Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 80, 81, 82  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 10:45:13 vasta tsitaadiga

kõik tehtud, tundub, et on üks nüri ost/läppar.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 10:52:00 vasta tsitaadiga

Garantiisse siis.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 11:02:47 vasta tsitaadiga

suheldud, eks peab vaatama jah. lihtsalt väga mõru maitse suus kui tutikas asi käib rohkem garantiis kui kasutuses on thumbs_down.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 11:07:08 vasta tsitaadiga

Mis vigadega see aparaat eelnevalt garantiiremondis on olnud? Lihtsalt huvi pärast küsin, kuna, nagu eelpool mainitud, sai üks samasugune mudel soetatud.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 11:34:44 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Garantiisse siis.

Ma ei usu, et garantiist väga abi on. Need kõik on softimured, aga Windows XP support on läbi. Kellelgi pole enam kohustust seda toetada. Ma nagu ei tahaks uskuda, et tegemist on OEM Windowsiga seal peal.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 12:35:36 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Betamax kirjutas:
Garantiisse siis.

Ma ei usu, et garantiist väga abi on. Need kõik on softimured, aga Windows XP support on läbi. Kellelgi pole enam kohustust seda toetada. Ma nagu ei tahaks uskuda, et tegemist on OEM Windowsiga seal peal.

T431s tuleb Windows 8 Pro OEMiga, millel võimalik teha downgrade Windows 7 Pro peale ja mõlemale on täies ulatuses Lenovo support olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 12:39:36 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Mis vigadega see aparaat eelnevalt garantiiremondis on olnud? Lihtsalt huvi pärast küsin, kuna, nagu eelpool mainitud, sai üks samasugune mudel soetatud.


Alguses ei toiminud wifi, tuli välja, et mingi toru oli wifi juhtmed uuel arvutil vastupidi paigaldanud. Nüüd siis see heledus mure, lasin uuesti uusima fn softi peale ja kontrollisin üle (hetkel käib süsteemi full diagnostika lenovo softi poolt). Lasin ka Samsung SSD softi maha, et kui see peaks midagi power asjadega kalasid tekitama.

Aeg-ajalt keeldub ka masin standby'sse minema kui kaane sulgen. Hetkel töötab asi jälle suurest hirmust 5+. Lahenda siis sellise sooda muresid, kord töötab ja siis jälle ei toimi nagu peab.


sukelduja-> mis windows xp'd sa ajad? Windows 7 ikkagist peal, kes seda XP'd enam i seeria prose ja ssd'ga kasutada tahab, lisaks 8gb rammu sees. icon_rolleyes.gif


Hetkel kirun ennast, et sai flex'ist seotatud masin, mis on eelnevalt kusagil "taanis" ? vms kohas lahti võetud, et eemaldada sees olev ssd hinna allasaamis eesmärgil. Tulevikus ei osta enam ühtegi sülerit mille pakend on peale tehasest tulekut avatud kopp.gif Mingid idid olid ketta kruvi pea suht seebiks keeranud + korpuse üks kruvi hambad kah kõverad. Isegi õiget kruvikat ei ole nendele krõllidele seal antud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 12:43:27 vasta tsitaadiga

See Samsungi SSD soft (mingi Magician-nimeline?) on foorumis ja mujalgi netis silma jäänud oma probleemidega. Üks näide: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=593731
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 12:46:38 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Betamax kirjutas:
Mis vigadega see aparaat eelnevalt garantiiremondis on olnud? Lihtsalt huvi pärast küsin, kuna, nagu eelpool mainitud, sai üks samasugune mudel soetatud.


Alguses ei toiminud wifi, tuli välja, et mingi toru oli wifi juhtmed uuel arvutil vastupidi paigaldanud. Nüüd siis see heledus mure, lasin uuesti uusima fn softi peale ja kontrollisin üle (hetkel käib süsteemi full diagnostika lenovo softi poolt). Lasin ka Samsung SSD softi maha, et kui see peaks midagi power asjadega kalasid tekitama.

