|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
06.10.2014 23:51:25
|
|
|
Selle Phantomi pärast pole vaja muretseda, mul siin kõrval neid kaks tükki @ SLI jooksmas (GTX760 aga suurus on sisulislet sama).
Kui panna kõva SLI sillaga, siis hoiab ise kena vahe ka kahel kaardil ja pole küll mingit paindumise ohtu.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
07.10.2014 11:22:05
|
|
|
| Gap kirjutas: |
AT näitab et msi seeriast on saadaval 9 okt paiku ,ei tea kas need on siis kvaliteetsemad minuarvates on MSI toodang ikka suht tasemel olnud |
Minu kogemus MSI 660Ti on küll selline, et järgmine kord mõtlen enne 2 korda, enne kui MSI kaardi ostan. Jahutus ei olnud piisav ja vaikmisi sätetel laskis kaardi hangumiseni kuumaks.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
07.10.2014 11:36:44
|
|
|
Et saaks ilma vendi t66tamiseta saaks jahetat kaartii tuleks kasutada TEC -i aga siis ei tohiks radikas m2ludega yhentatud olla.
Muidu kypsetab m2lud videokaartilt lahti
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
07.10.2014 11:59:10
|
|
|
| Mobile kivid on ka nüüd ametlikult välja kuulutatud ning läpparite pakkumised tulevad järjest.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.10.2014 12:51:15
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Mobile kivid on ka nüüd ametlikult välja kuulutatud ning läpparite pakkumised tulevad järjest. |
ja..... kuidas jõudlus on või millised numbrid kaasa tulevad?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
07.10.2014 14:23:28
|
|
|
Viilutaja, korralikud numrid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar737
Kreisi kasutaja
liitunud: 27.11.2012
|
07.10.2014 20:05:51
|
|
|
Täitsa kreisi ikka. Müts maha Nvidia, müts maha. Loodan et 28nm neid enam kaua kinni ei hoia.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
07.10.2014 22:58:19
|
|
|
Nonde mobiilsete jubinatega võib IMO täitsa uue teema teha, ei käi kuidagi siia konteksti
Kaks vahet, kas desktop või miski ...
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
07.10.2014 23:33:13
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Kaks vahet, kas desktop või miski ... |
...inferior cr*p aga muidugi tubli töö nVidia poolt, jõudlus mobile kohta uskumatult hea.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.10.2014 00:04:44
|
|
|
| tsitaat: |
GTX970M on lauaarvuti GTX770'ga ühel pulgal
ja GTX970M SLI on siis lauaarvuti GTX970'ga võrdne
|
Mulle on jäänud arusaamatuks, et miks pc videokaart peab olema 2 sloti paksune ja 20+cm pikk, aga läpaka oma, mis on pea sama võimas, saab olla vaid poole cm paksune ja 10 cm pikk ?
Keegi seletaks ehk kiirelt asja lahti
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
08.10.2014 00:27:23
|
|
|
palun väga, võtta gt 920 näiteks
Ja siis ka veel gt 930 kiirem kui läpaka gtx980m
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
08.10.2014 00:30:19
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Mulle on jäänud arusaamatuks, et miks pc videokaart peab olema 2 sloti paksune ja 20+cm pikk, aga läpaka oma, mis on pea sama võimas, saab olla vaid poole cm paksune ja 10 cm pikk ?
Keegi seletaks ehk kiirelt asja lahti |
valitud kivid, mis töötavad madalamal voldil, seega väiksem voolutarve kui desktopil. seda siis lisaks väiksematele speccidele. 980m peaks <100w olema.
power delivery peaks olema kaardilt ära viidud.
pcb on oluliselt rohkem täis, mõlemalt poolt ja võimalik, et ka rohkemakihiline.
porte ja muud sellist füüsilist pudi, mis ruumi võtab, väga ei ole.
midrange kaardid, ka gtx970 on ju tegelikult võrdlemisi väiksed. gtx970 pcb peaks olema mingi 17-18cm (ja laius ei erine mxm omast oluliselt).
jahutused läpakates olenevad omajagu läpakast, aga on üldiselt üsna efektiivsed (ja lärmakad). 100w on ka oluliselt kergem ära jahutada kui 150w.
ja ei ole ju poole cm paksune. sinna tuleb juurde enamasti päris tubli tükk jahutust.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.10.2014 00:36:20
|
|
|
tänud info eest
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
08.10.2014 00:45:26
|
|
|
| tsitaat: |
midrange kaardid, ka gtx970 on ju tegelikult võrdlemisi väiksed. gtx970 pcb peaks olema mingi 17-18cm (ja laius ei erine mxm omast oluliselt).
