|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
03.12.2014 11:58:36
|
|
|
Oli eile probleem, et ei saanud sõpradega koos sõita, sest crew'sse kutsumine ei toiminud. Töötas küll quick co-op rallide loomine kõigi teistega.
Lugesin ka et see oli teada viga mis ka kohe ära patchiti, Uplay puhul on mul vähemalt alguses raske aru saada, kas on patch peal või mitte.
Keegi veel seda probleemi täheldas?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.12.2014 12:15:36
|
|
|
Saaks mängu kätte kõigepealt See krt progames ei kogu väga populaarsust kui sellist kala paneb. Pre order mõtte on nagu saada mäng kätte kas päev varem või väljalaske kella ajast ja mitte paar päeva hiljem.
Ja kui tekkivad probleemid miski tolliga, siis võiks osta uued koodid interneti avarustes olevatest poodidest, kus pole mingit kala mailile saatmisega ja siis need klientideni saata kes on need tellinud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.12.2014 12:20:51
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Saaks mängu kätte kõigepealt See krt progames ei kogu väga populaarsust kui sellist kala paneb. Pre order mõtte on nagu saada mäng kätte kas päev varem või väljalaske kella ajast ja mitte paar päeva hiljem.
Ja kui tekkivad probleemid miski tolliga, siis võiks osta uued koodid interneti avarustes olevatest poodidest, kus pole mingit kala mailile saatmisega ja siis need klientideni saata kes on need tellinud. |
Kui keegi suudaks seletada, mis vajadus on tellida Eestist karbitoode kümme euri odavama võtme asemel, et saada karp kus on ainult võti sees
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.12.2014 13:22:03
|
|
|
Scart, Hind oli 35.99. Mul pole ei paypal-i ega krediit kaarti, et osta läbi nende g2a sarnaste saitide.
Ja oli tunduvalt odavam läbi selle mõttetu poe osta, kui läbi uplay või steami. Pealegi oli mul märgitud, et ma tahan mailile saada koodi.
See ongi kõige ajuvabavam, kui poe müüa ütleb, et neil vaja kõigepealt karp kätte saada ja see on jälle minu viga et nad kiviajastus elavad.
Milleks teha üldse pre order oma poodi, kui reaalselt pole see neil võimalik, oma ajuvaba karbi saamisega.
viimati muutis lopes39 03.12.2014 13:46:57, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.12.2014 13:28:31
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Scart, Hind oli 34.99. Mul pole ei paypal-i ega krediit kaarti, et osta läbi nende g2a sarnaste saitide. |
Paypali konto on tasuta ja ühendub su pangakonto külge, seega on isegi krediitkaardi vajadus välistatud. Tee ära ja hakka ostma nagu peaks, milleks nuumata liigkasuvõtjaid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
03.12.2014 13:28:58
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Scart, Hind oli 34.99. Mul pole ei paypal-i ega krediit kaarti, et osta läbi nende g2a sarnaste saitide.
Ja oli tunduvalt odavam läbi selle mõttetu poe osta, kui läbi uplay või steami. Pealegi oli mul märgitud, et ma tahan mailile saada koodi.
See ongi kõige ajuvabavam, kui poe müüa ütleb, et neil vaja kõigepealt karp kätte saada ja see on jälle minu viga et nad kiviajastus elavad.
Milleks teha üldse pre order oma poodi, kui reaalselt pole see neil võimalik, oma ajuvaba karbi saamisega. |
Selline on enamasti see mängu poodide elu. Ka mul oli netist tellides teema, et sain kätte alles eile õhtu (enam ei osta ka sellest poest) ja ikka saadeti mulle pilt koodidest.
Pood ise ei suutnud kuidagi kiiremini rahvast teenindada ning vahepeal visati pilte kastist, mis Crew karpe täis. Nii
Kahjuks pole vist veel siiani keegi väga käima saanud süsteemi, kus edasimüüjad saavadki ainult koodi endale kätte.
Paypali tegemine ei võta kelleltki tükki küljest, aga mängude ostmine netist muutub palju mugavamaks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.12.2014 13:52:48
|
|
|
Nojah tegin paypal ära endal ja teen proovi selle season pass ostuga, siis kui see progames mulle mängu kätte toimetab.
Siiani pole veel saanud ja pole veel viitsinud helistada neile ja järgi uurida, kas täna on lootust saada või mitte.
E: Ei saa ei täna ja väga lootust pole ka et homme.
Lasin neil raha tagasi saata ja ostan siis mujalt.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
03.12.2014 13:55:45
|
|
|
lopes39, progames on maaletooja pood. Sinu arvamus, et nad peaksid indoneesiast sulle key ostma ja edasimüüma on lihtsalt lollus. Mis sa arvad, mitut lepingut nad sellega rikuks? Ja kas tasuks ära sinu pärast neil see asi?