Aeg-ajalt keeldub ka masin standby'sse minema kui kaane sulgen. Hetkel töötab asi jälle suurest hirmust 5+. Lahenda siis sellise sooda muresid, kord töötab ja siis jälle ei toimi nagu peab.


sukelduja-> mis windows xp'd sa ajad? Windows 7 ikkagist peal, kes seda XP'd enam i seeria prose ja ssd'ga kasutada tahab, lisaks 8gb rammu sees. icon_rolleyes.gif

Sorry, minu viga.
tsitaat:


Hetkel kirun ennast, et sai flex'ist seotatud masin, mis on eelnevalt kusagil "taanis" ? vms kohas lahti võetud, et eemaldada sees olev ssd hinna allasaamis eesmärgil. Tulevikus ei osta enam ühtegi sülerit mille pakend on peale tehasest tulekut avatud kopp.gif Mingid idid olid ketta kruvi pea suht seebiks keeranud + korpuse üks kruvi hambad kah kõverad. Isegi õiget kruvikat ei ole nendele krõllidele seal antud.

Tõenäoliselt on see ikka refurbished masin, mis on korra garantiitagastuses käinud ja nüüd uuel ringil.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 12:50:02 vasta tsitaadiga

Toompuiestee esindusest saab ajalugu kontrollida vajadusel.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2014 13:15:24 vasta tsitaadiga

servise tag'i alusel ütleb et 1mai 2017 lõppeb garantii, seega refub ei tohiks olla. icon_neutral.gif aga jah, teinekord olen targem. jälle.

hetkel on asi kasutajal testimisel, eks annab teada kui jälle samad vead. kui samsa soft keerab käru siis tuleb manuaalselt samad seadistused ära teha mida ta pakub. Endal olnud aastaid (suht esmastest versioonidest peale) see soft lauaarvuti peal ja probleeme ei ole kordagi olnud. Samuti ühe Lenovo Edge'i peal ja ka seal keegi ei oska kurta icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 08.10.2014 13:32:51 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
servise tag'i alusel ütleb et 1mai 2017 lõpeb garantii, seega refub ei tohiks olla. icon_neutral.gif aga jah, teinekord olen targem. jälle.

hetkel on asi kasutajal testimisel, eks annab teada kui jälle samad vead. kui samsa soft keerab käru siis tuleb manuaalselt samad seadistused ära teha mida ta pakub. Endal olnud aastaid (suht esmastest versioonidest peale) see soft lauaarvuti peal ja probleeme ei ole kordagi olnud. Samuti ühe Lenovo Edge'i peal ja ka seal keegi ei oska kurta icon_neutral.gif

Aga ega ametlikus garantiiremondis käimine siis seda garantiid lühemkas ei muuda. Uuele müügiringile minnes anti tootja poolt sellele masinale lihtsalt uus garantii. icon_cool.gif
-----------------------------
Sellega tasub harjuda, et vägagi paljud müügis olevad läpparid on tegelikult kas teisel v6i lausa kolmandal ringil. beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaviu
Kreisi kasutaja
taaviu

liitunud: 08.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 01:04:29 vasta tsitaadiga

T420s wifi hakib.

Inteli lehelt viimane draiver installitud kenasti aga ikka hakib. Kuulan tihti online raadiot ja no suht võimatu kuulata, koguaeg ühendus katkeb. Samas kaabliga erinevate ruuterite taga ja ei mingit probleemi.
Proovitud nii ka vanemaid draivereid ja ei miskit ikka. Win7 x64 suht uus peal.
On veel mingeid kohti mida peaks üle seadistama vaatama?

