Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 03.12.2014 11:58:36 vasta tsitaadiga

Oli eile probleem, et ei saanud sõpradega koos sõita, sest crew'sse kutsumine ei toiminud. Töötas küll quick co-op rallide loomine kõigi teistega.

Lugesin ka et see oli teada viga mis ka kohe ära patchiti, Uplay puhul on mul vähemalt alguses raske aru saada, kas on patch peal või mitte.

Keegi veel seda probleemi täheldas?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.12.2014 12:15:36 vasta tsitaadiga

Saaks mängu kätte kõigepealt icon_razz.gif See krt progames ei kogu väga populaarsust kui sellist kala paneb. Pre order mõtte on nagu saada mäng kätte kas päev varem või väljalaske kella ajast ja mitte paar päeva hiljem.
Ja kui tekkivad probleemid miski tolliga, siis võiks osta uued koodid interneti avarustes olevatest poodidest, kus pole mingit kala mailile saatmisega ja siis need klientideni saata kes on need tellinud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 12:20:51 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Saaks mängu kätte kõigepealt icon_razz.gif See krt progames ei kogu väga populaarsust kui sellist kala paneb. Pre order mõtte on nagu saada mäng kätte kas päev varem või väljalaske kella ajast ja mitte paar päeva hiljem.
Ja kui tekkivad probleemid miski tolliga, siis võiks osta uued koodid interneti avarustes olevatest poodidest, kus pole mingit kala mailile saatmisega ja siis need klientideni saata kes on need tellinud.


Kui keegi suudaks seletada, mis vajadus on tellida Eestist karbitoode kümme euri odavama võtme asemel, et saada karp kus on ainult võti sees icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.12.2014 13:22:03 vasta tsitaadiga

Scart, Hind oli 35.99. Mul pole ei paypal-i ega krediit kaarti, et osta läbi nende g2a sarnaste saitide.
Ja oli tunduvalt odavam läbi selle mõttetu poe osta, kui läbi uplay või steami. Pealegi oli mul märgitud, et ma tahan mailile saada koodi.
See ongi kõige ajuvabavam, kui poe müüa ütleb, et neil vaja kõigepealt karp kätte saada ja see on jälle minu viga et nad kiviajastus elavad.
Milleks teha üldse pre order oma poodi, kui reaalselt pole see neil võimalik, oma ajuvaba karbi saamisega.


viimati muutis lopes39 03.12.2014 13:46:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 13:28:31 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Scart, Hind oli 34.99. Mul pole ei paypal-i ega krediit kaarti, et osta läbi nende g2a sarnaste saitide.


Paypali konto on tasuta ja ühendub su pangakonto külge, seega on isegi krediitkaardi vajadus välistatud. Tee ära ja hakka ostma nagu peaks, milleks nuumata liigkasuvõtjaid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 03.12.2014 13:28:58 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Scart, Hind oli 34.99. Mul pole ei paypal-i ega krediit kaarti, et osta läbi nende g2a sarnaste saitide.
Ja oli tunduvalt odavam läbi selle mõttetu poe osta, kui läbi uplay või steami. Pealegi oli mul märgitud, et ma tahan mailile saada koodi.
See ongi kõige ajuvabavam, kui poe müüa ütleb, et neil vaja kõigepealt karp kätte saada ja see on jälle minu viga et nad kiviajastus elavad.
Milleks teha üldse pre order oma poodi, kui reaalselt pole see neil võimalik, oma ajuvaba karbi saamisega.


Selline on enamasti see mängu poodide elu. Ka mul oli netist tellides teema, et sain kätte alles eile õhtu (enam ei osta ka sellest poest) ja ikka saadeti mulle pilt koodidest.

Pood ise ei suutnud kuidagi kiiremini rahvast teenindada ning vahepeal visati pilte kastist, mis Crew karpe täis. Nii
Kahjuks pole vist veel siiani keegi väga käima saanud süsteemi, kus edasimüüjad saavadki ainult koodi endale kätte.

Paypali tegemine ei võta kelleltki tükki küljest, aga mängude ostmine netist muutub palju mugavamaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.12.2014 13:52:48 vasta tsitaadiga

Nojah tegin paypal ära endal ja teen proovi selle season pass ostuga, siis kui see progames mulle mängu kätte toimetab.
Siiani pole veel saanud ja pole veel viitsinud helistada neile ja järgi uurida, kas täna on lootust saada või mitte.

E: Ei saa ei täna ja väga lootust pole ka et homme. icon_sad.gif
Lasin neil raha tagasi saata ja ostan siis mujalt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 13:55:45 vasta tsitaadiga

lopes39, progames on maaletooja pood. Sinu arvamus, et nad peaksid indoneesiast sulle key ostma ja edasimüüma on lihtsalt lollus. Mis sa arvad, mitut lepingut nad sellega rikuks? Ja kas tasuks ära sinu pärast neil see asi?
Ma ei õigusta eesti poode, ma arvan samamoodi, et pre-orderi puhul peaksid saama mängida seda väljatuleku päeval, aga praegu nagu ma aru saan on tekkinud lihtsalt olukord, kus neile saadetud kaup ei ole kohal.

