Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 77, 78, 79  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.08.2014 23:42:11 vasta tsitaadiga

mäletamis mööda amd kaartidel mingisugune võimalus oli, näiteks.
Gigabyte RADEON HD 7850, 1GB DDR5 (256 Bit)
ka sama tootja 7990 peaks võimalus olemas olema. Aga Nvidialt ootaks seda võimalust.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.08.2014 09:09:50 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-to-launch-geforce-gtx-880-in-september.html


Teine link kah: http://videocardz.com/51117/exclusive-nvidia-geforce-gtx-880-released-september

Orienteeruvaks hinnaks spekuleeritakse 400-450$ ja jõudlust 780 ja 780Ti vahele.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 02.08.2014 11:42:49 vasta tsitaadiga

Kui see jõudlus on selliste gigantide nagu 780 ja 780Ti vahel siis ma ei saa aru milleks lasta välja uus kaart ? ma mõtlesin et uus seeria tuleb ikka kasvõi 20-25% kiirem ja võimsam kaart ja kui õigesti aru saan siis on see ikka maxwell arhitektuuril põhinev kaart ?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.08.2014 11:59:37 vasta tsitaadiga

jah, parem jõudlus 25%+ väikesema voolutarbega on mõttetu thumbs_down.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.08.2014 23:09:23 vasta tsitaadiga

on kellelgi aimu miks gigabyte 780 ti GHz ei taha mittekuidagi bf4 käimas hoid
laseb minuti paar mängida, ja siis lööb videol pöörded niikauaks põhja kui mängu crash-ib ja seda paariks sekundi jooksul pöörded maximaalsed on. samal ajal ka gpu power% ning ka gpu usage läheb hüppeliselt 100 protsendi peale.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 11:37:05 vasta tsitaadiga

Seda teiste mängudega ka juhtub? Või mingis benchis vms?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.08.2014 23:00:17 vasta tsitaadiga

panin ka tähele et sniper elite v2-s ka ei lase korralikult mängida, peab v-sync sisse lülitama, ja nautima 60 fps-i
aga bf4 määratud fps-iks 144.
Samas sai ka Kerbal Space Program lastud natukene, ja seal ei juhtund midagi, aga ei mäleta ka fps-i kas oli piiratud v-sync-iga.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 02:31:37 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
on kellelgi aimu miks gigabyte 780 ti GHz ei taha mittekuidagi bf4 käimas hoid
laseb minuti paar mängida, ja siis lööb videol pöörded niikauaks põhja kui mängu crash-ib


Ega sa seda kaarti juurde ei kellanud? See mudel on tehases nii viimase vindini klokitud, et vunki juurde pannes võivad tekkida probleemid (mul oli see kaart).
Proovi kaarti stock kellasid pisut maha keerata, minul aitas see (minul näiteks ei sallinud Crysis 3 tehase kellasid).
Lisaks peab kasti jahutus olema väga hea. Minul oli kehva, kast läks tulikuumaks ja hakkas samuti kaardi vente full loadis taha kiskuma, millele järgnes driver error ja crash

Lugesin palju foorumeid eelmine talv, sama probleemi kohta (mitte ainult Gigabyte kaardid vaid ka teistel tootjatel kohtas seda häda). Leiti kokkuvõttes, et mängud on bugised (ma näiteks hullusin sama veaga ka Radeon 7990 kaardiga).
Loe googlist, seal on tohutult materjali ja õpetusi (osadel aitasid need õpetused)
https://battlelog.battlefield.com/bf3/forum/threadview/2955065217714259404/
https://forums.geforce.com/default/topic/688127/geforce-700-600-series/update-gtx-780ti-artifacting-crashing-gygabyte-windforce-gv-n78toc-3gd-oc-bad-batch-/18/

Siin on üks EA ametlik õpetus crashimiste kohta:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 06:31:31 vasta tsitaadiga

ei ole võimsust juurte keerand, aga fan control on tehtud agresiivsemaks et jahutus oleks kindel.
Algab 40% pealt ja maksimaalse pöörda saavutam 55 C peal.
Ning 3d mark 2001 se saavutas 94000 tuhat ainult, pea sama mis minu vana 760, mis oli 91200 punkti icon_biggrin.gif