Ma ei õigusta eesti poode, ma arvan samamoodi, et pre-orderi puhul peaksid saama mängida seda väljatuleku päeval, aga praegu nagu ma aru saan on tekkinud lihtsalt olukord, kus neile saadetud kaup ei ole kohal.
Kas PC versioonis on kaart siis teisi mängijaid täis? Et kas toimib nagu lubatud see asi?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.12.2014 15:13:29
|
|
|
No vahet pole. Ma ostsin selle mängu sealt Kinguin lehelt ja praegu tõmbab seda.
Ehk saan enne tööle minekut veel pisut mängida ka. Tööle lähen umbes tunni aja pärast.
16% on tõmmatud ja märgib, et ma tõmban miski 11.4mb/s
Räägib, et on mängitav, kuid ma ootan selle 20min ära, mis ta tõmbab seda.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
03.12.2014 16:50:11
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
| Kas PC versioonis on kaart siis teisi mängijaid täis? Et kas toimib nagu lubatud see asi? |
Eile kahe sõbraga olime mängu logitud, istub teine kaardi järgi otse minu ees (avatari kaardil), aga ingame teda näha ei olnud. Samamoodi ei saanud ka crew'sse kutsuda.Lihtsalt timeoutis.
Nii et parim mis me teha saime oli ala teineteise hüppeid üle teha kasutades siis võitja ghosti.
Ei oska nagu arvata, mis kamm on, ala kas pole nagu samas instansis või muu kamm,. Täna proovime uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
03.12.2014 16:54:32
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Nojah tegin paypal ära endal ja teen proovi selle season pass ostuga, siis kui see progames mulle mängu kätte toimetab.
Siiani pole veel saanud ja pole veel viitsinud helistada neile ja järgi uurida, kas täna on lootust saada või mitte.
E: Ei saa ei täna ja väga lootust pole ka et homme.
Lasin neil raha tagasi saata ja ostan siis mujalt. |
Ise sain Euronicsist täna kätte. Anti kassast leti alt miskipärast, sest müügist nagu ei leidnud. Limited Edition + mini cooper ja auto upgradeded kauba peale.
Palju siis see ainult võtme ja karbis toote ostuhinnavahed ka on?
Minuarust hetkel ei ole ainult võtmega midagi teha kui kellelgi mängu ei ole sõpradest. Saadaval ainult TBB -s vene keelne.
_________________ Let them hate us, as long as they fear us
viimati muutis HangOver 03.12.2014 17:08:39, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
03.12.2014 16:58:47
|
|
|
| Haha, ikka einae teisi mangijaid nagu tdu1/2 ja crew betas ka einainud. Fail game, garbage, unistall . Vaevalt,et see korda tehakse... Move on guys
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.12.2014 17:21:18
|
|
|
| HangOver kirjutas: |
Minuarust hetkel ei ole ainult võtmega midagi teha kui kellelgi mängu ei ole sõpradest. Saadaval ainult TBB -s vene keelne. |
Huh? Sa paned võtme oma UPlay kontole täpselt nagu sa teed ka karbist tuleva võtmega.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
03.12.2014 17:30:55
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| HangOver kirjutas: |
Minuarust hetkel ei ole ainult võtmega midagi teha kui kellelgi mängu ei ole sõpradest. Saadaval ainult TBB -s vene keelne. |
Huh? Sa paned võtme oma UPlay kontole täpselt nagu sa teed ka karbist tuleva võtmega. |
Selge. Seega ei ole siis installikat eelnevalt vaja, mäng tuleb alla U-Playst nagu aru saan. Võtme ja karbiga mängu ostuhinna vahe praktiliselt 32€ alates versus karbiga 39.9€..
Eelistan karbiga ostu, siis on n.ö kaup käest kätte...vanakool mis teha:)
_________________ Let them hate us, as long as they fear us |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
03.12.2014 17:44:14
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| Haha, ikka einae teisi mangijaid nagu tdu1/2 ja crew betas ka einainud. Fail game, garbage, unistall . Vaevalt,et see korda tehakse... Move on guys |
XB1 versioonil eile õhtul oli mängu logides kaart rahvast paksult täis, 5 sekundit hiljem olid kõik kadunud, tundub nagu miski server bug. quick crew mode ka ei töötanud reeglina, no players in your instance vms. Samal ajal seisid paar venda konkreetselt kõrval mul autodega
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.12.2014 17:54:22
|
|
|
mul on päris mitu suvakat ennast sõbraks pookinud ja nendega ka coop'i teinud
eks see nö bug on ikkagi kahe suletud portidega ühenduse taga
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
03.12.2014 18:28:09
|
|
|
Mul selline bug, et peale mängu alustamist teen ära esimese copide eest põgenemise ja siis kui see chevy vms. antakse pean go to race minema. Aga mapil ei ole seda racei olemas. Samuti puuduvad ka minul mapil teised mängijad...