_________________
T.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 10:34:36 vasta tsitaadiga

Kellegi teise WiFi segab? Seal samas aknas saad ka Power Management tabi alt kaardi võimsust seadistada.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 10:45:49 vasta tsitaadiga

Advanced tabi alt saab Inteli WiFi kaartidel Transmit Powerit sättida aga see on reeglina juba maksimumi peal. Power Management tabi alt võib kõik linnukesed ära võtta, kui seal on midagi. Kui on, siis võiks mingit paranemist oodata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 13:40:29 vasta tsitaadiga

mnjah, heledus nuppude mure ei ole siiani lahenenud, täiesti suvalisel ajavahemikul esineb uuesti. ainuke "seos" hetkel oleks see, et juhtub peale seda kui arvutit intensiivsemalt kasutada (filmid, web chrome'is, mõni mäng). Samsung'i soft igatahes süüdi ei ole.

kogemus igatahes väga negatiivne thumbs_down.gif peab järgi uurima kas tõesti refub masin kätte sattunud. Ja seda vist saab teada vaid ibm hooludest service tagi aluselt küsides?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaviu
Kreisi kasutaja
taaviu

liitunud: 08.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 17:03:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kellegi teise WiFi segab? Seal samas aknas saad ka Power Management tabi alt kaardi võimsust seadistada.


Transmit power juba 5.highest by default. See hakkmine esineb ka siis kui teises wifis ja teisi võrke lähedal pole ühtegi. Näppisin roamingut ka vaiksemaks, eks testin.

_________________
T.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 17:14:40 vasta tsitaadiga

taaviu kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kellegi teise WiFi segab? Seal samas aknas saad ka Power Management tabi alt kaardi võimsust seadistada.


Transmit power juba 5.highest by default. See hakkmine esineb ka siis kui teises wifis ja teisi võrke lähedal pole ühtegi. Näppisin roamingut ka vaiksemaks, eks testin.

Oleks pidanud kohe alguses küsima aga kas see ühenduse katkemine väljendub WiFi võrgust väljaviskamise või raadiostriimi katkemise näol?

Kui teise Lenovo sülerist pärit WiFi kaardiga (nt Intel Wireless-N 6205 või 2200) proovida ei saa, siis üritaksin WiFi antennide ühendused arvuti sees üle vaadata. T420s-l asub WiFi kaart põhja all oleva kaane all.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaviu
Kreisi kasutaja
taaviu

liitunud: 08.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 19:48:09 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
taaviu kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kellegi teise WiFi segab? Seal samas aknas saad ka Power Management tabi alt kaardi võimsust seadistada.


Transmit power juba 5.highest by default. See hakkmine esineb ka siis kui teises wifis ja teisi võrke lähedal pole ühtegi. Näppisin roamingut ka vaiksemaks, eks testin.

Oleks pidanud kohe alguses küsima aga kas see ühenduse katkemine väljendub WiFi võrgust väljaviskamise või raadiostriimi katkemise näol?

Kui teise Lenovo sülerist pärit WiFi kaardiga (nt Intel Wireless-N 6205 või 2200) proovida ei saa, siis üritaksin WiFi antennide ühendused arvuti sees üle vaadata. T420s-l asub WiFi kaart põhja all oleva kaane all.


Antennid on topelt ülevaatuse saanud nii minu enda käe läbi kui ka services käies. Ühendus hakib erinevates wifides ja samuti kõikide rakendustega. Lihtsalt netiraadiot striimides on seda kohe kuulda ja aru saada. Samuti ei lae browserid lehte vahel. Kaabliga kõik ideaalne. Pean uurima ruuteri seadeid ka vist, sest nagu mäletan oli vist taolist jama ka eelmise masinaga (w500)

_________________
T.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.10.2014 20:06:01 vasta tsitaadiga

Huvitav, üldiselt 20-seeriate masinatel (X220, T420, T520) on olnud probleem liiga uute Inteli LAN draiveritega, kus LAN ühenduse otsas hakkavad näiteks helid nõkatama (DPC latency lendab lakke korraks). Äkki tasub kaeda mis DPC latency teeb kui masin WiFi otsas korra kõngeb?