Eks vaatan täna veel seda kaarti , siit ja sealt.
Kahju et arma 2 oa enam ei toeta no steami key-si, ei saa ka sellega proovida.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 09:06:52 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Ning 3d mark 2001 se saavutas 94000 tuhat ainult, pea sama mis minu vana 760, mis oli 91200 punkti icon_biggrin.gif

Lase ikka korralikku benchmarki mis ei ela prose seljas. Näiteks Unigine Valley on tasuta ja lihtsam jooksutada, kui 3DMark(13) või 3DMark11.

Seal tuleb 760 vs 780ti vahe ilusti välja.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 14:44:51 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:

Lase ikka korralikku benchmarki mis ei ela prose seljas. Näiteks Unigine Valley on tasuta ja lihtsam jooksutada

Kui kaua seda Unigine Valleyt peab laskma jooksutada? On sellel softil nn teatud oma aeg, kaua GPUd koormatakse ja testitakse? Panin kunagi käima ja ootasin igaviku, ei saanud otsa, katkestasin sest probleeme ei ilmnenud

Mis on üldse parimad GPU test programmid, millega kaardi vead välja peaks tulema (Ordi näiteks kasutab Heaven Benchmarki oma garantiitoodete testimiseks)?

Milline soft on parim, et kaardi võimekust testida (just jõudlust, mitte artifakte jms.)?

Küsin, sest neid GPU testing toole on palju ja ma ei orienteeru nendes veel hästi
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 14:48:49 vasta tsitaadiga

liiv, Valley jooksebki loopis jah. 3DMark on muidugi vana kala, aga hiljuti avastasin, et OCCT 3D test on just artifaktide leidmiseks väga hea. Sama klokk mis oli Valley jms stabiilne viskas kohe vigu täis. Lasin 20Mhz madalamale ja täiesti ok.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 15:37:17 vasta tsitaadiga

Proovisn valley 1.0
sättetel:


Ja crashis benchmark-ise ajal äkki 15-17 vahel, seda peaaegu peale käivitamist.
Temperatuur 65-66 vahel, kuigi temp limit kaardil default 82 kraadi.

Ei tea kas seda kaarti keegi ka vesijautuse peal proovind on ?
On siis ka selliseid lisasi.

Paaril korral võttis pildi kinni ja ka vist ühe kaadri jagu viga sisse 55-64 kraadi vahel.


Liiv F9 paneb benchmark-i tööle ja 17 või 18 stseen peab ära ootama.


Edit:

Proovisin ka Heaven Benchmark
See suutis benchmark-i lõpuni viia aga 60-63 kraadi juures viskab rohelist jama sisse kaadritesse.
Ja peale 63 kraadi hakkas laagi esinema, kui enamus aja oli kena üle 100 fps-si siis ühe screani ajal vähemalt kolm neli korda tõmbas fps-i alla 30.


_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.08.2014 22:31:00 vasta tsitaadiga

Huvitav millal 8 seeria mudelid välja hakatakse laskma.
Tahaksin miski 4GB versiooni kaardi endale osta, miski maksimum kuu aja jooksul. Praegu jääks valikusse gtx770, aga kui tuleb näiteks samamoodi nagu 7 seeria, siis oleks gtx 860 4gb pisut nõrgem kui 770, aga miski ~100 euro odavam. Nagu seda on praeguse minu kaardiga gtx760 mis on pisut nõrgem kui gtx 670.
Mu praegune gtx 760 ajab asja ära, kuid praegu on soodne aeg uus ja võimsam osta. Soodne aeg selles mõttes, et kui foorumit jälgida, siis seal pole väga palju nvidia kaartide valikut ja võib veel head hinda saada mu kaardi eest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.08.2014 13:18:55 vasta tsitaadiga

Mis häda seda 4GB just ostma ajab ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.08.2014 20:29:42 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Mis häda seda 4GB just ostma ajab ?