_________________ Let them hate us, as long as they fear us |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
03.12.2014 18:57:58
|
|
|
| eShelobik kirjutas: |
XB1 versioonil eile õhtul oli mängu logides kaart rahvast paksult täis, 5 sekundit hiljem olid kõik kadunud, tundub nagu miski server bug. quick crew mode ka ei töötanud reeglina, no players in your instance vms. Samal ajal seisid paar venda konkreetselt kõrval mul autodega  |
Kinnitan ka seda juttu, PC peal on täpselt samad jamad. Mitte mingit loogikat ei ole suutnud tuvastada aga ilmselt serveri probleemid. Eile oli 3-4 korda ka serveri ühenduse katkemised, just ajal mil USA rahvas serverisse jõudma hakkas. Quick Co-Op paistis töötavat, vähemalt mul sellega probleeme ei ole esinenud aga võibolla mul joppas lihtsalt.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xonix
Kreisi kasutaja
liitunud: 07.07.2010
|
03.12.2014 19:30:47
|
|
|
| Pole väga jõudnud jälgida seda teemat, kuid kas asi on reaalselt nii hea kui reklaamiti, et tegevust hulgi või 1 nädal grindi ja game over?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.12.2014 19:34:47
|
|
|
lugesin päeval metacriticust kasutajate ülevaateid ja noo ei mõista kust tulevad hinded 1 ja 0 ja 2 jne
ma ei kujuta ette, mida osa inimesi ette kujutavad, mida nad loodavad saada
nagu üks kribas seal, et ubisoft peaks ikka oluliselt rohkem pingutama, enne, kui innovatsioonist rääkima hakkab
youtubes sattusin ka mingi revüü otsa, kus mees ei jõudnud ära kiruda, kui pask pela
tundub nagu kõik üritaksid mingitele vingatsitele ja virisejatele revüüsid teha, et seeläbi vaatajate arvu ja tulubaasi kasvatada
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
03.12.2014 19:41:33
|
|
|
| libe kirjutas: |
lugesin päeval metacriticust kasutajate ülevaateid ja noo ei mõista kust tulevad hinded 1 ja 0 ja 2 jne
ma ei kujuta ette, mida osa inimesi ette kujutavad, mida nad loodavad saada
nagu üks kribas seal, et ubisoft peaks ikka oluliselt rohkem pingutama, enne, kui innovatsioonist rääkima hakkab
youtubes sattusin ka mingi revüü otsa, kus mees ei jõudnud ära kiruda, kui piix pela
tundub nagu kõik üritaksid mingitele vingatsitele ja virisejatele revüüsid teha, et seeläbi vaatajate arvu ja tulubaasi kasvatada |
Või siis see mäng on lihtsalt järjekordne Ubi käkk, mille devvis väga nigel meeskond ja publishis publisher, kes on vaieldamatult tänase päeva planeedi kõige negatiivsema mekiga publisher
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
03.12.2014 19:47:10
|
|
|
| Mis neile seal siis ei meeldi ? Beta põjhal oli tegemist väärt kraamiga. Kahtlane ,et asi hullemaks on läinud.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.12.2014 19:47:34
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
lugesin päeval metacriticust kasutajate ülevaateid ja noo ei mõista kust tulevad hinded 1 ja 0 ja 2 jne
ma ei kujuta ette, mida osa inimesi ette kujutavad, mida nad loodavad saada
nagu üks kribas seal, et ubisoft peaks ikka oluliselt rohkem pingutama, enne, kui innovatsioonist rääkima hakkab
youtubes sattusin ka mingi revüü otsa, kus mees ei jõudnud ära kiruda, kui piix pela
tundub nagu kõik üritaksid mingitele vingatsitele ja virisejatele revüüsid teha, et seeläbi vaatajate arvu ja tulubaasi kasvatada |
Või siis see mäng on lihtsalt järjekordne Ubi käkk, mille devvis väga nigel meeskond ja publishis publisher, kes on vaieldamatult tänase päeva planeedi kõige negatiivsema mekiga publisher  |
aga pela ei ole käkk ja tegijad on samad, kes tegid ka TDU seeria, ei ole amatöörid
ainult mingi youtube videote reviewer suudab vast pask selle kohta öelda, muidugi neid vastselt häälemurde üle elanud natimokkasid on ka, kes suuga suure linna ehitavad, aga kätega/peaga ei suuda kärbsesittagi teha
mõni vist elabki illusioonis, et on võimalik teha absoluutselt perfektseid tooteid, kuid ei adu, mis aeg ja kulutused sellega kaasnevad
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
03.12.2014 19:51:35
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Mis neile seal siis ei meeldi ? Beta põjhal oli tegemist väärt kraamiga. Kahtlane ,et asi hullemaks on läinud. |
Üks asi mida olen viimasel ajal täheldanud review põhjal, et Ubi mängud ei jookse kuidagi just Ati platvormil graafikaga. Nvidia mis mulgi, jooksutab väga kenasti viimaseid mänge, aga sõbral samuti ei jookse nii AC Unity kui ka Far Cry 4 kuidagi. Win indeks tal 7,8, aga ei jookse.