http://www.thesycon.de/deu/latency_check.shtml

http://forums.lenovo.com/t5/W-Series-ThinkPad-Laptops/Workaround-for-high-DPC-issues-for-X-T-and-W-0-series-Intel-NIC/td-p/611567
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaviu
Kreisi kasutaja
taaviu

liitunud: 08.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.10.2014 21:33:38 vasta tsitaadiga

siLc kirjutas:
Huvitav, üldiselt 20-seeriate masinatel (X220, T420, T520) on olnud probleem liiga uute Inteli LAN draiveritega, kus LAN ühenduse otsas hakkavad näiteks helid nõkatama (DPC latency lendab lakke korraks). Äkki tasub kaeda mis DPC latency teeb kui masin WiFi otsas korra kõngeb?

http://www.thesycon.de/deu/latency_check.shtml

http://forums.lenovo.com/t5/W-Series-ThinkPad-Laptops/Workaround-for-high-DPC-issues-for-X-T-and-W-0-series-Intel-NIC/td-p/611567



Skaala suht sigrimigri.

Hakib punase skaala puhul. Edasi kõik tore. Punast tihti ei tule, enamus roheline kollasega. Vifi ikoonile peksab kollase kolmnurga peale(raadio vait ja browseris webpage not responding) ja 2-5 sekundi jooksul on nett tagasi.


EDIT: probleem lahendatud ja murelapseks oligi roamingu agresiivsuse muutmine icon_smile.gif
Tänud abilistele. beer_yum.gif

_________________
T.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
owndyaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.10.2014 17:35:50 vasta tsitaadiga

Tööpoolt sain sellise masina nagu Lenovo Thinkpad T440, SSD kettaga.

Vasak/parem klikk üritatud panna puuteplaadi peale, suht rõve.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2014 14:14:08 vasta tsitaadiga

müstiline mure T431s'iga:

Nimelt täiesti suvalisel hetkel endiselt kaob ära arvutil võime heledust muuta. Kõik teised fn klahvid toimivad aga heledust arvuti ei muuda. Softi kaudu power profiile vahetades muutub ka heledus ja ilmub ka see päikese ikooni riba ekraanile. Aga nupud ei tööta üheski asendis. Ei ole FN lock peal.

Ajutine lahendus: panna läppari kaan korraks kinni, uuest lahti ja töötab (läppar peaks ideeliselt stand by tegema kui ekraan sulgetakse). Viga esineb täiesti suvaliselt, vahest on, vahest mitte. Klaviatuur vahetati garantiis ära.

kellelgi on ideid mis võiks probleemi põhjustada? Peal Windows 7 Pro x64 kõik uuemad driverid mida lenovo pakub.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2014 14:38:56 vasta tsitaadiga

angel, aidata ei oska aga mul on seda muret X61s'iga ka olnud. Lahendust ei leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.10.2014 15:00:07 vasta tsitaadiga

mnjah, sain ibm'ist hooldusest originaal recovery image'i. kui mahti saan siis lasen peale ja vaatan kas see lahendab probleemi. suht kindel, et ei lahenda.

väga õnnetu ost oli see T431s ja suht hapu maitse suus pikaks ajaks lenovo thinkpad tootest icon_neutral.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ab79
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2012




sõnum 23.10.2014 21:44:16 vasta tsitaadiga

taaviu kirjutas:
siLc kirjutas:
taaviu kirjutas:
Betamax kirjutas:
Kellegi teise WiFi segab? Seal samas aknas saad ka Power Management tabi alt kaardi võimsust seadistada.


Transmit power juba 5.highest by default. See hakkmine esineb ka siis kui teises wifis ja teisi võrke lähedal pole ühtegi. Näppisin roamingut ka vaiksemaks, eks testin.

Oleks pidanud kohe alguses küsima aga kas see ühenduse katkemine väljendub WiFi võrgust väljaviskamise või raadiostriimi katkemise näol?

Kui teise Lenovo sülerist pärit WiFi kaardiga (nt Intel Wireless-N 6205 või 2200) proovida ei saa, siis üritaksin WiFi antennide ühendused arvuti sees üle vaadata. T420s-l asub WiFi kaart põhja all oleva kaane all.


