Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 65, 66, 67  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 19.09.2014 13:27:30 nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema vasta tsitaadiga





See teema koondab kogu Maxwell arhitektuuriga nVidia kaartide arutelu.

Esimesed reviewd:

Anandtech: The NVIDIA GeForce GTX 980 Review: Maxwell Mark 2
Techpowerup: NVIDIA GeForce GTX 980 4 GB
Techpowerup: EVGA GTX 970 SC ACX 4 GB



viimati muutis erick 19.09.2014 15:20:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dex
HV veteran
dex

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 13:50:55 vasta tsitaadiga

Üle tüki aja põnevaid uudiseid graafikakaartide valdkonnast. Krt teab, millal viimati aega oli mäng käima tõmmata, aga hamba verele ajab sellegipoolest.
_________________
Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami...
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 13:55:23 vasta tsitaadiga

impressive.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003



Online
sõnum 19.09.2014 13:59:39 vasta tsitaadiga

Anandtechi arhitektuuriülevaadet lugedes sai selgeks, et nVidia on millegi üsna eepilisega hakkama saanud. Kohutavalt efektiivne arhitektuur thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 14:38:04 vasta tsitaadiga

http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA-Nvidia-GeForce-Geforce-900-Series
GTX 970 alates 340€, 980 alates 580€.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 14:52:14 vasta tsitaadiga

Mu 6970 ei mahu isegi siia tabelisse .....facepalm

Peab ikka 970 masinasse panema thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 14:52:53 vasta tsitaadiga

iga 2 aasta tagent uuele protsessile liikumine oli nähtavasti gpu-de tootjatel elu liiga lilleks ajanud. nüüd kui neljandat aastat 28nm peal istutakse, on tekkinud hädavajadus arhitektuuri (ja muude pisiasjade) kallal töötades innovatilist mõtlemist üles näidata.

tegelikult on kepler > maxwell muudatused loogilised - üksused jagati väiksemateks ja paremini hallatavateks. jagatud ressursse vähendati, lokaalseid suurendati. sinna juurde siis arvutusüksuste endi jätkuv optimeerimine. see kõik võimaldab nii jõudlust kui voolutarvet paremini juhtida. kõik see ilus käib küll keerukuse ja kivi suuruse arvelt, aga ilmselgelt tasus ära. ~45% suurem kivi 33% rohkemate arvutusüksuste jaoks võrreldes gk104. lisaks siis uuem ja parem algoritm mälusiinil liikuva data pakkimiseks, mis muidu väiksena tunduva 256bit mälusiini poomisnööri (testitulemuste järgi väga märgatavalt) lõdvendab. pluss natukene suurem cache ka sinna vahele.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 15:11:04 vasta tsitaadiga

Hinnareaktsiooni veel meil küll toimunud ei ole. 780GTXid on 450+ euri icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 15:27:17 vasta tsitaadiga

Scart, See on üsna tüüpiline, et vanade kaartide hinnad kas langevad üsna aeglaselt või halvemal juhul ei lange üldse. Muidugi loodetavasti ükski pood omale lattu enam neid viimasel ajal ei võtnud. Vastasel korral tuleb kahjumiga maha müüa. Vaatasin huvi pärast palju 770/780/Ti laos on HV andmetel (ehk siis kohapeal):

2x 770 (1tk @ ATF & 9tk @ AT)
2x 780 (2tk @ AT)
0x 780TI

Noh eriti pole. Kokku 12 eksemplari. Sellest saavad ehk kuidagi lahti veel.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846


viimati muutis Tomorrow 19.09.2014 15:37:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 19.09.2014 15:35:22 vasta tsitaadiga

Ootaks ise ka 980 eesti icon_razz.gif kuigi 2x970 on vist mõistlikum ja umbes sama raha.
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.09.2014 15:50:56 vasta tsitaadiga

Voolu kulutamine on küll väga madalaks saadud thumbs_up.gif.
Tundub et kaart ka clokkub hästi ja selle juures ei tõsta väga temperatuuri. Ilus edasiminek üle pika aja.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 16:04:21 vasta tsitaadiga

Ma suhtuks nendesse üliheadesse klokkumistesse skeptiliselt kuniks 'tavainimesed' ka klokkima neid hakkavad. Trend on et esmased reviewerid saavad ES/cherry picked golden sampled.

Efficiency on muljetavaldav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 19.09.2014 16:08:32 vasta tsitaadiga

Täitsa positiivne üllatus 980 jõudluse kohalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.09.2014 16:13:47 vasta tsitaadiga

ja uutele kaartidele juba spets driverid ka väljas icon_razz1.gif


http://www.guru3d.com/files-details/geforce-344-11-whql-driver-download.html
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.09.2014 16:25:34 vasta tsitaadiga

Ja GTX 970 püsibki jõudluselt GTF780Ti kannul, uskumatu aga tõsi.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 16:37:08 vasta tsitaadiga

pigem on uskumatu see, et teeb seda ~680 voolutarbe juures icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 16:39:32 vasta tsitaadiga

mõni midrange kaart ka tuli?
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 16:54:42 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
mõni midrange kaart ka tuli?


