Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 31.10.2014 18:59:30 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Niih, linnuke oksal siristas kuidas kõik funktsioonid tööle saada 970 AMP EX ja saan kinnitada, et töötab täies hiilguses.
Voltida saab ainult Friestormis ja siis kui USB header on küljes ning eriti labane on see, et Firestorm tuleb käivitada admin modes (run as ..) isegi kui sul on UAC maha keeratud icon_eek.gif

Nüüd koju kaarti kägistama thumbs_up.gif


Räägi palun, kust Sa infot saad,,, küsisin eile...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 19:01:04 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tuleb käivitada admin modes (run as ..) isegi kui sul on UAC maha keeratud icon_eek.gif

Ja kus see ime on?
Win8 ja uuemate all ongi nii, et isegi kui UAC registrist maha keeratud see ikka toimib mingil määral ja pidevalt tuleb kasutada Run as admin icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 20:53:31 vasta tsitaadiga

busta, google, 2-3 suuremat OC saiti koos foorumitega thumbs_up.gif

Tomorrow,
tsitaat:

Win8 ja uuemate all ongi nii, et isegi kui UAC registrist maha keeratud see ikka toimib mingil määral ja pidevalt tuleb kasutada Run as admin

Ära pane hullu, mul programme kasutusel terve mägi ja osad veel "erilised" tööalased ning ükski neist ei taha run as admin icon_razz.gif
Samuti Win 8 mees alates esimesest previewe-st AHV
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 31.10.2014 22:38:57 vasta tsitaadiga

Zodac 970 amp extreemi puhul kinnitan kahte asja: microusb->usb kaabliga saab kaarti ühendada ja FireStorm.exe run as administratori valides saab voldi lahti,kellamiseks tuleb kasutada firestormi. thumbs_up.gif
Edit: usb port peab olema ühendatud.


viimati muutis busta 31.10.2014 22:47:59, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 22:39:56 vasta tsitaadiga

busta, icon_razz.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 22:49:46 vasta tsitaadiga

lol, selle kaardi vendid põhjas on nagu unelaul võrreldes 6970-ga icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 31.10.2014 23:15:38 vasta tsitaadiga

jeesus188, Vendid max on väike vuhin icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 23:30:00 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
jeesus188, Vendid max on väike vuhin icon_wink.gif

seda ma räägingi, ulme, mu vana kaart võrdus tolmuimejaga icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 23:30:13 vasta tsitaadiga

Mis te siin vuhistate, OC tulemusi palun icon_lol.gif
Mul on work in progress ja tundub et 24/7 lasta 1500 corega on naljamäng, lihtsalt tekib küsimus kus seda rakenada eusa_think.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2014 23:42:29 vasta tsitaadiga

Proovisin just oma 6990 vendid 100% peal ja omfg mis tornaado see on icon_lol.gif
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 31.10.2014 23:48:37 vasta tsitaadiga

WäntWõll, Pole täna aega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 00:04:06 vasta tsitaadiga

busta, muidugi Helloween and sh*t thumbs_up.gif
Vaata kui miskit kokku saad numbrites, siis karjata huvipärast.

Mul homme on SLI päev, vaatab mis õhtuks kätte jääb icon_razz.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 00:25:57 vasta tsitaadiga

huvitab, samade numbritega sai 500 võrra kehvema tulemuse http://www.3dmark.com/3dm/4562114
gpu 1480
mälu panin 60 peale nagu ennem, aga ma ei saa sellele eriti pihta, numbrid kuidagi ei klapi zotaci enda softis....vb ma ei jaga matsu thumbs_down.gif
temp oli 53c max

aitab tänaseks
WäntWõll võiks natuke infot jagada, aga ta vist pipar icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 01:01:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:

WäntWõll võiks natuke infot jagada, aga ta vist pipar

Mäs asja icon_cool.gif
Ei ole ole pipar, tuleb kenasti küsida, kus mina tean, kus kohas keegi toppama jääb thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif
Enamus tarkusi aja jooksul siia foorumisse pritsinud. Loomulikult on suur osakaal googlel ja ise lugemisel. Igasugu friike on kes lahkesti jagavad oma teadmisi.
Kuigi ega ma kõige teravam pliitas ei ole (tarkust tuleb uksest akanst, ja mulle ei jää ka kõik meelde), lihtsalt hea nina parimat "seda õiget" riistvara soetada.
Tweakimis boss ma ei ole, liiga kärsitu 1MHz haaval liikumiseks icon_mad.gif

tsitaat:

huvitab, samade numbritega sai 500 võrra kehvema tulemuse http://www.3dmark.com/3dm/4562114
gpu 1480