Kas PC versioonis on kaart siis teisi mängijaid täis? Et kas toimib nagu lubatud see asi?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.12.2014 15:13:29 vasta tsitaadiga

No vahet pole. Ma ostsin selle mängu sealt Kinguin lehelt ja praegu tõmbab seda.
Ehk saan enne tööle minekut veel pisut mängida ka. Tööle lähen umbes tunni aja pärast.
16% on tõmmatud ja märgib, et ma tõmban miski 11.4mb/s
Räägib, et on mängitav, kuid ma ootan selle 20min ära, mis ta tõmbab seda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 03.12.2014 16:50:11 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
Kas PC versioonis on kaart siis teisi mängijaid täis? Et kas toimib nagu lubatud see asi?


Eile kahe sõbraga olime mängu logitud, istub teine kaardi järgi otse minu ees (avatari kaardil), aga ingame teda näha ei olnud. Samamoodi ei saanud ka crew'sse kutsuda.Lihtsalt timeoutis.

Nii et parim mis me teha saime oli ala teineteise hüppeid üle teha kasutades siis võitja ghosti.

Ei oska nagu arvata, mis kamm on, ala kas pole nagu samas instansis või muu kamm,. Täna proovime uuesti.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 03.12.2014 16:54:32 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Nojah tegin paypal ära endal ja teen proovi selle season pass ostuga, siis kui see progames mulle mängu kätte toimetab.
Siiani pole veel saanud ja pole veel viitsinud helistada neile ja järgi uurida, kas täna on lootust saada või mitte.

E: Ei saa ei täna ja väga lootust pole ka et homme. icon_sad.gif
Lasin neil raha tagasi saata ja ostan siis mujalt.


Ise sain Euronicsist täna kätte. Anti kassast leti alt miskipärast, sest müügist nagu ei leidnud. Limited Edition + mini cooper ja auto upgradeded kauba peale.
Palju siis see ainult võtme ja karbis toote ostuhinnavahed ka on?
Minuarust hetkel ei ole ainult võtmega midagi teha kui kellelgi mängu ei ole sõpradest. Saadaval ainult TBB -s vene keelne.

_________________
Let them hate us, as long as they fear us


viimati muutis HangOver 03.12.2014 17:08:39, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 16:58:47 vasta tsitaadiga

Haha, ikka einae teisi mangijaid nagu tdu1/2 ja crew betas ka einainud. Fail game, garbage, unistall . Vaevalt,et see korda tehakse... Move on guys
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 17:21:18 vasta tsitaadiga

HangOver kirjutas:

Minuarust hetkel ei ole ainult võtmega midagi teha kui kellelgi mängu ei ole sõpradest. Saadaval ainult TBB -s vene keelne.


Huh? Sa paned võtme oma UPlay kontole täpselt nagu sa teed ka karbist tuleva võtmega.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 03.12.2014 17:30:55 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
HangOver kirjutas:

Minuarust hetkel ei ole ainult võtmega midagi teha kui kellelgi mängu ei ole sõpradest. Saadaval ainult TBB -s vene keelne.


Huh? Sa paned võtme oma UPlay kontole täpselt nagu sa teed ka karbist tuleva võtmega.


Selge. Seega ei ole siis installikat eelnevalt vaja, mäng tuleb alla U-Playst nagu aru saan. Võtme ja karbiga mängu ostuhinna vahe praktiliselt 32€ alates versus karbiga 39.9€..
Eelistan karbiga ostu, siis on n.ö kaup käest kätte...vanakool mis teha:)

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 17:44:14 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Haha, ikka einae teisi mangijaid nagu tdu1/2 ja crew betas ka einainud. Fail game, garbage, unistall . Vaevalt,et see korda tehakse... Move on guys


XB1 versioonil eile õhtul oli mängu logides kaart rahvast paksult täis, 5 sekundit hiljem olid kõik kadunud, tundub nagu miski server bug. quick crew mode ka ei töötanud reeglina, no players in your instance vms. Samal ajal seisid paar venda konkreetselt kõrval mul autodega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.12.2014 17:54:22 vasta tsitaadiga

mul on päris mitu suvakat ennast sõbraks pookinud ja nendega ka coop'i teinud

eks see nö bug on ikkagi kahe suletud portidega ühenduse taga

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 03.12.2014 18:28:09 vasta tsitaadiga