Antennid on topelt ülevaatuse saanud nii minu enda käe läbi kui ka services käies. Ühendus hakib erinevates wifides ja samuti kõikide rakendustega. Lihtsalt netiraadiot striimides on seda kohe kuulda ja aru saada. Samuti ei lae browserid lehte vahel. Kaabliga kõik ideaalne. Pean uurima ruuteri seadeid ka vist, sest nagu mäletan oli vist taolist jama ka eelmise masinaga (w500)


Brauseri lehtede mittelaadimist olen täheldanud ka oma Lenovo G500, W7 64bit peal. Aga tundub, et see mingi spetsiifiline kala Mozilla Firefoxi 32 bitist versiooni jooksutades, jookseb tükk aega korralikult, aga teinekord peale pikka idle või stand-by olekut lihtsalt ei lae. Lahenduseks FF Task Managerist jõuga maha suruda, miskipärast jääb just FF mällu rippuma ja edasi ei toimeta,jõuga kinni ja siis uuesti avada,töötab.. Kõik teised 32 bitised programmid töötavad tõrgeteta. Mõtlesin, et laseks FF32 asemel FF64 bitise versiooni aga googlest päringuid tehes tuleb välja et see mingi beetavärk ja ametlikult seda edasi ei arendata ega toetata. Seega jätsin peale panemata. FF-ist loobuda aga ei taha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lorien
HV kasutaja
Lorien

liitunud: 30.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 18:27:18 vasta tsitaadiga

Tervist! Plaanis endale uus sülearvuti soetada ning ThinkPad X1 Carbon silma jäänud. Kas kellelgi on kogemusi? Tundub hea masin olema, kuid muidugi üsna kallis - üritangi uurida et kas see oma hinda ka väärt on icon_smile.gif

Tänud ette!

/Lorien.

_________________
Live and let die.
\,,/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.11.2014 23:05:05 vasta tsitaadiga

ülevaade: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=620554
ise olen aastaid olnud thinkpadide fänn, aga need uued nilbed touchpadid panevad alternatiive otsima.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fiocchi
HV kasutaja
Fiocchi

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 09:20:38 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
ülevaade: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=620554
ise olen aastaid olnud thinkpadide fänn, aga need uued nilbed touchpadid panevad alternatiive otsima.

Ise ei ole kasutanud, aga olen kolleegidelt kuulnud, et kui ära harjuda, siis pidi väga mugav olema. Samas eks see ole ilmselt maitse asi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 10:07:07 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
ülevaade: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=620554
ise olen aastaid olnud thinkpadide fänn, aga need uued nilbed touchpadid panevad alternatiive otsima.


Kõige lihtsam on Trackpointi peale kolida, kaovad pooled mured ära. icon_smile.gif
Kiirem ja mugavam ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 10:27:07 vasta tsitaadiga

Ise vaatasin ka x1 carbonit, aga aku lihtsalt liiga nörk minu jaoks. Vötan selle asemel t440s-i thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 11:48:42 vasta tsitaadiga

Lorien kirjutas:
Tervist! Plaanis endale uus sülearvuti soetada ning ThinkPad X1 Carbon silma jäänud. Kas kellelgi on kogemusi? Tundub hea masin olema, kuid muidugi üsna kallis - üritangi uurida et kas see oma hinda ka väärt on icon_smile.gif

Tänud ette!

/Lorien.

Üks sõna selle arvuti iseloomustamiseks - ülehinnatud thumbs_down.gif
X240 vms oleks tunduvalt mõttekam ost.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2014 20:42:30 vasta tsitaadiga

Kaks sõna X1 Carbon iseloomustamiks/kasutan 04.2014 alates eelnevad 20 aastat kõik TP olnud/ Väga hea kasutamiskogemus ja hindki normaalne...
Mul puuteekraanita variant WHQD ekraaniga. Vot sellest puutekraanist küll aru ei saa, milleks seda näpuga surkimist vaja on? Algul olin skeptiline X1 C suhtes, aga uuendustega tuleb kaas käia ja igati hea tööriist ja reisikaaslane!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Allstar
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 00:37:21 vasta tsitaadiga