960 tuleb oktoobris.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 17:38:30 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif märgin ka teema ära.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 18:14:52 vasta tsitaadiga

Millal mõni eestisse müüki tuleb või midagi? icon_smile.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiven
HV vaatleja
Raiven

liitunud: 12.09.2014




sõnum 19.09.2014 18:25:15 vasta tsitaadiga

AT ütleb, et GTX 970 tuleb 25.09.2014. Samas soovitati ette tellida, et sel päeval saaks icon_smile.gif
http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/ARVUTIKOMPONENDID-Graafikakaardid-VGA-Nvidia-GeForce-Geforce-900-Series/UUS-MSI-NVIDIA-GTX-970-GAMING-4GB-PCIE-MSI-GAMING-HIIREMATT-130226
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 18:32:52 vasta tsitaadiga

märk maha. jälgin värki, et ise siis 700-seeriale käpp peale panna mingi hea kopika eest icon_cool.gif
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 18:42:10 vasta tsitaadiga

MSI ma ise krt ei kipu ostma icon_biggrin.gif Eks ootan mõne teise firma poolse ära icon_razz.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 18:42:38 vasta tsitaadiga

GTX 970 SLI paistab päris ahvatlev nüüd, tuleb ootama jääda esimesi ülevaateid, et mis tulemused UHD'ga tulevad.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 18:54:58 vasta tsitaadiga

miks see asus kallim on kui teised ? icon_eek.gif
või hoopis, miks Inno3D teistest nii palju odavam ? icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 18:55:06 vasta tsitaadiga

Tõesti on head kaardid. Tuleb vist osta töömasinasse ära üks 900 seeria kaart. Tõenäoliselt GTX970. Mis see I7-3770 seal ilma kaaslaseta ikka tiksub mul.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 18:57:20 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Tõesti on head kaardid. Tuleb vist osta töömasinasse ära üks 900 seeria kaart. Tõenäoliselt GTX970. Mis see I7-3770 seal ilma kaaslaseta ikka tiksub mul.

Tahaks endale küll seda 960 kaarti.Samad sõnad tundub tõesti hea valik olevat see 900 seeria.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 19:05:57 vasta tsitaadiga

Ootan, ootan icon_smile.gif
Märk maha!
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiven
HV vaatleja
Raiven

liitunud: 12.09.2014




sõnum 19.09.2014 20:03:46 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
miks see asus kallim on kui teised ? icon_eek.gif
või hoopis, miks Inno3D teistest nii palju odavam ? icon_rolleyes.gif


Mis MSI-d ja Asust puudutab, siis ega seal vist mingit erilist loogikat olegi. Samad kellad ja minust palju targemate väitel ka suht sama jõud. ASUSel on kift tagaplaat icon_smile.gif, samas MSI jahutab eraldi mälusid.
Mis Inno3D-d puudutab, siis sel on törts madalamad kellad.

Hoopis huvitavam on EVGA teema. Neil nimelt on täna veebis pakkuda 8 (loe "kaheksa") erinevat 970 kaarti!


viimati muutis Raiven 20.09.2014 11:09:14, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 20:06:09 vasta tsitaadiga

Kui vaadata seda pisikest Zotaci kaarti siis ei imesta kui tulevad varsti välja mingid passiiv versioonid sellest GTX970'st ja üldse HTPC sõbralikumad kaardid!
http://www.newegg.ca/Product/Product.aspx?Item=N82E16814500362&cm_re=gtx_970-_-14-500-362-_-Product

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arvutipäss
Kreisi kasutaja
Arvutipäss

liitunud: 26.11.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 20:11:04 vasta tsitaadiga

Nii väike? icon_biggrin.gif
Väga huvitav icon_razz.gif
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 19.09.2014 20:27:24 vasta tsitaadiga

Arvutipäss kirjutas:
Nii väike? icon_biggrin.gif
Väga huvitav icon_razz.gif


Ega edasiminek ei olegi suur(iga gen ~+10%), sama nm ju. Aga voolutarve on küll üllatavalt väikseks aetud.
Kommentaarid: 251 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 20:29:34 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
Kui vaadata seda pisikest Zotaci kaarti siis ei imesta kui tulevad varsti välja mingid passiiv versioonid sellest GTX970'st ja üldse HTPC sõbralikumad kaardid!
http://www.newegg.ca/Product/Product.aspx?Item=N82E16814500362&cm_re=gtx_970-_-14-500-362-_-Product

vaatan jah praegu.
kas nad on ise paremad isendid välja valinud ja oc selga lasknud, et rohkem raha kasseerida?
pm siis kõige odavamat isendit pole mõtet osta icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 20:42:13 vasta tsitaadiga