Mul selline bug, et peale mängu alustamist teen ära esimese copide eest põgenemise ja siis kui see chevy vms. antakse pean go to race minema. Aga mapil ei ole seda racei olemas. Samuti puuduvad ka minul mapil teised mängijad...
_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 18:57:58 vasta tsitaadiga

eShelobik kirjutas:
XB1 versioonil eile õhtul oli mängu logides kaart rahvast paksult täis, 5 sekundit hiljem olid kõik kadunud, tundub nagu miski server bug. quick crew mode ka ei töötanud reeglina, no players in your instance vms. Samal ajal seisid paar venda konkreetselt kõrval mul autodega icon_biggrin.gif

Kinnitan ka seda juttu, PC peal on täpselt samad jamad. Mitte mingit loogikat ei ole suutnud tuvastada aga ilmselt serveri probleemid. Eile oli 3-4 korda ka serveri ühenduse katkemised, just ajal mil USA rahvas serverisse jõudma hakkas. Quick Co-Op paistis töötavat, vähemalt mul sellega probleeme ei ole esinenud aga võibolla mul joppas lihtsalt.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 19:30:47 vasta tsitaadiga

Pole väga jõudnud jälgida seda teemat, kuid kas asi on reaalselt nii hea kui reklaamiti, et tegevust hulgi või 1 nädal grindi ja game over?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.12.2014 19:34:47 vasta tsitaadiga

lugesin päeval metacriticust kasutajate ülevaateid ja noo ei mõista kust tulevad hinded 1 ja 0 ja 2 jne

ma ei kujuta ette, mida osa inimesi ette kujutavad, mida nad loodavad saada

nagu üks kribas seal, et ubisoft peaks ikka oluliselt rohkem pingutama, enne, kui innovatsioonist rääkima hakkab

youtubes sattusin ka mingi revüü otsa, kus mees ei jõudnud ära kiruda, kui pask pela

tundub nagu kõik üritaksid mingitele vingatsitele ja virisejatele revüüsid teha, et seeläbi vaatajate arvu ja tulubaasi kasvatada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 19:41:33 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
lugesin päeval metacriticust kasutajate ülevaateid ja noo ei mõista kust tulevad hinded 1 ja 0 ja 2 jne

ma ei kujuta ette, mida osa inimesi ette kujutavad, mida nad loodavad saada

nagu üks kribas seal, et ubisoft peaks ikka oluliselt rohkem pingutama, enne, kui innovatsioonist rääkima hakkab

youtubes sattusin ka mingi revüü otsa, kus mees ei jõudnud ära kiruda, kui piix pela

tundub nagu kõik üritaksid mingitele vingatsitele ja virisejatele revüüsid teha, et seeläbi vaatajate arvu ja tulubaasi kasvatada


Või siis see mäng on lihtsalt järjekordne Ubi käkk, mille devvis väga nigel meeskond ja publishis publisher, kes on vaieldamatult tänase päeva planeedi kõige negatiivsema mekiga publisher icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 03.12.2014 19:47:10 vasta tsitaadiga

Mis neile seal siis ei meeldi ? Beta põjhal oli tegemist väärt kraamiga. Kahtlane ,et asi hullemaks on läinud.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.12.2014 19:47:34 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:
lugesin päeval metacriticust kasutajate ülevaateid ja noo ei mõista kust tulevad hinded 1 ja 0 ja 2 jne

ma ei kujuta ette, mida osa inimesi ette kujutavad, mida nad loodavad saada

nagu üks kribas seal, et ubisoft peaks ikka oluliselt rohkem pingutama, enne, kui innovatsioonist rääkima hakkab

youtubes sattusin ka mingi revüü otsa, kus mees ei jõudnud ära kiruda, kui piix pela

tundub nagu kõik üritaksid mingitele vingatsitele ja virisejatele revüüsid teha, et seeläbi vaatajate arvu ja tulubaasi kasvatada


Või siis see mäng on lihtsalt järjekordne Ubi käkk, mille devvis väga nigel meeskond ja publishis publisher, kes on vaieldamatult tänase päeva planeedi kõige negatiivsema mekiga publisher icon_rolleyes.gif
aga pela ei ole käkk ja tegijad on samad, kes tegid ka TDU seeria, ei ole amatöörid
ainult mingi youtube videote reviewer suudab vast pask selle kohta öelda, muidugi neid vastselt häälemurde üle elanud natimokkasid on ka, kes suuga suure linna ehitavad, aga kätega/peaga ei suuda kärbsesittagi teha

mõni vist elabki illusioonis, et on võimalik teha absoluutselt perfektseid tooteid, kuid ei adu, mis aeg ja kulutused sellega kaasnevad

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 03.12.2014 19:51:35 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Mis neile seal siis ei meeldi ? Beta põjhal oli tegemist väärt kraamiga. Kahtlane ,et asi hullemaks on läinud.

Üks asi mida olen viimasel ajal täheldanud review põhjal, et Ubi mängud ei jookse kuidagi just Ati platvormil graafikaga. Nvidia mis mulgi, jooksutab väga kenasti viimaseid mänge, aga sõbral samuti ei jookse nii AC Unity kui ka Far Cry 4 kuidagi. Win indeks tal 7,8, aga ei jookse.