|
Siiski on nad ~26cm pikad
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
08.10.2014 08:51:49
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| tsitaat: |
midrange kaardid, ka gtx970 on ju tegelikult võrdlemisi väiksed. gtx970 pcb peaks olema mingi 17-18cm (ja laius ei erine mxm omast oluliselt).
|
Siiski on nad ~26cm pikad |
eip. tavalised paistavadki olema 670 pcb peal, mis on päris lühike.
ma ei viitsi kaarti välja võtta, et korralikult mõõta (masinas ei saa, prose jahutus ja kaardi jahutuse vidinad segavad), aga 17-18cm paistab õige olevat.
pilt ka - zotaci oma tagakülg:
Spoiler 
inno3d kaardi tagakülg (mitte algse jahutusega, obviously):
Spoiler 
loomulikult on ka suuremaid, special/oc editionid saavad ilmselt 980 pcb. aga reference on lühike.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
08.10.2014 14:39:47
|
|
|
Indeed nii ongi, vap see kui lühike see 970 on, arvestades veel perfomancet veeplokiga näeb see siis ikka eriti junn välja
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
08.10.2014 19:36:34
|
|
|
Nüüd ootaks seda mobiilset 970 või 980 kaarti lenovo 27" nö tab'i(lenovo horizon 27) saab mugavalt diivanil mänge mängida
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bitCON
Aeg Maha 2n
liitunud: 12.11.2005
|
09.10.2014 20:40:21
|
|
|
Eks 760-ne profit margin on kõrgem kui sama hinnaga 960 välja lasta. 960 tuleb arvatavasti väga odava hinnaga kui AMD oma 300 seeria välja laseb.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
10.10.2014 15:28:27
|
|
|
| Sai riskiga MSI GTX970 OC ostetud, homme saan käed külge. Kui hull see whine on ja kas kõigil MSI omanikel siin sama häda?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
10.10.2014 15:30:57
|
|
|
Mina olen üks, kes on kirjutanud, et mul coil whine esineb. Reaalselt mängimise ajal pole mind veel kordagi seganud, idles on vaikne. Ainuke häiriv kogemus oli 3dmarki ajal.
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avila
HV vaatleja
liitunud: 16.06.2006
|
10.10.2014 16:06:35
|
|
|
| Kas keegi teab, kas jõuludeks on loota 8gb versiooni 980 kaardist (eeldan, et siis nimeks 980ti)?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
10.10.2014 16:26:21
|
|
|
| jt234 kirjutas: |
| Mina olen üks, kes on kirjutanud, et mul coil whine esineb. Reaalselt mängimise ajal pole mind veel kordagi seganud, idles on vaikne. Ainuke häiriv kogemus oli 3dmarki ajal. |
See on täiesti normaalne, väga väga paljud kaardid whinevad 3Dmarki ajal, aga mängudes vait.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
10.10.2014 16:30:35
|
|
|
Videokas peaks vaikne asi olema. Jätke rumalus... Küll nad teavad ka, et need kaardid osalt vilisevad - lihtsalt äkki läheb läbi.... Nagu näha erinevate nõudmistega fänne jagub.
viimati muutis busta 10.10.2014 17:13:15, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
10.10.2014 17:00:00
|
|
|
| avila kirjutas: |
| Kas keegi teab, kas jõuludeks on loota 8gb versiooni 980 kaardist (eeldan, et siis nimeks 980ti)? |
Kus on üldse mainitud, et 8GB versiooni kaardid tulevad ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
10.10.2014 17:31:32
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| avila kirjutas: |
| Kas keegi teab, kas jõuludeks on loota 8gb versiooni 980 kaardist (eeldan, et siis nimeks 980ti)? |
Kus on üldse mainitud, et 8GB versiooni kaardid tulevad ? |
Mobiilsetel variantidel on küll 8GB'ed olemas. Juba oli minumeelest eelmise seeriaga olemas.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.10.2014 17:37:26
|
|
|
| avila kirjutas: |
| Kas keegi teab, kas jõuludeks on loota 8gb versiooni 980 kaardist (eeldan, et siis nimeks 980ti)? |
Puudub igasugune vajadus. Nvidia toob järgmised kaardid letile kui AMD oma keskkütte katla välja lükkab ja praeguste märkide järgi ei juhtu see enne Q1 2015.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mkutt
HV kasutaja
liitunud: 29.05.2011
|
10.10.2014 22:17:24
|
|
|
| Tahaks osta 970 endale ja ei jõua kogu teemat läbi lugeda. Milline neist ei pinise (coil whine)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
11.10.2014 00:36:02
|
|
|
| mkutt kirjutas: |
| Tahaks osta 970 endale ja ei jõua kogu teemat läbi lugeda. Milline neist ei pinise (coil whine)? |
See pinin võib olla ka entusiastide väike paranoia, kui nad kaardid üle kellavad ja siis raskeid test mootoreid jooksutavad.