_________________ Let them hate us, as long as they fear us
viimati muutis HangOver 03.12.2014 19:53:46, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
03.12.2014 19:59:14
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| libe kirjutas: |
lugesin päeval metacriticust kasutajate ülevaateid ja noo ei mõista kust tulevad hinded 1 ja 0 ja 2 jne
ma ei kujuta ette, mida osa inimesi ette kujutavad, mida nad loodavad saada
nagu üks kribas seal, et ubisoft peaks ikka oluliselt rohkem pingutama, enne, kui innovatsioonist rääkima hakkab
youtubes sattusin ka mingi revüü otsa, kus mees ei jõudnud ära kiruda, kui piix pela
tundub nagu kõik üritaksid mingitele vingatsitele ja virisejatele revüüsid teha, et seeläbi vaatajate arvu ja tulubaasi kasvatada |
Või siis see mäng on lihtsalt järjekordne Ubi käkk, mille devvis väga nigel meeskond ja publishis publisher, kes on vaieldamatult tänase päeva planeedi kõige negatiivsema mekiga publisher  |
aga pela ei ole käkk ja tegijad on samad, kes tegid ka TDU seeria, ei ole amatöörid
ainult mingi youtube videote reviewer suudab vast piix selle kohta öelda, muidugi neid vastselt häälemurde üle elanud natimokkasid on ka, kes suuga suure linna ehitavad, aga kätega/peaga ei suuda kärbsesittagi teha
mõni vist elabki illusioonis, et on võimalik teha absoluutselt perfektseid tooteid, kuid ei adu, mis aeg ja kulutused sellega kaasnevad |
Ja TDU poisid eiolesiiamaani ara fixinud seda. Tegu siiski haigelt suure mapiga ja based on MMORacing(Massively Multiplayer Online) ja soidad uksi linnapeal ringi. Nad eiole seda fixind 2006 aastast saati. Mida tee kiitlete UBI bs'itti, Kolme manguga jarjest sellist paska meisterdand. Oh teid lolle...
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.12.2014 20:03:24
|
|
|
see pela oli juba betana täiesti tiptop, nüüd on 4 kuud möödas ja jookseb paremini ning ainsad probleemid on seni olnud serverite koormusega, siis kui jänkid koolist koju jõuavad
| Vihmausss kirjutas: |
Ja TDU poisid eiolesiiamaani ara fixinud seda. Tegu siiski haigelt suure mapiga ja based on MMORacing(Massively Multiplayer Online) ja soidad uksi linnapeal ringi. Nad eiole seda fixind 2006 aastast saati. Mida tee kiitlete UBI bs'itti. Kolme manguga jarjest sellist paska keetnud kokku, et ainult raha valja pressida. Oh teid lolle...  |
ehh, mul on koguaeg kaardil võõrad mängijad, kes must pidevalt mööda sõidavad või otsa sõidavad
kui sa kedagi ei näe, siis on sul mingid lokaalsed probleemid - suletud pordid vms
http://en.wikipedia.org/wiki/Pride_and_Prejudice
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
03.12.2014 20:08:39
|
|
|
| libe kirjutas: |
see pela oli juba betana täiesti tiptop, nüüd on 4 kuud möödas ja jookseb paremini ning ainsad probleemid on seni olnud serverite koormusega, siis kui jänkid koolist koju jõuavad
| Vihmausss kirjutas: |
Ja TDU poisid eiolesiiamaani ara fixinud seda. Tegu siiski haigelt suure mapiga ja based on MMORacing(Massively Multiplayer Online) ja soidad uksi linnapeal ringi. Nad eiole seda fixind 2006 aastast saati. Mida tee kiitlete UBI bs'itti. Kolme manguga jarjest sellist paska keetnud kokku, et ainult raha valja pressida. Oh teid lolle...  |
ehh, mul on koguaeg kaardil võõrad mängijad, kes must pidevalt mööda sõidavad või otsa sõidavad
kui sa kedagi ei näe, siis on sul mingid lokaalsed probleemid - suletud pordid vms |
Ma ei omagi seda ubicrappi. See, et sa vaevaliselt naed kaardi peal mingi 10 mangijat on see siis MMO? Koikides striimides mida ma vaatand olen mangivad vennad uksi, vahepeal mingi nimeke tuleb kuskile mapile(Jah ma teen vahet SP missionil ja freeroamil). Mine kulasta näiteks NFS Worldi, siis naed missugune MMORacing game peaks olema, seal pole mitte mingeid porte vaja avamiseks ja koik tootab laitmatult nii nagu asi toimima peaks .