_________________
Let them hate us, as long as they fear us


viimati muutis HangOver 03.12.2014 19:53:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 19:52:10 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

mõni vist elabki illusioonis, et on võimalik teha absoluutselt perfektseid tooteid, kuid ei adu, mis aeg ja kulutused sellega kaasnevad


Pole hullu, Ubisoft isegi ei tea, mis asi on versioon 1.0 thumbs_up.gif icon_lol.gif

Meanwhile, revüüsid oodates - http://www.eurogamer.net/articles/2014-12-03-the-crew-is-broken-but-packed-with-potential
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 19:59:14 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
libe kirjutas:
lugesin päeval metacriticust kasutajate ülevaateid ja noo ei mõista kust tulevad hinded 1 ja 0 ja 2 jne

ma ei kujuta ette, mida osa inimesi ette kujutavad, mida nad loodavad saada

nagu üks kribas seal, et ubisoft peaks ikka oluliselt rohkem pingutama, enne, kui innovatsioonist rääkima hakkab

youtubes sattusin ka mingi revüü otsa, kus mees ei jõudnud ära kiruda, kui piix pela

tundub nagu kõik üritaksid mingitele vingatsitele ja virisejatele revüüsid teha, et seeläbi vaatajate arvu ja tulubaasi kasvatada


Või siis see mäng on lihtsalt järjekordne Ubi käkk, mille devvis väga nigel meeskond ja publishis publisher, kes on vaieldamatult tänase päeva planeedi kõige negatiivsema mekiga publisher icon_rolleyes.gif
aga pela ei ole käkk ja tegijad on samad, kes tegid ka TDU seeria, ei ole amatöörid
ainult mingi youtube videote reviewer suudab vast piix selle kohta öelda, muidugi neid vastselt häälemurde üle elanud natimokkasid on ka, kes suuga suure linna ehitavad, aga kätega/peaga ei suuda kärbsesittagi teha

mõni vist elabki illusioonis, et on võimalik teha absoluutselt perfektseid tooteid, kuid ei adu, mis aeg ja kulutused sellega kaasnevad


Ja TDU poisid eiolesiiamaani ara fixinud seda. Tegu siiski haigelt suure mapiga ja based on MMORacing(Massively Multiplayer Online) ja soidad uksi linnapeal ringi. Nad eiole seda fixind 2006 aastast saati. Mida tee kiitlete UBI bs'itti, Kolme manguga jarjest sellist paska meisterdand. Oh teid lolle... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 20:00:03 vasta tsitaadiga

http://www.themetropolist.com/play/latest-play/ubisoft-confident-crew-wont-repeat-unitys-mistakes/

Hilarious.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.12.2014 20:03:24 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
libe kirjutas:

mõni vist elabki illusioonis, et on võimalik teha absoluutselt perfektseid tooteid, kuid ei adu, mis aeg ja kulutused sellega kaasnevad


Pole hullu, Ubisoft isegi ei tea, mis asi on versioon 1.0 thumbs_up.gif icon_lol.gif

Meanwhile, revüüsid oodates - http://www.eurogamer.net/articles/2014-12-03-the-crew-is-broken-but-packed-with-potential
see pela oli juba betana täiesti tiptop, nüüd on 4 kuud möödas ja jookseb paremini ning ainsad probleemid on seni olnud serverite koormusega, siis kui jänkid koolist koju jõuavad
Vihmausss kirjutas:


Ja TDU poisid eiolesiiamaani ara fixinud seda. Tegu siiski haigelt suure mapiga ja based on MMORacing(Massively Multiplayer Online) ja soidad uksi linnapeal ringi. Nad eiole seda fixind 2006 aastast saati. Mida tee kiitlete UBI bs'itti. Kolme manguga jarjest sellist paska keetnud kokku, et ainult raha valja pressida. Oh teid lolle... icon_rolleyes.gif
ehh, mul on koguaeg kaardil võõrad mängijad, kes must pidevalt mööda sõidavad või otsa sõidavad
kui sa kedagi ei näe, siis on sul mingid lokaalsed probleemid - suletud pordid vms
Scart kirjutas:
http://www.themetropolist.com/play/latest-play/ubisoft-confident-crew-wont-repeat-unitys-mistakes/

Hilarious.

http://en.wikipedia.org/wiki/Pride_and_Prejudice

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 20:08:39 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Scart kirjutas:
libe kirjutas:

mõni vist elabki illusioonis, et on võimalik teha absoluutselt perfektseid tooteid, kuid ei adu, mis aeg ja kulutused sellega kaasnevad


Pole hullu, Ubisoft isegi ei tea, mis asi on versioon 1.0 thumbs_up.gif icon_lol.gif

Meanwhile, revüüsid oodates - http://www.eurogamer.net/articles/2014-12-03-the-crew-is-broken-but-packed-with-potential
see pela oli juba betana täiesti tiptop, nüüd on 4 kuud möödas ja jookseb paremini ning ainsad probleemid on seni olnud serverite koormusega, siis kui jänkid koolist koju jõuavad
Vihmausss kirjutas:


Ja TDU poisid eiolesiiamaani ara fixinud seda. Tegu siiski haigelt suure mapiga ja based on MMORacing(Massively Multiplayer Online) ja soidad uksi linnapeal ringi. Nad eiole seda fixind 2006 aastast saati. Mida tee kiitlete UBI bs'itti. Kolme manguga jarjest sellist paska keetnud kokku, et ainult raha valja pressida. Oh teid lolle... icon_rolleyes.gif
ehh, mul on koguaeg kaardil võõrad mängijad, kes must pidevalt mööda sõidavad või otsa sõidavad
kui sa kedagi ei näe, siis on sul mingid lokaalsed probleemid - suletud pordid vms


Ma ei omagi seda ubicrappi. See, et sa vaevaliselt naed kaardi peal mingi 10 mangijat on see siis MMO? Koikides striimides mida ma vaatand olen mangivad vennad uksi, vahepeal mingi nimeke tuleb kuskile mapile(Jah ma teen vahet SP missionil ja freeroamil). Mine kulasta näiteks NFS Worldi, siis naed missugune MMORacing game peaks olema, seal pole mitte mingeid porte vaja avamiseks ja koik tootab laitmatult nii nagu asi toimima peaks .

See, et sa kaks korda(v isegi 3 FC4) pange oled pannud oma uskumistega, et Ubi toodab head siis anna aga minna. Varsti saad AC Victory ka osta thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.12.2014 20:15:59 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
libe kirjutas:
ehh, mul on koguaeg kaardil võõrad mängijad, kes must pidevalt mööda sõidavad või otsa sõidavad
kui sa kedagi ei näe, siis on sul mingid lokaalsed probleemid - suletud pordid vms


Ma ei omagi seda ubicrappi. See, et sa vaevaliselt naed kaardi peal mingi 10 mangijat on see siis MMO? Koikides striimides mida ma vaatand olen mangivad vennad uksi, vahepeal mingi nimeke tuleb kuskile mapile(Jah ma teen vahet SP missionil ja freeroamil). Mine kulasta näiteks NFS Worldi, siis naed missugune MMORacing game peaks olema, seal pole mitte mingeid porte vaja avamiseks ja koik tootab laitmatult nii nagu asi toimima peaks .
masiiv antud kontekstis on see, et alati on sul terve nahatäis mängijaid onlines, see, kui üks ära läheb, on teine kohe asemel

muidugi nfs world on tasuta, seal ehk mängijaid leidub ja graafiga on 2008a tasemel, mis kindlasti jätab ressurssi 100 üheaegselt nähtava mängija jaoks


ei hakka siin sel teemal vaidlema - TDU seeriaga oldi rahul nüüd on crew hulka suurem ja mitmekesisem, näeb parem välja ning on arendatud vanade Edeni meestega

kes ei ole rahul või keda see kontseptsioon ei köida, siis ärge ostke
kuid kas on vaja langeda mingisse usuvõitlusesse, et kui sulle ei meeldi, siis teistele ka ei tohiks meeldida- oskad välja tuua vaid nüansse, mis videotest silma jäid ja ei meeldinud
positiivset ei paista just nägevat ega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 20:25:37 vasta tsitaadiga

Kas The Crew'is eileidu siis mangijaid nagu World'is? Tegu pigem siiski siiamaani tegemata ülessandega mille esimene teos nägi silmavalgust 9a tagasi.

Ise ka mängisin TDU meeldis, sest kui vahepeal harva nägi kedagi siis sai korralikult cruisitud temaga, sest map oli nii suur, et võisid pool päeva sõita enne kui ringi peale said kaardile. Samuti sai ka Crewi Betat mängitud natuke mis ajas alguses öökima sest 30'fpsi ei kannatanud mängida, kuid sellele oli kerge 60fps fix aga kaua ikka neid SP missioone mängida jõudsid, mäng läks niikiiresti igavaks.

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 20:29:58 vasta tsitaadiga

tdu viimased sõidud - millionare ja island tour iirc, olid ring ümber saare. a-klassi masinatega 40-50 minutit. tdu2 suurem saar oli samas suurusjärgus.
onlinega on neil jooksvalt häda olnud aga tdu2 said nad peale mõnda patchi iirc üsna reliably tööle.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.12.2014 20:33:44 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Kas The Crew'is eileidu siis mangijaid nagu World'is? Tegu pigem siiski siiamaani tegemata ülessandega mille esimene teos nägi silmavalgust 9a tagasi.