Klassika, peksis tagasi aka Throttle, esienb Nvidial ajast ammusest kui OC on suurem kui reaalselt tegemine võimalik.
Tavaliselt on põhjus vähene voldu või core klokk liiga serva peal.
AMD pani lihtsalt pange või andis BSOD-i, tänaseid kaarte pole selles leeris max-d out viinud ei tea kuidas käituvad.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 01:31:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tsitaat:

huvitab, samade numbritega sai 500 võrra kehvema tulemuse http://www.3dmark.com/3dm/4562114
gpu 1480

Klassika, peksis tagasi aka Throttle, esienb Nvidial ajast ammusest kui OC on suurem kui reaalselt tegemine võimalik.
Tavaliselt on põhjus vähene voldu või core klokk liiga serva peal.
AMD pani lihtsalt pange või andis BSOD-i, tänaseid kaarte pole selles leeris max-d out viinud ei tea kuidas käituvad.

sellepärast kysisingi, mis kellasid kasutasid. võid saata ka ps kui saladus icon_rolleyes.gif
su 1500 def.... mul hetkel küll ulme, samas, ma volti ei näppinud. temp on poisike

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 12:08:21 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kaart teinud coil whine asemel sellist pusssu häält, nagu keegi laseks pussu?
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 12:10:02 vasta tsitaadiga

andreL kirjutas:
Kas kellelgi on kaart teinud coil whine asemel sellist pusssu häält, nagu keegi laseks pussu?
sul mingi rott arvutikastis vb icon_biggrin.gif
Ei ole mul teinud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andreL
Kreisi kasutaja
andreL

liitunud: 25.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 12:12:24 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
andreL kirjutas:
Kas kellelgi on kaart teinud coil whine asemel sellist pusssu häält, nagu keegi laseks pussu?
sul mingi rott arvutikastis vb icon_biggrin.gif
Ei ole mul teinud

Võib vabalt rott kastis olla, lasen natuke rotimürki kasti, ehk aitab.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 15:39:07 vasta tsitaadiga

jeesus188, Proovi nii, et kui Firestormi lahti teed, siis on selles ülemises paneelis vasakul kirjas 2D;3D ja 3D+, kliki viimast ja pane apply.
Lase test läbi ja vaata mis teeb. Midagi muud ära näpi.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 16:56:24 vasta tsitaadiga

http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/anton-shilov/nvidia-to-reveal-geforce-gtx-970980-with-8gb-of-memory-in-november-of-december/
8GB kaardid tulekul icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 17:01:39 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/anton-shilov/nvidia-to-reveal-geforce-gtx-970980-with-8gb-of-memory-in-november-of-december/
8GB kaardid tulekul icon_rolleyes.gif


hea ju.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 17:42:07 vasta tsitaadiga

http://www.3dmark.com/fs/3123697

OOPS icon_lol.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 17:43:23 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
http://www.3dmark.com/fs/3123697

OOPS icon_lol.gif
ei kommentaari........
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 01.11.2014 17:46:53 vasta tsitaadiga

WäntWõll, Päris karm, räägi nüüd kõigst rahulikult icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 17:48:16 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
jeesus188, Proovi nii, et kui Firestormi lahti teed, siis on selles ülemises paneelis vasakul kirjas 2D;3D ja 3D+, kliki viimast ja pane apply.
Lase test läbi ja vaata mis teeb. Midagi muud ära näpi.

Ma tegin, aga ei mäleta tulemust.
Koju jõuan, siis lasen

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 18:20:34 vasta tsitaadiga

Päris naljakas http://www.3dmark.com/fs/3124123
See test on täitsa katki.

Varsti panen SLI ka sisse.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 01.11.2014 18:22:43 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
jeesus188, Proovi nii, et kui Firestormi lahti teed, siis on selles ülemises paneelis vasakul kirjas 2D;3D ja 3D+, kliki viimast ja pane apply.
Lase test läbi ja vaata mis teeb. Midagi muud ära näpi.

Ma tegin, aga ei mäleta tulemust.
Koju jõuan, siis lasen


See siis puhtalt ilma midagi muutmata nii nagu jeesus188'sele soovitasid: http://www.3dmark.com/3dm/4570025
Ilmselglt teab WäntWõll midagi mida meie ei tea icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 18:29:25 vasta tsitaadiga

busta, kaart klokkimata ?
Prose @ 4400 ?
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 18:29:48 vasta tsitaadiga

http://hwbot.org/submission/2659761_wizerty_3dmark___fire_strike_geforce_gtx_980_17719_marks/

icon_biggrin.gif
Ei tea mis siis veel 960-ga suudab 20000+ skoori ?