Veel ei ole mingit häda. Lihtsalt, kuna praegu keegi foorumis nvidia võimsamaid kaarte ei müü, siis saaks veel head hinda selle kaardi eest. Ehk siis on lootust saada.
Ja kuna on hetkel selline seis kus on mul rahaliselt see võimalik ja järgmine kord kui võimalus tekib, võib see olla alles aasta pärast.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 13:51:24 vasta tsitaadiga

paistab et minule joppas suhteliselt kehv gtx 780 ti GHz

https://forums.geforce.com/default/topic/688127/update-gtx-780ti-artifacting-crashing-gygabyte-windforce-gv-n78toc-3gd-oc-bad-batch-/

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.08.2014 16:44:57 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, ei viitsi poolt teemat läbi lugeda, garantiid siis ei ole? eks see gigabite odavaim hind peab millegi arvelt tulema
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 02:16:59 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Mis häda seda 4GB just ostma ajab ?


Veel ei ole mingit häda. Lihtsalt, kuna praegu keegi foorumis nvidia võimsamaid kaarte ei müü, siis saaks veel head hinda selle kaardi eest. Ehk siis on lootust saada.

liiv kirjutas:
Kas sa endale SLi lahendust ei ole kaalunud?
Mul seisab kaks uut Zotac GeForce 700 Series GTX 760 2GB AMP Edition kaarti. €400 eelarve juures saavutad suurema võimsuse kui GTX 780 Ti (lisaks 35% rohkem GPU RAMi): http://www.ocaholic.ch/modules/smartsection/item.php?itemid=1172&page=17

Tegemist on siis selle mudeliga: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/333526/
Ostes minult 2 kaarti siis võin sulle veits soodukat ka tea. Väike kalkulatsioon sulle. 2x Zotac GTX 760 x€190 = 360. Lisaks Võid oma vana juustu maha müüa, mille eest saab järelturul umbes €150. Seega €390 - 150 = 240
Resultaat. Sul on kodus €240 eest võimsust sama palju kui GTX 780/780Ti meestel. Lisaks võid ka 3x SLi lahenduse ehitada,


Spoiler Spoiler Spoiler


lopes39 kirjutas:
kuna praegu keegi foorumis nvidia võimsamaid kaarte ei müü, siis saaks veel head hinda selle kaardi eest. Ehk siis on lootust saada.

See väide ei ole õige. Mul on foorumis müügis ASUS GTX 780 Ti Overclocked ROG Matrix Platinum Extreme OC DCII , mis on hetkel üks maailma parimaid single GPUsid
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 02:34:47 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Huvitav millal 8 seeria mudelid välja hakatakse laskma.
Tahaksin miski 4GB versiooni kaardi endale osta, miski maksimum kuu aja jooksul. Praegu jääks valikusse gtx770, aga kui tuleb näiteks samamoodi nagu 7 seeria, siis oleks gtx 860 4gb pisut nõrgem kui 770, aga miski ~100 euro odavam. Nagu seda on praeguse minu kaardiga gtx760 mis on pisut nõrgem kui gtx 670.
Mu praegune gtx 760 ajab asja ära, kuid praegu on soodne aeg uus ja võimsam osta. Soodne aeg selles mõttes, et kui foorumit jälgida, siis seal pole väga palju nvidia kaartide valikut ja võib veel head hinda saada mu kaardi eest.


September
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.08.2014 09:05:20 vasta tsitaadiga

liiv kirjutas:
lopes39 kirjutas:
pots4t4j4 kirjutas:
Mis häda seda 4GB just ostma ajab ?