Ise ka mängisin TDU meeldis, sest kui vahepeal harva nägi kedagi siis sai korralikult cruisitud temaga, sest map oli nii suur, et võisid pool päeva sõita enne kui ringi peale said kaardile. Samuti sai ka Crewi Betat mängitud natuke mis ajas alguses öökima sest 30'fpsi ei kannatanud mängida, kuid sellele oli kerge 60fps fix aga kaua ikka neid SP missioone mängida jõudsid, mäng läks niikiiresti igavaks.
ma ei tea, mida worldis leidub, selle kvaliteediga pelasid ma ei pela juba mõnda aega
crew retail versioonis on 60fps default piirang ning alati on silmapiiril mängija, kelle poole sõita või siis kõiki või vähemalt suurt enamust missioone saab co-opis sõita, story missioone võibolla ei saa co-opis sõita
hetkel olen vaid mõne kohustusliku story missiooni ära teinud ning mind on juba 10-20x kutsutud coop missioonile, pooltest neist olen ka osa võtnud

co-opis sõitmine tähendab seda, et esitatakse pela poolt samas kandis olevatele mängijatele kutse ja kui vajalik arv täis saab või kutsuja start vms vajutab, siis hakkab pihta

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.12.2014 20:46:41 vasta tsitaadiga

Kui ma ennem tööle minekut sain 40 min mängida, siis oli küll kaart suhteliselt täis igasuguseid mängijaid ja teepeal jäid ka nii mõnigi ette.
Beta save oleks võinud üle minna sellesse täis versiooni. Ma pmst olen videoid skippinud, sest juba nähtud icon_biggrin.gif
Mu nimi mängus on M1crobra1n
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 20:47:04 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Kas The Crew'is eileidu siis mangijaid nagu World'is? Tegu pigem siiski siiamaani tegemata ülessandega mille esimene teos nägi silmavalgust 9a tagasi.

Ise ka mängisin TDU meeldis, sest kui vahepeal harva nägi kedagi siis sai korralikult cruisitud temaga, sest map oli nii suur, et võisid pool päeva sõita enne kui ringi peale said kaardile. Samuti sai ka Crewi Betat mängitud natuke mis ajas alguses öökima sest 30'fpsi ei kannatanud mängida, kuid sellele oli kerge 60fps fix aga kaua ikka neid SP missioone mängida jõudsid, mäng läks niikiiresti igavaks.
ma ei tea, mida worldis leidub, selle kvaliteediga pelasid ma ei pela juba mõnda aega
crew retail versioonis on 60fps default piirang ning alati on silmapiiril mängija, kelle poole sõita või siis kõiki või vähemalt suurt enamust missioone saab co-opis sõita, story missioone võibolla ei saa co-opis sõita
hetkel olen vaid mõne kohustusliku story missiooni ära teinud ning mind on juba 10-20x kutsutud coop missioonile, pooltest neist olen ka osa võtnud

co-opis sõitmine tähendab seda, et esitatakse pela poolt samas kandis olevatele mängijatele kutse ja kui vajalik arv täis saab või kutsuja start vms vajutab, siis hakkab pihta


Ma eiräägi sulle, et World on best graphic ever v et sa saad Crewis invite'si coop missioonidele vaid, see et free roam'is on Crew endiselt plindris, et einäita mängijaid. The Crew'il suurim võlu peaks olema nagu ka oleks pidand olema eelmistel tdu'el, et sa näed oma silmaga free roamis sadu mängijaid mööda sõitmas või ma eksin rängalt ja lahedam oleks lihtsalt lambiseid invitesi saada ja üksi linnapeal ringi sõita, okok parimal juhul paari mängijat näha mis kaovad ka lähima minutijooksul ära? Masendav mäng, ära kiida seda. Oli jah äge näha alguse The Crewi trailereid ja gameplaysi kus sa nägid kus mingi clan sõitis sust kambaga mööda.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2014 20:47:14 vasta tsitaadiga

Teade: Seoses hooldustöödega on The Crew server maas alates kella 19:30-20:00
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.12.2014 21:34:03 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
libe kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Kas The Crew'is eileidu siis mangijaid nagu World'is? Tegu pigem siiski siiamaani tegemata ülessandega mille esimene teos nägi silmavalgust 9a tagasi.

Ise ka mängisin TDU meeldis, sest kui vahepeal harva nägi kedagi siis sai korralikult cruisitud temaga, sest map oli nii suur, et võisid pool päeva sõita enne kui ringi peale said kaardile. Samuti sai ka Crewi Betat mängitud natuke mis ajas alguses öökima sest 30'fpsi ei kannatanud mängida, kuid sellele oli kerge 60fps fix aga kaua ikka neid SP missioone mängida jõudsid, mäng läks niikiiresti igavaks.
ma ei tea, mida worldis leidub, selle kvaliteediga pelasid ma ei pela juba mõnda aega
crew retail versioonis on 60fps default piirang ning alati on silmapiiril mängija, kelle poole sõita või siis kõiki või vähemalt suurt enamust missioone saab co-opis sõita, story missioone võibolla ei saa co-opis sõita
hetkel olen vaid mõne kohustusliku story missiooni ära teinud ning mind on juba 10-20x kutsutud coop missioonile, pooltest neist olen ka osa võtnud

co-opis sõitmine tähendab seda, et esitatakse pela poolt samas kandis olevatele mängijatele kutse ja kui vajalik arv täis saab või kutsuja start vms vajutab, siis hakkab pihta