See, et sa kaks korda(v isegi 3 FC4) pange oled pannud oma uskumistega, et Ubi toodab head siis anna aga minna. Varsti saad AC Victory ka osta .
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.12.2014 20:15:59
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| libe kirjutas: |
ehh, mul on koguaeg kaardil võõrad mängijad, kes must pidevalt mööda sõidavad või otsa sõidavad
kui sa kedagi ei näe, siis on sul mingid lokaalsed probleemid - suletud pordid vms |
Ma ei omagi seda ubicrappi. See, et sa vaevaliselt naed kaardi peal mingi 10 mangijat on see siis MMO? Koikides striimides mida ma vaatand olen mangivad vennad uksi, vahepeal mingi nimeke tuleb kuskile mapile(Jah ma teen vahet SP missionil ja freeroamil). Mine kulasta näiteks NFS Worldi, siis naed missugune MMORacing game peaks olema, seal pole mitte mingeid porte vaja avamiseks ja koik tootab laitmatult nii nagu asi toimima peaks . |
masiiv antud kontekstis on see, et alati on sul terve nahatäis mängijaid onlines, see, kui üks ära läheb, on teine kohe asemel
muidugi nfs world on tasuta, seal ehk mängijaid leidub ja graafiga on 2008a tasemel, mis kindlasti jätab ressurssi 100 üheaegselt nähtava mängija jaoks
ei hakka siin sel teemal vaidlema - TDU seeriaga oldi rahul nüüd on crew hulka suurem ja mitmekesisem, näeb parem välja ning on arendatud vanade Edeni meestega
kes ei ole rahul või keda see kontseptsioon ei köida, siis ärge ostke
kuid kas on vaja langeda mingisse usuvõitlusesse, et kui sulle ei meeldi, siis teistele ka ei tohiks meeldida- oskad välja tuua vaid nüansse, mis videotest silma jäid ja ei meeldinud
positiivset ei paista just nägevat ega
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
03.12.2014 20:25:37
|
|
|
Kas The Crew'is eileidu siis mangijaid nagu World'is? Tegu pigem siiski siiamaani tegemata ülessandega mille esimene teos nägi silmavalgust 9a tagasi.
Ise ka mängisin TDU meeldis, sest kui vahepeal harva nägi kedagi siis sai korralikult cruisitud temaga, sest map oli nii suur, et võisid pool päeva sõita enne kui ringi peale said kaardile. Samuti sai ka Crewi Betat mängitud natuke mis ajas alguses öökima sest 30'fpsi ei kannatanud mängida, kuid sellele oli kerge 60fps fix aga kaua ikka neid SP missioone mängida jõudsid, mäng läks niikiiresti igavaks.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
03.12.2014 20:29:58
|
|
|
tdu viimased sõidud - millionare ja island tour iirc, olid ring ümber saare. a-klassi masinatega 40-50 minutit. tdu2 suurem saar oli samas suurusjärgus.
onlinega on neil jooksvalt häda olnud aga tdu2 said nad peale mõnda patchi iirc üsna reliably tööle.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.12.2014 20:33:44
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
Kas The Crew'is eileidu siis mangijaid nagu World'is? Tegu pigem siiski siiamaani tegemata ülessandega mille esimene teos nägi silmavalgust 9a tagasi.