Veel ei ole mingit häda. Lihtsalt, kuna praegu keegi foorumis nvidia võimsamaid kaarte ei müü, siis saaks veel head hinda selle kaardi eest. Ehk siis on lootust saada.

liiv kirjutas:
Kas sa endale SLi lahendust ei ole kaalunud?
Mul seisab kaks uut Zotac GeForce 700 Series GTX 760 2GB AMP Edition kaarti. €400 eelarve juures saavutad suurema võimsuse kui GTX 780 Ti (lisaks 35% rohkem GPU RAMi): http://www.ocaholic.ch/modules/smartsection/item.php?itemid=1172&page=17

Tegemist on siis selle mudeliga: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/Videokaardid/333526/
Ostes minult 2 kaarti siis võin sulle veits soodukat ka tea. Väike kalkulatsioon sulle. 2x Zotac GTX 760 x€190 = 360. Lisaks Võid oma vana juustu maha müüa, mille eest saab järelturul umbes €150. Seega €390 - 150 = 240
Resultaat. Sul on kodus €240 eest võimsust sama palju kui GTX 780/780Ti meestel. Lisaks võid ka 3x SLi lahenduse ehitada,


Spoiler Spoiler Spoiler


lopes39 kirjutas:
kuna praegu keegi foorumis nvidia võimsamaid kaarte ei müü, siis saaks veel head hinda selle kaardi eest. Ehk siis on lootust saada.

See väide ei ole õige. Mul on foorumis müügis ASUS GTX 780 Ti Overclocked ROG Matrix Platinum Extreme OC DCII , mis on hetkel üks maailma parimaid single GPUsid


Jah, kuid ma ei ole SLI-d kunagi proovinud ja pigem tahaks ühte kaarti ainult arvutisse. Ma ei ole hard core mängur enam. icon_biggrin.gif
Ma isegi ei vaata neid 780 kaarte jne. Maksavad liiga ulmet hinda. Praktiliselt üks kaart maksab sama palju kui mu terve arvuti kokku. Ja mis minu asus gtx760-l nii viga on, et sa seda vanaks juustuks nimetad ? Mille poolest see zotac siis parem on ?
Ma pigem ootan ära 8 seeria ja siis mõtlen edasi. Hetkel sellega kiiret pole ka. Ma lihtsalt mõtlesin, et mõne nädala pärast kui ma ühendan 32 tollise teleka arvutiga ära teiseks kuvariks filmide vaatamiseks, et äkki siis oleks võimalik mõnda mängu seal peal mängides paremat pilti taga ajada kui oleks pisut võimsam kaart kui 760.

See sinu 780 ongi praktiliselt ainuke kaart midagi foorumis müüakse. Mõni üksik aegajalt on veel, aga see on ka kõik ja kaua sa seda 780-t oled müügis hoidnud ? Kuuaega või rohkem ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.08.2014 12:25:33 vasta tsitaadiga

Tundub millegi pärast et nvidia kaardid on eestlastele kallimad ja amd kaardid tunduvad odavamad ? huvitav millepärast see nii on icon_rolleyes.gif kuigi ei saa öelda et amd kaartide hulgas odavaid kaarte on,mõni on ikka ka suht kirves....

lopes39, osta see kaart link icon_biggrin.gif Peaks kõik praegused mängud ära vedama viled põhjas... kui ei vea siis võta teine Sli-sse icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.08.2014 13:25:05 vasta tsitaadiga

Gap, S!tt sarkasm sul. Ma aasta tagasi panin arvuti kokku ja vôtsin Asus gtx760 Kuna see sobis mu hinna piiri. And kaarte ei vaata ja nende jôudlus ei huvita. Olen tähelepannud, et amd kaartidega esineb kordades rohkem probleeme, kui seda nvidia kaartide puhul.
Kuna mul on praegu lihtsalt vôimalus uuendada, siis vaatangi ja uurin asja. Ma teen oma otsuseid targalt ja pikkemaks perioodiks. Kui on vôimalus, siis kasutan seda ja uuendan. Kas praeguse seisuga see vajalik on, on iseasi.
Info vastamisel vôiks ikka jääda inimeseks ja küsijale mitte pikki näppe kohe andma.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.08.2014 13:29:57 vasta tsitaadiga

oh jumal naljast ka aru ei saa icon_neutral.gif Ma sellepärast selle lingi panin et sa ütlesid et 780gtx on kallis kaart,st et on kallimaid kaarte olemas....