Ma eiräägi sulle, et World on best graphic ever v et sa saad Crewis invite'si coop missioonidele vaid, see et free roam'is on Crew endiselt plindris, et einäita mängijaid. The Crew'il suurim võlu peaks olema nagu ka oleks pidand olema eelmistel tdu'el, et sa näed oma silmaga free roamis sadu mängijaid mööda sõitmas või ma eksin rängalt ja lahedam oleks lihtsalt lambiseid invitesi saada ja üksi linnapeal ringi sõita, okok parimal juhul paari mängijat näha mis kaovad ka lähima minutijooksul ära? Masendav mäng, ära kiida seda. Oli jah äge näha alguse The Crewi trailereid ja gameplaysi kus sa nägid kus mingi clan sõitis sust kambaga mööda.
mõõgaga ringi joostes, siis 100 mängijat okei, kuid kui autoga pead ringi paarutama ning lambist kuskil teeotsas on 100+ huvilist oma risuga teepeal risti, siis kas see on nauditav?
mind häiriks jubadalt, kui 100+ võidusõitjat nonstop minuga samal teelõigul oleks ja minu rahulikku kulgemist häiriks - eriti, kui veel mingid ühendusprobleemid ja nood masinad hüpleksid
lisaks on mängijate masinate detailsus kõrgem, kui npc
ja see detailsus on ikka sitaks kõrgem, kui mingitel mõõgaga MMO'del või siis nfs world, mis on nfs underground tasemel 10a tagasi icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.12.2014 21:34:07 vasta tsitaadiga

Praegu just läks offline. Sain mingi esimese mendi eest põgenemise ära tehtud icon_biggrin.gif
Kuigi jah veits kahtlane on. Ma sõitsin mentide eest ära mingi pool minutit kuni üks minut maksimum ja sain ainult hõbedase 510 ja kõik.
ongi hea aeg ära süüa ja siis edasi pelida icon_razz.gif

Vihmausss, Mis sa sellest mängust ikka seletad. Osta ära kui see sul niipalju huvi pakub, et on vaja video põhjal kommenteerida ja jumal teab mis ühendusega need tegelased on, kellel pole kaardil kedagi jne.
Ma pole spetsiaalselt helistanud, et mul pordid lahti tehtakse jne. Kuid mängus on küll vahepeal parem alumine nurk suht täis igasugu online mängijaid.


viimati muutis lopes39 03.12.2014 21:42:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 03.12.2014 21:45:45 vasta tsitaadiga

IMO on päris kena mäng ikka tehtud ja jookseb max settingute peal ka ilusti. kellelgi veel in car vaates peegliklaasid on hallid ja ei peegelda?
In care vaates on ikka auto sisustus megadetailne ja seda 360kraadi icon_wink.gif
Soovin UBI serveritele stabiilset vastupidamist, et sellele koormusele mis lähipäevadel antakse ikka vastu peaks.
Samuti tahaks näha kui kiiresti RG Mehhaanikud või Skidrow selle lahti muugivad kui see üldse juhtub icon_smile.gif
OT: olen Hangover75 nime all.

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.12.2014 22:23:35 vasta tsitaadiga

Huvitav et peaaegu 45min juba serverid maas olnud.
Ubi foorum on ka suhteliselt umbes. Error on mingi #0_1 ja kõik. Kellelgi seal oli #0_2
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 00:58:32 vasta tsitaadiga

OT: RSaaremaa kontoks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 02:02:39 vasta tsitaadiga

Pikes Peaki vallutamine GT-R'iga


Link

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 04.12.2014 02:28:19 vasta tsitaadiga

Kas teil on õnnestunud oma sõpradega koos sõita? meie kolmekesi ei ole suutnud, ükski kutse ei lähe läbi. "was unable to join the crew" jne

Tundub nagu oleks mingi portide kamm, samas random rahvaga co-op toimib, nii et go figure.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HangOver
HV kasutaja
HangOver

liitunud: 14.12.2004




sõnum 04.12.2014 04:39:24 vasta tsitaadiga

Olen nüüd pelanud 4h. ja ma ei saa negatiivsetest kommijatest aru...kadedus icon_smile.gif ? Serverist viskas välja kahel korral, aga muidu ei ole LAG-i ei midagi.
Ainus asi mis on tüütav on kahe linna vahel pikem kruiis.