Kaalun varianti panna enda custom X61s (L7500, 8GB, 120GB SSD, HSPA+, 6250-N, Blutoothe 2.1, ID) müüki, et teha ruumi uuemale Thinkpadile. Siiki kardan, et turgu sellele pole (arvestatava müügihinnaga min 200€).
_________________
Allstar
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.11.2014 00:46:40 vasta tsitaadiga

No 240 eest saaks juba t420 / t420s / x220, seega vaevalt, et tormi joostakse.
_________________
Dima oli siin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KeZi
HV veteran
KeZi

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2014 12:50:42 vasta tsitaadiga

Allstar kirjutas:
Kaalun varianti panna enda custom X61s (L7500, 8GB, 120GB SSD, HSPA+, 6250-N, Blutoothe 2.1, ID) müüki, et teha ruumi uuemale Thinkpadile. Siiki kardan, et turgu sellele pole (arvestatava müügihinnaga min 200€).

Kui tahad rohkem saada, müü ketas ja mälu eraldi.
Aga 200€ ei saa niikuinii.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neke
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2011




sõnum 10.11.2014 22:42:29 x201 ei lähe käima vasta tsitaadiga

x201 ei lähe käima. powerit vajutades paariks sekundiks ledid lähevad põlema ja siis kõik. kui adapter on taga siis pistiku led põleb.kettad ja mälud jms olen välja võtnud. aku tagant ära võtnud. ei aita midagi.
ideid? või prügikast?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 22:46:56 vasta tsitaadiga

CMOS teinud? Võta biosi patarei ära ja vaata, mis siis saab.
_________________
PSN: powwa25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neke
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2011




sõnum 10.11.2014 22:56:25 vasta tsitaadiga

jah olen selle ka maha võtnud. ei ole abiks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 22:57:09 vasta tsitaadiga

mis enne juhtus?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 22:58:19 vasta tsitaadiga

Vaata, kas siit on mingeid vasteid

http://support.lenovo.com/us/en/documents/ht004804?tabName=Solutions

_________________
PSN: powwa25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neke
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2011




sõnum 10.11.2014 23:03:48 vasta tsitaadiga

õhtul oli veel korras. seisis laual. ma ei tea kas shut downis või niisama.

target, sellist nagu mul, seal ei ole. power led ei jää põlema, ainult sekundiks vilksatab. mingeid piikse pole. miski nagu sunniks teda kohe välja lülituma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 23:31:10 vasta tsitaadiga

kui garantiid on siis toompuiesteele.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neke
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2011




sõnum 10.11.2014 23:33:25 vasta tsitaadiga

siis ma ei vaevakski oma pead kui garantii oleks icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
target
Kreisi kasutaja
target

liitunud: 17.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2014 23:44:14 vasta tsitaadiga

Mitu mälu sul on?

Mulle tundub, et viga peaks minema selle alla:
No beep, power-on indicator on, LCD blank and no POST.

Aga kui ta seisis sul laual, siis ilmselt mingi juhe vast lahti ei läinud, seega kas mälu või emaplaat.

Kaua sa biosi patareid eemal hoidsid? Vahest tahab saada mingi 10-15 min.

_________________
PSN: powwa25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neke
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2011




sõnum 10.11.2014 23:47:37 vasta tsitaadiga

Ise arvan ka et emaplaat. Ilma mäludeta käitub samamoodi täpselt. 2x2gb.
patareid hoidsin ära 5 minutit. kui see kasvõi korrakski maas siis ei tohiks ju seal enam midagi olla mis mingit mälu hoiab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 09:02:51 vasta tsitaadiga

Mõne pesa klemmid pole juhuslikult lühises?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neke
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2011




sõnum 11.11.2014 13:50:38 vasta tsitaadiga

No välisel vaatlusel ei ole jah.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2014 16:14:36 vasta tsitaadiga

nalja tead, mul oli sama lugu x200 leonovoga, ja kurja juur oli HDD, mis suri ära. võta ketas välja ja proovi .
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neke
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2011




sõnum 11.11.2014 18:15:54 vasta tsitaadiga

Proovitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Sülearvutid »  Lenovo [ThinkPad] mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 80, 81, 82  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.