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!


viimati muutis dohc-48v12 01.11.2014 18:30:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 01.11.2014 18:30:43 vasta tsitaadiga

WäntWõll, Jah, sealt valisn ainult 3d+ ja prose 4.4ghz
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 18:45:27 vasta tsitaadiga

busta, Prosele pane juurde, 4.7 teeb ikka
Kaardil pane core 1475 ja mem tõsta 2000
Kui kahvleid liigutad siis vaata GPU-Zga mis reaalne MHz on
See sätung ei tohiks veel mingit voolu vms vajada.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 01.11.2014 19:06:39 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
busta, Prosele pane juurde, 4.7 teeb ikka
Kaardil pane core 1475 ja mem tõsta 2000
Kui kahvleid liigutad siis vaata GPU-Zga mis reaalne MHz on
See sätung ei tohiks veel mingit voolu vms vajada.


Prose kellamiseks pean vanema biose tagasi installima, sellega lihtsalt ei saa rohkem.(väga ei julge seda teha, ükskord läks korralikult pekki, siis istusin terve nv kuival)
Nende kelladega sain sellise tulemuse, volti ei näppinud: http://www.3dmark.com/3dm/4570641
Prose pidurdab sellel clokil?


viimati muutis busta 01.11.2014 19:38:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 19:33:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Prose pidurdab sellel clokil?

tundub nii
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 01.11.2014 19:40:41 vasta tsitaadiga

Teine asi on pci express 2.01, mis võib ka kuigipalju mõjutada...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 19:48:02 vasta tsitaadiga

busta kirjutas:
Teine asi on pci express 2.01, mis võib ka kuigipalju mõjutada...

kindlasti mitte
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 01.11.2014 20:23:49 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

Väga vahet pole tõesti thumbs_up.gif Allikas http://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GTX_980_PCI-Express_Scaling/
Homme flashin tagasi, kui joppab icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 20:24:36 vasta tsitaadiga

http://www.3dmark.com/fs/3125182
Vaikselt liigub thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2014 22:06:39 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
busta, Prosele pane juurde, 4.7 teeb ikka
Kaardil pane core 1475 ja mem tõsta 2000
Kui kahvleid liigutad siis vaata GPU-Zga mis reaalne MHz on
See sätung ei tohiks veel mingit voolu vms vajada.

SCORE: 11676
http://www.3dmark.com/3dm/4572798

ma ennem panin midagi ilgelt puusse, viskas juba 40 võrra mälu lisamisega pildi "taskusse".
Kas need peavad siis kuidagi sünkroonis olema, on mingi valem mille järgi seda arvutada vms? icon_rolleyes.gif
tänud ka kasutaja bustale, kes tegi asja puust ja punaseks thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 01.11.2014 23:06:36 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
busta, Prosele pane juurde, 4.7 teeb ikka
Kaardil pane core 1475 ja mem tõsta 2000
Kui kahvleid liigutad siis vaata GPU-Zga mis reaalne MHz on
See sätung ei tohiks veel mingit voolu vms vajada.

SCORE: 11676
http://www.3dmark.com/3dm/4572798

ma ennem panin midagi ilgelt puusse, viskas juba 40 võrra mälu lisamisega pildi "taskusse".
Kas need peavad siis kuidagi sünkroonis olema, on mingi valem mille järgi seda arvutada vms? icon_rolleyes.gif
tänud ka kasutaja bustale, kes tegi asja puust ja punaseks thumbs_up.gif
ma enda msi'ga ei pidand midagi sünkroonis hoidma. lasin core 1500 peale ja hiljem hakkasin mälu takti tõstma kuni 2000'ni. rohkem ei viitsi jännata, kuna core kõrgemale ei lähe ja mälu liigapalju nagunii juurde ei anna.

core clock siis +200 ja mem +500 msi afterburnerist.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.11.2014 15:12:42 vasta tsitaadiga

Ma küsiks korra siin et mis tootja kaarti nagu soovitaksite võtta,kui sõelale on jäänud MSI ,Asus ja Gigabyte ? selles mõttes et see coil whine teema paneb nagu muretsema ja milline neist nagu kõige parema jahutusega on ? gigabytel on nagu seal kolm propellerit ja asuse jahutus pidavat ka tasemel olema ? icon_rolleyes.gif disaini poolest meeldib muidugi MSI, aga selle järgi ei saa muidugi võtta icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 15:17:03 vasta tsitaadiga

12k on käega katsuda http://www.3dmark.com/3dm/4578883 ega vist rohkem suurt saa ühe kaardiga. Peab veel koinima.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 15:24:23 vasta tsitaadiga