e:no kui tahab paremat kaarti siis oota september ära Nvidia lubas septembriks 8 seeria kaarte,mis peaks loogiliselt võttes tulema ju kiiremad,võimsamad kui seda on praegu 7 seeria kaardid.


viimati muutis Gap 25.08.2014 13:31:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 13:30:59 vasta tsitaadiga

760 on midrange. 780(ti) on sealt väga oluline upgrade juba.
arvestades, et sa kaarte pikemat aega hoida kavatsed ja september ukse ees on, on ilmselt mõistlik see kuu aega ära oodata, et näha kas ja millega välja tullakse.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 14:40:33 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
kaua sa seda 780-t oled müügis hoidnud ? Kuuaega või rohkem ?
Kümmekond päeva tagasi sain kätte ja juurde enam ei tule. Ma ostsin endale 2 eksemplari ja peale minu ostu tõusis hind tarnija laos (niigi kallis kaart).
Kui seda müügisolevat ära ei osteta lähiajal siis reeedel tuleb uus Asus ROG Swift PG278Q ja mõlemad minu Asus Matrixid lähevad sinna SLIsse
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avila
HV vaatleja

liitunud: 16.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 14:42:44 vasta tsitaadiga

septembri 8 seeria võimekus pidi 780 ja 780ti vahele kukkuma ja ma isiklikult ei usu et enne kevadet midagi paremat loota on
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.08.2014 14:43:03 vasta tsitaadiga

Jah ega mul see ongi plaanis, et ära oodata 8 seeria kaardid. 780 kaart on juba liiga kallis minu jaokz ja vist on ka liiga vôimss mu cpu jaoks. 770 oleks piir ja 8 seeria 860 peaks sarnaselt tulema nagu seda Oli 760-ga. Krt sôna "Oli" ei lase väikese tähega mu telefon kirkutada.
760 kaart on miski môni protsent nôrgem kui 670 ja 860 peaks tulema sarnaselt vôimsam kui 760 aga môni protsent nôrgem kui 770.
Gap ma sain nalkast aru küll, kuigi polnud väga naljakas ja titan kaart pole loodud mängimiseks, nagu quadro kaardid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 18:48:04 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Jah ega mul see ongi plaanis, et ära oodata 8 seeria kaardid.
Aga miks sa üldse kaarti tahad vahetada? Sorry, et ma enne ütlesin su kaardi kohta "vana juust" (ma lihtsalt kasutan seda väljendit vanade kasutatud kaartide kohta, ei olnud plaanis sinu tehnikat halvustada). Tegelikult GTX 760 täiest normaalne mid klassi kaart, mängib miinimum sätetel kõiki mänge. Mu enda lapselgi hetklel GTX 760, laseb medium sätetel kõiki mänge ja tüüp on ise rahul. Lihtsalt küsimus, mis sul ülesannet olemasolev kaart ei suuda täita, et uut seeriat ootad?
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.08.2014 19:06:25 vasta tsitaadiga

liiv, mänge tahaks ikka sätted pôhjas mängida ja mitte miinimum\medium peal. Pmst vastasid use oma küsimusele. Ma ei solvunud selle juustu teema kohta. Lihtsalt pakus huvi, miks ta juust on kui use soovitad mul lausa sli peale nendega minna.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 25.08.2014 19:36:47 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:

760 kaart on miski môni protsent nôrgem kui 670 ja 860 peaks tulema sarnaselt vôimsam kui 760 aga môni protsent nôrgem kui 770.