Arvestades seda temperatuuri millest üldse puhur tööle hakkab.
Kõik oleneb sinu kasti sise temperatuurist, kui hästi ta sul jahutatud on.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
11.10.2014 00:39:37
|
|
|
Proovin tutitale GTX970'le NVIDIA drainereid installida - BSOD "system thread exception not handled" ja pakub "nvlddmkm.sys"
Ainult kahed draiverid väljas ja mõlemaga viskab teate. Jõudisn juba hooga formati teha, aga sama häda. Oi kuidas ajab keema, vähe sellest, et vale kaardi suutsin osta....
win8.1 pro x64
viimati muutis sooty 11.10.2014 00:54:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
11.10.2014 00:49:29
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| mkutt kirjutas: |
| Tahaks osta 970 endale ja ei jõua kogu teemat läbi lugeda. Milline neist ei pinise (coil whine)? |
See pinin võib olla ka entusiastide väike paranoia, kui nad kaardid üle kellavad ja siis raskeid test mootoreid jooksutavad.
Arvestades seda temperatuuri millest üldse puhur tööle hakkab.
Kõik oleneb sinu kasti sise temperatuurist, kui hästi ta sul jahutatud on. |
Kui kaarti piinata OC-ga ja vaadata kui kaugele kaart reaalselt clock-e kannatab, lükatakse vendid nagunii manuaalselt põhja !
Muidu polegi mõtet jännata.
Ja kui tahad krõbedama OC-ga ka mängida tuleb teha eraldi profiil vendi jaoks, et kaarti maha ei kärsatataks.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
11.10.2014 02:04:07
|
|
|
minul ei unda kaart, küll aga toide laulab päris aplalt nagu roostes uks, kui 3DMark käib
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
11.10.2014 10:54:10
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Proovin tutitale GTX970'le NVIDIA drainereid installida - BSOD "system thread exception not handled" ja pakub "nvlddmkm.sys"
Ainult kahed draiverid väljas ja mõlemaga viskab teate. Jõudisn juba hooga formati teha, aga sama häda. Oi kuidas ajab keema, vähe sellest, et vale kaardi suutsin osta....
win8.1 pro x64 |
Proovi mõnes teises masinas aga tõenäoliselt on DOA toode
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
11.10.2014 11:20:46
|
|
|
Pilt ju tuleb läbi (DVI & HDMI), saab kaart siiski tuksis olla? Proovin teise masina leida ja seal katsetada...
Safe mode's installis draiveri ära, aga peale restarti Win loadi ajal viskas BSOD "system service exception" ja sama nvlddmkm.sys
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
11.10.2014 11:30:29
|
|
|
| sooty kirjutas: |
Pilt ju tuleb läbi (DVI & HDMI), saab kaart siiski tuksis olla? Proovin teise masina leida ja seal katsetada...
Safe mode's installis draiveri ära, aga peale restarti Win loadi ajal viskas BSOD "system service exception" ja sama nvlddmkm.sys |
Kui on videokivi viga, siis ta võib pilti näidata aga driveri külge võttes on BSOD või lihtsalt black screen. Ilma driveriteta ta kasutan nii öelda "avarii resiimi" ehk tuled viled väljas.
Näiteks need tundud sülearvutid mis maha suresid oma kuuma videokivi taga järjel, nendest nii mõnigi võttis pildi ette ilma driveriteta. Kui driver peal on black screen.
Ise soovitan sul proovida mõnes teises masinas kui saad, kui seal sama jama siis tagasi poodi.
|
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
11.10.2014 12:30:16
|
|
|
Tundub küll DOA. Omal oli hiljuti analoogne juhtum ühe läpakaga, millel oli eraldiseisev videokaart.
Tutikas, poest. Kõik sai installitud ja uuendatud ennem kui videokaardi installimiseks läks. Ühesõnaga puhas Windowsi install.
Nii kui panin video draiverid peale (installi lõpetas ilusti), siis sama veateate andis ja momentaanselt BSOD. Ainult Safe mode's sain sisse bootida, muidu pani kohe peale Windoesi logo uuesti BSOD'e.
Proovisin erinevaid Windowse veel ja erinevaid draivereid (need mis plaadil ja need mis tootja kodukal, kõige uuemad).
Tulemus oli sama. Ning andsin garantiisse. Siiamaani ootan nn ametlikku tulemust, kuid sain raha tagasi. Ostsin mujalt ning siis juba SLI toega läpaka
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.10.2014 12:38:27
|
|
|
mis see tähendab DOA ?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
11.10.2014 12:55:22
|
|
|
dead on arrival.
surnud (vigane) isend karbis.
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
11.10.2014 13:50:36
|
|
|
No selge, siin juba kõrgemad jõud mängus. Teises arvutis proovimisel lasin seal SSD läbi, sest toitekal juhtmed sassis. Ilmselt ei ole mulle NVIDIA kaarti ette nähtud.
