gif
pole sellelaadset teemat abiti või epoxi kohta näinud. DFI my ass icon_lol.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 19.03.2004 10:32:53 vasta tsitaadiga

jutt käis rohkem fsb-st icon_wink.gif see on käinud läbi mitme teema ja nüüd ka siin... sellest oc progest niipalju, et Leadtekil on see juba mitu aastat eksisteerinud... abitil vist peaks olema jah mingi firma enda poolt tehtud proge, Epoxil minu arust polnud kaasas küll(vähemalt need nn. oc plaadid mida ma näppind olen neil plaadil küll midagi ei olnud... nüüd kui tuli see üldine nf2 oc proge välja siis paranes asi...
ja see lõuna ja põhjasilla jahutus - Abit ja Leadtek omavad ka täitsa normaalsed... on mõeldud et need võivad kuumeneda icon_wink.gif
üldiselt võrdlen siiski DFI'd ja Leadteki... neid olen rohkem uurinud... juba hind paneb asja paika 2250.- ja 2050.-
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyberlord
HV Guru

liitunud: 02.12.2003




sõnum 19.03.2004 10:39:54 vasta tsitaadiga

To Noname:

Jutt käib ju ikkagi plaadist, millega on saadud kõrgeimad FSB`d. Loe kasvõi netist DFI Lanparty plaadi OC kohta.
Kommentaarid: 546 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 449
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
term
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2002




sõnum 19.03.2004 11:14:32 vasta tsitaadiga

pelmeen kirjutas:
Kas enne klokkimist peaks kindlalt tegema BIOS update-i? Ja lugesin kusakilt, et seda tehes tuleb sealt korraks patarei välja võtta(või midagi taolist).


Kui järgida täpselt juhendeid, siis peab enne bios update kõik OC (overclock) seaded maha võtma, ühesõnaga panema default settingud, kõige lihtsam on seda teha bios alt, tavaliselt on mobodel ka jumperitega bios resettimise võimalus, kolmas võimalus- kivi ja kirve meetod- on patarei välja võtta, mille tulemus on sama- default seaded icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvo Cobrietti
HV Guru
Arvo Cobrietti

liitunud: 05.11.2001




sõnum 19.03.2004 11:20:32 vasta tsitaadiga

kui neid DFi Ledatek asju võrrelda epox/abit/asus, siis viimased ei saavuta tõenäoliselt sellepärast, et need plaadid arendati välja esimeste NF2 kivide tulekuga (millel oli raskusi ka üle 185 saavutada) ja ju siis ei suudeta ka asja uuemate rev.-dega ikka nii palju järele aidata, et asja üle 250FSB stabiilselt tööle saaks, kuna PCB layout vms komponendid ei ole piisavalt tasemel, samas prose enda takti on võimalik ka nende plaatidega suureks ajada, aga siis väiksema FSB'ga. lihtsalt selline mõttekäik icon_rolleyes.gif DFI ja mehed ilmselt õppisid neist vigadest ja tegid parema plaadi kuigi igast otsast laguneb icon_sad.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  XP 2500+ Barton Overcloking mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 91, 92, 93  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.