Kus sa seda võtad et 760 seeria on nõrgem kui 670,mis on ju 1 seeria nr allapoole ? ja kui sinu andmetel tuleb 860 nõrgem kui 770 siis pole ju mõtet seda ka osta icon_rolleyes.gif ma ei tea minumeelest on sul ju inteli kõige uuem prose ja miks see peaks nõrgaks jääma 780gtx-i jaoks ? mis prose need tahavad siis 12 tuumalisi ?? kui i5 jääb liiga lahjaks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 20:22:21 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
liiv Lihtsalt pakkus huvi, miks see sinu arvates "juust" on, kui ise soovitad mul lausa sli peale nendega minna.
Võib-olla väljendasin end valesti, aga minu jutu mõte oli see, et lisades juurde teise GTX 760 SLIi juba olemasolevale, saaksid resultaadiks väga hea võimsuse odavama hinna eest. Teine kaart on järelturul odavalt müügis ega pea seda ostma minult, kuid minult saaksid kaks sarnast kaarti (millel on parim GPU ja ja memory clock selles seerias ja mis on uued). Kui sa ütled, et selline üüber võimsus pole sulle tähtis siis ma küsingi, et milleks üldse osta uus kaart kui vana kõik nõudmised täidab. Lihtsalt ma proovin seletada, et milleks vahetada kaarti sellepärast, et uus mudel tuleb. Sa kaotad vahetuse puhul igal juhul, uue GTX 760 maksid omal ajal hinna, mida sa tagasi ei saa. Oled valmis tegema suurema uue kaardi saamiseks, aga kasu sellest pole, sest sa ei vaja seda ega realiseeri saadavat võimsust.

tsitaat:
mänge tahaks ikka sätted pôhjas mängida ja mitte miinimum\medium peal
Seepärast soovitasingi SLi lahendust katsetada, kuna uued nvidia mänguritele mõeldud tippkaardid on tõesti kallid. Tippkaartidele lähedast võimsust on võimalik saavutada soodsamalt teiste vahenditega - SLI

Gap kirjutas:
kui sinu andmetel tuleb 860 nõrgem kui 770 siis pole ju mõtet seda ka osta
No see kaart võib olla GTX 760 asendus. Võtab vähem voolu ja jõudlust 10% rohkem kui vanal GTX 760. Ostjaskond on sama mis GTX 760 kaardil, mis omakorda oli GTX 660 asendus
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.08.2014 20:45:27 vasta tsitaadiga

Gap, See on uurimus töö tulemus, kui ma eelmine aasta arvuti kokku panin.
liiv, Ma võin ju 2 erinevat kaarti ka sli panna. Näiteks jätan alles mis mul on ja panen juurde 860, kui ta välja lastakse.
Ma oleksin eelmine aasta juba kohe 770 4GB sisse pannud, aga rahast jäi puudu. Praegu lihtsalt on see ajahetk, kus on mul see võimalus olemas. Iseasi on muidugi, kas ma seda ka kasutan. Ma ei ole eriline kasutatud kaartide ostja ka. Eelistan osta kohe välja uuena poest garantiiga. Olen sinu müügi postitusi jälginud küll.
Praegu on 2 asja olulisemad mis mul ostuks läheb. 32 tolline 100Hz telekas mille ma arvutiga ühendan teiseks kuvariks, et sealt pealt filme vaadata ja vahest ka miskeid mänge mängida puldiga ja siis veel soundbar teleka ja arvuti heli jaoks. Soundbar võtan kuna mul on väike ruum ja ei viitsi juhtmetega mässata 5.1 kõlarite paigutusega, aga vajadus on parema heli jaoks kui seda telekas võimaldab. Ostmiseks läheb tegelikult miski 42 tolline 3d telekas teise tuppa, kust ma eelmine aasta ostetud 32 tolline lg 575s toon arvuti kõrvale.

Eks see paistab, kas ma ostan uue kaardi või mitte. Kõik oleneb kui hästi mul hakkab The crew mäng jooksma. Kuna beetat proovida ma ei saa, siis pean ootama millal mäng välja lastakse novembris. Betat ei saa mängida kuna ubikott pole mulle key-d saatnud. Ei saanud esimesel beta nädalal ja ei saanud ka praegu jooksval beta nädalal. Kuigi nädal pole veel läbi, aga erilist lootust ka pole ja selle jaoks ma preorder ei tee ka. Ostan siis kui välja tuleb odavama hinnaga kui preorder.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 20:56:41 vasta tsitaadiga