Ise ka mängisin TDU meeldis, sest kui vahepeal harva nägi kedagi siis sai korralikult cruisitud temaga, sest map oli nii suur, et võisid pool päeva sõita enne kui ringi peale said kaardile. Samuti sai ka Crewi Betat mängitud natuke mis ajas alguses öökima sest 30'fpsi ei kannatanud mängida, kuid sellele oli kerge 60fps fix aga kaua ikka neid SP missioone mängida jõudsid, mäng läks niikiiresti igavaks. |
ma ei tea, mida worldis leidub, selle kvaliteediga pelasid ma ei pela juba mõnda aega
crew retail versioonis on 60fps default piirang ning alati on silmapiiril mängija, kelle poole sõita või siis kõiki või vähemalt suurt enamust missioone saab co-opis sõita, story missioone võibolla ei saa co-opis sõita
hetkel olen vaid mõne kohustusliku story missiooni ära teinud ning mind on juba 10-20x kutsutud coop missioonile, pooltest neist olen ka osa võtnud
co-opis sõitmine tähendab seda, et esitatakse pela poolt samas kandis olevatele mängijatele kutse ja kui vajalik arv täis saab või kutsuja start vms vajutab, siis hakkab pihta
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.12.2014 20:46:41
|
|
|
Kui ma ennem tööle minekut sain 40 min mängida, siis oli küll kaart suhteliselt täis igasuguseid mängijaid ja teepeal jäid ka nii mõnigi ette.
Beta save oleks võinud üle minna sellesse täis versiooni. Ma pmst olen videoid skippinud, sest juba nähtud
Mu nimi mängus on M1crobra1n
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vihmausss
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.12.2013
|
03.12.2014 20:47:04
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Vihmausss kirjutas: |
Kas The Crew'is eileidu siis mangijaid nagu World'is? Tegu pigem siiski siiamaani tegemata ülessandega mille esimene teos nägi silmavalgust 9a tagasi.
Ise ka mängisin TDU meeldis, sest kui vahepeal harva nägi kedagi siis sai korralikult cruisitud temaga, sest map oli nii suur, et võisid pool päeva sõita enne kui ringi peale said kaardile. Samuti sai ka Crewi Betat mängitud natuke mis ajas alguses öökima sest 30'fpsi ei kannatanud mängida, kuid sellele oli kerge 60fps fix aga kaua ikka neid SP missioone mängida jõudsid, mäng läks niikiiresti igavaks. |
ma ei tea, mida worldis leidub, selle kvaliteediga pelasid ma ei pela juba mõnda aega
crew retail versioonis on 60fps default piirang ning alati on silmapiiril mängija, kelle poole sõita või siis kõiki või vähemalt suurt enamust missioone saab co-opis sõita, story missioone võibolla ei saa co-opis sõita
hetkel olen vaid mõne kohustusliku story missiooni ära teinud ning mind on juba 10-20x kutsutud coop missioonile, pooltest neist olen ka osa võtnud
co-opis sõitmine tähendab seda, et esitatakse pela poolt samas kandis olevatele mängijatele kutse ja kui vajalik arv täis saab või kutsuja start vms vajutab, siis hakkab pihta |
Ma eiräägi sulle, et World on best graphic ever v et sa saad Crewis invite'si coop missioonidele vaid, see et free roam'is on Crew endiselt plindris, et einäita mängijaid. The Crew'il suurim võlu peaks olema nagu ka oleks pidand olema eelmistel tdu'el, et sa näed oma silmaga free roamis sadu mängijaid mööda sõitmas või ma eksin rängalt ja lahedam oleks lihtsalt lambiseid invitesi saada ja üksi linnapeal ringi sõita, okok parimal juhul paari mängijat näha mis kaovad ka lähima minutijooksul ära? Masendav mäng, ära kiida seda. Oli jah äge näha alguse The Crewi trailereid ja gameplaysi kus sa nägid kus mingi clan sõitis sust kambaga mööda.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
03.12.2014 21:34:03
|
|
|
| Vihmausss kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Vihmausss kirjutas: |
Kas The Crew'is eileidu siis mangijaid nagu World'is? Tegu pigem siiski siiamaani tegemata ülessandega mille esimene teos nägi silmavalgust 9a tagasi.