Viilutaja, pcb suurus ja passiivjahutus on kaks väga eri asja.
145w tdp on väga palju lihtsalt radikaga maha jahutamise jaoks.

arvestades kuskilt läbi käinud rumorit, et gm204 ja gk104 on suures osas pin-compatible, siis ilmselt ajavad mitte-oc kaardid läbi 670 pcb peal (või sellest tuletatu). enamik karmimaid on suuremate pcbde peale istutatud.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 20:50:39 vasta tsitaadiga

Ise tahaks seda 960.Peaks ok valik olema ju?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 21:03:14 vasta tsitaadiga

voolukasutus on küll kahtlane.

http://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-geforce-gtx-980-970-maxwell,3941-11.html

tsitaat:
To illustrate, let’s take a look at how Maxwell behaves in the space of just 1 ms. Its power consumption jumps up and down repeatedly within this time frame, hitting a minimum of 100 W and a maximum of 290 W. Even though the average power consumption is only 176 W, the GPU draws almost 300 W when it's necessary. Above that, the GPU slows down.


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 406 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 21:23:44 vasta tsitaadiga

Kui üle 80C läheb siis tõmbab kohe klokki alla ja nn safe settidele, TPU järgi ta seal 80C peal jooksiski.


tsitaat:
Temperatures are good, but they are capped by NVIDIA's Boost 2.0 algorithm which is set to a 80°C temperature limit.
Clocks will be reduced slightly if the card gets any hotter than that, although they will never drop below the base clock.
Our graph further down on the page details this card's clock distribution.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 21:31:25 vasta tsitaadiga

mängu keskel võib juhtuda FPS drop kui temp kõrgeks läheb?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 21:35:24 vasta tsitaadiga

Vaevalt, et väga throttleb pigem oleks parema jahuti või suurema vendi rpm-iga perf ja voolutarve suuremad, nagu ka AMD reference 290X-il oli.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 22:01:37 vasta tsitaadiga

Ma sain pigem aru, et "turbo" pealt minnakse tagasi tehasekellade peale kui temperatuur üle 80C läheb. FPS drop loomulikult kaasneb sellega aga selles suhtes kaart ei lähe aeglasemaks kui ta lubatud on...

Samas niipalju kui ma lugesin, siis üldiselt ta üle 80 vähemalt normaalselt ventileeritud kastis ei lähe.

970 tundub huvitav aga vist ootan 960 ära ja teen siis otsuse.. olekski aeg GPUd uuendada.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 22:04:45 vasta tsitaadiga

kui OC otsa vändata, siis tõuseb ka samaaegselt turborežiim või klokin lihtsalt sellest mööda? icon_biggrin.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.09.2014 22:14:38 vasta tsitaadiga

Iga leht väidab vist teisiti 780ti ja 980 jõudluse suhtes.
icon_rolleyes.gif
http://www.pcgamer.com/2014/09/19/nvidia-gtx-980-tested-sli-4k-and-single-gpu-benchmarks-and-impressions/2/

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.09.2014 02:33:58 vasta tsitaadiga

Huvitav kui ASUSe DC2 ei katnud juba Hawaii GPU-d ära, mis tulemused siis Maxwell2-ga veel on? Jälle pigem Sapphire\MSI poole vaadata GTX 970 puhul?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 20.09.2014 08:24:53 vasta tsitaadiga

Sapphire on ju AMD teema ... ja nvidiale kaarte ei tee.
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 09:58:41 vasta tsitaadiga

Vael, mis mõttes ei katnud ära?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 10:16:50 vasta tsitaadiga

http://videocardz.com/52552/nvidia-geforce-gtx-980-and-gtx-970-press-slides-pictures-charts

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 10:24:26 vasta tsitaadiga

krt, karm kaart ikka, suht pauk selgest taevast thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 10:37:30 vasta tsitaadiga

Krt suu hakkas vett jooksma.Peaks vist uuendama enda rauda : GTX 980 ja 34UM95 thumbs_up.gif .
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 10:41:35 vasta tsitaadiga

karts3 kirjutas:
Krt suu hakkas vett jooksma.Peaks vist uuendama enda rauda : GTX 980 ja 34UM95 thumbs_up.gif .

sellisel resol ju ei jookse yle 30 fps icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karts3
HV kasutaja
karts3

liitunud: 23.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.09.2014 11:11:39 vasta tsitaadiga

Miks siis ei jookse, DP 1.2 peaks ju jooksma.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GM100 & GM200 (Maxwell) teema mine lehele 1, 2, 3 ... 65, 66, 67  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.