lopes39, sli-sse käivad ühesugused kaardid.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 22:58:29 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma oleksin eelmine aasta juba kohe 770 4GB sisse pannud, aga rahast jäi puudu.
Sel hetkel tegid suht õige valiku, et sellise mälu hulgaga kaarti ei ostnud. Filmide vaatamiseks pole sellest GPU RAMist mitte mingit kasu ja ka mängud ei kasuta seda mälu hulka. Ma pole eriline gamer aga olen lugenud, et Crysis 3 mingil hetkel suudab mingitel tingimustel kasutada korraks 3GB RAM. Reaalsus on see, et 2GB GPU RAMi on täiesti piisav ükskõik millise mängu jaoks.
4GB videokaardi mälu läheks sul vaja, kui kasutaksid näiteks multimonitori süsteemi, ehk siis suurema reso tingimustes. Mingid renderdamised ja 3D asjad nõuavad ka mälu aga mul pole niipalju teadmisi ja ei hakka selle kohapeal vett suhu võttma.

SLi süsteemi puhul on oluline, et kaartidel oleksa ühesugune BIOS, sa ei saa panna tööle näiteks GTX 760 ja 780 kaarte SLIs
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 23:09:01 vasta tsitaadiga

liiv, crysised, watch dogs, metrod ja üht-teist veel saavad ka 1080p peal <2gb mälukasutust kätte, eelkõige kui aa-d ka kasutada.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 23:19:01 vasta tsitaadiga

londiste, http://www.techpowerup.com/forums/threads/sli-with-different-cards.158907/
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 23:49:10 vasta tsitaadiga

hondaa, tore on, aga ma võin reaalset kaarti ära ootamatagi öelda, et 860 ja 760 koos töötama ei hakka.
tsitaat:
The first three numbers following "DEV" must match for the cards to work together.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2014 23:57:16 vasta tsitaadiga

milleks inimesed kasutava AA

Pole veel aru saanud, Kas tõesti kõik sellised snaiprid et suudavad seda udu koguga mängida.
Mina mitte.

Ise ka mõtlesin SLI peale kunagi, aga niipalju kui uurind siis SLI tuge ei toeta paljud mängud, või bugivad.
Sellest ka eelistasin singel kaarti. gtx 780 ti (kahjuks ei satund kõige asjalikum isend)

Pealegi SLI-e oleks näinud kõikse asjalikumalt gtx 770 seeriast midagi, aga endal oli gtx 760 4gb kaart, ning siis pidanuks vana kaarti maha müüma, ning natukene aega ilma video kaardita olema, ning ka uue toite arvutile muretsema, sest aastaid vana saast seasonic s12d 850w jääks juba lahjaks.
Toidaks ära küll aga toide töötaks üle 70% jõudlusest.


Edit:

Kas kellelgi on üle windforce 3 450w. Just radika osakonda.
Soovitatavalt GTX 760 -dest ja ülespoole.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 00:03:52 vasta tsitaadiga

dohc-48v12, kohe tullakse sulle rääkima kuidas on väga OK kui PSU-d töötavad piiri peal või sellest ülegi icon_lol.gif ja loomulikult kuidas tegelikult võtavad kõik asjad ainult heal juhul 1% sellest mis maxina kirjas on

londiste, 8 seeria ilmselt vanadega koos tööle ei hakka jah
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 00:18:06 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
milleks inimesed kasutava AA

Pole veel aru saanud, Kas tõesti kõik sellised snaiprid et suudavad seda udu koguga mängida.
Mina mitte.


The fuck am I reading?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 00:35:16 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
milleks inimesed kasutava AA

Pole veel aru saanud, Kas tõesti kõik sellised snaiprid et suudavad seda udu koguga mängida.
Mina mitte.