Ise ka mängisin TDU meeldis, sest kui vahepeal harva nägi kedagi siis sai korralikult cruisitud temaga, sest map oli nii suur, et võisid pool päeva sõita enne kui ringi peale said kaardile. Samuti sai ka Crewi Betat mängitud natuke mis ajas alguses öökima sest 30'fpsi ei kannatanud mängida, kuid sellele oli kerge 60fps fix aga kaua ikka neid SP missioone mängida jõudsid, mäng läks niikiiresti igavaks. |
ma ei tea, mida worldis leidub, selle kvaliteediga pelasid ma ei pela juba mõnda aega
crew retail versioonis on 60fps default piirang ning alati on silmapiiril mängija, kelle poole sõita või siis kõiki või vähemalt suurt enamust missioone saab co-opis sõita, story missioone võibolla ei saa co-opis sõita
hetkel olen vaid mõne kohustusliku story missiooni ära teinud ning mind on juba 10-20x kutsutud coop missioonile, pooltest neist olen ka osa võtnud
co-opis sõitmine tähendab seda, et esitatakse pela poolt samas kandis olevatele mängijatele kutse ja kui vajalik arv täis saab või kutsuja start vms vajutab, siis hakkab pihta |
Ma eiräägi sulle, et World on best graphic ever v et sa saad Crewis invite'si coop missioonidele vaid, see et free roam'is on Crew endiselt plindris, et einäita mängijaid. The Crew'il suurim võlu peaks olema nagu ka oleks pidand olema eelmistel tdu'el, et sa näed oma silmaga free roamis sadu mängijaid mööda sõitmas või ma eksin rängalt ja lahedam oleks lihtsalt lambiseid invitesi saada ja üksi linnapeal ringi sõita, okok parimal juhul paari mängijat näha mis kaovad ka lähima minutijooksul ära? Masendav mäng, ära kiida seda. Oli jah äge näha alguse The Crewi trailereid ja gameplaysi kus sa nägid kus mingi clan sõitis sust kambaga mööda. |
mõõgaga ringi joostes, siis 100 mängijat okei, kuid kui autoga pead ringi paarutama ning lambist kuskil teeotsas on 100+ huvilist oma risuga teepeal risti, siis kas see on nauditav?
mind häiriks jubadalt, kui 100+ võidusõitjat nonstop minuga samal teelõigul oleks ja minu rahulikku kulgemist häiriks - eriti, kui veel mingid ühendusprobleemid ja nood masinad hüpleksid
lisaks on mängijate masinate detailsus kõrgem, kui npc
ja see detailsus on ikka sitaks kõrgem, kui mingitel mõõgaga MMO'del või siis nfs world, mis on nfs underground tasemel 10a tagasi
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.12.2014 21:34:07
|
|
|
Praegu just läks offline. Sain mingi esimese mendi eest põgenemise ära tehtud
Kuigi jah veits kahtlane on. Ma sõitsin mentide eest ära mingi pool minutit kuni üks minut maksimum ja sain ainult hõbedase 510 ja kõik.
ongi hea aeg ära süüa ja siis edasi pelida
Vihmausss, Mis sa sellest mängust ikka seletad. Osta ära kui see sul niipalju huvi pakub, et on vaja video põhjal kommenteerida ja jumal teab mis ühendusega need tegelased on, kellel pole kaardil kedagi jne.
Ma pole spetsiaalselt helistanud, et mul pordid lahti tehtakse jne. Kuid mängus on küll vahepeal parem alumine nurk suht täis igasugu online mängijaid.
viimati muutis lopes39 03.12.2014 21:42:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
03.12.2014 21:45:45
|
|
|
IMO on päris kena mäng ikka tehtud ja jookseb max settingute peal ka ilusti. kellelgi veel in car vaates peegliklaasid on hallid ja ei peegelda?
In care vaates on ikka auto sisustus megadetailne ja seda 360kraadi
Soovin UBI serveritele stabiilset vastupidamist, et sellele koormusele mis lähipäevadel antakse ikka vastu peaks.
Samuti tahaks näha kui kiiresti RG Mehhaanikud või Skidrow selle lahti muugivad kui see üldse juhtub
OT: olen Hangover75 nime all.
_________________ Let them hate us, as long as they fear us |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
03.12.2014 22:23:35
|
|
|
Huvitav et peaaegu 45min juba serverid maas olnud.
Ubi foorum on ka suhteliselt umbes. Error on mingi #0_1 ja kõik. Kellelgi seal oli #0_2
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
s4rk4
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2007
|
04.12.2014 00:58:32
|
|
|
| OT: RSaaremaa kontoks.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
karvane
HV kasutaja
liitunud: 26.07.2004
|
04.12.2014 02:28:19
|
|
|
Kas teil on õnnestunud oma sõpradega koos sõita? meie kolmekesi ei ole suutnud, ükski kutse ei lähe läbi. "was unable to join the crew" jne
Tundub nagu oleks mingi portide kamm, samas random rahvaga co-op toimib, nii et go figure.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HangOver
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2004
|
04.12.2014 04:39:24
|
|
|
Olen nüüd pelanud 4h. ja ma ei saa negatiivsetest kommijatest aru...kadedus ? Serverist viskas välja kahel korral, aga muidu ei ole LAG-i ei midagi.
Ainus asi mis on tüütav on kahe linna vahel pikem kruiis.