_________________
Let them hate us, as long as they fear us
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 04.12.2014 10:19:09 vasta tsitaadiga

HangOver, sõida rongiga või lennukiga icon_biggrin.gif
Ma otsisin poodi kust ma saan normaalse auto osta ja kasutasin neid ronge ja lennukeid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 10:29:33 vasta tsitaadiga

mulle ka meeldib, parem kui ükskõik milline NFS ... eile xb1 peal töötas quick crew ka ja kaardil oli rahvas ka liikumas...
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 10:57:37 vasta tsitaadiga

Kumma poolne see juhitavus on kas NFS või mingi Dirt, Crid? Peale Dirt1 ja NFS carbon-i tulekut pole omanud ühtegi automängu kuna pole midagi head olnud, kas see võib olla ostmist väärt?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 12:12:49 vasta tsitaadiga

Eks teistele soovitada on väga raske, peab ise proovima ja otsustama aga ma arvan, et kui varasemalt on meeldinu NFS Underground seeriad või TDU seeriad, siis ilmselt meeldib ka see mäng. Nad on paljuski väga sarnased kõik omavahel, igas midagi natuke erinevat või oma moodi tehtud. Need mängud pole kunagi mõeldud simulatsiooniks. Kui sulle lihtsalt meeldib pikalt kaua sõita mööda väga avarat kaarti, tuunida, jne siis see mäng peaks kindlasti sobima. Mulle endale meeldivad need mängud just sellepärast, et ma tulen töölt näiteks siis on mõnus vahepeal lõõgastuseks sõita paar tunnikest, lihtsalt näiteks kuhugile, lihtsalt sõita. TDU-s mulle hullult meeldis see ümber saare sõit näiteks, sõidad tunde ja tunde, vägev icon_smile.gif Mind isegi ei huvita niiväga, et kellegagi koos sõita, peaasi, et saab sõita, omada erinevaid autosid jne, raske seletada icon_smile.gif See, et auto juhitavused ei ole reaalsed või hääled, mul üks "p" puha. Kui ma seda tahan siis ma mängin natuke teistsuguseid mänge jälle. Paljud ma saan aru, pettuvadki just sellistes mängudes nagu Crew või TDU, et nad ootavad nendelt mängudelt midagi muud, milleks need lihtsalt loodud ei ole. Ok, kui vead on sees või mingi feature ei tööta nii nagu ettenähtud siis jah, olen nõus, see sakib ja tuleks parandada.

Edit: Juhitavuse küsimuse osas, no minuarust on nad väga samma auku TDU-ga, ei tunne mingit eri vahet küll. NFS-i seeriatega ei oska võrrelda, kuna Undergroundi sai mängitud väga mitu aega tagasi, ei mäleta täpselt enam.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 12:20:14 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Eks teistele soovitada on väga raske, peab ise proovima ja otsustama aga ma arvan, et kui varasemalt on meeldinu NFS Underground seeriad või TDU seeriad, siis ilmselt meeldib ka see mäng. Nad on paljuski väga sarnased kõik omavahel, igas midagi natuke erinevat või oma moodi tehtud. Need mängud pole kunagi mõeldud simulatsiooniks. Kui sulle lihtsalt meeldib pikalt kaua sõita mööda väga avarat kaarti, tuunida, jne siis see mäng peaks kindlasti sobima. Mulle endale meeldivad need mängud just sellepärast, et ma tulen töölt näiteks siis on mõnus vahepeal lõõgastuseks sõita paar tunnikest, lihtsalt näiteks kuhugile, lihtsalt sõita. TDU-s mulle hullult meeldis see ümber saare sõit näiteks, sõidad tunde ja tunde, vägev icon_smile.gif Mind isegi ei huvita niiväga, et kellegagi koos sõita, peaasi, et saab sõita, omada erinevaid autosid jne, raske seletada icon_smile.gif See, et auto juhitavused ei ole reaalsed või hääled, mul üks "p" puha. Kui ma seda tahan siis ma mängin natuke teistsuguseid mänge jälle. Paljud ma saan aru, pettuvadki just sellistes mängudes nagu Crew või TDU, et nad ootavad nendelt mängudelt midagi muud, milleks need lihtsalt loodud ei ole. Ok, kui vead on sees või mingi feature ei tööta nii nagu ettenähtud siis jah, olen nõus, see sakib ja tuleks parandada.

Edit: Juhitavuse küsimuse osas, no minuarust on nad väga samma auku TDU-ga, ei tunne mingit eri vahet küll. NFS-i seeriatega ei oska võrrelda, kuna Undergroundi sai mängitud väga mitu aega tagasi, ei mäleta täpselt enam.


Ega ei otsi ma ka simu, NFS-id on enamasti just meeldinud, best ikka Underground2 omal ajal. Tahakski just niisama paarutada ja tuunida ajaviiteks. icon_smile.gif Vast tuleb siis ligi võtta. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2014 12:24:04 vasta tsitaadiga

Oot, selles mängus siis saab reaalselt "free roam" stiilis USA ühest rannikust teiseni sõita? Reaalselt need tuhanded, tuhanded kilomeetrid?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 17, 18, 19  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.