Margus, thumbs_up.gif
Prose siis tõesti juurde ei lase panna, 1-200 MHz ja done 12K.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 15:27:13 vasta tsitaadiga

gigabyte kõige jahedam.
Siin isegi nende kolme kohta üks link üleval pool.
Soovitan gigabyte rev1.1-te.
Peaks backblade eemaltatud olema, sest sinna alla jääb metsikult sooja mida ei juhita sealt kaardi alt ära.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.11.2014 15:32:46 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
gigabyte kõige jahedam.
Siin isegi nende kolme kohta üks link üleval pool.
Soovitan gigabyte rev1.1-te.
Peaks backblade eemaltatud olema, sest sinna alla jääb metsikult sooja mida ei juhita sealt kaardi alt ära.


tänud aga ...kus ma tean et see on rev1.1 ?

siin nagu pole midagi selle kohta öeldud mis rev see on ?

link
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 15:33:43 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
gigabyte kõige jahedam.
Siin isegi nende kolme kohta üks link üleval pool.
Soovitan gigabyte rev1.1-te.
Peaks backblade eemaltatud olema, sest sinna alla jääb metsikult sooja mida ei juhita sealt kaardi alt ära.


Ei tea, eilne test Zotac-iga näitas midagi täeisti muud aga noh igal ühel võimalik lugeda neti avarusi või ise midagi ära proovida.
Backplate all küll midagi ei jäänud, see suht rumal jutt isegi võiks öelda.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
Aeg Maha 2a

liitunud: 12.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 15:35:08 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Margus, thumbs_up.gif
Prose siis tõesti juurde ei lase panna, 1-200 MHz ja done 12K.


Prose teeb 4.7 1.329 kuid kõik on ebastabiilne kui ronida edasi ükskõik mis vcore ka ei lajata seal 1000 varianti mida muuta pole suurt süvenenud kui keegi viskaks hinti mida veel näppda selle 1.339+ 4.8 tuleb pilt ette läheb os niikui koormuse alla lükkad viskab tasku suur probleem on watchdog bsod
või siis whea

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 15:46:51 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
gigabyte kõige jahedam.
Siin isegi nende kolme kohta üks link üleval pool.
Soovitan gigabyte rev1.1-te.
Peaks backblade eemaltatud olema, sest sinna alla jääb metsikult sooja mida ei juhita sealt kaardi alt ära.


Ei tea, eilne test Zotac-iga näitas midagi täeisti muud aga noh igal ühel võimalik lugeda neti avarusi või ise midagi ära proovida.
Backplate all küll midagi ei jäänud, see suht rumal jutt isegi võiks öelda.


ei aja hullu.
tee loom katseid. idles jah vahet pole aga koormuse alla vahe temperatuuril sees, eriti kui video mälud mõlemal pool trükiplaati.

viskan varsti vast pikema jutu ka kuhukile sellest.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 16:03:20 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
gigabyte kõige jahedam.
Siin isegi nende kolme kohta üks link üleval pool.
Soovitan gigabyte rev1.1-te.
Peaks backblade eemaltatud olema, sest sinna alla jääb metsikult sooja mida ei juhita sealt kaardi alt ära.


tänud aga ...kus ma tean et see on rev1.1 ?

siin nagu pole midagi selle kohta öeldud mis rev see on ?

link


1.1 peab olema, pildil backplate puudu.
kirjuta/helista neiöe ja küsi, kirjas nagu kohapeal neil kaart olemas, karbi peal kleeps kus rev nr olemas.
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 16:14:47 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
gigabyte kõige jahedam.
Siin isegi nende kolme kohta üks link üleval pool.
Soovitan gigabyte rev1.1-te.
Peaks backblade eemaltatud olema, sest sinna alla jääb metsikult sooja mida ei juhita sealt kaardi alt ära.


Ei tea, eilne test Zotac-iga näitas midagi täeisti muud aga noh igal ühel võimalik lugeda neti avarusi või ise midagi ära proovida.
Backplate all küll midagi ei jäänud, see suht rumal jutt isegi võiks öelda.


ei aja hullu.
tee loom katseid. idles jah vahet pole aga koormuse alla vahe temperatuuril sees, eriti kui video mälud mõlemal pool trükiplaati.

viskan varsti vast pikema jutu ka kuhukile sellest.


Mingi Giga kiiks siis thumbs_up.gif
Oodatav ka, neil enamus tooted mingi "kiiksuga".
Kaardid said SLI-s eile mingi 3-4H loadi ja tempe üle 45c ei näinud, pigem oli probleeme üle 35c näha.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.11.2014 16:49:55 vasta tsitaadiga

mu zotac on küll jahe, häält ka ei tee isegi vendid põhjas. täielik ulme võrreldes punaste turbiinidega
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.