_________________ Let them hate us, as long as they fear us |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
04.12.2014 10:19:09
|
|
|
HangOver, sõida rongiga või lennukiga
Ma otsisin poodi kust ma saan normaalse auto osta ja kasutasin neid ronge ja lennukeid.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
04.12.2014 10:29:33
|
|
|
| mulle ka meeldib, parem kui ükskõik milline NFS ... eile xb1 peal töötas quick crew ka ja kaardil oli rahvas ka liikumas...
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
04.12.2014 10:57:37
|
|
|
| Kumma poolne see juhitavus on kas NFS või mingi Dirt, Crid? Peale Dirt1 ja NFS carbon-i tulekut pole omanud ühtegi automängu kuna pole midagi head olnud, kas see võib olla ostmist väärt?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
04.12.2014 12:12:49
|
|
|
Eks teistele soovitada on väga raske, peab ise proovima ja otsustama aga ma arvan, et kui varasemalt on meeldinu NFS Underground seeriad või TDU seeriad, siis ilmselt meeldib ka see mäng. Nad on paljuski väga sarnased kõik omavahel, igas midagi natuke erinevat või oma moodi tehtud. Need mängud pole kunagi mõeldud simulatsiooniks. Kui sulle lihtsalt meeldib pikalt kaua sõita mööda väga avarat kaarti, tuunida, jne siis see mäng peaks kindlasti sobima. Mulle endale meeldivad need mängud just sellepärast, et ma tulen töölt näiteks siis on mõnus vahepeal lõõgastuseks sõita paar tunnikest, lihtsalt näiteks kuhugile, lihtsalt sõita. TDU-s mulle hullult meeldis see ümber saare sõit näiteks, sõidad tunde ja tunde, vägev Mind isegi ei huvita niiväga, et kellegagi koos sõita, peaasi, et saab sõita, omada erinevaid autosid jne, raske seletada See, et auto juhitavused ei ole reaalsed või hääled, mul üks "p" puha. Kui ma seda tahan siis ma mängin natuke teistsuguseid mänge jälle. Paljud ma saan aru, pettuvadki just sellistes mängudes nagu Crew või TDU, et nad ootavad nendelt mängudelt midagi muud, milleks need lihtsalt loodud ei ole. Ok, kui vead on sees või mingi feature ei tööta nii nagu ettenähtud siis jah, olen nõus, see sakib ja tuleks parandada.
Edit: Juhitavuse küsimuse osas, no minuarust on nad väga samma auku TDU-ga, ei tunne mingit eri vahet küll. NFS-i seeriatega ei oska võrrelda, kuna Undergroundi sai mängitud väga mitu aega tagasi, ei mäleta täpselt enam.
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
04.12.2014 12:20:14
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
Eks teistele soovitada on väga raske, peab ise proovima ja otsustama aga ma arvan, et kui varasemalt on meeldinu NFS Underground seeriad või TDU seeriad, siis ilmselt meeldib ka see mäng. Nad on paljuski väga sarnased kõik omavahel, igas midagi natuke erinevat või oma moodi tehtud. Need mängud pole kunagi mõeldud simulatsiooniks. Kui sulle lihtsalt meeldib pikalt kaua sõita mööda väga avarat kaarti, tuunida, jne siis see mäng peaks kindlasti sobima. Mulle endale meeldivad need mängud just sellepärast, et ma tulen töölt näiteks siis on mõnus vahepeal lõõgastuseks sõita paar tunnikest, lihtsalt näiteks kuhugile, lihtsalt sõita. TDU-s mulle hullult meeldis see ümber saare sõit näiteks, sõidad tunde ja tunde, vägev Mind isegi ei huvita niiväga, et kellegagi koos sõita, peaasi, et saab sõita, omada erinevaid autosid jne, raske seletada See, et auto juhitavused ei ole reaalsed või hääled, mul üks "p" puha. Kui ma seda tahan siis ma mängin natuke teistsuguseid mänge jälle. Paljud ma saan aru, pettuvadki just sellistes mängudes nagu Crew või TDU, et nad ootavad nendelt mängudelt midagi muud, milleks need lihtsalt loodud ei ole. Ok, kui vead on sees või mingi feature ei tööta nii nagu ettenähtud siis jah, olen nõus, see sakib ja tuleks parandada.
Edit: Juhitavuse küsimuse osas, no minuarust on nad väga samma auku TDU-ga, ei tunne mingit eri vahet küll. NFS-i seeriatega ei oska võrrelda, kuna Undergroundi sai mängitud väga mitu aega tagasi, ei mäleta täpselt enam. |
Ega ei otsi ma ka simu, NFS-id on enamasti just meeldinud, best ikka Underground2 omal ajal. Tahakski just niisama paarutada ja tuunida ajaviiteks. Vast tuleb siis ligi võtta.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|