Läheb poodi tagasi, ehk annavad uue vastu või vähemalt raha tagasi. Ei tahaks rahast ja kaardist ilma olla, kuni garantiis istub, varsti hakkavad mängud välja tulema...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
11.10.2014 22:26:06
|
|
|
| Riskisin ja sain ikkagi kuradi coil whine'ga MSI 970 kaardi. Oleks pidanud Asuse ära ootama. FML. See jama peab ju garantii alla minema? See pole normaalne.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.10.2014 22:28:36
|
|
|
ma ükskord küsisin kas see garantii alla ka läheb,aga siin kõik nii tähtsad ja keegi ei öelnud midagi ju see peab nii olema siis Ma ise olen ka mõelnud et kui ükskord ka kaardi ostan siis ka asuse oma... lugesin et sellel ei pidavat seda coil whine esinema
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arisilan
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2006
|
12.10.2014 00:53:01
|
|
|
| Mul on samuti MSI ja pole mingit coil whine. Jookseb surmvaikselt.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
12.10.2014 02:18:22
|
|
|
| Gap kirjutas: |
ma ükskord küsisin kas see garantii alla ka läheb,aga siin kõik nii tähtsad ja keegi ei öelnud midagi ju see peab nii olema siis Ma ise olen ka mõelnud et kui ükskord ka kaardi ostan siis ka asuse oma... lugesin et sellel ei pidavat seda coil whine esinema  |
No tehniliselt kaart katki ei ole ju, kõik töötab ja on jah ning mõned ventikad undavad ka mõnel kaardil 50dB, võib ju pinda käia müüjale ja tootjale. Vastu tulevad siis võib õnneks minna ja korralikuma vastu saada. Eks ta odavatest juppidest kokku ole laotud, sest endal crossfire HD 6xxx seeria ja kumbki ei unda, ega ka emaplaat, ega PSU.
Või siis on arhitektuuri eripära, kõigutab taktsagedusi liiga palju üles alla ja transformaatoritel tekib voolu kõikumisest vibra sisse? Mine sa võta kinni: wikist lugeda: http://en.wikipedia.org/wiki/Coil_noise
Kui palju inimesi kisa tõstab, siis võib ka loota, et tootjad võtavad käsile ja lasevad ver 2.0 välja, kus transformaatorite müra vaiksemaks keeratud.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vysnap007
HV kasutaja
liitunud: 27.10.2008
|
12.10.2014 05:40:38
|
|
|
| W!ngs kirjutas: |
| Riskisin ja sain ikkagi kuradi coil whine'ga MSI 970 kaardi. Oleks pidanud Asuse ära ootama. FML. See jama peab ju garantii alla minema? See pole normaalne. |
Googeldades tundub, et asusel leidub ka coil whine'ga tooteid. Kuigi aja jooksul võivad need coil whined ka madalamaks minna. Peab küsima Scart-ilt, ta Gigat küllaltki testida saanud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
W!ngs
HV kasutaja

liitunud: 14.01.2010
|
12.10.2014 10:58:16
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
ma ükskord küsisin kas see garantii alla ka läheb,aga siin kõik nii tähtsad ja keegi ei öelnud midagi ju see peab nii olema siis Ma ise olen ka mõelnud et kui ükskord ka kaardi ostan siis ka asuse oma... lugesin et sellel ei pidavat seda coil whine esinema  |
No tehniliselt kaart katki ei ole ju, kõik töötab ja on jah ning mõned ventikad undavad ka mõnel kaardil 50dB, võib ju pinda käia müüjale ja tootjale. Vastu tulevad siis võib õnneks minna ja korralikuma vastu saada. Eks ta odavatest juppidest kokku ole laotud, sest endal crossfire HD 6xxx seeria ja kumbki ei unda, ega ka emaplaat, ega PSU.
Või siis on arhitektuuri eripära, kõigutab taktsagedusi liiga palju üles alla ja transformaatoritel tekib voolu kõikumisest vibra sisse? Mine sa võta kinni: wikist lugeda: http://en.wikipedia.org/wiki/Coil_noise
Kui palju inimesi kisa tõstab, siis võib ka loota, et tootjad võtavad käsile ja lasevad ver 2.0 välja, kus transformaatorite müra vaiksemaks keeratud. |
Ma väidaks küll, et kui kaart teeb ebanormaalset häält võrreldes teiste samasuguste toodetega, siis ta pole korras. Jah, ta suudab tööd teha, aga kui kauaks? Ma ei loe välja kuskilt, et uue kaardi ostuga tuleb arvestada valju, häiriva pininaga. Mul on kast ülivaikne, sp. on seda eriti hästi kuulda nõudlikemaid mänge näppides.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|