The fuck am I reading?


icon_biggrin.gif

Loed õigesti, AA võib kenasti sisse istuda icon_biggrin.gif
Võid kasutada 50 tollise monitoril kui mängid meetri kaugusel old scool platform-ikaid ning monitori reso 320x240. arvan et siis on mõnusalt hea icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 02:17:58 vasta tsitaadiga

760 @ SLi on killer ja ei ole teada millal sama raha eest isegi märg unelm kiirem saab olema.
Palju rohkem perfi on peidus kui 770@SLI icon_idea.gif

KRT keegi modedest võiks foorumi külje laiuse ülevaadata, milleks selline porr icon_neutral.gif icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 26.08.2014 02:22:57 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
KRT keegi modedest võiks foorumi külje laiuse ülevaadata, milleks selline porr icon_neutral.gif icon_idea.gif

Sest selles postis olev pilt on võrdlemisi lai

_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 02:27:35 vasta tsitaadiga

no küss jäi, miks icon_biggrin.gif
Pole väga tähtis sodi, et maailma kõigutada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
liiv
HV Guru
liiv

liitunud: 21.11.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 06:38:37 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
ning ka uue toite arvutile muretsema, sest aastaid vana saast seasonic s12d 850w jääks juba lahjaks. Toidaks ära küll aga toide töötaks üle 70% jõudlusest.

mkm, su toitekas on 850w 80PLUS Silver standard (vist 70 amprit), normaalne toide, võimsust piisavalt, ei ole midagi vana saast
Kommentaarid: 627 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 6 :: 517
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 09:20:36 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Scart kirjutas:
dohc-48v12 kirjutas:
milleks inimesed kasutava AA

Pole veel aru saanud, Kas tõesti kõik sellised snaiprid et suudavad seda udu koguga mängida.
Mina mitte.


The fuck am I reading?


icon_biggrin.gif

Loed õigesti, AA võib kenasti sisse istuda icon_biggrin.gif
Võid kasutada 50 tollise monitoril kui mängid meetri kaugusel old scool platform-ikaid ning monitori reso 320x240. arvan et siis on mõnusalt hea icon_biggrin.gif

Kui sa räägid udukogust AA puhul, siis ilmselgelt käib jutt mingist AA variatsioonist. Neid on Nvidial ja AMD-l mitmeid erinevaid. Osad neist kaotavad osa tervavaid nurki ära selle hinnaga, et pilt muutub veidi udusemaks.

Nvidia:
MSAA
SSAA
TXAA
SMAA
CSAA
HSAA
SGSSAA
OGSSAA

AMD:
MSAA
SSAA
MLAA
EQAA

Osad neist on AA filtrid samas, kui teised on eraldiseisvad AA tehnoloogiad mis toimivad ainult emma kumma tootja kaartidel.

http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=357956
http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=350890

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.08.2014 09:53:08 vasta tsitaadiga

kui te AA on ja AA of vahel vahet ei tee, siis külastage www.ksa.ee enne kui hilja.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.08.2014 22:01:48 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
kui te AA on ja AA of vahel vahet ei tee, siis külastage www.ksa.ee enne kui hilja.

kurb, aga tõsi
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2014 22:00:26 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
lopes39 kirjutas:

760 kaart on miski môni protsent nôrgem kui 670 ja 860 peaks tulema sarnaselt vôimsam kui 760 aga môni protsent nôrgem kui 770.

Kus sa seda võtad et 760 seeria on nõrgem kui 670,mis on ju 1 seeria nr allapoole ? ja kui sinu andmetel tuleb 860 nõrgem kui 770 siis pole ju mõtet seda ka osta icon_rolleyes.gif ma ei tea minumeelest on sul ju inteli kõige uuem prose ja miks see peaks nõrgaks jääma 780gtx-i jaoks ? mis prose need tahavad siis 12 tuumalisi ?? kui i5 jääb liiga lahjaks icon_rolleyes.gif

gtx 760 on oma hinna eest väha lahja.Isegi oc versioonid http://www.anandtech.com/show/7103/nvidia-geforce-gtx-760-review/4
AMD on sama hinna klassis pakkuda 270x ja 280, isegi 280x. R9 285 on kohe tulekul sama raha eest.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  nVidia GT600 & GT700 (Kepler) teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 77, 78, 79  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.